KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Rubeus Hagrid & Clary McQuillen Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Rubeus Hagrid & Clary McQuillen Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Rubeus Hagrid & Clary McQuillen Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Rubeus Hagrid & Clary McQuillen Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Rubeus Hagrid & Clary McQuillen Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Rubeus Hagrid & Clary McQuillen Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Rubeus Hagrid & Clary McQuillen Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Rubeus Hagrid & Clary McQuillen Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Rubeus Hagrid & Clary McQuillen Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Rubeus Hagrid & Clary McQuillen

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Rubeus Hagrid & Clary McQuillen Empty
TémanyitásTárgy: Rubeus Hagrid & Clary McQuillen   Rubeus Hagrid & Clary McQuillen EmptyPént. 13 Szept. 2013, 19:25

Rubeus & Clary

A tanítás utáni, szabadidőt kihasználva, Alisonnal rögtön kirohantunk az iskola udvarára. Az az ötlete volt, hogy bújócskázzunk, nekem pedig a legfőbb célom az volt, hogy ezt az ötletet kiverjem a fejéből. Azt mondta, hogy ha nem, hát nem, de ő elbújik, és engem fog okolni azért, ha nem találom meg időben, és elkésik bűbájtanról. Talán a Tiltott Rengeteg felé ment, de egy idő után, egyszerűen nem láttam, de abban biztos voltam, hogy nem ment be az erdőbe. Gyorsan, kapkodva a lábaimat, kerestem a legjobb barátnőmet, jobbra, balra, előre, és néha még a hátam mögé is nézve.
Mikor már percek óta kerestem, egy kis aggodalmat éreztem a szívemben, mert lehet, hogy tényleg lekési a bűbájtant, és én leszek a hibás. A nagy sietségben, nem nagyon néztem a lábam elé, hanem csak futólépésben járkáltam az iskola körül, és egyszerűen, valami nagynak mentem neki, és majdnem el is estem, de még talpon maradtam. Gyorsan felnéztem, és az iskola Legendás lényeg gondozása tanárával, Rubeus Hagriddal találtam szemben magam.
- Bo bocsánat, tanár úr. - mondtam makogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Rubeus Hagrid & Clary McQuillen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rubeus Hagrid & Clary McQuillen   Rubeus Hagrid & Clary McQuillen EmptyPént. 11 Okt. 2013, 17:06

Dumbledore professzor irodájába igyekeztem, így a kastély felé vettem az irányt.
Valami különleges ok miatt a kertem (azaz a Roxfort kertje) növényei sorvadásnak indultak. Még a nagy tökök is, amiket direkt a halloweeni lakomára neveltem. Mivel nem tudtam mi a probléma okozója, úgy döntöttem engedélyt kérek az igazgató úrtól a "Bivalyerős Thesztrálerős méreg mágikus kártevők ellen" használatára. Ha megöntözöm vele a kertet, kiderül kártevő okozta-e a problémát vagy valami egyéb. Maximum nem használ. De mivel a Mágiaügyi Minisztérium ezt a mérget a "Fokozottan veszélyes" kategóriába sorolta, így csak engedéllyel lehet hozzájutni ás használni.
A fúriafűznél azonban egy lányba ütköztem. Clary volt az, Clary McQuillen, a végzős griffendéles. Rendes lány, az évfolyamában rajta kívül nem sokakat érdekel az órám.
- Semmi gond Clary. Hogy vagy mostanság? - kérdeztem, mivel apám mindig udvariasságra tanított.
Vissza az elejére Go down
 
Rubeus Hagrid & Clary McQuillen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Clary & Lau
» Albus Dumbledore & Rubeus Hagrid
» Rubeus Hagrid és Lana Winters
» Rubeus Hagrid & Félix Dragomir
» Claire McQuillen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: