KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
James & Jade Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
James & Jade Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
James & Jade Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
James & Jade Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
James & Jade Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
James & Jade Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
James & Jade Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
James & Jade Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
James & Jade Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 James & Jade

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



James & Jade Empty
TémanyitásTárgy: James & Jade   James & Jade EmptyPént. 25 Júl. 2014, 16:40

James & Jade Original

Szóval...Jade, csak ezért hívott engem ide? Hát ezt most megkapta és nem dinka módon bántam meg. Nekem, is vannak érzéseim mint nekik hisz, még is csak egy ember vagyok. Azt, hiszem jobb ha feladom ezt a csajozást. A srácoknak igazuk volt, nem kellett volna vele kikezdenem de, végül is ő hívott ide engem. Én hülye meg, be is vettem azt, hittem egy tök aranyos csajjal, beszélek közben meg, csak jól lealáz, és összetöri a szívem. Ha, egyáltalán még maradt nekem. A szemeibe néztem, azzal a szomorú pillantással és hozzá szóltam.
Te.most, komolyan ezért hívtál ide engem? Gratulálok megkaptad amire vágytál. Most, pedig hagyj...kérlek- Szomorúan, elballagtam ott hagytam. Gondoltam, arra hogy van esélyem nála de..nem gondoltam volna, hogy így kifognak kosarazni. Ez most nagyon, rosszul esett. Órákra, nem jártam nem volt kedvem és még aludni is alig aludtam valamit. Még, jelen pillanatban a srácokkal se volt kedvem hülyéskedni. Apropó ha már itt tartunk megmondom nekik, hogy engeszteljenek ki. A helyembe kérjenek bocsánatot Jadetől de, ha jobban belegondolok inkább még sem. Kell, nekem egy kis idő még nem tudom rendesen feldolgozni az egészet. Sose, volt még barátnőm és cserébe ezt kapom. Szomorúan elénekeltem a Love me Love me számot, és Jadere gondolok folyamatosan. Hát, ez van ha ennyire megaláztak engem és összetörték a szívem, ezt sosem fogom elfelejteni. Tudom jól, mindig is az a jelszóm hogy James Diamond sose adja fel de most muszáj túl tennem magam rajta. Sőt, mi több mindenen.
Vissza az elejére Go down
Jade Glouster
Griffendél/7. évfolyam
Jade Glouster


* :
Hozzászólások : 162
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Jayden Hollins
Avataralany : Megan Fox
Karakterlap : Cold Fire
Karakterzene : Warrior

James & Jade Empty
TémanyitásTárgy: Re: James & Jade   James & Jade EmptyPént. 25 Júl. 2014, 12:27


James & Jade


Már láttam, hogy így nem tudom megértetni vele az álláspontomat. Szavaim egyik fülén be, a másikon ki; egyszerűen semmit sem fogott fel belőlük, vagy csak bosszantani akart, amit – megjegyzem – remekül sikerült kiviteleznie. Más lehetőség nincs, és ha a jövőm nem múlna részben rajta is, már rég megátkoztam volna. Először akkor, amikor megszólított, másodszor, amikor a ’csajának’ hívott, harmadszor pedig most.  De nem voltam abban a helyzetben, hogy ezt megtehessem, így nyugalmat erőltetve hangomra, szólaltam meg újra.
- Ne érts félre, nem veled van bajom. – Bár ez azért erős túlzás, mert tény és való, a stílusa nagyon nem tetszik. Nem vagyok büszke magamra, de képtelen vagyok elvonatkoztatni a pletykáktól, és az első, nem túl jó benyomástól, pedig nekem kellene a legjobban tudom, hogy igazságtalan vagyok. Talán most is. Eszembe jutottak rossz tapasztalataim, és bár viselkedése továbbra is dühített, képtelen voltam olyan elutasítóan viselkedni, mint eddig. – A rendeletet tartom igazságtalannak. Felháborító, barbár, embertelen dolog, amit a Minisztérium akar, és én nem leszek részese. Ha ezért eltörik a pálcámat, legyen, de jogom van magam eldönteni, hogy kivel kötöm össze az életemet. Nem fogom tönkretenni a gyerekeim életét. – Keserűen összeszorítottam ajkaimat. Tudom, milyen egy szétesett családban, szeretet nélkül felnőni, és egy hülye rendelet miatt nem fogom végignézni, hogy a gyerekeim olyan sorsra jussanak, mint én. Ha ezt nem tudom teljesíteni, akkor inkább sose lesz gyerekem.
- Akkor mihez kezdjünk? – Mást már nem tudok mondani, ha ezek után sem érti meg, hogy most nem arról van szó, hogy elmegyek-e vele randizni, vagy sem, akkor felesleges tovább maradnom. Ha megérti, elfogadom, hogy nem az a bájgúnár, akinek hittem és talán normálisan is tudunk beszélgetni egymással, bár nem tudom, mi értelme lenne.  

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



James & Jade Empty
TémanyitásTárgy: Re: James & Jade   James & Jade EmptyCsüt. 24 Júl. 2014, 16:00

[quote="James Diamond"]James & Jade Tumblr_lnaxzrlstO1qc8oip
Engem, nem érdekelnek a kifogások amit Jade mond nekem akkor is bejön és ez nem változtat semmin. Hiába, azt mondja hogy hárpia vagy nem akkor is cuki lehet ha mérges. De...muszáj csajnak lenni mert a srácokkal fogadtam nem, akarom elveszíteni. Ha, Jade nem akarja akkor nem akarja. Mikor, befejezte a mondnadóját megkérdeztem tőle.
Szóval...akkor te nem akarsz velem lenni?- Kérdeztem tőle kicsit szomorúan. Pedig, már azt hittem hogy legalább lesz egy normális csajom de, sose sikerül. A legutóbbi is csak 10 percre járt velem azóta kivagyok teljesen magamból fordulva. De ha Jade nem akarja ám legyen. Tudnia, kell hogy kivel is áll szemben mivel én vagyok James Diamond. Aki soha nem adja fel az álmait mindig harcolok na jó kivétel mikor nem de, akkor is. Totál belezúgtam Jadebe és ezt, most nem fogom hagyni elúszni. Mert, itt jön James Diamond.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



James & Jade Empty
TémanyitásTárgy: James & Jade   James & Jade EmptyKedd 22 Júl. 2014, 22:45

James & Jade Tumblr_lnaxzrlstO1qc8oip
Engem, nem érdekelnek a kifogások amit Jade mond nekem akkor is bejön és ez nem változtat semmin. Nem, akarom hogy változzon miattam nem, láttam még hárpiának de, biztos cuki ha mérges. Épp, ezért mikor mind a ketten felálltunk, az asztaltól odamentem a srácokhoz, és azt mondtam nem jött be. De James Diamond nem adja, fel a próbálkozást. Vettem, egy csokor virágot kiöltözve álltam Jadékházánál. Mikor, kinyitotta hátam mögül elővettem, a virágot és megkérdeztem tőle.
Szia!Nincs kedved velem eljönni randira?- Kérdeztem tőle miközben, rá mosolyogtam és a kezembe volt a virág. Annyira gyönyörűnek látszott hogy az hihetetlen. Talán, a meggyőző virágok és a mosolyom eltudja csábítani, egy randira. Eszembe jutott a Palm Woods mikor lányokat kértem randizni, de egyik sem akart velem jönni. Nem tudom miez de mintha itt, sokkal könnyebb lenne mint otthon. Remélem azért ez befog válni. Igaz, mert ahogy mindig mondom James Diamond nem adja fel. Ahogy azt, sem hogy a kirendelt pár szívét meghódítsam. Itt jön a színpadon James Diamond és Jade Glouster. Jó, de kicsit hihető történetet szeretnék. Mert, ez az hihető sexy és gyönyörű.
Vissza az elejére Go down
Jade Glouster
Griffendél/7. évfolyam
Jade Glouster


* :
Hozzászólások : 162
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Jayden Hollins
Avataralany : Megan Fox
Karakterlap : Cold Fire
Karakterzene : Warrior

James & Jade Empty
TémanyitásTárgy: Re: James & Jade   James & Jade EmptyKedd 22 Júl. 2014, 20:17


James & Jade


Nem, én ezt nem így terveztem. Más reakcióra számítottam Diamondtól, de megint csak bebizonyosodott, hogy pocsék emberismerő vagyok, és jobban járnék, ha pont az ellenkezőjét tenném annak, amit hiszek. Kellett pár másodperc, hogy összeszedjem gondolataimat, és visszafogjam kikívánkozó, nem éppen kedves véleményemet.
- Nem vagyok a csajod - mondtam ingerült hangon. Komolyan, el sem tudtam képzelni, hogy valaki így értelmezi a rendeletet, és látható örömmel fogadja azt. – Figyelj, a rendelet KÖTELEZ minket, hogy összeházasodjunk és csináljunk két gyereket. Mi lenne akkor, ha mondjuk, elmennék veled randizni, és kiderülne, hogy egy kibírhatatlan hárpia vagyok? De neked el kell venned, mert a rendelet ezt mondja, és el kell fogadnod, hogy én leszek a gyerekeid anyja. – Megcsóváltam a fejem, ezzel épeszű ember nem érthet egyet. – Ezért hívtalak ide, hogy megbeszéljük a dolgokat. – Elhallgattam, várva, hogy válaszoljon valamit, mert nem tudtam, hogy folytathatnám. De a közénk telepedő súlyos csend megint csak arra késztetett, hogy megszólaljak.
- Szerintem várjunk még a randival, hátha tényleg egy hárpia vagyok, vagy egy hülye liba. Bármi megeshet – vigyorodtam el.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



James & Jade Empty
TémanyitásTárgy: James & Jade   James & Jade EmptyKedd 22 Júl. 2014, 19:18

James & Jade Heygirl
Ahogy, mondta a nevét ismerem de hogy lehet ilyen, hülye a csaj hiszen a nevén szólítottam de, tetszik nekem. Igen, megkaptam a kirendelt páros cuccot de nem hittem volna, hogy ilyen dögös a csaj. Szemeibe, néztem majd megkérdeztem tőle.
Nézd, én nagyon örülök hogy lett csajom. Nekem, még sose volt legalább is 10 percig aztán, szakítottunk. Nézd nincs kedved eljönni egy randira?- Kérdeztem, tőle mikor a kezemet az övéhez tettem. Nagyon, elkápráztatott a csaj és nem tudom mit tegyek vagy mondjak. Általában jóvagyok, a nőknél de remélem nálam is bejön.
Vissza az elejére Go down
Jade Glouster
Griffendél/7. évfolyam
Jade Glouster


* :
Hozzászólások : 162
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Jayden Hollins
Avataralany : Megan Fox
Karakterlap : Cold Fire
Karakterzene : Warrior

James & Jade Empty
TémanyitásTárgy: Re: James & Jade   James & Jade EmptyKedd 22 Júl. 2014, 18:23


James & Jade


Sietős léptek zaja ütötte meg fülem, mire vállam fölött vetettem egy pillantást a közeledőre, akiben könnyedén felismertem Diamondot. Egyszerűen eltéveszthetetlen, köszönhetően, hogy csak úgy árad belőle az önteltség. Megvártam, míg közelebb ért és megállt, de még akkor sem szólaltam meg. Kérdésére csupán enyhén felvontam szemöldököm, és intettem neki, hogy üljön le, mert én nem fogok felállni, de az is esélytelen, hogy felnézzek rá.
- Szia! Nem tudod, hogy ki vagyok, ugye? – sóhajtottam lemondóan, hiszen kérdése meggyőzött róla, hogy nem nagyon rémlik neki, hogy én lennék a kirendelt párja. Bár a kis üzenetemből egyértelműen kitűnik, hogy miért akartam vele találkozni, de fellépése alapján lehet, hogy csak az első mondatig jutott, vagy agya csak a randi szót tudta feldolgozni -, amit nem véletlenül tettem idézőjelbe.
- Jade Glouster vagyok, a kirendelt párod. Gondolom, te is megkaptad a levelet a Minisztériumból – pillantottam rá, válaszára várva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



James & Jade Empty
TémanyitásTárgy: James & Jade   James & Jade EmptyHétf. 21 Júl. 2014, 21:44

James & Jade Heygirl
Nos, a skacokkal elhülyéskedtük, az időt amikor megláttam egy üzenetet valami Jadetől.Tetszett, dolog így gyorsan kicsíptem magam, és elmentem. Ott, várt Jade én pedig bedoptam a jó csajozós dumát.
Szia! Te vagy Jade ugye? Mizujs baby?- Hát, mondjuk ez nem volt valami lenyűgöző stílus de, ez van. Ennél többet kitudok magamból hozni. Remélem valami jót akar nekem mondani. Persze mèg jövőre is itt leszünk, a mágus családnban mert, én szeretek itt lenni, de megmutatnám neki, Palm Woodsot. Na de azért hagyom őt is szóhoz jutni.
Vissza az elejére Go down
Jade Glouster
Griffendél/7. évfolyam
Jade Glouster


* :
Hozzászólások : 162
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Jayden Hollins
Avataralany : Megan Fox
Karakterlap : Cold Fire
Karakterzene : Warrior

James & Jade Empty
TémanyitásTárgy: James & Jade   James & Jade EmptyHétf. 21 Júl. 2014, 19:37


James & Jade


Ötkor legyél a tóparton. Essünk túl az első (és egyben utolsó) „randin”.
                                                             Jade

Már egy jó ideje a tó partján üldögéltem, egy tölgyfa lobjának árnyékában, felhúzott térdekkel, hátamat a fa törzsének vetve, miközben mindenízű drazsét majszoltam. Egyet ügyes mozdulattal a számba dobtam -, bár nem mindig sikerült a mutatvány, néha az orromon koppant a cukorka -, egyet pedig az óriáspolipnak hajítottam, aki lustán lebegett a víz felszínén. Miután elfogyott az édesség, sem hagyott rögtön magamra, de miután megbizonyosodott róla, hogy feleslegesen vár, egy csobbanással alámerült, és többször nem mutatkozott. Ettől fogva azzal szórakoztattam magam, hogy köveket dobáltam a tóba, és elmerengve figyeltem a víz körkörös fodrozódását.
Diamond késett, de ez nem lepett meg. Nem ismerem túl jól, de évfolyamtársak vagyunk, így már volt szerencsém némi információt gyűjteni róla, és a pletykák sem kerültek el, amikből mindenesetre annyit leszűrhettem, hogy egy bájgúnárral akar összeboronálni a Minisztérium. A Rendeletet legfeljebb nyomdafestéket nem tűrő szavakkal tudnám illetni, így inkább nem térek ki bővebben a véleményemre. Diamondot azért hívtam ide – és nagyon remélem, hogy eljön -, hogy tisztázzuk a dolgokat, hiszen hivatalosan mégiscsak a jövendőbelimnek számít, és hogy valami közös álláspontra jussunk. Nem szándékozom rákényszeríteni magam, és ezt tőle is elvárom, bár remélhetőleg ő sem táplál hiú reményeket a kapcsolatunk felől, annál is inkább, mert önmagán kívül szerintem észre sem vette, hogy más is van a világon. Igyekezni fogok, hogy szót érthessek vele, és ha nem nehezíti meg a dolgom a hülyeségeivel, talán még sikerülhet is.



| NOTE: Remélem tetszik.|
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





James & Jade Empty
TémanyitásTárgy: Re: James & Jade   James & Jade Empty

Vissza az elejére Go down
 
James & Jade
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» James és Karen
» Lélekutazás: Jade-Zak
» Josh & Jade
» Jade Glouster
» James & Callie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Roxfort :: Birtok :: Tó és partja-
Ugrás: