KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Bonnie & Jade!-Unalmas nap Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Bonnie & Jade!-Unalmas nap Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Bonnie & Jade!-Unalmas nap Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Bonnie & Jade!-Unalmas nap Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Bonnie & Jade!-Unalmas nap Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Bonnie & Jade!-Unalmas nap Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Bonnie & Jade!-Unalmas nap Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Bonnie & Jade!-Unalmas nap Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Bonnie & Jade!-Unalmas nap Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Bonnie & Jade!-Unalmas nap

Go down 
SzerzőÜzenet
Jade Glouster
Griffendél/7. évfolyam
Jade Glouster


* :
Hozzászólások : 162
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Jayden Hollins
Avataralany : Megan Fox
Karakterlap : Cold Fire
Karakterzene : Warrior

Bonnie & Jade!-Unalmas nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bonnie & Jade!-Unalmas nap   Bonnie & Jade!-Unalmas nap EmptyCsüt. 12 Jún. 2014, 18:36


A sötét varázslatok talán pont azért vonzóak, és egyben ellenszenvesek a szememben, mert lényem egy része hasonló hozzájuk. Amikor a Roxfortba érkeztem, hamar rá kellett döbbennem, hogy nem olyan vagyok, mint a többi Griffendéles. Sokszor figyelem társaimat, de mindig arra a következtetésre jutok, hogy valami hiányzik belőlük, ami bennem megvan. De ez a valami nem pozitívum, legalábbis nem tartom annak. Ezért nem is tartozhatom teljesen közéjük, ami leginkább abban mutatkozik meg, hogy nem értem őket. Bonnie is ilyen, mégis, kivételes módon nem megy az agyamra a társalgás, sőt még egy mosolyra is futotta. Egy őszinte mosolyra, mindenféle rejtett tartalom nélkül.
- Menjünk – bólintottam és feltápászkodtam. Megvártam, míg követi a példámat, majd mellé szegődtem. Agyamban már pár perce motoszkált valami, de csak most szántam rá magam, hogy ezt meg is említsem.
- Megnézhetem még egyszer a rajzaidat? – Megértem, ha nemet mond, hiszen már korábban kifejtettem a véleményemet róluk és nem várhatom, hogy ezek után örömmel adja kezembe őket.


 
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Bonnie & Jade!-Unalmas nap Empty
TémanyitásTárgy: Bonnie & Jade!-egy unalmas nap   Bonnie & Jade!-Unalmas nap EmptyVas. 08 Jún. 2014, 22:16

Sajnálom,hogy nem érdekli a fekete mágia de,láttam Jade szemében a csillogást és még,is ellenezte.Mondjuk,valahogy nem rajongok én sem,a fekete mágiáért de,nagyim szerint állítólag,arra van ha baj van.Ilyen,hogy ember fenyegetésre használjuk.Egyes,vámpírokat megtudok babonázni,a tekintetemmel.Jade az a fajta,típusu lány aki,nem adja fel egykönnyen a harcot és ezt,szeretem benne.M
ajd,ránézve ezt,mondtam neki.
Nincs,kedved egy kicsit sétálni?- Kérdeztem,a lánytól.Valahogy,egyre jobban kezdett nekem megtetszeni a stílusa.Éreztem,a helyébe kell lépnem.Egyszer,élünk akkor mindent ki kell,próbálni.
Vissza az elejére Go down
Jade Glouster
Griffendél/7. évfolyam
Jade Glouster


* :
Hozzászólások : 162
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Jayden Hollins
Avataralany : Megan Fox
Karakterlap : Cold Fire
Karakterzene : Warrior

Bonnie & Jade!-Unalmas nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bonnie & Jade!-Unalmas nap   Bonnie & Jade!-Unalmas nap EmptyVas. 08 Jún. 2014, 21:24


Kérdésemre nem válaszolt, de úgy tűnt, hogy hatottak rá szavaim. Nem éppen úgy, ahogy vártam, de hatottak. Elmosolyodott és, amikor megszólalt hangjából eltűnt az az él, ami az előbb úgy idegesített. Nem értettem pontosan, minek köszönhető ez a változás, de mivel ő képes volt kedvesen szólni hozzám a nem túl biztató kezdés után, így azt hiszem, én is megerőltethetem magam.
- Ilyet sem mondtak még nekem – nevettem fel, majd békülésem jeléül felé nyújtottam jobbom. Elfogadta, majd miután kezet fogtunk, elgondolkoztam kérésén. Mennyire vegyem komolyan? Egyáltalán ő komolyan gondolta-e?
- Nem tudom, mit taníthatnék neked. Nincs túl jó hírem, ennek ellenére nem vagyok benne minden hülyeségben és szabályszegésben. Voltak balhés dolgaim, de azokra nem vagyok valami büszke – mondtam, miközben ujjaim között egy fűszállal játszadoztam. Nem alaptalanul gondolja rólam mindenki, hogy bajkeverő vagyok, amellett egy elvetemült, antiszoc ribanc, de ez azért meglehetősen egyoldalú megközelítése a dolgoknak.
- Inkább kihagynám. Nem lelkesedem a fekete mágiáért – vontam meg a vállam. Csábító az ajánlata, a sötét varázslatok kétségkívül érdekesek, főleg mert egytől- egyig veszélyesek; a veszély pedig mindig is vonzott. De jobb távol tartanom magam tőlük, nehogy kísértésbe essek, mert legyenek bármilyen érdekesek, az érem másik oldalán ott van a tény, hogy ezekkel a varázslatokkal emberek százait, ezreit gyilkolták meg az utóbbi években. Még a gondolattól is irtózom, hogy ugyanazt a varázslatot használjam, még ha nem is gonosz célra, mint Voldemort követői.

 
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Bonnie & Jade!-Unalmas nap Empty
TémanyitásTárgy: Bonnie & Jade!-Unalmas nap   Bonnie & Jade!-Unalmas nap EmptySzomb. 07 Jún. 2014, 13:09

Nagyot,nevettem a lányon.Kissé,derűs de olyankor néha-néha jószívű is.Bár,mondjuk ezt a hangulatából most,nagyon nem néztem ki róla.Nem,tudtam mihez fogni hiszen,kedvelem a lányt.Mondjuk úgy,hogy szívesen tanulhatnék tőle,egy két dolgot.Mindig,én vagyok az a jó kislány "Bonnie"akit,a szüleik nagyon kedvelnek de,ha rosszat csinálok??Akkor,nem kedvelnek?Nem,is tudtam másra gondolni csak,erre.Végül,kinyögtem neki amit,mondani szerettem volna.
-Figyelj!Szeretnék,tőled tanulni.Elegem,van már ebből a jó kislány sztoriból.Imádom,a kalandot sőt,mi több a rosszaságot.Mikor,kicsi voltam sok ilyenbe kevertem magam,de még is kitudtam jönni.Ezért,vagyok én most ilyen "jó kislány"és már nagyon,unom.Cserébe,pedig megtanítalak téged,néhány varázslatra.Képzeld,a Nagyim valamiért,megtanította nekem,a sötét erőket.Abból,csak egy párat tudok és azt,mondta csak vég szükség esetén,használhatom őket.Ha,szeretnéd megtanítom neked a szükség szobájába. -Mondtam,neki mosolyogva.Élvezem,most valamiért a lány társaságát.Ha,engem belevinne,pár rossz dologba nem,bánnám.Bár,mondjuk azzal 50 pontra megsértenék a házirendet.Kit,izgat nem igaz?Egyszer,élünk az ég szerelmére.Már,aki igen.De,lássuk,a jó oldalát lehet,hogy akkor még egy barátot szerzek.
Vissza az elejére Go down
Jade Glouster
Griffendél/7. évfolyam
Jade Glouster


* :
Hozzászólások : 162
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Jayden Hollins
Avataralany : Megan Fox
Karakterlap : Cold Fire
Karakterzene : Warrior

Bonnie & Jade!-Unalmas nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bonnie & Jade!-Unalmas nap   Bonnie & Jade!-Unalmas nap EmptyPént. 30 Május 2014, 19:47


Gyanakvóan összevontam a szemöldököm, végül megvontam a vállam. Vagy igazat mond, vagy sem. Egyik lehetőség sem izgat, miután volt szerencsém kedves bemutatkozásához.
- Ha nem haragszol, nem színlelek megdöbbenést. – Elhúztam a számat és kinyújtóztattam a lábam. – De a helyedben nem hangoztatnám ezt ilyen nyíltan, ugyanis létezik védelem a legilimencia ellen. És most mondom, értek hozzá, szóval felesleges próbálkoznod. – Gyakorlott legilimentor elől nem tudom elrejteni az összes gondolatomat, de az biztos, hogy megérzem, ha valaki a fejemben turkál. És ha megpróbálja, talán nem szólok, és nem teszek ellene, de később megfizet érte. Én nem felejtek.
- Miért nem fejezed be a mondatot? Még ha az illető milyen is? – vontam fel a szemöldököm. Szavai nem arról árulkodtak, hogy nem tesz különbséget mágus és mágus között a származása miatt. Aki nem ítélkezik, az nem lovagol ezen a témán, sőt szóba sem hozza, hiszen tapintatlanságnak érzi.
– Azt gondolsz rólam, amit akarsz, de ne általánosíts. Az, hogy én milyen vagyok független a származásomtól – fűztem hozzá, mielőtt még tévképzeteket állít fel. Nyers vagyok vele, aminek oka is van, de ezért nem kell elítélnie a mugliszármazásúakat. Bármilyen érzéketlen is vagyok, nem akarom, hogy miattam még valaki beálljon az utálkozók sorába. Sokan egyetlen rossz tapasztalat után ráhúzzák egy népre, egy eszmére vagy bármi másra, például a mugli származásra, hogy rossz. Pedig nem az.
 

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Bonnie & Jade!-Unalmas nap Empty
TémanyitásTárgy: Bonnie & Jade!.Unalmas nap   Bonnie & Jade!-Unalmas nap EmptyKedd 27 Május 2014, 15:09

Ahogy,mondta Jade hogy jól informáltnak tűnök elnevettem magam. Persze,ő egy kicsit furcsán nézett rám.Még,azt nem tudja,hogy egy gondolat olvasó vagyok. Elvigyorodtam,rajta és ezt mondtam.
-Valóban,igazad van..de..elárulok egy titkot!!Gondolat olvasó vagyok.-Ránézve,mosolyodtam el. Viszont,ő...nem.Kicsit,gúnyos vigyorra húzta el a száját.Arra,kényszerültem mintha valami rosszat mondtam volna neki...Általában,nagyon kedves lány vagyok és sose bántanék meg senkit sem.
-Tudod,nem akartam korombánnak tűnni,hogy le sár vérűzzelek és így inkább meghagytam a gondolatot.Tisztelem,és becsülöm a körülöttem lévő embereket még ha, az az illető nem is.De..mesélj magadról valamit ha nem nagyon zavarlak.-Ha,már leül mellém,persze ugyan az az iskola házunk de,semmit nem tudunk egymásról.Szeretem,megismerni egy kicsit az embereket. Nem,szeretem ha valaki rosszban van velem mert,azt nem tűröm el.De,ahogy ezt a lányt nézem legalább egy apró kedvesség áradhatna belőle. De,ha ő ilyen akkor semmi okom sincs őt megváltoztatni.
Vissza az elejére Go down
Jade Glouster
Griffendél/7. évfolyam
Jade Glouster


* :
Hozzászólások : 162
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Jayden Hollins
Avataralany : Megan Fox
Karakterlap : Cold Fire
Karakterzene : Warrior

Bonnie & Jade!-Unalmas nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bonnie & Jade!-Unalmas nap   Bonnie & Jade!-Unalmas nap EmptyHétf. 26 Május 2014, 19:29


Szája mosolyra húzódott; de ebben a mosolyban már nem volt szemernyi kedvesség sem. Nem csalódtam és nem is vártam mást; az őszinteséget sokan nem szeretik, hacsak nem dicséretről van szó. De néha az igazság fájdalmas, ami már szálka a szemükben.
- Jól informáltnak tűnsz – mosolyodtam el gúnyosan ezen a beállításon. Mindent pontosan tud, de azért rákérdez, játszva a tudatlant, pedig háztársak vagyunk.
- Vagy sárvérű, ha úgy tetszik. – Nem szokásom gúnyolódni, most mégis ezt tettem. A hangomból áradó nemtörődömség és hűvösség világossá tehette számára, hogy mit gondolok róla és azokról, akik minden adandó alkalommal a származást hangsúlyozzák. Ő nem hívott sárvérűnek, de egyértelműen kiemelte a fontos dolgot, vagyis, hogy mugliszármazású vagyok. Ha nem ítélne meg vagy el ez alapján, akkor egyáltalán szóba sem hozta volna.    

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Bonnie & Jade!-Unalmas nap Empty
TémanyitásTárgy: Bonnie & Jade-egy unalmas nap   Bonnie & Jade!-Unalmas nap EmptyVas. 25 Május 2014, 15:44

Hmm...Mosolyodtam el a lányon.Egy,igazi vérbeli kis cafka lakozott benne.Csodálkozásomra,ismerősnek tűnt.Majd felé fordultam ezt mondtam.
-Jó a felsőd! Te,is ammolyan mugliszármazású vagy mint Hermione Granger és szintén Griffendéles?-Kérdeztem,miközben rajzoltam.Szerintem,azzal az Anthonyval vagy Tonyval hogy a csudában hívják jó páros lennének. Nem,tudom mi baja van csak...lehet hogy ilyen??Nekem,tök mind1.
Vissza az elejére Go down
Jade Glouster
Griffendél/7. évfolyam
Jade Glouster


* :
Hozzászólások : 162
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Jayden Hollins
Avataralany : Megan Fox
Karakterlap : Cold Fire
Karakterzene : Warrior

Bonnie & Jade!-Unalmas nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bonnie & Jade!-Unalmas nap   Bonnie & Jade!-Unalmas nap EmptyVas. 25 Május 2014, 15:18


Órák után egy könyvvel a kezemben léptem ki a nagy, tölgyfa ajtón. Egy kis kikapcsolódásra, feltöltődésre vágytam a hosszú és fárasztó nap után, ehhez pedig nem találtam alkalmasabb tevékenységet az olvasásnál. Mélyen belélegeztem a friss, kellemesen meleg levegőt, ami most kifejezetten jól esett, annak ellenére is, hogy nem vagyok oda az ilyen időjárásért. Furcsán hangzik, de a csontig hatoló hideg számomra kellemesebb a simogató napsugaraknál és akár órák hosszat képes vagyok bámulni a tomboló, pusztító vihart. Furcsa szokás, ami illik egy furcsa lányhoz.
A gyenge szellőben lágyan lengedeztek hosszú, ébenfekete tincseim; laza felsőmbe bele-belakott a szél. Nagy ívben teszek rá, hogy hétköznap a talár hordása kötelező. Nekem csak ne mondják meg, hogy mit viseljek, ha egyszer az adott ruharabban meg lehet fulladni, olyan meleg és kényelmetlen.  Mugliszármazású boszorkányként pedig nem csoda, hogy előnyben részesítem a mugli ruhákat; nem mintha a régi világomhoz akarnék kötődni, egyszerűen praktikusabbak.
Mielőtt a szökőkúthoz értem észrevettem, hogy valaki már van ott. De mivel kezében egy mappát tartott és éppen akkor halászott elő egy ceruzát meg egy radírt, gondoltam, nem fog zavarni. Tőlem szokatlan módon kinyögtem annyit, hogy ’ remélem nem zavarok’, de választ nem várva helyet foglaltam. Ha zavartam volna, az sem érdekel, de a lány mosolyogva kínált hellyel.
- Nem rossz – jegyeztem meg, amikor pillantásom a rajzára tévedt és, amikor felnéztem, szemben találtam magam kérdő tekintetével. – De én élesebb körvonalakat és sötétebb tónusokat alkalmaznék, az hangsúlyozza az érzelmeket. – Nem tudok rajzolni, de van szemem az ilyesmihez. Az már más kérdés, hogy megsértődik szavaimon, vagy komolyan veszi őket.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Bonnie & Jade!-Unalmas nap Empty
TémanyitásTárgy: Bonnie & Jade!-Unalmas nap   Bonnie & Jade!-Unalmas nap EmptyPént. 23 Május 2014, 18:01

Annyira,elegem volt már Piton képéből legszívesebben lerókáztam volna vagy mondjuk,egy átkot szórtam volna,de nem tehettem mivel ő volt az egyetlen és unalmas SVK-tanárunk. Mondjuk,Umbridge professzort ki nem állhattam a folytonos nyávogásával őt pedig,titokban megátkoztam.Lassan,vége volt az órámnak így hála istennek gyorsan,bepakoltam a cuccomat a táskámba kifelé menet vettem, az irányt gyors léptekkel fel a hálóterembe ledobni a cuccom majd,kisiettem és leültem a szökőkút mellé.Persze,kezembe volt a mappa és amivel rajzoltam. Mikor,megnéztem minden rajzomat minden élethű volt. Elkezdtem,unalmamba lerajzolni a kutat és az ott mellette álló,embereket.Tényleg,anyukámtól kaptam minden rajztudásom.Annyira,hiányzik és érzem nap,mint nap hogy velem van.Odajött,egy lány és megkérdezte leülhetek-e mellé.
-Persze,ülj le nyugodtan.-Nézte,a kutat ahogy csobog rajta a víz majd ránézett a rajzomra.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bonnie & Jade!-Unalmas nap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bonnie & Jade!-Unalmas nap   Bonnie & Jade!-Unalmas nap Empty

Vissza az elejére Go down
 
Bonnie & Jade!-Unalmas nap
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jade & Callie
» Lili & Jade
» James & Jade
» Lélekutazás: Jade-Zak
» Josh & Jade

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Roxfort :: Birtok :: Szökőkút-
Ugrás: