KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Cole & Crystal Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Cole & Crystal Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Cole & Crystal Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Cole & Crystal Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Cole & Crystal Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Cole & Crystal Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Cole & Crystal Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Cole & Crystal Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Cole & Crystal Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Cole & Crystal

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Crystal Fonseca
Hugrabug/5. évfolyam
Crystal Fonseca


* : Cole & Crystal Tumblr_myr1cob74i1rlrymro3_250
Hozzászólások : 91
Vér : Félvér
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Cole Reynolds
Avataralany : Candice Accola
Karakterlap : Crissy
Karakterzene : ►Young and Beautiful
¥ : Cole & Crystal Tumblr_mzvw3ipMd81r6s7m3o3_250

Cole & Crystal Empty
TémanyitásTárgy: Cole & Crystal   Cole & Crystal EmptySzer. 05 Feb. 2014, 06:56

Cole & Crystal

Már hajnali kettő is elmúlt, mégis megint álmatlanul forgolódok az ágyban. Túl sok minden kavarog gondolataimban, ami végett képtelen vagyok elaludni. Egyszerűen csak beszélnem kell valakivel, tudom is, hogy kivel. Meglepő lehet, de a lány diáktársaim körében nem vagyok túl népszerű, kinézetem végett. Viszont ez miatt a fiúk körében vagyok igazán közkedvelt, ezért is irigykednek rám annyian, pedig erről igazán nem tehetek. Pizsamámra kaptam köntösömet, majd felvettem szobapapucsomat. Halkan osontam végig a folyosókon, egészen a második emeleti mosdóhelységig. Hisztis Myrtle mindig vevő a társaságomra.  Eléggé elhúzódott a mi kis traccspartink, már ásítozva köszöntem el tőle. Azt hiszem, ezután már el fogok tudni aludni, jó volt valakivel megbeszélni azokat a bizonyos dolgokat, amik nem hagytak nyugodni. Kilépve a mosdóból gyorsan megindultam vissza a sötét folyosón szobám felé, pár lépés után megtorpantam, mert szó szerint neki mentem valakinek. Szívem majd ki akart ugrani a helyéről, mert nekem végem, ha egy tanárral találom szemben magam. Szerencsémre, - vagy talán balszerencsémre – Cole volt, akibe szó szerint belefutottam.
- Mégis mit keresel itt? – Jobban belegondolva ezt akár tőlem is lehetne kérdezni. Hátra léptem két lépést, hogy tartsam tőle a távolságot, azt hiszem még sosem fordult elő velünk, hogy kettesben legyünk. Most sem vágytam erre, szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Mondhatni zavarban is voltam, mivel rajtam a köntös alatt csak a hálóruhám volt, neki pedig így nem kellene látnia. Most bánom csak igazán, hogy nem tudtam a szobámban maradni.
- Te is hallod? – Arcomra kiült a rémület, mikor a távolból közeledő léptek hangját véltem felfedezni. Na ez remek, ha egy tanár talál ránk, akkor bizony magyarázkodhatok, hogy miért vagyok hajnalok hajnalán pizsamában a leendő férjem társaságában.  Ez hihetetlen, hogy pont vele futottam össze és most még az is benne van a pakliban, hogy közösen élvezhetjük a büntetőmunkát. Még szép, hogy még a gondolat sem tetszik.
Vissza az elejére Go down
http://prison.forumsr.com/
Cole Reynolds
Mardekár/7. évfolyam/Párszaszájú
Cole Reynolds


* : Cole & Crystal Tumblr_m8vg9yGwNn1r9c0wt
Hozzászólások : 100
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Crystal Fonseca
Avataralany : Joseph Morgan
Karakterlap : Who I Am
¥ : Cole & Crystal Tumblr_m8vgh1O2rZ1r9c0wt


Cole & Crystal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole & Crystal   Cole & Crystal EmptySzer. 05 Feb. 2014, 15:18

Crissy & Cole




Hajnali kettő van, ami annyit jelent, hogy ha most lebukom és belebotlom egy álmatlanságtól szenvedő professzorba, prefektusba, netalán a gondnokba az számmora sokkal gyötrelmesebb élményként lesz elkönyvelhető még a mai nap folyamán, szóval nekem végem. Számtalanszor kényszerültem már büntetőmunkára, így ez a gondolat számmora csöppet sem olyan elborzasztó, mint mások, az ártatlan kis diákok, maga a megtestesült jóságok szemében, akinek soha még csak meg sem fordulna a fejükben szabályt szegni, mert az nagyon rossz dolog és csúnyán megdorgálnák őket a nem megfelelő viselkedésükért. Egy ideje már nem töröm azon magam, hogy számon tartsam ilyen és ehhez hasonló okokból mennyi büntetőfeladatot kellett már megírnom és elvégeznem. Ellenkezőleg, lassan már attól tartok, hogy semmi újat sem tudnának már kitalálni a részemre. Elkeserítő lenne... Nem kevésbé, akkor megszíni, mikor már csak egyetlen színt és a klubhelyiségben vagyok. Miből gondoltam? Meglehetősen lehengerlő élmény valakivel az éjszaka kellős közepén tilosban járva frontálisan ütközni. Nem fagyott meg a vér bennem egy pillanatra sem azt gondolván, hogy a fenébe is, pedig ez most igazán közel volt!
- Elnézésedet kérem, amiért ide járok már közel hét éve. Amúgy meg gondolhatod, hogy nem épp az RBF-re tanultam. - Bár suttogtam a hangom épp olyan gúnyos és cinikus volt, mint egyébként, tehát semmi újdonság vagy tőlem nem megszokott sem volt észlelhető rajtam. Ez most egy komoly kérdés volt? Én legalább nem egy köntösben flangálok a folyosókon. Mégis mit gondolhat mit keresek itt? Épp a klubhelyiségünk felé igyekeztem lopakodni, majd beosonni a szobámba és úgy tenni, mintha mindvégig ott is lettem volna. Nos, majdnem sikerült. De inkább a Hugrabugos lány, mint Piton professzor úr.
- Ismerem már ezeket a lépteket. Piton professzor közeleg. - Azaz nekem kezdhetnek harangozni, hacsak ki nem találok valamit másodpercek leforgása alatt, de mégis hová rejtőzhetnék el egy üres folyosón az iskola legrettegettebb tanára elől, aki nem mellékesen a házvezetőm? Bővebben? Megfog nyuvasztani, ha itt talál. Biztosan nem így képzelte, de a szám helyett az egyik kezemmel tapadtam rá ajkaira, a másikkal pedig átfogtam a derekánál úgy húztam be magammal az egyik tanterembe csak úgy vakon majd a falnak préselve magunkat figyeltem tovább, hogy a közeledő léptek vajon elfognak haladni mellettünk?

Vissza az elejére Go down
Crystal Fonseca
Hugrabug/5. évfolyam
Crystal Fonseca


* : Cole & Crystal Tumblr_myr1cob74i1rlrymro3_250
Hozzászólások : 91
Vér : Félvér
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Cole Reynolds
Avataralany : Candice Accola
Karakterlap : Crissy
Karakterzene : ►Young and Beautiful
¥ : Cole & Crystal Tumblr_mzvw3ipMd81r6s7m3o3_250

Cole & Crystal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole & Crystal   Cole & Crystal EmptyCsüt. 06 Feb. 2014, 02:49

Cole & Crystal

Nem ez az első eset, hogy hajnalok hajnalán kiosonok a szobámból, de most fordult elő először, hogy mással is találkoztam közben. Erre aztán tényleg nem voltam felkészülve. Még a jó öreg Albus Dumbledorenak is jobban tudtam volna örülni, mint neki. Habár Cole sokkal jobban az esetem, vagyis francokat! Szeretném utálni, de talán lényem egy egészen apró része mégis vonzódik hozzá. Hiszem melyik korombeli lányt nem nyűgözne le egy idősebb, jóképű pasas? Még a viselkedése is tud valamennyire imponálni, akármennyire is tartom gonosznak, önzőnek, vagy éppen nagyképűnek.
- Hihetetlenül is hangozna, ha azt állítanád tanulni osontál ki hajnalok hajnalán. Tudod mit? Inkább vedd úgy, hogy nem is kérdeztem semmit. Szerencsére semmi közöm hozzád még, ezért azt csinálsz amit csak szeretnél. - Elvileg van két évünk, amit gond nélkül egymás nélkül is el tudnánk tölteni. Úgy hiszem, hogy eddig is megvoltunk egymás nélkül, ezek után is megleszünk.
- Ez remek, ez is miattad van! Ha te nem lennél, akkor már rég a szobámban lehetnék. - Még szép, hogy bosszankodtam. Legszívesebben felemelt hanggal tettem volna, de suttogtam. Egyik pillanatról a másikra találtam magam az egyik tanteremben. Mégis mit képzel magáról? Először befogja a számat, majd úgy kedve szerint falnak nyom? Saját szívverésemet hallottam, ahogy egyre szaporábbá vált közelsége végett. Még valami zavaró érzésem is támadt, akárhová is kerültünk itt a biztos lebukás vár ránk. Hatalmas szemekkel meredtem rá, közben próbáltam magamtól ellökni.
- Nem akarok lebukni, főleg veled nem! - Továbbra is suttogva beszéltem, mikor végre szóhoz bírtam jutni. Esküszöm, ha még egyszer befogja a számat megharapom.
- Egyre közelebb van, nincs vesztegetni való időnk, érzem, hogy befog ide jönni. Már akkor lebukunk ha benyit, ezért mi lenne ha elengednél és valami jobb búvóhelyet találnánk? Mondjuk ott van az a szekrény. - Az ablakon a hold fénye épp annyira világít be, hogy a tárgyak körvonalzódnak előttünk. Az már biztos, hogy nem ez volt életem eddigi legjobb döntése, de mégis jobb egy szűkös szekrényben össze zárva lenni vele pár percig - remélhetőleg- mint Piton híresen kínzó büntető munkáját megtapasztalni.
Vissza az elejére Go down
http://prison.forumsr.com/
Cole Reynolds
Mardekár/7. évfolyam/Párszaszájú
Cole Reynolds


* : Cole & Crystal Tumblr_m8vg9yGwNn1r9c0wt
Hozzászólások : 100
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Crystal Fonseca
Avataralany : Joseph Morgan
Karakterlap : Who I Am
¥ : Cole & Crystal Tumblr_m8vgh1O2rZ1r9c0wt


Cole & Crystal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole & Crystal   Cole & Crystal EmptyCsüt. 06 Feb. 2014, 09:35

Crissy & Cole




- Még? Ne aggódj, később sem fogok nekiállni magyarázkodni. - Pontosan tudom, hogy mire céloz, így annak megfelelően tettem hozzá a véleményemet, mert akár tetszik, akár nem, de ez fog történni. Nagyjából két év múlva nekem el kell vennem, neki pedig hozzám kell jönnie. De ne számítson letérdelős lánykérésre, mert az ki van zárva és egyébként sem lenne sok értelme, ha egyszer már most is mindketten tisztában vagyunk vele, hogy mit kell majd tennünk. Szeretek meglepni másokat, csak épp sosem legkellemesebb módon. De arról biztosíthatom, hogy ha letelik ez a két rövidke év, akkor sem fog megváltozni sem. Én ugyanaz leszek, aki voltam. Nem fogok eljátszani a férjek gyöngyét, mert őszintén ennek a puszta gondolatától is felfordul a gyomrom. Ő pedig csinál, amit akar, persze bizonyos határokon belül, amíg képes leszek azt tolerálni.
- Lemaradtam volna valamiről? Voltál te már egyáltalán megbüntetve? - Piton büntetőmunkájától bármi jobb, akármi. Komolyan, ez a professzor a három főben járó bűn egyike, amivel a diákokat büntetik. Apropó, remélem a gondolataimban nem tud olvasni, mert akkor akár el is áshatom magam a tiltott rengetegben.
- Ezt most nem te fogod eldönteni, sajnálom. - Hazudtam. Nem, nem sajnálom a legkevésbé sem, de gondolom ez nem csak nekem ennyire nyilvánvaló. Ha egy kicsit is ismer, akkor tudja, hogy semmit sem szokásom megbánni és hogy én már sosem leszek jó fiú. Szóval, ha arra vár a nagy nap kapcsán, akkor ezúttal csalódást kell okoznom. Sajnálatos. Na tessék, már megint. Én nem változom! Nem tudok!
- Crissy, ha közel akarsz lenni hozzám, annak más módja is van. Nem kell hozzá bezárkóznod velem egy szekrénybe. - De végül csak elengedtem, bár udvariaskodásra nem volt idő, mégis őt engedtem előre, így nm tud megvádolni, hogy én akartam, hogy így történjen, mert mindent olyan pazarul előre elterveztem. Nos, nem. De ha már így alakult. Halkan próbáltam meg az alig százötven éves, alig nyikorgó szekrény ajtaját behajtani és becsukni. De ha ez még mind nem volna elég tele van mindenféle kacattal, így csak szorosan egymással szemben fértünk el.

Vissza az elejére Go down
Crystal Fonseca
Hugrabug/5. évfolyam
Crystal Fonseca


* : Cole & Crystal Tumblr_myr1cob74i1rlrymro3_250
Hozzászólások : 91
Vér : Félvér
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Cole Reynolds
Avataralany : Candice Accola
Karakterlap : Crissy
Karakterzene : ►Young and Beautiful
¥ : Cole & Crystal Tumblr_mzvw3ipMd81r6s7m3o3_250

Cole & Crystal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole & Crystal   Cole & Crystal EmptyCsüt. 06 Feb. 2014, 11:15

Cole & Crystal

Az már biztos, hogy előttünk nem egy csodálatos közös jövő áll. Attól még, hogy a jövőm egy hatalmas kérdőjel számomra még nem fogom hagyni, hogy ez kihatással legyen a jelenemre. Eddig próbáltam elkerülni, nem is foglalkozni vele, mintha nem is létezne, de akármennyire is szeretném mégsem tudom elkerülni a végzetemet.
- Nem, mintha elvárnám tőled! Sőt, semmit sem várok tőled. Jobb, ha ezt még az elején letisztázzuk. - Nem akarok bele gondolni, hogy a házas élet vele mennyi gyötrelmet fog nekem okozni. Elég lesz akkor szembesülni vele, mikor kénytelen leszek bele mennyi ebbe a kényszerházasságba. De addig is reménykedhetek abban, hogy eltörlik ezt az egész rendeletet, habár valljuk be erre csekély esély van.
- Nem, de a legkevésbé sem vágyom arra, hogy először veled élvezhessem ki a büntetőmunka örömeit. - Eddig mindig megtudtam úszni, hogy ne kapjanak el. Most sem szeretnék lebukni, főleg nem úgy, hogy Cole is velem van, mert ez csak azt jelentené, hogy együtt kellene töltenünk azt az időt, amíg büntetésben vagyunk. Nekem pedig az a célom, hogy minél távolabb tartsam magam tőle, egészen addig még ez lehetséges.
- Ne nevettess, mintha te tudnál bármit is sajnálni. - Nem hiába lett belőle Mardekár diákja. Neki senki sem fontos, csak is kizárólag saját maga, azt hiszem ez az a tulajdonsága, ami sosem fog változni.
- Mégis miből gondolod, hogy közel szeretnék kerülni hozzád? - Ez is csak egy kényszermegoldás. Akármennyire is nem szeretném ezt tenni, mégis beléptem a szekrénybe, inkább ez, mint a lebukás. Habár fogalmam sincs arról, hogy meddig bírom vele kettesben egy ilyen szűk helyen. Még az is lehet, hogy inkább feladom és könyörgök Pitonnak, hogy inkább büntessem meg, mert annál nagyobb büntetést el sem tudok képzelni, mint vele bezárva lenni egy szekrényben.
- Ha egy ujjal is hozzám mersz nyúlni, akkor kitekerem a nyakadat. - Remélhetőleg érhető voltam és nem is fog vissza élni a helyzettel. Habár annyira közel vagyunk egymáshoz, ha vennék egy nagy levegőt, akkor biztosan mellkasunk összeérne. Próbáltam távolabb menni tőle, de a hátam valamibe ütközött, ami végett képtelen voltam eltávolodni. Még a vér is megfagyott bennem, mikor hallottam, hogy valaki belép a terembe. Remélem nem a szekrényből szeretne kivenni valamit, mert eléggé félreérhető az, hogy itt bujkálunk centikre egymástól.
Vissza az elejére Go down
http://prison.forumsr.com/
Cole Reynolds
Mardekár/7. évfolyam/Párszaszájú
Cole Reynolds


* : Cole & Crystal Tumblr_m8vg9yGwNn1r9c0wt
Hozzászólások : 100
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Crystal Fonseca
Avataralany : Joseph Morgan
Karakterlap : Who I Am
¥ : Cole & Crystal Tumblr_m8vgh1O2rZ1r9c0wt


Cole & Crystal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole & Crystal   Cole & Crystal EmptyHétf. 10 Feb. 2014, 21:49

Crissy & Cole




- Mégis minek az elején? Szólhattál volna, hogy kígyónyelven szólaljak meg. - Bár számításaim szerint még egy jó ideig nem lenne szükségem újra, pedig két éven belül mindenképpen kapni fogok egy ráadást és nagyon úgy tűnik, hogy ez ellen semmit sem lehet tenni. De az már most világossá vált a számomra, hogy nagyon megfog gyűlni a bajom vele. Már most sincs az ínyemre a kígyó nyelve, mert érezhetően csípős hangulatában van. Szó sincs róla, szeretem amikor egy nő tüzes, csak én valahogy egész másképp képzelem el az adott helyzetet. Másképp, máshol, máskor... De legfőképp nem vele! Ez valami elképesztő, hogy ma már azt is megszeretnék szabni, hogy melyik nőt akarjam fűzni.
- Pedig velem tudnád élvezni, de ha nem... Hát nem. Még eldöntheted. - A későbbiek folyamán úgy sem lesz más választásunk. Valahogy meg kell fogannia annak a két gyereknek és gondolom nem szeplőtlenül fog. De nézzük a jó oldalát. Nem tűnik olyan ostoba szőke buta libának, nem csúnya és még valami, nem sárvérű. Pluszban most sem néz ki eldobni valóan és még csak gömbölyödni fog ezek után. Még szerencse, hogy sötét van a folyosókon, így nem láthatja, hogy talán árulkodóan felcsillantak a szemeim.ű
- Nem kell kiismerned, csak hozzám jönnöd. Nem kevésbé fáj a dolog, mint nekem. - Mert amikor megkaptam azt a bizonyos levelet a nagy hírrel az egy nagyon is szívbe markoló élmény volt, fájt. Még mindig fáj.
- Szeretem, amikor egy nő ezt csinálja. De lásd be, neked még bőven van mit tanulnod. - Jegyeztem elképesztően pofátlanul és zavarba ejtően, mert előbb-utóbb úgyis elfogom érni, hogy zavarban érezze magát. Azt gondolom nem lesz nehéz dolgom, de persze érhetnek még meglepetések, mondjuk, hogy Piton professzor úr előbukkan a semmiből és nekem meszeltek. Nem is csak a büntetőmunkáról van szó. Én annál többet fogok kapni. Az a legkevesebb, hogy a sárga földig le fog hordani...
- Egy újjal sem... - Ha elegendő szabad hely állt volna a rendelkezésemre, akkor még a kezeimet is feltartottam volna megadóan, de ez sem volt lehetséges. Ő viszont addig mocorgott, amíg a köntöse valahogy lejjebb nem csúszott a vállán majd onnan meg sem állt. Én ahogy kérte egy újjal sem értem hozzá, de azt nem tudtam megállni, hogy végig ne azt figyeljem hogyan siklik végig a testén a finom anyag.

Vissza az elejére Go down
Crystal Fonseca
Hugrabug/5. évfolyam
Crystal Fonseca


* : Cole & Crystal Tumblr_myr1cob74i1rlrymro3_250
Hozzászólások : 91
Vér : Félvér
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Cole Reynolds
Avataralany : Candice Accola
Karakterlap : Crissy
Karakterzene : ►Young and Beautiful
¥ : Cole & Crystal Tumblr_mzvw3ipMd81r6s7m3o3_250

Cole & Crystal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole & Crystal   Cole & Crystal EmptyKedd 11 Feb. 2014, 02:04

Cole & Crystal

Mégis miért nem tudok meglepődni? Akkor lennék igazán sokkos állapotban, ha valami kedves szót ejtene ki a száján, na az lenne csak igazán meglepő. Miért olyan nehéz egymással egy egészen kicsit is kedvesnek lennünk? Azt hiszem ennek köze van ahhoz, hogy a jövőnk már előre meg van írva számunkra és mindketten ki szeretnénk törni ebből a kényszerből. 
- Bárcsak tudnám értékelni a humorodat, de ha erről van szó valahogy nem megy, szerintem te is nagyon jól tudod, hogy mire szerettem volna célozni. De, mindegy is, van még két évünk erre, szóval szerintem addig nem kellene egymás életét megkeserítenünk. - Nagyon sok kompromisszumot kell majd kötnünk egymással, de még azelőtt, hogy az oltár elé állnánk. Kell valami szerződés, vagy valami, amiben mindent előre letisztázunk az esetleges későbbi bonyodalmak végett. Már előre érzem, hogy nehéz menet fog lenni, de senki sem mondta azt, hogy egyszerű fog lenni.
- Nem tartom valószínűnek, hogy veled bármit is tudnék élvezni. - Legyen szó büntetőmunkáról, vagy akár olyan dologról, amire általában a pasik többsége minden pillanatban gondol. Én inkább bele sem akarok gondolni, hogy majd közel kell engednem magamhoz, hogy kötelességtudóan nemzzünk két utódot. Egyszerűen lehetetlennek találom, hogy vele bármiféle kapcsolatom is legyen.
- Nem is szeretnék veled annyi időt tölteni, hogy ki tudjalak ismerni. Remélem egy percig sem hitted azt, hogy nekem minden vágyam az, hogy veled éljem le az életemet. - Nem fogok odaadó feleséget játszani, erre aztán senki sem vehet rá. Ahogy nem fogok rá főzni sem, ahogy semmi másra sem leszek hajlandó, hogy ha róla lesz szó.
- Most mégis miről beszélsz? - Próbáltam még magammal is elhihetni, hogy még csak nem is sejtem, hogy miről beszél, pedig valójában nagyon is értem a célozgatását. Mégsem akartam erre gondolni, mert ha komolyabban bele mélyedek, akkor hamar bele is pirulok. Na, nem mintha nem lennék attól zavarban, hogy vele kell lennem egy szekrényben ilyen közel egymáshoz. Ezért is szögeztem már le az elején, hogy egy ujjal se érjen hozzám. Próbáltam minél jobban eltávolodni tőle, ami valljuk be nem ment sehogy sem, a nagy mozgolódásban észre sem vettem, hogy a köpenyem lecsusszan rólam, csak akkor amikor már késő volt. Szerencsétlenségemre fel sem tudtam venni a hely szűke végett.
- Ne mondj semmit, meg ne szólalj! - Idegesen suttogtam, közben pedig kezeimet próbáltam magam elé ügyeskedni, hogy eltakarjam magam. El sem hiszem, hogy ilyen közel áll hozzám, én pedig egy selyem hálóingben állok előtte. Egyáltalán nem akartam, hogy ez történjen, habár valahol a nagy ellenkezésem mögött mégis arra vágyok, hogy nőként kezeljen és éreztesse velem, hogy vonzónak tart. Egyik felem azt suttogja, hogy minél távolabb maradjak tőle, viszont a másik azt ordítsa, hogy tegyek egy próbát, hiszen csak centikre van tőlem. Még sem vagyok arra képes, hogy megmoccanjak.
Vissza az elejére Go down
http://prison.forumsr.com/
Cole Reynolds
Mardekár/7. évfolyam/Párszaszájú
Cole Reynolds


* : Cole & Crystal Tumblr_m8vg9yGwNn1r9c0wt
Hozzászólások : 100
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Crystal Fonseca
Avataralany : Joseph Morgan
Karakterlap : Who I Am
¥ : Cole & Crystal Tumblr_m8vgh1O2rZ1r9c0wt


Cole & Crystal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole & Crystal   Cole & Crystal EmptyKedd 11 Feb. 2014, 20:53

Crissy & Cole




- Ne aggódj. Rövidesen ezt is megfogod tudni és ezzel választ kapsz arra a kérdésedre, amit még álmaidban sem mersz magadnak feltenni. - Nem biztos, hogy ezt a témát most nekünk túlságosan feszegetnünk kéne, mert a végén rákvörös fog lenni, mert elfogom érni. Mi sem egyszerűbb annál, mint egy ártatlan leányzót zavarba hozni kétes, sejtelmes szavakkal? Még a végén ez fog lenni a szórakozásom, már ami a leendő feleségemmel való közös kis programokat illeti. Szóval, még meg sem kértem a rendelet alapján máris nevezhetném a menyasszonyomnak? Na jó, ez még viccnek is rossz volt, még tőlem is.
- Nem kell, hogy az legyen. Az is bőven elég lesz... Nos, hogy is fogalmazzak, hogy ne hozzalak zavarba? Ha széttárod a csinos kis lábaidat nekem. - Mindenképpen jó úton járok, azt hiszem. Legalábbis kötve hiszem, hogy valaki megelőzött volna ezzel a dologgal, még csak az említésével is. Ő viszont jobban teszi, ha megbarátkozik a gondolattal, hogy bár egyikünknek sem ez a legfőbb vágya, attól még nagyon is ez fog történni.
- Megnyugodhatsz, hogy ez nem kényszer lesz. Viszont ne akarj felkerülni a listámra, mert tudod engem úgy neveltek, hogy amit akarok, azt megkapom. - Őt nem akarom, mégis megkapom két év múlva, néhány év múlva pedig két gyerkőcöt is. Azt hiszem rosszul vagyok. Szerencsére van még időm felébreszteni magamban az apai ösztönöket, amelyekről elmondhatom, hogy tőlem a legtávolabb állnak.
- Dögös kis hálóing. Szexi. - Megpróbáltam. Nem bírtam ki. Na jó, talán két másodpercig, majd nevetésben is törtem volna ki, ezért ezúttal a saját számat kellett befognom, de még így is fojtogat a nevetés. Valójában igazat mondtam. Tényleg figyelemfelkeltő egy szerelés és ahogy az a köntös lágyan érintve puha bőrét végigsiklott a testén... Azt tudtam volna értékelni más körülmények között, de gyanítom visszajátszást nem lehet kérni.
- Esetleg szeretnéd, hogy segítsek eltakarni fedetlen bájaidat? - Nem mintha olyan sok lenne és megszólalni is alig tudtam. Mikor lettem ilyen vállalkozó alkat? Alig férünk el, ő mégis bepréselte közénk a kezét, hogy úgy takarja el magát és van egy olyan érzésem, hogy az sem javítana sokat a helyzeten, ha emlékeztetném rá, hogy két ével belül ennél sokkal többet is meg kell majd mutatnia magából.

Vissza az elejére Go down
Crystal Fonseca
Hugrabug/5. évfolyam
Crystal Fonseca


* : Cole & Crystal Tumblr_myr1cob74i1rlrymro3_250
Hozzászólások : 91
Vér : Félvér
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Cole Reynolds
Avataralany : Candice Accola
Karakterlap : Crissy
Karakterzene : ►Young and Beautiful
¥ : Cole & Crystal Tumblr_mzvw3ipMd81r6s7m3o3_250

Cole & Crystal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole & Crystal   Cole & Crystal EmptySzer. 12 Feb. 2014, 22:12

Cole & Crystal

Ugye most csak viccel velem? Ha a közelemben van, akkor csak aggódni tudok. Cole valahogy olyan érzelmeket tud kiváltani belőlem, amit eddig másoknak nem sikerült. Miatta még saját magammal is ellentmondásokba ütközök. Szeretnék pozitívan hozzál állni ahhoz, ami a jövőmet illeti, de miatta eddig csak negatívan tudtam látni. Talán, ha nem ellenségeskednénk ennyit egymással, akkor... Ez persze csak egy feltételezés, mert minden élesben fog kiderülni, két év múlva mindent megtudhatok.
- Talán azért nem merem feltenni, mert valójában nem szeretném megtudni a választ. - Most már nagyon bánom, hogy nem tudtam aludni és hogy ez végett kimerészkedtem. Ha a szobámban maradtam volna, akkor most megúsztam volna ezt a beszélgetést vele, ami kezd egészen zavarba ejtő lenni.
- Ne is reménykedj abban, hogy ez valaha is megtörténik! - Remélhetőleg eléggé sötét van ahhoz, hogy ne lássa rajtam, hogy bele pirultam már csak az említésébe is. Pedig ez nagyon is valósággá fog válni, ha akarom ha nem, ennek meg kell történnie. Én naivan pedig abban reménykedtem, hogy majd olyan valaki fog lenni életem első férfia, akivel lefekszem, akibe szerelmes vagyok. Annyira távol érzem őt magamtól, hogy elképzelni sem tudom, hogy valaha bele tudnék szeretni.
- Akkor milyen érzés számodra az, hogy engem nem is akarsz mégis meg fogsz kapni? - Nem akarjuk egymást, ez teljesen valószínű. Mégsem fogom olyan könnyen adni magam, még akkor sem, ha a sorsunk felett mások rendelkeznek.
- Ne szokj hozzá túlságosan ehhez a látványhoz. - Láthatóan Cole nagyon is jól szórakozik, én pedig ez ellen semmit sem bírok tenni. Hogy a fenébe kerül le rólam a köntös? Azt tudom, hogy véletlen volt, de mégis olyan különös, hogy pont most.
- Viccelsz ugye? Szerinted engedném, hogy hozzám nyúlj? Ne is álmodj róla. - Suttogtam, olyan közel voltam hozzá, hogy hangoskodnom is felesleges lenne, sőt még mindig hallom, hogy van valaki a teremben, de még nem vett észre minket. Ha tényleg Piton az, akkor remélem hamar vissza tér a szobájába, mert nem tudom meddig fogom még bírni Cole közelségét.
- Finom az illatod. Mi ez gonoszság és sárm egyvelege? - Valójában tényleg nagyon tetszik az illata, próbáltam erről tudomást sem venni, de ez lehetetlenség úgy, hogy ilyen közel van hozzám. Valami van benne, amivel egyszerre taszít és vonz is egyszerre.
Vissza az elejére Go down
http://prison.forumsr.com/
Cole Reynolds
Mardekár/7. évfolyam/Párszaszájú
Cole Reynolds


* : Cole & Crystal Tumblr_m8vg9yGwNn1r9c0wt
Hozzászólások : 100
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Crystal Fonseca
Avataralany : Joseph Morgan
Karakterlap : Who I Am
¥ : Cole & Crystal Tumblr_m8vgh1O2rZ1r9c0wt


Cole & Crystal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole & Crystal   Cole & Crystal EmptyCsüt. 27 Feb. 2014, 16:19

Crissy & Cole




- Csak nem lehetsz annyira szőke, hogy azt gondold örülök ennek. Én csak egy lépéssel előtted vagyok már. Fájt belátni, de nagy nehezen sikerült elfogadnom, hogy nem dönthetek. Épp ezért megpróbáltam a dolog pozitív részére összpontosítani. Reálisan nézve a dolgot nem vagy csúnya, sem sárvérű ás megkockáztatom, hogy buta esetlen sem. Szóval, még mindig lehetne rosszabb. De még mielőtt félreértenéd, ez nem bók volt. - Meg sem fordult a fejemben bókolni, csupán csak próbáltam röviden és tömören, lényegre törően vázolni a helyzetet a saját szemszögemből. Annyira végül is nem katasztrofális a helyzet, legalábbis még lehet rajta javítani, ha egy kicsikét a kedvemre formálom. Van még rá két csodás évem, hogy elfogadtassam magammal valahogy, hogy akár tetszik, akár nem Crissy lesz az a nő az életemben.
- Pedig megfog. Te pedig jobb lesz, ha felkészülsz rá. - Értse, ahogy akarja. Testiekben, lelkiekben. Mondjuk most is megállná a helyét azt biztosra veszem és melyik nőnek kell megmutatni hogyan kell kéretnie magát? Csak arról a mellékes apróságról feledkezik meg, hogy ez úttal nem kell tepernem, sőt semmiféle erőfeszítéseket sem kell tennem annak érdekében, hogy megkapjam.
- Igyekszem nem gondolni rá, hátha úgy nagyobb meglepetést okoz majd. - Tagadhatatlan, hogy nem repesek. De valamilyen szinten tényleg vigasztal, hogy nem valami bányarémet kell felcsinálnom és azt hiszem zsákra sem lesz szükségünk. Őt elfogom tudni viselni magam mellett.
- Ehhez nem is akarok. Én ahhoz a látványhoz akarok hozzászokni, amikor már ez sem lesz rajtad, mert letéptem. - Mit is mondtam az imént? Nem akarom zavarba hozni? Nos, ha nem is szánt szándékkal, de azt hiszem ez most nem fog sikerülni. Mintha csak adná a számba a szavakat, mintha csak kiprovokálná belőlem.
- Gonoszság? Ne amortizálj le. Ez pontosan az, aminek te sem tudsz ellenállni, tehát kellemes gyötrődést kívánok neked a közeljövőben. Kérlek majd tudasd velem mik a fejlemények... - Jó látni és tudni, hogy nekem semmit sem kell tennem, mert önmagát fedi fel és buktatja fel, sőt még valami különös erő is az oldalamra állt, ami a ruhadarabjaitól fosztja meg anélkül, hogy egy ujjal is hozzá értem volna, amit határozottan megtiltott.

Vissza az elejére Go down
Crystal Fonseca
Hugrabug/5. évfolyam
Crystal Fonseca


* : Cole & Crystal Tumblr_myr1cob74i1rlrymro3_250
Hozzászólások : 91
Vér : Félvér
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Cole Reynolds
Avataralany : Candice Accola
Karakterlap : Crissy
Karakterzene : ►Young and Beautiful
¥ : Cole & Crystal Tumblr_mzvw3ipMd81r6s7m3o3_250

Cole & Crystal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole & Crystal   Cole & Crystal EmptyPént. 28 Feb. 2014, 04:43

Cole & Crystal

Egyáltalán képes leszek valaha is bele törődni ebbe? Még maga a gondolat is rémisztő és elrettentő, hogy valaha mi ketten majd együtt leszünk, nem hogy még tényleg ennek az egésznek a részesévé válni közel két év múlva. Túl közeli az időpont, napról napra közeledik és én nem tudok ellene semmit sem tenni, ez pedig megrémiszt. Bele kellene törődnöm, de képtelen vagyok.
- Ne aggódj, nem értettem volna félre. Nagyon gyenge is lett volna ez a bókoláshoz, magától értetődő, hogy ezek csak tények voltak.  Tudod én meg azon vagyok, hogy ne utáljalak ennyire... Nagyon erősen próbálkozok. - Mert valójában nem vele van bajom, hanem ezzel az egész helyzettel, amelybe akaratlanul is együtt csöppentünk bele és nagyon úgy néz ki, hogy nagyon sokáig "élvezhetjük" együtt ezt a kényszer helyzetet.
- Valld be, hogy te ezt élvezed! - Már csak a tudatot is, hogy az is a kötelességem része, hogy szüljek neki két utódot. Ettől függetlenül, amint túlesünk ezen ne is számítson ahhoz, hogy hozzám érhet.
- Oh, garantálni tudom már most is, hogy meglepetésben bőven lesz részed. - De még mennyiben! Ami pedig engem illet, szintén megpróbálok nem gondolni erre, biztosra veszem, hogy bele is bolondulnék, ha minden nap ezen járna az eszem. Inkább csak úgy tekintek erre, mint egy rossz rémálomra. Egyszer majdcsak vége lesz.
- Tessék?! Hogy mi?! Nem, semmi ilyesmi nem fog előfordulni. - Nem elég, hogy a köntösöm szó szerint megszökött, ezért hálóruhában állok előtt, azon igyekezve, hogy leplezzem zavaromat előtte, erre tetézi mindezt ezzel. Legszívesebben már kimenekülnék innen, kezdem egyre kényelmetlenebbül érezni idebent, mintha percről percre közelebb lenne hozzám, nem mintha tudna ennél nagyon közelebb lenni hozzám.
- Azt gondolod, hogy képtelen lennék neked ellenállni? Ugyan! - Ha nem kellene még mindig suttognom, akkor jóval hangosabban, meglepettségemben kérdeztem volna rá, de a hitetlenkedésem maradt volna.
Vissza az elejére Go down
http://prison.forumsr.com/
Cole Reynolds
Mardekár/7. évfolyam/Párszaszájú
Cole Reynolds


* : Cole & Crystal Tumblr_m8vg9yGwNn1r9c0wt
Hozzászólások : 100
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Crystal Fonseca
Avataralany : Joseph Morgan
Karakterlap : Who I Am
¥ : Cole & Crystal Tumblr_m8vgh1O2rZ1r9c0wt


Cole & Crystal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole & Crystal   Cole & Crystal EmptyKedd 04 Márc. 2014, 20:04

Crissy & Cole




- Ha egy mód van rá ne tedd... Ne utálj, mert az túlságosan közel áll valami olyasmihez, amit soha sem akarhatsz érezni irántam. - Legalábbis nekem ettől a szeretek a szereteted által szeretve lenni maszlagtól csakis a gyomrom émelyeg, jobban mondva felfordul, ha valaha is ezt kell hallanom tőle. Én nem akarom, hogy szeressen. az is bőven elég, ha elfogadja a kialakult helyzetet és legfeljebb majd alkalomadtán megpróbálunk valami jót, a legjobbat kihozni a kényszerkapcsolatunkból, házasságra még csak gondolni sem akarok tizenhét évesen és úgy igazán később sem. De mégis ha jobban belegondolok volt gyerekszobám és ezt szeretném az enyémnek is megadni. Szóval, nem fogom megengedni, hogy olyan környezetben nőjenek fel, ahol napi szinten többet röpködnek a tányérok, mint máshol az ufók.
- Egész pontosan mit és miért tenném? - Igen, száradjon csak az én lelkemen. Ennyit igazán megengedhetek magamnak. Hogy élvezném az túlzás, mert történetesen más lány tetszene, de ha már nincs más választásom, mint valahogy megbékélni a jelen helyzettel olykor kicsit elszórakozom rajta. Egyébként sincs túl sok fogalmam arról mégis hogyan kellene bánnom vele, hogy viszonyuljak hozzá? Mindketten pontosan tudjuk, hogy mi vár ránk, hogy mit kell majd megtennünk, mert elvárják tőlünk. Mit szépítsük és minek?
- De ha szeretnéd készségesen megmutatom, hogy mit élvezek az esetek többségében... - Na tessék, kézbe kaptam egy tizenöt éves lányt. Mégis mihez kezdjek vele? Én sosem leszek az a férfi, akit álmaiban mindig is látni szeretett volna, akit titkon mindig is a magáénak akart, maximum a legvadabb rémálmaiban, mert ahhoz a karakterhez azt hiszem tudnék alkalmazkodni. Bár őszintén meglepne ha kiderülne róla, hogy mégis a rossz fiúkra bukik.
- Nem? Nos, ha egy vadállatnak tartottál mindeddig nem tévedtél. Az a két kis kölyök pedig gyanítom nem szeplőtlenül fog megfoganni. - Bevallom, én ezt élvezem. Nagyon is jól szórakozom rajta, nem is beszélve a szorult helyzetről. Én a legkevésbé sem érzem magam kényelmetlenül, köztünk viszont valósággal süt a levegő. Megpróbálhatja leplezni a zavarát, de előbb-utóbb úgyis lehull a lepel, akár csak a köntöse.
Gondolataim már nem hagyták el ajkaimat, de a mondanivalóm valami olyasmi lett volna, hogy ne kísérts illetve ne provokálj! Közelebb húznom már nem igazán kellett, ugyanis nem volt már hely hová közelebb húznom, ezért csak megragadtam tarkójánál fogva majd megcsókoltam, de el nem engedtem. Egészen addig tapadtam ajkaira és faltam őket, amíg meg nem adta magát nekem és visszacsókolt... Ekkor elengedte és amennyire a helyzetünk engedte elhúzódtam tőle.
- Igen azt, mert képtelen is vagy. Nem tudsz. Nem kell bevallanod, az imént bizonyítottad be. - Semmi kétség sem fér hozzá, hogy teljesen elment az eszem. Öt másodperccel ez előtt ez a csók lett volna a legutolsó dolog, amit vele akartam volna tenni, de most mégis akartam.

Vissza az elejére Go down
Crystal Fonseca
Hugrabug/5. évfolyam
Crystal Fonseca


* : Cole & Crystal Tumblr_myr1cob74i1rlrymro3_250
Hozzászólások : 91
Vér : Félvér
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Cole Reynolds
Avataralany : Candice Accola
Karakterlap : Crissy
Karakterzene : ►Young and Beautiful
¥ : Cole & Crystal Tumblr_mzvw3ipMd81r6s7m3o3_250

Cole & Crystal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole & Crystal   Cole & Crystal EmptyCsüt. 06 Márc. 2014, 15:35

Cole & Crystal

Nem akarok itt lenni, sőt nem akarok tőle semmit sem! Olyan boldogok tudnánk lenni egymás nélkül, olyan életünk lehetne, amire mindig is vágytunk, de így csak meg fogjuk keseríteni egymás jövőjét. Próbálok pozitívan tekinteni a jelenünkre, de nem látok mást, csak sötétséget, ez pedig megrémít.
- Egyetlen egy pillanatra se hidd azt, hogy akár egy pillanatig is képes lennék arra, hogy szeresselek. - Nem hiszek abban, hogy a szeretet és a gyűlölet kéz a kézben jár. Ezért érhetően abban sem hiszek, hogy nagyon közel áll egymáshoz a két dolog, hogy akit tudunk gyűlölni azt szeretni is.
- Azt, hogy ezt teszed velem, hogy újra és újra elmondod, hogy mi fog ránk várni. - Azt hiszem kissé túlzás, hogy élvezi, de azért mégis olyan, már csak azért mert felhánytorgassa ezt, pedig igazán nem szeretnék erről az egészről tudomást venni. Szeretnék úgy tenni, mintha ez csak egy rossz rémálom lenne és sosem következne be az elkerülhetetlen.
- El kell, hogy szomorítsalak, mert arra aztán igazán nem vagyok kíváncsi, hogy miben leled élvezeted. - Inkább másnak kellene ezt bizonygatnia, engem aztán nyugodtan kihagyhatna ebből. Tényleg nem vagyok erre az egészre kíváncsi, sőt semmire sem vagyok kíváncsi, ami vele kapcsolatos.
- Erre ne is gondolj! Nem akarok arra gondolni, hogy majd kénytelen leszek veled... - Képtelen vagyok még kimondani is. Még a gondolat is rémisztő, hogy meg kell vele osztanom az ágyamat, legalább addig még eleget nem teszünk a kötelességeinknek. Én csak arra vágyom, hogy egy olyan férfi felesége legyek, akit képes vagyok szeretni, úgy gyereket szülni neki. Jelen pillanatban még azt sem tudom elképzelni, hogy valaha is olyan közel engedjem magamhoz, hogy gyerekeink lehessenek.
Szerettem volna ellenkezni, minden erőmmel ellökni magamtól, de mégsem voltam rá képes. Hatalába kerített valami megmagyarázhatatlan érzés, elgyengültem közelségétől. Nem bírtam magamon uralkodni, egyszerűen vissza csókoltam. Olyan puha és finom volt csókja, hogy képtelen voltam ellenállni neki.
- Mégis mit bizonyítottam be? Ez csak egy csók volt, ami egyikünknek sem jelentett semmit sem. - Teljesen bele remegett a csókba a térdem, gyomromban pedig, mintha pillangók repkedtek volna. Valamiféle különös izgalom vett hatalmába a csókot követően. Újra ajkai után vágyakoztam, képtelen voltam magamon uralkodni. Miért is ne tehetné meg? Ha Cole megengedheti magának azt, hogy megcsókoljon, akkor én miért ne tehetném? Oda hajolva hozzá tapadtam ajkaira egy rövidke csók elejéig.
- Látod? Nekem nem jelent semmit sem. - Elképesztő, egyben pedig elszomorító is, hogy az első csókom pont vele zajlott, de ami a legszörnyűbb az egészben, hogy élvezni tudtam.
Vissza az elejére Go down
http://prison.forumsr.com/
Cole Reynolds
Mardekár/7. évfolyam/Párszaszájú
Cole Reynolds


* : Cole & Crystal Tumblr_m8vg9yGwNn1r9c0wt
Hozzászólások : 100
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Crystal Fonseca
Avataralany : Joseph Morgan
Karakterlap : Who I Am
¥ : Cole & Crystal Tumblr_m8vgh1O2rZ1r9c0wt


Cole & Crystal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole & Crystal   Cole & Crystal EmptyPént. 07 Márc. 2014, 19:03

Crissy & Cole




- Nem hiszem. Tudom, hogy ha azt akarnám, hogy megszeress megtalálnám a módját, hogy elérjem. Te pedig belém szeretnél, de nem akarom. Sokkal jobban izgatja mindkettőnk fantáziáját, amíg eltaszítasz magadtól. - Tudnék más is lenni, csakhogy nem akarok. De gondolom ezzel nem árultam el olyan túl nagy titkot magamról, ahogy azzal sem, hogy nem akarom, hogy szeressen. Amíg utál addig legalább - furcsa módon - képes lesz fenn tartani bennem egy bizonyos szintű érdekeltséget. Még mindig jobb - sokkal -, mintha rajongana értem és a nyakamon lógna a nap huszonnégy órájában. Sokkal inkább a tetszésemre van ez a tűz a szemében a gyűlölettől, mert jól tudja, hogy nincs más választása.
- Egész pontosan mitől tartasz? Tőlem, hogy velem kell lefeküdnöd vagy attól, hogy az életed mások irányítják? Tőlem nem kell félned, hiszen nem foglak bántani. A szex... Ne higgy el minden szerelmes maszlagot. Ami pedig a közös életünket illeti majd addig gyakorlom a kompromisszumkészséget. - Én sem így akartam, amit természetesen nem kell elhinnie. Semmit sem kell nekem elhinnie. De annyival meg is könnyíthetnénk a helyzetünket. Persze valahol nagyon is a kedvemre való ez a kis vadóc jellem, de előbb-utóbb, mint tudjuk az enyém fog lenni egyedül. Szóval, azt javaslom élvezze ki, hogy kéretheti magát, ameddig megteheti.
- Tudom, hogy mire vágysz. Többé-kevésbé még bele is illenék a kategóriába, de nem tudom azt megadni neked. Ne kérd tőlem, hogy valami szánalmas szerencsétlen nyálgép legyek, aki fényképet őrizget rólad a párnája alatt, mert a gondolattól is felfordul a gyomrom. - Amellett, hogy nincs lovam alkalomadtán tudnám hogyan vegyem le a lábáról, csak épp nem igazán érzek késztetést a dolog iránt. Talán csak a tudat, hogy igazából semmit sem kell tennem, akkor is ezüst tálcán fogom megkapni két éven belül. Ha erről valami folytán sikerülne elfeledkeznem... De hát az elég nehéz lenne.
- Megértettem. Az a csók, amelybe beleremegett tested minden egyes porcikája, mert olyan közel voltál hozzám, hogy érezni tudtam semmit sem jelentett... Felfogtam. Akkor viszont elképzelésem sincs miféle csók jelent neked bármit is? Amelyik alkalmával a bugyi is leesik rólad? - Ezt még talán meg is oldanám valahogy. A bökkenő az az egészben, hogy nem hiszek neki. Nem azért mert nem tudok, hanem mert tudok, hogy hazudik. Más körülmények között azt mondanám, hogy egészen jól csinálja, de most... Szörnyen átlátszó.
- Mond csak Crissy, te ugye még... Érintetlen vagy? - Ezt a kérdést kissé számomra is zavaró volt feltenni, hát még neki felelni rá. De nem bírtam ki. Csupán szeretnék képben lenni illetve tudni, hogy megközelítőleg hányadik vagyok a sorban.

Vissza az elejére Go down
Crystal Fonseca
Hugrabug/5. évfolyam
Crystal Fonseca


* : Cole & Crystal Tumblr_myr1cob74i1rlrymro3_250
Hozzászólások : 91
Vér : Félvér
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Cole Reynolds
Avataralany : Candice Accola
Karakterlap : Crissy
Karakterzene : ►Young and Beautiful
¥ : Cole & Crystal Tumblr_mzvw3ipMd81r6s7m3o3_250

Cole & Crystal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole & Crystal   Cole & Crystal EmptyVas. 09 Márc. 2014, 05:47

Cole & Crystal

Legszívesebben kiröhögtem volna, már csak azért is, mert azt merte feltételezni, hogy el tudná érni nálam ha akarná, hogy belé szeressek. Szerencsére ettől megkímél mindkettőnket és minden marad a szokásos kerékvágásban. Továbbra is maradna egymás marcangolása.
- Ez számodra az egyetlen lehetséges alternatíva, hogy én fogok beléd szeretni? Arra nem is gondoltál, hogy esetleg te szeretnél belém? Az előtt te magad vallottad be, hogy nem nézek ki rosszul, sőt talán még tetszem is neked, de ezt már gondolom sosem vallanád be. - Minden egyes szavam mögött őszinteség állt. Tisztában vagyok az adottságaimmal, ezért tudom magamról, hogy egyetlen egy korombeli lány sem tud felérni a szépségemhez. Ezért Cole össze tehetné a két kezét értem.
- Én csak nem ilyen életet akartam magamnak. Nem akarok ilyen hamar megházasodni és őszintén veled sem szeretnék közelebbi kapcsolatba kerülni. Már ne is haragudj, de valahogy nem vágyom arra, hogy veled feküdjek le, csak azért mert ezt mások elvárnák tőlünk. - Egyszerre taszít és vonz is. Ez mégis hogy lehetséges? Mint férfit nagyon vonzónak tartom, de a körülmények végett valahogy mégis minél jobban szeretném magamtól eltaszítani. Nem is tudom, talán azt hiszem, hogy ha nem veszem figyelembe a létezését akkor elkerülhetem az elkerülhetetlent.
- Gyakorold is, mert a mi érdekkapcsolatunk csak is kizárólag a kompromisszumokról fog szólni. - Érzelmek nélküli kapcsolat, ez majdnem olyan, mint egy halott házi állat. Ezzel nem lehet semmit sem kezdeni.
- Sajnálom, hogy ezt kell mondanom Cole, hiszen annyira biztos vagy abban, hogy tudod mire vágyom, de el kell, hogy keserítselek. Nem egy olyan férfira vágyom, akit az előbb felvázoltál. Tévedtél, megbocsájtható. Nem is csoda, hiszen egyáltalán nem ismersz. - Azt hiszem velem van a baj, hogy a szőke herceg helyett mindvégig a feketére vártam, most pedig kapok egy barnát. Akiről azt kívánom, hogy bárcsak sosem lépett volna be az életembe, mindent felforgatott, alapjaiban megrengetett, de erről nem tehet.
- Mégis, hogy lehetsz ennyire bunkó? Ne hidd azt, hogy a csókodba remegtem bele, mindössze kirázott a hideg, eléggé fázom. - Tényleg nincs melegem ebben a hálóingben, de képtelen voltam vele őszinte lenni és bevallani, hogy a csókja volt rám ilyen hatással. Sosem vallanám be, enélkül is eléggé öntelt.
- Nem hiszem, hogy ez rád tartozna. - Gondolom milyen jót szórakozna rajta, ha megtudná. Van még két évem arra, hogy tegyek ez ellen, abban az esetben ha zavarna az, hogy még mindig ártatlan vagyok.
- Előbb- utóbb úgyis kiderülne, szóval essünk túl minél hamarabb ezen. Akármennyire is szörnyen hangzik az iménti csók volt életem első csókja, hidd el nem veled terveztem... Ha pedig már ma kellene átesnünk a nászéjszakán, akkor te lennél nekem az első, de odáig van még két évem... Szóval tessék, már tudod, most jön az a rész, mikor felkacagsz, vagy kigúnyolsz. - Újra pír borította arcomat, mikor bevallottam neki őszintén mindent, nem ismerem még annyira, de szerintem ezen nagyon jól fog szórakozni. Legalább ebből is kiderült számára, hogy a jövendőbeli felesége nem egy cafka, aki bárkivel ágyba bújna.
Vissza az elejére Go down
http://prison.forumsr.com/
Cole Reynolds
Mardekár/7. évfolyam/Párszaszájú
Cole Reynolds


* : Cole & Crystal Tumblr_m8vg9yGwNn1r9c0wt
Hozzászólások : 100
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Crystal Fonseca
Avataralany : Joseph Morgan
Karakterlap : Who I Am
¥ : Cole & Crystal Tumblr_m8vgh1O2rZ1r9c0wt


Cole & Crystal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole & Crystal   Cole & Crystal EmptySzomb. 15 Márc. 2014, 20:12

Crissy & Cole






- Eltúlzod a dolgokat. Én csak annyit mondtam, hogy nem vagy csúnya. Így legalább nem kell azon is erőlködnöm majd, hogy valami szépre gondoljak, mikor az első utódon fogunk dolgozni. - Tudom, ez most hihetetlenül undorítóan hangozhatott tőlem, de ez fog történni. Tény, hogy lehetne csúnyább, de szerencsére nem az. Ha kell akkor elismerem, igen tetszik. Talán... Dehogy szerelem? Könyörgöm, most is csak azzal vonz magához, hogy épp eltaszít. Ilyen a férfi beállítottság. Mindig az kell, amit nem akarnak megadni. De lássuk be a mi helyzetünk mégis csak eltér az átlagtól, hiszen mindenképpen az enyém fog lenni, talán nem testestől, lelkestől, de azt majd csak kiheverem valahogy.
- Sajnálom kis szívem, de a szőkék sosem képezték igazán a gyengéimet. Nősülni sem akartam egyhamar, de ha mégis elhiheted, hogy nekem sem rád esett volna a választásom. - Nem hiszek az efféle dolgokban, értelmüket sem látom, de ha mégis végleg csődöt mondana a józan eszem, akkor is tudnám kinek az ujjára akarom felhúzni a gyűrűt... Ő nem akar hozzám jönni. Én pedig nem akarom elvenni. Csak épp ez az apró tény senkit sem fog meghatni. Így engem sem fog mindaz, amit most elmond nekem nyilvánvalóan őszintén, bár nm tudom miért teszi. Ez mind nagyon szép tőle, csakhogy semmit sem megváltoztatni közöttünk.
- Azt már most látom, hogy tényleg képtelen vagy akár egyetlen percig is csöndben maradni, engem pedig különösen irritál a női hisztéria és csipogás. Szóval igen, ez nem lesz egy könnyű menet. - De továbbra is próbálom magam nagyon erősen azzal vigasztalni, hogy még mindig lehetne sokkal rosszabb. Akárhogy is, ezt a helyzetünk egyikünknek sem kell szeretnie, az is bőven elég ha elfogadjuk. Én legalábbis nem vagyok hajlandó dacolni vele minden egyes nap egy egész életen át. Az ki van zárva. Egy órája sem, hogy egymás közelébe kerültünk vagy inkább kényszerültünk és ami engem illet máris sikerült kiborítania.
- Hm, felajánlanám a felsőmet, de eléggé helyszűkében vagyunk ahhoz, hogy letudjam vetni, rólad viszont egészen könnyedén csusszant le a köntösöd, érdekes... - Nem, persze hogy nem azt mondom, hogy szánt szándékkal tornázta le magáról, csak úgy akarata ellenére alakultak így a dolgok. Talán pontosan amiatt, mert annyira nem akar nekem semmit sem megmutatni, hiszen most is takargatja magát, pedig van rajta ruha, mégis mit láthatnék belőle, a bőrét?
- De ha olyan nagyon fázol, akkor miért nem húzódsz közelebb? Nem harapok... - Francokat van itt hideg, de legyen ahogy akarja. Felőlem azt mesél be magának éjszakára, amit csak akar. De ha annyira remegne, akkor miért nem éreztem egyetlen egyszer, hogy végigfut rajta a hideg leszámítva azt az egy alkalmat, amikor megcsókoltam?
- Értem. Szóval... Van még két éved, mégis mire, hogy szajha legyél? Akkor inkább maradjon ez a felállás, valamint úgy szóltad le az iménti csókunkat, hogy még soha senkivel sem csókolóztál? - Amint láthatja nem nevetek és nem is gúnyoltam ki, hiszen semmi vicceset, sem szórakoztatót nem látok benne. Sokkal inkább azzal verte volna ki a biztosítékot, ha kiderül róla, hogy eddig szinte mindenki megkapta, aki csak akarta, csak velem játssza az elérhetetlent.
Vissza az elejére Go down
Crystal Fonseca
Hugrabug/5. évfolyam
Crystal Fonseca


* : Cole & Crystal Tumblr_myr1cob74i1rlrymro3_250
Hozzászólások : 91
Vér : Félvér
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Cole Reynolds
Avataralany : Candice Accola
Karakterlap : Crissy
Karakterzene : ►Young and Beautiful
¥ : Cole & Crystal Tumblr_mzvw3ipMd81r6s7m3o3_250

Cole & Crystal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole & Crystal   Cole & Crystal EmptyVas. 16 Márc. 2014, 02:58

Cole & Crystal

Miért érzem magam ennyire kétségbeesetten a közelébe? Cole, olyan hatást gyakorol rám, mint ezelőtt még soha senki. Talán már csak a tudat végett, hogy tisztában vagyok azzal, hogy mi fog ránk várni. Vagy talán csak erre szeretném fogni? Tényleg azért akarom utálni, mert szeretni is tudnám? Csak azért akarom eltaszítani magamtól, mert dacolnék a sorsommal és a rendelettel szemben, holott valójában képes lennék vele oltár elé állni? Nem tudom, minden olyan zavaros. Az egyik percben teljes szívemmel gyűlölni akarom, másikban pedig azt kívánom bárcsak önszántából közeledne felém. Rémes!  
- Ugye nehezedre esne bevallani, hogy tetszem neked? - Nem tartom magam beképzeltnek, de tisztában vagyok azzal, hogy hogyan nézek ki. Korom ellenére is egészen nőies a testalkatom, mozgásom kecses, vetekszik egy macska kifinomult eleganciájával. Szempárom már-már igézően kék, sőt talán még én magam is elhiszem, hogy akár a mosolyomba is bele lehetne szeretni.
- Kérlek Cole, erről ne így beszélj! Sőt, inkább ne is hozzuk fel ezt a témát, ameddig nem szükséges. - Számomra már az is sértő volt, hogy így emlegeti, hogy "dolgozni" fogunk az utódaink gyártásán. Mert ez úgy hangzik, mintha levetkőznénk, majd megtennénk, amit meg kell és ennyi. Nem, tényleg nem vagyok erre felkészülve, sőt még arra sem, hogy erre gondoljak.
- Nagyon hálás lennék, ha nem hívnál kis szívemnek, nem vagyunk olyan közeli viszonyban, hogy ezt megengedd magadnak. - Tisztában vagyok vele, hogy nem ez volt mondanivalójában a lényeg, de a többihez nem igazán tudnék mit hozzászólni. Tudom, hogy ezt Cole sem így akarta, ahogyan én sem.
- Ha akarnék, akkor csendben tudnék maradni, de minek is tennék neked ekkora szívességet? Addig örülj, még nem kezdek el hisztizni is, azt későbbre tartogattam. - Egyébként inkább észérvekkel szoktam elő állni, mint hisztivel. De, ha a legrosszabbat feltételezi rólam és én ezt hagyom is neki, akkor akár még pozitívan is csalódhat bennem, mikor rájön arra, hogy mennyire rosszul ítélt meg.
- Ugye egy pillanatig sem feltételezed azt, hogy szándékosan tettem? Hidd el nem akarlak elcsábítani idebent, mert ha azt akarnám elég lenne kibújtatom magam hálóruhám pántjaiból és már le is került volna ez is rólam. -  Elegendő lenne csak annyit tennem, hogy mindkét vállamon lejjebb húzom a pántokat és már is hálóruhám köntösöm sorsára jutna, feltéve ha minden vágyam az lenne, hogy mindössze bugyiban tetszelegjek előtte, amiről persze szó sincs!
- Nagyon kedves tőled, hogy ezt felajánlottad, de azt hiszem most kihagynám az ölelkezős részt. - Így is túl közel vagyok hozzá ahhoz, hogy tudjam, ha karjai között lennék teljesen megsemmisülnék. Iszonyú mekkora hatással van rám Cole közelsége, mintha teljesen bekebelezne, sőt jelenlétébe olyan gondolatok férkőztek elmémbe, amiktől saját magam is megrémülök.
- Igen, úgy szóltam le. Nem váltott ki semmiféle érzelmet belőlem, de nem is számítottam másra. Miért, netalán a csókunk után elkezdtél bármit is érezni irántam, amit eddig nem? - Minden erőmmel tagadni próbálom a tagadhatatlant. Határozottan valami más lett ettől, de, hogy pontosan mi is változott, ahhoz idő kell, hogy kiderüljön. Most már nem csak arra kell koncentrálnom, hogy megpróbáljak ne gondolni a közös jövőnkre, hanem édes, puha ajkai ízét is el kell felejtenem.
- Nem szándékozok szajha lenni, de abszurd lenne, ha hagynám, hogy te legyél nekem az első. Mert ha veled szeretném elveszíteni, akkor miért várnék ezzel még két évet? Miért nem esünk akár most egymásnak? - Előfordulhat, hogy gondolkozás nélkül tettem fel provokatív kérdésemet, holott fele annyira komolyan sem gondoltam annyira komolyan, mint ahogyan hangozhatott. Még mindig egy szekrényben vagyunk, nem ez a legmegfelelőbb hely, habár így biztosan emlékezetes lenne. Mégis mi a baj velem? Lényem egészen kicsiny része rettentően vágyik arra, hogy újra Cole ajkaimra tapadjon, majd kezével finoman végig simítson vállamon, hogy hálóingemből szinte már észrevehetetlenül bújtasson ki, ezután olyan szorosan magához öleljen, hogy úgy érezzem szinte eggyé váltunk.
Vissza az elejére Go down
http://prison.forumsr.com/
Cole Reynolds
Mardekár/7. évfolyam/Párszaszájú
Cole Reynolds


* : Cole & Crystal Tumblr_m8vg9yGwNn1r9c0wt
Hozzászólások : 100
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Crystal Fonseca
Avataralany : Joseph Morgan
Karakterlap : Who I Am
¥ : Cole & Crystal Tumblr_m8vgh1O2rZ1r9c0wt


Cole & Crystal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole & Crystal   Cole & Crystal EmptyVas. 16 Márc. 2014, 19:56

Crissy & Cole






- Halálosan... De nyugi, még eddig senkinek sem mondtam hasonlót sem. - Nem hiszek abban, hogy ez a közeljövőben fog megváltozni, sőt most már azt is bánom, hogy egyáltalán kibukott belőlem, hogy nem tartom csúnyának. Viszont, ha mégis, akkor biztosra veszem, hogy azt észre fogja venni. Azt hittem kivételesen valami jót teszek vele, viszont nagyon nem tetszik, hogy a saját szavaimat akarja felhasználni ellenem, övön aluli volt. Talán megengedném ha egy kicsivel közelebbi viszonyban lennénk, de nem vagyunk.
- Igen... Meglehet, hogy két év múlva már nem fognak remegni a lábaid, mikor erről kell majd beszélnünk. - De azért bízom benne, hogy nem lesznek túlságosan bejáratva sem. Túl szép ahhoz, hogy senki se vágyjon rá rajtam múlik, viszont az elkövetkező két évben egyáltalán nem biztos, hogy olyan jól fogom viselni a dolgot, hogy valaki megpróbál a menyasszonyom - még ha kényszerből is - szoknyája alá beférkőzni. Lehet megfogja bánni azt a pillanatot, amikor szemet vetett rá, mert akár tetszik, akár nem, most már az enyém.
- Ha közelebbi viszonyban lennénk nem szólítanálak kis szívemnek. - Nem szokásom ez a becézgetés, legalábbis úgy nem, ahogy azt a legtöbben szeretnék. Tehát magától értetődően ne várja el tőlem, mert sosem fogok ilyen cukiságokat a fülébe suttogni. Persze fogok, dehogy miféle dolgokat az csakis tőle fog függeni. Nem ismerjük egymást. Viszont akármilyen meglepő vagy hihetetlen, de tudok kedvesebb is lenni, csak épp az esetek túlnyomó többségében nem akarok.
- Ha hisztizni kezdesz nagyon hamar megfogjuk ismerni egymást, először is a kezemmel fogsz megismerkedni, méghozzá meglehetősen közelről. - Szinte biztosra veszem, hogy most azt hiszi ezzel arra céloztam, hogy ha hisztizni mer megfogom ütni. Nem... Én nem verek nőket. De honnan is tudhatná, viszont nem javasolnám, hogy kísérelje meg kiprovokálni belőlem, mert esetlegesen talán mégiscsak sikerülhet. Nem tenne jót senkinek sem, ha rádöbbennék, hogy nem is esik olyan nehezemre.
- Azzal a tettével pedig a kislány már nem lenne többé kislány. - Gondolom nem kell kifejtenem bővebben, hogy ennek mi is lenne az értelme, hiszen pontosan tudja. Ezen szemszögből nézve még nagyon is kislány, de percek alatt nagylány lehet belőle. Az a legegyszerűbb része a dolognak.
- Amit eddig nem? Én eddig sem éreztem semmit sem irántad... és most sem. Csak próbáltalak volna megkímélni egy nagyobb csalódástól, de persze nem engedted. - Végül is ha jobban belegondolok nem is nekem kellene a lelkecskéjéért aggódnom, bár biztos vacak egy érzés lesz szembesülni a ténnyel, hogy a rózsaszín fellegek nem léteznek, bizony van amire még ez a világ sem képes. Viszont egy csók sem elég hozzá, hogy máris a fellegekben érezhesse magát. Talán, ha úgy akarnám még megoldható is lenne a dolog, de az hozzám mérten már túl kedves is lenne.
- Oh, hát ez esetben ne fogd vissza magad. Szeretem mikor egy nő tudja, hogy mit akar. - Hajoltam hozzá közelebb, bár nem kellett sokkal és homlokunk máris érintették egymást. Egy pillanatra a szemébe néztem majd le az ajkaira, amik annyira hívogatóak voltak... Össze vagyunk zárva, még hozzá egy szekrényben eléggé szorosan egymáshoz, mégis hová tudna szökni előlem?
Vissza az elejére Go down
Crystal Fonseca
Hugrabug/5. évfolyam
Crystal Fonseca


* : Cole & Crystal Tumblr_myr1cob74i1rlrymro3_250
Hozzászólások : 91
Vér : Félvér
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Cole Reynolds
Avataralany : Candice Accola
Karakterlap : Crissy
Karakterzene : ►Young and Beautiful
¥ : Cole & Crystal Tumblr_mzvw3ipMd81r6s7m3o3_250

Cole & Crystal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole & Crystal   Cole & Crystal EmptyVas. 16 Márc. 2014, 21:15

Cole & Crystal

Ajkaimon hamiskás mosoly tűnt fel, habár kétlem, hogy a szekrény sejtelmes sötétségében ez feltűnt volna neki.
- Arra pedig ne is számítsak ugye, hogy pont én leszek az első, akinek ilyet mondanál? - Szeretek mindig az első helyen lenni, ezért úgy gondolom, ha Cole képes lenne nekem először ilyet mondani, akkor az ezt biztosan hatalmas sikernek könyvelnék el. Nem ismerem túlságosan, de szerintem Cole olyan férfi, aki nem beszél az érzelmeiről, sőt nehezére is esik kimutatni őket, viszont én nem várok semmiféle irántam táplált érzelemre, hiszen csak érdekből fogunk egymással lenni, nem pedig azért, mert mindketten tényleg ezt akarnánk.  
- Én ebben nem vagyok ennyire biztos... - Szerintem két év múlva sokkal jobban fel tudom majd fogni mindezt. Sőt, akkor nem csak a lábam fog bele remegni a gondolatba, hanem az egész testem. Félek, de majd akkor mennyire fogok rettegni.
- Ez megnyugtató, hiszen nem is olyan sokára akaratunkon kívül is, de leszünk egymással közelebbi viszonyban, de legalább attól nem kell tartanom, hogy efféle becenevekkel büntetsz. - Nem tetszik, ahogyan becéz. Valahogy Cole szájából nagyon máshogy hat ez a "kedvesnek" szánt becézés. Ami pedig engem illett, elképzelhetetlennek tartom, hogy ne a nevén szólítsam, hanem valami mézes-mázas jelzővel illessem.
- Mármint most arra gondolsz, hogy befognád a számat, vagy akár meg is ütnél, ha rám törne a hisztizhetnék? - Őszintén nem tudom, hogy mire számíthatok tőle. Kinézem belőle, hogy tud agresszív is lenni, sőt még a keze is eljár neki, de azt még megkérdőjelezném, hogy engem megütne-e. Ha akarom, ha nem ez úgyis ki fog derülni a házasságunk alatt.
- Tényleg nem, egy másodperc elejéig sem? - Bennem alaposan felkavarodtak az érzelmek, ez próbálom palástolni. Leginkább úgy érzem magam, mintha a homokos tengerpartot nyaldosó hullámok alá lennék bekebelezve. Egy apró kis homokszemhez hasonlítanám magam, Cole pedig a mindent elsöprő áradat. Belépett az életembe, ezért a tökéletesnek hitt kis világom a feje tetejére állította, belőlem pedig olyan érzelmeket váltott ki, amiket eddig csak szóbeszédből ismertem.
Lélegzetem elállt, szívem pedig határozottabban gyorsabban kezdett el verni a megszokottól. Józan eszemet teljesen elvesztettem közelségében, szemébe nézve már tudtam, teljesen elvesztem. Eddig kezeimmel saját magamat takargattam, hiába voltam hely szűkében, levettem magamról kezeimet, hogy felvezessem Cole férfias vállára.
- Cole... - Szerettem volna azt mondani, hogy húzódjon tőlem távolabb, hogy lépjen közben, vagy bármi. De, még sem voltam rá képes, helyette ismét ajkaira tapadtam. Észre sem vettem, hogy mikor, de csók közben akaratlanul is hozzásimultam. Tagadhatatlanul vágytam rá, minden egyes porcikám érte kiáltott!  
Vissza az elejére Go down
http://prison.forumsr.com/
Cole Reynolds
Mardekár/7. évfolyam/Párszaszájú
Cole Reynolds


* : Cole & Crystal Tumblr_m8vg9yGwNn1r9c0wt
Hozzászólások : 100
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Crystal Fonseca
Avataralany : Joseph Morgan
Karakterlap : Who I Am
¥ : Cole & Crystal Tumblr_m8vgh1O2rZ1r9c0wt


Cole & Crystal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole & Crystal   Cole & Crystal EmptyHétf. 17 Márc. 2014, 16:46

Crissy & Cole






- Még az is meglehet, de nem gondoltam, hogy ezt szeretnéd... - Nem kellene már ezt tovább ragoznunk és bízom benne, hogy mindezzel nem az a szándéka, hogy kihúzza belőlem a vallomást, igenis tetszik nekem, mert ez egyhamar nem fog bekövetkezni, még akkor sem ha igaza van. Előfordulhat, hogy mégis csak kinyögöm, de abban fele annyi komolyság sem lesz, mintha kivárná, hogy magamtól csússzon ki a számon.
- Ez csak szex. Te pedig érzelmekre vágysz, igaz? - Azt hiszem egyre többször tapintok rá a lényegre. tény, hogy a szőke kék szemű herceget elvétettem, de melyik nő ne vágyna arra titkon, hogy szeressék? Én ezt nem tudom garantálni. Ezentúl fontos fog lenni a számomra, de ez nem azt jelenti, hogy mindent rózsaszínben fog látni. Én vele ellentétben sosem vágytam ilyesmire, de most van egy olyan érzésem, hogy a közelségével minden megfog változni. Én mindenkit csak eltaszítok magamtól, mert ilyen vagyok, de akkor neki mégis hogyan sikerült...?
- Miből gondolod, hogy nem fogod akarni? - Mert folyamatosan csak ezt hajtja, mintha önmagát szeretné meggyőzni erről, de ha mégsem engem nem fog sikerülni. Nyilvánvalóan nem erőszakos körülmények között szeretnék majd tőle gyereket, hanem megfogom próbálni megkönnyíteni számára azt az időszakot. Utána pedig főként a kicsiknek nem tenne jót, ha mi ketten megvetéssel néznénk egymásra, mert onnantól kezdve már nem rajtunk, nem a kettőnk viszonyán lesz a hangsúly.
- Tedd próbára... Bár nem tartozik jó szokásaim közé a nők ütlegelése. - Ezt a cuki pofit pedig kár is lenne elcsúfítani kék, zöld foltokkal. De azért tudnám értékelni, ha nem abból űzne hobbit, hogy napról-napra megpróbáljon kihozni a sodromból, mert mindennek van határa, a türelmemnek, a higgadtságomnak. Szerencsére eléggé erős önkontrollal rendelkezem és elmondhatom, hogy sosem emeltem kezet nőre. Nos, nem a leendő feleségemmel szeretném megnyitni a sort.
- könnyebb lenne, ha egyszerűen csak rákérdeznél. Ki vele, mit akarsz hallani tőlem? - Mert valamit kétségtelenül akar. Mindig észreveszem, mikor valaki puhatolózik. Ő nem tudom épp mire lenne kíváncsi, de talán elárulja és akkor végre tiszta vizet önthetünk a pohárba. Legalábbis nem hiszem, hogy olyasféle kérdéssel fogom szembetalálni magam, amitől eláll a szavam.
Bevallom nekem nem volt semmiféle hátsószándékom, ha csak az nem, hogy kivételesen én is szerettem volna kicsit a határaimat feszegetni. Tudni akartam miféle hatást válthat ki belőle a közeledésem, amikor nem hagyok neki egyáltalán kibúvót. Tekintve, hogy egy szekrényben vagyunk ez nem is volt annyira nehéz. Meglepett de tartottam a tekintetét miközben lassan felvezette kezeit a vállaimra... Nem hiszem, hogy bármit is mondanom kellett volna, hiszen anélkül is minden világossá vált számmora, hogy megcsókolt, vagyis minden trükkös kis hazugság volt. Ahogy hozzám simult karjaimat összefontam dereka körül úgy tartottam szorosan a karjaimban.
Vissza az elejére Go down
Crystal Fonseca
Hugrabug/5. évfolyam
Crystal Fonseca


* : Cole & Crystal Tumblr_myr1cob74i1rlrymro3_250
Hozzászólások : 91
Vér : Félvér
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Cole Reynolds
Avataralany : Candice Accola
Karakterlap : Crissy
Karakterzene : ►Young and Beautiful
¥ : Cole & Crystal Tumblr_mzvw3ipMd81r6s7m3o3_250

Cole & Crystal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole & Crystal   Cole & Crystal EmptySzer. 19 Márc. 2014, 17:44

Cole & Crystal

Rettenetes előérzetem van, úgy érzem ennek a mai találkozásunknak sehogy sem lesz jó vége. Nem kellett volna találkoznunk, nem kellene együtt bezárva lennünk a szekrényben ennyire közel egymáshoz. Jobb, ha minél távolabb tartom magam tőle. Túl veszélyes számomra a közelsége.
- Oh, nem! Egyáltalán nem szeretném! - Tiltakozóan kezdtem bele a mentegetőzésbe. Miért is szeretném azt, hogy Cole nekem valljon először színt arról, hogy tetszem neki? Valójában nem is kellene, hogy érdeklejen tetszem-e neki vagy sem, mégis szeretnék neki tetszeni. Talán csak azért, mert nem tudnék abba bele törődni, ha közömbös lennék számára.
- Számomra nem csak szexet jelentene, de ez túl bonyolult. Mindketten tudjuk, hogy nem azért fogunk majd egymáséi lenni, mert érzünk bármit is egymás iránt. - Kötelességünk lesz az esküvő után eleget tenni a minisztérium elvárásainak, ezért kénytelenek leszünk lefeküdni egymással, máskülönben nem tudnék neki szülni legalább két gyereket. Még mindig annyira elképzelhetetlennek tartom ezt, hogy majd egy nap terhes leszek tőle és gyereket szülök neki. Őszintén félek a jövőmtől.
- Csak tudom és kész, különben is téged mióta érdekel, hogy én mit akarok, vagy mit nem? - Abszurd, hogy tizenöt évesen már efféle dolgokról kell beszélnem és tervezgetnem a jövőmet egy olyan férfival, aki meg sem érdemel. Mégis leginkább attól tartok, hogy nem fog jól bánni velem, hogy olyan dolgokra is rákényszerít, amiket nem akarok. Már pedig én nem fogok neki engedelmeskedni, még akkor sem, ha már a férjem lesz.
- Azt hiszem inkább nem tennélek próbára. Nem ismerlek, szinte alig tudok bármit rólad, ezért nem kockáztatom meg azt, hogy kitörjön belőled a vadállat és megüss. - Mégis milyen férfi az, aki képes lenne bántalmazni egy nőt? Belőle sok mindent képes vagyok kinézni - általában nem jó dolgokat - de talán túl naiv vagyok, hogy azt gondolom nem bántana. Gonosz és manipulatív, irtóznom kellene tőle, de mégis annyira vonzani tud ez a rossz fiús viselkedése.
- Semmit, ennek még nincs itt az ideje... - Nem azt akartam hallani tőle, hogy szeret, vagy bármi effélét, mert ez annyira hihetetlen lenne, főleg úgy, hogy egészen a mai napig nem is szimpatizáltunk egymással. Mégis valami ma alapjaiban megváltozott, pár perc leforgása alatt. Nem szerettem belé, de már nem olyan közömbös számomra, mint ezidáig volt. Talán csak azt akartam hallani tőle, hogy még soha senki sem váltott ki belőle érzelmeket csók közben, mert bennem egyértelműen felszabadultak az érzelmek, amint ajkaink egymással találkoztak. Akarja! Cole is épp annyira akarja, mint én! Egyre szenvedélyesebben faltam ajkait, talán egy pillanatra bele is szédülhettem, mert egyensúlyomat vesztettem. Neki dőlve a szekrény ajtajának megadóan nyílt szét mindkét szárnya, mi pedig szó szerint kidőltünk belőle. Mondhatni, hogy én jobban jártam hiszem rá estem. Először meglepetten néztem rá, egy kis ijedség is volt bennem, de aztán félig meddig feltápászkodtam nevetgélve. Ölében ülve torokköszörülést hallottam, de nem Cole volt a hang kiadója, falfehérré sápadtam, pár pillanat múlva már saját lábaimon álltam, mikor megpillantottam közvetlen mellettünk álldogáló Piton professzort. Zavaromban gyorsan a szekrényben lévő köntösöm után nyúltam, amit magamra kaptam. Bele kezdhettem volna a mentegetésbe, de úgy érzem most jobb meg sem szólalni. Lesütött szemekkel álltam csak ott teljesen megsemmisülve, miközben karba fontam magam előtt jó szorosan kezeimet. Ezt mégis hogyan lehet kimagyarázni? Mondjam azt, hogy nem az történt, aminek látszott? Mert nyilvánvaló, hogy minek látszik.     
Vissza az elejére Go down
http://prison.forumsr.com/
Cole Reynolds
Mardekár/7. évfolyam/Párszaszájú
Cole Reynolds


* : Cole & Crystal Tumblr_m8vg9yGwNn1r9c0wt
Hozzászólások : 100
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Crystal Fonseca
Avataralany : Joseph Morgan
Karakterlap : Who I Am
¥ : Cole & Crystal Tumblr_m8vgh1O2rZ1r9c0wt


Cole & Crystal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole & Crystal   Cole & Crystal EmptyHétf. 24 Márc. 2014, 09:48

Crissy & Cole






- Akkor ennek akár pontot is tehetünk a végére. - Őszintén nem szándékoztam a közeljövőben megváltozni, különösen ilyen éles szögű fordulatot tenni nem. Miután még a tulajdon barátnőmnek sem mondtam soha hasonlót, még ha éreztem is valamit, akkor sem nevetséges még a puszta feltételezés is. Az pedig már egy személyes probléma, ha nekem nem tetszik, de képtelen észt észrevenni, ez már jóval túlnyúlik rajtam. Nem vagyok jártas az efféle női dolgokban, de idióta sem vagyok. Nem tartom sokra az úgy nevezett női megérzéseket, de ha rendelkezik ilyesmivel, akkor nekem már semmit sem kell mondanom, azt sem, hogy tetszik, hiszen jól tudja, hogy így van, ahogy azt is, hogy nem vallanám be se neki, se másnak.
- Bonyolult? Nem hiszem... Csak fogalmazz egyszerűen. - Jó ha tudja velem szemben nem könnyű kibúvót találni a válaszadás alól. Most viszont már túlságosan is felkeltette az érdeklődésemet ahhoz, hogy engedjem, hogy elhallgassa előlem a dolgot. Mindketten tudjuk, hogy ez egyáltalán nem olyan bonyolult, inkább nem akar róla beszélni, ahhoz meg már késő, hogy úgy tegyünk mintha meg sem szólaltunk volna.
- Bár a saját viperám sosem szokott megmarni, mégis biztosra veszem, hogy jobban fájna ettől, szóval ne háríts. - Lényegre törő vagyok és nem szeretem mikor valaki kerülgeti azt. Bár neki kissé csípősebb a nyelve kiejtésben is azt hiszem még csak-csak elbírok vele, legalább nem fogok unatkozni. Most pont úgy érzem magam, mintha egy mérges kígyót bocsájtottak volna a rendelkezésemre, hogy neveljek belőle kezes bárányt, de közben figyeljek a méregfogaira. Bár őt kissé nehezebben fogom kiismerni tekintve, hogy folyton ellentmondásokban beszél, ami nem hiszem, hogy eddig feltűnt volna neki, ahogy azt sem, hogy ennél érezhetné kínosabban magát.
- Crystal, én nem verek nőket. De ha mindenképpen kampányolnom kell a jó ügy érdekében, akkor... Egy, mert a leendő feleségem vagy. Kettő, mert kár lenne elcsúfítani ezt az aranyos pofit. Három, nos három az nincs. - Ez már majdnem úgy hangzott, mintha csak azt mondtam volna, hogy tetszik. Sőt, azt mondtam, hogy aranyosnak tartom. Ennél többet már igazán ne várjon tőlem, mert most még biztosan csalódni fog.
Ha jól sejtem most pontosan ez is történt, bár nem tudom pontosan mit is szeretett volna hallani tőlem, de most először inkább ráhagynám a dolgot. talán ennek még tényleg nincsen itt az ideje. Teljesen belefeledkezve a csókba zártam szorosan a karjaimba, ami megakadályozott abban, hogy bármit is tehessen annak érdekében, hogy a padlón végezzük. Bár mi tagadás, a látvány kárpótolt az esésért, amit nem élvezhetem hosszú ideig... Ugyanis ezt a torokköszörülést bárhol ezer közül is felismerném. Bevallom sajnálom, hogy a mi kis kalandunknak így lett vége, azaz dehogy van vége, most jön még csak a java.
- Áh, jó estét professzor úr. Megtudom magyarázni... - Rá sem mertem nézni Crissyre, csak felkeltem és a házvezetőm felé fordultam, az egyetlen olyan emberrel szembe ebben a kastélyban, akitől mondjuk úgy tartok, mégis tisztelek, szóval most eléggé nagy szarban vagyunk.
- Azaz holnap az első dolgom lesz megkeresni Friccs urat. - Gyorsan kiegészítve a mi előbbi mondatomat próbáltam javítani a nem túl fényes helyzetünkön.
- Még ma éjjel és vigye magával Fonseca kisasszonyt is. Úgy vélem jót fog önöknek tenni némi friss levegő. - Fel nem foghatom, hogy tud ilyen tekintetem mereszteni ránk, de megnézném azt az illetőt aki Pitonnak ellen merne szegülni.
- Igen tanár úr. Azonnal megyünk. - Löktem meg finoman Crissyt, hogy végső ideje lenne indulnunk. Mi ma éjjel már nyilvánvalóan nem fogunk aludni, amit nem is bánok annyira elvégre nekem nem először lesz részem büntetőmunkában ellentétben vele, vagyis az idegeimre fog menni a hisztériájával, hogy mibe kevertem.
- A kastély előtt találkozunk tizenöt perc múlva. Figyelmeztetlek mocskos lesz... - Ezzel csupán annyira szerettem volna célozni, hogy én a helyében nem a kedvenc ruhadarabjaimat venném fel a feladathoz, illetve remélem jól bírja majd gyomorral. Bár engem az zavar, ha nem, csak majd szóljon, hogy álljak ki a hatótávolságából.
Vissza az elejére Go down
Crystal Fonseca
Hugrabug/5. évfolyam
Crystal Fonseca


* : Cole & Crystal Tumblr_myr1cob74i1rlrymro3_250
Hozzászólások : 91
Vér : Félvér
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Cole Reynolds
Avataralany : Candice Accola
Karakterlap : Crissy
Karakterzene : ►Young and Beautiful
¥ : Cole & Crystal Tumblr_mzvw3ipMd81r6s7m3o3_250

Cole & Crystal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole & Crystal   Cole & Crystal EmptyHétf. 24 Márc. 2014, 22:48

Cole & Crystal

Most aztán tényleg egyet tudok vele érteni. Van, amit tényleg nem kell túlbonyolítani, hiszen a mi helyzetünk alapjáraton is túl bonyolult. Nem kell tovább boncolgatni a kelleténél, mert félő, hogy a végén még túlságosan belebonyolódom az egészbe, amúgy sem igazán tudom, hogy most hányadán is állunk. Vannak olyan dolgok, amiket tényleg nem tudok neki még megmondani, mert a mai napig ezek a témák még fel sem merültek bennem. Jobb volt nem gondolni arra, ami rám vár.
- Cole, ez tényleg bonyolult. Nem akarok veled úgy lefeküdni, hogy nem érzek irántad semmit sem, de nem mintha ez bárkit is érdekelne, mert szinte már kötelességem lenne ezt megtenni. - Benne van a minisztériumi rendeletben is, hogy legalább két utódot kell a világra hoznom a férjemtől, ehhez pedig elengedhetetlen a testi kontaktus. Szóval már előre meg van minden tervezve, nekünk pedig csak annyi a dolgunk, hogy eleget teszünk az elvárásoknak és betartjuk a szabályokat.
- Szóval aranyosnak gondolsz. - Jegyzem meg halkan, kiragadva a mondatából azt, ami legjobban fel keltette a figyelmemet, habár az egészben nem is ez lett volna a lényeg. Akármennyire is el tudom képzelni róla, hogy elő jön belőle a vadállat, azt azért nem tudnám elképzelni, hogy bántana, inkább törne-zúzna, de engem nem ütne meg.
El sem tudom képzelni, hogy tényleg mi lenne kettőnkkel, ha Piton nem jelent volna meg. Talán megtörtént volna az, aminek meg kellett volna? Cole leállította volna az egészet, vagy végül én ijedtem volna meg és visszavonulót fújtam volna? Ezt azt hiszem már tényleg nem fogom megtudni, hogy abban az adott szituációban hogyan reagáltunk volna egymás közelségéhez. Minden jónak vége szakad egyszer, ezért a mi kis játszmánk is egyelőre befejeződött. Azért mégis csodálni tudtam, hogy Cole mégis milyen magabiztosnak látszott, én pedig ott a hálóruhámban és köntösömben teljesen megsemmisülve éreztem magam, ezért jobbnak tartottam, hogy meg sem szólok.
- Nem ilyen randit képzeltem el magunknak. - Próbáltam valahogy viccesre venni ezt az egész büntető dolgot, ezzel is leplezni próbáltam azt, hogy mennyire félek attól, hogy mi is fog most rám várni.       
Vissza az elejére Go down
http://prison.forumsr.com/
Ajánlott tartalom





Cole & Crystal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cole & Crystal   Cole & Crystal Empty

Vissza az elejére Go down
 
Cole & Crystal
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cole & Crystal
» Crystal Fonseca
» Astoria & Crystal
» Crissy & Cole
» Cole Reynolds

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: