KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Lili & Terry - Music forever Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Lili & Terry - Music forever Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Lili & Terry - Music forever Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Lili & Terry - Music forever Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Lili & Terry - Music forever Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Lili & Terry - Music forever Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Lili & Terry - Music forever Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Lili & Terry - Music forever Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Lili & Terry - Music forever Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Lili & Terry - Music forever

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Lili & Terry - Music forever Empty
TémanyitásTárgy: Lili &Terry-music forever   Lili & Terry - Music forever EmptyCsüt. 12 Jún. 2014, 10:37

Ahogy,Lilire néztem olyan,jól esett látni hogy boldog.De..valami,akkor sem hagyott engem,nyugodni.Megpróbáltam,vidám arcot vágni.Aztán,nagy levegőt vettem majd,elmondtam neki.
Figyelj!Tudom,hogy nem,engem szeretsz igazán!Ott,van neked Tony!És,ha szeretünk valakit azt,pedig elengedjük-Mondtam,neki már majdnem lehulló könnycseppel.Beleszerette.Hát,ez van mindig akkor kell jönnie,valakinek amikor,az ember jól érzi,magát a másikkal.Sehogy,sem tudtam vagy akartam elengedni Lilit magamellől.Végül is,ez az élet rendje nem igaz?Hagyom,hagy legyen boldog a volt legjobb haverommal.Úgy,döntöttem bemegyek a vadkanba inni.Vagy,már 3 üveg láng nyelv whiskyt benyeltem.Ezt,hozza ki belőlem az alkohol.
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Lili & Terry - Music forever Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Lili & Terry - Music forever Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lili & Terry - Music forever   Lili & Terry - Music forever EmptySzer. 28 Május 2014, 22:16



Terry & Lili


Zenél az egész világ


Olyan jó volt, hogy magához ölelt, hogy magához szorít, hogy úrja érezhetem ahogy hozzám ér. El is fejeltettem mennyire szerettem az illatát, hogy mennyire hiányzott ez az illat, ami a régi szép időkre emlékeztet. Aztán megcsókolt, bizseregni kezdett minden tagom, ahogy átjártak az elfelejtett érzelmek. Majd válaszolt a kérdésemre. Elmosolyodtam, s szemeim csillogtak.
- Veled is nagyon jó együtt lenni. Eddig fel se fogtam, hogy mennyire hiányzott már. - Ahogy kimondtam átölet és megint megcsókolt. Nem bántam, sőt szinte vágytam is rá, hogy megtegye. Most érzem igazán, hogy mennyire szerettem régen és hogy mennyivel volt más akkor ahogy rám nézett.
Láttam rajta, hogy próbál megváltozni. Csak miattam, ez olyan jól esett. Éreztem, hogy komolyan gondolja. Annyira feltöltött az az érzés, hogy még mindig szeret. Igaz még mindig nem értem, hogy miért nem érezte ezt régen, de valahogy jól esik ez most nekem.
- Én mindig is őrülten szerettelek. Aztán történt az a baj. Megpróbáltalak elfelejteni és most itt vagyok veled szemben és megint érzem, hogy szeretlek. De igazad van mi ilyenek vagyunk! Folyton elrontjuk az életünket és későn akarunk változtatni rajta. - Amikor befejeztem megint megcsókolt. Én pedig visszacsókoltam. A csók után elmentünk az Abszol útra. Nagyon jól éreztem magam vele. Megint úgy éreztem magam, mint annak idején. Talán most minden rendbe fog jönni köztünk. Csak abban reménykedem, hogy nem lesz megint valami bajom.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lili & Terry - Music forever Empty
TémanyitásTárgy: Lili & Terry-Music forever   Lili & Terry - Music forever EmptySzer. 28 Május 2014, 19:01

Szorosan,átöleltem a szerelmem.Annyira,jó érzés beszívni az illatát is és megcsókoltam.Mikor,megkérdezte tőlem nincs-e kedvem vele tölteni a napom majd megkérdezem.
-Persze,veled szeretnék lenni szerelmem.Tudod,olyan jó veled lenni.-Átöleltem,és megcsókoltam.Imádom,az illatát,a szeme színét és a csókját.Életem,szerelme szívem minden vágya Mindent,jóvá szeretnék tenni amit elrontottam.Mindig,vigyázni fogok Lilire bármi is lesz ennek,az ára.Legalább,tudom miért küzdök,tudom mit akarok elérni,tudom kiért volt érdemes szenvedni.Ekkor,a szemébe néztem és ezt mondtam neki.
-Őrülten,beléd szerettem Lili Nenil!Miattad,vagyok csak képes változni és az érzelmeim soha,nem hazudnak.Ilyen,vagyok egyszerűen ezt érzem irántad szerelmem-Megcsókoltam,és elmentünk az abszol utra.Remélem,minden jól fog működni közöttünk,most már.Nem,akarom hogy újra szenvedjen.


A hozzászólást Terry Boot összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 12 Jún. 2014, 10:39-kor.
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Lili & Terry - Music forever Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Lili & Terry - Music forever Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lili & Terry - Music forever   Lili & Terry - Music forever EmptyKedd 27 Május 2014, 21:58



Terry & Lili


Zenél az egész világ


Tudom, hogy nem varázsolt el, bájitalt se adott be. Csak egyszerűen ilyen vagyok gyorsan meg tudok szeretni másokat. De Terry nem egyszerű eset. Ő volt nekem az első és az igazi is. Bár Tony is nagyon közel áll a tökéletes kifejezéshez. Látom Terry-n, hogy megérti a tetteim miértjeit. Amint végig gondoltam ő felnézett rám és megszólalt.
- Boldog vagyok, de nem egészen. Idegesít, hogy nem tudom mi lenne nekem jobb! Értesítelek igérem! Utánad megyek majd Terry! Még gondolkodom rajta egy kicsit! Jobb ha átgondolom a dolgokat! - Mondtam szomorú arccal, persze miután meghallgatam a jelszavukat, természetesen nem fogok visszaélni ezzel csak annyira kell, hogy be tudjak menni utána! S néztem, ahogy elmegy. A madárka a vállamról az ölembe reppent. Simogatni kezdtem a tollait. Felemeltem a fejemet és furcsa hangokat hallottam. A kismadár elrepült.
Nem sajnáltam, tudtam, hogy szabadon kell engednem őt. Gyorsan lábra pattantam és elindultam a Hollóhátasok klubhelysége felé. Mikor megpillantottam, hogy nagy tömeg gyűlik össze egy helyen. Nem kellett sok, hogy rájöjjek itt verekedés folyik. S tippem is volt, hogy kik közt. Nem tévedtem minél közelebb értem annál hangosabban hallottam, hogy két táborra szakadva ordibálnak az emberek. Az egyik csapat Terry-nek a másik Tony-nak szurkol.
Amint befejezték a verekedést Terry a férjem arcába mondta, hogy hagyjon engem békén. Meg kérdőre vonta, hogy elmondta-e nekem, hogy csókolózott Rose-val! Már megint ez a Rose? A fenébe egy szerelmi háromszög közepén vagyok és itt ez a lány, aki mindig belekontárkodik a dolgaimba. Ennek ellenére szíven ütött, amit Terry mondott, hogy Tony megcsókolta és ezt nekem miért nem mondta? Komolyan nincs őszinte ember a földön rajtam kívül? Bánatomban a földre rogytam és sírtam, meg Terry nevét kiabáltam. Nem hallott engem.
Mikor kicsit összeszedtem magam utána mentem a mosdóban volt a sebei ápolta éppen. Én megöleltem, mire megszólalt így kicsit lazítottam a szorításon. Nem akartam neki fájdalmat okozni. Elég lehetett neki, hogy végig kellett néznie, ahogy a legjobb barátjával kavarok. Szerettem őt is, de nem úgy mint Terry-t. Ez a kettő teljesen más és mégis egyforma.
- Jobb később, mint soha! Sajnálom, nem akartam, hogy fájjon! Várj segítek egy kicsit! - Mondtam mosolyogva, majd egy kis kendővel elkezdtem lemosni a vért onnan, ahol sikerült egy egy nagyobb ütést kapnia. Egyszer csak a szemembe nézett és megszólalt. Fájdalmas mosoly lett úrrá az arcomon.
- Rendben, jobb is ha megbeszélem ezt vele. Tudod kicsit sem könnyű! Szeretem, de nem úgy, mint téged! Nem tudom miért, de hozzád jobban vonzódom. Persze nem mondom, hogy rossz volt vele lenni, de te is tudod, milyen kirúgni a hámból! Viszont azt hiszem sikerült rendet tennem a fejemben és a rendben az irántad érzett szerelmem nagyobb, mint Tony iránt. Nem sokkal, de nagyobb! Szerinted, ha ezt így levezetem neki megérti? - Kérdeztem kíváncsi arccal. Viszont válasz helyett félretúrta a hajamat. Közben lehunytam a szememet. Jó érzés volt, ahogy a bőre hozzám ért. Majd megcsókolt, bizsergés fogott el. Olyan erős, mint mikor először csókolt meg.
- Terry, neked vérzik az orrod! - Elővettem a pálcámat, majd suhintottam vele egyet. - Hippokrax! Na így máris jobb! A ruháddal sajnos nem tudok mit kezdeni! Viszont nem lehetne, hogy a mai napot kettesben töltsük? Nem szeretnék most Tony elé állni. Kell egy kis idő, hogy összeszedjem, hogy mit mondok. - Mondtam halványan mosolyogva, majd megint megöleltem. Furcsa, hogy még mindig érzek iránta szerelmet, de nem tehetek róla ez én vagyok.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lili & Terry - Music forever Empty
TémanyitásTárgy: Lili & Terry-Music forever   Lili & Terry - Music forever EmptyKedd 27 Május 2014, 18:02

Nem,adtam Lilinek szerelmi bájitalt el se varázsoltam egyszerűen,csak ilyen a természete.Bizony,ez nehéz döntés.Igaza,van amit mondott.Hagytam,hogy bele szeressen ekkora,idióta hogy lehetek?De..viszont nem akarok,a szerelmi életükbe belekötni.Felnéztem,rá és a szemébe mondtam.
-Én,is szeretlek Lili!..De..nem,akarok beleavatkozni az életedbe!Örülök,hogy boldog vagy!Hidd,el..bármi is lesz mindig itt leszek melletted,megígérem!Most,magadra hagylak hogy átgondold az egészet mert gondolom sokat törted rajta a fejed és sok fájdalmad van!Azért,majd értesíts róla!Ha,keresnél a klubb helységembe leszek-Halkan,belesúgtam fülébe a jelszót.Addig,úgy gondoltam odébb álltam.Tényleg,nem akarok beleavatkozni a szerelmi életükbe.Majd,a klubhelységbe menet szembe találtam magam Tonyval. Csúnyán,nézett rám és elkezdtünk verekedni.Mindig,ő kezdi a verekedést..hiszen,a legjobb haverok voltunk.Amikor,folyt a bunyó mindenki körénk gyűlt.Hallottam,ahogy az egyik fél Tonynak a másik pedig,nekem szurkol.Mikor,befejeztük a verekedést ezt,mondtam a szemébe.
-Hagyd,békén Lilit!Megértetted?Többet,nem mondom el neked..Ja..és tud a csókodról,azzal a bizonyos lánnyal?Rose-val? Te,vagy az az ember aki átverte őt...És,még így is szerelmes beléd??Tony..te egy paraszt vagy..-Ezt,mondván neki elmentem a klubb helységbe rendbe rakni a sebeim.Lili mind,ezt látva és halva lerogyott a földre sírni. A,nevemet kiabálta de,nem hallottam mivel,a mosdóban voltam rendbe tenni,a sebeim.Ekkor,utánam jött és megölelt.
-Meg kellett,tudnod Lili!Vigyázz,azért még egy kicsit fáj-Öleltem,meg szorosan és nem érdekelt,hogy fájtak a sebeim.Nekem,mindennél fontosabb. Egyszer,majd belenéztem a szemébe és ezt,mondtam neki.
-Azért,tisztázd le a dolgokat Tony-val jó?Nem,akarom hogy bármi bajod legyen!-Haját,félre túrva megcsókoltam.Szinte,mindenhol bizseregtem mikor,megcsókoltam.Látta,szakadt volt az ingem és a mellényem is de,nem baj úgy is van még egy ugyan ilyen.Csak,még az orrom is nagyon fáj mert elkezdett vérezni.
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Lili & Terry - Music forever Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Lili & Terry - Music forever Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lili & Terry - Music forever   Lili & Terry - Music forever EmptyKedd 27 Május 2014, 17:23



Terry & Lili


Zenél az egész világ


Úgy tűnik csak most jöttem rá igazán, hogy azok ellenére is, amiket velem tett, még mindig érzek iránta valamit. Nem keresek kifogásokat a tetteimre, mert nem bántam meg őket. Mikor Terry bántott ott állt mellett Tony és megkaptam tőle, amit Terry-től nem. Őszinteséget és szerelmemet. Most viszont egy teljesen más ember ül előttem. Ő nem az aki bántott engem, megváltozott és látom rajta a sajnálatot.
Csak tudnám mi a jó Merlin ütött belém? Két embert szeretnék egyszerre? Olyan nem lehet! Vagy az egyik vagy a másik! Szeretem Tony-t, legalábbis azt hiszem, de ugyanígy vagyok Terry-vel is! Kész agybaj! Akkor most mit csináljak? Hagyjam ott a férjem, akit szeretek, egy másik fiúért? Vagy hagyjam itt azt a fiút, akit szeretek a férjemért? Hiába segített a kismadár ideáig eljutni. A problémám ugyanúgy meg van és csak egyre nagyobb lesz, ahogy egyre jobban szeretek bele ebbe az új Terry-be.
Ekkor felemelte a fejemet és megölelt. Nagyon jól esett. S nem is tudom hogyan nem éreztem ilyennek eddig. Most valahogy jól esik, ha megölel. Még emlékszem mennyire szerettem ezt régen is. Viszonr belegondolni, hogy ő akkor nem gondolta komolyan az szörnyű. Miért nem lehet most elkezdeni az egészet előlről? Bántó gondolataim ellenére csendben hallgattam végig, amit mondott.
Sok kérdés merült fel bennem, de a legfontosabb ami megmaradt a fejemben egy dolog volt. Egy igen apró dolog, hogy azért tette velem, amit mert féltékeny volt Tony-ra. Pedig, ha nem akarnak átverni és úgy viselkedett volna velem, mint most akkor ez az egész nem is történt volna meg. Csak egy ostoba kis tréfára emlékeznénk az egészből.
Mikor befejezte sírva fakadtam. Annyi minden volt, amit nem tudtam. Talán ez volt az első alkalom, hogy ilyen őszintének láttam őt. Sajnáltam, hiszen láttam rajta ugyanazt a szenvedést, ami bennem is tombol. Hogy nem tudok mit kezdeni magammal. De most sajnos rajtam a világ szeme! Vagy legalább is két fiú szeme, akik arra várnak, hogy döntsek köztük. Viszont én nem tudok dönteni. Csak lenne valami okom, hogy tudjak dönteni, na persze arra várhatok.
Egyszer csak Terry letörölte a könnyeimet, s megcsókolt. Én persze élveztem. Még sosem éreztem ilyen őszintének és igazinak a csókját, mint most. Meg akarta fogni a kezem, de én elhúztam. Nem tudom miért. Egy pillanatig csak néztem a kezét majd én magam fogtam meg. Szemébe néztem és megöleltem.
- Mind a ketten álszent görények voltatok! Ez alól nincs mentségetek! Lehet, hogy nem tudnál megvédeni annyira, de nem is akarnám, nem is akatam soha. Elég volt, ha mellettem voltál. Miért nem tudtál hamarabb rájönni, hogy így érzel? Miért adtál esélyt, hogy beleszeressek a haverodba? Én boldog voltam veled! De nem figyeltél! Igaz a mondás, hogy csak akkor vesszük észre mennyire szeretünk valakit, ha már elvesztettük! Olyan nehéz ezt kimondani, de én... én... még mindig szeretlek Terry! Még akkor is, ha ezért nagy árat kell fizetnem! - Ahogy befejeztem megint megcsókoltam, majd idegesen figyeltem a válaszait. Komolyan mondom, hogy nem tudom mi a fene van velem!

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lili & Terry - Music forever Empty
TémanyitásTárgy: Lili & Terry-Music forever   Lili & Terry - Music forever EmptyKedd 27 Május 2014, 14:13

Éreztem,ahogyan az ajkai hozzám értek és megcsókolt. Fogalmam sincs,hogy belém is mi üthetett hisz,gyengéd érzelmeket,kezdtem el táplálni Lili iránt. Nagyon,rossz vicc volt az amikor,megvicceltük és most minden rosszul sült el,pedig..ezt nem is így terveztük. Tudom,hogy megharagudott rám de..minden ott motoszkál a fejembe.Felemeltem,a fejét szemébe néztem és megöleltem.A csendet,viszont én ütöttem meg.
-Tudod..Szeretlek!Csak...Tonyval nem,pont így terveztük ezt az egészet.Megpróbálok,veled őszinte lenni legalább ennyit meg is érdemelsz ha már engem nem.Sajnos..nem tudlak úgy,védelmezni mint ő de,azt is mindent megpróbálok csak miattad!És..azért pattant el a húr mert..ti ketten szerelmesek lettetek és mindent együtt csináltok!Nekem,meg nézni kell ahogy az orrom alá dörgölitek a ti szerelmi életeteket.Ez,az igazság Lili!Hisz,mindig is irigy vagyok és voltam is rá.Nem,tudtom miért és azért,tettem amit tettem.Meg,amiket veled műveltem azt is sajnálom!Ha...ez mind nem lenne igaz akkor most,nem mondanám a szemedbe de,mivel igazat beszélek ezért igen!-Most,először vallok Lilinek az iránti való érzelmeimről?Még,is mi a fene ütött belém? Annyira,szerelmes vagyok!Igaz,régen nem tápláltam iránta ilyet,de..most...Egyszer,csak letöröltem a könnyeit és megcsókoltam.Megakartam,volna fogni a kezét de,elhúzta.Nem,tudom mi van vele.Egyszer,elmondtam neki őszintén az igazat és még is elhúzta a kezét.Talán..még is csak a haveromat választja? Vagy,most mi lesz velem? Mihez,fogok kezdeni???
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Lili & Terry - Music forever Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Lili & Terry - Music forever Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lili & Terry - Music forever   Lili & Terry - Music forever EmptyHétf. 26 Május 2014, 23:11



Terry & Lili


Zenél az egész világ


Megváltozott a világ! Én is, Terry is, Tony is, Rose is! Mindenki, nem is tudom mi ütött belém, de valahogy most kellemesebbnek érezném a régi helyzetet. Ha minden úgy lenne, mint a hülye tréfájuk előtt. Vissza szeretném kapni azt az életet. De nem tudom hogyan mondjam meg ezt mind a kettőjüknek, főleg hogy mind a kettőjüket szeretem is.
Mennyivel könnyebb lenne, ha nem lennék Tony felesége, ha nem lenne Clarissa! Bár ő közölte velem, hogy azzal legyek együtt akivel akarok, ő meg fog érteni. Az se érdekli, ha mást akarok az apja helyett. Tudja milyen ő is egy nála jóval idősebb férfiba szerelmes. Hát igen az én lányom, van benne valami az én kedvességemből is. Ott álltam Terry előtt a tó partján, láttam ahogy a kezében egy gyűrűt forgat. Éreztem, hogy mi akar az lenni! De miért most? Merlin, most segíts! Merre húz a szívem? Melyikük az igazi? Segítsééég!
Mikor elmondta, amit akart, könnyezni kezdtem. Megbolondultam mégis csak szeretem, ezek után is? Képes lennék bízni benne, hinni neki? Elindult, én sírva térdre rogytam. Vártam, hogy a könnyek megmutassák az utat. A helyes utat. A földet bámultam, s előttem egy kismadár jelent meg!
- Te szabad vagy! Téged nem kötnek a korlátok! - Óvatosan felemeltem, az ujjamon állt. Az arcomhoz emeltem, majd folytattam. - Mond meg kismadár, mi a helyes út? Kit válasszak? Segíts nekem! Kérlek, nagyon kérlek. - Megint sírva fakadtam, a szél is fújni kezdett a kismadár ott ült az ujjamon. S megint rákezdtem az énekre.
- Fújd el szél, fújd el a bánatom! Hadd lássa ő is, amit én látok! Hogy ég a föld!  Hogy zúg a szél! Hogy e földön béke többé nincs! - Ekkor a madárka felemelkedett és a fejem felett körözött! - Nem értem! Mit szeretnél? Kövesselek? - Kérdeztem mikor elindult az egyik irányba. Lassan utána mentem. Közben folyamatosan dúdoltam. Nem tudom miért, de éreztem, hogy segít eldönteni ezt a kérdést egyszer, s mindenkorra. Ahogy egyre beljebb jutottunk az erdőbe, kezdtem ideges lenni. Tudtam, hogy mindjárt eljön az igazság pillanata!
Beléptem a tisztásra a madárka a vállamra szállt. Terry ott ült a tisztás közepén. Ránéztem a vállamon ülő tollas jószágra, majd halkan megszólaltam.
- Szóval azt mondod, hogy ez a jó döntés? Csak, hogy mondom ezt majd el Tony-nak? Abban már nem tudsz segíteni, igaz? Hát köszönöm, most már el mehetsz! - De a madárka nem mozdult. Úgy tűnik velem akar maradni. Elmosolyodtam, ha akar akkor maradjon. Úgyis kelleni fog a támasz! Lassan odamentem Terry mögé. Megfogtam a vállát,majd leültem elé.
- Tudod magam sem tudtam, hogy mi az igazság! Lehet, hogy csak azért alakult ki bennem az, ami mert mérges voltam rád! De nem keresek kifogásokat. Megtettem, amit, ahogyan te is! - A madárkára pillantottam a vállamon! Vettem egy nagy levegőt, s megszólaltam! - De sosem késő jóvá tenni! A sors azt akarta, hogy hozzád jöjjek ide! A sorsnak pedig nem mondhatok ellent. Őszintén mondom nem tudom mit érzek irántad, meg Tony iránt. Viszont mind a ketten okoztatok nekem csalódásokat. S hazudtatok is! Pedig mind a kettőtöknek mondtam, hogy azt mindennél jobban utálom! Azonban itt most minden rajtam áll! Akármi is lesz, annak úgy kell lennie, mert semmi sincs ok nélkül Terry! Az se, hogy utánad jöttem! - Nem tudtam már jobban kifejteni, a gondjaimat, így csak gyengéden megcsókoltam. Igaz ki még nem mondtam, de magamban kezd megfogalmazódni a válsztásom. Csak az nyugtat meg, hogy lányom mellettem fog állni! Nekem csak ki kell mondanom. Mind a ketten azt akarják, hogy nekem jó legyen. De nem tudom, hogy nekem mi jó!
Talán hagynom kellene, hogy minden úgy legyen ahogy annak lennie kell és ahogy a Minisztérium meghagyta, de most először is hagyom, hogy follyanak a dolgok a medrükben. A kismadár nem véletlenül vezetett Terry-hez! Okának kell lennie, csak nem tudom mi az a bizonyos ok, aminek lennie kell!

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lili & Terry - Music forever Empty
TémanyitásTárgy: Lili & Terry-Music forever   Lili & Terry - Music forever EmptyHétf. 26 Május 2014, 22:04

Annyira,beleszerettem egyszerűen..azt se,hiszem hogy én ilyen lennék.Megváltoztam,csak ő miatta csak..most és egy gyűrűt forgattam a kezembe de hozzá szóltam.
-Soha,nem mondok le rólad..ezt,a gyűrűt azért vettem neked,hogy megkérjem a kezed.De..látom,hogy már foglalt vagy és így nem szólok bele a szerelmi életedbe.Tudom,hogy sokkal jobb embert érdemelsz nálam.-Elmentem,nem bírtam már tovább de,annyira szeretem és nekem csak is kizárólag ő kell. De..ha,úgy gondolja,hogy boldog akkor legyen az is. Nem,akarom hogy miattam kell szenvednie.Nem,szeretnék neki még több fájdalmat és csalódást okozni.Persze,az igazat megértve ő életem részévé vált. Amit,tettem vele az nem volt,helyes.Mindent,megbántam és onnantól a naptól kezdve mindent,jóvá akartam tenni csak,hogy sajnos nem lehet.Ha,mondjuk lenne egy időgépem vagy egy varázsgépem amit,annál a napnál rontottam el,az most nagyon jól jöhetne.
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Lili & Terry - Music forever Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Lili & Terry - Music forever Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lili & Terry - Music forever   Lili & Terry - Music forever EmptyVas. 25 Május 2014, 23:42



Terry & Lili


Zenél az egész világ


Alig, hogy odaértem hozzá, megint megcsókolt. Ez tényleg nem az a Terry! Most aztán tényleg teljesen össze vagyok kavarodva. Nem tudom, hogy ki szeret és ki nem, kinek hihetek és kinek nem! Teljesen összefolytak a gondolatok a fejemben. De megpróbálok tiszta fejjel gondolkodni, már amennyire ez lehetséges! Megkértem Terry-t, hogy őszintén mondjon el mindent.
Nagyon meghatott, amit mondott, de csak még több kételyt ébresztett bennem, nem hogy segített volna. Nem tudom mit érzek, nem tudom mi lenne a helyes! Hiába akarok őszinte lenni, ha nem tudok mit mondani, mert nincs mit mondanom. Ha még magamban sem tudom mi az igazság! Ahogy befejezte a mondatot, kezeit arcomra rakta, s gyengéden megcsókolt. Jól esett a csókja, a múlt boldog pillanatait idézte fel bennem. Fogalmam sincs mi ütött belém, de nem akartam abba hagyni.
Jól esett, hogy őszintén beszél velem. Sose szerettem, ha hazudnak nekem. Hiszen én sem teszem ezt senkivel. Márpedig akkor velem se tegye ezt senki. Láttam rajta, hogy boldog. Csak azt nem tudtam miért. Viszont örülök neki, szeretem ha mindenki boldog körülöttem. Még azok is akik bántanak. A szomorúságot nem tudom el viselni.
A következő kérdésén meglepődtem! Nem hittem, hogy fel fogja tenni. Azt hittem lemondott rólam. Persze volt egy két dolog, amit nem értettem. Először is, hogy miért pattant el a húr benne, másodszor hogy miért pont most kérdezte ezt meg, ha hamarabb megteszi, akkor... Akkor sem lenne könnyebb. Egy szóval teljes a kavar a fejemben! Ez pedig nagyon idegesít. Valami legbelül azt mondja, hogy adjak neki még egy esélyt, de nem tehetem. Férjem van és nem hagyhatom figyelmen kívül, amit velem tett! De olyan kedves most velem, viszont mi van, ha megint cserben hagy.
- Ez nem ilyen egyszerű Terry! Szívesen újra kezdeném, de... Várjunk tulajdon képpen mitől pattant el az a húr? Miért kellett ezt tenned velem? Igazából én újra kezdeném, de.... Sok a de! Annyi minden gátolja és van mellette! Nem tudom mit tegyek! - Mondtam, s szinte könnyeztem. Mire megölelt és megint megcsókolt! El sem hiszem, hogy mennyire jól esik ez. De Tony még mindig a fejemben jár és csak a férjem, szeretem nem hagyhatom csak úgy el.
Ekkor beütött a balhé. Megjelent Tony és végig nézett mindent! Mondanom sem kell, hogy most aztán komolyan bajban vagyok! Odasiettem hozzá, de Terry utánam jött, majd megpuszilt. Kérdőn néztem Anthony-ra. Kereszttűzbe kerültem. Két fiú közé, akik mind a ketten szeretnek és akiket én is szeretek vagy szerettem! Nem tudom mi lenne a helyes.
Nem tudtam mit mondjak Tony-nak. Komolyan nem tudom mi lenne a jó döntés! Legszívesebben összezárnám őket, hogy tudják mit csinálnak velem, de nem tehetem. Most kell döntenem és ez fog mindent megváltoztatni. Csak tudnám miért vagyok ilyen ideges! Hiába nézek férjem szemébe választ keresve nem találok.
Erőtlenül rogyok le a kút szélére. Arcomat a tenyereimbe rejtem. Meg akarok szabadulni a kínoktól! Azt akarom, hogy ennek vége legyen, hogy ne kelljen vele foglalkoznom. Egyáltalán miért kellett ennek megtörténnie, miért nem maradhatott minden úgy, mint az előtt. Sokkal nyugodtabb volt az életem. Akkor is ha tudtam, hogy nem az igazi ez az élet.
Segítséget akarok, de nem jön! Tony is csak néz és várja, hogy döntsek. De nem megy! Semmi belső hang semmi jel! Pedig most kellene valami apró jel, ami elvezet valahová! Lehunyom a szememet hátha az segít.
~Haggy utat a titkos álmodnak! Szíved már igazra váltaná, csak hagyd hogy lépjen már... Vár még varázslat nem csak trükk a várba, s égni kell nem hamvadni!~ Dúdolni kezdtem magamban. Viszont ez sem vezetett előre. Az lenne a legegyszerűbb, ha nem is léteznék. Felemeltem a fejemet és férjemre néztem. Azt hiszem eldöntöttem. De sajnos ez neki nem fog annyira tetszeni! Nem akarom végleg elhagyni, de tudni akarom miben sántikál Terry! Erre pedig csak úgy jövök rá, ha utána megyek!
Persze mindig én szaladgáljak. Én segítek mindig mindenkinek és nekem ki segít? Senki! Nagy nehezen elmondtam tervemet a férjemnek, hogy csak addig akarok ott maradni vele, amíg meg nem tudom pontosan miért tette, amit tett és miért teszi,amit tesz. Tudtam, hogy Tony megért, hiszen tudja milyen fontos nekem az igazság. Majd megcsókoltam, megöleltem és a kirendelt párom után indultam. A tó partján meg is találtam.
- Azt mondtad, hogy járunk! De ha férjnél vagyok, akkor hogy járhatok veled? Vagy te nem mondtál le rólam Terry? - Kérdeztem kíváncsi arccal, ahogy közelebb mentem hozzá!

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lili & Terry - Music forever Empty
TémanyitásTárgy: Lili & Terry-Music forever   Lili & Terry - Music forever EmptyVas. 25 Május 2014, 20:55

Mikor,odajött hozzám ismét megcsókoltam. Mikor,mondta hogy őszintén mondjam el neki szerintem,nem esett le. De,félre tettem a gitáromat és kerek perec vettem a bátorságom és elmondtam neki.
-Tudod!Megbántam,amit tettem.Annak,ellenére hogy te vagy a kirendelt párom vagy sem mi együtt járunk Lili Nenil!Szeretlek téged!-Őszintén,mondtam majd kezemet az arcára tettem és gyengéden megcsókoltam. Annyira,jó látni hogy most örül annak hogy tényleg őszintén beszélek neki. Semmi,képen se akarom azt látni rajta,hogy szomorú legyen. Az a fő,hogy mindig legyen vidám. Nekem,ő a szívem vágya és most,hogy tisztáztuk szeretnék tőle kérdezni valamit, csak bátorság kell.
-Nem,kezdhetnék előröl ezt az egészet? Hisz..ostoba voltam,hogy ezt tettem veled a barátnőmmel. Csak,elpattant a húr bennem.-Megöleltem,és ismét megcsókoltam. Tony pont ott állt a hátunk mögött és mindent látott. Lili is meglátta és rögtön odaszaladt.
-Szerintem,tisztázzátok le ezt az egész dolgot.-Megpusziltam, majd a tó mellett vártam rá és csak vártam.
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Lili & Terry - Music forever Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Lili & Terry - Music forever Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lili & Terry - Music forever   Lili & Terry - Music forever EmptyVas. 25 Május 2014, 20:42



Terry & Lili


Zenél az egész világ


Leült mellém és játszott nekem egy dalt. Nagyon tetszett a dal, de mégis elfordítottam a fejem tőle, mikor befejezte. Talán a meghatottság miatt, vagy az miatt, mert elpirultam. De még mielőtt bármit tehettem volna, megfogta a fejemet és megcsókolt. Én viszonoztam, nagyon jó érzés volt. Nem tudtam hova tenni. Ez nem az a Terry, aki annyi fájdalmat okozott nekem! Mintha teljesen más ember lenne.
Ekkor megpillantotta ujjamon a gyűrűt! Majd szomorú arccal megszólalt. Az én mosolyom is lehervadt! Igazából nem tudom mért, de sajnáltam. Nem esett jól, hogy szomorú. Annak ellenére, amiket tett mégis csak egy ember. Látom rajta, hogy megbánta! Azonban mielőtt bármit mondhattam volna megjelent Tony! Fogalmam sem volt róla, hogyan került ide, de ahogy megjött Terry elment.
Nem tudom mi ütött belém, viszont tisztázni akartam a dolgokat. Így jobbanak láttam, ha utána megyek és ezt Anthony-nak is kerek perec megmondtam. Majd elindultam Terry után. Nem kellett sokat keresnem a szökőkútnál ült. A lehető leghalkabban mentem oda hozzá, majd halkan megszólaltam.
- Csak nem miattam vagy ily szomorú? Mi a baj? Csak őszintén, nem szeretem a hazugságokat! Tiszta vizet akarok a pohárba önteni! - Mondtam mosolyogva, s leültem mellé a kút szélére!

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lili & Terry - Music forever Empty
TémanyitásTárgy: Lili & Terry-music forever   Lili & Terry - Music forever EmptyVas. 25 Május 2014, 09:45

Leültem,mellé játszottam neki egy dalt.Láttam,amikor elfordította a fejét de,felemeltem az állát kezeim arca közétettem,majd megcsókoltam.Viszonozta,és annyira aranyos volt. Aztán,megláttam a kezén a gyűrűt amit Anthony haverom is visel.
-Szóval...te házas vagy?-Kérdőn,szomorú arccal néztem.Tony barátom igazán szerencsés. Megláttam,mikor jött majd fel is álltam aztán elmentem. Leültem,a szökőkúthoz majd unalmamba játszottam egyre csak Lilin meg a csókon járt az eszem.
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Lili & Terry - Music forever Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Lili & Terry - Music forever Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lili & Terry - Music forever   Lili & Terry - Music forever EmptySzomb. 24 Május 2014, 21:29



Terry & Lili


First meet!


Azt hiszem még életemben nem éreztem magamat ilyen kínosan. Csak abban reménykedem nem tart lehetetlen esetnek. Nem örülnék neki, ha rögtön a találkozásunk után nem is akarna rám nézni.
Mikor megkérdeztem ő-e az a Terry mosolyogva válaszolt nekem. ~Merlin szakállára! Ez tényleg nagyon jól van nevelve! Ráadásul, milyen jól néz ki, el sem hiszem, hogy komolyan ő az a Terry Boot!~ Hüledeztem magamban, aztán megróbáltam valami válaszszerűt kicsikarni magamból!
- Igazából azt hittem, hogy ide senki sem jön... Az pedig egyáltalán nem baj, hogy közelebb jöttél. - Mosolyogtam beszéd közben, de a végére a fülem hegyéig elvörösödtem. Annyi mindent mondtam volna neki, de nem jött ki egy szó se a torkomon. Fogalmam sincs mi ütött belém, de nem tudtam mit tenni.
- Mérgesnek látszom? Pedig csak meg vagyok... Meg vagyok lepve! Nem hittem, hogy... hogy te vagy a kirendelt párom! - Mondtam kicsit dadogva. Nem tudtam mit kellene mondanom, azt hiszem elvarázsolt a látványa. Kezemben forgattam a hangszerem, ekkor megpillantottam a gitárt a kezében.
- Az a te gitárod? Játszol nekem valamit? Ha akarod megmutatom én mit tudok összehozni ezzel! Persze csak, ha érdekel! - Mondtam kicsit elfordulva, majd leültem a fűbe és magam mellé mutattam a kezemmel, hogy ő is üljön le.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lili & Terry - Music forever Empty
TémanyitásTárgy: Lili & Terry-music forever   Lili & Terry - Music forever EmptySzomb. 24 Május 2014, 18:44

Nem volt olyan gáz ahogy,Lili gondolja.Sőt,mi több jó hangja van persze csiszolnia kell még rajta ebben,talán tudok neki segíteni.Amikor,megkérdezte hogy én vagyok-e az ráfeleltem.
-Igen!!Ki,másra számítottál?Elnézést??Azért,hogy közelebb húzódtam hozzád de,remélem nem baj.-Mondtam,neki mosolyogva.Hisz,annyi a kimondatlan szó,s egyszerűen nem tudom szavakba önteni.De..lenyűgöz az egész jelenléte.
-Te...te vagy a kirendelt párom,talán ezért vagy oly mérges? Vagy...van valami köze Anthony barátomhoz?-Néztem,rá érdeklődve vàrva,válaszát.
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Lili & Terry - Music forever Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Lili & Terry - Music forever Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lili & Terry - Music forever   Lili & Terry - Music forever EmptySzomb. 24 Május 2014, 14:16



Terry & Lili


First meet!


Ültem és énekeltem. Teljes nyugalom volt körülöttem és én élveztem ezt a nyugalmat. Hosszú ideig semmi sem zavart meg. Majd hirtelen énekszót hallottam, kíváncsian fordultam a hang felé. Aztán pedig elkezdem vele énekelni. Szép hangja volt és nem tudom miért, pedig nem szeretek másokkal énekelni. Most mégis énekeltem ezzel a fiúval.
Fogalmam sem volt mi ütött belém, de élveztem. Mikor befejeztük a dalt egy kicsit elméláztam, utoljára a papával énekeltem duettet, furcsa volt, hogy most újra énekelhettem valakivel.Ekkor közelebb lépett hozzám! Mélyen a szemeibe néztem. Meg kell hagyni jól néz ki, sőt kifejezetten az ízlésem! Majd eltolt magától és kimondta a nevemet. Furcsá néztem rá, majd megkérdeztem, honnan tudja mi a nevem! Mire elmondta,hogy a levélből tudja. Kerekre nyílt a szemem.
- Te vagy az a Terry Boot? A csodába is nem kellett volna így lejáratnom magam! Tudod általában nem szoktam mások előtt énekelni, nem is tudom hogyan birtad elviselni a kornyikálásomat? Várjunk csak, mit sajnálsz? - Kérdeztem kíváncsi szemekkel. Közben kezemben forgattam a fuvolám. Nagyon kényelmetlenül éreztem magam. Biztosan leégettem magamat, nem lehetett valami jó első benyomás az ahogy kornyikálok.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Lili & Terry - Music forever Empty
TémanyitásTárgy: Lili & Terry-music forever   Lili & Terry - Music forever EmptySzomb. 24 Május 2014, 13:25

Unatkoztam és úgy gondoltam hogy elmegyek a Tiltott Rengetegbe. Nekem,amúgy is az a kedvenc helyem és semmi veszélyes dolgot nem vettem észre az erdőben. Vittem,a gitáromat megláttam egy lányt és elkezdtem énekelni.
-Ìgy jössz,majd rá..így érzed! Így jössz majd rá vár rád...-Miután,elkezdtem elkezdett velem együtt énekelni.Mikor,befejztük a dalt közelebb léptem hozzá majd mélyen a szemébe néztem. Hihetetlen,mennyire csillog a szeme,mint a kristály.Majd,eltoltam magamtól.
-Nagyon,sajnálom Lili!-Kimondtam,a nevét majd megkérdezte honnan tudom. Aztán,beszéltem a levélről meg minden. Randizni,szeretnék vele és az életem részèvé szeretném tenni.
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Lili & Terry - Music forever Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Lili & Terry - Music forever Empty
TémanyitásTárgy: Lili & Terry - Music forever   Lili & Terry - Music forever EmptySzomb. 24 Május 2014, 00:22



Terry & Lili


Zenél az egész világ


Ma is úgy keltem fel, hogy puffogtam. Azóta csinálom ezt reggel, amióta megkaptam azt a hülye levelet a Minisztériumtól. Kirendelt pár?! Ezt az ostobaságot, ha nem lennék ilyen jólnevelt már rég felrobbantottam volna valamit mérgemben! Mary hozzám se tudott szólni. Ma különösen rossz passzban vagyok. Egyedül akarok lenni! Teljesen a természetben nem törődni senkivel csak elveszni a sűrűben és hallgatni a természetet. Felöltöztem, egy fekete farmer volt rajtam, ami éppen a térdem alá ért, egy kockás narancssárga inggel, nyakamban kék kendő. Hajamat összekötöttem és felhúztam a fekete csizmám, abba pedig beledugtam a pálcám. S mikor elkészültem legyalogoltam a Tiltott Rengetegbe!
El akartam veszni, így nem néztem merre megyek, csak mentem ahova a lábaim vittek. Szerettem nézni a fákat, hallgatni a madarakat és figyelni, ahogy a fény játszik a levelek közt. Lassan elértem egy tisztásra. Sehol senki sem volt, így elsétáltam a közepéig, majd ott leültem a fűbe. Egy ideig hallgattam a természet zajait. Majd fennhangon megszólaltam, csak úgy magamnak.
- Miért is ne? Itt senki sem fog hallani, csak az erdő! - Kihúztam a pálcámat, s lassan elhúztam magam előtt. - Lorem Fistula! - Ezt még a papától tanultam, nem valami nagy varázslat, de a célnak megfelel. S ekkor egy fuvola termett előttem a levegőben. Gyorsan elkaptam. Nagyon régen játszottam utoljára. Talán nyolc vagy kilenc lehettem. De majdcsak nem felejtettem el.
Mikor először belefujtam szörnyű hangok jöttek ki rajta. Megráztam a fejemet, majd visszagondoltam azokra az időkre, mikor apa tanított. S megint megpróbáltam. Ekkor már sokkal jobban ment. Nem tudtam mit játszok, csak hagytam a tudatalattimnak, hogy irányítsa a muzdulataimat. Lassan éreztem, hogy a zene magával ragad, hát igen apa hobbija rám is átragadt kicsit. Csak nem mutogatom. Apa nem kviddicsezett, hanem furulyázott. Igaz nekem a fuvola mindig is jobban tetszett. S jobban is ment, mint a furulyázás. Egyszer csak letettem a fuvolát és olyanba vágtam a fejszém, amibe már nem is tudom mióta nem.
Énekelni kezdtem, egy olyan dalt, amit a nagyapa tanított, még mikor kicsi voltam. Nem emlékszem már minden szavára, de a refrén tisztán cseng a fülemben.Ott tácol egy kisleány, ott az élet oly vidám! Varázs jár a hegyen át, s szerelem jár a szívbe! Ott éltem én, s ott halok, hol a percek csak csillagok!Mivel sokkal többet nem tudtam belőle ezt ismételgettem, majd megint a fuvolának, adtam át a helyet. S hamarosan már abból állt a dalom, hogy elénekeltem a refrént, a másik részét pedig csak elfuvolázta.
Így ültem ott a tisztás közepén semmivel sem törődve és abban a hitben, hogy ide senki sem jön, így senki se fogja hallani amit csinálok. Mosolyogtam és hagytam, hogy az emlékek elvigyenek magukkal.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lili & Terry - Music forever Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lili & Terry - Music forever   Lili & Terry - Music forever Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lili & Terry - Music forever
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Terry & Lili - Csillaghullás
» Shadows of the night - Terry&Ravenna
» Terry & Adaira találkozása a bagolyházban
» Terry & Mitch!-Egy régi barát visszatérése
» Lili & Zoé

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Roxfort :: Birtok :: Tiltott Rengeteg :: Tisztás-
Ugrás: