KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Lili & Zoé Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Lili & Zoé Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Lili & Zoé Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Lili & Zoé Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Lili & Zoé Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Lili & Zoé Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Lili & Zoé Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Lili & Zoé Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Lili & Zoé Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Lili & Zoé

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Lili & Zoé Empty
TémanyitásTárgy: Lili & Zoé   Lili & Zoé EmptyHétf. 16 Szept. 2013, 19:25

~Mindhalálig kviddics~


Végre eljött az Én napom is, és Lis akár akarja, akár nem ma Én uralkodom, nem véletlenül. Hugrabug kviddics edzés van, és ezt nem hagyhatom ki. Szép is lenne, ha csak úgy hagynám őket egyedül edzeni. Még jó, hogy az nincs megtiltva, hogy megnézhessük a másikat. Bár sokan nem értékelik ezt a hatalmas gesztust! Lássuk be, azért mindenkiről kiderül egy két dolog. Például kinek mi a gyengéje, kinek mi az erőssége. Kit hogy találhat el egy gurkó, persze merő véletlenségből. Elsődleges cél a terelők kiütése, utána az őrző. A többieket nem nehéz kiütni. Ohh, hát hogy is felejthettem el, hát a fogó! Oh, igen! Elnézést, módosítom a tervemet. Fogó-terelők és csak utána az őrző.
Nagy nehezen végre sikerült kikelnem a pihe-puha melegágyból. Kész szerencse, hogy már senki nem volt a szobánkban. Tehettem volna a jó kislányt. De hát mindennek ára van. Senki nem jöhet rá a titkunkra, így kénytelen vagyok adni a szentet. De azért néha-néha lehet rosszalkodni, azaz az Én megítélésemmel, mindig.
Általánosításba véve a pasik olyanok, mint a kutyák. Ha szukát látnak, már is csorog a nyáluk, amint megkapták maguknak tovább állnak. Egy rövidke kis szoknya, egy mélyen dekoltált póló és már is van kapás. Hol a rosszabb fajtából, hogy a jobbikból. De egy biztos. Mindig van valaki, aki szívesen meghív egy vajsörre. Mire végigmentem a gondolatmenetemen, már fel is öltöztem, egy fekete csőszárú nadrágot, egy bokacsizmát és egy testhez simuló V kivágású felsőt vettem fel. A bel mutató ujjamon ott virított a gyűrű, a hajam pedig göndören hagytam, felcsatolva egy kék tinccsel megfűszerezve. Megfogtam egy füzetet, hozzá egy pennát, amihez persze nem kell tinta. Pálcámat a farzsebembe mélyesztettem és már robogtam is a kviddics pálya fele. Szerencsére jó idő volt, így nem fáztam, amikor kiértem az udvarra. Sebes léptekkel haladtam, és éppen a kezdésre értem oda. Leültem egy számomra tetsző helyre és bőszen jegyzetelni, rajzolni kezdtem, amikor arra érdemes dolgot láttam a Hugrabuggosoktól.


Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Lili & Zoé Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Lili & Zoé Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lili & Zoé   Lili & Zoé EmptyHétf. 16 Szept. 2013, 20:15

~Mindhalálig kviddics~

Alig nyitottam ki reggel a szemem máris egy arc bámult az orromba.
- Istenem Mary halálra ijesztettél, ugye nem akarsz megint elhívni valahova?
Kérdeztem aggódó hangon, miután visszanyertem önmagam, sajnos csalódnom kellett. Mary elhívott a kviddics edzésére. Mindig is szerettem nézni, ahogy játszanak, bár én nem játszottam soha, viszont Mary nagyon tud játszani. Persze nem kellett sokat győzködnie, hiszen amin elkezd úgy beszélni, mint egy tanár borsódzik a hátam és mindent megteszek, hogy abba hagyja. Így történt, hogy felöltöztem, nem vittem túlzásba az öltözködést, egy egyszerű farmer, egy kék kicsit kivágott póló és a nyakamba kötött szintén kék sál. Mary mellett mentem a kviddics pályára.
Mivel nem tudok játszani így hagyom kedvenc barátnőm, hogy elindulni az edzésre. Nem tudom mit fogok csinálni egy egész edzés alatt. Szeretem nézni a játékot, de a meccsek sokkal érdekesebbek, mint az edzés. Már előre leszögeztem Mary-nek, hogy ne is keressen az edzés után, mert ha nagyon megunom elmegyek. Most viszont néznem kéne egy ideig. Keresni kezdek valami ülőhelyet, amikor megpillantok egy lányt magában ülni és jegyzetelni. Odamegyek és kedvesen megszólalok.
- Szia! Leülhetek?
S ha a lány bele egyezik leülök mellé és figyelem az edzést.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lili & Zoé Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lili & Zoé   Lili & Zoé EmptyHétf. 16 Szept. 2013, 20:50

~Mindhalálig kviddics~


Sok minden van, amit nagyon nem szeretek. Többek között azt, amikor csapatmegbeszélés van. Nem tetszik, hogy a pálya közepén kör alakban összeállunk és beszélgetünk. Elröhögcsélik és mindent csinálnak, csak arra nem képesek, hogy eljussanak egyről a kettőre. Ez mindenhol így van, kár lenne tagadni. Legnagyobb sajnálatomra kénytelen vagyok néha eltűrni, mert Lis nem hogy azt mondaná, hogy haladjanak,mert ez nem a teadélután, neeeeem! Áhhh, dehogy is. Benne van a dumálásban. Elröhögcsél, elnevetgél, Én meg majd felrobbanok az idegtől. Csodálkozik, amikor kérdés nélkül irányítok. Könyörgöm, ez KVIDDICS nem délutáni pihenő! Ez egy komoly sport. Nem szeretem, ha semmibe veszik! Aki nem ért hozzá az ma … Igazán dühös pillantással ajándékoztam meg a megzavarómat. Egy dolog, hogy idejön, de ez nagyon rosszul esett. Éppen jegyzetelek, éppen gondolkodom, erre megzavarnak. Igen, ellene irányult a pillantásom! Megérdemelte! Igazán nagyot fújtattam, majd biccentettem a fejemmel, hogy foglaljon helyett.
-Hugrabugos vagy, ugye?- Néztem végig a szemem sarkából, majd ismételten a kviddicsezőkre szegeztem a tekintetem. Milyen szerencsés vagyok, hogy megtanultam úgí írni és rajzolni, hogy még csak a papírra se kell néznem. Egyik kiváló tulajdonságaim egyike. Egoista lennék? Hát még szép. Jó nem, csak pár dologban. Követelek, másoktól is és magamtól is!
Rápillantottam a lányra, hogy tudja érdekel mit mond, csak kicsit lefoglal az edzés. Remélem nem fogja megkérdezni, mire kell. És gond nélkül hazudok neki. Igen, tudom, hogy nem szereted Lis, de a csapatért megteszem. Nem érdekel mi a véleményed erről!
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Lili & Zoé Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Lili & Zoé Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lili & Zoé   Lili & Zoé EmptyCsüt. 19 Szept. 2013, 17:53

~Mindhalálig kviddics~

Mikor megkérdeztem a lányt, hogy leülhetek-e? Egy mérges pillantást kapok, meg egy nagy fújtatást, végül egy bólintást. Szó nélkül ülök le mellé, majd figyelni kezdtem a pályán történő dolgokat. Majd a lány kérdésére, kicsit futcsa mosollyal válaszolok.
- Igen az vagyok! És te, melyik a te házad? Remélem nem zavarlak, látom elfoglalt vagy! Tudom milyen, ha valaki taktikát gyűjt a barátnőm is mindig ezt csinálja, mikor teheti.
Megint megeredt a nyelvem, dehát nem teketek ellene, ez vagyok én őszinte és nagy szájú. Bár látom a lányon, hogy nem örül a társaságomnak, dehát én nem bírom elviselni, hogy valaki akár kicsit is gorombán nézzen rám, szeretek mindenkivel jóban lenni. Ezt akarom most is elérni, de egyenlőre kicsit le kell magam lassítani.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lili & Zoé Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lili & Zoé   Lili & Zoé EmptySzomb. 21 Szept. 2013, 21:04

~Mindhalálig kviddics~


Oh, nézzenek oda. Annyira nem is buta. Felfogja, ha valaki csúnyán néz rá. Meg is érdemelte. Egy pillantással alaposan végigmértem, majd néztem a szemem sarkából, ahogy leül. Nem is kellett hozzá sok, hogy elkezdjen dumálni. De ha ennyire okos vagy kiscsillagom, és tudod, hogy ha valaki taktikát gyűjt az milyen, akkor minden beszélsz hozzám? Szerintem világosan a tudtodra adtam, hogy nem vagyok ma kíváncsi Rád. De mivel ezt nem mondhatom neki, mert Lis jó híre veszne oda és akkor tuti megölné magát, így csak a szemem forgattam és jegyzeteltem tovább, miközben eléggé a tudtára próbáltam adni, hogy a szavaimat, amiket most fog hallani neki intézem. Ezt úgy csináltam –mint minden normális ember-, hogy kicsit felé hajoltam, és mondani kezdtem.
-Hollóhátas vagyok. És nem is annyira taktikát gyűltök, csak érdekelnek a különböző házak kviddicsezői. A kviddics remek, gyönyörű még is brutális sport. Ha fogadni akarsz, minden edzést meg kell nézned ahhoz, hogy tudd ki fog győzni. Én ezt teszem és általában sok pénzt kaszálok.- Kuncogtam el magad, majd tovább figyeltem az edzést. Nem tudom mennyit értett meg belőle, de nem olyan drasztikusan rossz dolgokat mondtam, vagy nehezen fel foghatót, hogy ne érthesse meg.
-Te szoktál fogadni? Ha igen kikre? És ha nem a Te házad játszik, akkor is? Én mindig szoktam! Érdemes, tényleg!- Mosolyogtam rá és ismételten a pályára szegetem a tekintetem, hogy megjegyezzek mindent, és majd ha egyszer végre üresen lesz, a pálya gyakorolja, amíg nekünk nem lesz edzésünk. Remélem kielégítő ez a sok kérdés és locsogni fog, mert nekem nagyon kellene koncentrálnom. És ha beszél, az annyira nem zavar, mert ki tudom zárni a hangját.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lili & Zoé Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lili & Zoé   Lili & Zoé Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lili & Zoé
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Victoria&Lili
» Dia&Lili-Tanulótárs
» Lili & Jade
» Lili és Raeka
» Lili & Vendi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: