KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Gav & Callie Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Gav & Callie Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Gav & Callie Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Gav & Callie Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Gav & Callie Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Gav & Callie Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Gav & Callie Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Gav & Callie Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Gav & Callie Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Gav & Callie

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Gav & Callie Empty
TémanyitásTárgy: Gav & Callie   Gav & Callie EmptyVas. 02 Feb. 2014, 13:27

Találkozás a végzettel

Ezeket a lépcsőket, nem nekem találták ki! Nagy nehezen sikerült feltankolnom édességből, miután Dumbledore hivatott, hogy az óráimon, egy tanársegéd is részt fog venni, és néha hagyjam tanítani. Az addig rendben van, csak a bökkenő, hogy még Én sem tartottam órát. De semmi gond. Természetesen, mindig örömmel fogadom a segítséget csak azt nem tudom, hogy mikor fog tanítani. Az első pár órát szeretném Én meg tartani, mert lássuk be, Én vagyok a tanár Ő meg csak egy tanársegéd. Az évfolyamoknak meg engem kellene megszokniuk, nem őt. Na mindegy, majd elválik. Sóhajtva, kezdtem el fellépkedni a lépcsőkön. Csizmám sarkának kopogó hangja kis vízhangot vert. Nem is csodálom, mivel minden diák órán ül. Végtére, délelőtt van. Ha szembejönne egy tanár, valószínűleg engem is betessékelne az egyik órára, és leszidna, amiért nem vagyok talárban. Már amennyiben, olyannal találkozom, akivel eddig még nem. Megálltam a lépcsőfordulónál és elkezdtem kisilabizálni, hogy merre is kellene mennem ahhoz, hogy megtaláljam a termet, ahol időm nagy részét tölteni fogom. Azt mondták, hogy jól felszerelt, és ahogy benéztem a Bájitalterembe tényleg mindennel fel van szerelve. Ohh igen, a Bájitaltan terem. Merő véletlenségből bukkantam rá, és mivel üres volt, úgy gondoltam szétnézek. Bár lehet, hogy ezt nem az éjszaka közepén kellett volna megejtenem, mivel Piton professzor, elkapott és az igazgatóhoz vitt. Közölte, hogy hatalmas büntetést, fogok kapni, a létező legtöbb kiszabott pontot fogja levonni a házamtól. Hiába mondtam neki, hogy tanár vagyok és semmi közöm egyik házhoz sem mintha meg sem hallotta volna. Persze mikor odaértünk a professzor, jól megmosolyogta az eseményeket, és tisztára mosta a nevemet. Velem meg megígértette, hogy nem fogok éjjel kóborolni a Bájitaltanteremben. Hozzá kell tennem, hogy ezt nem kellett volna kérnie sem. Amíg nem muszáj, nem fogok a közelébe menni.
Nagy visszaemlékezéseim közepette elindultam felfele, gondolván, hogy az lesz a helyes út. Hát, nem éppen. Szerintem rossz emeleten közöttem ki, de sebaj, majd csak ráakadok a dolgokra.
Olyan fél óra bolyongás után, megtaláltam a helyes ösvényt. Nem fog ki rajtam ez a lépcső! Még ha itt fogok gyakorolni, minden este, hogy mindig odataláljak, ahová akarok menni. Na tehát, akkor biztos lépésekkel elindultam a folyosón, a terem felé. Amikor odaértem és már nyúltam volna a kilincs felé rá kellett jönnöm, hogy tele van a kezem és így ügyes bajos lesz kinyitni az ajtót. Mert ugye, az egyik kezemben volt két könyv, egy notesz és a kedvenc megbűvölt tollam. Joel egyik tolla volt, amit megbűvöltünk, hogy ne kelljen mindig tintát hordanom. Valamiért rendszerint kiborítottam, puszta véletlenből … A másik kezemben, pedig egy tál sütemény volt. Jó, nem tehetek róla, elcsábultam! A pálcám persze a csizmámban pihent, hol máshol. Előrelátóbbnak kellene lennem. Na de nem dől össze a világ, kár ezen sopánkodni. Elindultam az ajtóval szemközti padhoz, ahova mindent lepakoltam, majd kinyitottam a terem ajtaját és belöktem. Miután megbizonyosodtam, hogy nyitva marad visszatipegtem a padhoz, összeszedtem a holmim, és elindultam be a terembe.
Vissza az elejére Go down
Gavin Guile
Auror/Tanársegéd/Animágus
Gavin Guile


Hozzászólások : 54
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Auror, Tanársegéd, Animágus
Kirendelt pár : Calliope C. Caillebotte
Avataralany : Roo Panes

Gav & Callie Empty
TémanyitásTárgy: Callie & Gavin   Gav & Callie EmptyVas. 02 Feb. 2014, 14:13

Nem volt elég az Öregnek, hogy mindjárt az első napomon beosztott asztronómiára... Arra, igen! Én, aki négy évi tanultam a lehető legmagasabb szinten a sötét varázslatok kivédését, a bűbájtant, az átváltoztatástant, a bájitaltant... Asztronómia! De ez nem elég neki, de még mennyire nem! A második napomon tartsak rúnaismeretet. Rú-na-is-me-re-tet! És persze megint csak előző este szól.

Biztos vagyok benne, hogy ezt azért kapom, nehogy könnyű dolgom legyen. Végül is, belegondolva 'politikájába', helyesen cselekszik. Ha nem tenne ilyen drasztikus lépéseket, már most unnám ezt az egészet, és minden szünetben kiszöknék halálfalót vadászni...

Szánt szándékkal még szünetben bemegyek a rúnaismeret terembe (diákkoromban egyszer-kétszer randalíroztam itt esténként, így tisztán emlékem a hollétére), és a katedrán várom a diákokat. Becsöngőkor besereglik egy csapat hollós és hugrás, főként lányokból álló osztály. Negyedév körüliek lehetnek, és a lányok egyből sóhajtozni kezdenek miattam. Én is miattuk...

Elkezdem az órát, és örömmel veszem észre, hogy nem vagyok hülye rúnaismeretből ma sem. Hogy felelevenítsem az eddig tanultakat, egy kis játék segítségével beszédre ösztönzöm őket. Vagy nem tanultam semmit sem eddig, vagy nagyon feledékenyek. A számokat húsz fölött már alig tudják elsorolni, a cselekvő igékkel pedig... Inkább hagyjuk.

Nagy unalmamban észreveszem, hogy nyílik az ajtó, és belép egy fiatal, nálam is fiatalabb lány. A rúnaismeret tanárnő. Ott áll az ajtóban, keze tele a lehető legkülönfélébb kacatokkal. Jót mosolygok rajta. A diákok hátrafordulnak, de megköszörülöm a torkomat. - Kérlek, figyeljetek most ide. Mint ahogy azt az óra elején már mondtam, én csak tanársegéd vagyok. Az igazi rúnaismeret tanárotokat még nézhetitek eleget - csibészes mosolyomra húzódik a szám, és szemügyre veszem a kedves tanci nénit...

Hamarosan kicsöngetnek, és ketten maradunk a teremben. A holmijait lerakta a leghátsó padba, és most azon küzd, hogy a tanári asztalhoz vigye őket. Sebes léptekkel átszelem az osztályt, és odaállok elé - Gavin Guile, kedves Tanárnő! - mutatkozom be, és jobbomat nyújtom felé. - Segíthetek? - kérdezem vigyorogva, és válaszát meg sem várva felkapom holmijainak nagy részét. Miután minden a helyére kerül az asztalán, folytatom - És milyen véleménnyel van az órámról? - ha jól vettem észre kicsit elkalandozott, de talán veszi a lapot, hogy nem érdekel az órámról való véleménye. Ő maga már sokkal jobban...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Gav & Callie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gav & Callie   Gav & Callie EmptyVas. 02 Feb. 2014, 14:51

Basszus. Ez volt az első dolog, ami az eszembe jutott. És szerintem nem csak a diákok néztek döbbenten rám, Én is ugyan olyan bárgyún néztem rajtuk végig. Azt mondta, hogy ma nincs Rúnaismeret óra! Az a vén róka, becsapott! Pillanatok alatt mosolyra húztam ajkaimat ezzel leplezve zavarom, és csak biccentettem a férfi felé, jelezve üdvözletem és köszönetemet kifejezve a kimentésemért. Három lépéssel a hátsó sorban helyet foglalok, és lepakolok. Előkapom a pálcám, és egy suhintással hangtalanul becsukom az ajtót, majd hangtalanul fellapozom az egyik könyvemet és mint aki ott sincs elmerülök benne. Pontosabban elmerülnék, ha nem azt figyelném, mit mond a kedved tanársegéd, és hogy mennyire együgyűeknek mutatják magukat a lányok, csak hogy a tanár pár kedves szóval kisegíthesse őket. A fiúk többsége unja az órát. Nem csodálom, hisz javarészt a lányok szerepelnek. Nagyon kíváncsi leszek, hogy ha Én tartom az órát, akkor is ennyire előre ülnek-e majd. Piros pontot érdemelne, hogy hallgatásra bírta a diákokat, bár amilyen a stílusa nem csodálom. Tipikusan lányok kedvence, és ezt Ő is nagyon jól tudja. Jó nem csodálom, tényleg nem rossz, de azért van benne némi kivetni való. Magabiztos, segítőkész és kicsit önteltnek, egoistának mondanám, így első végigmérésre, de hát ki ne lenne az, az Ő fizimiskájával.
Mire elkényelmesedtem, már vége is lett az órának. A diákok lassan elhagyták a termet és mosolyogva köszöntem vissza nekik, miközben felálltam, és megigazítottam a szoknyámat. Elrejtettem a pálcám és felpakoltam magamra ismételten a holmimat. Szép lassan elindulok, mire előttem terem, mint kiderült Gavin és jobbat nyúlt. Jelentőségteljesen ránézek, jelezve, hogy nem nagyon tudok vele kezet fogni.
-Calliope Caillebotte. És … -És nem tudtam befejezni a mondatomat, mert kikapta a kezemből a süteményes tálcámat. Az első dolog, ami az eszembe jutott, hogy „Azaz Én sütim”. de persze ezt nem közölhettem vele és milyen nő lennék, ha nem élvezném, egy férfi segítőkészségét? Na ugye, milyen gonosz lennék, ha visszautasítanám. Feje felett kinézek és egy gyönyörű táj fogad. Nos, most igazán örülök, hogy ez a termem. Már alig várom, hogy alkonyodjon és repülhessünk Eclaire-rel. Végigmérem hátulról is és mosolyogva állok meg tőle egy méterre és fogalmam sincs mit kérdezhetett, mert nem érdekelt abban a pillanatban. Mivel van némi tapasztalatom, hogy ne mutassam ki az adott érzéseimet, így továbbra is csak mosolygok. Eltöprengve fürkészem az arcát, majd az első ésszerű dolgot, ami az eszembe jut kinyögöm.
-Ugye nem Rúnaismeretre szakosodik?- Most tényleg lemagáztam. Igen, oly’ bár tűnik. Nem baj. Majd meg ez. Betudhatjuk egy enyhe kis elmezavarnak, amit a csábos mosolya okoz. Több, mint valószínű ezzel csábítja el a nőket. Apró pírral az arcomon pakolok le, miután távolabb lépett az asztalomtól, majd kiveszem a könyvből a könyvjelzőnek használt levelemet, amit a Minisztérium küldött.

Vissza az elejére Go down
Gavin Guile
Auror/Tanársegéd/Animágus
Gavin Guile


Hozzászólások : 54
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Auror, Tanársegéd, Animágus
Kirendelt pár : Calliope C. Caillebotte
Avataralany : Roo Panes

Gav & Callie Empty
TémanyitásTárgy: Callie & Gavin   Gav & Callie EmptyVas. 02 Feb. 2014, 16:32

Calliope, mint ahogy nagy nehezen megtudtam a nevét, kissé szétszórt. Ezt betudható a jelenlétemnek, és valószínűleg jellemének is. Ennyire még senki sem volt szétszórt a környezetemben. Ez tetszik!

Keveset, szól akkor... Hangos nevetésben török ki, hangom visszhangzik a teremben, és szerintem a folyosón is. - Köszönöm, Caillebotte professzor! - nevetek rá, és egy csepp könnyet törlök ki a szememből - Ilyen jó véleménnyel is már régen voltak rólam! - remélem nem veszi komolyan, és lejjebb enged. Nem kell itt magázódni! - Megnyugtathatom, hogy semmiféle ilyen ötlet nem áll szándékomban. Reményeim szerint egy évet leszek csak itt, utána pedig a nagyvilágban hajkurászom Voldemort utódait - folytatom könnyedén. Én kimondom a nevet, és kimondtam régebben is. Ebből nem vagyok hajlandó engedni senki kedvéért.

Tovább pakol, miközben én beszélek, valószínűleg azért, hogy ne lássam vörösödő fejét. Figyelem mit csinál, és megakad a szemem a Rendeletes levelén. Ha jól látom még ép a pecsétje, akárcsak az enyémnek. De az enyém hol is van? Emlékeim szerint egy tó alján rohad szét. Nekem nem mondja meg senki sem, hogy ki legyen a párom. Nekem már megvolt a párom, köszönöm, újat nem kérek. Feldühít a Minisztérium, és a Rendelet gondolata is.

Szerencsére jó a pókerarcom, így ebből nem látszik semmi sem. - Ki a kirendelted? - kérdezem, mert már kezd zavaróvá válni a csend. Nem magázom, mert úgy érzem, azzal zavarba hoztam őt. Talán így könnyebb lesz. Felöltöm szokásos mosolyom, és várom a választ.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Gav & Callie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gav & Callie   Gav & Callie EmptyVas. 02 Feb. 2014, 17:10

Nagy szemekkel és jobb szemöldököm felvonva nézek a tanársegéd felé, aki hangos hahotázásban tört ki. Valóban ennyire vicceset mondtam volna, vagy szimplán nincs meg pár kereke… Pillanatokon belül visszatér a mosolygós énem és várom, hogy abbahagyja a nevetést. Tényleg nem sértésnek szántam, amit mondtam, csak na … Nem úgy néz ki, mint aki él-hal a rúnákért és szeretne különböző feltárásokon rúnafordító lenni. Így visszaemlékezve, életem egyik legjobb nyarát töltöttem Egyiptomban. Azok a gyönyörű hieroglifák a koporsó körül, a piramis labirintus rendszere, amiben nem egyszer eltévedtünk, azok a furcsa ételek … Minden olyan … Távolinak tűnik. Szívesen részt vennék még egy két túrában. Meg is beszélem a professzorral, hogy nyáron engedje meg, hogy elmehessek pár régészeti feltárásra. Valahova fel kellene írnom, hogy el ne felejtsem.
Voldemort utódai … Milyen szépen fejezte ki magát. Én inkább talpnyalóknak mondanám őket. –Ez esetben, Ön Auror, nem de bár? – Kérdezem mosolyogva, majd az asztalomat megkerülve a fiókba pakolom a füzeteket, amiket magammal hoztam.
Az a vacak levél is … Nem értem, nekem miért kell benne lennem ebben az egészben? Bezzeg, aki a minisztériumban dolgozik, az kimarad ebből az egészből. Ohh igen és a minisztériumi ivadékok is. Pontosabban, az ivadékoknak apuci és anyuci elintézte, hogy az legyen a párja, akit Ő akar. Ami igazságtalanság és erkölcstelen! Mondjuk nem tudom mi alapján választották ki a párokat, azon kívül, hogy ne legyen arany vérű arany vérűvel.
-Őszintén? Nem tudom, és nem is érdekel. Amilyen az Én szerencsém, valami hájas, lusta, semmirekellő szerencsétlenséget kapok, aki azt se tudja, hogy eszik-e vagy isszák a crucio átkot … Mindamellett, a Minisztárium erkölcstelenül és saját utódainak kedvezésével hozta meg a párokat, ami szerintem erkölcstelen.- Morogtam, majd felsóhajtottam. – De ha már itt vagyunk … - Megfogtam a levelet, majd leszedtem a pecsétet és szétnyitottam. az elejétől kezdve felolvastam. Tiszta hivatalos maszlag és baromság. Szerintem senki nem érdemli meg, hogy elrendeljék ki-kivel házasodjon össze. Ez már nem a középkór, remélem ezt a minisztérium is tudja. –Az Ön kirendelt párja … - És itt elakadt a szavam. Köpni-nyelni nem tudtam. 10 elolvastam a nevet, nem-e értettem valamit félre, de nem. Feketén-fehéren, azaz sárgán ott állt a név. Az eszem megáll … Lecsaptam az asztalra a levelet, és egy lépéssel, már le is ültem a katedra szélére. Hogy Én mekkora idióta vagyok …
Vissza az elejére Go down
Gavin Guile
Auror/Tanársegéd/Animágus
Gavin Guile


Hozzászólások : 54
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Auror, Tanársegéd, Animágus
Kirendelt pár : Calliope C. Caillebotte
Avataralany : Roo Panes

Gav & Callie Empty
TémanyitásTárgy: Callie & Gavin   Gav & Callie EmptyVas. 02 Feb. 2014, 17:46

Valószínűleg félreértette az 'utódai' kifejezést - Igen, auror. Speciális sötétmágus vadász. A Nagyúr utódai alatt pedig a jövendőbeli Voldemortokat értem. A Halálfalók csak férgek - szinte köpöm a szót. Undorodom az egész bagázstól.

Hasonlóan vélekedik a levélről, mint én. Rávigyorgok. Nem akartam, hogy kinyissa, de már nem fogom ebben megállítani. Hangosan elkezdi olvasni, majd fent akad a szeme. Kérdőn, értetlenül nézek rá, de nem válaszol. Akar, csak nem tud.

Hápogni sincs ereje, néma szóra nyitja a száját. Ennyire azért nem lehet szörnyű!- gondolom. Lecsapja az asztalra a levelet, és hátrébb lép, majd leroskad. Közben figyel. Most már tényleg kíváncsi vagyok a párjára...

Közelebb lépek az asztalhoz, és rápillantok a névre.

"Gavin Guile"

MÍÍÍÍÍÍ? Újra odanézek:

"Gavin Guile"

Én ezt nem akartam megtudni! Ránézek a lányra és hosszú idő óta először ijedtség ül ki az arcomra. Mert ha ez az ő levele, akkor az enyémben... Az ő neve áll. De ez nem lehet...

Egy világ omlik bennem össze, meg kell kapaszkodjak az asztal szélében. Én már nem tudok úgy szeretni embert! Amióta Karrist elvették tőlem, nem. Akkor megfogadtam, hogy sosem teszem meg még egyszer ugyanezt magammal, nem akarok elveszíteni még egyszer egy nőt sem. Calliopéval szerető szinten tökéletesen ellettem volna, mint ahogyan előtte sok mással. De így... Ő majd többet akar, vagy semmit... Neeee...

Leroskadok az asztalra, a régi bútor megnyikordul. Lehajtom a fejemet. Elállt a szavam, ezt fel kell írni valahova. Lopva Calliere nézek, kíváncsi vagyok, ő mit szól. Mert az én reakcióm elég egyértelmű volt, talán... Szomorú?

Nagy paraszt vagy!

Valószínűleg teljesen félreértette a reakciómat. Muszáj lesz megmagyaráznom - Nem veled van a baj - mondom halkan, lehajtott fejjel - Gyűlölöm a Rendeletet - remélem elég ennyi, és nem kell mélyre menő részletekbe bocsátkoznom a későbbiekben sem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Gav & Callie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gav & Callie   Gav & Callie EmptyVas. 02 Feb. 2014, 18:07

Nem,nem,nem és NEM! Én ezt biztos, hogy nem fogadom el! Se neki se nekem nem lenne jó. Jobb kezemet szegycsontomon nyugatom és várom, hogy kissé nyugodtabb legyek. Mély lélegzet Callie, MÉLY LÉLEGZET! Nem szabad megtudnia. Több, mint valószínű, hogy nem olvasta el az Ő levelét kis szerencsével talán nem is olvassa el, soha. Nem tűnik olyannak, akit ez nagyon érdekelne. Már épp felnyúltam volna a levélért, de megelőzött. Kettőt kihagyott a szívem és amikor a papírra nézett, minden reményem szerte foszlott. Megfogta és elolvasta. Még egyszer. Végem van … De ahogy látom neki is. Calliope miért hagytad. Kellett neked ez a fene nagy kíváncsiság, ugye? Amikor az észt osztották, de duplán kértél a kíváncsiságból … Idegességembe a hajamat birizgálom és idegesen felnevetek.
-Erről nem kell tudnia senkinek. Elégetem a levelet, megsemmisítem vagy mit tudom Én … -Bár ennek úgy lenne értelme, ha Őt is megölném, de azt azért még se kellene … Kiborult. Ami valahol jó, mert Én is úgy gondolom, hogy baromság ez az egész, és ami rossz, mert tudja, hogy Én vagyok a párja. A két kezem összetenném ha … Hatalmasat sóhajtok és pálcám kezdem markolászni. Miért pont Ő. Olyan szépen meg lettünk volna, mint kollégák, ha nem nyitom ki a levelet. Ha továbbra is könyvjelzőként használom, vagy még akkor kidobtam volna a szemétbe, amikor megkaptam. Végignézek rajta és megnyugodtam. Se Ő se Én nem akarjuk ezt az egészet. Ez esetben, tehetnénk úgy, mintha mi sem történt volna, nem? …. Képtelenség és a Minisztérium úgy is rajtunk verné el.
Csak legyintettem a kijelentéseire, pechemre a pálcás kezemmel, aminek hatására az asztalom lévő földgömb ripityára robbant … Uuppsz … Remélem, ezt nem veszi fenyegetésnek. Veszel pár mély levegőt, majd felállok. Megigazgatom a szoknyámat, a felsőmet, majd megfogom a levelet és végigolvasom. Amint a végére értem egy laza mozdulattal összegyűrtem és a kukába hajítottam.
-Mi legyen? – Kérdeztem végül és az ablakokhoz sétáltam, majd kitártam az egyiket és kinéztem. Szívem szerint elfelejteném. Elfelejteném örökre, hogy olvastam ezt a levelet és vele is elfelejtettném ... Sajnos ez bár mily' egyszerű is ... Nem tehetjük meg ...
Vissza az elejére Go down
Gavin Guile
Auror/Tanársegéd/Animágus
Gavin Guile


Hozzászólások : 54
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Auror, Tanársegéd, Animágus
Kirendelt pár : Calliope C. Caillebotte
Avataralany : Roo Panes

Gav & Callie Empty
TémanyitásTárgy: Callie & Gavin   Gav & Callie EmptyVas. 02 Feb. 2014, 18:23

Ő is pont úgy gondolja, ahogyan én, az arca alapján legalábbis. De mi legyen? Ez egy kurva jó kérdés.
- Fogalmam sincs, mi legyen. Én az enyémet... - most mondjam, hogy egy tó fenekén pihen? - Elhagytam. De már az is törvényellenes, hogy nem olvastam el. Egyelőre nem foglalkoznak különösebben a Rendelet betartásával, de idővel biztosan fognak. Ha addigra lesz még mivel... - kérdő tekintetére válaszolok - Szerintem nem lesz ebből az egészből semmi sem. Meg fog bukni nagyon hamar. Ha kell teszek róla. Senkinek sem tetszik, ezért lehetetlen betartatni. Vagyis az lesz.

Miért kellett ezt kimondanom? Most biztosan jön majd a kérdés, hogy akkor mégis miért akadtam ki?

Hülye vagy, Guile...

- A problémám nekem... Mélyebbről jön. Rühellem a Minisztériumot, és képtelen lennék bárkivel is kapcsolatba kezdeni. Belőlem az efféle hajlamokat már kiölték. - A legjobb, amit tehetek, hogy terelem a szót - Felejtsük el. Szerintem úgy járunk a legjobban. Akár kezdjük elölről - mondom, és egy pillanatra behunyom a szemem.

- Szia, én Gavin Guile vagyok, auror. Jelenleg tanársegédként vagyok itt. És te? - talán ezzel az ugrással mosolyt csalok az arcára, és elfeledtetem vele a múltammal kapcsolatos pár mondatot. Talán...
Reményeim szerint elég jó színész vagyok. Még megküldöm egy csibészes mosollyal a biztonság kedvéért.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Gav & Callie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gav & Callie   Gav & Callie EmptyVas. 02 Feb. 2014, 18:42

-Mire a minisztériumiak felemelik a kecsek hátsó felüket a bársonyszékeikből, addig rég a koporsó alján heverünk majd. –És ezzel most nem arra utaltam, hogy megöljük egyműst, és nem EGYÜT hanem külön-külön koporsóban, jó távol egymástól. Ha arra várunk, hogy a minisztérium tegyen valamit, akkor azt várhatjuk ítélet napig és azután is. Merlin szakállára, ez egyre rosszabb. Pálcámat markolászom és a lehető legjobb megoldásom agyalok. Ha feltűnően kerülöm, akkor azzal csak az Igazgató kíváncsiságát kelteném fel, és ha megtudja, amilyen a vén csont, biztosan majd ki csattan az örömtől és attól, hogy a tanáraik példát mutatnak a diákjainak. De arról szó sem lehet! Nem, és kész! Felsóhajtok és megrázom a fejem. – Én értem, hogy neked problémád van a Minisztériummal, kinek nincs. Én azt is megértem, hogy nincs hajlamod vagy hajlandóságod betartani a rendeletet, mert. De azt meg se kérdezed, hogy Én mit akarok? És tudod mit, ne is kérdezd, mert az egész egy baromság! Még hogy Te meg Én? Kész vicc az egész! Csak ránk kell nézni és látszik, hogy alkalmatlanok lennénk erre a feladatra, kérjenek tőlünk bármit is! –Keltem ki magamból és már meg is bántam. Mert tényleg nem ellene irányultak a dolgaim, hanem az egész hülyeség ellen! Nekem nincs szükségem arra, hogy előírják kivel házasodhatok és kivel nem! Azzal fogok, akivel akarok. Rendelet, ide vagy oda! Idegesen fordítottam neki ismét hátat, mivel időközben visszafordultam hozzá, majd a pálcámat a halántékomhoz emeltem, és egy csuklómozdulattal „kitakarítottam a fejem”. Mindent, ami az utóbbi pár percben történt, majd előszedtem egy üvegcsét és a mélyére zártam. Az üveget pedig eltettem a talárom zsebébe. 1 év Callie, 1 év és elmegy innen! Ki fogod bírni, de ki ám!
Az ötlet nem is lett volna rossz, ha nem tudnám mi lapul a zsebemben, de ha már minden kötél szakad akkor … Mosolyt erőltettem ajkaimra és mint ha mi sem történt volna kezet nyújtottam. – Calliope Caillebotte, Rúnaismeret tanár. Örülök, hogy megismertelek! – Majd határozottan megráztam a kezét és el is engedtem. –Sütit?- Ajánlottam fel és felé nyújtottam a tálat, amit magammal hoztam még megérkezésemkor. Torta, apró süti, angol teasütemény, macaron minden, amit csak megkívánhatok.
Vissza az elejére Go down
Gavin Guile
Auror/Tanársegéd/Animágus
Gavin Guile


Hozzászólások : 54
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Auror, Tanársegéd, Animágus
Kirendelt pár : Calliope C. Caillebotte
Avataralany : Roo Panes

Gav & Callie Empty
TémanyitásTárgy: Callie & Gavin   Gav & Callie EmptyVas. 02 Feb. 2014, 19:56

Már kezdtem megijedni, hogy nem megy bele a 'játékba', de szerencsémre ez nem így történt. Bemutatkozott, és megkínált sütivel. Volt a tálcám rengeteg féle, köztük az a fajta teasüti is, amit Karris annyira szeretett. Amióta meghalt, nem ettem olyat... Túlságosan rossza irányt vettek a gondolataim- már megint, így gyorsan ránéztem egy csokis kockára, és elvettem - Köszönöm, csak egyet - mondtam, és vártam a kérdést: 'Miért? Hiszen picik!'. Biztosan megfordult a lány fejében, így nem vártam meg, hogy feltegye. - Vigyázok a vonalaimra - nevettem, és ingemet felhúzva kivillantottam kockás hasam alsó felét.

Gondoljon bárki amit akar, de szeretem a nőket. De csak felszínesen. Mélyebben nem merem. Éppen ezért a játék kedvéért szeretem játszani a macsót. Én is jól járok, meg a lány is. Aztán megyünk két irányba.

- Szóval, hogy tetszett az órám? Megmondhatnád az Igi bácsinak, hogy szörnyű volt, és akkor legközelebb talán nem osztana be olyan tárgyhoz, amit itt tanultam utoljára. Mert én idejártam ám! - incselkedek vele, és elcsórok egy újabb sütit.

- Nem lenne kedved csinálni kint valamit? Mondjuk kviddicsezni? Vagy játszani az óriáspolippal? - mennyi diákkori őrültség ugrott most be, te jó ég! Vészesen idióta, és beképzelt voltam. Már akkor is.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Gav & Callie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gav & Callie   Gav & Callie EmptyVas. 02 Feb. 2014, 20:41

Édesség. A világ egyik legjobb találmánya. Ha nem lenne, biztosan szegényebbek lennének az emberek. Ugyanis a csokoládé endorfint termel, ami jó hatással van az agyműködésre és mindemellett szerelmesnek érzi magát tőle az ember. Na persze nem attól a finomított csokoládétól, hanem a kakaóbabtól no meg persze a nemi vágyakat is serkenti, de ez maradjon szakmai titok. Érdeklődve nézem melyiket választja végül egy apró csokoládés kockát választ. Nem is rossz. Nem ugrik egyből a mélyébe, de nem is lacafacázik. Teátrálisan felsóhajtok, miszerint vigyázni kíván alakjára és mosolyogva felkapok egy macaront. Francia finomság! Mennyei! A több jó dolog mellett, a francia konyha világhírű. Nincs olyan vagy csak nagy szegény országokban nem lehet találkozni francia étteremmel. Világhírű konyha, világvárosoknak! Erről jut eszembe, hogy majd bekell ugranom Londonba egy francia vacsoráért. Remélem tartanak csigát! Erre a gondolatomra már is mámoros öröm töltötte el a szívem, és a macaron krémessége miatt pedig a szám és a gyomrom.
Kockát villantunk? Igeeen? Szóval így … Akkor pedig, merő véletlenségből a következő falat után kiejtettem a kezemből a süteményemet. Derékból lehajolok érte – magas sarkúban nem nehéz és bájaimat megmutatva, kissé pucsítva állok fel és a szemetesbe dobom a süteményt. Sajnálom pici süti, de a jó célért mindent! Majd felvettem egy újabb sütit.
-Szerinted, ha azt mondom, hogy nem volt jó, mit fog mondani?- Kérdeztem vissza kapásból, mert akkor biztos egész évre hozzám osztja be, és az nem lenne túl praktikus. Na nem mintha olyan sokan akarnának tanulni rúnaismeretet, hiszen a harmadikos évfolyami diákok a legfiatalabbak.
-Na de tanár úr, csak nem a rosszba akarja elcsábítani a Beauxbatons egyik legjobb és legkiemelkedőbb tanulóját?- Kérdeztem tettetett ijedtséggel a hangomban, majd kacéran rámosolyogtam. – Amennyiben seprű helyett használhatok hippogriffet benne vagyok a kviddicsben. Tudod, már közel 3 éve nem ülten seprűn, így elszokik az ember a vékony dolgoktól maga alatt. – Mosolyogtam ártatlanul kis szempilla rebegtetéssel. –Viszont ha tud szerezni nekem egy seprűt … - Csöpp hatásszünet. – Akkor megpróbálkozom a seprűvel is.
Vissza az elejére Go down
Gavin Guile
Auror/Tanársegéd/Animágus
Gavin Guile


Hozzászólások : 54
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Auror, Tanársegéd, Animágus
Kirendelt pár : Calliope C. Caillebotte
Avataralany : Roo Panes

Gav & Callie Empty
TémanyitásTárgy: Callie & Gavin   Gav & Callie EmptyVas. 02 Feb. 2014, 21:06

Bepucsítunk, bepucsítunk? Aranyom! Tökéletes válaszreakció a kockáimra. Mindkettőnk számára jó volt a kilátás. Vagyis belátás... He-he.

- Trükkös ám az Öreg! - nevetek fel. - Játszik velem. Diákkoromban hetente álltam az irodájában, és végül inkább különórát adott nekem, mintsem magam töltsem el a szabadidőmet. Jó volt vele játszani, a cselkevéseink ok-okozati összefüggéseivel szórakoztunk. Nagy arc, nagyon szeretem. - Szerintem nála nem lenne senki jobb igazgatója az iskolának. - Most pedig úgy néz próbára tesz, folytatja azt, amit négy éve is tett. Ha azt mondanád neki, hogy jó voltam, ő gyanakodni kezdene, és egy hónapig minimum nem osztana be semmilyen számomra kedvező tárgyhoz. Hogyha igazat mondanál meglepődne, és belőlem kiindulva nem hinné el. Így ugyancsak hasonló vége lenne. Hogyha azonban azt mondom szörnyű voltam, elgondolkozik a helyzet valószínűségén. Arra jut, hogy nagyjából jól ment, de beszéltem veled, hogy mit mondj neki. Az irodájába hívat, ahol lejátszunk egy háborút, és még van esélyem megnyerni - biztos vagyok benne, hogy csak felszínesen érthető a 'játékunk', de nagyon sokáig tartana elmagyarázni.

- Oh, Beauxbatons! Akkor ezért nem találta a termét, kedves Kollegina! - nevetek rá fejemet csóválva. - Vigyázzon, mert az iskola volt büszkeségével áll szemben! - nem fejtem ki, hogy miben voltam jó. Mindenben! Mu-ha-ha!

- Hm... Hippogriff? Érdekes... - Kétes vigyor ül ki az arcomra. - Ha hippogriff, hát legyen hippogriff! De akkor ne kviddicsezzünk, inkább menjünk el repülni. Én is hozom a saját járgányomat - Semmi pénzért nem fogom elárulni, mit értek a járgány szó alatt. Majd meglátja... Vagyis... Nem látja. Attól függ.

- Fél óra múlva a Rengeteg előtt? Azt biztosan megtalálja, tudja, sok fa alkotja, és erdőnek is nevezik - röhögök, és kilépek a teremből.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gav & Callie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gav & Callie   Gav & Callie Empty

Vissza az elejére Go down
 
Gav & Callie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gav & Callie
» James & Callie
» Jade & Callie
» Benedict & Callie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: