KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Eric Dragneel és Lisa Turpin  - Page 2 Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Eric Dragneel és Lisa Turpin  - Page 2 Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Eric Dragneel és Lisa Turpin  - Page 2 Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Eric Dragneel és Lisa Turpin  - Page 2 Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Eric Dragneel és Lisa Turpin  - Page 2 Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Eric Dragneel és Lisa Turpin  - Page 2 Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Eric Dragneel és Lisa Turpin  - Page 2 Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Eric Dragneel és Lisa Turpin  - Page 2 Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Eric Dragneel és Lisa Turpin  - Page 2 Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Eric Dragneel és Lisa Turpin

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Lisa Turpin
Hollóhát/6. évfolyam
Lisa Turpin


Hozzászólások : 101
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Hollóhát
Kirendelt pár : Eric Dragneel
Avataralany : Jenna-Louise Coleman

Eric Dragneel és Lisa Turpin  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eric Dragneel és Lisa Turpin    Eric Dragneel és Lisa Turpin  - Page 2 EmptyVas. 01 Szept. 2013, 16:37

Nem bízik senkiben, de én azért bízzak benne annyira, hogy csak úgy hagyjam a szoknyámat emelgetni, mi? Na szépek vagyunk, mondhatom. Azért csak a szememet forgattam, amit nyilván nem láthatott...
Az arcát figyelem, ahogy meglátja a "bújóhelyemet". Látszik rajta, hogy meglepődött, talán még le is nyűgözi. Engem is, minden egyes alkalommal, amikor idejövök. Sose tudom megunni.
Jól esik az érintése. Átölelem és hozzábújok.
- Köszönöm.- suttogom bele a felsőjébe, aminek egyébként nagyon finom illata van.
Kicsit elhúzódom tőle, úgy nézek rá.
- Miért, mi történt?- kérdezek rá, hogy miért tudja, milyen ez. Ha jól tudom, neki mindkét szülője él, de nem ismerem igazán, nem tudom hova tenni ezt a megszólalását.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Eric Dragneel és Lisa Turpin  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eric Dragneel és Lisa Turpin    Eric Dragneel és Lisa Turpin  - Page 2 EmptyVas. 01 Szept. 2013, 15:58

Szép lassacskán megérkezünk a Szükség Szobájának bejáratához. Itt sor kerül a szemeltakaró ceremóniára, majd feltesz nekem egy kérdést.
- Így elsőre nem igazán bízok senkiben... de bizonyos szinten a bizalmamat élvezed. - válaszolok neki.
Majd kinyithatom a szem. Így is teszek és azonnal körbenézek, milyen hellyé alakult a szoba. A szám tátva marad, annyira lenyűgöz itt minden. Leginkább a kinti csillagos éjszakákhoz lehetne hasonlítani. Ámulatomból a szavai ragadnak ki. Ahogy ránézek látom a könnycseppet az arcán, amit éppen letöröl. Ekkor óvatosan a vállára teszem a kezem és próbálok komoly lenni, nem őrültséget mondani, vagy csinálni.
- Nem ígérek neked semmit, de ha gondolod, akkor néha megpróbálhatok enyhíteni a magányodon! - szólalok meg. - Tudom milyen az, ha nem számíthatsz senkire...
Vissza az elejére Go down
Lisa Turpin
Hollóhát/6. évfolyam
Lisa Turpin


Hozzászólások : 101
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Hollóhát
Kirendelt pár : Eric Dragneel
Avataralany : Jenna-Louise Coleman

Eric Dragneel és Lisa Turpin  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Eric Dragneel és Lisa Turpin    Eric Dragneel és Lisa Turpin  - Page 2 EmptySzomb. 31 Aug. 2013, 17:20

Mikor megérkezünk, megállítom, erősen gondolok a helyre, fel le sétálok, ameddig meg nem jelenik az ajtó. Ez után megkérem, hogy hunyja le a szemét. Kipróbálom, hogy lát-e, úgy, hogy meglengetem előtte a kezemet, aztán kinyitom az ajtót és bevezetem a helyiségbe.
Viszonylag sötét van, csak az az ezernyi csillag világít a mennyezetről és a falakról, ami az éjszakát is világosabbá teszi. Ezek nincsenek olyan messze, mint a rendes égen, némelyik bolygó több méter széles és egyik közelebbi, másik távolabbi. Az egész hely úgy néz ki, mintha a végtelen űrben lennénk.
- Bízol bennem?- fogom meg a kezét és elkezdem irányítani, bevezetem körülbelül a terem közepére, ahol kényelmes babzsákfotelek helyezkednek el, leültetem és leülök mellé.
- Most már kinyithatod!
Várok pár pillanatot, hogy a szeme hozzászokhasson a félhomályhoz, meg a ragyogó csillagok látványához.
- Ide jövök mindig, ha egyedül érzem magam.- kezdtem el magyarázni. - A csillagok mindig anyukámra fognak emlékeztetni. Éjjelente ha meleg volt kiültünk az erkélyre és addig néztük őket, ameddig el nem aludtunk.
Az emlék hatására egy könnycsepp gördült le az arcomon, amit gyorsan letöröltem. Nem akarok most sírni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Eric Dragneel és Lisa Turpin  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eric Dragneel és Lisa Turpin    Eric Dragneel és Lisa Turpin  - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Eric Dragneel és Lisa Turpin
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Eric Dragneel és Lisa Turpin
» Eric Dragneel és Lisa Turpin
» Lisa Turpin és Eric Dragneel - Majdnem romantikus találkozás
» Lisa Turpin
» Eric Dragneel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Roxfort :: Kastély :: Hetedik emelet :: Szükség Szobája-
Ugrás: