KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Clara & Molly Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Clara & Molly Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Clara & Molly Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Clara & Molly Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Clara & Molly Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Clara & Molly Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Clara & Molly Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Clara & Molly Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Clara & Molly Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Clara & Molly

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Molly Weasley

Molly Weasley


* : Clara & Molly 3151179436_1_2_CJoAzNgq
Hozzászólások : 30
Vér : Aranyvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : Odú
Kirendelt pár : Artur Weasley
Avataralany : Julie Walters
Karakterlap : It’s my life!
Karakterzene : Pál Dénes - A széltől is óvsz
¥ : Clara & Molly Tumblr_lq2xrfOwCU1qcki6to1_500
Clara & Molly Tumblr_m11hfvdqeU1qili3vo7_r1_250

Clara & Molly Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clara & Molly   Clara & Molly EmptyHétf. 23 Feb. 2015, 01:23



Molly & Clara

Úgy látszik ma nagyon sikerült bal lábbal felkelnem. A tőlem szokatlan stílusban beszéltem mindenkivel. Magam is megleptem ezzel a furcsa viselkedéssel. Azt hiszem, valahogy vissza kellene hoznom a régi Molly Weasleyt, hiszen az jobban illene rám. Ingerülten sóhajtottam. Valahogy van valami furcsa ebben a lányban és ez nem tetszik.
A családja gonosz és valamit terveznek. Legalább is az elmondása szerint. Miért kellene megbíznunk benne? Hiszen lehet, hogy pontosan ő maga is benne van ebben az összeesküvésben. Bár az is furcsa, hogy akkor miért mondaná el a dolgot, ha így lenne? Talán csapda! Azt hiszem, ideje lenne leszoknom ezekről az összeesküvés elméletekről.
Feltette a lábát az asztalra. Csöppet sem tetszett a dolog. Dühös pillantásokat vetettem felé, hogy vegye le onnan a mancsait. Sóhajtottam egyet, mire ő arrébb csúszott tőlem. Talán büdös lennék vagy mi lett? Furcsa pillantásokat vetettem felé.
Heves magyarázkodásban törtem ki, majd elgondolkodtam. Minek magyarázkodom én? Nem mondhattam semmi rosszat. Vagy mégis? Elkalandoztam, amit ritkán szoktam. Ezt talán ő is észrevette, de nekem fel sem tűnt először.
- Rendben várjunk! – bólintottam felé – Levennéd a lábad az asztalról? – szóltam rárivallva, majd folytattam – Mondd, csak mit titkolsz? Miért érzem azt, hogy valami nagy titkod van? Nekem elmondhatod! – érdeklődtem.
Túlságosan kíváncsi természet vagyok ahhoz képest, hogy otthon én hordom a nadrágot. Legalább is azt hiszem. Ezt néha a gyerekek is meg szokták jegyezni, amitől persze kiakadok, és rögtön kiabálni kezdek velük. Természetesen ezt csak szeretetből teszem, de sosem fogadnak szót.
Vissza az elejére Go down
Clara Flowers
Griffendél/7. évfolyam
Clara Flowers


* : Clara & Molly Tumblr_inline_n481gyxavV1qf5di8
Hozzászólások : 25
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Jason Derrick Howell
Avataralany : Nadia Esra
Karakterlap : Pretty Little Rebel
¥ : Clara & Molly Tumblr_inline_n482pvcHep1qf5di8

Clara & Molly Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clara & Molly   Clara & Molly EmptyVas. 14 Dec. 2014, 22:46



Mrs Weasley & Clara


When a mother meets a motherless child


A
mióta én is megkaptam a kórt, az érzékeim valamelyest élesebbek lettek - a farkas, még ha nem is akartam, de bennem élt. Most is, sokkal jobban bántotta az orromat az áporodott levegő szaga, mint annak előtte, így igyekeztem felszínesebbeket lélegezni. Erről is meg kell majd kérdeznem Remust, nincs-e rá valaki farkas-trükkje...
Viszont néha azt is megéreztem, ha valaki félt vagy mérges volt, a szagából. Most azonban azt érzékeltem, hogy a mellettem ülő nem bír túlságosan engem. Hallottam ingerült sóhaját, pedig érződött rajta, hogy megpróbálta visszafogni magát; bár lehet, ez annak köszönhető, hogy épp egy percceol ezelőtt lendítettem fel a lábaimat a dohányzó asztalra. Ösztönösen egy picit arrébb húzódtam, éppen annyit, hogy ne tűnjön fel, hisz az ember nem szeret olyan mellé ülni, aki nem kedveli őt túlzottan.
Magyarázkodásából kihallatszik egy csipetnyi érteglenség, mintha épp azt kérdezné magától, most mi a fenéért magyarázkodik, se igyekszem figyelmen kívül hagyni. Félig lehunyom a szemem, és úgy bámulok bele a kiürült csészémbe, melynek alján most ott voltak a teafű-maradványok. Sosem csíptem a jóslástant, így másodikos koromban sem vettem fel magamnak - mindig is értelmetlennek, használhatatlannak tartottam; de most szívesen kipróbáltam volna, ha tudtam volna a módját, már csak azért is, hogy nevessek egy jót, hátha kikapok egy zordót vagy valami ilyesmit...
Elgondolkodtatott. Ezt az információt először Remusszal szerettem volna megosztani, ő tudná, mi lenne a teendő, a mellettem ülő asszony pedig kicsit sem úgy reagált, ahogy a férfi tette volna, és ez, meg kell hagyni, egy kicsit igenis zavart engem. De mit volt mit tenni, Rendtag, kötelességem volt elmondani, meg hát, már megtettem, minek siránkozzak a múlton?
A tengap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma adomány - becsüld a jelent mert jót jelent! Egyik alattam járó griffendéles apja valami mugli filmstúdiónál dolgozik - igen, anno, a jóslástannal ellentétben a mugliismeretet felvettem, mert érdekelt, meg hogy bosszanthassam a családomat -, ő találta ki ezt a mondatot, és fel is írta, hogy egyszer talán, a távoli jövőben elhangozhatna egy filmjükben. Valamiért megragadt a fejemben, talán már csak azért is, mert nagyrészt a mában élek és nagyon is igaz rám - hé, elvileg griffendéles volnék, vagy mi a szösz.
De kanyarodjunk vissza a jelenbe. Mit mondana a férfi...?
- Semmit. Várjunk. Várni kell, míg többet nem tudunk. Ha így előre fejjel rohannánk a falnak, azzal csak magunk alatt vágnánk a fát és az ő kedvükre tennénk. Ismerem őket annyira, hogy tudjam, ilyen, hétköznapi értelemben most nem használna semmiféle gyengepont. A türelem a fegyverünk.
Furcsa volt a magam véleménye ellen beszélni, de néha ez az énem is előkerül, amelyik a józan észre hallgat és az sem az utolsó, hogy a családom összes tagja a Mardekárba került.

THANKS LIZZY :3
Vissza az elejére Go down
Molly Weasley

Molly Weasley


* : Clara & Molly 3151179436_1_2_CJoAzNgq
Hozzászólások : 30
Vér : Aranyvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : Odú
Kirendelt pár : Artur Weasley
Avataralany : Julie Walters
Karakterlap : It’s my life!
Karakterzene : Pál Dénes - A széltől is óvsz
¥ : Clara & Molly Tumblr_lq2xrfOwCU1qcki6to1_500
Clara & Molly Tumblr_m11hfvdqeU1qili3vo7_r1_250

Clara & Molly Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clara & Molly   Clara & Molly EmptySzomb. 13 Dec. 2014, 14:16



Molly & Clara

Elkalandozott, ahogy én is. Talán nem kéne ennyire a gondolataimba merülnöm. Túl sokat aggodalmaskodom! Ez pedig meg is látszik rajtam. Feltettem pár kérdést, ami furdalta az oldalamat.
- Az meglehet, hogy nem vettelek észre! Túlságosan is pörög az életem mostanság! - magyarázkodtam.
Csak azt tudnám minek? Nem tartozom magyarázattal neki. Felsóhajtott, miközben én felhajtottam az utolsó korty teámat, melybe az előbb majdnem belefulladtam. Szóval a családja tervez valamit? Oké! Erről azonnal tudnia kellene Albusnak is. Csak a rendtagok túlságosan el vannak foglalva.
- Mit tehetnénk? A családodnak esetleg van gyenge pontja vagy valami hasonló? - érdeklődtem a lányra emelve tekintetemet.
Lehet furcsa kérdésem, de hát most mit tegyek? Meg kell állítanunk őket bármit is terveznek!
Vissza az elejére Go down
Clara Flowers
Griffendél/7. évfolyam
Clara Flowers


* : Clara & Molly Tumblr_inline_n481gyxavV1qf5di8
Hozzászólások : 25
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Jason Derrick Howell
Avataralany : Nadia Esra
Karakterlap : Pretty Little Rebel
¥ : Clara & Molly Tumblr_inline_n482pvcHep1qf5di8

Clara & Molly Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clara & Molly   Clara & Molly EmptyCsüt. 11 Dec. 2014, 21:54



Mrs Weasley & Clara


When a mother meets a motherless child


G
ondolataim akaratlanul is afelé az este felé terelődtek, akkor, ott, Glasgow-ban...

Hárman mentünk, a muglikat sikerült megmenteni, de a halálfalók nem tágítottak. Szemmel láthatólag személyes sértésnek vették, hogy meghiúsítottuk a tervüket, és ellenünk fordították az erejüket. A csata hevében valahol, egy közeli réten kötöttünk ki, mugli szem már nem láthatott minket. Egyik társam eszméletét vesztve feküdt a földön, de nem tudtam megnézni, mi a helyzet vele; minden idegszálammal a halálfalók felé koncentráltam. Másik társam vért izzadt, de végül sikerült leterítenie az egyiket, aki most kiütve hevert a földön. Ketten-ketten maradtunk állva. Egy diadalittas pillantással felém fordult egy pillanatra, de ez éppen elég volt; vakítóan éles, zöld fénycsóva villant, mely telibe találta a férfit. Társam holtan esett össze, én pedig egyedül maradtam. Vak dühvel estem a gyilkosnak, szememet elborította a vörös köd, látásom elhomályosult a visszafojtott fájdalom- és dühkönnyektől. Kedveltem a fiút, talán szerettem is, csak három évvel volt idősebb, és ő sem volt éppen közömbös irántam - de az igazság nem derült ki. Legszívesebben odarohantam volna és zokogva a földre hullottam volna, de tudtam, hogy nem tehetem meg; ha akkor összezuhantam volna, elveszünk. Másik társam ott volt tőlem öt méternyire, határozottan emelkedett és süllyedt a mellkasa; meg kellett mentenem.
A szemeimet elborító fátylon keresztül nem láthattam, miket lövök, gondolni meg nem is gondoltam rá; vaktában céloztam és tüzeltem, a túlélés mélyről jövő ösztöne hajtott, ereimben zubogott az adrenalin. Nem is érdekelt már akkor, mit használok és mit nem. Egyszer csak az egyikük összeesett, száján sötét folyadék - vér - bugyogott ki, majd egy utolsó, félreismerhetetlen hanggal felakadtak a szemei; meghalt. Megtántorodtam és a szemem elé rántottam a kezemet. Nem, az nem lehet... Megöltem egy embert...
Felületeseket lélegezve pillantottam fel és farkasszemet néztem az állva maradt egy darab ellenséggel. Láthatóan ő is össze volt zavarodva. Nem tétlenkedhettem tovább. A pálcám egy gyors mozdulatával egy patrónust bocsátottam útjára; a velem szemben álló, mikor rájött, hogy mit csinálok, vicsirogva emelte fel a pálcáját, és nekem már nem volt időm hárítani...
A mozdulat félbe szakadt, a pillanat megfagyott, a másodperc törtrészéig mindketten mozdulatlanul álltunk, mintha belefagytunk volna az időbe, mikor meghallottuk a hangot. Hajszálra egyszerre néztünk fel az égre, ahonnan a telihold éles fénye ragyogott le ránk.
Feketeség. Vonyítás. Harapás. Sikítás. Vér. Fájdalom. Üresség...


Annyira belemerültem az emlékeimbe, hogy először észre se vettem, hogy az asszony kérdezett valamit, majd mikor észbe kaptam, kissé rekedtes hangon, kapkodva válaszoltam neki.
- Szimplán elkerültük egymást, gondolom. - Megvontam a vállamat, és megráztam a fejemet, hogy teljesen kitisztuljon. - Én már láttam itt magát párszor, csak akkor nem vett észre.
Felsóhajtottam, és megpróbáltam rendezni a gondolataimat. Általában nem szoktam magamnak megengedni, hogy társaságban így magával ragadjanak az érzelmek, ugyanis akkor fent áll a veszélye a Legillimentációnak, vagy hogy az érzelmeim kiülnek az arcomra annyira, hogy bárki le tudja majd olvasni azokat...
- Igen, az én családommal - feleltem vontatottan. - És higgye el, az nem jó. Nagyon nem. Ha valaki, ezt én igazán tudom.

THANKS LIZZY :3
Vissza az elejére Go down
Molly Weasley

Molly Weasley


* : Clara & Molly 3151179436_1_2_CJoAzNgq
Hozzászólások : 30
Vér : Aranyvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : Odú
Kirendelt pár : Artur Weasley
Avataralany : Julie Walters
Karakterlap : It’s my life!
Karakterzene : Pál Dénes - A széltől is óvsz
¥ : Clara & Molly Tumblr_lq2xrfOwCU1qcki6to1_500
Clara & Molly Tumblr_m11hfvdqeU1qili3vo7_r1_250

Clara & Molly Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clara & Molly   Clara & Molly EmptyCsüt. 11 Dec. 2014, 00:26



Molly & Clara

Utálom, mikor valaki olyan legyeskedik körülöttem, akinek nem kéne. Sipor pont ilyen volt, s legszívesebben elküldtem volna melegebb éghajlatra, de elég durván.
Ám hogy nézne ki ez pont az én számból? Egy hét gyermekes anyának nem lehet durván kifejeznie magát. Végül egy Nincs jobb dolgod? mondattal elintéztem, s ő valamit morogva eltűnt.
Tulajdonképpen nem is érdekelt mit mondott. Megvontam a vállam, s Clara felé irányítottam tekintetemet. Tény és való, hogy okosak ezek a manók, de néha nem vagyok velük kibékülve.
- A lényeg végül is, hogy eltűnt! - szóltam.
Mikor meghallottam, hogy a lány is rendtag, majdnem belefulladtam a teámba. Nem sok híja volt, hogy az arcába köpjem. De kulturáltnak kell maradnom! Nem jól jönnék ki belőle, ha ez megtörténne.
Végighallgattam a mondandóját. Persze hogy hallottam róla. Siker volt ha jól emlékszem. Mármint a Rend szempontjából.
- Valóban? - érdeklődtem.
Micsoda idióta kérdés! Persze, hogy valóban! Oké! Össze kell szednem magam. Ma túlságosan szétszórt vagyok!
- Hogy, hogy még nem láttalak itt? - kérdeztem, újra belekortyolva teámba.
Esküszöm nem láttam még azóta, amióta rendtag vagyok. Hol bujkált idáig? Vagy csak nekem szúrta ki a szememet?
- Dehogynem! Nekem még mindig kislány vagy! - válaszoltam kérdésére, s végighallgattam mondani valóját - Mármint a Te családoddal szövetkeztek?
Nem tetszik amit mondott! Cseppet sem! Attól tartok lesznek még itt balhék! Nem is kicsik! De ha ez megtörténik örömmel fogok harcolni a Rend oldalán!
Vissza az elejére Go down
Clara Flowers
Griffendél/7. évfolyam
Clara Flowers


* : Clara & Molly Tumblr_inline_n481gyxavV1qf5di8
Hozzászólások : 25
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Jason Derrick Howell
Avataralany : Nadia Esra
Karakterlap : Pretty Little Rebel
¥ : Clara & Molly Tumblr_inline_n482pvcHep1qf5di8

Clara & Molly Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clara & Molly   Clara & Molly EmptyKedd 09 Dec. 2014, 17:26



Mrs Weasley & Clara


When a mother meets a motherless child


I
gazából tudom, hogy amint sikerül megtudnom valami fontosat, ami a Rendre tartozik, nem szabad késlekednem a továbbításával. Mégis, nem szándékoztam szombatnál hamarabb jönni, azonban, mikor reggel a tükörbe néztem, meg kellett változtatnom az elhatározásomat. A szemem vörösebb volt, mint legutóbb ilyenkor, és most csak fél óra után sikerült eltűntetnem. Sürgősen beszélnem kellett Remusszal, hátha többet tud erről, hátha hallott már valamilyen extrém esetről, ami, ha csak minimálisan is, de legalább hasonlít ehhez.
Mikor Mrs Weasley leostobázta Siport, akaratlanul is a védelmére keltem.
- Nem ostoba. Higgye el, sokkal okosabb, mint hinné, és éppen ez a baj... - néztem a nő szemébe, majd elkaptam a tekintetem, ő pedig kisietett a helyiségből.
A folyadék meleg volt, bár kissé keserű, de mégis jól esett. De nem csak a tea, a gesztus is - időnként borzalmasan érzem magam, mert másoknak megadatott az, ami nekem nem: egy gondoskodó és szerető család.
Hirtelen ismét hiányérzetem támadt, de elhessegettem az érzést. Miután biztos voltam benne, hogy nem fog belefulaldni a teájába, folytattam.
- Nem kell ezen úgy meglepődni, az én hátteremmel akár tizenkét évesen is felvettek volna, ha másnak nem, informátornak - nevetek fel egy pillanatra. - Már másfél éve benne vagyok. Arról az esetről biztos hallott, mikor három halálfaló egy mugli házra támadott, majd jött egy csapat átváltozott vérfarkas... - Hangom elcsuklott egy pillanatra és bizseregni kezdett a tarkóm. - Akkor, ott, az egyik Rendtag én voltam.
Elhallgattam és a kezemben tartott csészét kezdtem el tanulmányozni.
A kérdésére félmosolyra húztam a számat.
- Na, mostmár hirtelen nem egy kislány vagyok? - kérdeztem keserűen és megemeltem a szemöldökömet, majd lehalkítottam a hangomat. - A halálfaló Harper-család készül valamire. Nem tudom pontosan, hogy mire, de az bizonyos, hogy nem épp tisztességesen. Ezt az is bizonyítja, hogy a Flowersekkel szövetkeztek. - Igyekeztem, de mégis kicsit nehezemre esett kimondani a családom nevét, azt sem tudom igazából, miért, de egy pillanatra megakadtam előtte.

THANKS LIZZY :3
Vissza az elejére Go down
Molly Weasley

Molly Weasley


* : Clara & Molly 3151179436_1_2_CJoAzNgq
Hozzászólások : 30
Vér : Aranyvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : Odú
Kirendelt pár : Artur Weasley
Avataralany : Julie Walters
Karakterlap : It’s my life!
Karakterzene : Pál Dénes - A széltől is óvsz
¥ : Clara & Molly Tumblr_lq2xrfOwCU1qcki6to1_500
Clara & Molly Tumblr_m11hfvdqeU1qili3vo7_r1_250

Clara & Molly Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clara & Molly   Clara & Molly EmptyKedd 09 Dec. 2014, 13:30



Molly & Clara

Bal lábbal keltem. Az ikrek már korán reggel felhúztak. Pedig mindig megfogadom, hogy most az egyszer nem fognak. Persze mindig előkerül valami hülyeség, aztán lőttek a napomnak!
Nem könnyű hét gyermekes gyermekes anyának lenni. Néha belegondolok abba, hogy előtte kellett volna gondolkozni, de aztán megenyhül a szívem.
A dologra rátetézett Sipor látványa is. Különösen mogorva egy jószág az biztos! Ha nem kellene vele találkoznom sokkal jobb lenne! Ráadásul amilyennek indult ez a beszélget is...Hát ma úgy látszik szörnyű napom van!
Rászóltam a körülöttünk legyeskedő Siporra. Nem igaz, hogy folyton körülöttünk legyeskedik. Azt hiszem ideje lesz szólni Siriusnak, hogy tüntesse el őt ebből a házból.
- Mármint Siport? Na igen! Ostoba manó! - magyaráztam, miután hallottam a lány zsörtölődését.
Áttrappoltam a konyhába, majd két csésze teával tértem vissza. Észrevehető volt, hogy Clara mennyire meglepődött ezen. Csak tudnám miért. Anya vagyok, hideg van és nem tudok nem gondoskodni az emberekről.
Leültettem, kezébe nyomtam az egyik csésze teát, majd én is leültem. Míg kérdésemre a választ vártam belekortyoltam a teámba. Amint kimondta, hogy ő is rendtag majdnem visszafelé jött az az egy korty. Döbbent pillantásokat vetettem felé. Kellett egy kis idő míg magamhoz tértem.
- Mit tudtál meg? - érdeklődtem.
Arcomat csakhogy nem teljesen belefúrtam az övébe. Kíváncsian vártam a választ. Mivel rendtag lennék én is tudnom kell a fejleményeket.
Vissza az elejére Go down
Clara Flowers
Griffendél/7. évfolyam
Clara Flowers


* : Clara & Molly Tumblr_inline_n481gyxavV1qf5di8
Hozzászólások : 25
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Jason Derrick Howell
Avataralany : Nadia Esra
Karakterlap : Pretty Little Rebel
¥ : Clara & Molly Tumblr_inline_n482pvcHep1qf5di8

Clara & Molly Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clara & Molly   Clara & Molly EmptyHétf. 08 Dec. 2014, 21:36



Mrs Weasley & Clara


When a mother meets a motherless child


A z igazat megvallva nem CSAK azért jöttem, mert sikerült abból a ficsúrból kiszednem a titkot, amire a fél Rend várt, hanem azért is, mert közeledett a telihold. Bár már nem egy átváltozáson vagyok túl, még mindig túlságosan megvisel ez az egész. Akármennyit kutattam is, minden szerint már régen jobban kellene tűrnöm. Remus legutóbb azt mondta, személyfüggő, és lehet, a szervezetem így reagál rá, én mégsem nyugodtam meg. Sürgősen tanácsot kellene kérnem tőle.
E terveim azonban meghiúsulni látszottak, mikor Sipor szíveskedett kinyitni az ajtót, majd a házban való jótékony fel-alá rohangálásomat követően sem jutottam egyről a kettőre. A nappaliba menvén azonban egy igencsak bal lábbal kelt Molly Weasleybe botlottam.
- Már elmondtam - hunytam le egy pillanatra a szememet, aztán ismét a nőre néztem. - "Ugyanannyi jogom van itt lenni, mint magának" - idéztem saját szavaimat, ujjaimmal macskakörmöket rajzolva a levegőbe.
A gondolatsoromat azonban nem sikerült befejeznem, mikor is Mrs Weasley Siporra förmedt. Noha bennem csak ekkor tudatosult a jelenléte, azonnal beleborsózott a hátam. Egy ilyen beszélgetésnél nem kéne jelen lennie...
- Esküszöm, egyszer be kéne mutatnom a drágalátos családomnak, puszipajtások lehetnének - morogtam inkább magamnak, mint másnak.
A nő kisietett a szobából, én pedig belemerültem a gondolataimba. Összerezzentem, mikor visszaért, és meglepve pillantottam a kezében tartott csészékre. Az egyiket a kezembe nyomta, majd engem is lenyomott a kanapéra. Én nem túl nőies módon elterpeszkedtem, majd mikor a nő a teájába kortyolt, befejeztem az iménti gondolatmenetemet.
- Ez virágnyelven annyit tett, hogy én is Rendtag vagyok.
Megvártam, míg magához tér a döbbenettől. Merlinem, mit kell ezen úgy kiakadni...!
- És most azért jöttem, mert sikerült újabb információ-morzsákat kicsikarnom.



THANKS LIZZY :3
Vissza az elejére Go down
Molly Weasley

Molly Weasley


* : Clara & Molly 3151179436_1_2_CJoAzNgq
Hozzászólások : 30
Vér : Aranyvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : Odú
Kirendelt pár : Artur Weasley
Avataralany : Julie Walters
Karakterlap : It’s my life!
Karakterzene : Pál Dénes - A széltől is óvsz
¥ : Clara & Molly Tumblr_lq2xrfOwCU1qcki6to1_500
Clara & Molly Tumblr_m11hfvdqeU1qili3vo7_r1_250

Clara & Molly Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clara & Molly   Clara & Molly EmptyHétf. 08 Dec. 2014, 20:22



Molly & Clara

Miután megérkeztem a Grimmould tér 12-be Sipor fogadott. Mondhatom nem szép látvány az öreg harcos. Elmondta mindenki el van foglalva és várnom kell. Megtettem.
Egy darabig idegesen járkáltam fel, s alá a nappaliban. Aztán betévedt egy fiatal lány. Haja kócos, ruhája....Egyszóval szörnyen néz ki. Mikor megkérdeztem ki ő és mit keres itt gúnyos válaszolt. Dühös lettem. Szemöldököm összeráncoltam.
- Ne gúnyolódj, mert megjárod! - magyaráztam mutogatva - Szóval megkérdezem még egyszer! Mit keresel itt? Ez a hely nem gyereknek való!
Ez a lány veszélyt jelenthet Siriusra és az egész rendre. Hiszen azt sem tudom, hogy honnan jött és mit akar. Jó elmondta Roxforti diák, de még okozhat nekünk bajt!
- Több tiszteletet kérnék! - szóltam, miközben karba tettem kezeimet - Molly Weasley vagyok és tudtommal vagyok az idősebb!
Ismét idegesíteni kezdett Sipor jelenléte, aki folyamatosan ott körözött mellettem. Olyan volt, mint aki ki akarja hallgatni a beszélgetésünket, pedig semmi érdemlegesről nem beszéltünk.
- Neked nincs jobb dolgod, mint itt legyeskedni? - kérdeztem megvető pillantásokat vetve a manó felé.
Mérgelődve és valamit morogva hopponálta el magát. Megvontam a vállam, s ismét a lányra emeltem a tekintetem. Vártam, hogy a feltett kérdésemre választ kapja. Bár amilyen a modora kétlem, hogy kapnék. Pedig nem vagyok az a típus, aki bárkivel is ellentétbe szeret kerülni, ha az nem halálfaló vagy maga a megtestesült ördög.
Végül átvágtáztam a konyhába. Néhány perc múlva két csésze teával tértem vissza. Ez a néhány perc egy kicsit lenyugtatott. Nagy levegőt vettem.
- Szóval! Mi járatban itt? - érdeklődtem, miközben leültettem.
Jómagam kicsit távolabb tőle huppantam le. Belekortyoltam a teámba, majd ismét Clara-ra tévedt tekintetem.
Vissza az elejére Go down
Clara Flowers
Griffendél/7. évfolyam
Clara Flowers


* : Clara & Molly Tumblr_inline_n481gyxavV1qf5di8
Hozzászólások : 25
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Jason Derrick Howell
Avataralany : Nadia Esra
Karakterlap : Pretty Little Rebel
¥ : Clara & Molly Tumblr_inline_n482pvcHep1qf5di8

Clara & Molly Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clara & Molly   Clara & Molly EmptyHétf. 08 Dec. 2014, 08:39



Mrs Weasley & Clara


When a mother meets a motherless child


N em kevesebb, mint egy hónapomba tellett kiszedni a megfelelő információt a megfelelő személyből, aki nem más, mint egy befolyásos szülőkkel rendelkező, ötödéves mardekáros volt. A sikertől némileg diadalittasan hagytam el a kastélyt a délutáni órák után, hogy Roxmortsból Londonba hoppanálhassak. Egy rövid séta után máris a Grimmaul téren találtam magam és az ajtót nyitó Sipor morgolódásain mulattam. Bár szólt, hogy most senki nem ér rá, én mégis felfedezőútra indultam a házban. Negyedórával később morgolódva vettem tudomásul, hogy csak felesleges köröket futottam, ezért mégis a nappali felé vettem az irányt. Ott azonban már volt valaki.
Felismertem az asszonyt , hisz már láttam a főhadiszálláson, de csak ritkám van itt, mikor én is, és úgy tűnik, ő akkor sem vett észre engem, így most kénytelen voltam farkasszemet nézni vele.
Ingerülten fújtam ki a levegőt a kérdését hallva.
- Clara Flowers vagyok, és éppen annyi jogom van itt lenni, mint magának - mutatkoztam be kissé gúnyosan meghajolva, nem a legudvariasabban.
Nagy levegőt vettem. Nem létezik, hogy ennyitől azonnal ilyen legyek...! De ez a pillantás, amivel végigmért, akkor sem tetszett.
Nagy szemeket meresztettem az asszonyra és beletúrtam a hajamba. Kikérem magamnak!
- Igen is meg vagyok fésülködve! És normális ruha van rajtam! - feleltem, némileg felhúzva az orromat. - És nem szöktem sehonnan, vagy ha már ragaszkodik a megnevezéshez, a Roxfortból "szöktem". - Hangomból, akármennyire is próbáltam eltűntetni, kihallatszott a sértettség.


THANKS LIZZY :3
Vissza az elejére Go down
Molly Weasley

Molly Weasley


* : Clara & Molly 3151179436_1_2_CJoAzNgq
Hozzászólások : 30
Vér : Aranyvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : Odú
Kirendelt pár : Artur Weasley
Avataralany : Julie Walters
Karakterlap : It’s my life!
Karakterzene : Pál Dénes - A széltől is óvsz
¥ : Clara & Molly Tumblr_lq2xrfOwCU1qcki6to1_500
Clara & Molly Tumblr_m11hfvdqeU1qili3vo7_r1_250

Clara & Molly Empty
TémanyitásTárgy: Clara & Molly   Clara & Molly EmptyHétf. 08 Dec. 2014, 00:09



Molly & A kócos kislány

Úgy döntöttem, miután megfőztem és rendet tettem otthon - a gyerekek és Arthur iskolában, munkában - ellátogatok a Főnix rendjének főhadiszállására. Sipor nyitott ajtót, amit furcsálltam is. Általában Remus szokott.
A házimanó közölte velem, hogy foglaljak helyet a nappaliban. Jelen pillanatban mindenki el van foglalva. Valóban betévedtem a nappaliba nem ültem le. Micsoda kosz van itt! Már ezerszer elmondtam Siriusnak, hogy ide egy állandó asszony kéne nem pedig ez a zsémbes Sipor. Fel-alá járkáltam, miközben várakoztam. Kezdett idegesíteni, de a házimanóval nem volt kedvem szóba állni.
Ahogy várakoztam egy fiatal lány lépett be az ajtón. Haja kócos volt, ruhája nem egy csinos lányhoz illő volt.
- Te meg ki vagy és mit keresel itt? - kérdeztem jól végigmérve.
Lehet túlságosan is végigmértem. Nem tetszett nekem ez a lány és mit keres pont itt? Bármikor lebuktathatja Siriust az pedig nem jönne jól nekünk!
- Áh mindegy inkább fésülködj meg! Meg ez a ruha! Mi rajtad?Nincs normális ruhád? - kérdeztem karba tett kezekkel - Honnan szöktél?
Körbe jártam a lányt. Túlságosan is vad volt az én fantáziavilágomnak. Csak egyszer láttam volna Ginnyt ilyen holmiban biztos kitérnék a hitemből. Kíváncsian fürkésztem arcát. nem tetszett neki, hogy rászóltam, de nem tud érdekelni!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Clara & Molly Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clara & Molly   Clara & Molly Empty

Vissza az elejére Go down
 
Clara & Molly
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Clara Flowers
» Jason & Clara - When I first saw you...
» Molly Weasley
» Ginny & Molly
» Sophia & Molly

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Varázsvilág :: Otthonok :: Grimmauld tér 12. :: Nappali-
Ugrás: