KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Molly Weasley Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Molly Weasley Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Molly Weasley Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Molly Weasley Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Molly Weasley Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Molly Weasley Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Molly Weasley Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Molly Weasley Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Molly Weasley Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Molly Weasley

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kimberly Williams
Hugrabug/7. évfolyam
Kimberly Williams


* : Molly Weasley Tumblr_n2g9k06Uei1saze6yo10_250
Hozzászólások : 354
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Roxfort boszorkány- és varázslóképző szakiskola, London - Anglia
Kirendelt pár : Charlie Weasley
Avataralany : Nina Dobrev
Karakterlap : Mirror of memories
Molly Weasley Tumblr_n3k0anFO1l1t8z9dxo1_250

Karakterzene : ❥ Egyszer
¥ : Molly Weasley Tumblr_mggvcak0TY1rpqiebo7_250

Molly Weasley Empty
TémanyitásTárgy: Re: Molly Weasley   Molly Weasley EmptyCsüt. 04 Dec. 2014, 15:08




Elfogadva!  

Kedves Molly, örülünk, hogy ilyen gyorsan megérkeztél. Bízunk benne, hogy az Odú minden lakója hamarosan idefog találni, mert nélkülük a mi világunk nem kerek. Egy biztos, unatkozni nem fogsz. Ellenkezőleg, Ginny már ki is jelentette, hogy elsőként szeretne felbosszantani, szóval nem is tartanálak fel tovább, jó szórakozást!  Wink  
Vissza az elejére Go down
Molly Weasley

Molly Weasley


* : Molly Weasley 3151179436_1_2_CJoAzNgq
Hozzászólások : 30
Vér : Aranyvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : Odú
Kirendelt pár : Artur Weasley
Avataralany : Julie Walters
Karakterlap : It’s my life!
Karakterzene : Pál Dénes - A széltől is óvsz
¥ : Molly Weasley Tumblr_lq2xrfOwCU1qcki6to1_500
Molly Weasley Tumblr_m11hfvdqeU1qili3vo7_r1_250

Molly Weasley Empty
TémanyitásTárgy: Molly Weasley   Molly Weasley EmptyKedd 02 Dec. 2014, 18:58




Molly (Prewett) Weasley

Lehet, hogy nekem túl érzékeny rá a fülem, de sokszor egy-egy ártatlan megjegyzés sérti. Gúnyt vagy lenézést sejtek mögötte, annak a tőlem idegen erkölcsi felfogásnak a gőgjét, mely jámbor ostobaságnak, sőt szégyennek tartja, ha egy családban sok a gyerek.




↯Név: Molly Weasley

↯Kor: 48

↯Ház: Griffendél volt

↯Vér: Aranyvérű

↯Pálca: 12 hüvelyk, juhar, unikornisszőr

↯Foglalkozás: háztartást vezet

↯Edevis tükre: gyermekei boldogok legyenek

↯Mumus: családja halála

↯Amortentia: A rózsáé


↯Veritaserum: Van néhány titkom, de nem kötöm az orrodra azokat!



This is me

    Jellem? Kinézet? Talán a körülöttem lévők jobban el tudnák mondani, hogy milyen is vagyok. Ha viszont nagyon akarjátok megpróbálkozom vele. Egy csupaszív nő vagyok, aki a családjáért bármire képes. Hamar szívembe fogadom a számomra szimpatikus embereket. Azonban, ha valaki nem tetszik számomra egyáltalán nem tudok vele megbarátkozni. Ha a gyerekeimről van szó olyan vagyok akár egy anyatigris. Imádok kötögetni, minden karácsonykor meglepem gyermekeimet egy saját monogrammal ellátott kötött pulcsival. Van még egy rossz tulajdonságom. Bárkire ránézek, s úgy látom nagyon sovány mindenáron túl akarom etetni. Amúgy sem tudok kis adagot főzni!
    Kb. 163 cm magas vagyok. Szemeim világosbarnák. Hajam félhosszú, barnás-vöröses vagy fordítva. Néha már én magam sem tudom. Alkatomról mit is mondhatnék. Nem vagyok egy modell. De ne is csodálkozz 7 szülés után. Tehát alkatom kissé körvérkés, de meg ne merd mondani a szemembe. Különben halál fia vagy!



Mirror of memories

    Hol is kezdjem? Talán a legelején! Molly Prewett néven születtem 1949. október 30-án Londonban. Két testvérem volt Gideon és Fabian. Mindketten a Főnix rendjének tagjai voltak. A Voldemort elleni csatában vesztettem el őket. Egy halálfaló, Antonin Dolohov ölte meg őket, aki emiatt az Azkabanba került.
    Gyermekkorom tökéletes volt. Testvéreimet és engem magántanár tanított. Nem szívleltem, de hát a szüleim jobbnak látták, ha nem járunk mugli iskolába. Már akkor is egy nagyszájú lány voltam. Az 1960-as évek elején kezdtem el a Roxfort Boszorkány-és Varázslóképző szakiskolába járni. A Griffendélbe kerültem. Itt ismertem meg életem nagy szerelmét Arthur Weasley-t, akivel még a mai napig is együtt élünk.
    Jól emlékszem arra a randevúra. Egyik éjjel elmentünk sétálni. Oly sokáig maradtunk, hogy hajnali négyre értem vissza a Griffendél toronyba. A kövér hölgy le is szidott emiatt. Tulajdonképpen nem érdekelt!
    Ahogy elvégeztem az iskolát Arthur megkérte a kezemet. Boldogan mondtam neki igent. Hét gyermekünk született: Bill, Charlie, Percy, az ikrek Fred és George, Ron és Ginny.
    Az első öt fiam után arra vágytam, hogy végre lehessen egy kislányom. Ám azonban hatodik gyermekem is fiú lett, de itt nem maradt annyiban a gyermekáldás. Hetedik gyermekként megszületett Ginerva Molly Weasley az egyetlen lány a gyermekeim közül. Rettentő boldog voltam. Madarat lehetett volna velem fogatni.
    Természetesen az, hogy Ginny megszületett, mint gyermekeim egyetlen lány tagja nem jelenti azt, hogy a fiaimat nem szeretem annyira, mint őt. Bár lehet, kicsit kiváltságosabb szerepet kap, de a fiúkat is ugyanúgy imádom.
    1991 után a Tudjukki visszatért, így újabb harc várt ránk. Tagja lettem a Főnix rendjének. Most már teljes mértékig Dumbledore mellett lehettem a nehéz időkben. Nem sokkal később be is következett, az, amire már számítottunk. Voldemort megtámadta a Roxfortot.
    Láttam, ahogy Bellatrix meg akarta akadályozni a gyerekeket egy újabb horcrux elpusztításában. Nem tudtam türtőztetni magam. Hirtelen a leggonoszabb halálfalóval találtam magam szemben. Ám ez cseppet sem tántorított el. Csupán arra tudtam gondolni, hogy nem hagyhatom cserben Ginny-t
    - A lányomat nem bánthatod ribanc! – szóltam, mire ő felnevetett.
    Az a gúnyos nevetés idegesített. Már- már túlságosan is. Rövid párbaj következett. Még jobban idegesített, hogy az összes varázslatomat kivédte. De neki sem sikerült eltalálnia engem. Végül nagy meglepetésemre felülkerekedtem, s legyőztem Bellatrix Lastrange-t, aki úgy vált porrá, mintha soha nem ismertük volna.
    A rendeletről mi a véleményem? Hm…Nem is tudom! A keveredés nem rossz ötlet. Egy kis vérfrissítés nem árt az aranyvérű családokban, de az, hogy mindenkinek megmondják, kivel házasodjon össze abszurd! Biztosan szóvá tettem volna, ha ezt az én időmben teszi meg! A legnagyobb szerencsénkre Ginny Harry-t kapta meg kirendelt párként, míg William-et sem választották el Fleurtól.



    KÓD: -
    KIRENDELT PÁR: Arthur Weasley
    PLAY BY: Julie Walters



    Vissza az elejére Go down
     
    Molly Weasley
    Vissza az elejére 
    1 / 1 oldal
     Similar topics
    -
    » Ginny & Molly
    » Sophia & Molly
    » Clara & Molly
    » The mother and her son - charlie&molly
    » Ginny Weasley

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Hogwarts :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Hölgyek :: Aranyvérűek-
    Ugrás: