KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Crissy & Cole Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Crissy & Cole Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Crissy & Cole Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Crissy & Cole Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Crissy & Cole Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Crissy & Cole Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Crissy & Cole Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Crissy & Cole Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Crissy & Cole Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Crissy & Cole

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Cole Reynolds
Mardekár/7. évfolyam/Párszaszájú
Cole Reynolds


* : Crissy & Cole Tumblr_m8vg9yGwNn1r9c0wt
Hozzászólások : 100
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Crystal Fonseca
Avataralany : Joseph Morgan
Karakterlap : Who I Am
¥ : Crissy & Cole Tumblr_m8vgh1O2rZ1r9c0wt


Crissy & Cole Empty
TémanyitásTárgy: Crissy & Cole   Crissy & Cole EmptyHétf. 24 Márc. 2014, 15:13

Crissy & Cole






Crissy... Hát mit szépítsük valószínűleg most mindennél és mindenkinél jobban gyűlöl. Az már nem annyira lényeges, hogy miért. Azért, ami a szekrényben történt, mert lebuktam vagy mert az éjszaka kellős közepén büntetőmunkára kell jelentkeznie velem a gondnoknál, több mint valószínű a tiltott rengetegbe, arról nem is beszélve, hogy még életében nem látott annyi mocskot, mint amennyiben ma éjjel része fog lenni. Remélem figyelembe vette, amit még a folyosón mondtam neki és nem valami csilivili szupercuki szerelésben fog levágódni, mert esküszöm megszakadok a nevetéstől.
Arra már mondhatni fel vagyok készülve, ami tőle fog várni rám, már csak abban reménykedem, hogy nem kell mindvégig együtt lennünk, hanem külön ösvényre fog beosztani minket, mert előbb szúrnám tökön magam a pálcámmal, minthogy kín keserves hosszú órákon keresztül hallgassam a hisztériát, hogy mindenről egyedül én tehetek, hogy ezért utálni fog életem végéig, hogy hozzá ne merjek érni többet... Pillanatnyilag csak ezek jutottak eszembe, de ha soká kell még várnom rá... Ezt nem hiszem el. Hol a pokolban van már? Azt hiszem eléggé jártas már a kastélyban ahhoz, hogy hajnali kettőkor se legyen képes elkésni, hacsak nem botlott bele egy újabb professzorba vagy seggnyaló prefektusba, de ez már csak az ő szerencsétlenségén múlik. Mindenesetre kötve hiszem, hogy az erdőben is olyan jól fog boldogulni, szóval érdekes feladat elé nézünk. De mégis... Nem a végzősök báljára megyünk, hogy eddig keljen készülődnie, csak magára kellene kapnia néhány ruhadarabot, elfedni a pírt az arcán, ami Pitonnak köszönhetően inkább hasonlított egy érett paradicsomra. Na jó, ezen részét a dolognak esetleg, talán sajnálom, de a többit nem. Én sem számítottam rá, hogy kiesünk a szekrényből. Engem sokkal inkább foglalkoztat az, hogy most hányadán állnánk abban az esetben, ha ez a kínos kis incidens nem történik meg. Mert nekem nem úgy tűnt, mint aki annyira elszeretne lökni magától... Gondolom nem is emiatt dőltünk neki a szekrényajtónak. Mindegy, így jobban visszagondolva... Mindjárt elfog a nevetés.
Vissza az elejére Go down
Crystal Fonseca
Hugrabug/5. évfolyam
Crystal Fonseca


* : Crissy & Cole Tumblr_myr1cob74i1rlrymro3_250
Hozzászólások : 91
Vér : Félvér
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Cole Reynolds
Avataralany : Candice Accola
Karakterlap : Crissy
Karakterzene : ►Young and Beautiful
¥ : Crissy & Cole Tumblr_mzvw3ipMd81r6s7m3o3_250

Crissy & Cole Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crissy & Cole   Crissy & Cole EmptyHétf. 24 Márc. 2014, 18:58



Cole & Crystal

Ez most tényleg valóság, vagy csak álmodom? Annyira hihetetlen az egész, hogy bekerültem pont vele abba az átkozott szekrénybe, majd valami megmagyarázhatatlan oknál fogva nagyon is sikerült közel kerülnünk egymáshoz, sőt túl közel... Aminek persze az lett a következménye, hogy Piton rajta kapott minket. Ennyire még soha életemben nem voltam zavarban, az pedig egészen biztos, hogy hiába is magyarázkodtam volna, nagyon is annak tűnt a helyzet, aminek látszott. Most pedig a jól kiérdemelt büntetőmunka a jutalmam mindezért, egyszer tudtam, hogy sor fog kerülni erre is, de azt még a legvadabb álmaimban sem gondoltam volna, hogy Cole lesz az, akivel ezen együtt túl kell esnem. Apropó, nekem ez az elsőnek számít, szóval nem igazán tudom, hogy mire készüljek, ezért abban sem vagyok biztos, hogy jól választottam-e ki az öltözékemet. Valamennyire azért mégis csak szeretnék jól kinézni, sőt ha lehet így mondani tetszeni neki. Viszont azt sem szerettem volna, ha azt hiszi miatta öltözöm ki, áh ezek a női dilemmák. Próbáltam magam tartani a megadott idő korláthoz, de szerintem nem jártam túl nagy sikerrel, de legalább szerintem jól mutat rajtam az apró virágmintás térdig érő szoknyám ezzel a cuki kis topánkával. Felülre pedig egyszerű, de mégis világos lila felsőt húztam, szürke kardigánnal. Amíg végig sétáltam a folyosón, hogy újra "randizhassunk" csak az tudott járni a fejemben, hogy mi lett volna ha, Piton professzor nem lépett volna közbe. Azt hiszem jobb, ha erre sosem tudom meg a választ.
- Nem szeretnék a történtekről beszélni. - Léptem oda hozzá határozottan. Tényleg úgy érzem nem kellene feszegetni a történteket, hiszen, ami történt megtörtént. Már egyikünk sem tud ezen változtatni, de attól még tehetnénk úgy, mintha semmi sem lett volna közöttünk.
- Mégis mire kell számítanom? - Fogalmam sincs arról, hogy miből áll a büntetőmunka, de az biztos, hogy nem fogom bemocskolni magam.   
Vissza az elejére Go down
http://prison.forumsr.com/
Cole Reynolds
Mardekár/7. évfolyam/Párszaszájú
Cole Reynolds


* : Crissy & Cole Tumblr_m8vg9yGwNn1r9c0wt
Hozzászólások : 100
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Crystal Fonseca
Avataralany : Joseph Morgan
Karakterlap : Who I Am
¥ : Crissy & Cole Tumblr_m8vgh1O2rZ1r9c0wt


Crissy & Cole Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crissy & Cole   Crissy & Cole EmptyHétf. 24 Márc. 2014, 19:50

Crissy & Cole






- Mint ahogy arról a történtek is tanúskodnak hozzám sem kell szólnod, anélkül is jól megértjük egymást. - Nem mintha sok kedvem lenne nekem is a történtekről csevegni, bőven elég ha belegondolok miféle gyomorforgató, gusztustalan munkát fog ránk sózni a gondnok. De azért az öltözékét látványosan szemügyre vettem, sőt meg is mosolyogtam, de nem szívesen lőném le a poént. Remélem szeretni a meglepetéseket, mert annak ellenére is, hogy szóltam így van felöltözve, akkor gőze sincs róla mire számíthat, arról pedig jobb is ha nincs elképzelése, hogy ez a cuki rucija hogy fog kinézni reggelre. Egy biztos, reggelre fehér virágmintát már nem fog találni rajta.
- A legrosszabbra, végül is Friccshez tartunk. Szóval, jó sok mocsokra. - Volt már részem egynéhány élményben a drága gondnokunknak hála, de szerencsére erős gyomrom van, így még sose csináltam magamnak plusz munkát. Ő viszont ha jól sejtem még csak házi dolgozatot sem írt büntetésből, nemhogy a tiltott rengetegbe merészkedjen, ha egyáltalán arról tud, hogy mi épp oda tartunk. Kötve hiszem, hogy ezt megúszhattunk volna. Én nem is fogom ennyivel ismervén Pitont. számmora ez még csak a bemelegítő kör, ami olyan rutinosan megy már. De legalább szabad perceimben elszórakozhatok Crissy rátermettségén. Bár őszintén kíváncsivá tesz mire fog menni ebben a szoknyában.
- Arra számíts, hogy egy szemhunyásnyit sem fogsz aludni, reggel pedig másra sem fogsz jobban vágyni, mint egy forró fürdőre. - Remélem most ezzel sikerült megalapoznom a hangulatot, mivel eddig még nem kezdett a "hogy én mennyire utállak" monológjába. Közben lassan, de biztosan elértünk az erdő széléhez, ahol Friccs már várt minket.
- Akár egy vadalma. Szenvedni fogunk, nagyon. - Jegyeztem meg halkan, ahogy egyre közeledtünk felé. Amikor így vigyorog esküszöm úgy érzem, hogy a pokolba tartok. Az már bizonyos, hogy ez számunkra semmi jót sem jelent. Én mondjuk azzal a szexi fogsorral zsákot húznék a fejemre, arról a bundás kis dögről nem is beszélve. Csak egyszer kaparintsam a kezeim közé a cicát...
Vissza az elejére Go down
Crystal Fonseca
Hugrabug/5. évfolyam
Crystal Fonseca


* : Crissy & Cole Tumblr_myr1cob74i1rlrymro3_250
Hozzászólások : 91
Vér : Félvér
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Cole Reynolds
Avataralany : Candice Accola
Karakterlap : Crissy
Karakterzene : ►Young and Beautiful
¥ : Crissy & Cole Tumblr_mzvw3ipMd81r6s7m3o3_250

Crissy & Cole Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crissy & Cole   Crissy & Cole EmptyHétf. 24 Márc. 2014, 21:12



Cole & Crystal

Nekem időre van szükségem ahhoz, hogy magamban rendezni tudjam, hogy mégis mi a fene ütött belém, mármint ami a csókot illeti. Sőt, csókokat, mert ugye egynél nem is tudtunk leállni. Talán, de csak talán le sem álltunk volna, ha Piton nincs éppen rosszkor, rossz helyen.
- Nem! Mi sosem fogjuk megérteni egymást! - Próbáltam magamba tartani az iránta érzett dühömet. Valójában azt hiszem, hogy akire igazán dühös vagyok az csak is saját magam. Nem szabadott volna engednem a csábításnak, mégis annyira vágytam rá, hogy képtelen voltam magam türtőztetni. Nem akarok rá vágyni, de mégis annyira jól működik közöttünk a kémia, hogy ezt ha akarnánk sem tudnánk tagadni.   
- Azért még sem bírom ki, hogy ne tegyem szóvá a történteket. Szóval szerintem mindketten könyveljük el úgy, hogy csak egy hiba volt, ami többet nem fog előfordulni. - Legalábbis addig biztosan nem kellene újra csókolózni egymással, míg az oltár elé nem kerülünk. De akkor most mégis miért nézem újra azokat az édes ajkait, arról álmodozva, hogy újra megcsókol?
- Na és akkor mi történhet, ha azt mondom, hogy nem vagyok hajlandó büntetőmunkát végezni? - Ha tényleg annyira mocskos fog lenni, mint amilyennek mondja, akkor nincs az a pénz, amiért én megcsinálnám a rám kiszabott munkát.
- Most tényleg ilyen rossz fog lenni a helyzet, vagy csak ijesztgetsz? - Csaknem öröm táncot is képes lennék járni, ha kiderülne, hogy csak a frászt akarja rám hozni mindezzel. De, ahogy megláttam a gondnokot nyilvánvalóvá vált számomra, hogy ennek a fele sem vicc. Azt hiszem most tényleg van okom félni.
- Azt hiszem meggondoltam magam. - Megtorpantam, miközben Cole karjába karoltam. Én egyáltalán nem vágyok ennyire, ahogy arra sem, hogy vele legyek itt, de most mégis tőle várok valamiféle együttérzést.
Vissza az elejére Go down
http://prison.forumsr.com/
Cole Reynolds
Mardekár/7. évfolyam/Párszaszájú
Cole Reynolds


* : Crissy & Cole Tumblr_m8vg9yGwNn1r9c0wt
Hozzászólások : 100
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Crystal Fonseca
Avataralany : Joseph Morgan
Karakterlap : Who I Am
¥ : Crissy & Cole Tumblr_m8vgh1O2rZ1r9c0wt


Crissy & Cole Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crissy & Cole   Crissy & Cole EmptyKedd 25 Márc. 2014, 17:15

Crissy & Cole






- Nem probléma, de tudod... Én szeretek jó sokat hibázni. Emlékszel? Én nem a jó fiúk közé tartozom. - Én kibírtam volna, hogy egy szót sem szóljak mindarról, ami abban a szekrényben volt és történt közöttünk, bár egyértelműen nem csak én akartam. De akkor most feledkezzünk meg róla, hogy a karjaiba simult, hogy levegőhöz is alig hagyott jutni, apróságok... De érthető ha nem akar róla beszélni. Egyikünk sem tudhatta miféle hatással lehetünk egymásra. Nos, ma éjjel ezt is próbára tettük és azt kell mondjam elégedett vagyok az eredménnyel. Rendben van, ha nem említjük többet, de akkor azt sem fogja megtudni, hogy belőlem miféle érzelmeket váltott ki a hevessége.
- Semmi... Így csupán elkerülheted, hogy felhívják a szüleidet. Gondolom nem akarod, hogy a professzortóé tudják meg, hogy egy szekrénybe bújva buktunk le miközben heves csókcsatát vívtunk egymással. - Nekem végül is mindegy. Ha velem tart úgy érdekesebb, ha nem, akkor könnyebb. De akkor mégis minek jött velem? Mindketten tehetünk arról, ami történt. Ha ő tagadni akarja, tegye csak azt. Kérdés, hogy ki előtt szeretné tagadni mindezt. Mert előttem a ma este után fölösleges időpocsékolás és erőfeszítés lenne. A leendő feleségem... Van még bőven számolva másfél évem, hogy kiismerjem a terepet.
- Dehogy, az ijesztő részek csak ezután fognak következni. - Eszem ágában sincs ijesztgetni, de láthatóan tényleg elképzelése sincs róla mire vállalkozott. Ezt már csak az öltözékéből megállapítottam. De Friccsre elég csak ránézni és tudnivaló, hogy semmi jó sem várható tőle, nem mintha számítanék rá. Mi már elég jól ismerjük egymást. Hányszor akartam már meglepni azzal, hogy megnyúzom a macskáját, de egyszer úgy is összefog jönni.
- Te még tényleg nem jártál az erdőben? Na jó, figyelj rám... Ha elveszel küldj jeleket a pálcáddal, ha veszélyben vagy sikíts. Megfoglak találni. - Fordultam vele szembe majd mindkét kezem felvezettem a karjára. Kétlem, hogy ettől most jobb lenne, de nem tudom mit vár tőlem...
Vissza az elejére Go down
Crystal Fonseca
Hugrabug/5. évfolyam
Crystal Fonseca


* : Crissy & Cole Tumblr_myr1cob74i1rlrymro3_250
Hozzászólások : 91
Vér : Félvér
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Cole Reynolds
Avataralany : Candice Accola
Karakterlap : Crissy
Karakterzene : ►Young and Beautiful
¥ : Crissy & Cole Tumblr_mzvw3ipMd81r6s7m3o3_250

Crissy & Cole Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crissy & Cole   Crissy & Cole EmptyKedd 25 Márc. 2014, 18:27



Cole & Crystal

Azt hiszem most nagyon is utálnom kellene azért, mert miatta kénytelen vagyok megtapasztalni, hogy milyen kellemetlen is lehet a büntetőmunka. Alig, hogy egy kis időt töltök a közelében sikerül bajba kerülnöm. Már csak a társasága is rossz hatással van rám.
- Oh, nyugodtan "hibázz" csak annyit amennyit csak szeretnél, de ne velem tedd. - Azt csak nem mondhattam, hogy folytassuk ott ahol abbahagytuk, mert még mindig vágyom édes csókjaira, sőt most még jobban is vágyom arra, hogy megcsókoljon. Inkább úgy teszek, mintha tényleg hibának gondolnám. Egy olyan hibának, amit többet nem követhetek el.  
- Nem ezt tényleg nem akarhatom... - Hangosan felsóhajtottam, hiszen mit tudnék tenni? Semmit sem, azon kívül, hogy eltűröm mindazt, amivel büntetnek miatta. Mert erről csak is Cole tehet!
- Egyébként meg nem is volt heves, csak pár véletlenszerű apró csók volt, semmi több. - Ha bárki tudomást szerezne erről az estről, akkor csak végszükséglet esetlén vallanám be, de csókok helyett puszikat említenék. Senkinek semmi köze sincs ahhoz, hogy akkor és ott a levegő hogyan izzott közöttünk. Talán képtelen is lettem volna parancsolni vágyaimnak. Egyedüli szerencsém, - már ha ezt lehet annak nevezni - hogy Piton felbukkant. Mert Cole mostanára már biztosan elvett volna tőlem valamit, amit már nem tudna sosem visszaadni.
- Te aztán értesz ahhoz, hogy hogyan tudd rám hozni a frászt. - Még ennél is ijesztőbb? Mi fog rám várni? Tényleg még sejtésem sincs erről, hiszen eddig sosem buktam le, de Cole ugye nagyon tudja vonzani a bajt, ezzel csak annyi a baj, hogy engem is vonz, valami megmagyarázhatatlan oknál fogva.
- Nem, minek is jöttem volna ide? El fogok tévedni. - Sötét van, pláne az erdőben még inkább sötétség uralkodik, a pálca fénye pedig kevéske lesz ehhez, vagy mégsem? Lényeg, hogy ismeretlen terepre révedtem, nem ismerem ki magam itt, ezért előre sejtem, hogy el fogok tévedni.
- Már akkor veszélyben érzem magam, hogy veled vagyok. Szóval most sikítsak, vagy később? - Azt hittem bármit is fogunk csinálni azt együtt fogjuk. Mert én biztosan nem fogok egyedül bemerészkedni az erdőbe. Még nappal csak-csak vennék erőt magamon, de így? Kizárt dolognak tartom! De még ez is jobb annál, mint hogy szüleim mindent megtudjanak.
Vissza az elejére Go down
http://prison.forumsr.com/
Cole Reynolds
Mardekár/7. évfolyam/Párszaszájú
Cole Reynolds


* : Crissy & Cole Tumblr_m8vg9yGwNn1r9c0wt
Hozzászólások : 100
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Crystal Fonseca
Avataralany : Joseph Morgan
Karakterlap : Who I Am
¥ : Crissy & Cole Tumblr_m8vgh1O2rZ1r9c0wt


Crissy & Cole Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crissy & Cole   Crissy & Cole EmptyKedd 25 Márc. 2014, 20:26

Crissy & Cole






- Ugye ezt magad sem hiszed el? - Fakadt ki belőlem a nevetés, alig tudtam a mondatom végére jutni. Pusztán néhány véletlenszerű apró csók. Megszakadok esküszöm. Igen, bizonyára épp csak úgy egymásra találtak az ajkaink puszta véletlenségből és nem is akart úgy hozzám simulni, bár azt lövésem sincs miféle véletlenre fogná, de őszintén nem is vagyok rá kíváncsi, hiszen ennél nagyobbat akarva, akaratlanul sem tudott volna hazudni. Meglehet nem ismerjük egymást, de ettől függetlenül gondolhatta volna, hogy nem fog megetetni velem ilyen ócska hazugságot.
- Ha azt mondom, hogy nincs mitől tartanod, csak legyél résen, jobb lesz? - Mert nagyon is van mitől tartanunk. Mindketten tudjuk, hogy ebben az erdőben nem kimondottan csak mókusok, meg baglyok, esetleg medvék és farkasok élnek. Itt még az sem mindegy melyik fának dőlsz neki, mert előfordulhat, hogy a következő másodpercben már a lábaid nem érintik a szilárd talajt.
- Ez azért így nem teljesen igaz. Nem tudsz eltévedni, mert alapból lövésed sincs róla hol vagy, de nyugi... Erre valók az ösvények, csak ne térj le róluk nagyon messzire. - Gondolom arra már igazán nem kell emlékeztetnem, hogy errefelé eléggé trükkösek és szórakozottak a dolgok, de még nagyobb örömmel szórakoznak rajtunk és heccelnek minket. Elképzelésem sincs mi újdonsággal hozakodott elő a mi nagyra tartott gondnokunk, de elismerésem, ha tud még olyat mondani, amit eddig még sosem csináltatott meg velem. Mondhatni már egészen jól ismerjük egymást, én pedig egészen jártas vagyok már az erdőben.
- Valójában az lenne a legjobb, ha egyáltalán nem sikítanál, mert felvered az egész erdőt. - Hajnali kettő van. Nyilvánítsuk reménytelen esetnek, de azt már most biztosra veheti, hogy nem fogok helyetti is dolgozni... Nem tudom mit képzelt mégis hová jövünk, de ezt az öltözéket megkockáztatom, hogy még hisztis Mirtill is megirigyelné, amennyiben feltudná venni.
- Rajta Barbi... Csak legyél olyan tüzes, mint a szekrényben. - Elengedtem majd megfogtam az egyik kezét és az erdő széle felé kezdtem finoman húzni, ahol Friccs állt, már eléggé idegesnek tűnt.
- Szép estét Friccs úr... Jó önt újra látni. - Kétlem, hogy lehettem volna ennél gúnyosabb, de azért megpróbáltam palástolni a hangszínemmel. Megvártam, amíg kinyögi a feladatot majd ismét szembefordultam Crissyvel.
- Együtt biztonságosabb, külön gyorsabb.... Válassz. - Egy feltétellel az elsőben is benne vagyok, amennyiben megkímél a hisztériájától és attól, hogy engem hibáztat mindenért, ami ma este történt, mert ahhoz még túlságosan hosszú időt kell együtt töltenünk, hogy türelmesen eltudjam viselni. Hajnalig legalábbis még egy örökkévalóságnak fog tűnni, de akár kellemesebbé is tehetnénk.
Vissza az elejére Go down
Crystal Fonseca
Hugrabug/5. évfolyam
Crystal Fonseca


* : Crissy & Cole Tumblr_myr1cob74i1rlrymro3_250
Hozzászólások : 91
Vér : Félvér
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Cole Reynolds
Avataralany : Candice Accola
Karakterlap : Crissy
Karakterzene : ►Young and Beautiful
¥ : Crissy & Cole Tumblr_mzvw3ipMd81r6s7m3o3_250

Crissy & Cole Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crissy & Cole   Crissy & Cole EmptySzer. 26 Márc. 2014, 14:23



Cole & Crystal

Ami azt illeti nagyon is szeretném azt hinni, hogy mindössze csak erről van szó. Egy egészen kicsit megzavarodtunk egymás közelségében, ezért különös módon reagáltunk, ennek következtében megtörtént közöttünk a csók, na jó több csók is. Szeretnék valami logikus magyarázatot találni a történtekre, mert nem akarok abba bele törődni, hogy tényleg ennyire vonzódunk egymáshoz. Abszurd.
- Szeretném elhinni, miért te hogyan vélekednél a történtekről? - Érdekelne, de tényleg, hogy neki mi a véleménye arról, ami közöttünk történt. Habár már most össze van szorulva a gyomrom, annyira rettegek a válaszától. Biztosan neki nem jelentett semmit sem, hiszen ki tudja már, hogy hány lánnyal csókolózott már rajtam kívül, nekem pedig ugye Cole volt az első.
- Ettől sem lesz jobb. - Talán tudnám is értékelni azt, hogy mondjuk próbál megnyugtatni, vagy vigasztalni ezzel, vagy nem is tudom ezt minek lehetne nevezni. Már csak a puszta gondolattól meg vagyok rémülve, hogy be kell merészkednem ilyenkor az erdőbe, miközben ki tudja, hogy miféle lényekkel fogok összefutni, akik bizonyára nem túl barátságosak. Nem akarok se unikornissal, sem pedig kentaurokkal találkozni, de legfőként óriáspókokkal sem. Sőt, jobb ha megpróbálok láthatatlan maradni és elkerülni mindent ami itt kóborolhat belé értve a akromantulákat, thesztrálokat, bólintérekat, na meg állítólag vérfarkasok is szoktak erre tévedni. Még csak az hiányzik, hogy a reggeli próféta közölje holnap a halálhíremet. Szép is lenne; "Crystal Fonseca életét vesztette a tiltott rengetegben büntetőmunkát végezve, állítólag egy megveszett vérfarkas darabjaira tépte."
- Pedig neked nagyon is jól jönne ha eltévednék és sosem kerülnék elő. - Csak úgy halkan jegyeztem meg. Mert ha így lenne, akkor ugye nem is kellene feleségül vennie. Talán kapna egy másik kirendelt párt maga mellé és visszasírna. Azt hiszem most nagyon is tudom bánni, hogy órákon nem mindig figyeltem oda, de tán csak boldogulni fogok valahogy. Majd megpróbálok nem sikítani, nehogy ezzel keltsem fel egy vadállat figyelmét, mert nekem bőven elég annyi is, hogy ezzel a vadállattal kell lennem.
- Barbi? - Ez most Cole szájából bók volt-e, vagy sértés? Most nagyon is kedvem lenne megütni, hogy van pofája emlegetni a szekrényben történteket. Ami pedig a többit illeti inkább rá bíztam, mert kettőnk közül Cole jártasabb ebben. Azt hiszem mondanom sem kell, hogy mennyire nem tetszett, hogy mit kell elvégeznem. Az én kicsi kezeim nem erre valóak.
- Sosem hittem volna, hogy ezt mondom, de inkább maradjunk együtt. - Nem akarok egyedül maradni, ezért vele együtt indultam meg az befelé az erdőbe. Túl sok minden kavargott a fejemben, legfőként rólunk gondolkoztam, ezért csendben sétálgattam mellette egészen addig míg valami apró neszt meg nem hallottam. Megtorpantam. Aztán mire észbe kaptam már Cole nem volt ott mellettem, mintha elnyerte volna a sötétség és a leereszkedő ködfátyol. Akár kezdhetném ásni is a síromat, mert nekem végem ha most elvesztem.   

Csábító öltözékem.
Vissza az elejére Go down
http://prison.forumsr.com/
Cole Reynolds
Mardekár/7. évfolyam/Párszaszájú
Cole Reynolds


* : Crissy & Cole Tumblr_m8vg9yGwNn1r9c0wt
Hozzászólások : 100
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Crystal Fonseca
Avataralany : Joseph Morgan
Karakterlap : Who I Am
¥ : Crissy & Cole Tumblr_m8vgh1O2rZ1r9c0wt


Crissy & Cole Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crissy & Cole   Crissy & Cole EmptyKedd 01 Ápr. 2014, 11:37

Crissy & Cole






- Csak pár véletlenszerű apró csók? Ha te ezt így hívod, rendben van. De akkor igazán kíváncsi lennék rá neked milyen is az a heves csókcsata. - Nem, nem. Ez egyáltalán nem volt célzás, abszolút nem. Csupán egy véletlenszerű megjegyzés, ami túl egyértelműre sikeredett. De valahogy nem tudok neki hinni. Nem azért, mert nm akarok, hanem mert nem tudok. Pár véletlenszerű apró csók... Miért nem egyből azzal jött, hogy az ajkaink is csak puszta véletlenszerűségekből érintették egymást, mert az arcomra akart puszit adni, csak túl sötét volt a szekrényben, így megcsúszott. Természetesen nem szándékosan történt, baleset volt... Szakadok.
- Ha öt percig képes lennél csöndben maradni talán nem beszélnél folyton ostobaságokat. - A rendelet ellen már nincs mit tenni. De ha már így alakult nem nyitnék róla bővebb vitát, de számmora magától értetődő, hogy megfogom védeni a menyasszonyomat. Lényegében kénytelen lesz igennel felelni, így akár már most is nevezhetem a menyasszonyomnak, ha már így is úgy is el kell vennem. Mondjuk azt, hogy így hálálom meg, hogy nem valami bányarémet kell majd felcsinálnom. Sőt, vele talán nem csak akkor adnám magam huncutkodásra, amikor belefogunk a baba projektbe.
- Igen, Barbi. Ne nézz így rám... Tőlem ez egy nagyon is kedves szó volt. - Ami már majdnem úgy hangzott, mint egy bók, vagyis igazán vághatna hozzá jobb képet is, mert ez még mindig eléggé keserű volt, én pedig édesszájú vagyok, ha az élvezetekről van szó.
- Azért remélem a kezedet nem kell fognom. Maradj mellettem... - Ezt kár volt, alig hogy kimondtam, öt másodpercre fordítottam el a fejem, mire oldalra fordultam nem volt sehol... Ez remek. Arról nem volt szó, hogy az óvóbácsit is nekem kell ma itt alakítanom. Talán tényleg fognom kellett volna a kezét. Mégis hová a pokolba tűnhetett harminc másodperc alatt? Tekingettem, hátha észbe kap és rájön mi mindenre jól a varázspálcája, illetve, hogy mit mondtam neki arra az esetre, ha elveszik, de egyetlen fénycsóvát sem láttam. Hát ezt nem hiszem el... Gondolkodjunk szőke nők módjára... Egész biztos, hogy letért az ösvényről és már a totális pánik kerülgeti, de így egy tűt keresek a szénakazalban. A francba... A leereszkedő ködnek köszönhetőn a jelzőfény sem láthatná meg. Csak most találjam meg.
- Hová az ördögbe tűntél? Alig néhány másodpercre vettem le rólad a szemem. - Mivel háttal állt nekem, így lehetséges, hogy egy pillanatra leállt a vérkeringése, de legalább rátaláltam és egy biztos, el sem fogom engedni. Ha kell fogni fogjuk egymás kezét, mint az óvodások. Telihold van. Ilyenkor nem valami okos dolog az erdő mélyén kószálni, ezt mindenki tudja. Mi pedig fogalmam sincs hol vagyunk, vagy hogy mennyire tértünk le az ösvényről.
Vissza az elejére Go down
Crystal Fonseca
Hugrabug/5. évfolyam
Crystal Fonseca


* : Crissy & Cole Tumblr_myr1cob74i1rlrymro3_250
Hozzászólások : 91
Vér : Félvér
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Cole Reynolds
Avataralany : Candice Accola
Karakterlap : Crissy
Karakterzene : ►Young and Beautiful
¥ : Crissy & Cole Tumblr_mzvw3ipMd81r6s7m3o3_250

Crissy & Cole Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crissy & Cole   Crissy & Cole EmptyCsüt. 03 Ápr. 2014, 08:13



Cole & Crystal

Izzik közöttünk a levegő, szinte már tapintani lehet a kettőnk közti vonzalmat. Egyáltalán létezik ilyen? Ezt azóta érzem, mióta kénytelenek voltunk egymáshoz túl közel lenni, ott és akkor túl közel kerültünk a másikhoz. Vajon Cole is érezheti? Tud érezni egyáltalán? Fogjuk-e egyáltalán szeretni valaha egymást?
- Kíváncsi lennél rá? - Meggondolatlanul kérdeztem vissza, de szerintem Cole is ugyan ilyen meggondolatlan megjegyzést tett ezzel. Hiba volt, hogy egyikünk sem állította le a másikat, mikor még lehetett volna. Szerencsénkre, vagy inkább balszerencsénkre ott volt Piton, hogy közbelépjen.
- Nehogy azt mondd, ha eltűnnék hiányoznék! - Már csak azért sem fogok csendben maradni, még szép, hogy nem fogok neki ekkora szívességet tenni. Különben is most nagyon is próbálnék rá haragudni, mert egyedül miatta kerültem ebbe a helyzetbe, Cole tehet arról, hogy büntetőmunkát kell végeznem.
- Szóval Barbi? Ezt bóknak szántad? Mert a te esetedben sosem lehet tudni, hogy azért illetsz-e a Barbi jelzővel, mert szerintem olyan szép lennék, mint egy Barbi baba, vagy hogy olyan könnyedén tudnál velem játszadozni. - Tegye a szívére a kezét és mondja azt, hogy meg sem fordult még a fejében számtalan elképzelés miszerint velem játszadozna.
Azt hiszem mégis csak jobb lett volna, ha kézen fogtuk volna egymást. Mondhatni, hogy a legelső alkalmat sikerült kifognom arra, hogy egymást szem elől tévesszük. Esküszöm hallottam valamit, ezért megtorpantam, de mire észbe kaptam Cole már sehol sem volt. Ez volt az a pillanat, mikor eluralkodott rajtam a teljes kétségbeesés. Konkrétan szívrohamot kaptam, mikor hátam mögött megszólalt, de mégis örültem neki.
- Ennyire még sosem örültem neked! - Felé fordulva szó szerint nyakába ugrottam, kezeim nyaka köré fonódtak, lábaim pedig dereka köré. Annyira elkapott a hév, hogy örömömben ismét megcsókoltam, persze pár másodperc után nagyon is rá eszméltem arra, hogy ezt nem kellene tennem, ezért a hirtelen jött ijedségtől sikerült ráharapnom alsó ajkára.
- Tehetünk úgy, mintha ez sem történt volna meg? - Pár centire tőle néztem egyenesen szempárjába, de még mindig képtelen voltam elengedni.
Vissza az elejére Go down
http://prison.forumsr.com/
Cole Reynolds
Mardekár/7. évfolyam/Párszaszájú
Cole Reynolds


* : Crissy & Cole Tumblr_m8vg9yGwNn1r9c0wt
Hozzászólások : 100
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Crystal Fonseca
Avataralany : Joseph Morgan
Karakterlap : Who I Am
¥ : Crissy & Cole Tumblr_m8vgh1O2rZ1r9c0wt


Crissy & Cole Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crissy & Cole   Crissy & Cole EmptyCsüt. 03 Ápr. 2014, 13:11

Crissy & Cole






- Iszonyúan. - Az én szándékaim mindvégig valódiak voltak. Ő űzi velem egyedül ezt se veled, sem nélküled játékot. Igen, iszonyúan kíváncsi lennék rá számára ilyen is az a heves csókcsata, miután a minéket leminősítette néhány véletlenszerű apró csókra, ami már majdnem sértő volt, de megengedem neki, hogy akkor megmutassa mire is kellene gondolnom, ha kettőnk között szóba kerül a szenvedély.
- Nem mondom... - Vontam meg vállaimat könnyedén, pedig talán pontosan erről van szó, de ha inkább azt szeretné, hogy hallgassak erről részemről ez is megoldható. De érdekes módon Piton professzor jelenlétében képes volt csendben maradni és nem volt ennyire érdeklődő a büntetőmunka hallatán, amit természetesen nem fogok helyette elvégezni, törjön csak le a körme.
- Hm, ezen még nem gondolkodtam el. Kaphatnék rá néhány percet, hogy mérlegeljem a dolgokat? - Nem, persze hogy nem gondoltam komolyan. Mégis honnan a francból kellene tudnom hogyan is nézhet ki egy Barbi baba. Szerencsére nincs húgom, így ezektől a rémségektől megkímélt az élet. Azt pedig már egyszer, még ha akaratom ellenére is, de a tudtára adtam, hogy nem találom csúnyának. Sőt, ebben az esetben meg sem csókoltam volna.
- Végre megvagy. - Igen, akár egész éjjel képes lettem volna őt keresni, de szerencsére erre most már nem fog sor kerülni, mert egy pillanatra sem fogom elengedni, de ha mégis akkor sem fogom róla levenni a tekintetem. Őszintén meglepett, ami ezután következett, de épp csak annyira volt időm, hogy mindkét kezemmel elkapjam. Így sikerült jó alaposan belemarkolnom a fenekébe, de ha ez még mind nem volna elég, akkor a kezeim időközben becsúsztak a szoknyája alá, de erről már igazán nem tehetek. Gondolkodás nélkül, ösztönösen csókoltam vissza és folytattam volna is, ha nem szakítja félbe a csókot, ismét.
Nem feleltem a kérdésre. Ehelyett ismét ajkaira tapadtam majd a hozzánk legközelebb lévő fának szorítottam. Onnantól kezdve pedig nem fogtam vissza magam.
- Persze, de ha már úgy teszünk, mintha ez sem történt volna meg, akkor miért hagynánk most abba? - Számomra nem kell vázolni hogy ilyenkor mi a teendő. Épp a fenekét markolom mindkét kezemmel, őt egy fához szorítom, lábait a derekam köré, karjait pedig a nyakam köré fona és alig néhány centi választ el az ajkaitól.
Vissza az elejére Go down
Crystal Fonseca
Hugrabug/5. évfolyam
Crystal Fonseca


* : Crissy & Cole Tumblr_myr1cob74i1rlrymro3_250
Hozzászólások : 91
Vér : Félvér
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Cole Reynolds
Avataralany : Candice Accola
Karakterlap : Crissy
Karakterzene : ►Young and Beautiful
¥ : Crissy & Cole Tumblr_mzvw3ipMd81r6s7m3o3_250

Crissy & Cole Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crissy & Cole   Crissy & Cole EmptyCsüt. 03 Ápr. 2014, 14:52



Cole & Crystal

Inkább már nem is vettem komolyan. Cole esetében nem mindig tudom, hogy mit lehet neki elhinni, mert úgy vettem észre, hogy vannak olyan dolgok, amiket nagyon is komolyan gondol, csak gúnyosan adja elő, hogy ezzel leplezze a dolgok komolyságát. Mert az nem lehet, hogy én látom ennyire rosszul a helyzetet, hogy csak én gondolok sokkal többet kimondott szavai mögé. Tény, hogy szőke vagyok, de ettől tényleg nem vagyok ostoba. Szerintem nagyon is kíváncsi arra, hogy milyen lehet nálam az a bizonyos szenvedélyes csók, amit eddig csak jóformán a szerelmes kis regényekből ismerek.
- Egy egészen kicsit sem hiányoznék? - Akaratlanul is kicsúszott számon ez az ártalmatlannak tűnő kérdésem, azért mert valahol mélyen legbelül nagyon is arra vágyom, hogy hiányozzak neki, ha úgy adódna már többé nem lennék, na de most nem is akarok efféle badarságokra gondolni.
- Most komolyan ezen gondolkoznod kell? - Felháborodva ütöttem finoman vállba öklömmel. Nem vagyok egy Barbi baba akivel kedve szerint játszadozhat, de ha mégis ebben a tévhitbe ringassa magát, akkor tenni fogok arról, hogy megtapasztalja, hogy velem csak akkor lehet játszani, ha én azt szeretném, hogy játsszon velem.
Valahogy sejtettem, hogy nekem nem fog nagyobb nehézséget okozni az, hogy elvesszek, egyáltalán nem ismerem ki magam itt, ismeretlen terepnek számít nekem az erdő, ezért a kelleténél előbb sikerült elkallódnom, de szerencsémre Cole nagyon hamar rám talált. Esküszöm még ennyire nem örültem neki, sőt talán túlzásba is vittem a dolgot, amit igazán nem akartam, de valamiért még mindig vágyakozok édes ajkai után. Persze Cole sem tétlenkedett. Különös módon izgatott az, ahogyan a fenekembe markolt és a fának nyomott, de egyrészről ijedséggel is töltött el. Mi fog történni, ha most senki sem fog közbelépni? Valójában ezt akarom?
- Nincs mit abba hagyni, hiszen nem is kezdtünk el semmit. - Még mindig tiltakoztam a nyilvánvaló ellen, de valójában nem igazán tudtam már magamnak parancsolni. Egyik kezemmel finoman hajába túrtam, ezután pedig ismét rátapadtam ajkaira. Azt hiszem most jött el annak a bizonyos szenvedélyes csóknak az ideje.
Vissza az elejére Go down
http://prison.forumsr.com/
Cole Reynolds
Mardekár/7. évfolyam/Párszaszájú
Cole Reynolds


* : Crissy & Cole Tumblr_m8vg9yGwNn1r9c0wt
Hozzászólások : 100
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Crystal Fonseca
Avataralany : Joseph Morgan
Karakterlap : Who I Am
¥ : Crissy & Cole Tumblr_m8vgh1O2rZ1r9c0wt


Crissy & Cole Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crissy & Cole   Crissy & Cole EmptyCsüt. 03 Ápr. 2014, 15:19

Crissy & Cole






- Döntsd már el, hogy tulajdonképpen mit is akarsz hallani. - Csak mert előbb nem akarja elhinni nekem, hogy talán hiányozna, most pedig azt szeretné hallani, hogy hiányozna, de azt is megkockáztatom, hogy valójában magam sem tudja, hogy mit szeretne hallani tőlem. Nekem pedig kezd már ez az egész egy kicsit soknak bizonyulni. Még eddig egyetlen nőre sem fordítottam ennyi időt, hogy megtudjak róla bármit is azon kívül, hogy milyen fehérnemű van rajta.
- Talán egy kicsit mindkettőt gondolom. - Rettentően sajnálom, ha ezzel nem tudtam neki kielégítő válasszal szolgálni, de nekem eddig nem igazán volt dolgom Barbi babákkal. Én bármilyen nővel eltudok játszadozni, de a mi esetben kész vagyok kivárni, amíg azt szeretné, hogy játszadozzak vele, mert mindketten tudjuk, hogy előbb-utóbb eljön az a pillanat, amikor lesz képes uralkodni a hormonjain.
- Szóval, most már vagyunk olyan viszonyban, hogy ütögessél? - Csak mert nagyon is meglepett vele egyébként. Nem számítottam rá, de mindenképpen pozitívan fogom fel, hogy valamihez nem kell végre noszogatnom.
- Ha így akarod játszani... - Nekem édes mindegy hogyan nevezzük nevén, amit egymással művelünk, a lényeg hogy most senki - legalábbis bízom benne - sem fog közbelépni, így talán végre kielégíthetem a kíváncsiságomat és egy úttal megtapasztalhatom számára milyen is az az igazi heves, szenvedélyes csókcsata, még ha nem is az erdő mélyén képzelte el, még mindig tágasabb, mint egy szekrény tele kacatokkal. Nézzük a jó oldalát... Innen legalább nem tudunk kibukni, remélhetőleg lebukni sem, bár simán kinézném a mi drága gondnokunkból, hogy utánunk settenkedik, természetesen csak hogy ellenőrizzen minket.
A hajamba túrt, nekem pedig nem is kellett ennél több. Nem tudtam már beérni csupán ajkaival, többet akartam. Így lassan kezdtem el lejjebb haladni, egyelőre nyakát vettem ostrom alá... Nem felejtettem el a szekrényben elhangzottakat.
Vissza az elejére Go down
Crystal Fonseca
Hugrabug/5. évfolyam
Crystal Fonseca


* : Crissy & Cole Tumblr_myr1cob74i1rlrymro3_250
Hozzászólások : 91
Vér : Félvér
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Cole Reynolds
Avataralany : Candice Accola
Karakterlap : Crissy
Karakterzene : ►Young and Beautiful
¥ : Crissy & Cole Tumblr_mzvw3ipMd81r6s7m3o3_250

Crissy & Cole Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crissy & Cole   Crissy & Cole EmptyCsüt. 03 Ápr. 2014, 16:58



Cole & Crystal

Azt hiszem, hogy Cole ma nagyon is közel került hozzám, mégis hogyan sikerült elérnie ezt egy nap lefogása alatt? Eddig mindössze csak gyűlöletet tápláltam iránta, most pedig valami olyasmit, amitől még saját magam is behúzott nyakkal menekülnék. Talán felesleges volt ezidáig miatta rettegnem, attól tartani, hogy nem tudnám szeretni és úgy kell vele leélnem egy örökké valóságot, mert most megmagyarázhatatlan oknál fogva gyengéd érzelmeket kezdtem iránta érezni. Hogy a fenében történhetett ez meg?
- Hogy mit akarok? Azt akarom, hogy ne azt mondd, amit hallani szeretnék, csak legyél velem őszinte. - Túl sokat kérek? Talán még nem vagyunk azon a szinten, hogy kiérdemeljem az őszinteségét? Fogalmam sincs, még soha egyetlen egy férfit sem engedtem túl közel magamhoz, persze a rendelet végett. Mi értelem lenne valakivel kapcsolatba bonyolódni, esetleg bele is szeretni úgy, hogy tudom végül mégis máshoz kell férjhez mennem? Úgymond ezért is tartogattam neki ezidáig magam, de ebből még csak annyit tud, hogy ártatlan vagyok, de az okát nem árultam el neki.
- Szóval a szemedben egy szép játékszer vagyok, semmi több? - Ha kiderülne, hogy csak erről van szó, akkor bizony nagyon átértékelném mindazt, amit eddig feltételeztem róla. Azt akarom hinni, hogy nem is olyan rossz, mint ahogyan gondoltam, hogy bizony nagyon is tud kedves lenni, sőt képes még szeretni is. De neki ehhez időre van szükség, hogy először magának vallja be, majd aztán nekem, feltéve ha lesz elég bátorsága ahhoz, hogy be merjen számolni arról, hogy érez bármit is irántam, feltéve, ha már nem vagyok számára közömbös.
- Ez nagyon is távol áll az ütéstől. Fájt? Gondolom nem, ha ütni fogok azt meg is fogod érezni. - Nem, mintha annyira be akarnám neki bizonyítani, hogy egy élő karatézó barbi is szorult belém. Csak ezzel a kis "ütéssel" szerettem volna úgymond észhez téríteni.
- Most ki játszadozik kivel? - Mert nekem nagyon is úgy néz ki, hogy mindketten tisztában vagyunk azokkal a bizonyos játékszabályokkal és készek is vagyunk arra, hogy mindent felrúgjuk. Szép lassan végre saját lábaimra ereszkedtem, kész szerencse, hogy a fának nyom, mert ajkai érintésétől lábaim már így is elgyengültek, legalább így Cole megtart. Édes Istenem! Mennyire szeretek erős karjai között lenni. Beharapva alsó ajkamat nyögtem fel, miután nyakamat vette ostromba, de közben én sem tétlenkedtem. Kezeim ösztönösen megindultak, az egyik megállt hátánál, másik pedig egészen hátsójáig siklott, hogy úgy tudjak bele markolni, ahogy az imént Cole is az enyémbe.
Vissza az elejére Go down
http://prison.forumsr.com/
Cole Reynolds
Mardekár/7. évfolyam/Párszaszájú
Cole Reynolds


* : Crissy & Cole Tumblr_m8vg9yGwNn1r9c0wt
Hozzászólások : 100
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Crystal Fonseca
Avataralany : Joseph Morgan
Karakterlap : Who I Am
¥ : Crissy & Cole Tumblr_m8vgh1O2rZ1r9c0wt


Crissy & Cole Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crissy & Cole   Crissy & Cole EmptySzomb. 05 Ápr. 2014, 14:29

Crissy & Cole






- Hmmm, nélküled valószínűleg túl eseménytelen lenne az életem. - Honnan a fenéből tudhatnám mégis mit szeretne hallani? Talán valami ehhez hasonlót más megfogalmazásban, talán pontosan ezt, talán valami egészen mást, nem tudom. Nekem viszont fogalmam sem volt mit mondhatnék. Alig néhány napos ismeretség után kissé erős lenne azt állítani, hogy máris rettenetesen hiányozná. Tény, hogy egy ilyen nővel eltudnám képzelni a családalapítást, sőt ennél talán többet is. De erről viszont még túl korai beszélni Tekintve, hogy ebben a témában valamiivel tapasztaltabbnak számítok... De attól még ugyanúgy lövésem sincs róla hogyan kellene ezt megközelítenünk, ugyanis ha mindenképpen a menyasszonyomként kell tekintetem rá az menni fog, de nem vagyok hajlandó addig várni a szexel, amíg gyereket akarunk. Szóval, ha azt szeretné, hogy hűséges is legyek hozzá, akkor előbb-utóbb kénytelen lesz nyitni felém.
- Nem, mert azok, a játékszerek nem kérdezősködnek, te viszont állandóan. - Nem vagyok ahhoz hozzászokva, hogy enni kérdést zúdítsanak rám. Ha válaszolok attól sem lesz jobb, ha nem felelek attól sem lesz rosszabb. De ezek számmora nagyon is nehéz kérdések. Olyan kérdések, amelyeket még magamban is le kellene tisztáznom, amihez időre lenne szükségem. Nem csak neki új ez a helyzet, hogy valakihez kötődnie kell akár akar, akár nem.
- Ez már majdnem drámai volt... De jó ha tudod egyetlen nőtől sem tűröm el a dolgot. - Milyen kár, hogy most nem tudom értékelni. Viszont jobb lenne, ha komolyan venném, amit mondtam, mert mindenek ellenére komolyan gondoltam. Én a helyében kétszer is meggondolnám a jövőben, hogy elcsattanjon-e az a bizonyos pofon. Eddig legalábbis még nem volt olyan alkalom, amikor úgy ítéltem volna meg, hogy megérdemlem. De ha így lesz, majd nem felejtem el felkeresni, hogy Crissy képelhessen fel.
Titkon elmosolyodtam, amikor először hallhattam felnyögni, ami annyit jelent, hogy ennél jobb úton már nem is haladhatnék afelé, hogy hamarosan már alattam doromboljon. Kezeim végigsiklottak oldalán, de továbbhaladni már sajnos nem tudtam... A farkasüvöltés hallatán a másodperc töredéke alatt józanodtam ki.
- Ez nem csak egy farkas... - Emeltem meg kissé Crissy fejét az égboltra már amennyire látható a falomboktól, de annyi azért jól kivehető, hogy telihold van. Ami akár azt is jelentheti, hogy a farkas épp az egyik tanárunk... De egy biztos, nem várnám meg, amíg kiderül.
- Nem fog minket felismerni, ha ránk talál. - Már pedig nekem eléggé közelítenek tűnt. Eléggé közelinek ahhoz, hogy perceken belül ránk találjon. így vagy most azonnal futunk kell, mint az eszeveszett vagy valahová nagyon jól elrejtőznünk napkeltéig.
Vissza az elejére Go down
Crystal Fonseca
Hugrabug/5. évfolyam
Crystal Fonseca


* : Crissy & Cole Tumblr_myr1cob74i1rlrymro3_250
Hozzászólások : 91
Vér : Félvér
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Cole Reynolds
Avataralany : Candice Accola
Karakterlap : Crissy
Karakterzene : ►Young and Beautiful
¥ : Crissy & Cole Tumblr_mzvw3ipMd81r6s7m3o3_250

Crissy & Cole Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crissy & Cole   Crissy & Cole EmptyHétf. 07 Ápr. 2014, 03:12



Cole & Crystal

Elképesztő, hogy ilyen rövid idő alatt, amit eddig együtt tölthettünk ennyit tudott változni róla a véleményem. Azt hiszem nagyon is rosszul ítéltem meg, nagyon ritkán én is szoktam tévedni, ez pedig a ritka alkalmak egyike volt.
- Most gúnyolódsz? - Karba tett kézzel néztem rá várakozóan, hogy végre kiderüljön, hogy mennyire is kaphatnám meg tőle azt a bizonyos őszinteséget, amit elvárnék tőle. Annyira nagy kérés lenne? Ha már együtt fogunk lenni - hiszen nem igazán lenne más választásunk - akkor legalább annyit elvárnék tőle, hogy legyen velem őszinte, cserébe ezt tőlem is megkapja. Persze azt nem mondtam, hogy nem lesznek olyan dolgok, amiket nem fogok tagadni, mint most azt is, hogy mennyire képtelen vagyok neki ellenállni. Ezt azért nem vallanám be, soha!
- Szóval arra szeretnél célozni, hogy maradjak csendben, hogy zavartalanul tudj velem játszadozni? - Nem akarok játékszer lenni, nem akarom, hogy játsszon velem, kivéve ha én is azt szeretném. Most pedig semmire sem vagyok annál jobban, hogy csak engem akarjon "játékszernek", hogy egyetlen nőre se nézzen már többé, csak is velem foglalkozzon. Jesszusom! Tegnap még nem hittem volna, hogy valaha ilyen dolgok fordulnak majd meg a fejemben.
- Kinéznéd belőlem, hogy képes lennék arra, hogy megüsselek? - Kíváncsiskodó pillantásokkal fürkésztem arca minden egyes rezzenését, annyira szeretném tudni, hogy mi játszódik most le benne.
Akkor jöttem rá mennyire is vágyok érintéseire, csókjaira, mikor a vonyítás közbe nem zavart és abba hagyta. Pedig azt hiszem ennél jobban már nem is állhattam arra készen, hogy oda adjam neki magam.
- Szűzen fogok meghalni. - Halkan suttogtam magam elé. Jobban tudott jelen pillanatban az érdekelni, hogy nem akartam, hogy leálljon, mint az, hogy akár tényleg veszélyben lehetünk.
- Na és most? - Nem vagyok szakértő a vérfarkasokat illetően, de annyit sejtek, hogy elfutni felesleges lenne, hiszen könnyedén utol érhet minket, elvégre tőlünk sokkal gyorsabb.
Vissza az elejére Go down
http://prison.forumsr.com/
Cole Reynolds
Mardekár/7. évfolyam/Párszaszájú
Cole Reynolds


* : Crissy & Cole Tumblr_m8vg9yGwNn1r9c0wt
Hozzászólások : 100
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Crystal Fonseca
Avataralany : Joseph Morgan
Karakterlap : Who I Am
¥ : Crissy & Cole Tumblr_m8vgh1O2rZ1r9c0wt


Crissy & Cole Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crissy & Cole   Crissy & Cole EmptyHétf. 07 Ápr. 2014, 09:05

Crissy & Cole






- Távol álljon tőlem, de tudod egész kezdtem már átmenni jó fiúba. Egy hónapja nem voltam büntetőmunkán. - Azt kell mondjam már egészen kezdett hiányozni. Fogalmam sincs mi volt velem az utóbbi időszakban, de azt erősen kétlem, hogy valaha is megjavulnék. szóval, valamit csak biztosan jól csináltam és egész egyszerűen csak nem buktam le, mert az hogy teljes hét szabálysértés nélkül múljon el az egy Mardekáros esetében főben járó bűnnek számít. Véleményem szerint a szabályok azért vannak, hogy felrúgjuk őket, más különben honnan vennénk tapasztalatot a következményekről?
- Elképzelésem sincs hogyan jutottál erre a következtetésre, de csak gratulálni tudok hozzá. Nem... Arra akartam célozni, hogy ha néha kivételes csendben maradni nem beszélnél butaságokat, nekem pedig nem kellene folton megcáfolnom azt. - Azt hiszem kissé, sőt nem is kicsit elterelődtünk a témától. Voltaképpen mindössze annyira szerettem volna kilyukadni, hogy butaságnak tartom, hogy úgy véli nekem csöppet sem hiányozna, ha váratlanul nyoma veszne ma éjjel a rengetegben, ahová nekünk ugye be sem szabadna tennünk a lábunkat.
- Csupán szeretném megelőzni a fölösleges bonyodalmakat. - Az sosem jöhet rosszul, ha előre letisztázunk bizonyos játékszabályokat, miszerint nem tűrném el egyetlen nőtől sem, hogy felképeljen, mert neki ahhoz volt kedve.
- Ha rajtam múlik kizártnak tartom. Egyébként sem fogunk meghalni, ma legalábbis egész biztosan nem. - Nem csaphatunk hangos zajt, más különben már régen kitört volna belőlem a nevetés, merthogy tisztán hallottam minden egyes szavát, amit talán nem kellett volna, de mégis kimondta. Bevallom erre a fordulatra nem számítottam.
- Nézzük a dolgok jó oldalát Barbie... A teremben csak egy szűk szekrény állt rendelkezésünkre, most pedig körülöttünk van egy egész erdő. - Ami nem mellékesen a diákok számára tiltott, telihold idején még inkább. Talán ráfoghatjuk, hogy ismerem valamilyen szinten az erdőt, de azért túlzás lenne azt állítom, hogy hazai terepen mozgok az erdő mélyén.
- Megígérem nem fogom nézni a feneked, csak kezd elj mászni, mássz fel amennyire csak tudsz! - Így is aggasztóan közelínek tűnt már a mi előbbi üvöltés. Nem várnám meg amíg már a lépteit is hallhatjuk. Crissyt a hozzánk legközelebb álló fához irányítottam, vagyis ahhoz, ami eddig mindvégig a hátunk mögött állt...
- Rajta... Mássz! Ha nem majd segítek, csak igyekezz! - Ebben a szerelésben nem lesz épp könnyű dolga, de ha neki esetleg van használhatóbb ötlete arra hol és hogyan rejtőzzünk el minden létező és nem létező figyelmem csakis az övé!
Vissza az elejére Go down
Crystal Fonseca
Hugrabug/5. évfolyam
Crystal Fonseca


* : Crissy & Cole Tumblr_myr1cob74i1rlrymro3_250
Hozzászólások : 91
Vér : Félvér
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Cole Reynolds
Avataralany : Candice Accola
Karakterlap : Crissy
Karakterzene : ►Young and Beautiful
¥ : Crissy & Cole Tumblr_mzvw3ipMd81r6s7m3o3_250

Crissy & Cole Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crissy & Cole   Crissy & Cole EmptyHétf. 07 Ápr. 2014, 15:29



Cole & Crystal

Öt éven át sikerült megúsznom azt, hogy ne bukjak le, mikor éppen valami szabályellenes dologban sántikáltam, erre elég volt vele össze futnom a folyosón és ez a széria hirtelenjében megszakadt.
- Én meg kezdek átmenni rossz kislányba, mert eddig még sosem voltam büntetőmunkán. Szóval akár ki is lehetne jelenteni, hogy nagyon is rossz hatással vagyunk egymásra. - Eddig nem is akartam megtapasztalni milyen, amikor Piton büntetőmunkára ítél, de nincs mit tenni. Vétkeztünk, ezért el kell fogadnunk az ezzel járó következményeket. Talán még hálásak is lehetnénk neki azért, hogy ebből az egészből nem csinált túl nagy ügyet, mert ugye nagyon is félreérthető helyzetben sikerült előtte lebuknunk.
- Szóval butaságokat beszélek, hát akkor megpróbálok csendben maradni. - Mondtam sértetten és ez az ígéret működött is, úgy fél percig, annál tovább nem igen bírtam ki, hogy ne szólaljak meg.
- Pedig bonyodalmak kettőnk között mindig is lesznek. - Szinte már lelki szemeim előtt látom, hogy végig veszekedjünk azt az időszakot, amikor a gyerekét várom, mert nem tudunk megegyezni a kicsi nevét illetően. Erre azt hiszem túl korai még gondolnom is, elvégre előbb jön a házasság, aztán a többi kötelezettség.
Annyira zavarba jöttem attól, amit mondott, hogy most tényleg jobbnak láttam meg sem szólalni. Vannak olyan dolgok, amiket jobb ki nem mondani, ahogyan ezt sem kellett volna hangosan kimondanom.
- Ebben te képes vagy látni a jót? - Inkább lennék napokig bezárva vele kettesben egy szűkös szekrénybe, mint idekint lenni telihold idején. Az nem kifejezés, hogy most mennyire félek, hiába próbálom elhihetni magammal, hogy bátor vagyok, miközben lábaim úgy remegnek, mint a kocsonya.
- Ezt nem hiszem el! Csak éljük túl ezt és én foglak téged megölni! - Nincs vesztegetni való időnk, ezért mászni kezdtem. Nagyon is érdes volt a fának a törzse, ezért felsértette tenyeremet mire végre a legfelső ágig sikerült felmásznom. Soha életemben nem másztam még fára, de a túlélési ösztönök végett elég hamar sikerült a legtetején lévő vaskos faágra felrepednem.
- Egészen addig itt kell majd veled lennem, amíg reggel nem lesz? - Először egy szekrényben kell vele kettesben lennem, most meg egy faágon, normális körülmények között miért nem lehetünk kettesben?
Vissza az elejére Go down
http://prison.forumsr.com/
Cole Reynolds
Mardekár/7. évfolyam/Párszaszájú
Cole Reynolds


* : Crissy & Cole Tumblr_m8vg9yGwNn1r9c0wt
Hozzászólások : 100
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Crystal Fonseca
Avataralany : Joseph Morgan
Karakterlap : Who I Am
¥ : Crissy & Cole Tumblr_m8vgh1O2rZ1r9c0wt


Crissy & Cole Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crissy & Cole   Crissy & Cole EmptySzer. 09 Ápr. 2014, 08:58

Crissy & Cole






- Nézőpont kérdése. Én szeretem a rossz kislányokat. - Egy biztos, az értelmező kéziszótárakban nem az én arcmásom néz vissza a lapról, hogy milyen jó lennék. Tekintettel arra, hogy mi már tulajdonképpen összetartozunk - csak nem szívesen fogadjuk el ezt a tényt - kizártnak tartom, hogy sokáig jó fog tudni maradni mellettem. Szóval, mondjuk úgy, hogy a büntetőmunka terén már elveszítette a szüzességét. Nos, mellettem bőven lesz alkalma belerázódni a dolgokba, mert nem hiszem, hogy egyedüli esetről beszélnénk, de persze meghazudtolhatja önmagát. Nem lenne meglepő...
- Crissy, olyan meghitt fél perc volt, nem gondolod? Nem folytathatnánk? - Forgattam meg szemeimet, majd egészen kérlelően néztem vissza rá. Igen, természetesen ezzel arra kívántam célozni, hogy milyen szép is volt az az együtt töltött harminc másodperc, amíg csendben volt. De sajnos ez a boldogság sem tartott sokáig. Ami pedig a köztünk lévő bonyodalmakat illeti egyelőre nem szeretnék a jövőbeliekkel foglalkozni, mikor vannak jelenlegiek is.
- Igen, a mi előbb nem amiatt panaszkodtál mert nem volt mozgástered? Nézz körbe... Mennyi szabad teret szeretnél? - Érdekes módon a szekrényben megbújva minél inkább azon volt, hogy távolabb kerüljön tőlem. Most viszont egy egész erdő a rendelkezésünkre áll ahhoz, hogy elrejtőzzünk, mégsem tágít mellőlem. Mellékes apróság, hogy most nem Piton professzortól kell tartanunk. De vérfarkas ide vagy oda nem ez fog lenni az utolsó büntetőmunkánk.
- Miből gondolod, hogy durván szereted, ha még sosem próbáltad? - Pusztán figyelemelterelés céljából próbálom meg kicsit feltüzelni, hogy ne a farkasra gondoljon, hanem rám figyeljen. Erre a témára pedig különösen fog, mert iszonyú zavarban van tőle.
- Nem, nem kell. Akár a farkassal is gyűjtögetheted a szemetet. sőt akár neki is elpanaszolhatod, hogy nem akarsz szüzén meghalni, ha nem zavar, hogy egy kicsivel több szőr fedi a testét a kelleténél. Hajnalra elfog múlni... - Ez egy kissé sértő volt a számomra, amit nem is próbáltam meg leplezni. Úgy mondta, mintha ez olyan tényleg szörnyűséges dolog lenne, mintha két perccel ez előtt nem odalent nyögdécselt volna a fának dőlve...
Vissza az elejére Go down
Crystal Fonseca
Hugrabug/5. évfolyam
Crystal Fonseca


* : Crissy & Cole Tumblr_myr1cob74i1rlrymro3_250
Hozzászólások : 91
Vér : Félvér
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Cole Reynolds
Avataralany : Candice Accola
Karakterlap : Crissy
Karakterzene : ►Young and Beautiful
¥ : Crissy & Cole Tumblr_mzvw3ipMd81r6s7m3o3_250

Crissy & Cole Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crissy & Cole   Crissy & Cole EmptySzer. 09 Ápr. 2014, 11:57



Cole & Crystal

Mellette tényleg megváltoznék? Mert, ami azt elleti eddig sem voltam túl jó kislány, de amikor vele vagyok figyelmetlenné válok. Egyszerűen csak megszűnik létezni számomra a külvilág, olyankor csak mi ketten létezünk, senki és semmi nem számít akkor. Ez pedig teljesen megrémít, hogy képes rám ekkora hatással lenni.
- Szóval maradjak csendben az este hátra levő részében? Ezt kizárt dolognak tartom. - Ha valamin össze vesznénk, maximum akkor maradnék csendben, ha nagyon megsértene. De egyébként szeretek beszélni, mindig van mindenről véleményem, ezért nekem ez a szótlan dolog nagyon nehezen menne. Ha pedig már nagyon nem bírja hallgatni a fecsegésem, akkor tegyen arról, hogy csendben maradjak, hm mondjuk újra és újra tapassza ajkait ajkaimra.
- Nem éppen efféle mozgásteret szerettem volna magamnak... Mit meg nem adnék azért, hogy most a szobámban lehessek, élvezve az ágyam kényelmét. - Valahogy úgy hangzott a fejemben, amit már nem mertem hangosan kimondani, hogy: élvezném az ágyam kényelmét, veled! Félelmetes, hogy mennyire vágyom rá, de egyben tartok is tőle, hiszen nekem mégis az első lenne... Vajon ennek tudtában gyengéd lenne velem? Figyelne rám, hogy ne okozzon fájdalmat, de annál több élvezetet? Jesszusom! Már megint miféle gondolatok cikáznak fejemben! Már a puszta elképzeléstől zavarba jövök.
- Szánt szándékkal szeretnél zavarba hozni, ugye? - Azt hiszem nem ez a legjobb pillanat, hogy ezt megvitassuk egymással. Mikor már azt hittem, hogy velem nem történhet rosszabb ettől az átkozott büntetőmunkánál... Erre tessék, most arra lettem kényszerítve, hogy fára másszak. Nagyon közel állok ahhoz, hogy vissza sírjam kényelmes ágyamat.
- Cole! Inkább maradj csendben! - Ezt már végképp nem akarom hallgatni, túl sok bajom van, hogy elviseljem még őt is a sértettségével együtt. Az imént még nagyon is melegem volt, ahogy egymáshoz simulva annyira közel álltunk ahhoz, hogy felfedezzük egymás testét, de annak már vége, én pedig itt fogok megfagyni. Szerencse, hogy lapos talpú cipőben vagyok, ezért könnyedén tudok egyensúlyozni ezen a vaskos faágon. Apró léptekkel közeledtem felé, majd mielőtt már észbe kaphatott volna lehuppantam háttal neki. Hátamat mellkasának támasztottam, miközben arra vágytam, hogy szorosan öleljen magához.
- Ne értsd félre a helyzetet. - Most jött volna az a bizonyos de, mert ugye mindig van de, nem most nincs... Nem magyarázkodok neki, nem érzem úgy, mintha valami eget rengető dolgot művelnék, amit ki kellene magyaráznom.
Vissza az elejére Go down
http://prison.forumsr.com/
Cole Reynolds
Mardekár/7. évfolyam/Párszaszájú
Cole Reynolds


* : Crissy & Cole Tumblr_m8vg9yGwNn1r9c0wt
Hozzászólások : 100
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Crystal Fonseca
Avataralany : Joseph Morgan
Karakterlap : Who I Am
¥ : Crissy & Cole Tumblr_m8vgh1O2rZ1r9c0wt


Crissy & Cole Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crissy & Cole   Crissy & Cole EmptySzer. 09 Ápr. 2014, 14:51

Crissy & Cole






- Túl szép is lett volna. - Nem, ilyesmiben még csak nem is reménykedtem, ugyanis teljes képtelenségnek tartom. Nem is arra kértem, hogy az éjszaka hátralévő részében maradjon csendben, csak hogy olykor ahelyett, hogy fecsegne... Mégis mit kellett volna mondanom? Őrülten fog hiányozni? Tegnap még szinte semmi egyebet sem tudtam róla a nevét leszámítva illetve a külsőségeket. Nálam ahhoz, hogy bármi is kialakuljon tízszer annyi idő szükséges, mint a többi férfi esetében. Így még kevésbé hiszem, hogy befogom vallani, hogy nagyon is hiányozna.
- Ha nem épp a kastély hisztérikájával támadt akartál volna traccsolni ki sem kellett volna kelned a kényelmes ágyadból. - Egyébként sem tudom megérteni hogyan képes elviselni azt a hisztis tyúkot. Egyszerűen elviselhetetlen, így hogy szellem még inkább, mert még nehezebb megszabadulni tőle. Az pedig csak pozitívum, hogy sértődékeny, így annyi is elég ha vérig sértjük szegényt és máris a bőgésétől vízhangos az egész kastély.
- Bár nem hiszem, hogy ettől most jobb, de igen. - Az első dolog, amiben színt vallottam, azt hiszem. Kár is lenne tagadni, hogy így van. Szánt szándékkal próbálom zavarba hozni egy kicsit önös célból és egy kicsit a saját érdekében, hogy néhány percre feledkezzen el a pánikról és inkább engem utáljon, elviselem.
- Ne értsd félre a helyzetet, de fázol. - Ez nyilvánvaló, más különben miért akart volna hozzám bújni? Kár is lenne tagadnia, hogy szívesebben tette volna úgy, hogy szembe van vele, de így kevésbé zavarba ejtő. Viszont tényleg nincs meleg... Nem akarhatom, hogy miattam kerüljön a gyengélkedőre. Karjaimmal lassan körbefontam majd közelebb húztam magamhoz, hogy legalább a közöttünk lévő hideg levegőt kiszorítsuk és talán legalább az egyikünk tudjon aludni. mert részemről azzal, hogy kiküldtek ide telihold idején a büntetőmunka letudva a túl éléssel.
- Nyugodtan próbálj meg aludni. Én majd fenn maradok... - És vigyázni fogok rád! De ezt már nem engedtem kicsúszni a számon, de semmi értelme sem volna hajnalig idefent ülve egymást nézni. Így legalább csöndben is marad és aludni is tud néhány órát. Én pedig majd igyekszem beérni annyival, hogy a karjaimban van és kedvemre gyönyörködhetek benne.
Vissza az elejére Go down
Crystal Fonseca
Hugrabug/5. évfolyam
Crystal Fonseca


* : Crissy & Cole Tumblr_myr1cob74i1rlrymro3_250
Hozzászólások : 91
Vér : Félvér
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Cole Reynolds
Avataralany : Candice Accola
Karakterlap : Crissy
Karakterzene : ►Young and Beautiful
¥ : Crissy & Cole Tumblr_mzvw3ipMd81r6s7m3o3_250

Crissy & Cole Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crissy & Cole   Crissy & Cole EmptyCsüt. 10 Ápr. 2014, 06:23



Cole & Crystal

Élvezze csak ki, hogy most kommentár nélkül kibírom, legalább megkapja azt a bizonyos csendet, amire annyira vágyik. Habár szerintem a kommunikációt kettőnk között erőltetni kell, mert nincs túl sok időnk, én pedig azt szeretném ha nem is mindent, de azért a lényeges dolgokat megtudjuk egymásról, mielőtt házasok leszünk, mert eddig nem túl sok mindent tudunk egymásról és engem nem sokára Crystal Reynolds néven fog mindenki ismerni. Ezért szeretném azt a férfit jobban megismerni, akivel kénytelen vagyok egy életen át lenni.  
- Elhiheted, hogy most már sajnálom, hogy nem bírtam aludni, Hisztis Mirtill pedig mindig kapható egy kis traccsolásra. - Mondtam, majd megvontam vállaimat. Minek is kell nekem magyarázkodnom? Nem tartózik rá, hogy mikor, hol és kivel akarok beszélgetni. Vagy inkább azt szeretné, hogy ilyen esetekben hozzá forduljak?
- Ezzel próbálkozol elterelni a figyelmemet, vagy ez tényleg szórakoztat téged, hogy zavarba hozol? - Szőke vagyok, de nem ostoba, ezért valamennyire képes vagyok a dolgok mögé látni, még úgy is, hogy nem igazán ismerem őt, hogy mit és miért mond, vagy tesz.
- Gondolom neked sincs túl meleged. - Akár azt is lehetne mondhatni, hogy kénytelenek vagyunk egymáshoz bújni, hogy testünk melegével tudjuk egymást melegíteni. Ez amolyan túlélési ösztönnek is lehetne nevezni, mégis annyira jó érzés karjai között lenni.
- Remélem úriemberként fogsz viselkedni és nem élsz vissza ezzel a helyzettel. - Fáradt vagyok, nem is aludtam semmit sem és ha tippelnem kellene, akkor két-három óra múlva lesz csak napfelkelte. Mellette mégis biztonságban éreztem magam, még ha egy fa legfelső ágán üldögéltünk is, gyorsan adtam arcára egy jó éjt puszit, majd vállára hajtottam fejemet, mielőtt álomba szenderülhettem volna.
Vissza az elejére Go down
http://prison.forumsr.com/
Ajánlott tartalom





Crissy & Cole Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crissy & Cole   Crissy & Cole Empty

Vissza az elejére Go down
 
Crissy & Cole
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» You are my fate - Cole & Crissy
» I don't think you've ever looked more beautiful - Crissy & Cole
» What about goodnight kisses? - Crissy & Cole
» Happy Birthday Crissy
» Cole & Crystal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: