KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
James & Callie Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
James & Callie Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
James & Callie Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
James & Callie Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
James & Callie Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
James & Callie Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
James & Callie Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
James & Callie Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
James & Callie Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 James & Callie

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



James & Callie Empty
TémanyitásTárgy: James & Callie   James & Callie EmptySzer. 23 Júl. 2014, 19:02

Csodálatos az idő! Be van borulva, a szél fúj és egyre csak a közelgő viharral kecsegteti a Varázsvilág e részét. Remek alkalom egy kis kutakodásra. Egy szűk farmerben, térdig érő csizmában, zöld felsőben álltam meg a tükröm előtt, majd próbálgattam, melyik hajstílus tetszik ma a legjobban. Végül, csak a fülem vonalában összekötöttem, felvettem a gyűrűm, a pálcám-jó szokásomhoz híven a csizmámba rejtettem- és el is indultam. Az ajtóm hangos puffanással zárult maga mögött, és kissé hangos kopogással mentem végig a folyosón, majd a lépcsőkön. Ahogy végignéztem a diákokon nem nagyon tűnök ki közülük. Egyelőre. Meg persze az is sokat számít, hogy nincs rajtam talán. Mosolyogva intettem pár diáknak és sietősen elhagytam az iskola épületét. A szabadidőmben nem vagyok hajlandó bent maradni, főleg nem egy ilyen tökéletes napon.
Utam nem vezethetett más fele, mint a Mézes falásba, ahol egy évnyi elegendő cukormennyiséggel indultam tovább. Oké az igazsághoz hozzátartozik, hogy van, akinek ez egy évig elég lenne, nekem azonban maximum 1 hétig. Persze itt felmerülhet, hogy milyenek a fogaim állapota, de hadd mondjam büszkén, hogy az állapotuk tökéletes és egy tömés sincs bennük. Visszatérve az útra, beszaladtam a pennaboltba egy vadonatúj pennáért, tintáért, és pár pergamenért és már robogtam is fénysebességgel a Szellemszállás felé.
A kerítésnél megálltam, jó alaposan körbenéztem, mert ugye ha diákot látok azonnal el kellene küldenem, a minimummal, hogy magam kísérem vissza Roxmorts-ig, de mivel erre most nem került sor, magabiztos léptekkel, indultam a számomra kissé viskó jellegű házig. Útközben persze boldogan majszolgatva egy grillázs-t.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



James & Callie Empty
TémanyitásTárgy: James & Callie   James & Callie EmptySzer. 23 Júl. 2014, 23:31

A fiúkkal az volt a tervünk hogy Kendallnak barátnőt szerezzün de, mivel ezt lőttük így Roxmortsba mentünk. Imádjuk, a szellemszállást de már valaki meg is előzött minket. A fiúk gyorsan vissza mentek nem, értem hogy miért így egyedül maradtam. Megmondom az őszintét még sosem láttam, ezt a helyet de ott volt egy gyönyörű nő. Mivel újjak vagyunk alig, ismerünk valakit láttam hogy ír de meg kell, vele próbálnom ismerkedni. Hiszen, ki nem tudna egy tanárt felismerni és egy diáktól megkülönböztetni?? Na, jó ez egy picit hülye kérdés volt a fejembe. Nem vagyom, az a túl okos de még is csak egy hármasért küzdök. Minden esetre nagy levegőt vettem, és a szellemszálláshoz közel kerülve láttam, a nő jegyzeteit. Megfogtam, a drótot és a házat bámultam majd megszólaltam.
Elnézést! Miért olyan érdekes ez a ház? Tudja még új vagyok!- Néztem, a nőre mikor még mindig jegyzetelt. Teljesen elvarázsolt ahogy ír és....na jó teljesen becsavarodtam. Fogalmam sincs mi ütött belém. Ha mindig, meglátok egy lányt vagy egy nőt beszélgetek vele folyamatosan. De, ő mindig írt én pedig visszafordultam a házhoz és bámultam. Na meg persze azt elképzeltem hogyan fog minket fogadni Gustavo. Nem vagyok türelmetlen de azért kezdett idegesíteni, hogy még most is ír. Talán...ezt, a lány vadászsózsdit jobb ha befejezem. Vagy, még sem?? Mert én vagyok James Diamond..
Vissza az elejére Go down
 
James & Callie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gav & Callie
» Gav & Callie
» Benedict & Callie
» Jade & Callie
» James & Jade

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: