KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Gav & Callie Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Gav & Callie Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Gav & Callie Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Gav & Callie Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Gav & Callie Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Gav & Callie Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Gav & Callie Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Gav & Callie Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Gav & Callie Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Gav & Callie

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Gav & Callie Empty
TémanyitásTárgy: Gav & Callie   Gav & Callie EmptyVas. 02 Feb. 2014, 21:38

Ohh most már minden világos. Bosszantja az aurort, aki 4 éve végzett és 4 éve semmi köze sincs az olyan tantárgyakhoz, amit például Én is tanítok. Kérésére csak bólintok és megjegyeztem, hogy panaszoljam el milyenpocsék volt, ami hazugság, mivel nem. Csak volt ami nem éppen volt igaz, csak rizsa. Amit egy mágiatörténet órán természetesen elnéznék, de itt nem! Minden konkrét tényekre alapul, és ha valamit is rosszul mondanak, vagy tanulnak meg abból baj lehet …
Volt büszkeség? Na itt felnevettem. Vicces-vicces. Attól függ, milyen értelemben értjük. –Büszkeség? Csak nem Ön döntötte meg a legtöbb lányt az iskola történetében?- Kérdeztem és játékosan rákacsintva kidugtam a nyelvem, hogy értse egyáltalán nem a rossz szándék vezérelt! Csak a magas labdát nem lehet nem lecsapni. – Ámbár ha itt tanult jól ismeri az iskolát. Esetleg majd adhatna pár magánórát, hogyan is juthatok el ide-oda-amoda … Anélkül, hogy fél órát bolyonganék a lépcsőkön! – Mosolyogtam majd hátradobva a hajam az ablakhoz léptem és becsuktam. Megcsóválom a fejem és ismételten végigmérem, miközben kifelé indul a termemből. – Amennyiben nem vagyok ott, a lépcsőknél megtalál!- Szólok utána, majd az ajtó csapódással együtt hatalmasat sóhajtva belezuhanok a székembe.
Még hogy kirendelt pár … Nevetséges. Mérgemben felégettem a kuka tartalmát és elégedett mosollyal néztem ahogy a papír és vele együtt a sütemény is porig ég. Miután elégett, felkaptam a cuccomat, és felsiettem a szobámba. Lepakoltam, és átöltöztem. szinte combközépig érő csizmát húztam fel, combfixel, krémszínű szoknya egy halvány barackvirág színű V kivágású pólóval és végezetül egy vékonyka kis kabát. Kedvenc szarvasos gyűrűm a helyén és minden tökéletes. A hajamat kiengedve hagytam. Mindig is imádtam, amikor a szél belekap. Igen elcsépelt, de ez van. A vanília illatom ma sem maradhatott el és Joel-el a karomon elindultunk Eclaire-hez. Félúton elengedtem Joel-t, egy levéllel a csőrében majd Eclaire-hez érve rengeteg bocsánatkérést követően elindultunk a rengeteghez. Csak, hogy ne kelljen sétálni, felpattantam a hátára és mentünk pár kört, mielőtt leszálltunk az erdő szélénél. Olyan ismerős hely … Ohh már tudom! Hiszen itt láttam a szarvast. Eclaire nyakát simogatva pásztáztam szemeimmel a fákat, hátha ismét megpillantom azt a fenséges állatot.

Vissza az elejére Go down
Gavin Guile
Auror/Tanársegéd/Animágus
Gavin Guile


Hozzászólások : 54
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Auror, Tanársegéd, Animágus
Kirendelt pár : Calliope C. Caillebotte
Avataralany : Roo Panes

Gav & Callie Empty
TémanyitásTárgy: Callie & Gavin   Gav & Callie EmptyVas. 02 Feb. 2014, 21:52

- Ebben nem én voltam a legjobb - módon 'nagy szomorúan'. De tényleg nem. Már ekkor Karrisszel jártam. Két éve vagyok kujon...

- Örömmel adok magánórát... - vigyorogtam, várva, hogy beinduljon a fantáziája - Ne késsen! - teszem hozzá, majd félig futva elindulok az alagsor felé. Gyorsan leérek a szobámhoz, és levetem taláromat. Ehhez inkább valami mást veszek fel... Talárban nehéz a lovaglópóz...

Gyorsan megérkezem a Rengeteg szélére egy régi kék farmerban és fekete ingben. Sebes léptekkel elindulok befelé, majd mikor már nem látom az erdő szélét, megállok. Kipattintom bicskámat, és alkaromon mély vágást ejtek. Hagyom, hogy a vérem lecsöppenjen a földre, majd gyorsan összeforrasztom a bőrömet. Nem telik bele egy perc sem, és három tesztrál áll a fák között. - Sziasztok Drágáim! - köszönök nekik, és odamegyek az egyik csődörhöz. - Eljössz egy körre velem? - kérdezem, ő pedig megbök az orrával. Harmadikos voltam, mikor összebarátkoztunk.

Már messziről kiszúrom Calliet az erdő szélén, mellette egy gyönyörű hippogriffel. Leugrom a tesztrálról, de az jön mellettem. Vajon látja a lány? Hogyha nem, akkor egy jó viccet fogok tudni elsütni...
- Szia! - köszönök neki. -Szép a házimadarad - mondom, mire a hippo csúnyán néz rám - Ó, kérem ne vegye magára! Csak a gazdáját fűzöm - súgom oda az állatnak. A szemébe nézve fejet hajtok neki, amit ő elég hamar viszonoz is - Okos vagy. Segíts nekem... - mormogom az állatnak, és a lányra vigyorgok. Ha még egy percig nem mond semmi a tesztrálról, elsütöm a poénom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Gav & Callie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gav & Callie   Gav & Callie EmptyVas. 02 Feb. 2014, 22:09

Továbbra is az erdőt kémlelem, hiába érkezett meg a partnerem, aki velünk repül ma. Eclaire megremegett, na erre már Én is odakapom a fejem. Ő nem remeg meg csak úgy. Nem szívleli Gavin-t, amit nem csodálok. –Ez felelőtlen és meggondolatlan volt! És persze magára haragította Eclaire-t, ami nagyon rossz húzás volt!- Mosolyog rá barátságosan, majd előhalászok egy cukorkát a zsebemből, amit Eclaire csőrébe nyomok és boldogan elrágcsálja.
-Cukrot?- Ajánlom fel a karamellás édességet, és mosolyogva figyelem, ahogy Eclaire kezd megenyhülni. Még vetek egy utolsó pillantást az erdőre és szomorúan felsóhajtok. Na nem lesz szarvas üldözés. Na majd legközelebb. Mosolyogva mérem végig és megejtek egy kacér mosolyt, s ha kért cukrot természetesen adok neki. Járgány … Na most vagy szívat vagy olyanon repül, amit Én nem látok. Áhh szóval tesztrálja van. Kár hogy nem látom és sajnos ezen információ tudatában csak mosolyogni tudok, mivel semmit nem látok.
-Szóval repülünk? És mivel is jössz?- Kérdezem kíváncsian és körbenézek a hatás kedvéért. De lehet tévedek a tesztrált illetően és seprűvel jön, akkor viszont feltétlen kikell hívnom egy versenyre. Eclaire-re úgy is ráfér egy kis verseny, rám pedig a győzelem mámoros íze.
Végigsimítom a hátát, majd a szárnyai előtt ráteszem hátára kezem és egy mozdulattal már a hátán is ülök. –Ha nincs meg a járgány, jöhet velünk is. Ígérem nem fogjuk az első körben ledobni, csak a másodikban. – Mosolygok negédesen és várom kérdésemre és felajánlásomra a választ.
Vissza az elejére Go down
Gavin Guile
Auror/Tanársegéd/Animágus
Gavin Guile


Hozzászólások : 54
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Auror, Tanársegéd, Animágus
Kirendelt pár : Calliope C. Caillebotte
Avataralany : Roo Panes

Gav & Callie Empty
TémanyitásTárgy: Callie & Gavin   Gav & Callie EmptyHétf. 03 Feb. 2014, 18:07

Nem látja. Nem látja, különben nem cukorral kínálgatna, hanem inkább a szoknyája szegélyét nyaldosó állattal foglalkozna.
- Kössz, nem - vigyorgok rá. Ugyan nem nekem szólt, de... Feltűnés nélkül megbököm a tesztrál oldalát, mire az egy erős rántással meghúzza a szoknya szélét. Kivillan Callie bugyija, én pedig majdnem a földön fetrengek a röhögéstől.

- Mit is mondtál az előbb? - kérdezem kétrét görnyedve - Sajnálattal közlöm, de nem seprűvel vagyok. Az én járgányom menőbb - vigyorgok rá, és felugrok a tesztrál hátára. Az kitárja hatalmas bőrredős szárnyait, és felágaskodik. Erősen elrugaszkodik, majd pillanatok alatt olyan magasra repül, hogy a lány és a hippo csak egy-egy pontként látszanak. - Hóóó - szólok az állatnak halkan. Most nem megyünk sehová sem, csak szórakozunk egyet. Most meg kell várnunk másokat is.

'Lovam' a levegőben köröz lassan, és egyszer csak eszembe jut, mit láthat ebből a lány. Hogy mit láthatott az ágaskodásból. Majdnem leesek a tesztrálról, úgy elkap a röhögőgörcs. A hippo szürkés alakja a levegőbe emelkedik, és hamarosan már mellettünk repülnek. - Sonorus! - dörmögöm, így hallani fogja amit mondok - Ugye nem haragszol? - kérdezem nevetve, mágikusan felerősített hangom visszahangzik a birtok fölött. - Amúgy szép a bugyid - teszem hozzá kajánul, és játékosan menekülésre biztatom hátasomat.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Gav & Callie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gav & Callie   Gav & Callie EmptyHétf. 03 Feb. 2014, 18:55

Valahogy furcsa érzésem támadt. Nem tudom miért, de … Valahogy Gavin arcát elnézve valamire készül. Ohh csak tudnám mire. várjunk, nem akarom tudni. Valahogy bármennyire is szeretnék gondolatolvasó lenni, valahogy a pasik agya nem fog meg. Ugyan is nincs nekik. Jó ez kissé gonosz megszólalás volt tőlem, de akkor is igazam van. Akadnak persze kivételek! Ismerek is párat, de nem sokat.
Hátat fordítok neki, hogy felszállhassak Eclaire-re, mire a szoknyám lecsúszik. Olyan lányosan felsikoltok és utána kapok. Na ne … Még is mibe akadhatott bele?! Vörös fejjel igazítom helyre a kényes ruhadarabot és hallgatom Gav jóízű nevetését. És kikérem magamnak. Bármennyire is tűnik jó poénnak, ha ezt egy diák is meglátta volna, végem … Biztos eláshattam volna magam, egy életre, ha nem tovább. Nem fordulok felé, csak felszállok Eclaire hátára.
Menőbb, mi? Annyira, hogy láthatatlan! Hah, ilyen ötösöm lenne a lottón! Na majd legközelebb lottózom! Érdeklődve várom műsorát, miközben igen érdekesen fest, így … Hogy nem látok alatt semmit, csak azt, ahogyan mozog, és ahogyan a járgány mozog alatta. Kuncogva figyelem, majd szemöldököm ráncolva nézek fel az égre. Hát … Ezt lekellene fényképezni. Varázsvilág ide-oda lebegtető bűbáj nélkül repked. Elég vicces néz ki.
-Na Eclaire, mit szólnál ha megbosszulnánk gonosz tettüket?- Kérdezem mosolyogva, majd adok egy csókot a nyakára és elindulunk. Nekifutásból az erdő felé… Szárnyat szét, egy nagy ugrás és … A legszebb pillanat, amikor először emelkedik fel az ember. Imádom. Ahogy vágtat és szétteríti hatalmas szárnyait. Behunyt szemekkel élvezem, hogy függőlegesen megyünk egyre magasabbra és magasabbra, végül egy fordulat és elindulunk Gav-ék fele. Szép lassan és elegánsan, ahogyan egy franciától az várható. Lesimítom szoknyám szegélyét és morcosan nézek Gav-ra. Valóban nem, egyáltalán nem vagyok mérges, elvégre adtam neki esélyt erre … Nem is egyszer … No … Mindegy.
-És még nem is láttad egészben … - Kuncogok, majd végigsimítok Eclaire nyakán és a nyomukba szegődünk. Nem lehet olyan könnyen lerázni. –Verseny?- Kérdezem mosolyogva, puszit küldve felé, mivel Eclaire már is gyorsabban csapkod szárnyaival így elhagyjuk a páros másik felét. De ahogy megismertem, nem hagyja ennyiben, legalábbis remélem. Egy kis egészséges verseny mindenkinek nagyon jól fog jönni.
Vissza az elejére Go down
Gavin Guile
Auror/Tanársegéd/Animágus
Gavin Guile


Hozzászólások : 54
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Auror, Tanársegéd, Animágus
Kirendelt pár : Calliope C. Caillebotte
Avataralany : Roo Panes

Gav & Callie Empty
TémanyitásTárgy: Callie & Gavin   Gav & Callie EmptyHétf. 03 Feb. 2014, 19:55

Harc, hát legyen harc! Jó, nem lesz az. A thesztrál sokkal gyorsabb, mint a hippogriff, ez tény. De jó ötlet szívózni - Csak fej fej mellett - mondom hátasomnak, mire az három csapással beéri őket. Innentől már csak a hippo mellett halad, ami fajtához képest igencsak gyors. Nocsak!

Amúgy tetszik a csaj állatszeretete. Már tudom is, hogy mit fogok neki megmutatni földet érés után... Már úgyis régen mászkáltam úgy az erdőben...

Hamar elhagyjuk a birtokot, és Roxmortsot is. Szerencsére arra azért figyelt a csaj, hogy lakatlan terület felé induljunk el. Bírom, ahogyan haját lobogtatja a szél. Szexi, jééj, cica! Ezt sosem lesz szabad hangosan kimondanom...

Nevetve jelzek a tesztrálnak, hogy előzze le a hippot, és szálljon le a vészesen közeledő hegyre. Majd ott megsimogattatom vele. Sőt, fel is ültetem rá, ez jó ötlet! Amúgy is régen ültem már hippon, és ő meg felajánlotta. Tetszik a gondolat, hogy egymás szeretett 'dögén' menjünk hazafelé...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Gav & Callie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gav & Callie   Gav & Callie EmptyHétf. 03 Feb. 2014, 20:29

Repülés. Hogy kinek mi jut eszébe róla azt az egyén fantáziájára bírom. Számomra felemelő érzést nyújt. Nem hiszem sőt tudom, hogy a muglik nem ugyan ezt élik át. A repülők nem tudják visszaadni azt az érzést, amit ilyenkor érez az ember. Legyen hippogriff, seprű vagy tesztrál … Az érzés ugyan olyan, többé kevésbé. Mosolyogva pillantok Gav felé, látva, hogy könnyedén utolértek minket. Csak ha hiszi, ha nem Eclaire ennél még gyorsabban is tud menni. Nem hiába őt választottam.
Teljesen kihúzom magam és behunyt szemekkel hagyom, had vigyen arra, amerre csak akar. Szívem szerint visszarepül Párizsba egy kis családi látogatásra, meg egy jó vacsorára, de nem tehetem. azért ennyi önfegyelmem még van.
Nyugtatóan simogatom Eclaire nyakát, mivel kezd egyre idegesebb lenni. És ennek úgy hiszem, hogy a tesztrál lesz az oka. Az, hogy Én nem látom, nem jelenti azt hogy Ő sem látja. Okos állat csak nem szereti a riválisokat és … És úgy rajtam kívül szinte senkit. Talán apát. Amikor jó kedvében vannak, mind a ketten.
Feltámadt a szél és ez egyre csak fokozza a kedvem, hogy órákon át repüljünk. Pezsdítő, ahogy a hajamat simogatja a szél. Mélyeket lélegzek, hogy jól az emlékezetembe véshessem ezt a pillanatot. A nevetésre kinyitom a szemem, majd egy apró lökéssel jelzem, hogy kövessük a férfit. Nem tetszését kifejezően prüszköl egyet, de megteszi amire kérem. Nem messze tőle szállunk le, és könnyedén leszökkenek táltos paripám hátáról, majd a csőrét simogatva megköszönöm neki az utat.
-Keveset repültünk. Csak nem fél a magasban Mr. … Mr … Hmm … Ne is haragudjon, de elfelejtettem a nevét. – Villantok rá egy ördögi mosolyt miközben elindulok felé, és előtte 1 méterrel, hanem másféllel megállok.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gav & Callie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gav & Callie   Gav & Callie Empty

Vissza az elejére Go down
 
Gav & Callie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gav & Callie
» Benedict & Callie
» James & Callie
» Jade & Callie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: