KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Victoria Camila Flores Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Victoria Camila Flores Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Victoria Camila Flores Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Victoria Camila Flores Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Victoria Camila Flores Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Victoria Camila Flores Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Victoria Camila Flores Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Victoria Camila Flores Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Victoria Camila Flores Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Victoria Camila Flores

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kimberly Williams
Hugrabug/7. évfolyam
Kimberly Williams


* : Victoria Camila Flores Tumblr_n2g9k06Uei1saze6yo10_250
Hozzászólások : 354
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Roxfort boszorkány- és varázslóképző szakiskola, London - Anglia
Kirendelt pár : Charlie Weasley
Avataralany : Nina Dobrev
Karakterlap : Mirror of memories
Victoria Camila Flores Tumblr_n3k0anFO1l1t8z9dxo1_250

Karakterzene : ❥ Egyszer
¥ : Victoria Camila Flores Tumblr_mggvcak0TY1rpqiebo7_250

Victoria Camila Flores Empty
TémanyitásTárgy: Re: Victoria Camila Flores   Victoria Camila Flores EmptyPént. 21 Nov. 2014, 18:22




Elfogadva!  

Kedves Victoria, üdvözöllek az oldalon. Sorról-sorra haladva a történetben arra gondoltam, hogy irigy vagyok, egy bekezdéssel később pedig már arra, hogz egyáltalán nem vagyok az, sőt nem kennék a helyedben. Már most is büszke lehetsz arra, hogy az élet mennyi megpróbáltatással állított szemben, mégis túl vagy mindegyiknek és idővel újra jól leszel. Tudom. Mert Te az az igazi talpraesett nő vagy, aki, ha összeomlik idővel újra összeilleszti a szilánkokat és a dolgok ismét a helyükre kerülnek, ahová kell. Én nem is akadályoználak tovább a játékban. Jó szórakozást és kellemes időtöltést kívánok az oldalon!  Wink    
Vissza az elejére Go down
Victoria Camila Noir
Boszorkány
Victoria Camila Noir


* : Victoria Camila Flores 10850632_807654362640916_2146875317_n_zps98207c38
Hozzászólások : 159
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Philippe Noir
Avataralany : Laura Flores
Karakterlap : Ez vagyok én! Sem több, sem kevesebb!
Karakterzene : Enrique Iglesias - Bailando
Wisin ft. Jennifer Lopez, Ricky Martin - Adrenalina
Ednita Nazario - Sin querer
¥ :
Mindig az újrakezdés az igazi folytatás, és ugyanazt folytatja minden igazi kezdet.
Ez a végzetes szerelem. (...) Ismerni a hibáit és a rossz oldalait annak, akit szeretünk. És mégis tovább szeretni.
Victoria Camila Flores 10805356_807654329307586_707125781_n_zps45ab928e
Victoria Camila Flores 10859601_807654319307587_1913543730_n_zps756cb10d

Victoria Camila Flores Empty
TémanyitásTárgy: Victoria Camila Flores   Victoria Camila Flores EmptyPént. 21 Nov. 2014, 15:42




Victoria Camila Flores

Már nem vagyok szomorú, mert tudom, hogy ez igazi szerelem volt. És ha egyszer a távoli jövőben találkozunk az új életünkben, boldogan fogok rád mosolyogni, és majd eszembe jut, hogyan hevertünk a fák alatt, miközben megtanultunk szeretni!






↯Név: Victoria Camila Flores

↯Kor: 34

↯Ház: Griffendél volt

↯Vér: félvér

↯Pálca: 24 cm hosszú, hegyikristály végekkel, fém sárkány és gránátkő díszítéssel

↯Foglalkozás: amolyan kalandorféle

↯Edevis tükre: boldog lenni a saját családom körében

↯Mumus: pók

↯Amortentia: alma-fahéj, vanília-fahéj, szilva-fahéj


↯Veritaserum: a múltja, melyet szeretne elfelejteni



This is me

    Jellem: Optimista, mindig vidám vagyok. Bátorságom és kalandvágyam mindig is hajtott. Emiatt néha őrültnek néznek. Ha nem tetszik valami kinyitom a számat Igyekszem segíteni a körülöttem lévő embereken kisebb nagyobb sikerrel. Egyesek szerint, a kitartás, makacsság és a szerencse is végigkíséri életem.

    Kinézet: Kb. 160 cm magas, vékony testalkatú vagyok. Hosszú, szőkés barna hajam és ijesztően kék szemeim vannak. Általában rövid ruhákat hordok, de szívesen felveszek melegítőt, nadrágot egy szép blúzzal vagy valami modern ruhadarabot. Sminkem olykor szolíd, néha kicsit vadabb, de mindig tudom mi áll jól és mi az ami már túl sok



Mirror of memories

    Mexikóvárosban születettem egy forró nyári éjjelen a Flores család második és egyetlen leánygyermekeként. Anyám aranyvérű boszorkánycsaládból származik, míg apám mugli. Amióta az eszemet tudom az „öreg” kedvence voltam annak ellenére, hogy minden rosszaságban az élen álltam. Sőt! Kerestem a bajt! Főként fiúkkal lógtam, alig volt lány barátom.
    Szüleim sohasem titkolták mivoltomat. Ha jobban belegondolok tökéletes gyerekkorom volt. Magántanárok jártak hozzám és a báttyámhoz, anyám és apám tanítgattak minket. 11 évesen bekerültem a Roxfortba. Élveztem! Életem legszebb 7 éve volt. Végre olyan gyerekek között lehettem, akik különlegesek voltak, akárcsak én. Természetesen sokszor akartak kicsapni, de valahogy mindig megúsztam. Mindig azt hallottam vissza, hogy biztosan én vagyok a kis kedvenc, mert a tesóm az volt – szimplán a tanulmányi eredményei miatt. Pedig nem így volt. Rengetegszer vesztem össze a tanáraimmal. Lehet a mai napig emlegetik is.
    Miután betöltöttem a 18-at úgy döntöttem, hogy útnak indulok világot látni. Csábított a kaland, az új dolgok megismerése. Természetesen folyamatosan tartottam a kapcsolatot a szüleimmel és a bátyámmal. Rengeteg csodás helyen jártam. Legjobban Brazilía dzsungele tetszett a legjobban. Számtalanszor visszatértem oda, s minden egyes alkalommal felfedeztem benne valamit, ami magával ragadott. Tulajdonképpen megfordult már a fejemben, hogy ezeket a kalandokat megírom egy vagy inkább több könyvben. Ugyanakkor talán majd valamikor, ha úgy érzem megállapodom gyerekeknek, fiataloknak szeretnék segítséget nyújtani abban, hogy ők is láthassák ezeket a helyeket.
    4 évvel ezelőtt Barcelonába költöztem. Egyúttal végre felfedezhettem Spanyolországot is. Itt ismerkedtem meg a jóképű Ricardoval. Úgy éreztem a fellegekben járok. Hosszas együttélés után úgy döntöttünk összeházasodunk. Ezért visszatértünk Mexikóba, hogy - a régi hagyományokat követve, mert Ric híve volt - megkérje a kezemet apámtól. Jól emlékszem szakadt az eső. Olyan volt, mintha csak dézsából öntötték volna. Alig láttunk ki a szélvédőn. Hirtelen az autónk pörögni kezdett maga körül. Hallottam egy nagy csattanást. Majd szúró fájdalmat a hasamban, az oldalamban és lábszáramban.
    Mikor magamhoz tértem egy kórházi ágyon találtam magam. Anyukám ott zokogott mellettem. Ő mondta el, hogy a vőlegényem meghalt, én pedig lebénultam. A többire pontosan nem emlékszem, de azt hiszem kiborultam nem is kicsit. Talán még pszichiátrián is feküdtem. Fogalmam sincs. Néhány nap kiesett. A születésnapomon úgy döntöttem, ha törik ha szakad én akkor is lábra fogok állni. Hosszú idő volt, de megérte! Ismét fel tudtam állni és sétáltam. Ennek már 2 éve.
    Az egyik legnehezebb döntés pedig ezután következett be. Visszamentem Spanyolországba és eddig ott éltem. Nem volt könnyű. Mindenről Ricardo jutott eszembe. Szeretném elfelejteni a tragédiát, de nem Ric-et. Most, hogy ismét mély levegőt vettem eladtam a lakást Barcelonában és visszatértem a Roxforthoz közel. Talán még akad a számomra felfedezetlen hely, s sikerül összeszednem magam.
    Hallottam a rendeletről. Tulajdonképpen az jó, ha kötelezik a házasságkötésre a fiatalokat. Azonban az teljesen nem normális, hogy még azt is megmondják, hogy ki legyen a párjuk. Könyörgöm nem az őskorban élünk!



    KÓD: -
    KIRENDELT PÁR: -
    PLAY BY: Laura Flores



    Vissza az elejére Go down
    http://islamistica.gportal.hu/
     
    Victoria Camila Flores
    Vissza az elejére 
    1 / 1 oldal
     Similar topics
    -
    » Victoria&Lili
    » Philippe & Victoria
    » Victoria és Allison
    » Philippe & Victoria - Bed omen or something like this
    » Victoria & Philippe - Noir kastély, Oxford

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Hogwarts :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Hölgyek :: Félvérek-
    Ugrás: