KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Cami & Lili Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Cami & Lili Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Cami & Lili Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Cami & Lili Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Cami & Lili Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Cami & Lili Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Cami & Lili Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Cami & Lili Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Cami & Lili Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Cami & Lili

Go down 
SzerzőÜzenet
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Cami & Lili Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Cami & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cami & Lili   Cami & Lili EmptyCsüt. 31 Júl. 2014, 20:29

Camille & Lili


Gyalogtúra az Abszol úton


Nem érdekel ki mit mondt nekem a Big Time Rush banda már örökre dinkák bandája marad. Nem sértés ez. Már nem az, de nem tudok leszokni a dinka kifejezésről. Szerintem ez illik rájuk a legjobban. Nem normálisak. Épeszű ember nem hajigál mást egy tóba. Puszta viccból, na nem igaz?
Mindegy azóta már megbocsájtottam nekik. De a nevük megmarad! Akkor is dinkák lesznek, ha meg is akarnak ölni miatta. A banda így is hálás lehet Kendall-nek, hogy megbékített engem és sikerült a negatív véleményem megváltoztatnia. Nyitott vagyok a változásra, bár a mi ügyünk kicsit zavaros. Viszont én nem bántam meg.
Akármi is lesz, jóban leszek a dinkákkal mostantól. Így pedig semmi okom sincs azon aggódni, hogy megint kitolnak velem. Azt hiszem, ha megint meg akarnak fürdetni a tóban, ők fognak hasast nyomni bele. De teszek róla, hogy ott legyen a csónakház nyomorult szelleme is! Akkor kétszer meggondolják kit dobjanak bele a vízbe.
Kicsir elgondolkodtam, ahogy eszembe jutott Kendall eszembe jutott az is, ahogyan utánam jött mikor begurultam rájuk. Ahogyan először megcsókolt. Ahogy megmutattam neki az emlékvarázslatomat. Aztán pedig az ahogy együtt töltöttünk egy estét. Majd eszembe jutott az is, ahogy megjelent a barátnője. Szóval minden ami vele kapcsolatos.
Kicsit meglepődtem azon amit mondott. Kendall belezúgott, akkor nem volt neki Jo? Lehet nem tudom. Mondjuk nem is az én dolgom ez. Nekem is van barátom, kirendelt párom, akit szeretek és most mégis Kendall-el csókolóztam és vele éreztem magam jól. Van ilyen, a szív útjai kifürkészhetetlenek.
Beöltöztek lánynak? Huhh belegondolni is rossz. Majdnem elnevettem magamat, ahogy elképzeltem. Azt a szép fiút lánynak öltözve. Komolyan már a gondolata is viccesen hangzik. Erről majd megkérdez Kendall-t, hogy milyen is volt lánynak kinézni. Mondom én hogy ezek dinkák. Akik lánynak öltöznek azok komplett idióták.
- Nem tudom Camille! A muglik világa nem az én világom. Biztosan jól érezném magam veletek ott, de egy kis idő után belebolondulnék abba, hogy folyamatosan titokban kell tartanom azt ami vagyok. Én ebben nőttem fel, nem úgy mint ti. De egyszer talán elmegyek majd veled oda. Majd körbevezethetsz. -
Mondtam neki mosolyogva. Meg se fordult a fejemben, hogy lehet hogy nem sokat ért abból amit mondok. Nem is tudom mióta tud a varázsvilágról. Ha nem olyan régóta akkor még az is lehet, hogy mindent el kell neki magyaráznom. Bár nem úgy tűnik mintha tudná mi az mugli. Úgyhogy szerintem fogunk még futni pár kört.
- Igen kérek! Köszi Camille! - Mondtam neki mosolyogva. Nem szeretek másoktól bármit elfogadni, de most más a helyzet. Most nagyon megéheztem hirtelen és ahogy láttam, hogy a lány vesz megkívántam a fagylaltot. Én is rendeltem magamnak, majd megint a lányra néztem.
- Na és mond csak te hogyan ismerkedtél meg a dinkákkal? - Kérdeztem tőle kedvesen tényleg nagyon érdekel, hogy hogyan ismerte meg a fiúkat. Tudni akarom ő miért gondolja őket rendesnek. Bár belegondolva tényleg azok a sok hülyeséget leszámítva. Ha az nem lenne akkor tényleg normálisak lennének.
Szeretek beszélgetni Camille-al. Sokkal kedvesebb és aranyosabb, mint amilyennek kezdetben hittem. Van egy olyan érzésem, hogy nagyon jó barátok lettünk már most. Ez pedig nagyon jól esik. Szetetek barátokat szerezni. Ő pedig tényleg nagyon kedves és biztosan nagyon jó batát is.
A mai napom nagyon jól indul és valószínűleg nem is lesz semmi baj sem ma, ami elronthatja. Persze ha nem jelenik meg Jo. Nem tudom miért de nem hiszem, hogy ki jönne velem. Pedig én nem akarok neki semmi rosszat. De ez van, nem erőltetem magam rá senkire. Ha nem akar velem beszélni én nem fogok vele beszélni. Nem vagyok olyan, aki mindig mindenki nyakán lóg.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cami & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Cami & Lili   Cami & Lili EmptySzomb. 26 Júl. 2014, 23:21

Cami & Lili Tumblr_mon5abRM681r9jkrro1_500

Amíg Lilivel beszéltem, foglalmam sincs még mindig miért hívja dinkáknak a fiúkat. Pedig, nagyon is megvan rá az oka hiszen néha elég furcsán tudunk, viselkedni egymással. Arról még nem, is beszéltem neki hogy a fiúk a legtöbbször lánynak szoktak beöltözni, mert gy szokták megoldani a problémáikat vagy legtöbbször azért, mert valakit leakarnak buktatni. Emlékszem, mikor a Palm Woodsba költözött Lucy Stone és Kendall iszonyúan bele volt, zúgva de az egyik srác az "állítólagos volt barátja" vissza akarta, hódítani de Lucy nem engedte, vagy is még nem tudott neki megbocsájtani. Aztán James és Jett beöltöztek lányoknak ami, tegyük fel eléggé vicces volt legalább is számomra. Istenem, még mindig ezen nevetek ha eszembe jut a kép előttem majd elmondtam Lilinek mikor, a boltból kiléptünk.
-Az semmi Lili! Képzeld, mikor a Palm Woodsba jött egy új lány Lucy Stone és Kendall iszonyúan bele volt zúgva de a srác, egy..szóval nem volt hozzá való és hiába próbálta, Lucyt visszahódítani mindig más lánnyal csókolózott de úgy hogy soha nem bukott le. Aztán, Kendall nagyba lebuktatta James és jett segítségéel beöltöztek lánynak. Ha láttad volna, őket még most is azon nevetek mikor a kép eszembe jut. Ott, mindig pörgött az élet és most nem tudom mi van hogy most elmentünk onnan. Szerintem, te is nagyon jól éreznéd magad.- Nevettem, közben megéheztem és áttértünk egy fagylaltozóba, majd megkérdeztem Lilitől hogy kér-e fagyit.
-Kérsz fagyit? Én fizetem-Jelentettem, ki büszkén és határozottan addig, rendeltem 2 gombóc fagyit. Ettől, a sok sétálástól meg, a nevetgéléstől nagyon megéheztem. Való igaz hogy tényleg jó barátnők vagyunk.Legalább, is én ezt gondolom. Kicsit, jobban megismertem és már nagyon kezdem megszeretni a lányt. Ez, életem legjobb napja és végre nem unatkozok. Bár, Jo jövetelén én is meglepődtem méghozzá, egy sráccal? ki gondolta volna. Na, mindegy...amúgy is senki és semmi nem ronthatja el, a napomat.
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Cami & Lili Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Cami & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cami & Lili   Cami & Lili EmptyPént. 25 Júl. 2014, 10:06

Camille & Lili


Gyalogtúra az Abszol úton


Tudtam! Láttam a szemén, hogy nem érti miért dinkák nekem a dinkák! Nekem igen is azok! Persze ez egy kívülállónak felfoghatatlan. Viszont nekem ez egy tény persze már nem annyira méreggel telt ez a dinka kifejezés, mint mikor először használtam. Most inkább egy becenév ez, amit csak én alkalmazok.
Szerintem ha ő átélte volna amit én, hogy csontig vagyasztottak aztán meg bevagtak a tóba és majdnem megfulladtam egy elmebajos szellem miatt, akkor neki is dinkák lennének azok négyen! Igaz, ami igaz Kendall-nek sikerül jócskán kiengesztelnie miatta. Csak ezért nem mondom már olyan haraggal a dinka kifejezést.
- Alapjában véve semmi bajom nem lenne a fiúkkal! Csak tudod nem kellemes majdnem megfulladni miattuk! Azért hívom őket dinkáknak, mert behajítottak a tóba! Ezt pedig tudják is, amikor pedig mondom neki, hogy dinkák akkor az eszükbe jut, hogy mit csináltak!
Igaz Kendall megoldotta, hogy ne legyek teljesen kiakadva rájuk. Hidd el ismerős, az én párommal is ilyesmi a kapcsolatunk. Bár nekünk szoktak lenni más barátaink is, meg kapcsolataink egymás mellett. Mit gondolok róla? Azt hogy ha szeretitek egymást, akkor úgyis együtt vagytok. Az meg mindegy, hogy milyen helyzetben, meg mikor!

Mondtam őszintén mosolyogva. Akaratlanul is eszembe jutott az ahogyan Kendall elfeledtette velem a mérgemet a dinkák irányába. S így a mosolyom mögött még ott virított az a mosoly is, ami az emlék miatt volt ott. Én élveztem a kiengesztelést és tök jó haverok lettünk. Nincs bajom a dinkákkal, de nekem dinkák maradnak!
Azért ha úgy vesszük volt értelme annak, hogy elbeszélgettem Kendall-el. Hiszen ő is megnyugodott, meg én is. Na és arról ne is beszéljünk, hogy milyen volt a közös "vacsoránk" kettesben. Hát igen a pszihológusból áldozat lett. De ezt is megoldottuk. Most már komolyan semmi bajunk sincs.
Hát igen kicsit furin kezdődött az ismeretségem a BTR-el, de szerintem teljesen jól jöttem ki belőle. Ezt pedig a dinkák csak és kizárólag annak köszönhetik, hogy sikerült megbeszélnem a dolgokat Kendall-el és kicsit jobb képbe helyezte a dinkákat a szememben. Nem sokkal, de jobb a véleményem róluk.
Beléptünk az egyik állatboltba. Camille tényleg oda van az állatokért. Az a tekintet, ahogy rájuk néz utánozhatatlan. Mindegyiket meg akarja simogatni szerintem. Egyet pedig sikerül is neki. Kíváncsian figyelem, ahogy simogatja. Hozzám valahogy nem vonzódnak a baglyok. Csak azok kedvelnek, akik már jobban ismernek.
Nem csak az eladó tátotta el a száját hanem én is, mikor a lány megsimogatta azt a baglyot, aki senkinek se engedte azóta, amióta én először jártam itt. Ez nagyon furi volt. Hát úgy néz ki, van érzéke az állatokhoz! Ez jó dolog legalábbis szerintem az! Aki az állatokkal megtalálja a hangot az az emberekkel is.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cami & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Cami & Lili   Cami & Lili EmptyPént. 25 Júl. 2014, 09:23

Cami & Lili Camille42
Nem értem mi baja an Lilinek a fiúkkal. Szerintem nagyon aranyosak kedvesek és cukik na jó meg hülyék, azt azért tegyük hozzá de nem dinkák. Bár sokan azt mondják rólunk hogy Logannal olyan a kapcsolatunk mint a se veled sem nélküled dolog. Vagyis pontosabban fogalmazva egyszer járunk egyszer meg nem de, ez van. Sőt mi több, ezt bírom a legjobban hogy a kapcsolatunk kissé furcsa de azért jól megvagyunk barátként. Majd erről, megkérdeztem Lilit.
Nem értem mi bajod van a srácokkal nem is dinkák. Cukik aranyosak kedvesek és helyesek. Bár...sokan azt mondják hogy Logan és köztem elég fura a kapcsolat mert, olyan se veled sem nélküled így vagyunk együtt és nagyon szeretem barátként is. Szerinted?- Kérdeztem tőle mikor, beléptünk az egyik állatboltba. Simogattam, a baglyokat és közben vártam higy mut felel. Persze, soka megnéztek engem hogy szeretem az állatokat és legfőképpen a baglyokat. Igen, én egy ilyen lány vagyok. Lehet különleges de, olyankor igaz mondó barát az is vagyok. Legtöbbször kicsit lelki tanácsadó de van amikor az én problémámat alig tudom megoldani. De, ezt most hagyjuk mert nem erről van szó. Igazából, tényleg szeretem az állatokat az egyik bagolyt meg is engedte nekem, hogy simogassam. Olyan, jó érzés volt és kicsit bele is pirultam. Az eladó nőnek rögtön leesett, az álla mert egy olya baglyot simogatok amit senkinek sem enged meg.
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Cami & Lili Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Cami & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cami & Lili   Cami & Lili EmptyCsüt. 24 Júl. 2014, 11:02

Camille & Lili


Gyalogtúra az Abszol úton


Le se tudtán tagadni, hogy hugrabugos vagyok! A ház ismertető jegyei az évek alatt belémégtek. De én nem bánom szeretem, ha tudják honnan való vagyok. Aki nincs tisztában azzal honnan jött az nincsen tisztában azzal, hogy ki is ő valójában. Én tudom ki vagyok és ettől leszek az aki. Lili Nenil!
Kedvesnek tűnik a lány bár van benne valami furcsa. Nem tudom megmagyarázni, de valamiért olyan mintha lenne benne egy kis dilissége. Persze nem mondom, hogy az, de ki tudja. Én is évfolyam első vagyok és közben mégis tudok dinlisen viselkedni. Az más kérdés, hogy én tudom hol a határ, az átlagnak fogalma sincs róla.
Komolyan úgy néz ki, mint egy túrista. Forgatja a fejét, minden boltot megnéz. Mindegyiken el is ámul. Lehet, hogy tényleg most szalasztották a muglik közül. Egy ideig a terepet figyelte, majd pillantása rám esett és engem kezdett el méregetni. Had nézzen, ha valami nem tetszik neki majd szól, én meg eldöntöm foglalkozok-e vele?
Legalább az illemet azt ismeri. Mert mikor kinyújtottam a kezem, ő habozás nélkül megrázta. Ez kicsit megnyugtatott. Azzal már nem lesz bajunk, hogy nem tudja mit illik és mit nem illik. Bár lehet, hogy a varázsvilág dolgaival kapcsolatban mugli agyú. De az fejleszthető, úgyhogy nem elveszett a csaj.
Úgy tudtam! Éreztem rajta a dinka beütést! Szóval azért mert az egyik dinkával jár. Így már logikus. Mikor megkérdezte van-e pláza az Abszol úton elmosolyodtam. Igen ebből is látszik, hogy ez eddig muglik közt élt. Viszont annak nagyon örülök, hogy tetszik neki a hely. Ez pozitív kezdés.
- Szóval a dinkákkal jöttél Amerikából! A legokosabb dinka meg a pasid! Azt hiszem most már tiszta a helyzet! Nekem is énekes a barátom, úgyhogy tudom milyen lehet neked! Pláza? Ne sértődj meg, de téged komolyan most szalajtottak a muglik közül! Itt vagy a plázában. Az Abszol út a varázsvilág egyik legnagyobb plázája. De ha olyan mugli értelemben vett plázát akarsz, akkor átmész Londonba, ott van egy pár. Gyere mutatom mi merre van!
Mondom neki mosolyogva, mikor belekarol a karomba. Ez egy kicsit fura volt, de ha neki így kényelmesebb ám legyen. Engem hidegen hagy, hogy hogyan megyünk végig az úton. Úgyis csak neki lehetne ciki a helyzet mert nem ismer semmit és senkit. Engem azért már többen ismernek. Itt az Abszol úton is.
Egy darabig még méregetett. Nem értettem, hogy miért! Ha baja van mondja, ha meg nem, nem kellene így bámulni. Na de mindegy inkább úgy teszek, mintha észre se vettem volna, hogy folyamatosan figyel és csak haladok tovább. Majd ahogy valami érdekeshez érünk elkezdem magyarázni, hogy mi az. Úgy hogy mugli ésszel is fel lehessen fogni.
Láttam rajta, hogy tetszenek neki az állatok, így először az olyan boltokat mutattam meg neki, ahol baglyokat lehet venni. Meg ahol állatokat tartanak. Jól esett látni, hogy ez tetszik neki. Hát igen a baglyok csodálatos állatok. S nagyon fontos szerepük van a mi világunkban. Ők a mi postásaink.
Mondhatni mázlia volt velem a csajnak. Alap esetben nem nagyon szeretik körbevezetni az embereket az itteniek, főleg nem az aranyvérűek. Bár akad több olyan varázsló, aki szívesen segít másoknak és itt nem olyan feltűnő, ha valakit körbe vezetnek. Camille nem láthat szinte semmi azokból a rosszalló pillantásokból, amit a többi itt járó aranyvérű intéz felém, viszont engem meg nem érdekel.
Nálam nincs különbség ember és ember közt. Tőlem lehet valaki aranyvérű, mugli, jó vagy rossz. Én döntöm el hova sorolom és sosem alaptalanul teszem. Persze meg van minden csoportról a véleményem, de mindenkinek adok esélyt, hogy megmutassa milyen is igazából. Ki tudja lehet, hogy a rosszak nem olyan rosszak, lehet hogy egyes jók pedig gonoszak. A látszat néha csal!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cami & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Cami & Lili   Cami & Lili EmptyCsüt. 24 Júl. 2014, 10:03

Cami & Lili Tumblr_m8g7io8aLy1rsin77o1_500
Láttam, a lányon a kedvességet. Hát igen látszott rajta hogy hugrabugos. Remélem, azért jól kijövünk egymással. Persze, azért kicsit írigyelne ha meglátná, a barátomat. Na jó, nem kérkedni akarok vele de, ez van. Forgatom, a fejem jobbra balra majd, a lányt kezdem kicsit fürkészni. Jobban, mondva most úgy nézek ki mint aki meg van zakkanva. Nyújtotta, a kezét és én is illedelmesen bemutatkoztam neki.
Szia! Camille Robert vagyok! A fiúkkal jöttem és Logan Mitchellel jelenleg járunk. Igen az nagyon jó lenne! De...komolyan itt nincs se egy pláza??se semmi? tetszik ez a hely-Mondtam neki, mosolyogva belékaroltam majd mentünk szétnézni. Addig, most is kicsit méregetem a lányt. Persze semmi bajom nincs vele de, jó látni egy ilyen barátnőt. A hely nagyon tetszik. Tele van, minden fura lényekkel és baglyokkal na meg denevérekkel nekem totál bejön. Mondjuk, az is bejön ahogy körbe vezet Lili. Ha valaki, jön a Palm Woodsba ott nem, szokás körbe vezetni másokat de, látom hogy az itteni emberek jobban, hozzá vannak szokva. Na, mindegy addig is barátságos mosollyal megyek a lánnyal. Ha egyszer, a Palm Woodsba téved szívesen körbevezetem mert, hisz ugye ez kölcsönös.
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Cami & Lili Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Cami & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cami & Lili   Cami & Lili EmptyCsüt. 24 Júl. 2014, 01:31

Camille & Lili


Gyalogtúra az Abszol úton


Egy átlagis unalommal kezdődő nap. A keresztapámék megint valami zenei izén vannak. Valami meghallgatás, vagy lemeut vesznek fel? Nem tudom, de nem is érdekel, amíg nem kell a kereszttestvéremre vigyáznom. A gondolattól is rosszul vagyok! Az a csaj egy hárpia! Komolyan mondom, hogy az.
Ma kimenőt kaptam. Ez egy kivételes eset nem szoktak elengedni. Én viszont nagyon örültem neki. Legalább nem kell a négy fehér fal közt töltenem a napomat. Bár nem tudtam, hogy hova menjek. Kezdetben kicsit bóklásztam Londonban, majd az utam az Abszol útra tévedt, hozzá teszem nem tudom, hogyan kötöttem ki itt.
Nagy a tömeg, mint mindig. Nem szeretem a tömeget, de ez olyan kelléke ennek a helynek. Mondjuk ezerszer jobb, mint egy teljes nap Dave bácsi mellett a munkahelyein. Fúj! Egyszer kísértem el, azóta nem is akarom soha többet. Az az egy alkalom is rengeteg volt. Talán azóta nem kedvelem ennyire, mint most.
Ahogy haladtam az úton megtörtént az a dolog, amit a legeslegjobban utálok a tömegben az ütközés. Valaki nekem jött és én a földön kötöttem ki. Hirtelen nem tudtam mit kezdeni a dologgal. Azonban a lány hamar fel is segített. Olyan képet vágtam, mint mikor a citromba harap az ember, ahogy megtapogattam a derekam.
- Szia! Semmi baj mindenkivel megesik, hogy elmélázik! Új vagy itt? Lili Nenil! Szívesen körbevezetlek, ha gondolod! - Mondtam kezet nyújtva, s a végén már a mosoly is megjelent az arcomon. Nem akarok rossz benyomást kelteni, meg amúgy is én nem vagyok haragtartó. Ez csak egy véletlen volt.
Láttam azt a furcsálló tekintetet a szemében, amivel a boltokat nézte. Tisztára olyan, mint akit most szalasztottak a muglik közül. Lerí róla, hogy fogalma sincs róla, mi hogyan van a varázsvilágban. Azért remélem nem menthetetlen a csaj. Kár lenne érte, de ha nem is fogom tudni felfogni az ő világát. Attól még lehetünk barátok.
Én mindenkivel könnyen barátkozok. Bárki lehet bárkinek a barátja. Ez nem függ kortól, nemtől vagy világképtől. A lényeg, hogy el tudjuk fogadni, hogy a másik teljesen máshogy gondolkodik. Nem kell vele egyet érteni, de meg kell hallgatni. Én pedig profin hallgatok és mindenről tudok beszélni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Cami & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Cami & Lili   Cami & Lili EmptySzer. 23 Júl. 2014, 15:24

Cami & Lili Tumblr_m8g7io8aLy1rsin77o1_500
Unatkoztam, mert Logan a haverjukkal lóg. Miért is ne érezhetném magam nagyszerűen? Már, amúgy is vártam egy kis kimozdulásra és nem mindig Logan nyakán lógni. Kimentem egy kicsit sétálni, a főútra. Csak, azért hogy jobban megismerjem, ezt a kedves kis helyet. Bár mondjuk azért, hiányzik Palm Woods de ez se rossz. Ekkor, véletlenül egy lányba botlottam és minda ketten elestünk. Segítettem neki, felállni és bocsánatot kértem tőle.
Szia! Ne haragudj hogy belédütköztem csak, ezeket a csodálatos üzleteket néztem. Kicsit ismerkedek az hellyel.- Mondtam neki bocsánat kérően. Addig, amíg várom a válaszát fejemet körbe vezetem a butikokon. Nincs sehol, egy pláza vagy egy bevásárló központ és az emberek hol néznek filmet? Ezek, egyáltalán ismerik a számítógépet? Na, és a telefont? Rengeteg kérdés mászkált a fejembe. Majd, megszokom ezt a helyet. Mondjuk nem ez, az álmom hogy egy csapat hülyegyerekek között legyek de, megteszi. Hiszen, tudok szerezni barátokat. Remélem a lánnyal is jól kijövök. Új vagyok, és még alig vannak barátaim de, a szerepléshez nagyon jól értek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Cami & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cami & Lili   Cami & Lili Empty

Vissza az elejére Go down
 
Cami & Lili
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cami & James
» Lili & Zoé
» Lili & Claire
» Lili&Daphne
» Justin & Lili

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Varázsvilág :: Abszol út :: Főút-
Ugrás: