KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
The mother and her son - charlie&molly Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
The mother and her son - charlie&molly Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
The mother and her son - charlie&molly Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
The mother and her son - charlie&molly Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
The mother and her son - charlie&molly Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
The mother and her son - charlie&molly Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
The mother and her son - charlie&molly Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
The mother and her son - charlie&molly Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
The mother and her son - charlie&molly Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 The mother and her son - charlie&molly

Go down 
SzerzőÜzenet
Molly Weasley

Molly Weasley


* : The mother and her son - charlie&molly 3151179436_1_2_CJoAzNgq
Hozzászólások : 30
Vér : Aranyvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : Odú
Kirendelt pár : Artur Weasley
Avataralany : Julie Walters
Karakterlap : It’s my life!
Karakterzene : Pál Dénes - A széltől is óvsz
¥ : The mother and her son - charlie&molly Tumblr_lq2xrfOwCU1qcki6to1_500
The mother and her son - charlie&molly Tumblr_m11hfvdqeU1qili3vo7_r1_250

The mother and her son - charlie&molly Empty
TémanyitásTárgy: The mother and her son - charlie&molly   The mother and her son - charlie&molly EmptyHétf. 03 Aug. 2015, 14:34



Molly & Charlie

Amint meghallottam, hogy Charlie hazatér azonnal Arthur nyakába ugrottam. Figyelmeztetett, hogy ezzel az örökös szorítgatásommal képes lennék bárkit megölni. Nem szeretik, ha ezt csinálom. Tudom, tudom, túlbuzgó vagyok, de ha a családról van, szó nem lehet eléggé figyelmes velük az ember.
Tudom, hogy csak este ér haza az én kisfiam, de egész nap a konyhában voltam, majd rendet tettem a házban, hogy mire megérkezik, minden jó legyen. Ahogy végeztem fel, s alá járkáltam. Az izgatottságom átment idegességbe
- Hol lehet már ilyen sokáig? – aggódtam, mint minden jó anya.
Hallottam, ahogy Arthur nyugtatgatott, de valahogy ez most nem érdekelt. Nem tudtam hova tenni Charlie késését. A következő pillanatban egy bagoly érkezésére lettem figyelmes. Gyorsan elvettem tőle a borítékot és kinyitottam.
Arra kérte az apját, hogy menjen ki érte a pályaudvarra. Rápillantottam a férjemre, aki azonnal tudta, hogy most rögtön el kell indulnia. A további várakozás most már inkább izgatottá tett. Ron folyamatosan azt mondogatta, hogy éhes. A válaszom az volt, hogy megvárjuk Charlie-t.
Hamarosan be is lépett. Én kitárt karokkal repültem felé, majd jól megszorongattam. Mosolyogva jegyezte meg, hogy egyszer meg fogom fojtani az ölelésemmel.
- Csakhogy itthon vagy! – mosolyodtam el és megsimogattam az arcát – Kedvencedet csináltam remélem éhes vagy!
Vissza az elejére Go down
 
The mother and her son - charlie&molly
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Molly és Ally, avagy egy fáradt boszi esete.
» Ginny & Molly
» Sophia & Molly
» Clara & Molly
» Good morning - Molly & Kimi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Varázsvilág :: Otthonok :: Odú :: Nappali-
Ugrás: