KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Eric Dragneel Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Eric Dragneel Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Eric Dragneel Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Eric Dragneel Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Eric Dragneel Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Eric Dragneel Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Eric Dragneel Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Eric Dragneel Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Eric Dragneel Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Eric Dragneel

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Eric Dragneel Empty
TémanyitásTárgy: Eric Dragneel   Eric Dragneel EmptyKedd 28 Május 2013, 21:28



Eric Dragneel || Ric || 17 || Jensen Acles



Teljes név: Eric Dragneel
Születési idő: 1979.07.15.
Születési hely: Egyesült Királyság, Dunstable
Élőhely: Egyesült Királyság, Dunstable
Átváltozási idő és hely: 1987, Erdély (Vérfarkas)
Pálca: Tizenkét hüvelyk, bükkből készült, unikornisszőr a magja.
Foglalkozás: Tanuló, Kvidicsező


Ilyen vagyok....


Rövid, barna hajam van. Véleményem szerint divatosan hordom, bátran megjelenhetek bárhol ilyen hajjal. A szemeim zöldes-barnás színűek. Hogy milyen a formája és mérete? Szerintem normális, átlagos. Nem tudnám megfogalmazni, de ha rám nézel, akkor láthatod. 185cm magas vagyok, úgy 75kg körüli a testsúlyom, de ha gondolod, megyek és megmérem magam, csak hogy pontos adatokat adhassak meg neked. Tetoválásom és testékszerem nincs, irtózok a tűktől. Szeretek sportosan öltözködni. Nem szeretem az ingeket és a hasonló puccos ruhákat, éppen ezért gyakran lehet engem pólóban és egyszerű farmerben látni. Iskolaidőben viszont mindig betartom az egyenruha viseletét. Viszont a talárt valahogy kedvelem, igazán jól nézek ki benne.

A jellemem... Nagyon szorgalmas diák vagyok, szívesen vállalok plusz feladatokat. Szeretek segíteni másoknak, így ha kell, akár magánórákat adok a gyengébb képességűeknek. Nem szeretem, ha a közelemben a gyengébbeket bántják, szeretek ilyenkor lovag módjára közbe avatkozni és megállítani a „rosszakat”. Beszélgetésekben és úgy általában túl tárgyilagos vagyok. Nem szeretek mellé beszélni és rizsázni. Ha valamit kérdeznek, arra tömören válaszolok. A humorérzékem csapnivaló... inkább idegesítő és piszkálódó vicceim vannak. Ezen kívül, azt kell még mondanom, amit úgy általában a lányoktól hallok. Perverz vagyok. Ezt általában egy pofon után szokták mondani, vagy éppen ezt sikoltozzák, amikor lebukok, hogy kukkolom őket. Személy szerint nem tartom magam perverznek, inkább túlzottan kíváncsinak mondanám magam.


Az én történetem....


Minden 17 évvel ezelőtt kezdődött, amikor megszülettem. Az édesapám, Eric Dragneel, aki után a nevemet is kaptam, a Minisztérium egyik dolgozója, míg az édesanyám, Elizabeth Elric, egy igazi herbalista. Az ő frigyükből születtem én. Aranyvérű vagyok, mivel a szüleim is azok. Mind a ketten igazán jól keresnek, így mindig megkaptam mindent, amire csak vágytam, főleg hogy nincsenek testvéreim. Mivel egyke vagyok tényleg mindent megadtak nekem a szüleim, amire csak szükségem volt. Gyerekkoromban a legújabb játékokat kaptam karácsonyra, fantasztikus helyekre vittek kirándulni. Így esett meg az is, hogy elkaptam a Vérfarkas kórt. 8 évesen Erdélybe utaztunk, hogy figyelemmel kísérjük egy sárkány bébi születését. Igazán kedves volt a Varázsló, aki az erdőt és annak élővilágát gondozta. Viszont elkövetett egy hibát, megtiltotta, hogy egyedül menjek be az erdőbe. És hát, milyen egy 8 éves gyermek? Természetesen azt csinálja, amit megtiltanak neki. Egyedül indultam útra és megtörtént a baj. Azt hittem, hogy egy kedves kutyus pihen az avarban, de amikor közelebb mentem hozzá és rám támadt, megváltozott a véleményem. Főleg hogy ez a kutya két lábon járt és sokkal magasabb volt, mint apa, vagy bárki más, akivel addigi életemben találkoztam. Nagyon megrémültem, de szerencsére egyetlen harapással megúsztam az egészet. Azonban ennek köszönhetően bizonyos időnként átváltozok, ha nem kapom meg időben a főzetemet.
Majd ahogy teltek az évek, eljött az idő, hogy iskolába menjek. Természetesen a Roxfortba jelentkeztem, elvégre a szüleim is itt tanultak, ráadásul itt ismerték meg egymást. Így hát abban bízva, hogy majd én is megtalálom az életem párját, adtam be jelentkezésem. És szerencsére fel is vettek. Első évemben beosztottak a Hugrabug Házba, ahol most is vagyok. Nagyon sok barátot szereztem, bár igazán közeli egy sincs. A rohamaimról okáról természetesen senki sem tud, kivéve az igazgatót és a tanárokat. Azonban egy érdekességre lettem figyelmes: nem egyedül vagyok az iskolában Vérfarkas. Néha érzem egy másik farkas jelenlétét is, bár eddig még nem tudtam kideríteni, hogy kilehet az. Na de térjek vissza az eddigi iskolás életemre.
Az eddigi évfolyamokat egész jól teljesítettem. Harmadikban beléptem a kviddics csapatba, az Őrző posztját kaptam meg. Elsősorban azért jelentkeztem, hogy híres legyek valamennyire és tapadjanak rám a csajok. Azonban a tervem nem éppen úgy sikerült, ahogy szerettem volna. Nem lettem sokkal ismertebb, bár néha felismernek és mutogatnak rám a hátam mögött, hogy én vagyok az a perverz Őrző. Mondjuk már ez is haladás. A konfliktusokból próbáltam mindig is kimaradni, de ha a közelemben bántottak valakit, akkor általában azért a segítségére siettem. Ellenségeim nem igazán vannak az iskolában, bár Draco-t és bandáját nem kedvelem túlzottan. Az az elkényeztetett úri ficsúr azt hiszi, ő bármit megtehet.
Nem is tudom mit mondhatnék még el magamról. Eddig nagyon jól teljesítettem az iskolában, viszont barátnőm még mindig nincs. Ezen szeretnék majd változtatni a jövőben. Ha nincs több kérdés, akkor én távozok is, fontos dolgom van még.
Vissza az elejére Go down
 
Eric Dragneel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Eric Dragneel és Lisa Turpin
» Eric Dragneel és Lisa Turpin
» Eric Dragneel és Lisa Turpin
» Farkasok Találkozója - Emily Olsen és Eric Dragneel
» Lisa Turpin és Eric Dragneel - Majdnem romantikus találkozás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum :: Törölt karakterek előtörténetei-
Ugrás: