KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Terry & Lili - Csillaghullás Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Terry & Lili - Csillaghullás Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Terry & Lili - Csillaghullás Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Terry & Lili - Csillaghullás Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Terry & Lili - Csillaghullás Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Terry & Lili - Csillaghullás Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Terry & Lili - Csillaghullás Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Terry & Lili - Csillaghullás Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Terry & Lili - Csillaghullás Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Terry & Lili - Csillaghullás

Go down 
SzerzőÜzenet
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Terry & Lili - Csillaghullás Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Terry & Lili - Csillaghullás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terry & Lili - Csillaghullás   Terry & Lili - Csillaghullás EmptyHétf. 07 Júl. 2014, 18:23

Terry & Lili


Csillagos este


Bementünk a szobába. Mosolyogtam szetelmemre. Megláttam a csillagokat. Nagyon tetszett a látvány. Ekkor Terry átölelt, nagyon jól esett, hogy itt van mellettem. Nekem mindennél többet jelent és nagyon szeretek vele lenni. Igyekszem minden pillanatát kihasználni, hiszen ritka az ilyen lehetőség.
Mikor vége lett a csillaghullásnak ránéztem és mosolyogtam. Mindig meglep, hogy mennyire elvarázsol a pillantása. Olyan aranyosan néz rám. Komolyan nem tudom mihez kezdenék nélküle. Ekkor megcsókoltam. Olyan jól esett, de kicsit furcsa volt, mivel elég ritkán csinálom. Viszont mindig nagyon kellemes érzés.
Annyira szeretek vele zongorázni. Igaz, hogy nem vagyok valami jó a zongorázásban, de persze Terry nagyon jó tanár. Bár nem azért zongorozázom mert tudok hanem mert ilyenkor sokkal közelebb lehetek hozzá. S mikor hozzám ér a keze érzem a puha bőrét. Van, hogy direkt rontom el, hogy megmutassa hogyan kell helyesen csinálni és megfogja a kezem.
Mindig kiáll mellettem, bár ha valami butaságot csinálok akkor inkább csak nevet. Ilyenkor fel szoktam kapni a vizet. Bár semmi okom sincs rá, hiszen csak azért csinálja, mert tényleg vicces fejeket szoktam vágni, ha leszídnak. Megértem, hogy miért nevet olyankor, viszont akkor is idegesítő szokott lenni. Azonban elfogadom, mert ez is ő.
Meg igazából túl komolyan veszem a dolgokat. Akkor is, ha nem kellene. Bár a legtöbbeknek az sem tetszik, hogy ennyit tanulok. De ez van én ezt tartom fontosnak ezért csinálom. Tanulok, mert nekem kell. Viszont van, hogy én is érzem, hogy túl sokat tanulok. Kicsit lazábbnak kellene lennem, de nem tudom hogyan kell azt csinálni.
Mikor megszólalt rájöttem, hogy teljesen igaza van. Ellenben fogalmam sem volt, hogyan kellene ezt megtennem. Lehet, hogy meg kellene kérnem Terry-t, hogy segítsen nekem ebben. Neki sokkal jobban megy a lazulás, mint nekem és akkor mellette lehetek addig is. Bár biztosan nem lesz egyszerű a dolog.
- Igazad van Terry! Tényleg lazítanom kellene. Csak nem tudom hogyan csináljam! Esetleg segíthetnél benne. Megteszed ezt nekem szerelmem? Szeretnék többet lenni veled. Szeretlek téged nagyon! - Mondtam neki mosolyogva. Nem mertem megtenni, ami megfordult a fejemben, bár éreztem, hogy meg kellene tennem.
Ekkor hirtelen megcsikizte a hasamat. Hangosan felnevettem, nagyon szeretem mikor ezt csinálja. De nagyon csikis vagyok. Hosszú percekig meg se tudtam szólalni a sok nevetéstől. Aztán én is elkezdtem csikizni. Nem járja, hogy csak az egyikünk nevesse szét az agyát.
- Na megállj Terry ezt visszakapod! Nem menekülsz! - Mondtam nevetve, azzal ledöntöttem az ágyra és csikiztem ahol értem. Nagyokat nevettem, s figyeltem az arcát. Olyan cukin néz ki, mikor nevet, hogy nem győzöm csodálni az arcát, meg a tekintetét.
Nekem ő a legfontosabb a világon. Bármit megtennék érte. Minden gondolatom körülötte forog. Mikor lecsukom a szemem csak őt látom magam előtt. Még szerencse, hogy a tanulás és a tanultak visszaidézése gondolkodás nélkül megy, így nem kell azon izgulnom, hogy nem fog menni a tanulás.
Terry a legkedvesebb fiú a világon, ebben biztos vagyok. Legalábbis velem nagyon kedves. Sokkal normálisabb, mint a többiek és mégis be tud illeszkedni. Nekem ez nehezen megy akkor is, ha barátkozni könnyen barátkozok. Ő a legkedvesebb fiú akivel eddig találkoztam. S én teljesen a szívembe zártam, mert fontos nekem és jó szivűbb, mint bárki akit ismerek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Terry & Lili - Csillaghullás Empty
TémanyitásTárgy: Terry & Lili- Csillaghullás   Terry & Lili - Csillaghullás EmptyHétf. 07 Júl. 2014, 16:23

Terry & Lili - Csillaghullás Auslly_12

Ahogy, bementünk a szobába, még láttuk, a csillagokat és átöleltem Lilit. Annyira, boldog vagyok hogy mellettem van. El sem, tudomnám képzelni, az életemet nélküle. Mikor, vége lett, a csillaghullásnak, szemebe, nézett és mosolygott. Annyira, bírom hogy mosolyog ahogy, rám néz, és ekkor, megcsókolt. Imádom, amikor zongorázunk, és a kezem az övéhez ér, olykor annyira eltud engem varázsolni. Pláne, a tekintetével, és..és.soha, nem hagyom magára, a szerelmemet. Mindig, kiállok mellette, bármi is történjék, megóvom őt, de ha galibát, csinál akkor, nevetni fogok. Terry & Lili - Csillaghullás Kissing-ross
Lili, igazán jó csaj mondjuk, kicsit sokat tanul és nem, olyan laza mint én de, majd megtanítom neki belenéztem, a szemébe és ezt, mondtam.
-Szeretlek! Mindennél, jobban! De, mi lenne ha egy kicsit, lazulnál? Mindig, tanulsz és velem, nem olyan sokat törődsz- Mondtam, neki majd megcsikizem a hasát. Tudom, hogy ezt mindig szereti ha ezt, csinálom neki. Mindent, megadok érte amit, csak kér. Egyetlen szerelmem, szívem minden vágya. Mindig, csak róla álmodom és ha elmegy szomorú, leszek. Soha, sem fog senki közénk állni, ezt megigérhetem. Számomra, ő a legkedvesebb, a legaranyosabb és a legcukibb kislány, akit valaha találkoztam. Mindig, a szívembe zárom, őt bárhol is legyek.
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Terry & Lili - Csillaghullás Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Terry & Lili - Csillaghullás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terry & Lili - Csillaghullás   Terry & Lili - Csillaghullás EmptyCsüt. 12 Jún. 2014, 21:57



Terry & Lili


Csillagos este


Nincs nálam szerencsésebb lány a mágus világban. Nem egy olyan fiút kaptam, akinek folyton a csajozáson jár az esze. Nem olyat, aki nem is foglalkozik velem. Terry más sokkal kedvesebb velem, mint amennyire a legtöbb fiú. Annyira jó érzés, hogy itt van mellettem. Nem hiszem, hogy mások megtennék ezt a barátnőjükért.
Mikor megmutattam neki mit készítettem ki. Elmosolyodott, s én is visszamosolyogtam rá. Mikor belenézett a szemembe, úgy éreztem minden elveszett körülöttem. Mit nekem a csillagos égbolt? Ez a szempár több szépséget rejt magában, mint az egész világegyetem. Mellette még a csillagok is elhalványodnak. Akármennyire is szeretném az eget nézni, Terry tekintete nem adja meg rá a lehetőséget.
- Hát.... Csak két apró feltétellel megyek bele a dologba. Egy, nézzük még egy negyed órácskát. Kettő, varázsolhatok egyet mikor lent leszünk. A legszebb pillanatot nem akarom kihagyni. Bár az biztos, hogy sokkal kellemesebb lenne bent tölteni az éjszakát. - Abban a pillanatban amint az utolsó szó elhagyta az ajkamat. Terry megcsókolt, gondolkodás nélkül szenvedélyesen visszacsókoltam.
Legszívesebben nem is engedtem volna el, de megtettem. Próbáltam szememet az égre emelni, viszont párom lénye elvonta a figyelmemet. Hirtelen nem is érdekelt a csillaghullás. Csak ő, semmi màs nem. Vágytam rá, nem is tudom hirtelen hogyan jött ez ki belőlelm, viszont kijött. Körülbelül öt percig szenvedtem a szememet folyamatosan próbáltam az egen tartani.
- Nekem ez nem megy! Sajnálom! -Mondtam hirtelen, majd átkaroltam a nyakát és megcsókoltam. Végül is ennél jobb helyet nem is lehet találni egy csókra. Annyira jól esett a csókja, hogy úgy döntöttem hagyom a csillaghullást. Az van sokszor. Viszont ilyen alkalom, hogy kettesben legyek Terry-vel nem gyakran van.
- Kicsit hűvös van. Nem bánnád, ha inkább bent beszélgetnénk. A legszebb részt úgyis meg tudjuk nézni, ha bent vagyunk. Na mit szólsz? - Kérdeztem csillogó szemekkel. S megint közel hajoltam hozzá, meg akartam csókolni. De előtte még kezemmel megsimítottam az arcát. Olyan jó látni, ahogy szikrázik a tekintete, olyan elragadó. Végül azért csak megcsókoltam, hosszan és szenvedélyesen, hogy minél tovább tartson a pillanat.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Terry & Lili - Csillaghullás Empty
TémanyitásTárgy: Terry & Lili-Csillaghullás   Terry & Lili - Csillaghullás EmptyCsüt. 12 Jún. 2014, 16:53

Nagyon,imádom Lilit és szerencsés vagyok vele.Örülök a rendeletnek higy egy ilyen,gyönyörűt kaptam az élettől.De,ha mondjuk egy hisztis picsát akkor,szerintem nem tudtam volna,megállni magam.Mindannak,ellenére,hogy mennyire szeretem.Mikor,láttam hogy megterített elmosolyodtam.Belenéztem,a szemeibe majd ezt,mondtam neki.
Mit,szólnál ahoz ha,ma este te meg én kivételesen ott,aludnál a hálótermünkbe?Végül is hétvége van-Mosolyogtam,rà majd szenvedélyesen megcsókoltam.Annyira,jól esett ez,és kicsit megnyugtatta az,idegeimet.Sehogy,se tudtam betelni vele,de..nem tudom,hogy bírom ki,őt sokáig.Hisz,annyira sexy meg,minden és..fú....el,sem tudom mondani mennyire vágyom rá,de muszáj vele megnéznem a csillagokat.Nem,szeretném egyedül hagyni.
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Terry & Lili - Csillaghullás Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Terry & Lili - Csillaghullás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terry & Lili - Csillaghullás   Terry & Lili - Csillaghullás EmptyCsüt. 12 Jún. 2014, 15:40



Terry & Lili


Csillagos este


Persze Mary megkérdezte akarok-e vele buliba menni, de tudja milyen vagyok. Ha válaszztanom kell a buli és a csillahhullás közt a csillagokat választom. Nem vagyok az a bulizós típus. Különben is a legtöbb helyről mindig kirekesztenek, mert jobban szeretek tanulni, mint mások. Úgy pedig nincs értelme a bulinak, ha egyedül van az ember.
Mikor elindultam a csillagvizsgálóba megfordult a fejemben, hogy elhívom Terry-t tudom, hogy ő is szereti a hullócsillagokat. De mivel Mary mintha említette volna, hogy Michael és Tony is ott lesz, így biztosra vettem, hogy a barátom sem marad ki. Hiszen ők a nagy hármas, mindig együtt járnak buliba. Így egyenesen fel mentem a toronyba.
Az éjszaka magával ragadott. Ma egész este hullani fognak a csillagok. Pont azért hoztam takarót, mert ahogy magamat ismerem nem fogok tudni lemenni a klubbhelységbe és itt fogok éjszakázni. Teljes néma csend volt körülöttem. Az éjszaka nyugodt csendje. Bár lehet, hogy csak az én fülem kapcsolt ki és nem hall meg semmien neszt, amit nem akar.
Ezért történhetett meg az, hogy majdnem kiugrottam a bőrömből, mikor valaki megfogta a vállamat. Hirtelen megfordultam és elmosolyodtam Terry volt az! Hát mégsem ment a buliba? Úgy tűnik ez a helyzet. Szerintem én vagyok a legszerencsésebb lány a suliban. Nekem olyan kirendelt párom van, aki nem egy idióta. Másoktól mindig azt hallom, hogy nem tetszik nekik a párjuk. Én viszont szerencsés vagyok. Hiszen bennem és a páromban sok közös van.
Szerintem ő az egyetlen fiú a világon, aki szeret tanulni. Így pedig van miről beszélgetnünk. Na meg persze el tudja viselni, hogy mindig őszinte vagyok. S van egy olyan érzésem van, hogy még tetszik is neki, hogy ilyen vagyok. Ezért is szeretem őt ennyire, hiszen el tud fogadni úgy ahogy vagyok. Én pedig őt fogadom el, ahogy van.
Közel jött hozzám és megcsókolt. Nagyon jól esett a csókja. Éreztem rajta, hogy szeret, az pedig még jobban esett, hogy ilyen váratlanul jött ide hozzám. Szebb nem is lehet az estém. Hullócsillagokat nézek a szerelmemmel. A három legjobb dologból kettőt egyszerre csinálok. A csók után megölelt, én pedig szorosan visszaöleltem.
- Tudod eredetileg Mary-t hívtam, de azt mondta buliba megy. Meg hogy a haverjaid is ott lesznek. Én meg gondoltam, hogy akkor te is biztosan ott leszel. Ha tudtam volna, hogy nem mész megkereslek. De most az a fő, hogy itt vagy. Így már nem is vagyok egyedül! - Mondtam mosolyogva, s mélyen a szemébe néztem.
Mindig elvarázsol a tekintete, olyan mintha az eget nézném. Megfogta a kezemet és közelebb mentünk a korláthoz innen jól láthatjuk a csillagokat. Mikor ott áltunk átkarolta a derekamat, én pedig fejem a vállára hajtottam. Egyik kezemmel a korlátot fogtam a másikat pedig Terry kezére tettem a derekamon.
Ennél szebb pillanatot nem is lehet kitalálni. Én ilyennek képzelem el az esküvőmet. De hát ki tudja mit hoz a sors. Egyelőre jobb, ha a csillaghullással foglalkozok és a barátommal. Ahogy figyeltem az egyet egy pillanatra az órámra néztem nem is olyan sokára elkezdődik. Nekem meg már meg vannak rá a terveim.
- Ma egész este csillaghullás lesz. Itt maradsz velem megnézni, vagy majd elmész aludni? Amint látod én már összekészültem. - Mutattam hátra, a körülbelül fél méterre lefektetett takarókra. Majd elmsolyodtam és megfogtam a kezét. Leültünk a takaróra, én pedig felé fordultam és megcsókoltam.
- Egy percen belül kezdődik! Addig maradsz, amíg jól esik. - Mondtam az órámra pillantva. Már nagyon izgultam, erre várok majdnem teljes két hónapja. S mikor letelt az egy perc megjelent az első hullócsillag, utána pedig sorban a többi. Ráfektettem fejem Terry vállára és onnan néztem a gyönyörű égboltot.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Terry & Lili - Csillaghullás Empty
TémanyitásTárgy: Terry & Lili-Csillaghullás   Terry & Lili - Csillaghullás EmptyCsüt. 12 Jún. 2014, 13:57

Unatkoztam,és már ma sikerült valahogy,lenyugodonom a sok baj,után.A srácok bulizni mentek,már mint Tony és Mitch én,pedig itt maradtam a kastélyba.Zsebre,tett kézzel,mászkáltam össze vissza a folyosókon és láttam,egy csillagot lehullani.Azt,tervesztem hogy felmegyek a csillagvizsgáló toronyba.Persze,az asztronómiát,nem szeretem egyedül ami,izgat az pedig,a Sötét Varázslatok Kivédése.Na,de szeretem nézni azt,amikor hullanak a csillagok.Szinte,csodálatos látvány otthon,pedig nem minden nap,látok ilyet.Mikor,odaérkeztem lassan,megpillantottam egy,ismerős arcot.Persze,a barátnőm Lili Nenil.Imádok,vele társalogni sőt,mi több majnem hogy közös bennünk az ismerettség.Ugyan úgy,szeretek tanulni ahogy ő.Odaléptem,hozzá megcsókoltam és átöleltem.Nagyon,szeretem..kedves,aranyos őszinte.
Szívem,miért vagy itt egyedül? Tudod,hogy szeretlek és jöttem volna,veled.A srácok,bulizni menntek Tony & Mitch nekem,meg nem volt kedvem menni-Majd,megfogtam a kezét,és közelebb mentünk,hogy jól lássunk.Átöleltem,a derekát, ő pedig a fejét vállamra hajtotta.Na,én pont ilyenkor szeretnék esküdni.Tavaszkor,itt a csillagvizsgáló toronyba ahol,most nézzük a hullócsillagokat.Nagyon,tetszik szinte elvarázsol.Nem,tudom hogy a legtöbb ember,miért nem szereti innen nézni,főleg az égboltot is.De,hát ez van.Mi,ketten Lilivel szeretjük,és majd egyszer itt szeretnék összeházasodni.
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Terry & Lili - Csillaghullás Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Terry & Lili - Csillaghullás Empty
TémanyitásTárgy: Terry & Lili - Csillaghullás   Terry & Lili - Csillaghullás EmptyCsüt. 12 Jún. 2014, 11:49



Terry & Lili


Csillagos este


Ha megkérdezik tőlem mi a kedvenc tantárgyam gondolkodás nélkül rávágyom, hogy az asztronómia. Imádom a csillagokat. Már kicsinek is elvarázsoltak. Azok a fények az égen. Nekem mind, mind egy apró reménysugár volt. Én még most is úgy gondolom, hogy addig nem veszik el a remény, amíg a csillagok ragyognak az égen.
Mikor apukám meghalt nekem csak a csillagok maradtak. Hónapokig meg se szólaltam és folyamatosan az eget bámultam. Olyan volt, mintha a papa ott lett volna fenn és figyelt volna. Megnyugtatott az égbolt olyan volt nekem, mint egy a szeretett könyveim közül, amibe minden este kerül egy új, érdekesebb fejezet, amit sosem lehet megunni.
Mindig vonzott az éjszaka, de leginkább a csillagok benne. Ehhez képest repülni nem csak, hogy nem tudok, de nem is merek. Pedig akkor közelebb lennék hozzájuk. Viszont úgy hiszem nekem jobb a földön. Itt biztonságosabb, de a sóvárgásom a csillagok után ettől még ugyanakkora. A könyvtár összes asztronómiáról szóló könyvét olvastam már és mégis mindig van valami új az égbolton éjszakánként.
Tavasz van, ilyenkor látom legszebbnek a csillagokat. Megkértem Mary-t, hogy ma este kísérjen fel a csillagvizsgálóba. Erre közölte velem, hogy ma este más dolga van. Kontkrétan valami buliba megy, azt viszont nem hallgattam meg, hogy hova. Ha nem kísér el akkor megyek egyedül. Csizmámban a pálcámmal, s hónom alatt két takaróval elindultam fel a toronyba.
Csend volt sehol senki, nem értem mások hogy nem veszik észre az éjszakai égbolt szépségét. Na de mindegy, akkor nézem csak én. Leterítettem a földre az egyik takarót, a másikat meg rátettem. Egyelőre nem akartam leülni. Majd, ha kezdődik a csillaghullás. Addig meg nézem állva a sok millió fénylő reménysugarat. Két könyökömet rátettem a korlátra, arcomat pedig a tenyerembe helyeztem és úgy bámultam az eget.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Terry & Lili - Csillaghullás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terry & Lili - Csillaghullás   Terry & Lili - Csillaghullás Empty

Vissza az elejére Go down
 
Terry & Lili - Csillaghullás
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lili & Terry - Music forever
» Terry & Adaira találkozása a bagolyházban
» Shadows of the night - Terry&Ravenna
» Terry & Mitch!-Egy régi barát visszatérése
» Lili & Zoé

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Roxfort :: Kastély :: Hetedik emelet :: Csillagvizsgáló-
Ugrás: