KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Victoria&Lili Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Victoria&Lili Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Victoria&Lili Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Victoria&Lili Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Victoria&Lili Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Victoria&Lili Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Victoria&Lili Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Victoria&Lili Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Victoria&Lili Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Victoria&Lili

Go down 
SzerzőÜzenet
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Victoria&Lili Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Victoria&Lili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Victoria&Lili   Victoria&Lili EmptySzomb. 14 Jún. 2014, 21:45



Victoria & Lili


Hogy én mindig belefutok valakibe!


Nem mondom, hogy mindig igazam van, de most biztosra tudom a tényeket. Kizárt, hogy Piton beleszeressen egy diákba! Ez az évezred vicce lenne! Ő egyáltalan nem olyan, ha valaki akkor én tudom, hogy milyen. Sokat vagyok nála, lehet hogy kicsit túlságosan is hajtok arra a kiváló RBF-re? Megeshet, de engem nem érdekel mit mondanak mások, csak az a lényeg, ami kell a céljaimhoz.
Megvártam  amíg visszatette a könyvet a helyére, majd mi kimentünk a könyvtárból. Egy ideig csendben gyalogoltunk láttam Victoria-n, hogy elgondolkodott valamin. De nem kérdeztem rá. Van egy olyan érzésem, hogy jobb ha nem tudom min jár az esze. Biztosan nekem lenne rosszabb, ha tudnám. Meg vannak a magam gondjai nem kellenek másokéi is, persze segítek neki, ha kell. De nem akarok a gondjaival foglalkozni.
Nesze csak megkaptam. Csak nem úsztam meg, hogy elmondja. Na jó nem értem ezzel mit akar. Ennek nincs önbizalma, vagy mi a szösz? Ha segítőkész, akkor miért nem szeretik. Na majd én, megmutatom neki, hogy lehet barátja. Én leszek az első igazi barátja. Úgyis szeretek barátkozni. Elmosolyodtam, majd kezem a vállára tettem és megszólaltam.
- Valamit tudodnod kell rólam! Én sosem hazudok, így hihetsz nekem egészen nyugodtan. Azt felejtsd el, hogy nem ide való vagy! Ha valakit felvesznek a Roxfortba, akkor az oda való. Nem tudom miért bunkók mások, én nem vagyok ilyen. Sőt szívesen leszek a barátod, ha elfogadsz! Majd megmutatjuk azoknak a hülyéknek, hogy te is lehetsz igaz barát.
Mosolyogtam rá, majd folytattuk az utat Piton-hoz. Hogy őszinte legyek szerintem én azért vagyok el ilyen jól, mert nem érdekel mások véleménye. Mindent a saját magam módján teszek és ebben senki sem akadályoz meg. Boldog vagyok úgy ahogy vagyok és ha ez nem tetszik valakinek az elmehet a fenébe.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Victoria&Lili Empty
TémanyitásTárgy: Victoria&Lili   Victoria&Lili EmptySzomb. 14 Jún. 2014, 14:43

Szinte,tényleg furcsán nézett,rám és szerintem igaza van.Egy,ilyenbe senki sem,lesz szerelmes mint én.Mikor,visszatettem,a helyére a könyvet majd,megvártam vele,Lilit és együtt,mentünk ki.Gondolkoztam,Jarretten,hogy lehet,ő az én kirendelt párom?Tényleg,nekem nagyon nem,tetszett az,ahogyan kissé,úgy fintorodtam.Sőt,nem is csodálom,hogy nem akar,velem senki se, barátkozni.Akkor,otthon miért?Mert,talán otthon szeretnek?Vagy,csak kihasználják a kedvességem,vagy a jószívűségem?Rengeteg, ilyen felfogásom van.Majd,elszomorodtam és Lilire,pillantottam aki,meglehetősen boldognak,látszott.Jó,neki hogy ilyen boldog.Akkor,lehet hogy változnom,kellene?Fogalmam,sincs mi van most velem.Egyszerűen,nem tudom eldönteni,és néha fordul a lelki ismeret is engem.Hosszas,csend után megszólaltam.
-Figyelj Lili!Szerintem,totálisan igazad van..Nézz,rám..szerinted,ki barátkozna velem?Tudod,itt a Roxfortban többször is,segítettem,akárkinek is és elment.A kirendelt,párom meg utál mert elszúrtam vele egy,dolgot.Talán,semmi keresni valóm nincs itt.-Aztán,arrébb mentem,majd folytattuk,az utat Pitonhoz.Tényleg,nem vagyok én ide való.Nem,szeret engem senki se.Vagy,csak én nem hagyom,hogy szeressenek,az emberek?Sokat,fogok erre gondolni.Egy,nap rájövök mi,rosszat cselekedtem,vagy tettem.Szeretnék,már nagyon megváltozni mert,így csak taszítom el az embereket,magam mellől és azt,nagyon nem szeretném.Kíváncsian,várom hogy ebből,mi fog kisülni.Szeretnék,már végre egy normális rendes barátot,szerezni magamnak.
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Victoria&Lili Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Victoria&Lili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Victoria&Lili   Victoria&Lili EmptyPént. 13 Jún. 2014, 19:07



Victoria & Lili


Hogy én mindig belefutok valakibe!


Sosem értettem, hogy mások miért nem kedvelik Piton óráit. Bár lehet, hogy azért nem szeretik mert mohorva. Szerintem tudna normális is lenni. Csak senki sem ismeri el a tudását. Pedig nála nincs jobb bájital készítő a világon. Én szeretem az óráit, csak semmi érzékem a bájital kotyvasztáshoz.
Ekkor a cicababa fintorogni kezdett. Nem tudtam mire vélni ezt a viselkedést, így igen furcsa képet vágtam. Ami rögtön feltűnt neki. Erre gyorsan vagyarázatot is adott. Eldobom az agyam! Ez totál dilis! Méghogy Piton, szerelmes?! Biztos forrásból tudom (értsd: apa), hogy Piton Lily Potter-en kívül nem vetett szemet soha senkire.
Miért változna meg ez most? Ráadásul egy ilyen.... na egy ilyen miatt! Csoda, hogy elnevettem magam? Hát nem éppen persze ő is nevetett, de nem hiszem, hogy ugyanazon, mint én. Viszont ez már igazán részlet kérdés. Tőlem azon nevet, amin akar. Legalább lesz egy jó sztorim. Ezen fogunk Mary-vel röhögni egy hétig.
- Tudod mit elkísérlek hozzá, csak hogy semmi bajod se legyen. Ki tudja mit nem akar Piton. Bár nem hiszem, hogy ilyeneket! - Kuncogtam egyet, majd az előtte heverő pergamenre pillantottam és elmosolyodtam. - Sőt összekötöm a kellemest a hasznossal és akkor leadom neki a négy oldalas gyűjtőmunkát, amit a jövőhétre ígértem. Szerintem fejezd be a dolgozatot, én addig megírom a gyűjtőmunkát, aztán vesszük a sátorfánkat és elmegyünk a professzorhoz.
Mondta, hogy nem kell vele bemennem. Elnevettem magamat, de belementem. Akkor majd utána viszem be a feladatomat. Én ráérek vele, bár Piton szereti, ha hamarabb adom le a dolgokat, mint ahogy beígérem. Gyakran csak azért mondok egy hét múlva időpontot, hogy más tantárgyra is tudja írni dolgozatot. De most éppen nincs más, így meg tudom csinálni.
Ahogy Victoria nekilátott a bűntető munka befejezésének, én elkezdtem a feladatom írni. Gyorsan ment, kicsit túl gyorsan. Pedig még arra is gondoltam, hogy kellene egy kis utalást írni bele az egyik könyvre is, de az már átcsúszott volna az ötödik oldalra. Így pedig elvetettem. Pontosan abban a pillanatban tettem le a pennám, amikor a lány az övét. Meglepett arcára csak annyi volt a reakcióm, hogy a rekordom tíz perc alatt, nyolc oldal.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Victoria&Lili Empty
TémanyitásTárgy: Victoria & Lili   Victoria&Lili EmptyPént. 13 Jún. 2014, 09:24

Ez,azért nekem kissé furcsa,hogy mindig Pitonnál kötök ki.Amikor,rámnéz nem,az a gorombós arc hanem inkább,azt a szerelmes típusú arcot szűrném le.Ez,olyan undorító..Piton meg én??Fúj...Most,pont az a kép ugrott be róla,meg rólam..jesszus..mingyárt elhányom magam..Na,kissé Lili furán nézett rám amikor elfintorodottam majd,megszólaltam.
Bocsi..csak,eszembe jutott hogy mindig Pitonnál kötök ki meg hogy olyan,nem is gorombán néz,rám hanem szerelmesen és pont beugrott az,a kép róla-Majd,mind a ketten elnevettük magunkat,hogy ezért ki is csaphatnák őt a Roxfortból.Szerintem,ez lenne a helyes mivel,én kiskorú vagyok és a tanárnak nincs joga kiskorúakat bántalmazni.Ha,lehet messze elfogom kerülni Piton tekintetét és csak,a könyvre fogok koncentrálni.Lehet,néhol bele pirultam,de,koránt sincs olyan,hogy én meg ő...Szinte,már a látványtól is rosszúl vagyok.Aztán,Lili felajánlotta nekem,hogy szívesen elkísér hozzá nehogy,valami bajom legyen.Ugyan,már..egy cicababának??Nekem,semmi bajom sem lehet tehát,rábólíntottam,hogy elkísérjen de,ne jöjjön be,majd velem mert,ezt a dolgot én is eltudom intézni.Egyszer,s mindenkorra leakarom zárni az ügyet.
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Victoria&Lili Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Victoria&Lili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Victoria&Lili   Victoria&Lili EmptyCsüt. 12 Jún. 2014, 22:00



Victoria & Lili


Hogy én mindig belefutok valakibe!


Volt egy olyan sanda gyanúm, hogy nem nagyon tetszik neki,hogy velem kell beszélgetnie. De akkor miért nem küld el? Jah persze mások nem mondják ki a gondolataikat. Nem olyan öszinték, mint én. Pedig mennyivel jobb lenne a világ, ha nem hazudnának az emberek egymásnak. Csak azt nem értem miért én vagyok az egyetlen, aki ezt képes felfogni?
Mikor megszólalt majdnem leesett az állam. Jó én sem vagyok oda meg vissza a bájitaltanért, de hogy valaki jobban utálja, mint a mugliismeretet. Az nem tudtam elképzelni. Nekem a mugliismeret a legutáltabb tantárgyam. Valahogy nem tudom felfogni mi olyan jó a muglik világában. Vagy lehet, hogy ez csak az miatt van, hogy én a mágusvilágban nőttem fel? Nem tudom, de akkor is annál nincs rosszabb tantárgy.
Piton-ról meg annyit, hogy ha nem lenne ilyen mohorva ő lenne a legjobb tanár a suliban. Legalábbis szerintem ő lenne. Sőt meg merem kockáztatni, hogy nekem Piton a kedvenc tanárom. Bár McGalagony professzor is jó helyen van. Igaz nekem mindig azt mondják a lányok, hogy olyan tantárgyakat, meg tanárokat szeretek, amiket a normálisak ki nem állhatnak. Akkor én nem vagyok normális. Nagy dolog, ezt már megszoktam.
- Csak azért mondtam, hogy nehogy úgy járj, mint az egyik barátom. Ő is bűntető munkát írt Piton-nak. Aztán mivel a professzornak rossz napja volt és nem tetszett neki a fogalmazás. Kellett még egyet írnia, ráadásul dupla olyam hosszút. Életemben nem láttam még olyan vörös fejet, mint az övé volt azon az órán.
Elnevettem magam, amikor eszembe jutott az a hófehér arc, ami egy pillanat alatt olyan vörös lett, mint a Griffendél zászlója. Szegény gyerek, már akkor is mindenki kinevette miatt. Nekem viszont azóta is nevetőgörcsöm lesz, ha eszembe jut. Pedig egy nagyon könnyű témát kapott. Nem is tudom, hogy nem volt képes jó bűntető munkát írni.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Victoria&Lili Empty
TémanyitásTárgy: Victoria & Lili   Victoria&Lili EmptyCsüt. 12 Jún. 2014, 17:50

Engem,egy cseppet sem érdekel Piton csak,ezt szeretném befejezni.Sőt,örülök h beszél.Persze,mondjuk kicsit zavar de,azért még sem vagyok olyan,bunkó h elküldjem.Na,de persze csak ott tartottam,magamnál hamár itt ül.Majd megszólaltam.
[color=#cc0066]Öhm..Engem,nem érdekel Piton csak tudjam,le ezt a hülyeséget mert,tudod nem nagyon szeretem főleg az ő óráit.Ezért,általában vagy elgondolkozok vagy pedig levelet írok.Úgy h legtöbbször ezért,kapok az ő óráján büntető munkát.
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Victoria&Lili Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Victoria&Lili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Victoria&Lili   Victoria&Lili EmptyCsüt. 12 Jún. 2014, 10:32



Victoria & Lili


Hogy én mindig belefutok valakibe!


Ahogy figyeltem mit csinál észrevettem mellette egy könyvet. Elmosolyodtam, pontosan tudom melyik az. Kívülről fújom a tartalmát. Az egyik kedvenc könyvem volt elsőben, mikor még az legelső leckéket írtam Piton-nak. Lehet, hogy nem tudok rendesen bájitalt csinálni, de az elméletet mindenkinél jobban tudom hozzá.
Talán nem kellene csodálkoznom, hogy mindig mindenki rólam akarja másolni a feladatokat. Bár nem értem ez nekik mire jó? Ha nem tanulják meg később se fogják tudni, de az már nem az én bajom. Azzal már törödjenek ők. Én mindig megtanulom, amit meg kell. Sőt általában kicsit többet is, mint kellene.
Mikor a lány válaszolt elmosolyodtam. Szóval jól sejtettem Piton-nak tartozik. Bűntető feladat? Huhh, szegény jól meg fogja járni a professzor érzékeny a bűntető munkákra. Nálunk mindig leszídja azokat akik írnak. Olyan mintha olyankor minden pici hibát észre venne. Csak remélni tudom, hogy szegény lány nem járja meg vele.
- Akkor jobb, ha minden apró dolgora figyelsz. Ha bűntető munkát ellenőriz Piton rosszabb, mint általában. Higyj nekem! Én múltkor gyűjtőmunkát adtam neki és majdnem sikerült belekötnie. Persze tettem róla, hogy ki tudjam magyarázni, de na. Az ilyenekre mindig jobban figyel. - Mondtam kedvesen a lánynak. Szívesen segítek neki is, mint bárkinek.
Igaz róla lerí, hogy nem szokot a hozzám hasonló tanulásmániásokkal beszélgetni. De nem is kell, én elvagyok magamban is. Megvan a magam baja és a vágyaim is. Apropó vágyak, még be kell fejeznem egy levelet. Látszik, hogy mennyire szeretek a keresztapámnak írni. Azt hiszem egy hónapja kaptam a levelet és még nem válaszoltam. Úgy voltam vele, hogy ráérek. De most már meg kellene írnom. Nem szeretek hozzájuk menni. Jó a rokonaim, de nekem a Roxfort az igazi otthonom és nem szeretem itt hagyni.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Victoria&Lili Empty
TémanyitásTárgy: Victoria & Lili   Victoria&Lili EmptyCsüt. 12 Jún. 2014, 08:57

Tulajdonképpen ez egy,ilyen büntető munka számomra.Mert,akkor voltunk együtt,és állandóan levelezgettem az egyik,lánnyal Piton óráján.Így,feladott,nekem egy két tekercses házi dolgozatot.Már,az első oldalnak majd,nem vége és így félbe hagytam majd a lànyra néztem,mosolyogva.
Tudod...büntető,munkát írok Pitonnak.Hát,igen mert.naplót szoktam vezetni,és már megszoktam.-Nagyon,kedvesnek és barátságosnak tűnt a làny.Most,semmi kedvem nem volt,viccelődni.Na,meg hát a pasikról ne is beszéljünk.Jobb,szeretek olyannal,beszélni aki eltereli a figyelmemet.Persze,ez mondjuk most Lilinél nagyon hatásos.Imádom,a lánykát.Igaz,nem hinném h egy ilyen cicababával,lenne mint én.Ahhoz,képest mihez,viszonyulunk.Ilyenkor,mindig eszembe jutnak az ex pasijaim meg a barátnőim.Ha,itthon lennék,most szívesen elmennék plázázni.Bár,mondjuk itt is jól érzem magam.Szó,szerint ez,a második otthonom.
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Victoria&Lili Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Victoria&Lili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Victoria&Lili   Victoria&Lili EmptySzer. 11 Jún. 2014, 22:23



Victoria & Lili


Hogy én mindig belefutok valakibe!


Nyugalom és béke ez kell az olvasáshoz úgy, hogy tényleg megértse az ember, amit olvas. Szerencsémre most szinte alig vannak a könyvtárban, így nem kell aggódnom a hangzavar miatt. Na nem mintha zavarna, de kellemesebb csendben olvasni, mint lármában. Minél tovább olvasom ezt a könyvet, annál érdekesebbnek találom. Szinte levegőt is alig veszek közben, pedig azt kellene. Nehogy megfulladjak itt a végén.
Ahogy olvasok megjelenik a polcorok közt egy szőke lány. Nem foglalkoztam vele sokat!~Biztos leckét ír!~Könyveltem el magamban gyorsan a dolgot és folytattam a könyvet. Hihetetlen milyen gyorsan haladok. Már majdnem a felénél vagyok! Ilyenkor kezdek el azon gondolkodni mit olvassak legközelebb. Ez a baj velem egy kicsit túl gyorsan olvasok.
Amikor befejezetem azt a fejezetet, ami ketté osztotta a könyvet felálltam és odamentem a jövevényhez. Rózsaszínű pergamenre írt és elég gyorsan. Nem is csoda, ha kíváncsi lettem miről ír. Néha olyan dolgokba is beleütöm az orrom, amibe nem kellene. Na a mások házifeladata azok közé a dolgok közé tartozik.
- Nem baj, ha leülök? - Kérdsztem mosolyogva, mire szintén mosolyogva válaszolt a lány. Ez tetszett, egy ideig figyeltem, ahogy írt. De nem tudtam kibogarászni a betűit. Persze ezt nem akartam neki szóvá tenni, így inkább úgy döntöttem rákérdetek. Akkor legalább nem fog hülyének nézni.
- Ha szabad ilyet kérdeznem miről írsz? Ahogy elnézem érdekes téma lehet. Nagyon gyorsan szalad a penna a pergamenen! - Mondtam nevetve a lánynak. Majd vártam a válaszát, hiszen tényleg kívancsi voltam rá. Már eldöntöttem, hogy a könyvet, amit most félbe hagytam kiveszem és majd este elolvasom. Most viszont furrdalta az oldalamat a kívancsiság a lány leckéjével kapcsolatban.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Victoria&Lili Empty
TémanyitásTárgy: Victoria & Lili   Victoria&Lili EmptySzer. 11 Jún. 2014, 21:59

Mikor,beléptem a könyvtárba alig,voltam is.Nem,is emlékszem mikor,voltam itt utoljára.Talán,akkor amikor házit kellett,csinálnom?De,persze csak úgy jöttem.Kivettem,egy vérfarkasokról szóló könyvet majd,elkezdtem olvasni.Egy,két tekercses házi,dogát hogy a francba tud,feladni?Mérgelődtem,magamban majd megpillantottam az egyik lányt.Elővettem,egy rózsaszín pergament majd a pennámat és elkezdtem megcsinálni a házim.Majd,odajött hozzám a lány aki leült mellém
gyere ülj le nyugodtan-Mondtam,neki mosolyogva majd,csináltam a házimat tovább.Màr,lassan fèl oldalnál járok,és még csak most kezdtem el...Hát,ez hihetetlen.Persze,a napló írástól nem csodálom.
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Victoria&Lili Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Victoria&Lili Empty
TémanyitásTárgy: Victoria&Lili   Victoria&Lili EmptySzer. 11 Jún. 2014, 21:38



Victoria & Lili


Hogy én mindig belefutok valakibe!


Ma reggel arra keltem, hogy fázom. Mikor kinyitottam a szemem Mary-t láttam, ahogy a levegőben tartja a takaróm és nevet. Erre hirtelen elmosolyodtam és a következő percben a barátnőm már a levegőben lebegett. Nagyokat nevettünk, majd közölte velem, hogy ma meglátogatja a testvérét a kórházban. Ez azt jelenti, hogy ma megint egyedül kell eltőltenem az időmet. Komolyan mondom, hogy ez kezd idegesítő lenni, hogy folyton egyedül kell lennem, de persze megértem Mary-t, de jó lenne egy kicsit vele lenni. Régen beszélgettünk hosszabban.
Gyorsan felöltöztem, hiszen ha már szabad vagyok mára, akkor legalább ne itt bent gubbasszak. Így mikor elkészültem elmentem reggelizni, majd úgy döntöttem elmegyek a könyvtárba. A kedvenc helyemre a suliban. Úgyis vissza kell vinnem két könyvet és még ki is vehetek egy újat. Imádok olvasni, mindig is imadtam, de amióta iskolába járok ezerszer jobban imádok olvasni.
Szóval két könyvel a kezemben megindultam a kömyvtár felé. Mikor benyitottam néma csend fogadott. Elmosolyodtam, ez az én szentélyem. Minden tudás tárháza. A legcsodálatosabb hely a világon. Mindig megnyugszom mikor ide jövök. Szó nélkül leadtam a kiolvasott könyveimet. S elindultam valami újat keresni.
Először valami bájitallal kapcsolatosat akartam keresni. De mint mindig most is úgy jártam, hogy keresek valamit és egy teljesen már, viszont ezerszer jobb dolgot találok. Most például egy olyan könyvet találtam, ami a sötétvarázslatok kivédésével kapcsolatos. Izgatottan fogtam kézbe, s egy pillanat múlva már az ablak alatt ültem és olvastam.
Hallottam, ahogy a könyvtáros levegőt vesz, sőt kintről a Hollóhátasok kviddics edzésének hangjai is beszűrődtek. Engem viszont ez kicsit sem zavart. Én szinte minden helyzetben képes vagyok olvasni. Olyan, mintha olyankor minden mást kikapcsolna az agyam. Megszűnik a világ és csak a könyv van.
Már négy fejezetet elolvastam a vaskos könyvből mikor hallottam, hogy nyílik a könyvtár ajtó. Felpillantottam a könyvből, de nem láttam semmit így jobbank láttam folytatni az olvasást. Azt hiszem valami lány jött, viszont nem vagyok benne biztos. Amúgy meg nem is nagyon érdekel leköt a könyv. Esetleg, ha majd erre jön köszönök neki, addig meg a legjobb társaságban vagyok. A könyv társaságában.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Victoria&Lili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Victoria&Lili   Victoria&Lili Empty

Vissza az elejére Go down
 
Victoria&Lili
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Victoria és Allison
» Philippe & Victoria
» Philippe & Victoria - Bed omen or something like this
» Lili & Ravenna
» Victoria & Philippe - Noir kastély, Oxford

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Roxfort :: Kastély :: Ötödik emelet :: Könyvtár-
Ugrás: