KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Bonnie & Lili Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Bonnie & Lili Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Bonnie & Lili Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Bonnie & Lili Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Bonnie & Lili Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Bonnie & Lili Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Bonnie & Lili Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Bonnie & Lili Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Bonnie & Lili Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Bonnie & Lili

Go down 
SzerzőÜzenet
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Bonnie & Lili Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Bonnie & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bonnie & Lili   Bonnie & Lili EmptyHétf. 02 Jún. 2014, 13:04



Bonnie & Lili


Szellem a rosszabbik fajtából


Szörnyen el vagyok fáradva. Mindig is érzékeny voltam a szellemekre, hiszen gyerekként mindig anyuval beszélgettem. De ez a szellem más volt, ennyire még egytől sem ijedtem meg. Ez kiborítő, nem tudtam tegnap este rendesen aludni és nagyon zaklatott vagyok. Pedig az ilyen ritkán fordul elő nálam. Nagyon felzaklatott az esti találka a szellemmel. Talán ezért is vagyok most olyan néma, szerencsémre Bonnie-nak most megeredte a nyelve, ami kicsit megnyugtatott.
- Annak nagyon örülnék. Remélem ő tud valamit erre a szellem ügyre. Én most is találkoztam a szellemmel. De jó hogy te megnyugodtál. Legalább már te nem vagy ideges. Lehet, megint kellene beszélnem anyuval, hogy megnyugodjak. De majd meglátom mit lesz! - Mondtam neki mosolyogva. Nagyon örültem, hogy megismerhetem a nagyanyját. Biztosan ő is olyan kedves, mint az unokája, mondjuk én mindenkivel kijövök, de na jobb ha a másik fél is kedves velem.
Figyelmesen hallgattam, mikor megint megszólalt. Majd boldogan elmosolyodtam és megint megszólaltam. Jó volt tudni, hogy Bonnie hamarosan visszatérhet a rendes életéhez. Igaz hogy ettől én még ideges vagyok, de legalább az megnyugtat, hogy ő rendben van.
- Akkor csak rendben lesz minden, na nem igaz? Az a lényeg, hogy jobban legyél. Egy ilyen sokkos este után, jó ha meg tudsz nyugodni!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Bonnie & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Bonnie & Lili   Bonnie & Lili EmptyHétf. 02 Jún. 2014, 09:59

Hulla,fáradt vagyok és most,semmihez nem volt kedvem.Na,de még is csak Lili a legjobb barátnőm és láttam rajta,egy kicsit a zaklatottságot így,nem kérdeztem meg mi van vele.Hiszen,nem hiába érezte a szellemet mert,ugyan úgy én is így voltam.Majd,megszólaltam.
-Lili!Nem,hiába,vagy ugyan úgy nyúzott mint én!Ugyan,úgy én is éreztem,a szellemet mint te.Aztán,éjfélig kerestem egy,varázsigét de.egyszerűen,nem találtam semmit.Szerintem,az anyukám volt csak,meglátogatott és nem kell félni tőle.Mert,már én is nyugodt vagyok!Ami,a jó hír pedig szeretném neked bemutatni a nagyim! A professzor,megengedte neki hogy meglátogasson.-Mosolyogtam,felé majd újra megszólaltam.Most,valahogy nem tudom tartani a szám.Jobban,fecsegek mint,bárki más.Lilinél is jobban,beszélek most,pedig ő maradt csendben.Fogalmam,sincs mi a fene ütött belém.Ránéztem,újra megszólaltam.
-Két,nap és visszamehetek a háló termembe aludni.
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Bonnie & Lili Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Bonnie & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bonnie & Lili   Bonnie & Lili EmptyVas. 01 Jún. 2014, 17:21



Bonnie & Lili


Szellem a rosszabb fajtából


Nagyon megkönyebültem, hogy eljöhettem a mugliktól. Sose szerettem köztük lenni. Mindig fusztráltnak éreztem magam. Mintha mindenki engem figyelt volna! Idegesítő tud lenni ez az érzés! Sokkal jobb itt a Roxfortban, ahol mindenki olyan mint én és nem nevetnek ki ha azt mondom szellemet láttam. Erre felé ez megszokott, nem értem a muglik hogy nem tudják ezt felfogni!
Bonnie rögtön berángatott a griffendél klubbhelységébe. Egy kicsit ideges voltam nem voltam még itt, s mit fognak szólni a griffendélesek hozzám? Szerencsémre sehol senki sem volt! Kifújhattam magamat, nem kellett aggódnom a diákok miatt,maradt Bonnie.
Elővett egy régi varázskönyvet és keresni kezdett benne valamit. Nem tudtam mi után kutat, de láttam, hogy zaklatott. Lehet, hogy a rosszul sikerült buli az oka. De valószínűbb az a szellem. Sajnálom szegényt, a végén az idegbajba kergeti az a szellem. Pedig nem érdemelné meg, igazán kedves lány és nem tudom miért lehet, hogy piszkála az a szellem.
Bent akartak tartani Bonnie-t a gyengélkedőn, s szerencsére most bele ment. Persze ha a mugliknál lettünk volna biztosan erősködött volna, hogy semmi baja. Most viszont kicsit bosszús arccal, de visszafeküdt a helyére. Majd a szemembe nézett és megszólalt. Figyelmesen végig hallgattam, majd bólintottam.
- Ha meg leszel elmegyek! De holnap visszajövök megnézni hogy vagy! Szia Bonnie! - Azzal elmentem a klubbhelységembe. Korán bebújtam az ágyba. Mary meg is szólta, hogy mi ütött belém, hogy ilyen hamar lefekszem. Mire közöltem, hogy hosszú napom volt és majd elmondom inkább holnap. Hamar elnyomott az álom és egészen éjfélig nyugodtan aludtam.
Hirtelen valami hideget éreztem a vállamon és felriadtam. Ahogy kinyitottam a szememet egy szellem alak volt előttem. Gyorsan a pálcam után kaptam és lumust varázsoltam. Viszont ahogy visszafordultam az alak eltűnt. Úgy éreztem kell egy kis séta, hogy kiszellőzzön a fejem. Így kikeltem az agyamból és halkan kiosontam a klubbhelységből. Telihold volt, mindig is szerettem a holdat nézni. Talán ezért is érdekeltek annyira a vérfarkasok. Minden alkalommal elkápráztat az égitest látványa, a maga titokzatosságával.
Kicsit későn kerültem megint ágyba. Nem aludtam sokat, de eleget ahhoz, hogy ne nézzek ki úgy, mint akit a griffek szájából húztak ki! Rendbetettem magamat, majd mosolyogva elindultam meglátogatni Bonnie-t. Mikor odaértem hozzá nevetve öleltem meg, s megszólaltam.
- Na milyen volt az éjszakád? Láttad a szellemet? - Nagyon kíváncsi voltam a válaszára,.hiszen érdekelt, hogy mi van vele.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Bonnie & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Bonnie & Lili   Bonnie & Lili EmptyVas. 01 Jún. 2014, 13:55

Hála,az égnek egy percig sem bírtam volna tovább ezek közt az átkozott muglik között lenni.Gyorsan,magammal húztam Lilit a griffendél klubbhelységbe persze,nem volt ott senki.Előkerestem,a nagyim régi varázskönyvét és keresni kezdtem valamit.Nem,tudom mi lehetett ennek az,oka de látszott rajtam és Lili is látta,hogy feszült vagyok és ideges.Talán,a buli miatt lehettem,de nem.Jól,tudom hogy a szellem zaklatott fel ennyire.Lehetséges,hogy az édesanyám volt hogy még tőlem búcsút vegyen?Semmi,sem lehetetlen és még ott akartak tartani engem a gyengélkedőn.Nagy,utálatomba visszafeküdtem a helyre és már valahogy kicsit nyugodtabb vagyok,ami most szinte nagyon jól esik,nekem.Majd,ránéztem Lilire és ezt,mondtam a szemébe.
-Nyugodtan,menj ha valami dolgod van.majd el leszek itt egyedül.Mondjuk,lehoztam a varázsigés könyvet tanulmányozni.-Mondtam,neki mosolyogva és elővettem a könyvet.Mikor,már beesteledett én még nem voltam álmos,de valahogy most furcsálltam nem volt ott a szellem.De,akkor az nap este miért láttam?Vagy hogyan?Nem,értem én ezt.Most,nem jelent meg sehogy sem.Mindegy,el is aludtam mert már fáradt voltam,és a szelemmel álmodtam.Felriadtam,és nem láttam senkit.Tényleg,furcsán kezdem magam érezni.
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Bonnie & Lili Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Bonnie & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bonnie & Lili   Bonnie & Lili EmptySzomb. 31 Május 2014, 23:36



Bonnie & Lili


Szombat esti rém buli


Ott voltam Bonnie mellett, mikor felkelt. Persze nagyon kellemetlenül éreztem magamat. Sehogy sem tudom megszokni a muglilat. Láttam barátnőmön, hogy fáj neki minden. Legalábbis a mugli doktorok azt mondták, hogy nagy fájdalmai lehetnek. Mikor kinyitotta a szemét és felült elmoslyodtam. Nagyon megkönnyebbültem, nem örültem volna, ha bármi baja lett volna.
- Nem láttam, hogy ki volt, de volt valami ott. Olyan volt, mint egy szellem! De nem tudom ki volt! Tudod nekem megszokott a szellemek látása, de ez furcsa volt. Bonnie, mit látsz? - Kérdeztem ijedt arccal, mikor mögém bámult. Ideges lettem. Oda fordultam, de nem volt ott senki sem. Nagyon ideges lettem, ha a muglik észreveszik, akkor tuti, hogy innen a diliházba megy.
Ahogy ezt végig gondoltam, Bonnie hozzám hajolt és kérdőre vont, hogy miért hoztam ide! Persze, mintha én akartam volna ide hozni! Mikor azt se tudom, hogyan kell rendesen használni a telefont! Nagyon valószínű, hogy én hoztam ide! De nem mondtam semmit, amíg be nem fejezte és át nem ölelt.
- Az jó, hogy emlékszel valamire. Viszont tisztázzunk valamit Bonnie! Aranyvérű vagyok! Ritkán járok a muglik közt, nem tudom hogyan mennek itt a dolgok. Nem én akartalak idehozni téged. Mondtam a lányoknak, hogy Roxfortna menjünk, de mint a falnak. Kiviszlek innen, nyugodj meg! - Mondtam mosolyogva. Majd kezemet az ágya szélére tettem. Szegény muglik azt fogják hinni megőrültek. Pillanatok múlva megjelent a főorvos, hogy Bonnie elmehet. Mosolyogva segítettem neki elindulni, s mikor egy megfelelő helyen voltunk hopponáltam. Itt a Roxfortban nagyobb biztonságban van.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Bonnie & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Bonnie & Lili   Bonnie & Lili EmptySzomb. 31 Május 2014, 10:11

Mikor,felkeltem megpillantottam Lilit.Iszonyatosan,fájt mindenem szinte alig emlészek valamire csak foszlányokra.Majd,kicsit felültem belenéztem Lili szemébe és ezt mondtam.
-A,szellemen kívűl nem láttam semmit,és valószínűleg te sem láthattad a szellemet Lili mert...az anyukám volt szerintem nem tudom nehezn vettem ki az arcát.Elmesélnéd...-Mikor,pont azt akartam neki mondani mesélje el a sztorit akkor megint megjelent a szellem.Azt,hiszem egy jó darabig ki nem fognak engem innen engedni ezt pedig,nem hagyom megtudják hogy mi vagyok.Ekkor,Lilire fermetem és hallkan szóltam.
-Te,képes voltál a muglikhoz hozzni Lili?Vagy elment az eszed vagy nem tudom...Annyira,persze emlékszem a pizsama buli a többire viszont nem.Sajnálom...De,most vigyél ki és menjünk Roxfortba mielőtt lebuktatjuk a varázsvilágot.-Amikor,a bocsánatát kértem átöleltem de,most nem haraptam le a fejét hanem kedvesen mondtam vigyen ki engem innen.Nem,akarok itt a muglik között lenni.Szinte,már apránként jönnek vissza a gondolatok a fejembe.Nekem,pedig ez jó jel.
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Bonnie & Lili Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Bonnie & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bonnie & Lili   Bonnie & Lili EmptyCsüt. 29 Május 2014, 23:04



Bonnie & Lili


Szombat esti rém buli


Természetes, mindig a legjobb napokat kell elrontani valahogy. Bár igaz, hogy a mai este célja alapból is a rémisztgetés volt. De az hogy vihar lett az már egy icipicit sok volt! Legalábbis nekem kezdtem egyre jobban félni! S mikor villámlani kezdett már mozdulni se mertem, mert féltem, hogy valaki megtalál és bajom lesz!
Ha nem lettünk volna eléggé megijedve, akkor most halálra ijedtünk volna áramszünet lett. Egyre gyakrabban villámlott, ekkor pedig megpillantottam egy furcsa alakot. Azt hiszem, hogy ennél jobban már nem lehet megijedni! Az kizárt, ha valaki ott is szellemet lát, ahol nincs akkor baj van! Nagyon nagy baj!
- Én... én... láttam! Azt hiszem most értem el azt a szintet, amikor nem merek levegőt se venni. Nagyon jó volt az a film csak az áramszünet, meg a vihar nem kellene. Nagyon szívesen lemondanék róluk, ha csak azon múlna! - Mondtam, s fogaim már szinte csattogtak, ahogy remegtem. Ekkor kaptam idegbajt, ugyanis Bonnie telefonja megszólalt. Mikor pedig beleszólt senki sem válaszolt neki.
Szörnyen meg voltunk ilyedve Bonnie-val elmentünk a mozsdóba. Azt hiszem kezdek halucinálni! Most valami lógott a fürdőszoba plafonról. Ám mikor egyszerre fény csinaltunk már semmi sem volt ott. Azt hiszem én már iszonyúan félek. Megint villámlott én pedig megint megfagytam a félelemtől. Szellem!!! Már megint, ez egy nő. Nem tudom ki, de nem is érdekel... Menekülni akarok! Visszamentünk a lányomhoz és összebújva remegtünk. Ekkor csikorogni kezdett az egyik polc. Sikítva futottunk ki az utszára,mit sem törődve a szomszédsággal.
A sötétben két furcsa alak rajzolódott ki. Sikítva szaladtunk vissza a házba, majd kopogtak. Bonnie-val lassan és félve mentünk az ajtóhoz és kinyitottuk. Két zseblámpás fickó állt az ajtóban. Elsikítottam magam, Bonnie-val egyetemben. Azt hittem szellemeket látok, de mikor megszólalt az emberi hang megnyugodtam. Csak a mugli rendőrség. Megígértük nekik, hogy nem lesz több sikításos ügyük. Persze én nem őket néztem, hanem az alakot mögöttük. Azt hiszem komolyan megzakkantam.
Visszamentünk a házba és becsuktuk az ajtót. Ekkor hirtelen Bonnie rohamot kapott, mindenfelé kapálózott. Az első pillanatokban nem tudtam mit tegyek. Megpróbáltam lenyugtatni, s mondtam az egyik barátnőjének, hogy hívja a mentőket. Azok viszonylag gyorsan kiértek és bevitték Bonnie-t. Másnap barátnőm már a gyengélkedőn kelt fel. El sem mozdultam mellőle. Nem akartam, hogy egyedül legyen, mikor felkel, nem emlékezett semmire, tehát jobb is hogy itt vagyok vele, hogy elmagyarázzak mindent.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Bonnie & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Bonnie & Lili   Bonnie & Lili EmptyCsüt. 29 Május 2014, 10:44

Na,remek már csak ez hiányzott.Megjött,amire nem számítottunk a vihar.Dörgött,villámlott és nagyon esett az eső.Már,azt hiszem kezdek félni egy kicsit de,láttam a többieken is.Amikor,villámlott a szobában megláttunk egy alakot aki,hirtelen eltűnt.Annyira,megijedtünk hogy még a mosdóba is féltem kimenni.Pár,percre rá áram szünet lett a lakásban.Na,ez remek tisztára be voltunk tolva a csajokkal.Nem,bánom mert amúgy is egy ilyen éjszakát rég csináltam.Mikor,megint villámlott megint láttunk egy alakot,vagy legalább is csak én azt hiszem,majd ijedve megkérdeztem a csajoktól.
-Ti...ti..is láttátok,ezt az alakot lányok?Már,nagyon be vagyok rezelve.Áram,szünet nincs és nekem pont a legfélelmetesebb filmet,kellett kivennem.Végül is nem bánom mert,pont így terveztem ezt az estét csak,nem számítottam áram szünetre meg a viharra.-Mondtam,ijedten a lányoknak.Ekkor,megszólalt a mobil telefonom elfelejtettem kikapcsolni.Felvettem,beleszóltam de nem szólt bele senki.Szintén,ijedten dobtam el a kanapéra a telefonomat.Gyorsan,Lilivel elmentünk a mosdóba és ott lógott valami.A pálcával fényt világítottam de,nem láttam akkor se senkit. Lehet,hogy annyira félek hogy már hallucinálok??Lehetséges,amikor villámlott pont,akkor láttam meg egy női szellemet,azt hiszem ez anyukám volt.Akkor,viszont már eltűnt vissza,mentünk a lányokhoz és összebújva féltek ahogy mi is.Hallottunk,egy szekrény nyikorgást gyorsan kirohantunk a házból sikítva.Majd,átkoztam magam és a horror filmet.
-Merlin,szakállára...miért,pont most a legjobb pizsama bulimon??-Ekkor,észbe kaptam,hogy szomszédaim is vannak,most nem tudtam velük igazán törődni.Két,furcsa alakot vettünk ki a sötétből.Vissza,szaladtunk a házba sikítva és kopogást hallottunk. Lilivel,ki merészkedtünk nyitni az ajtót és két zseblámpával világító fickó állt előttünk.Mind,a ketten sikítottunk mert azt hittük valami szellem,de amikor megszólalt nem az volt.Hanem,a mugli rendőrség.
-Hölgyeim!Panaszt,kaptam az éjszaka kellős közepén sikításra!!Ne,legyen több ilyen világos??-Mondta,a rendőr..nem tudom mi az ijesztőbb,a rendőr vagy a mögötte álló szellem.Na,jó nekem ma már tényleg elmentek otthonról szellemek nem,léteznek.Szinte,ebből az alakból anyát vettem le.Lehet,hogy csak azért mert nagyon hiányzik??
-Értettük,biztos úr-Mondtuk,ketten Lilivel.Becsaptuk,az ajtót és ekkor rohamom volt. Ismét,láttam a szellemet,aki közeledett felém futni akartam csak nem tudom hova, mert úgy is megtalál.Összeestem,másnap pedig a gyengélkedőn keltem,semmire sem emlékszem.
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Bonnie & Lili Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Bonnie & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bonnie & Lili   Bonnie & Lili EmptySzer. 28 Május 2014, 22:19



Bonnie & Lili


Szombat esti pizsama buli


Nevetve vettem tudomásul, hogy nem kell aggódnom nem leszek egyedül Bonnie-val. Mert ott lesznek a barátai. Ez felvidított. Egy igazi buliba sok ember kell és akkor garantált a jó hangulat. Igaz, hogy most úgy is jó lenne, ha csak ketten lennénk, de biztos üdítő lesz megismerkedni a barátaival is. Ezután nevetve feleltem neki.
- Akkor megnyugodtam, nem leszünk egyedül. Az év legjobb bulija lesz ez már biztos. Igen szeretem a horrort. Már nagyon várom, hogy megismerjem a barátaidat. Biztos jól ki fogok velük jönni. Könnyen barátkozok, de szerintem erre td is rájöttél! - Jegyeztem meg nevetve.
Egész héten alig bírtam aludni az izgalomtól. Annyira vártam már a szombat  estét. Kimenőt kaptam "otthonról" így ez miatt nem kellett aggódnom. Igaz hamarosan már a kimenő se fog kelleni. Akkor leszek teljesen szabad, ha befejeztem a sulit, legalábbis a keresztapa ezt mondta nekem.
Végre eljött a szombat idegesen pakoltam össze a bulira. Majd el is indultam arra a címre, amit Bonnie megadott nekem. Pont időben értem oda. Kicsit szorongtam mert senkit sem ismertem a házigazdán kívül. Így leültem egy helyre aztán csendben figyeltem mi folyik körülöttem. Aztán egyszer csak Bonnie mellé ült. Elmosolyodtam mikor bemutatott.
- Sziasztok! Remélem elfogadható leszek! Nyugodtan kérdezzetek mindenre válaszolok! - Mondtam mosolyogva. Közben a mi kis rajzoló művészünk elment a konyhába  én pedig beszédbe elegyedtem a barátaival. Kedvesnek tűnnek mind és fogékonyak a vicceimre, ami egy plusz jó pont. Mikor Bonnie megjelent a kukoricával mind elhallgattunk.
Egy mozdulattal lekapcsolta a villanyt, s pillanatokon belül már csak a popcorn hanját lehetett hallani. Én is csendben majszoltam a kukoricát és néztem a filmet. Az egyetlen dolog, amit most nem szeretnék az az, hogy valaki megijesszen. Elég lesz a film is nem kell még botrányt is csinálni.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Bonnie & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Bonnie & Lili   Bonnie & Lili EmptySzer. 28 Május 2014, 21:32

Mikor,mondta buliról,hogy jó lenne többen ekkor megint elnevettem magam.Hiszen,tudtam arról,hogy a barátaimat ki nem hagynám így elmondtam neki mosolyogva.
-Tudod..a barátaimat ki nem hagynám!!!Örülök,annak hogy te is ott leszel így legizgalmasabb este lesz!!Remélem,szereted a horror filmeket.Most,van egy ijesztő horror amit,még senki sem látott és gondoltam kiveszem.-Mondtam,neki mosolyogva.Már,eljött a szombat és nagy felkészülésemre összedobtam mindent a csajoknak.Csináltam,pattogatott kukoricát és a párnákat összedobtam egy csomóba majd a filmet betettem a dvd-be.Ez,lesz életem legjobb estéje.A rajzokat,kitettem a falamra,hogy mindenki lássa.Ekkor,megérkezett a nagy csapat.Úgy,érzem ebből nem csak pizsama party lesz mert Melinda hozott láng nyelv whiskyt. Még,jó hogy fiúkat nem hívtam mert ők aztán,mindenre képesek.Pedig,jól tudom hogy ez,lesz életem legjobb pizsama bulija és csak,a saját házamba és egyedül.Bár,hiányzik anya azt mondja nekem,hogy jó szórakozást és olyankor,apával elmennének de...sajnos ami történt,az megtörtént.Kívánom,hogy a többieknek is legyen ilyen remek estéjük,mert már nagyon izgatott vagyok.Odaültem Lili mellé majd bemutattam a lányoknak.
-Lányok..Figyelem!Ő itt,a legjobb barátnőm Lili Nenil!A Weasley Varázs vicc boltban ismerkedtem meg vele.Hát..remélem sikerül nektek befogadjátok-Mosolyogtam,és a konyhába menet hoztam be a tál pattogatott kukoricát.Mivel,félvér vagyok erre is anyukám tanított meg.Mikor,bementem látom a lányok között már jó volt a hangulat.Lusta,voltam már felállni így egy pálca intéssel lekapcsoltam a villanyt és bekapcsoltam a horror filmet.Amikor,kezdődött semmi mást,nem lehetett hallani csak,popcorn hangokat ahogy ettük és a filmet.Remélem, a mai estében a filmen kívül nem lesz semmi ijesztő.
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Bonnie & Lili Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Bonnie & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bonnie & Lili   Bonnie & Lili EmptySzer. 28 Május 2014, 17:54



Bonnie & Lili


Rajzoló művész a boltban


Elnevette magát mikor mondtam, hogy most azonnal induljuk. Nem bántam, hogy kinevet. Szeretem megnevettetni az embereket. A nevetés hosszabbítja az életet, ahogy a keresztapám szokta volt mondani. Márpedig mi most jókat nevetünk Bonnie-val. Karonfogva sétaltunk ki és közben nagyokat nevettünk.
Jól éreztük magunkat. Mikor meghallottam, hogy valaki a karácsonyi bált emlegeti. Te jó ég az is mindjárt itt van. Én meg még mindig nem tudom, hogy kivel menjek. Lehet el sem megyek végülis az lenne a legegyszerűbb megoldás. Nem, azt nem tehetem meg Mary-vel,.hogy egyedülhagyom. Muszáj lesz elmennem. Talán majd megkérem Terry-t, hogy jöjjön velem. Ha más nincs keresek valakit a házamból.
Az iskoláról megint eszembe jutott a tanulás, na meg az, hogy még két könyvet ki kell olvasnom. Természetesen nem lesz nagy dolog. Gyorsan túl leszek rajta, ahogy szoktam, de akkor is belegondolni, hogy még hátra van. Brr kész rémálom a köbön, ha nem aurornak tanulnék biztos, hogy hagynám a fenébe, de kell a kitűnő RBF! Azért meg tanulni kell, de rendesen ám.Ekkor Bonnie megint megszólalt én meg elmosolyodtam.
- Pizsama buli? Hmm... Szombat este? Jajj ne izgulj már annyira! Persze! Már alig várom egy pizsama bulit ki nem hagynék! - Mondtam mosolyogva, mikor láttam arcán, hogy ideges lett, hogy esetleg nemet mondok neki. Pedig az nem én lennék. Engem foggal körömmel se lehetne egy ilyen bulitól visszatartani!
Nagyon jól éreztem magam Bonnie-val és tényleg nagyon vártam már a szombatot. Komolyan azt hiszem Bonnie egy lett a legjobb barátnőim közül! Az pedig nagy szó. Minden esetre már tűkön ülök annyira várom azt a bulit.
- Mond csak akarsz még valakit meghívni arra a bulira. Csak mert többen jobb! Persze te tudod én csak kérdeztem. - Monstam mosolyogva Bonnie-nak. S vártam, hogy mit felel a kérdésre. Nekem végül is mindegy, de jobb az ilyenekről tájékoztatást kapni.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Bonnie & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Bonnei & Lili   Bonnie & Lili EmptySzer. 28 Május 2014, 14:02

Ahogy,mondta hogy induljunk most azon,kicsit elnevettem magam.Nagyon,jól érzem magam Lilivel szinte,majdnem mindenből kiveszem a részem.A házamat,majd nem én is ugyan annyi ponttal jutalmaztam mint Hermione.Persze,mindenkinek megvannak a kellő kötelezettségei ahogy nekünk diákoknak.Egymás,mellett karon ragadva és lépkedve vicces volt menni.Sokat,nevettünk egymáson.Nagyon vicces volt,és egyben szórakoztató.Egy,hírtelen válaszra kaptam magam.
-Figyu...te kit fogsz majd meghívni a karácsonyi bálba?-Már,régóta töprengtem azon,hogy kit vigyek.Viszont,nem akartam Ront még csak nem is ismerem.Talán,Nathaniel Priecot...vagy mondjuk Harry Pottert? Nem,szeretem annyira Harryt hanem inkább én Ronért vagyok,oda.Majd,még egyszer megkérdeztem valamit Lilitől
-Ha,lenne kedved szombat este csaphatnák egy pizsama bulit mit szólsz?-Mondtam neki,mosolyogva.Annyira,jól érzem magam Lilivel,szinte tényleg a legjobb barátnők vagyunk,legalább is én annak hiszem ezt.Kár,hogy Németo.-ban nincs annyi barátnőm mint itt Roxfortban.Persze,ők muglik én meg nem tehát,otthon azért nincs sok ilyen barátom.Persze,remélem sokkal jobb jövőm lesz mint eddig volt.A múltat,pedig már elfelejtettem.
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Bonnie & Lili Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Bonnie & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bonnie & Lili   Bonnie & Lili EmptyKedd 27 Május 2014, 21:52



Bonnie & Lili


Rajzoló művész a boltban


Nagyon aranyos volt, ahogy Ronról áradozott. Tényleg nagyon beleszerethetett. Még sose láttam senkit ennyire oda lenni valakiért. De persze szívesen segítek neki elérni a célját. Úgyis kell egy kis kihívás. Csak izgibb lesz, mint folyton tanulni meg a könyveket bújni. Megkért, hogy menjünk el Ron-ék előtt. Én csak mosolyogtam, majd elmentünk előttük.
Ezek után elmentünk egy nagy polc elé! Tudtam mi van rajta sötétség kövek, ahogy haladtunk elkezdte mondani, hogy mennyire szereti. Én csak bólogattam, s mikor megálltunk válaszoltam.
- Én is nagyon szeretem ezt a helyet. Mindig nagyon izgalmas dolgokat találok. De sajnos nem tudom, hogyan csinálják. Talán kérdezd meg Ront! - Mondtam mosolyogva. Egyszer kipróbáltam ezt a követ és hasznos volt. Így lehet, hogy most is veszek majd egy adagot. Nagyon hasznos tud lenni.
Hogy őszinte legyek kezdek megéhezni, pedig rendesen reggeliztem. Szerencsémre Bonnie megkérdezte, hogy elmehetünk-e a Mézesfalásba! Kapva kaptam az ötleten, s azon nyomban mosolyogva megszólaltam.
- Dehogynem! Menjünk! Én is nagyon megéheztem. Induljunk most! - Nevettem majd elindultam az ajtó felé.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Bonnie & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Bonnie & Lili   Bonnie & Lili EmptyKedd 27 Május 2014, 15:16

Hallottam,már a Weasleyék történetét és mindig,is csodáltam Ront, a bátorsága miatt. Talán,épp ez az hogy most belé szerettem.Legjobban,ami nagyon megtetszett benne az a haja.Nem,tudom miért de..olyan vicces volt.Megkérdtem Lilit,hogy legalább egyszer sétáljunk el előttük!Észrevettem,ahogy a fiú végig néz rajtam majd Lilire pillantva elpirultam. Na,de elég is a szerelemből ideje egy kis mókának.
-Te,Lili!Szerinted,hogy csinálják ezeket??Annyira,tetszik és nem is csodálom,hogy ez a kedvenc boltom.-Mosolyogtam,rá és kicsit furcsállta most a beszédemet.Megálltunk,ezeknél az instant sötétség köveknél ez,is olyan nagy dolog mint a többi. Azt,hittem ezek csak kamuk de, nem..mivel,ez egy varázsbolt így a nagytöbbsége az. Németo.-ban sajnos nincs ilyen bolt nálunk így nem csodálom,hogy ez a kedvencem.Kicsit,megéheztem majd megkérdeztem Lilit,nem-e akar velem jönni a mézes falásba.
-Nincs,kedved velem lejönni a mézes falásba?Kicsit,megéheztem-Ránéző pillantással tovább nézelődtem a boltba amíg vártam a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Bonnie & Lili Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Bonnie & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bonnie & Lili   Bonnie & Lili EmptyHétf. 26 Május 2014, 00:04



Bonnie & Lili


Rajzoló művész a boltban


Láttam rajta, hogy még jobban elpirult, mint eddig, mikor megkérdeztem tetszik-e neki a Weasley fiú. Nem csodálkoztam lerítt róla, hogy odaáig van Ron-ért. Mikor elmondta mit érez elmosolyodtam. Majd megszólaltam.
- Meg kell bátorodnod! Nem fog kinevetni! Csak természetesnek kell lenni és az igazat mondani! Ez mindig beválik. Megérti kipróbálni! - Ekkor láttam, hogy tekimtete a szerelmi bájitalra irányul. Majd gyorsan közöltem vele, hogy az nem lenne helyes! Nem a bájital miatt kell szeretnie, hanem önmaga miatt. Ha a bájital hatása elmúlik lehet, hogy csak még inkább el fog távolodni a kiszemeltjétől.
Majd megjegyeztem neki, hogy ugye meghív majd a következő bulijára. Mire közölte velem, hogy természetesen meghív, s hirtelen meg is ölelt. Ez kicsit meglepett, de jól esett. Van egy olyan érzésem, hogy egy igazi jó barátnőre tettem szert!
Ekkor megint témát váltott. Elmosolyodtam, szeretek segíteni másoknak így kicsit elgondolkodtam menet közben, s majdnem nekimentem vagy négy bámészkodónak, mire kitaláltam, hogy mi lenne a legjobb megoldás!
- Gondolom nem rögtön azzal akarsz kezdeni, hogy szerelmes vagy belé! Tehát valami laza kezdés kellene! Teszem azt mivel rajzolni szépen tudsz ez kihasználhatnád! Mondjuk nem tudom ti mennyire szoktátok mutogatni a másiknak mit csináltatok, de mondjuk ha azt mondanád neki, hogy meg akarod kérdezni a véleményét néhány rajzodról, az nem lenne olyan rámenős. Még jól is jön ki, ahogy hallottam a családjának van érzéke ahhoz, hogy valamiben meglássák a szépet! Vagy simán azzal is oda mehetsz, ha már itt vagyunk a testvérei boltjában, hogy esetleg megmutatná-e, hogy hol találsz valamit. Ilyen apró okokat könnyen találhatsz egy beszélgetésre! - Montam mosolyogva, s remélve, hogy legalább egy kicsit segítettem neki.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Bonnie & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Bonnie & Lili   Bonnie & Lili EmptyVas. 25 Május 2014, 22:33

Mikor,megkérdezte tőle,hogy nem-e tetszik akkor,még jobban elvörösödtem majd ezt,válaszoltam.
-De...Ráadásul nagyon is tetszik csak..eddig nem mertem megszólítani és félve is csak köszöntem neki.-Jegyeztem,meg mikor sétáltunk. Megláttam, a szerelmi bájitalt majd rögtön megjegyezte nekem Lili,hogy ezt inkább ne. Nem,mondtam neki semmit mert,tudtam hogy igaza van. Inkább,önmagamat kell,hogy adjam és úgy megszólítani őt.Kíváncsian, és bíztatóan megkérdeztem tőle tudakolva a következő válaszomra várva.
-Persze,Lili te is jelen leszel-Öleltem,meg a legjobb barátnőmet. Majd,akkor gondolatomba megint neki ugrottam.
-Tudsz,nekem segíteni hogy szólítsam meg Ront?Mert..fogalmam sincs..Igaz,hogy ő is meg én is Griffendélesek vagyunk de...egyáltalán nem tudom.-Ismét,mondtam neki elpirulva. Hisz,totál odavagyok Ronért. Emlékszem, mikor a Mardekárosokkal játszottunk akkor csókolta meg Lavendert akit ki nem állhatok. Sőt,mi több őt utálom a legjobban de,azért remélem Lili segít nekem.
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Bonnie & Lili Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Bonnie & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bonnie & Lili   Bonnie & Lili EmptyVas. 25 Május 2014, 20:48



Bonnie & Lili


Rajzoló művész a boltban


Komolyan nagyon tetszett ahogy rajzol. Igazán ügyesen csinálja és élvezetes nézni, ahogy ügyködik. Majd megkaptam a választ a kérdésemre. Csendben figyeltem, amit mondott kicsit sajnáltam, viszont mikor megemlítette, hogy tanév végén bulit tart izgatott lettem.
- Ugye a legközelebbire én is meg leszek hívva! - Mondtam kuncogva. Majd hirtelen elvörösödött! Nem értettem miért, csak mikor megpillantottam az erre közeledő Ron Weasley-t. Elmosolyodtam, majd odasúgtam Bonnie-nak.
- Csak nem tetszik? Hát igen szoktam, persze nem gyakran, de van hogy neki kezdek. Néha jó ha kiírhatom magamból a bajaimat! - Nem szeretek annyira naplót írni, de van hogy kifejezetten jól esik az írás, akkor is ha nincs meg bennem az író véna. Sőt ha valamit nem tudok rendesen csinálni az az írás!
- Rendben van, de te fogsz vezetsz! - Jegyeztem meg mosolyogva és hagytam, hogy elvonszoljon az egyik irányba. Jó volt egy új barátnőt szerezni!

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Bonnie & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Bonnie & Lili   Bonnie & Lili EmptyVas. 25 Május 2014, 10:06

Valójában,tényleg tetszett neki a rajzom és örülök annak,hogy megért.Tudom,hogy bízhatok benne mert látom a kedvességét.
-Nem...tudod ezt is anyukámtól örököltem.Nem,rég de..nagyon szeretek itt lenni.Persze,egyedül lakom és amikor vége van a sulinak akkor mindig házi bulit szoktam tartani.-Mondtam,neki mosolyogva mikor megláttam Ront biztos látszott rajtam,hogy totàl vörös vagyok.Hisz,annyira tetszik de,nem mertem megszólítani köszönni is alig merek neki. Nagyon,aranyos és kedves gesztus tőle..azért,nem nagyon akarom részletezni a múltamat. Majd,megkérdeztem tőle.
-Szoktál,naplót írni?-Mostanában,csak azért írok naplót mert anya rám hagyta az övét. Eddig,mindent beleírtam ami otthon és itt az iskolában történik.Na...nem is akarok a múlton rágódni bepakoltam a mappám a táskába,majd mosolyogva mondtam.
-Gyere,nézzünk szét.Ez,az egyik lekedveltebb lekedvesebb helyem a sulin kívül.-Nevettem,el magam majd karon ragadtam.Gazdagodtam,még egy legjobb baràtnővel.
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Bonnie & Lili Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Bonnie & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bonnie & Lili   Bonnie & Lili EmptySzomb. 24 Május 2014, 22:17



Bonnie & Lili


Rajzoló művész a boltban


Láttam rajta, hogy nem nagyon akar arról beszélni, ami a kezével történt. Így utólag már bánom egy kicsit, hogy megkérdeztem. Végül is semmi, de tényleg semmi közöm sem volt a magánügyeihez. És bele se akartam szólni. De nem tehetek arról, hogy folyton jár a szám és olyan is kijön rajta, aminek nem lenne szabad! Vagy, amit nem akarok!
- Akkor itt sokkal jobb helyen vagy. Biztosan nehéz lehetett elviselni. Viszont gondolom nem akarsz róla beszélni, úgyhogy felejtsük is el ezt a témát. Mióta élsz Angliában? - Kérdeztem mosolyogva. Jó benyomást akartam kelteni, azt akartam, hogy tényleg a barátot lássa bennem. Ez pedig valamennyire sikerült is, hiszem megmutatta nekem a rajzait. Még mindig lenyűgöz ahogy rajzol. Ezt a pontosságot nem lehetett egyszerű megtanulni.
- Ahogy nézem általában ceruzával rajzolsz! Szoktál festeni is? Vagy valamilyen krétarajzot csinálni? -
Kérdeztem kíváncsian, hiszen tényelg érdekelt. Na meg el akartam terelni a figyelmét az előző témáról. Mosolyogva és ámuldozva néztem a rajzait. Nem is tudom, hogy mi varázsolt el bennük annyira, az hogy ilyen pontosak, vagy a Bonnie iránti csodálat. Hiszen egy ilyen művész csak csodálni lehet.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Bonnie & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Bonnie & Lili   Bonnie & Lili EmptySzomb. 24 Május 2014, 20:53

Nem,akartam neki beszélni a Németországi barátomról de,ha egyszer már észrevette,akkor mindent elmondtam neki.
-Otthon,Németo.-ban volt egy fiú barátom aki folyton megerőszakolt és vert ezért,jöttem el. Persze,remek barátaim vannak és örülök hogy rátaláltam még egyre. Igen..annak nagyon örülnék és a rajztehetségemet  pedig anyukámtól örököltem.-Mosolyodtam el,majd megmutattam neki a rajzaimat amit általában,unalmamba szoktam csinálni.Láttam,rajta hogy teljesen el van álljulva a rajzaimtól és van egy pár amit Ronról rajzoltam.
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Bonnie & Lili Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Bonnie & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bonnie & Lili   Bonnie & Lili EmptyPént. 23 Május 2014, 22:53



Bonnie & Lili


Rajzoló művész a boltban


Mikor mellé ültem elkezdtem beszélni. Természetes ez vagyok én sosem áll be a szám, ha szófosásban versenyt indítanának megnyerném. Szerencsére a lányt nem zavarta, hogy beszélek, sőt azt mondta neki még jól is jön!
- De hogy tudsz úgy a rajzra figyelni, ha közben valaki folyamatosan beszél hozzád? Én is tudok egyszerre több dologra is figyelni, de ez már nekem is sok lenne! - Mondtam nevetve, s ámulva, hogy milyen gyorsan rajzol. Mikor rajzolás közben bemutatkozott leesett az állam. Úgy nyújtotta a kezét, hogy közben a másikkal folyamatosan rajzolt. Megráztam, majd kicsit zavartam megszólaltam.
- Lili... Lili Nenil... Hugrabugos! Te aztán profig vagy! - Jegyeztem meg tátott szájjal. El sem hittem amit látok. Majd tovább folytattuk a beszélgetést. Kedves lánynak tűnik nekem ez a Bonnie. Mikor kezembe adta a kész rajzott szó szerint tátva maradt a szám. Ott láttam rajta magam, mintha a tükörbe néztem volna bele.
- Ez tökéletes Bonnie! Nagyon köszönöm. Ezt elrakom emlékbe! Te jó Merlin tisztára, mint egy tükör! - Lelkendeztem, majd óvatosan összehajtottam és eltettem a képet. A lány következő kérdésén elmosolyodtam, majd mintha mi sem lenne természetesebb megszólaltam. - Nagyon szívesen! Meg lennék vele tisztelve! - Ekkor tekintetem a kezeire irányultak.
- Te Bonnie nem akarom beleütni az orrom a dolgodba, de mi történt veled? Valaki bántott? Látom a szemeden, hogy valami bánt ezt nem nehéz kivenni. Meg ott vannak a foltok a karodon. Persze, ha nem akarsz róla beszélni megértem, de szívesen segítek ám. Ha akarod a foltokat meg tudom szüntetni! - Próbáltam vele kedves lenni, nem akartam elriasztani magamtól. Egy új barátnőt nem lenne okos dolog elriogatni.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Bonnie & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Bonnie & Lili   Bonnie & Lili EmptyPént. 23 Május 2014, 21:23

Ahogy,leült mellém csak beszélt,és beszélt. Nagyon,izgatott voltam hogy nem csak a boltot rajzolhatom le hanem őt is.
-Nyugodtan..tudod így jobban koncentrálok.-Nevettem,fel hangosan.Persze,csak magamba gondoltam a nevetést de,komolyan ha beszélnek velem valahogy jobban odatudok figyelni a dolgokra. Nagyon,rendes volt a lánytól.Amikor,rajzoltam majd szépen bemutatkoztam.
-Egyébként..Bonnie Blackwood Griffendéles!-Nyújtottam,a kezem a másikkal pedig,rajzoltam és ő csak nézte hogyan tudom ezt csinálni. A látványomat,lenyűgözte.Mikor,már befejeztem a rajzot kitéptem a lapot és odaadtam neki.
-Parancsolj! Remélem,tetszik!-Mosolyogtam,és rengetek olyan színes dolgot használtam amik nem,voltak nálam.Nagyon,jó lelkűnek találtam,barátságos és kedves velem.
-Leszünk,barátnők?-Kérdeztem,mosolyogva és amikor,belenézett a szemembe azt vette észre,hogy valami bánt engem. Észre,vette kezemen a foltokat és elkezdett kérdezgetni.
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Bonnie & Lili Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Bonnie & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bonnie & Lili   Bonnie & Lili EmptyPént. 23 Május 2014, 20:08



Bonnie & Lili


Rajzoló művész a boltban


Megint eljöttem az Abszol útra! Szeretek ide járni, felpezsdít a hely. Betévedtem a Weasley Varázsvicc bolta. Elmosolyodtam, jó hely ez sok érdekes és vicces dolog van itt. Mindig vidáman megyek ki innen. Nem figyeltem csak bámultam a nagy tömeget. Szeretem ezt csinálni!
Elveszek a nagy tömegben és mégis kívülről nézem őket. Nevetek rajtuk és velük nincs is ennél kellemesebb elfoglaltság! Éppen egy olyan dobozkát tanulmányoztam, ami felrobban, ha ki akarod nyitni, mikor valaki hátulról nekem jött. Majdnem elejtettem a dobozkát.
- Áh, semmi baj! Megesik az ilyen, ekkora forgalomban! - Mondtam mosolyogva, majd visszatértem a dobozhoz. Azonban figyelmemet lekötötte a lány, aki leült egy kis zugba és valamilyen mappa szerűséget vett elő! Kíváncsi voltam rá, hogy vajon mit csinál, így odaültem mellé. Egy ideig néztem, szépen rajzol. Nagyon tetszett, majd megkérdeztem mit rajzol.
- Értem! Biztosan nem lehet egyszerű! De nagyon jól csinálod, bár én tudnék így rajzolni! - Majd a következő kérdésre elmosolyodtam! - Ha megtennéd? Szabad beszélnem közben, tudod nehezen áll meg a szám. Kicsit sokat beszélek! - Mondtam mosolyogva, majd néztem, ahogy egy új lapra hajt és elkezd rajzolni.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Bonnie & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Bonnie & Lili   Bonnie & Lili EmptyPént. 23 Május 2014, 17:48

Nagyon,szeretek a Weasley varázs vicc boltba járni. Rengeteg, különböző tárgyakat találtam már itt és pontosan közel lehetek, a kiszemeltemhez Ron Weasleyhez. Általában, csak azért szoktam idejárni hogy jól érezzem magam. Nyüzsögtek az emberek tele,volt nagyon.Szembe,találkoztam a Griffendéles barátokkal is akik már,mentek kifelé de,ráköszöntem a vörös hajú fiúra és ahogy visszaköszönt oly annyira,hevesen vert a szívem. Na..de,mindegy is tovább mentem nézelődni. Ekkor,véletlenül beleütköztem egy szintén olyan vöröses barna hajú lányba majd bocsánatot kértem.
-Szia!Ne,haragudj nem láttalak..-Kértem,az elnézést hiszen,tökre máshol járt a fejem.Egyszerűen,csak Ronon forgott minden.Találtam,egy kis helyet leültem a táskámból elővettem egy mappát és elkezdtem rajzolni.Mindent, olyan élethűen rajzoltam le szinte csodálatos.Persze,megmondva az igazat akkor is máshol járt az eszem míg nem,odaült mellém az a lány akibe beleütköztem.Megkérdezte,hogy mit rajzolok majd ezt válaszoltam.
-Természetesen,ezt a helyet ahol tele vannak az emberek és csak nézelődnek.-Mondtam,neki kissé mosolyogva.Láttam,rajta hogy tetszett neki a rajzom így még nagyobb mosolyra húztam a számat.Aztán,még egyet kérdeztem tőle.
-Szeretnéd,hogy lerajzoljalak?-Mosolyogva,váltottam a lapot mert úgy,gondoltam később talán be is fejezem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bonnie & Lili Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bonnie & Lili   Bonnie & Lili Empty

Vissza az elejére Go down
 
Bonnie & Lili
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ron & Bonnie
» Bonnie & Jade!-Unalmas nap
» Bonnie & Kimi - Csajos pletyka
» Lili & Zoé
» Lili és Raeka

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Varázsvilág :: Abszol út :: Weasley Varázsvicc Vállalat-
Ugrás: