KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Dan & Lily Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Dan & Lily Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Dan & Lily Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Dan & Lily Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Dan & Lily Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Dan & Lily Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Dan & Lily Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Dan & Lily Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Dan & Lily Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Dan & Lily

Go down 
SzerzőÜzenet
Lilyanah Strongheart
Griffendél/5. évfolyam
Lilyanah Strongheart


* : I refuse to grow up
Hozzászólások : 113
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Mardekár 5/6 fiú
Avataralany : Molly C. Quinn
¥ : Dan & Lily Ezgif.com-gif-maker_www.kepfeltoltes.hu_

Dan & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Dan & Lily   Dan & Lily EmptySzomb. 14 Szept. 2013, 20:00







Csak futottam és futottam, elakartam futni, el, el messzire, ki a világból... De mivel ezt nem tehettem, a Rengeteg felé szaladtam, ahogy csak a lábam bírta, markomban az összegyűrt levéllel. Még szerencse, hogy nem a Nagyteremben, hanem még az Előcsarnokban kaptam meg... Egyszerűen nem akartam, nem tudtam elhinni, hogy ez velem történt meg... Hogy ez megtörténhetett... Könnyek szúrták a szememet, majd lassanként utat találtak, és végigcsorogtak az arcomon. Közben beértem az erdőbe, de nem álltam meg, hanem egyre beljebb és beljebb futottam, míg el nem értem a kedvenc fámat. A fát, ami azonnal megtetszett, mert más volt, mint a többi. A Rengeteg közepén állhatott, de jóval magasabb volt a mellette állóknál, és télen-nyáron, hóban-fagyban, mindig voltak rajta virágok. Nem egy-kettő, hanem sok, és nem rózsaszín, vagy lila, hanem a szivárvány minden színében. De nekem a türkiz volt a kedvencem. Az ágai pont úgy voltak, hogy aki nem gyakorlott famászó, az ne tudjon felmászni, de nekem könnyűszerrel sikerült. Most is felkapaszkodtam, majd egyre magasabbra másztam. De úgy tíz méter körül megálltam, ott szoktam ülni, ha baj van. Abból pedig most volt bőven...
Nem szoktam gyakran kiborulni, de ez most egy olyan helyzet volt, amit a legerősebbek sem bírnának ki. Árva lettem. Görcsösen szorongattam a markomban a levelet, amit nem sokkal ezelőtt kaptam. Most szétnyitottam, és újra elolvastam egyszer-kétszer-háromszor, de nemsokára már alig láttam a könnyeimtől, és a szöveg is kezdett elmaszatolódni.

"Kedves Ms Strongheart!

Sajnálattal és mélységes fájdalommal kell tudatnom Önnel, hogy édesapja a hajnal folyamán részt vett egy bevetésen, mint aurorparancsnok helyettes, és rajtaütöttek egy halálfaló támaszponton. De hátba támadták őket, és egy gyilkos átok az Ön édesapját találta el, így szörnyű módon életét vesztette. Had fejezzem ki őszinte részvétemet, és a délután folyamán várom Önt az irodámban!
 Tisztelettel,
     Albus Dumbledore, igazgató
U.I.: Drubli fúvógumija a legjobb."


De most mi lesz? Hogy lesz minden ezután? Árvaházba kerülök?
A tépelődésből egy hang rángatott ki. Avarzörgés. Lejjebb másztam, majd úgy két méterrel a föld felett lévő ágon megálltam, és elővettem a pálcám. A hangok kissé furcsák voltak, ugyanis nem igazán hallottam még ilyet a Rengetegben. Mivel valami állatra, lényre számítottam, így nem igazán fáradtam a könnyeim eltüntetésével. Annál jobban megdöbbentem, amikor nem egy kentaur, esetleg valami kisebb, hanem egy diák lépett ki a bokorból, úgy tíz méterre tőlem. Annyira meglepődtem, hogy hátráltam egy lépést, csakhogy egy faágon álltam, így a következő pillanatban már a hátamon fekve találtam magam a földön. Szitkozódtam magamban egy sort, és amennyire sikerült, viszonylag gyorsan felültem. Ekkorra már közelebb ért, és megállapíthattam, hogy egy nagyjából velem egy idős fiúhoz van szerencsém.



A hozzászólást Lilyanah Strongheart összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 21 Szept. 2013, 15:23-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dan & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dan & Lily   Dan & Lily EmptyCsüt. 19 Szept. 2013, 18:49

Lily & Daniel
Hajamba idegesítő gyakorisággal kap bele a szél, ahogy egyre lejjebb és lejjebb haladok a kastély irdatlan tornyai és csarnokai által szinte teljesen elfoglalt domboldalon. Néha irtózatosan ki tud akasztani az a tömérdek haj a fejemen, amint a levegő odaadó hozzájárulása következtében néhány tincs belelóg a szemembe, de ennek ellenére sincsen szívem levágatni… egyszerűen nincsen. Valaki a kedvenc cipőjéhez, valaki a macskájához, valaki egy régi pénzérméhez vagy kabalához ragaszkodik, én pedig az előnytelen, és saját bevallásom szerint egyes lányokat irritáló és tőlem elidegenítő hajamhoz… hiába, ezen nem fogok változtatni senki kedvéért sem… ezen nem. Ha valaki szeret, az azért szeressen, amilyen vagyok önmagamban, ne pedig azért amilyen lehetnék. És nyilván ezt nem csak a haj kapcsán jelenthetem ki, hiszen majdnem mindre igaz.
 Ha jobban átgondolom, kevés olyan ember van, akiért képes lennék változtatni bármit is a jellememen, a viselkedésemen, az életfilozófiámon, vagy akár csak a külsőmön… sőt… igazából nincs is ilyen ember az életemben… talán apa, vagy esetleg Helena kivételével. Apám véleményére egyértelmű, hogy sokat adok, hiszen mégiscsak az apám, és Sam bácsin kívül az utolsó élő rokonom, de hogy Helenáé miért érdekel azon elég sokat szoktam rágódni. A lány iránt valami megfogalmazhatatlan dolgot érzek, ami messze elhagyja a ismerősök és a haverok iránt fűződő érzelmeket. Normális ember most biztosan rávágná, hogy szerelmes vagyok az ambiciózus csajsziba, de ez sem fedné a valóságot. Oly boldogság száll meg, ha láthatom őt, hogy az felér egy egybekelést követő érzelemhullámmal, és ha nagyon meg kéne fogalmazni, azt mondanám, hogy egyfajta lelkitársai vagyunk egymásnak… mintha testvérek lennénk, s pont ez a dolog az, amiért nem táplálok iránta szerelmes érzéseket… vagy... mégis?
 Mihelyst végre leérek a dombról, utamat a Tiltott Rengeteg felé veszem. Egy pillanatra átfut egy másik úti cél gondolata is az agyamban, hogy inkább a tópart menti fűzfához üljek ki elmélkedni, de aztán tudatosul bennem, hogy most nem igazán akarok egyhelyben ücsörögni, és ami azt illeti, nem is nagyon tudnék. Sétálni szeretnék és mivel mindenhol emberek vannak, olyan helyre kell ezzel a szándékommal bújnom, ahol nincsenek annyian… a Rengeteg pedig ott terpeszkedik a birtokon, tökéletes színtérként adva magát számomra.
 Mindenki tudja rólam, aki egy kicsit is ismer, hogy nem igazán szeretek tömegben lenni… sőt úgy Merlinigazából gyűlölök sok ember között mozogni. Mondhatnak antiszociálisnak, vagy tömegiszonyosnak, de ez nem változtat semmit a tényen, hogy utálom a nagy társaságokat… és az engem fürkésző szempárokat is. Nem vagyok paranoiás, ne tévesszen meg senkit se a kijelentés, nem hiszem, hogy a fejem felett marslakók pásztázzák a gondolataimat és azt sem gondolom, hogy kémkednek utánam… de azért kellemetlenül érzem magamat, mikor valaki megbámul a folyosón. Tudom, hogy nem vagyok olyan feltűnő jelenség, hogy bárki emberfia egyáltalán csak rám pillantson, de ettől még azt hiszem, hogy ezt teszik, és a hatás ugyanaz: ideges leszek, és valószínűleg valami olyat teszek, amit nem kéne… elbotlok egy kőben meg ilyesmi.
 Persze nem csak ez a probléma… nem is tudok emberek közelében normálisan adni magamat… általában csak össze-vissza hadoválok, vagy intelligensen csak hallgatok, de soha sem sikerül áthozni azt a Daniel Folds-ot aki én vagyok. Nem megy… egy másik emberrel bármikor a legnagyobb örömmel beszélgetek akár egy egész napig is, ha ezt szeretné, de néggyel már bajaim lennének. Ezért aztán jobbnak ígérkezik egy erdőben fel-alá járkálni a szemek elöl rejtve, mintsem egy diákoktól hemzsegő kastélyban szambázni, ahol mindenki lát.
 Az Rengetegbe vezető ösvényre már rutinosan kanyarodok rá mindazon ellenére, hogy erősen benőtte már a növényzet (gondolom, Hagrid másik ösvényt használ), és lépteim elvesznek a Tiltott Rengeteg fái között. Hihetetlen milyen sötét van idebent… megértem, hogy miért tiltották el a diákokat tőle. Ennek ellenére én mégis itt flangálok már majdnem öt éve… bár most azért nem olyan ijesztő, mint amilyen éjszaka szokott lenni… akkor néha még én is erősen összeszorítom a fogamat egy ágreccsenés hallatán.
 Gondtalanul lépdelek a fák között vezető keskeny úton, s gondolva, hogy itt már úgyis mindent bejártam, ráfordulok egy csapásra, ami a bokrok közé vezet… már amennyi bokrot lehet itt találni a napfénytől távol. Nem is igazán figyelem, hogy merre megyek, de egyszer csak azon kapom magamat, hogy egy tisztásra jutok ki. Középen egy hatalmas, sokvirágú, szemet gyönyörködtető fa áll. Érdekes módon minden virága különböző színű… Bimba professzor bizonyára nagy örömét lelné a vizsgálásban.
 Úgy döntök, hogy közelebbről is megvizslatom a nem mindennapi fát, mikor a lombkoronából egy reccsenést hallok és egy azt követő puffanást. Gyorsan a pálcámhoz kapok, de mihelyst látom, hogy csak egy lány pottyant le az egyik ágról menten elrakom… viszont ijedtségem nem hagy alább. „Mi van, ha valami baja esett szegénynek…” – fut át a fejemben az aggódó kérdés, és gyorsan a lányhoz szaladok, aki igyekszik feltápászkodni az avarból.
 - Jól vagy? – térdelek le a lányhoz, és gyorsan végig futtatom a szememet, hogy nem-e tört el semmije, majd újra felteszem a kérdést. – Annyira sajnálom, nem akartalak megijeszteni… ugye nem esett bajod?
 Szemeimben őszinte aggódás tükröződik, s ahogy látom, hogy a lány arcát könnyek borítják, ez az aggódás csak fokozódik. Szinte biztos, hogy nem fog megszabadulni most tőlem egy ideig… erősen kétlem, hogy eltévedt volna, hiszen a diákok akik kijárnak az erdőbe, mind tudják az ösvényeket, tehát visszatalálna, de nem fogom magára hagyni ilyen állapotba… lehet, hogy valami nagy baj van… segíteni szeretnék neki.
Vissza az elejére Go down
Lilyanah Strongheart
Griffendél/5. évfolyam
Lilyanah Strongheart


* : I refuse to grow up
Hozzászólások : 113
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Mardekár 5/6 fiú
Avataralany : Molly C. Quinn
¥ : Dan & Lily Ezgif.com-gif-maker_www.kepfeltoltes.hu_

Dan & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dan & Lily   Dan & Lily EmptySzomb. 21 Szept. 2013, 16:08







Éreztem, ahogy a földdel való találkozáskor kiszorul a tüdőmből a levegő, majd egy  másodpercig még lélegezni sem tudtam. Minden porcikám tiltakozott ellene, mégis igyekeztem ülőhelyzetbe szenvedni magam. Remek - gondoltam. Még sosem estem le fáról, és nem most akartam elkezdeni. A fiú közben idejött hozzám. Pontosabban futott. A szemeiben aggódást láttam csillanni, amint láttam valamit a szemeim előtt cikázó csillagoktól. Felnéztem az ágra, ahonnan leestem. Innen sokkal magasabbnak tűnt. Visszafordítottam tekintetemet a fiúra, közben egyik kezemmel megfogtam a hátam, a másikkal kisimítottam a hajamat a szememből.
- Igen, jól vagyok... Eltekintve attól, hogy most estem le két méter magasról a hátamra - nyögtem egy fintor kíséretében.
Megpróbáltam felállni, de a mozdulat nem tetszett a gerincemnek, így visszarogytam a fűbe, és úgy döntöttem, hogy jobb nekem ülve.
- Ugyan, semmi... Csak kissé meglepett, hogy egy diákot láttam. Ezt a helyet - pillantottam a fára - még elsős koromban találtam, és még Hagridot sem láttam erre, nemhogy tanulót.
Nem tudtam róla, hogy más is ismeri ezt a helyet. Azt hittem, egyedül én. Igazából nem zavart, csak furcsálltam.
- Gyakran jársz erre? Még nem láttalak... - Igazán érdekelt, mert lehet, hogy eddig csak elkerültük egymást.
Észrevettem, hogy az akrobatikus mutatványommal levertem egy igen szép virágot - egy lilát. Gyengéden megfogtam a jobb kezemmel, és óvatosan felállva az egyik alsóbb ágra helyeztem. Pár másodperc múlva aztán halvány fény kíséretében visszanőtt, mintha el sem lett volna mozdítva onnan. Amint meggyőződtem, hogy ott marad, lassan visszaereszkedtem a fűbe, hátamat óvatosan a fának támasztva.
Úgy két méterre tőlem megpillantottam egy összegyűrt pergamenlapot. Egy pillanatra lehunytam a szemem, de nem nyúltam érte. Az incidens teljesen elfeledtette velem. Aztán eszembe jutott a velem szemben lévő, így egy gyors mozdulattal megtöröltem az arcomat. Aztán eszembe jutott, hogy még nem is tudom, kicsoda.
- Lily... Lilyanah Strongheart, de szólíts csak Lilynek - egy mosolyt erőltettem az arcomra. Kissé nehezemre esett, de őszínte volt.





[Nem bírom megállni, ezt találtam, miközben írtam, mint lila virág. *link*]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dan & Lily Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dan & Lily   Dan & Lily Empty

Vissza az elejére Go down
 
Dan & Lily
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Laurel & Lilyanah
» Lily & Lorraine
» Lily és Dany
» Angela & Lily
» A világ is tótágast áll - Clary & Lily

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: