KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Ron & Bonnie - Page 4 Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Ron & Bonnie - Page 4 Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Ron & Bonnie - Page 4 Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Ron & Bonnie - Page 4 Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Ron & Bonnie - Page 4 Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Ron & Bonnie - Page 4 Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Ron & Bonnie - Page 4 Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Ron & Bonnie - Page 4 Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Ron & Bonnie - Page 4 Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Ron & Bonnie

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Ron & Bonnie - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ron & Bonnie   Ron & Bonnie - Page 4 EmptyCsüt. 08 Május 2014, 16:50

- Az enyém Ronald Weasley, de gondolom ismersz. - mutatkoztam be neki, némi vigyorral az arcomon.
Mikor megkérdezte, hogy nincs kedvem-e vele bemenni és venni valami finomat, csak mosolygósan bólogattam és körül is néztünk a nagy választék között.  Nem volt olyan, mint a többi lány ő rögtön kiválasztotta mit szeretne, néha Harryvel sokat bosszankodunk hogy a lánysereg nem képes választani semmit és több időt töltünk a sorban, mint amennyit kellene. Láttam, hogy elgondolkodott valamin, de reméltem nem azon morfondírozott, hogy: "Úristen ez a Ronald Weasley kiszúrt engem, hogy koptassam le?" Mikor én is megvettem az édességeket a mellettem álldogáló  lányhoz fordultam, aki a szemembe nézett. A szemeiből kedvesség áradt, olyan kedvesség, amit csak Hermione mutatott felém.
- Itt eszed meg, vagy útközben tervezted? - kérdeztem, még mindig félénk hangnemben.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Ron & Bonnie - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Ron & Bonnie   Ron & Bonnie - Page 4 EmptyCsüt. 08 Május 2014, 16:40

Nagyon,imádom az édességeket és kívülről néztem. Elvoltam,foglalva az édesség nézéssel amikor,egy nagyon aranyos vörös hajú srác megszólított engem. Közelebb léptem, hozzá és odaköszöntem neki én is udvariasan.
-Szia! A Nevem Bonnie és a tied?- Láttam, rajta a Griffendéles jelvényt gondoltam,hogy ő is ugyan abba a házba való mint ő. Igaz, a mi csapatunknak nagy rajongó tábora van Harry Potter felé nézve. Én is, rajongok érted de, most egy cseppet sem tudott lekötni amikor, a fiúval a mézes falást fürkésztük. Majd,megköszörülve a torkomat a fiúval, néztük tovább.
-Ne,menjünk be? Már nagyon éhes vagyok és még ma nem is ebédeltem-Sejtette,hogy valami gondom van mert nem jelentem meg az asztaluknál ebédelni. Egyszerűen, nem vagyok éhes meg ez a sok pasi ügy is, nagyon elszomorított. Azért, kíváncsi vagyok hogy a Mágiügyi Minisztériumtól ki lesz nekem a kirendelt párom. Nehogy valami rosszat kapjak mert, akkor tuti nem fogom elviselni. Nem,nézett a fiú rám de, én mosolyogtam amikor, az édességek közül választottunk. Egy,ilyen boltban ahol mindenféle édességgel meg mindenfélével van tele tényleg, nehéz a választás. Addig,élvezem ezt a helyzetet amiben most vagyok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Ron & Bonnie - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Ron & Bonnie   Ron & Bonnie - Page 4 EmptyCsüt. 08 Május 2014, 16:30

Mindig is édesszájú voltam és sosem tagadtam meg az édességet. Harry és Hermione még a leckét írták Piton professzor úrnak, persze morogva, hisz ők is találhattak volna jobb elfoglaltságot, mint pergamenekre sorokat körmölni. Mivel a professzor úr hajthatatlan volt, én meg már régen végeztem a feladattal, úgy döntöttem, hogy egyedül megyek le a faluba és jól bevásárolok magamnak és a többieknek mindenféle nyalánkságot. Leadtam a pergament és szélsebesen száguldottam le a faluba, komolyan szerintem még Harry láthatatlanná tévő köpenyével sem tudtam volna olyan észrevétlenül haladni, mint akkor. Mikor leértem a faluba köszöntem az ismerős arcoknak, Seamus pajtással még le is pacsiztam és jobbra fordultam, hogy végre elérjem a Mézesfalást. Viszont megtorpantam, mielőtt a bejárat kilincsére tehettem volna a kezem. Ott állt egy lány, aki vélhetőleg a kínálatot fürkészte kívülről. Sokan morogtak a hátam mögött, mert eltorlaszoltam az utat, de nem tudtam velük foglalkozni, a lány kedves mosolya és szépsége megfogott. Nagyon nyűgös vagyok a lányok terén, mégis összeszedve minden bátorságomat odamentem hozzá és pár pillanatnyi hezitálás után kinyitottam a szám...
- Szia! - nyögtem ki végül, kissé félénk hangon.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ron & Bonnie - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ron & Bonnie   Ron & Bonnie - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ron & Bonnie
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Bonnie & Lili
» Bonnie & Jade!-Unalmas nap
» Bonnie & Kimi - Csajos pletyka

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Varázsvilág :: Roxmorts :: Mézesfalás-
Ugrás: