KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
A világ is tótágast áll - Clary & Lily - Page 2 Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
A világ is tótágast áll - Clary & Lily - Page 2 Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
A világ is tótágast áll - Clary & Lily - Page 2 Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
A világ is tótágast áll - Clary & Lily - Page 2 Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
A világ is tótágast áll - Clary & Lily - Page 2 Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
A világ is tótágast áll - Clary & Lily - Page 2 Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
A világ is tótágast áll - Clary & Lily - Page 2 Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
A világ is tótágast áll - Clary & Lily - Page 2 Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
A világ is tótágast áll - Clary & Lily - Page 2 Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 A világ is tótágast áll - Clary & Lily

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



A világ is tótágast áll - Clary & Lily - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ is tótágast áll - Clary & Lily   A világ is tótágast áll - Clary & Lily - Page 2 EmptyCsüt. 05 Jún. 2014, 18:37

Hirtelen nem tudtam, mit mondhatnék. A lányon látszott, hogy egyáltalán nem vádolt, de ez inkább csak idegesített, mint, hogy megnyugtatott volna.
Olyan dolgokat mondtam, amiket nem kellett volna. Úgy bántam vele, ahogy nem kellett volna. Ezek után egy normális ember dühös, nemde?
Éppen ezért nem értettem a lányt.
Egy ideig szótlanul térdeltem mellette, és gondolkodtam, hogy mit is válaszolhatnék. Hogy mivel vádolom magam?
Mindennel - akartam válaszolni, de végül mégsem mondtam ki. Azért ez túlzás.
Elgondolkodtam. Mivel is vádolom magam?
Azzal, hogy nem voltam elég jó gyermek.
Azzal, hogy nem voltam elég jó barát.
S főképp azzal, hogy nem voltam elég jó unokatestvér.
De komolyan. Milyen rokon indít így a másiknál?
Szia. Utálom a szüleimet. Ja és rohadtul egyedül vagyok.
Aztán elmondja, hogy neki szülei sincsenek..
Igen. Ez határozottan szar érzés.
És ezek után még megkérdezi, mivel vádolom magam. Na vajon mivel? Nem kell zseninek lenni ehhez. Bár lehet, hogy csak számomra ilyen egyértelmű..
-Én csak.. - kezdtem hozzá, bár még azt sem tudtam, mit szándékozom mondani. - Szörnyen érzem magam. - böktem ki, és nyeltem egy nagyot.
Így volt. Szívszorító érzés volt szembekerülni a ténnyel..
Lassan felemeltem a fejem. Ugyan a könnyeim elapadtak, a bánat még mindig tisztán látszott a szememben. A lány szemébe néztem. Színtiszta őszinteség sugárzott a tekintetéből, ami kicsalta belőlem a tiszteletet. Mindig is tiszteltem, ha valaki őszinte és egyenes volt.
Vissza az elejére Go down
Lilyanah Strongheart
Griffendél/5. évfolyam
Lilyanah Strongheart


* : I refuse to grow up
Hozzászólások : 113
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Mardekár 5/6 fiú
Avataralany : Molly C. Quinn
¥ : A világ is tótágast áll - Clary & Lily - Page 2 Ezgif.com-gif-maker_www.kepfeltoltes.hu_

A világ is tótágast áll - Clary & Lily - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ is tótágast áll - Clary & Lily   A világ is tótágast áll - Clary & Lily - Page 2 EmptyKedd 10 Jún. 2014, 00:06






Clary & Lily

A világ is tótágast áll


L
átszott a tekintetén, hogy a kérdésemre elgondolkodott. Így nekem is volt alkalmam gondolkodni. Vajon mivel vádolhatja magát?
Mi is történt? Mesélt a költözésről, arról, hogy nincs jó viszonya a szüleivel, akkor szóba kerültek a hiányzó barátai is. Aztán jöttem én, elmondtam, hogy nincsenek szüleim, barátaim sem igazán.
Ja. Asszem megvan.
Furcsa érzés támadt bennem. Valami olyasmi volt, mikir azt hiszed, nincsen több rokonod, erre a folyosón felbukkan az unokatestvéred, akivel kölcsönösen elmesélitek, mi történt veletek, majd át kell karolnod, mert rosszul érzi magát... Elöntött a határtalan melegség érzése. Olyan volt, mintha kaptam volna egy húgot, akivel sosem áldhatott meg a Sors.
És ez a melegség lassan elkezdte betölteni a magány okozta űrt a lelkemben.
- Ugyan... semmi baj. Én nem hibáztatlak, és kicsit se haragszom - feleltem neki halkan, hangomból áradt az őszinteség és a szeretet.
Ösztönösen közelebb vontam magamhoz.
Sosem tudtam, hogy kéne egy nagyobb testvérnek viselkednie. Számtalanszor elképzeltem a szituációt, de mindig megbuktam, ugyanis fogalmam sem volt, mit kéne tennem. Azt gondoltam, nem vagyok nővérnek való.
Erre itt, most, egy ilyen helyzetben nem is kell gondolkodni rajta, egyszerűen ösztönből cselekszem, mintha belém lenne kódolva...
Lehet, hogy a Sors tényleg szánt nekem egy kishúgot, csak nem volt ideje megszületni. Lehet, hogy anya már terhes volt, mikor meghalt. Ha ez igaz, akkor a Sors most rótta le nekem az adósságát...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



A világ is tótágast áll - Clary & Lily - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ is tótágast áll - Clary & Lily   A világ is tótágast áll - Clary & Lily - Page 2 EmptyKedd 17 Jún. 2014, 15:25

Sosem voltak testvéreim. Ha rossz napjaim voltak, általában a barátaimra támaszkodtam. A szüleim már rég nem voltak ilyen fiatalok, nem értették meg a helyzetemet, így hát sok választásom nem volt.
Mindig is rossz tulajdonságom volt, hogy néha olyanok miatt hibáztattam magam, amik miatt nem is kellett volna. Lehetséges volna, hogy ez is egy ilyen helyzet?
Mindig is amolyan együtt érző típus voltam. Néha annyira mélyen beleástam magam az emberek érzelmeibe, hogy már-már a sajátjaimmá váltak. Most is ez történt.
Ahogy magához húzott, mintha elmúlt volna minden fájdalmam. A melegség, ami belőle áradt, szétterjedt bennem is.
Hálás voltam.
Mióta elköltöztünk, semmi mást nem kaptam, csak sértéseket vagy közönyösséget. Most először végre úgy éreztem, hogy igazán élek.
Sosem hittem a véletlenekben. Meg ezekben a nagy egymásra találásokban sem. Mennyi az esélye annak, hogy az utcán sétálva beleütközöl az egyik családtagodba, akit mindeddig nem ismertél? Egy az egymillióhoz. És én pont azt az egyet fogtam ki..
Lehunyt szemmel, egész halkan szólaltam meg, de a hangomon érződött a hála. Nem mintha ő tehetne róla, hogy itt és most felbukkant. De én akkor is hálás vagyok neki..
-Köszönöm.. - Még mindig a lány szemébe néztem, majd kis habozás után felé fordultam, és szorosan megöleltem.
Sosem tudtam, hogyan kéne egy testvérnek viselkednie. De hallgattam a megérzéseimre. És éreztem, amit már nagyon rég nem:
Nem vagyok egyedül.
Vissza az elejére Go down
Lilyanah Strongheart
Griffendél/5. évfolyam
Lilyanah Strongheart


* : I refuse to grow up
Hozzászólások : 113
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Mardekár 5/6 fiú
Avataralany : Molly C. Quinn
¥ : A világ is tótágast áll - Clary & Lily - Page 2 Ezgif.com-gif-maker_www.kepfeltoltes.hu_

A világ is tótágast áll - Clary & Lily - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ is tótágast áll - Clary & Lily   A világ is tótágast áll - Clary & Lily - Page 2 EmptySzomb. 12 Júl. 2014, 15:02






Clary & Lily

A világ is tótágast áll


E
gy pillanatra megdermedtem, mikor megölelt, majd észbe kaptam, és bár kicsit esetlenül, de visszaöleltem.
- Én köszönöm.
Ha ő most nem bukkan fel, talán árvaházba kerülök.
Ezért a családjának és Dumbledore-nak is köszönettel tartozok.
Van még azért itt pár megbeszélendő dolog...
Akármilyen, hááát, nem is romantikus, de nyálas filmbeillő pillanat volt ez, éreztem, hogy most vége kell, hogy legyen. Ez gy hülyén hangzik, de na. Ha nem vetünk véget egy bizonyos pillanatban, még a végén elkezd csöpögni.
Így aztán elhúzódtam tőle, és felálltam a földről, majd megfogva a kezét, őt is felsegítettem.
- Mint látom, a Griffendél házat gyarapítod - néztem mosolyogva az egyenruhájára. - Halkan megsúgom, mi vagyunk a legjobbak - kacsintottam.
Éreztem, hogy valami belül megváltozott. Ugyan a gyász még mindig bennem van, mér nem kell rájátszanom a jókedvre, vagy magamra kényszerítenem. Most tényleg jó kedvem volt, az arcomon ülő mosoly is teljesen őszinte. Ezt felismerve csak még jobban eluralkodott rajtam a jó hangulat.
- Ami azt jelenti, hogy McGalagony hatásköre alatt állsz - fejtegettem tovább. - Úgyhogy, most szépen kiveszünk magunknak egy szabadnapot, és megmutatom a kastélyt, úgy, ahogy még biztosan nem láttad.
Jó érzés töltött el, hogy továbbadhatok neki valamit, valami újat. Éreztem, hogy jól fogunk szórakozni.
- A professzorasszonyt pedig bízd rám - vigyorodtam el.
- Naa, ne kéresd magad, gyere! - tettem még hozzá, majd elindultam a folyosón, pár másodperc után pedig hallottam, ahogy a léptek szaporán elkezdenek követni.
- Meg amúgy is, van néhány megbeszélnivalónk, úgy sejtem.
Először is, mindent meg kell tudnom. Pontosan mikor mentek ki, milyen életmódot folytattak, hova járt iskolába, esetleg magántanárhoz, stb... És szerintem ő is szeretné nekem feltenni ugyanezeket.
Aztán, sétánk végeztével, talán az igazgatóhoz is bekukkanthatnánk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



A világ is tótágast áll - Clary & Lily - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ is tótágast áll - Clary & Lily   A világ is tótágast áll - Clary & Lily - Page 2 EmptyCsüt. 17 Júl. 2014, 19:49

Egy pillanatig még lehunyt szemmel térdeltem a lány mellett, majd egy nagy levegő kíséretében kinyitottam a szememet, és elfogadtam a felém nyújtott kezet.
Most, hogy a sokk hatása többé-kevésbé elmúlt, ideje volt rendezni a dolgokat. Pótolni azt a tizennégy évet, amit nem tölthettünk együtt.
Bár a lány annyira ismerősnek tűnt, de ez nem változtatott a tényen, hogy idegen is tőlem, hiszen egyáltalán nem ismertem.
Mikor a lány feltette a - most már - annyira hétköznapinak tűnő kérdést, egy bólintással feleltem. Eddig olyannyira másra koncentráltam, hogy nem is vettem észre, hogy a lányt is vörös-arany tarkítja. Ezek szerint nem csak, hogy egy iskolába, de egy házba is tartozunk. Furcsa, hogy eddig nem találkoztam vele. Vagy, ha mégis megláttam, akkor sem meglepő, hogy nem vetettem a karjaiba magam, hiszen csak egy idegen arc volt a sok közül, és akkor fogalmam sem volt az igazságról. De ennek ellenére nem rémlett az arca.
Mikor a lány mosolyogva rám kacsintott, a feszültség, ami eddig bennem volt, eltűnt. A lány kétségtelenül jó hatással volt rám.
Mikor felvetette az ötletet, hogy vegyünk ki egy szabadnapot, kétkedve pillantottam rá. Ha egy egész napot kihagyok, akkor másnap sok munka vár rám..
-Nem is tudom.. - mondtam kétkedve, és haboztam egy kicsit.
Esélyt kaptam arra, hogy megismerhessem. Hogy megtudjak mindent, amit eddig aljas módon eltitkoltak előlem. Én sem hiszem, hogy tudok várni hétvégéig..
Mire felpillantottam, a lány már jócskán előttem járt, így csak szapora léptekkel tudtam behozni a lemaradásom.
-Egy pár.. - mondtam, és az itt létem alatt most először kiszökött belőlem egy őszinte mosoly.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A világ is tótágast áll - Clary & Lily - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A világ is tótágast áll - Clary & Lily   A világ is tótágast áll - Clary & Lily - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
A világ is tótágast áll - Clary & Lily
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Clary & Lau
» Rubeus Hagrid & Clary McQuillen
» Dan & Lily
» Laurel & Lilyanah
» Angela & Lily

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: