KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Bonnie & Kimi - Csajos pletyka Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Bonnie & Kimi - Csajos pletyka Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Bonnie & Kimi - Csajos pletyka Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Bonnie & Kimi - Csajos pletyka Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Bonnie & Kimi - Csajos pletyka Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Bonnie & Kimi - Csajos pletyka Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Bonnie & Kimi - Csajos pletyka Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Bonnie & Kimi - Csajos pletyka Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Bonnie & Kimi - Csajos pletyka Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Bonnie & Kimi - Csajos pletyka

Go down 
SzerzőÜzenet
Kimberly Williams
Hugrabug/7. évfolyam
Kimberly Williams


* : Bonnie & Kimi - Csajos pletyka Tumblr_n2g9k06Uei1saze6yo10_250
Hozzászólások : 354
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Roxfort boszorkány- és varázslóképző szakiskola, London - Anglia
Kirendelt pár : Charlie Weasley
Avataralany : Nina Dobrev
Karakterlap : Mirror of memories
Bonnie & Kimi - Csajos pletyka Tumblr_n3k0anFO1l1t8z9dxo1_250

Karakterzene : ❥ Egyszer
¥ : Bonnie & Kimi - Csajos pletyka Tumblr_mggvcak0TY1rpqiebo7_250

Bonnie & Kimi - Csajos pletyka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bonnie & Kimi - Csajos pletyka   Bonnie & Kimi - Csajos pletyka EmptyKedd 10 Jún. 2014, 15:43




Bonnie & Kimberly

- Nekem pedig Charlie Wesley... Bonnie és Kimberly Wesley. Hihetetlen, mi? - Azért ennek eléggé csekély volt a lehetősége, még attól eltekintve, hogy Ronnak még vagy öt fiútestvére van. Akkor, még így is alig tudom elhinni, hogy ez tényleg megtörténik velünk. Lényegében egy család fogunk lenni. Bár eddig is azok voltunk, mármint mindig is úgy tekintettem rá, mint egy testvérre, rövidesen viszont tényleg úgy tűnik, hogy egy családhoz fogunk tartozni, méghozzá a Wesley családba. De valahogy Bonnienak még mindig könnyű dolga van, ha jól tudom Charlie a legidősebb. Van egy olyan érzésem, hogy vele valahogy már nem lesz olyan könnyű nekem. Őszintén kicsit tartok is ettől.
- Justin? Na nemár... - Bár mindketten tudjuk, hogy semmi értelme sem volna más fiúkhoz vonzódnunk, ha egyszer úgy is elvan döntve, hogy ki mellettem fogunk maradni és kitartani, mert azt kell tennünk, mert valami barom eltalálta. Agyrém... Talán lassan nekem sem ártana kicsivel többet megtudnom erről a férfiról, mert kezd már gyomorgörcsöm lenni tőle.
- Nekem mondod? Bekattannék, ha valakinek nem mondhatnál el ezeket. Én pedig tudod, hogy benned bízom meg a legjobban. - Az a szép a mi barátságunkban, hogy elég csak egymásra néznünk ahhoz, hogy nevetni tudjunk valamin, még akkor is, ha néha ennek mi sem tudjuk az okát.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Bonnie & Kimi - Csajos pletyka Empty
TémanyitásTárgy: Bonnie & Kimi-Csajos pletyka   Bonnie & Kimi - Csajos pletyka EmptyKedd 10 Jún. 2014, 12:44

Bonnie & Kimi


Elsem,hiszem több mint egy napja,hogy nem beszéltünk egymással és most,megint kaphatom magam arra hogy végre,itt a két legjobb barátnő.Persze, mi abban különbözünk egymástól,hogy ő Hugrabugos én pedig, Griffendéles. Amikor,kimondta azt a nevet,hogy Charlie hirtelen eszembe jutott Ron aki,mondta nekem.Majd,egy rámenős mosollyal néztem,Kimire és ezt,mondtam neki
-Nem,Charlie Weasleyre gondoltál?Rontól tudom mert,általában vele,szoktam beszélgetniEgyébként,nekem meg ő a kirendelt párom.Mondjuk,Justin is a hugrabugos szintén,a nyakamba lohol.De,olyan jó hogy itt vagy velem Kim. Már,annyira hiányoztál..de,ezt ne értsd félre.-Nevettünk,egymáson.Tényleg,már annyira hiányzott. Szinte,mindent elmondtam neki,a Weasleykről,amit tudok. Nagyon,imádom végre valakivel,bájosan tudok csevegni.
Vissza az elejére Go down
Kimberly Williams
Hugrabug/7. évfolyam
Kimberly Williams


* : Bonnie & Kimi - Csajos pletyka Tumblr_n2g9k06Uei1saze6yo10_250
Hozzászólások : 354
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Roxfort boszorkány- és varázslóképző szakiskola, London - Anglia
Kirendelt pár : Charlie Weasley
Avataralany : Nina Dobrev
Karakterlap : Mirror of memories
Bonnie & Kimi - Csajos pletyka Tumblr_n3k0anFO1l1t8z9dxo1_250

Karakterzene : ❥ Egyszer
¥ : Bonnie & Kimi - Csajos pletyka Tumblr_mggvcak0TY1rpqiebo7_250

Bonnie & Kimi - Csajos pletyka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bonnie & Kimi - Csajos pletyka   Bonnie & Kimi - Csajos pletyka EmptyKedd 10 Jún. 2014, 11:01




Bonnie & Kimberly

- Az a helyzet, hogy fogalmam sincs. Charlie... - Vontam vállat, miután egy örömteli mosollyal átöleltem. Hiányoznak a traccspartik a barátnőmmel. Kezdenek már kissé frusztrálni a fölém egyre csak gyülekező viharfelhők. Nagy a nyomás rajtam így, a rohamosan közeledő vizsgák tömegesen, tanulnom kellene, de ez a vacak rendelet sem hagy nyugodni, ami rám is ugyanúgy vonatkozik, mint rá. El kellene ezen jobban gondolkodni, de annyira nem akarok azon töprengeni, hogy egy-két éven belül kénytelen leszek hozzámenni egy olyan férfihoz, akiről alig tudok valamit. Valahogy nem így képzeltem...
- Whúú, komolyan? Mesélj... Mindenre kíváncsi vagyok. - De még mennyire, hogy az vagyok. A kíváncsi tekintetem sem árulkodik másról. Tényleg mindent tudni akarok. Úgy érzem sok mindenről lemaradtam, kimaradtam az utóbbi időben, ami vele kapcsolatos és ezt szeretném most bepótolni amennyire lehetséges. Amúgy meg egy kicsit mindkettőnkre ránk fog férni egy kis felhőtlen jó kedv, nevetés, ami csak vele az igazi.
- Szegénykémet majdnem feldöntöttem, vagy inkább le? Na mindegy. De képzelheted milyen kínos volt. - Én nem tudom mi volt velem akkor... Tényleg nem szoktam olyan esetlen lenni, hogy fellökök mindenkit, aki előttem van. Azóta viszont nem találkoztunk. Nagyon remélem, hogy elfelejtette. Újabb alkalmat pedig megpróbálok nem keríteni rá.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Bonnie & Kimi - Csajos pletyka Empty
TémanyitásTárgy: Bonnie & Kimi-Csajos pletyka   Bonnie & Kimi - Csajos pletyka EmptyHétf. 09 Jún. 2014, 19:55

Bonnie & Kimi

Szia Kim!Igen?És ki,az a jóképű pasi?Egyébként meg,egy cseppet sem zavarsz engem.Bármikor,itt vagyok neked.-Majd,pusztán csak,megöleltem.Már,nagyon hiányzott hogy együtt pletykálgassunk mint,valami mugli vénasszonyok lennénk,de most komolyan annak,érzem magam.Nem,tudom mi van velem,de mostanában én is rengeteg mindenen keresztül megyek,végig és majd én is izgatottan,a szemébe mondtam.
-Képzeld,én is találkoztam egy helyes fiúval-Mondtam,neki mosolyogva.Tetszett,ahogyan beszélgettünk és szó szerint már a legjobban hiányzott ez.

Vissza az elejére Go down
Kimberly Williams
Hugrabug/7. évfolyam
Kimberly Williams


* : Bonnie & Kimi - Csajos pletyka Tumblr_n2g9k06Uei1saze6yo10_250
Hozzászólások : 354
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Roxfort boszorkány- és varázslóképző szakiskola, London - Anglia
Kirendelt pár : Charlie Weasley
Avataralany : Nina Dobrev
Karakterlap : Mirror of memories
Bonnie & Kimi - Csajos pletyka Tumblr_n3k0anFO1l1t8z9dxo1_250

Karakterzene : ❥ Egyszer
¥ : Bonnie & Kimi - Csajos pletyka Tumblr_mggvcak0TY1rpqiebo7_250

Bonnie & Kimi - Csajos pletyka Empty
TémanyitásTárgy: Bonnie & Kimi - Csajos pletyka   Bonnie & Kimi - Csajos pletyka EmptyHétf. 09 Jún. 2014, 14:48




Bonnie & Kimberly

- Hé Bonnie... Szia. - Köszöntem neki mosolyogva, miközben integetni kezdtem a távolból közeledve. Nagyon remélem, hogy nincs most semmi fontos dolga, mert akkor elrabolnám egy mindent kimerítő traccsolás erejéig. Régen beszélgettünk... Nekem pedig most nagyon rám férne, hogy beszélgessek valakivel, valakinek kibeszélhetem a gondolataimat. Néha komolyan úgy érzem totálisan elvagyunk veszve hiszen alig jutunk oda, hogy beszélgessünk, azt is leginkább csak futólag a folyosón, sőt van hogy tényleg csak futólag, merthogy rohanunk, mivel késésben vagyunk.
- Képzeld... Ma találkoztam egy helyes fiúval, vagy inkább férfival? Fogalmam sincs. Sőt, inkább belerohantam, mint összefutottunk. - Ültem le mellé jókedvűen, mosolyogva. Tényleg örülök annak, hogy látom, hogy talán most egyikünk sem fog elrohanni, mivel a legtöbb óránkat letudtuk. Eléggé szorítanak  vizsgák, különösen így, hogy ez az utolsó itt elöltött tanévem a Roxfortban.  Hiányozni fog... Mondhatni a második otthonom. Imádok itt lenni. Itt minden olyan varázslatos, ahol mindannyian egy kicsit különlegesnek érezhetjük magunkat, mégsem lógunk ki a sorból. De eléggé nehéz úgy a könyvekbe vetnem magam, hogy közben egészen máshol járnak a gondolataim.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bonnie & Kimi - Csajos pletyka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bonnie & Kimi - Csajos pletyka   Bonnie & Kimi - Csajos pletyka Empty

Vissza az elejére Go down
 
Bonnie & Kimi - Csajos pletyka
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kimi Williams
» Nobody in the world - Charlie & Kimi
» Good morning - Molly & Kimi
» Bonnie & Jade!-Unalmas nap
» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Roxfort :: Birtok :: Szökőkút-
Ugrás: