KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Sophia & Molly Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Sophia & Molly Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Sophia & Molly Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Sophia & Molly Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Sophia & Molly Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Sophia & Molly Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Sophia & Molly Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Sophia & Molly Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Sophia & Molly Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Sophia & Molly

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Molly Weasley

Molly Weasley


* : Sophia & Molly 3151179436_1_2_CJoAzNgq
Hozzászólások : 30
Vér : Aranyvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : Odú
Kirendelt pár : Artur Weasley
Avataralany : Julie Walters
Karakterlap : It’s my life!
Karakterzene : Pál Dénes - A széltől is óvsz
¥ : Sophia & Molly Tumblr_lq2xrfOwCU1qcki6to1_500
Sophia & Molly Tumblr_m11hfvdqeU1qili3vo7_r1_250

Sophia & Molly Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophia & Molly   Sophia & Molly EmptySzer. 10 Dec. 2014, 20:48



Molly & Sophia

Ásítok szám elé téve kezem. Ez a forró csoki elálmosít, az idő pedig rátetézik. Újra belekortyolok italomba, s a lányra figyelek, mikor ismét elkezd beszélni.
- Ez az időjárás téma sajnos kiszámíthatatlan. Sosem lehet rendesen előre megjósolni. Imádom Angliát, de néha egy kis jó idő rám férne! - szóltam, miközben elmosolyodtam.
A legutóbbi családi nyaralásunkkor Egyiptomba sikerült elmennünk. Jól esett az a meleg főleg karácsony tájékán, mikor itthon rettentően hideg van. Ígéretet tett, hogy nem fog többé lógni. Nagyon helyes! Nem szeretem, ha valaki főleg egy diák ezt teszi.
Meg hát amúgy is nagyon jó barátok vagyunk Dumbledorral és Minervával is. Szóval nekem esik ez rosszul.
- Hidd el a vizsgák számunkra is nehezek voltak! - magyaráztam - Természetesen a minisztériumi rendelet rettentő butaság! Nem értek egyet vele!
Belekortyoltam az italomba, míg kérdésére vártam, amit nagy nehézségek árán tett fel. Megkérdeztem pontosan mit ért ez alatt, mire ő válaszolt is.
- Már értem! Voltaképpen, hogy mondjak valamit először meg kell ismernetek egymást. A másik rigolyáját, mit szeret, mit nem szeret? Sok időt kell együtt töltenetek, de megéri! - magyaráztam, de ezzel nem ért véget - Menjetek el sétálni együtt, kapcsolódjatok ki, vegyetek részt közös programokon! Mi sem csináltuk máshogy! Szimplán csak hagytuk hagy vezessen minket a sors. Ha összemelegedtek lehet belőle szerelem! Jogos egyébként a kérdés, ha nem működik mi lesz? A minisztérium téved ha azt hiszi kényszerházasságokkal bármit is elérhet!
Vissza az elejére Go down
Sophia McAllister
Griffendél/7. évfolyam
Sophia McAllister


* : Sophia & Molly Tumblr_mwe3kqWu181qcx4xyo4_250
Hozzászólások : 14
Vér : félvér
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Andrew Tyler
Avataralany : Adelaide Kane
¥ : Sophia & Molly Tumblr_n4jsemk6HK1qht54lo3_250

Sophia & Molly Tumblr_n2g10jYixA1rosfxwo8_r1_250


Sophia & Molly Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophia & Molly   Sophia & Molly EmptyKedd 09 Dec. 2014, 21:17

Mrs. Weasley and Sophia


Csak abban tudok reménykedni, hogy az idő segít majd a kapcsolatomon a jövendőbelimmel, és a végén már Ő sem érzi kényszernek ezt az egészet. Addig meg lassan, de biztosan elkezdtük megismerni a másikat.
- Néha azt kívánom bárcsak precízen meglehetne jósolni az időjárást, de bármennyire próbálkozunk ez nem jön össze. Azt se bánnám, ha néha jobban sütne a nap. – ezért is szoktam meglátogatni a külföldön, szó szerint melegebb éghajlaton élő nagyszüleimet. Természetesen apa részéről vannak, anyáé szintén ebbe az őrületbe élnek.
Apa szüleit pedig azért szeretem, mert egyszerű emberek, akiknek semmi fogalmuk sincs ezekről a dolgokról melyek itt történnek. Mikor ott vagyok, úgy teszek mintha nem is az lennék, aki valójában vagyok. Ott muglinak tetettem magam.
- Nem fogok többé, ígérem. – bár hogy miért is ígérgetek ilyeneket egy számomra ismeretlen nőnek nem értem. De van benne valami, ami miatt úgy érzem, hogy simán megnevelne, ha rossz fát tennék a tűzre. – Én is szeretek, csak… túl sok gond éri a diákokat, a minisztérium is beleszól mindenünkbe. –lassan vázolom fel a gondolataimat, nagyon nehezek nyílok meg ilyen téren az emberek előtt.
Vannak fenntartásaim, arról nem is beszélve, hogy bizalmatlan vagyok rengeteg esetben. De Molly nénitől nem hiszem, hogy félnem kéne.
- Ahhoz a fiúhoz kell hozzámennem, akit már évek óta kedvelek, de eddig még egy szót sem beszéltünk, és nem tudom, hogy igaz lenne a kapcsolatunk. Mármint, hogy nem csak kényszerből viselnénk el egymást… - gondterhelten sóhajtok, majd belekortyolok az italomba. Felmelegít, és kicsit meg is nyugtat. – Lehetne ebből még szerelem szerű dolog vagy annak már rég lőttek?





Vissza az elejére Go down
Molly Weasley

Molly Weasley


* : Sophia & Molly 3151179436_1_2_CJoAzNgq
Hozzászólások : 30
Vér : Aranyvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : Odú
Kirendelt pár : Artur Weasley
Avataralany : Julie Walters
Karakterlap : It’s my life!
Karakterzene : Pál Dénes - A széltől is óvsz
¥ : Sophia & Molly Tumblr_lq2xrfOwCU1qcki6to1_500
Sophia & Molly Tumblr_m11hfvdqeU1qili3vo7_r1_250

Sophia & Molly Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophia & Molly   Sophia & Molly EmptySzomb. 06 Dec. 2014, 21:35



Molly & Sophia

Tulajdonképpen szerencsésnek mondhatom magam, hogy rátaláltam Arthurra és hogy vele élhetem le az életem hátralevő részét. Nem is kívánhattam volna szebb életet!
- Valóban! Borzalmas ez az időjárás! Egyszer úgy tűnik jó időnk lesz, máskor pedig teljesen elmordul! - szóltam kicsit összehúzva magamon a kötött pulóveremet.
Beleborzongtam, mikor eszembe jutott az hideg, ami kint vár ránk, ahogy kitesszük lábunkat a jó meleg Foltozott üstből. Belekortyoltam gyorsan az italomba, hogy ismét átjárjon a meleg. Végül a lányra pillantottam.
- Nagyon helyes! Nem szép dolog lógni az iskolából! - mutogattam, kicsit mérgesen a lány felé - Nem értem én a mai fiatalokat! Mikor én voltam az imádtam a Roxfortba járni!
Megnyugtatott, hogy Ginny nem szokott ilyet csinálni. De van egy olyan érzésem, hogy azért a diákéletbe belefér nála is.
- Reméltem is, hogy nem csinál ilyeneket! Mert, ha megtudom, hogy egyszer is lógott a seprűnyelet fog kapni, nem is kicsit! - válaszoltam Sophia felé.
Lehet házisárkánynak tűnök, de meg kell nevelnem hét rettentő komisz gyereket! Amióta megszülettek Arthur volt az engedékenyebb így nekem jutott a gonosz anyuka szerepe.
Végül feltette kérdését, ami nyomasztotta. Hm...Látom rajta, hogy valami gond van. Persze ez a rendelet valahogy nem normális!
- Mégis milyen kételyeid vannak? - érdeklődtem - Minden kapcsolatból ki lehet hozni valami normálist! Csak tudni kell bánni vele! - magyaráztam
Újra belekortyoltam a forrócsokiba. Majd kérdőn a lány arcát kezdtem fürkészni, hogy mire is gondol valójában.
Vissza az elejére Go down
Sophia McAllister
Griffendél/7. évfolyam
Sophia McAllister


* : Sophia & Molly Tumblr_mwe3kqWu181qcx4xyo4_250
Hozzászólások : 14
Vér : félvér
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Andrew Tyler
Avataralany : Adelaide Kane
¥ : Sophia & Molly Tumblr_n4jsemk6HK1qht54lo3_250

Sophia & Molly Tumblr_n2g10jYixA1rosfxwo8_r1_250


Sophia & Molly Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophia & Molly   Sophia & Molly EmptySzomb. 06 Dec. 2014, 12:27

Mrs. Weasley and Sophia


Szeretem a szüleimet, de ők valahogy nem tudják megérteni száz százalékig mi is történik velem itt. Oké, apa más tészta, hiszen Ő varázsló, de nem voltak ilyen jellegű gondjai, mint nekem.  Szabadon választhatott, nem hatott rájuk a Minisztérium.
Irigylem őket, mert szerelemből házasodtak, nem pedig kényszerből és ez szerintem nagyszerű. A velem szemben ülő boszorkány is boldogan él, a szerelmének társaságában. Vajon én is ezt fogom érezni? Merlin tudja..
- Azt hinnénk, hogy csap pár nap múlva köszönt be a havazás. – nos, az időjárás megbeszélése minden angliai számára alap, hiszen az idő nem túl kedves hozzánk, ezért mindig megragadjuk az alkalmat, hogy kibeszéljük azt.
- Tudom, tudom… de ez csak egyszeri alkalom. – legalábbis mostantól nem fogok egyedül járkálni, meg amúgy sem lesz időnk a háziknak köszönhetően. – Nyugodjon meg, Ginny nem szokott így eljárkálni iskolaközben. Tényleg nem. – mosolygok rá kedvesen, majd kissé zavarba jöttem. Fogalmam sincs miért megtiszteltetés számára, hogy velem találkozhat…
Nem csináltam én semmi különlegeset! Még azt sem tudom eldönteni, hogy örüljek vagy ne a névnek. Na, mindegy…
Felszeretnék tenni nekik egy különleges kérdést, amit eddig még nem vitattam meg senkivel. Mindenki úgy gondolja, hogy tökéletesebb nem is lehetne.
- A minisztériumi rendelettel kapcsolatban tennék fel párat. – sóhajtok, majd a hajamba túrok és elkezdem. – Tudja, annak a fiúnak a nevét kaptam, aki már évek óta tetszik, de eddig sose beszéltünk se semmi. Most pedig kételyeim vannak… maga szerint lehet ebből még valami normálisat kihozni?

Vissza az elejére Go down
Molly Weasley

Molly Weasley


* : Sophia & Molly 3151179436_1_2_CJoAzNgq
Hozzászólások : 30
Vér : Aranyvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : Odú
Kirendelt pár : Artur Weasley
Avataralany : Julie Walters
Karakterlap : It’s my life!
Karakterzene : Pál Dénes - A széltől is óvsz
¥ : Sophia & Molly Tumblr_lq2xrfOwCU1qcki6to1_500
Sophia & Molly Tumblr_m11hfvdqeU1qili3vo7_r1_250

Sophia & Molly Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophia & Molly   Sophia & Molly EmptyPént. 05 Dec. 2014, 22:09



Molly & Sophia

   
Voltaképpen, mikor elmondja, hogy lóg nem is bántam. Legalább nem kell magamtól rájönnöm, hogy valami nem stimmel. A gyerekeim mellett volt időm megtanulni, hogy ki mikor hazudik. Mostanra már hazudni sem tudnak nekem! Rögtön rájövök a piti kis titkaikra.
Örömmel hallom és látom, hogy a forrócsoki jól fog jönni. Hiszen át van fagyva. Látom rajta. Voltaképpen, amióta a gyerekeim megszülettek volt időm megtanulni azokat a bizonyos jeleket, amik a kedvükről, a testi épségükről vagy éppen, hogy fáznak vagy melegük van árulkodik.
- Bizony! Rettentő hideg van odakint! - mosolyodtam el.
Kicsit összedörzsöltem a tenyereim, majd belefújtam. Még mindig fáztak. Annyit még megtettem, hogy a forró ital fölé tettem, hogy kicsit kiolvadjanak az ujjaim.
- Egy biztos! Tényleg nem szép dolog! Főleg a Griffendélesektől nem! - magyaráztam - Nem az én lányom vagy így nem tehetem meg veled! - mosolyodtam el - Nekem a megtiszteltetés, hogy találkoztunk.
Kérése meglepett. Tőlem kérdezne néhány dolgot. Döbbenten ültem egy darabig az asztalnál. Elmélyülten gondolkodtam. Feleszmélve elmosolyodtam. Végül is miért ne? Remélhetőleg csak tudok válaszolni a kérdéseire.
- Természetesen kérdezz! Amire csak tudok válaszolok! - bólintottam, s csak rá összpontosítottam.
   
   
Vissza az elejére Go down
Sophia McAllister
Griffendél/7. évfolyam
Sophia McAllister


* : Sophia & Molly Tumblr_mwe3kqWu181qcx4xyo4_250
Hozzászólások : 14
Vér : félvér
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Andrew Tyler
Avataralany : Adelaide Kane
¥ : Sophia & Molly Tumblr_n4jsemk6HK1qht54lo3_250

Sophia & Molly Tumblr_n2g10jYixA1rosfxwo8_r1_250


Sophia & Molly Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophia & Molly   Sophia & Molly EmptyPént. 05 Dec. 2014, 20:50

Mrs. Weasley and Sophia


Nem vagyok az a fajta ember, aki elhallgat valamit, és hazudik egy idősebb embernek, ezért nem is kerteltem tovább, hanem egyből megmondtam az igazságot. Meg amúgy sem tudnám átverni Őt, van egy pár gyereke, köztük az ikrek is, akik lássuk be néha nehéz feladatnak bizonyulhatnak. Szóval, az igazmondás mellett tartok inkább.
- Az már biztos, átfagytam míg átsétáltam az egyik helyről egészen idáig. – mesélem el alig párperccel ezelőtti élményemet. Nem szeretem a hideget, fázni egyenesen utálok, de úgy tűnik a tél már beköszöntött, pedig jobban örültem volna még pár hét nyárnak. Legalább nem kéne a jövőmmel foglalkoznom.
- Sajnálatos módon igen, tudom, hogy nem egy diákhoz illő viselkedés, főleg nem egy büszke Griffendélesre, de nem bírtuk már… - sóhajtok, és belekortyolok a meleg italba, ami átjárja az egész testemet és felmelegít. – Megköszönöm Merlinnek, hogy nem tetszett elővenni valahonnan a seprűt, nem szeretnék közelebbi kapcsolatba kerülni vele. – próbálom viccesen felfogni a dolgot, hátha enyhülne a hirtelen támadt feszültség, amit a lógásom idézett elő.
- Örvendek, igazán örülök, hogy összetalálkoztam magával. Legalább nem kell egyedül ülnöm… - megint a poharam tartalmát kezdem el nézegetni, és az alsó ajkamat kezdem el rágcsálni.
- Tudja, még nem beszéltem meg a szüleimmel pár dolgot, de esetleg kérdezhetnék pár dolgot? – reménykedve nézek fel rá, persze nem szeretném fárasztani, szóval ha nincs kedve, akkor nem kell beszélgetnie velem. Megértem, ha fáradt, én is az lennék, ha egy egész varázsháztartást kéne eltartanom.


◤ music: mamasita
Vissza az elejére Go down
Molly Weasley

Molly Weasley


* : Sophia & Molly 3151179436_1_2_CJoAzNgq
Hozzászólások : 30
Vér : Aranyvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : Odú
Kirendelt pár : Artur Weasley
Avataralany : Julie Walters
Karakterlap : It’s my life!
Karakterzene : Pál Dénes - A széltől is óvsz
¥ : Sophia & Molly Tumblr_lq2xrfOwCU1qcki6to1_500
Sophia & Molly Tumblr_m11hfvdqeU1qili3vo7_r1_250

Sophia & Molly Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophia & Molly   Sophia & Molly EmptyPént. 05 Dec. 2014, 19:50



Molly & Sophia

Mikor összeütköztünk morgott valamit. Nem értettem, hogy mit. Felpillantott rám, s tisztelettudóan bocsánatot kér. Milyen aranyos. Megragadtam a karját, majd magammal húztam az asztalhoz. Sietve a bárpulthoz rohantam, majd vissza az asztalhoz, s vittem neki egy forró csokit.
- Ugyan már! Nem tartott semmiből. Amúgy is hűvös idők járnak! - magyaráztam, miközben leültem.
A következő kérdésemre a választ várva belekortyoltam az italomba. Mikor kimondta, hogy lóg az iskolából majdnem kiborítottam a forrócsokit. Szemeimet mélyen az ő tekintetébe fúrtam bele.
- Hogy mondtad? Lógtok? - kérdeztem döbbenten - Egy szerencséd van! Az, hogy nem az én lányom vagy! Különben a seprűnyéllel kaptál volna! - magyaráztam mérgesen.
Igaz nem az én gyerekem, de attól függetlenül szülőként tudom, hogy mit kellene tennem ilyen esetben. Végül bemutatkozott. Hm...Aranyos kislány és tisztelettudó! Nyújtottam felé a kezem.
- Molly Weasley! - ráztam meg a kezét.


A hozzászólást Molly Weasley összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 06 Dec. 2014, 10:18-kor.
Vissza az elejére Go down
Sophia McAllister
Griffendél/7. évfolyam
Sophia McAllister


* : Sophia & Molly Tumblr_mwe3kqWu181qcx4xyo4_250
Hozzászólások : 14
Vér : félvér
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Andrew Tyler
Avataralany : Adelaide Kane
¥ : Sophia & Molly Tumblr_n4jsemk6HK1qht54lo3_250

Sophia & Molly Tumblr_n2g10jYixA1rosfxwo8_r1_250


Sophia & Molly Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophia & Molly   Sophia & Molly EmptyPént. 05 Dec. 2014, 18:26

Mrs. Weasley and Sophia


Szeretem, az olyan alkalmakat mikor a barátaimmal teszünk a szabályokra, és mégis lelépünk a suliból csak azért, hogy szabadok lehessünk egy este erejéig. Csak vannak dolgok, amiket nem veszünk mindig figyelembe, ezért történt az is, hogy én meg egy fiú tudtunk lelépni a klubhelységből, mert a többiek büntető munkán szenvednek.
Nem baj, majd viszek nekik valami finom, kiengesztelő ajándékot, amivel sikerül bocsánatot kérnem, hogy eljöttem. De nem bántam meg, azt már igen, hogy hagytam Damien kívánságának és bejöttem ide, mire ő fogta magát és eltűnt. Mondhatom remek kis társaság, de még nem megyek vissza.
Üres asztal után kutatok, meg is látok egyet és célba is veszem, de úgy tűnik más is kiszemelte magának, így sikeresen összeütközünk. Néhány csepp az italomból nem csak a földre kerül, hanem a farmernadrágomra is.
- Ezt nem hiszem el, komolyan. – morgolódok, majd a másik fél felé nézek. Egyből felismerem a Weasley anyukát. – Elnézést, én nem figyeltem… ne haragudjon. – kérek egyből elnézést, tisztelettudóan, majd megyek is utána.
- Hagyja csa… - nem tudom befejezni a mondatomat miszerint ne fáradjon miattam, hozok én magamnak, már meg is járta és le is ült velem szembe. – Igazán köszönöm, nem lett volna szükséges… - halvány mosolyt küldök felé, majd kicsit elveszek a poharam tartalmának nézegetésében.
Gondolkodok a válaszon, ízlelgetem magamban a szavakat, hogy a megfelelő dolgot mondjam, de itt nincs megfelelő válasz.
- Pár évfolyamtársammal kiszöktünk, kieresztjük a gőzt így az utolsó év küszöbénél. De igen, és nagyon kérem, hogy ne mondja el Dumbledore igazgatóúrnak, mert nagy bajba kerülnénk… - nagyot nyelek. Majd felkapom a fejem, hiszen beugrott valami. – Elnézést, elfelejtettem bemutatkozni. Sophia McAllister vagyok. Örvendek a találkozásnak. – mosolygok rá kedvesen.

◤ music: animals - maroon 5
Vissza az elejére Go down
Molly Weasley

Molly Weasley


* : Sophia & Molly 3151179436_1_2_CJoAzNgq
Hozzászólások : 30
Vér : Aranyvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : Odú
Kirendelt pár : Artur Weasley
Avataralany : Julie Walters
Karakterlap : It’s my life!
Karakterzene : Pál Dénes - A széltől is óvsz
¥ : Sophia & Molly Tumblr_lq2xrfOwCU1qcki6to1_500
Sophia & Molly Tumblr_m11hfvdqeU1qili3vo7_r1_250

Sophia & Molly Empty
TémanyitásTárgy: Sophia & Molly   Sophia & Molly EmptyPént. 05 Dec. 2014, 17:42



Molly & Sophia

Éppen hazafelé tartottam az Odúba, mikor Londonban egy szörnyű baleset miatt akadályozva volt a forgalom. Órákig rostokoltam ott. Ez a hideg és a várakozás nem tesz nekem jót. Viszont a muglik óvatlanok! Nem tudom Arthur, hogyan szeretheti őket ennyire. De, ha neki egyszer ez kell, hát legyen!
Várakozó álláspontban voltam, hogy az én drága férjecském értem jöjjön. A sötétség és hideg elől a Foltozott Üstbe menekültem. Odasétáltam a pulthoz, majd rendeltem egy forró italt magamnak. Tekintetem végigszaladt a helyiségen. Ülőhelyet kerestem volna. Kevés esély volt rá, hogy találok is. Végül kiszúrtam egy asztalt. Arrafelé vettem az irányt. Gyorsan szedtem lábaim. Ám egy lány futott belém. Ahogy meglöktük egymást az itala kiesett a kezéből.
- Merlinre kislány! Bocsánat! De legközelebb jobban figyelhetnél! - húztam össze szemöldökömet dühösen.
Meg kell mondjam gyönyörű lány illene valamelyik fiamhoz, de nekik már megvannak a párjaik. Megragadtam a karját és ahhoz az asztalhoz húztam, amit már előzőekben kiszemeltem.
- Milyen italod volt? - érdeklődtem majd legyintettem - Mindegy fizetek neked valami forrócsokit vagy amit szeretnél!
Azzal a lendülettel fordultam vissza a bárpulthoz, s ugyanazt rendeltem neki is, mint magamnak. Forrócsokit. Sietve visszatámolyogtam az asztalhoz és odaadtam neki.
- Parancsolj! Mondd csak, mit keresel Te itt? Nem a Roxfortban kellene lenned? - érdeklődtem, miközben leültem - Ülj már le! Talán jót állsz magadért?
Míg arra vártam, hogy elüljön belekortyoltam az italomba. Végre valami meleg! Ez hiányzott már nekem! Na meg persze a jó meleg Odú, ahol a kandallóban mindig ég a tűz.


A hozzászólást Molly Weasley összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 06 Dec. 2014, 10:17-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sophia & Molly Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophia & Molly   Sophia & Molly Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sophia & Molly
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sophia McAllister
» Sophia és Ally
» Sophia és Corey
» Sophia Glenmore -- készül
» Molly Weasley

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Varázsvilág :: London :: Foltozott Üst-
Ugrás: