KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Sophia és Ally Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Sophia és Ally Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Sophia és Ally Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Sophia és Ally Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Sophia és Ally Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Sophia és Ally Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Sophia és Ally Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Sophia és Ally Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Sophia és Ally Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Sophia és Ally

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Allison Black

Allison Black


Hozzászólások : 30
Vér : félvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Marcus Flint
Avataralany : Krysten Ritter
Karakterzene : https://www.youtube.com/watch?v=ZDpmksEfxy8

Sophia és Ally Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophia és Ally   Sophia és Ally EmptyKedd 09 Dec. 2014, 23:03

- Talán, lehet tényleg, így van. - Mondom, bele egyezően neki. Bár, tudom, hogy ki is az a Merlin, hisz ő még a muglik világában is nagyon ismert, itt pedig mintha hát nem is tudom mintha valami isten féle lenne. McGalagonyról tett kérdésemre is választ kapok, amin el is mosolyodom. örömmel veszem tudomásul, hogy még mindig az ő órái a legjobbak az egész suliban.
- Ezt, jó hallani. - Mondom, a népszerüségre utalva. Hangosan gondolkodtam arról, hogy meglátogatnám egykori tanáromat, és erre abból jövök rá, hogy ő is hozzá fűz valamit, amin én csak mosolygok.
- Griffendéles voltam. Te melyik házba jársz? - Kérdezek vissza. Amint, belépünk a kocsmába, látni és hallani, hogy vannak már itt, de azért van még itt üres hely, és oda is megyünk. Kicsit, meglep amit mond, hogy ő akar meghívni egy italra, de inkább udvarias leszek.
- Köszönöm, akkor kérek egy vajsört. - Mondom, de csak egyet, mert csak ennyi elég lesz.
Vissza az elejére Go down
Sophia McAllister
Griffendél/7. évfolyam
Sophia McAllister


* : Sophia és Ally Tumblr_mwe3kqWu181qcx4xyo4_250
Hozzászólások : 14
Vér : félvér
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Andrew Tyler
Avataralany : Adelaide Kane
¥ : Sophia és Ally Tumblr_n4jsemk6HK1qht54lo3_250

Sophia és Ally Tumblr_n2g10jYixA1rosfxwo8_r1_250


Sophia és Ally Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophia és Ally   Sophia és Ally EmptyKedd 09 Dec. 2014, 21:15

Allison and Sohpia


Valahogy most nincs kedvem odafent lenni, két apró okból kifolyólag. Az egész kastély üres, vagyis a harmadikos tanulóktól felfele jöhettek ki, de a kisebbekhez nincs jelenleg türelmem.
A Három Seprű meg pár lépésre van innen, ezt a kevés utat fél lábon ugrálva is jobban bírnám, mint a kastélyig, szóval nem is kérdéses hová szeretnék eljutni. Meg amúgy is… nincs olyan betegség, horzsolás, baj, amit a vajsör ne oldana meg finom melaszos süteménnyel mellette. Fenséges étel, az egyszer biztos.
- Én is Allison, de tényleg. Mintha Merlin azt akarta volna, hogy mi ketten összefussunk itt. – már csak az az egyszerű kérdésem van, hogy mi okból?
Esetleg a későbbiekben egymás hasznára leszünk vagy csak a felebaráti szeretet vezényelte? Fogalmam sincs melyik lehet, nem vagyok sorsfejtő, még az ezotériában sem hiszek, azért is van az, hogy nem vettem fel idén a jóslástant. Egyszerűen nem fekszik nekem az a tantárgy, túl kitaláció szaga van az egésznek. Ezt mondjuk a félig mugli neveltetés miatt gondolhatom, fene tudja…
- Igen, és még mindig akkora népszerűségnek örvend az órája, mint régen. Valahogy kedvelem a Professzornak a stílusát, egyedi, bár ez rengeteg tanárról elmondható, negatív értelemben. – McGalagony az egyik kedvenc tanárom, mondjuk nem csak azért, mert Ő a házvezetőnőm. Hanem azért, mert a kemény külseje ellenére érdekli mi van velünk, gyakran segít, főleg most mikor el kell döntenünk mihez kezdünk az életünkkel Roxfort után.
-Biztosan, nem sokszor látogatják meg, vagyis erről nem tudnék pontos statisztikai adatot benyújtani. – mosolygok rá kedvesen, majd kérdezek, hogy vigyem tovább a beszélgetést. – Melyik házba jártál? – mindeközben megérkezünk a Három Seprűbe, ami zsong a kiszabadult diákok hangjától. Üres asztal után kutatok, meg is látok egyet a sarokban.
Lassan, de biztosan elindulok felé még mindig Allisonon támaszkodva. Igazán hálás vagyok neki, amiért elkísért idáig.
- Meghívlak egy italra, mit szeretnél inni?

Vissza az elejére Go down
Allison Black

Allison Black


Hozzászólások : 30
Vér : félvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Marcus Flint
Avataralany : Krysten Ritter
Karakterzene : https://www.youtube.com/watch?v=ZDpmksEfxy8

Sophia és Ally Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophia és Ally   Sophia és Ally EmptyHétf. 08 Dec. 2014, 14:15

Hallom, hogy nem akar vissza menni, mert Már félórája itt van. Persze, én ezt megértem, hisz egy kis boka ficam, még nem a világ vége. Egy hangot, vagy nyögést nem hallok tőle. Magamban dicsérem meg őt, de csak magamban. Hallom, hogy inkább a Három Seprűbe akar menni, mert gondolom ott tartozkodik Madam Pomfrey. Nem kérdezek egyenlőre semmit. De, ő váratlanul bemutatkozik, és hát még sem mutathatom magam enyire bunkónak, és a kérdésére válaszólok is neki.
- Nagyon őrvendek, Sophia. Az én nevem, Allison Black, de a barátaimnak, csak Ally. - Mutatkozom be én is, közben megyünk az új cél irányába. Ahogy megyek a lánnyal, a kellemes emlékek rohamozzák meg elmémet, abból az időböl, mikor még én is diák voltam. A két legjobb barátnőmmel folyton vihoráztunk, meg trécseltünk. Havazáskór, meg a hóban is hemperegtünk, meg hógolyóztunk, meg ilyenek. Jó, lenne megint újra gyereknek lenni, és egy jót szórakozni.
- Mond csak Sophia, McGalagony Professzor, még mindig a suliban tanít? - Kérdem őt, az egykori tanárom felől.
~ Talán, majd meglátogatom őt, biztos örülni fog nekem. - Gondolom magamban, Miközben közeledünk a kocsma felé.
Vissza az elejére Go down
Sophia McAllister
Griffendél/7. évfolyam
Sophia McAllister


* : Sophia és Ally Tumblr_mwe3kqWu181qcx4xyo4_250
Hozzászólások : 14
Vér : félvér
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Andrew Tyler
Avataralany : Adelaide Kane
¥ : Sophia és Ally Tumblr_n4jsemk6HK1qht54lo3_250

Sophia és Ally Tumblr_n2g10jYixA1rosfxwo8_r1_250


Sophia és Ally Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophia és Ally   Sophia és Ally EmptySzomb. 06 Dec. 2014, 12:27

Allison and Sohpia


Sokszor elveszek a gondolataim között, és ezért ilyen dolgok történnek meg velem, mint az előbbi. Csodálkozom, hogy még nem lett komolyan bajom a figyelmetlenségemből. Már rég lesétálhattam volna egy hídról.
- Mindegy, már megtörtént meg amúgy sem lett egyikünknek sem komolyabb baja. – ezt még azelőtt mondom, hogy megérezném a fájdalmat a bokámba. Belenyilall, és legszívesebben feljajgatnék, de most nem lehetek puhány. Erős vagyok.
Nem csábít az ötlet, hogy visszatérjek a suliba, alig félórája hagytam el… Tennem kell, vagy mondanom valamit, ami miatt itt maradunk.
Hazudni viszont nem szeretek, mert az nem tartozik hozzám, túlságosan egyenes embernek tartom magam ehhez. Na, mindegy, bárhogy is legyen nem akarok visszamenni, mert fenn áll az esélye annak, hogy összetalálkozom vele.
- Nem kell, vagyis… nem szeretnék még visszamenni az iskolába, még csak félórája szabadultam ki onnan. – ezért imádom a roxmortsi hétvégéket. Nem kell ott ülnünk, ha nem muszáj, és nekem most nagyon nem muszáj. – Meg amúgy is, Madam Pomfrey is lejött, biztosan itt van valamerre. Esetleg, ha elkísérnél a Három Seprűbe megköszönném. és még hálám jeléül fizetnék valami italt neki.
A nagy ütközés közben elfelejtettünk valamit, mégpedig azt, hogy bemutatkozzunk egymásnak, ami jobb esetben nem menne ki a fejemből, de most a bokámmal voltunk elfoglalva.
- Sophia McAllister vagyok, benned kit tisztelhetek? Ja, és köszönöm a segítséget, igazán hálás vagyok… - rámosolygok, és lassan de biztosan, rá támaszkodva, elindulok a lábamon. Nem túl élvezetes érzés.

Vissza az elejére Go down
Allison Black

Allison Black


Hozzászólások : 30
Vér : félvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Marcus Flint
Avataralany : Krysten Ritter
Karakterzene : https://www.youtube.com/watch?v=ZDpmksEfxy8

Sophia és Ally Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophia és Ally   Sophia és Ally EmptyPént. 05 Dec. 2014, 20:30

El lógott egy sötét mágus, és azzal együt el lógot a pénzem is, de inkább nem gondolok erre, mert a szívem is bele sajdul, ha rá gondolok. A kis csaj, szintén mond valamit, mire én csak rá nézek a lányra.
- Igen, igazad van, nem figyeltem én se. - Mondom kissé bosszusan, és közben figyelem, hogy látok-e valakit, akire rá bízhatom őt, hogy vissza kiséri őt a suliba. De, egyenlőre, senkit sem látok a közelben. Látszik, hogy segítségre szorúl, de nem az enyémre, mert én nem tudok gyógyitani, ezértel indulok vele a bírtok határáig, mert már jól ismerem ezt az útat. Na jó, a gyengélkedő ig elviszem, ha nem lesz ott senki, de csak ennyi.
- Gyere, fel viszlek téged a gyengélkedőbe, ott majd el látnak. - A lány hona alá dugom a kezem, míg a másik kezét a vállamra teszem, és anélkül indulok meg, hogy őt meg hallgatnám, vagy bármi. Úgy sem találnám meg, kivéve ha fel venném a másik alakomat, talán akkor kitudnám szagolni egy idejig, utánna aztán megállna a tudományom. Most, valahogy, úgy érzem, hogy bárcsak inkább otthon maradtam volna a négy fal között. Bár, jobban bele gondolva, ez jó örögy arra, hogy ismét a suli falai közt lépkedhessek. Kitudja, talán találkozom egykori házvezetőmmel is, de Piton professzoral, viszont semmi kedvem találkozni, őt inkább jó lenne messzire el kerülni.
Vissza az elejére Go down
Sophia McAllister
Griffendél/7. évfolyam
Sophia McAllister


* : Sophia és Ally Tumblr_mwe3kqWu181qcx4xyo4_250
Hozzászólások : 14
Vér : félvér
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Andrew Tyler
Avataralany : Adelaide Kane
¥ : Sophia és Ally Tumblr_n4jsemk6HK1qht54lo3_250

Sophia és Ally Tumblr_n2g10jYixA1rosfxwo8_r1_250


Sophia és Ally Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophia és Ally   Sophia és Ally EmptyPént. 05 Dec. 2014, 18:29

Allison and Sohpia


Imádom Roxfortot, ne értsen félre senki, de néha jó csak úgy elhagyni azt a helyet, és máshol lenni egy bizonyos ideig. Nekem már nagyon nagy szükségem volt erre a kikapcsolódásra, magányra, mert Roxmortsban is ugyanolyan az élet, mint a suliban.
Mindenki mindenkit ismer, nem lehet elvegyülni és nem tudok úgy tenni huzamosabb ideig, mintha nem én lennék. Mióta megjött az a bugyuta, istenverte levél nem találom a helyemet. Örülök a benne lévő levélnek, de valahogy nem tetszik nekem ennek a végkimenetele. Azért kéne az embereknek összeházasodniuk, mert szeretik egymást, nem pedig kényszerből.
Sokkal szívesebben mennék Andrewhoz, ha saját akaratából akart volna megismerkedni velem, nem pedig ráerőltették ezt. De ellene már úgy sem tudok mit csinálni, legalábbis nem hiszem, hogy lehetne tenni.
Biztosra veszem, hogy vannak személyek, akiknek nem jön be és lázadások fognak kitörni, de addig megbékélek mindennel.
De most nem foglalkozom ezzel! Mindent magam mögött hagyok, és csak élvezem a friss levegőt, gondok, bajok nélkül, mert miért is kéne nekem ezeken törnöm az agyam?
Egy elég forgalmas utcán haladok végig, nem is figyelve a közeledő emberekre. Egy régi varázsló dalt dúdolva járok, a földet bámulva, nem törődve azzal kik mennek el mellettem. Talán azért ütközhettem össze valakivel, mert már csak azt érzékelem, hogy a hideg földön ülök és fáj a bokám.
- Te sem figyeltél! – csattanok egyből fel, mikor le kis hülyéz. Utálom, ha valaki ilyenekkel minősít. Kíváncsian nézek fel az elgázolómra, vagy elgázoltamra, mindegy a szemszög.
- Azt hiszem a bokám kiment, de amúgy minden rendben. – fogadom el a felém nyújtott kezet, majd lassan felhúzódzkodom. Leseprem magamról a havat, majd jobb lábamra próbálok állni, de belesajog. – Nem túl biztató…
Vissza az elejére Go down
Allison Black

Allison Black


Hozzászólások : 30
Vér : félvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Marcus Flint
Avataralany : Krysten Ritter
Karakterzene : https://www.youtube.com/watch?v=ZDpmksEfxy8

Sophia és Ally Empty
TémanyitásTárgy: Sophia és Ally   Sophia és Ally EmptyPént. 05 Dec. 2014, 16:57

Egy kicsit végre el szakadok a Londoni élettől, mert már nagyon kellett a levegő változás. Nem én vagyok itt az egyetlen, aki egy ilyen szép napot választott a kirándulásra, vagy sétára. Napok óta nem volt senkivel sem dolgom, nem láttam egy kőrözött bűnözőt sem akit el kéne kapnom, de most itt vagyok, és remélem, hogy nem is lesz dolgom senkivel sem. Lépteim nyomán hallom, hogy mintha sietne valaki mögöttem, és amint megfordulok, egy fickó siet gyors léptekkel, feje lehajtva a földet nézi. Én, a far zsebemhez nyúlok, a pálcámért, majd elő veszem azt, és követem őt bárhova is megy. Pálcámat, azért a biztonság kedvéért magam mögött tartom, és csak néha, néha figyelek rá, hogy azért ne veszitsem szemelől őt. Csak, egy kis idejig tudom őt követni, mert el követtem egy hibát, és nem vettem észre, hogy valaki erre tart, és össze ütközünk, aminek a hatására, gondolom mind a ketten a földön kötünk ki.
- Mivan te kis hülye, nem látsz a szemedtől? Figyelj már óda arra, hogy hova is mész. - Kelek ki magamból, de nem is igazán rá vagyok mérges, sokkal inkább magamra, mert mikor szét nézzek, a fickó, el tünt és gondolom már valahol nagyon messze lehet. Ahogy, fel tápászkodom, a hóban meglátom a pálcámat, szerencsémre épp állapotban, és a kis csaj szerencséjére is. Más különben, vett volna egy másik pálcát nekem.
- Egyébként minden rendben? - Kérdem tőle udvariasságból, de valahogy nem nagyon érdekel, az hogy hogyan is van. Kezemet felé nyújtom, mert azért ez a leg kevesebb, ha már őssze ütköztünk.


A hozzászólást Allison Black összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 09 Dec. 2014, 11:15-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sophia és Ally Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophia és Ally   Sophia és Ally Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sophia és Ally
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Minna és Ally
» Luna és Ally
» Sophia McAllister
» Sophia & Molly
» Sophia és Corey

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Varázsvilág :: Roxmorts :: Főút-
Ugrás: