KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Jason & Clara - When I first saw you... Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Jason & Clara - When I first saw you... Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Jason & Clara - When I first saw you... Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Jason & Clara - When I first saw you... Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Jason & Clara - When I first saw you... Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Jason & Clara - When I first saw you... Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Jason & Clara - When I first saw you... Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Jason & Clara - When I first saw you... Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Jason & Clara - When I first saw you... Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Jason & Clara - When I first saw you...

Go down 
SzerzőÜzenet
Clara Flowers
Griffendél/7. évfolyam
Clara Flowers


* : Jason & Clara - When I first saw you... Tumblr_inline_n481gyxavV1qf5di8
Hozzászólások : 25
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Jason Derrick Howell
Avataralany : Nadia Esra
Karakterlap : Pretty Little Rebel
¥ : Jason & Clara - When I first saw you... Tumblr_inline_n482pvcHep1qf5di8

Jason & Clara - When I first saw you... Empty
TémanyitásTárgy: Jason & Clara - When I first saw you...   Jason & Clara - When I first saw you... EmptyVas. 08 Feb. 2015, 18:52



Jason & Clara


We were both young when I first saw you...


F
ogalmam sem volt, mi lesz. Minden nyár kínszenvedés volt számomra, s bár igyekeztem szinte semennyi időt sem otthon tölteni, valamennyit mégis csak muszáj volt. Idén nyáron például beálltam Florean Fortescue Fagylaltszalonjába segédkezni, így egy kis zsebpénzt is szerezhettem, de sajnos a munka csak augusztus közepéig tartott ki. Hiányzott Eve, hiánya kínzón mart a szívembe. Minden szünetet nála töltöttem, így, mivel most nem lehettem ott, csak még jobban felerősödött bennem a vágy, hogy újra láthassam, hogy hallhassam a nevetését, hogy sírhassak a vállán a fájdalom miatt... De Eve nincs többé, Voldemorttal együtt elpárolgott a föld színéről, de velem itt van és mindig is itt lesz, míg emlékszem rá, mélyen bezárva a szívembe.
A nyár végét félig a Rendnél, félig egy távolabbi rokonnál töltöttem, aki hasonló nézeteket ápolt a családomról, mint jómagam. Már vártam a szeptembert, szomjaztam a Roxfort látványát... és akkor megjött a Rendelet. Jason. Hirtelen már nem is vágytam olyannyira az ismerős falak közé, mint annak előtte. Fogalmam sem volt, mit tehetnék majd. Minden egyes nap látni fogom, akarva-akaratlanul is, úgy, hogy fogalmam sem lesz, mit kéne most csinálnom...
Olvasás, kedvenc elfoglaltságaim egyike. Ó, hány meg hány történet szól arról, hogy gyerekkori  barátok szerelmesek lesznek és boldogan élnek, míg meg nem halnak...! Bár ez is egy ilyen mese lenne. De nem az. Jasonnel nem is akármilyen barátok vagyunk...voltunk. Fene se tudja. Nem engedhetném meg, hogy egy ilyen hülyeség közénk álljon! De sajnos az érzéseim mást szeretnének. Ötletem sincs, tényleg, halvány fogalmam sem, mit kéne csinálnom, illetve hogyan fogom kezelni a helyzetet, ha bekövetkezik.
Pedig ki kéne találnom. Már vagy negyed órája ácsorogtam itt, a Roxfort Expresszt és a füstbe burkolózott peront bámulva. Ha így haladok, még a végén bele fogok botlani, az pedig csak nekem lenne rossz. Így hát fogtam magam és felszálltam a vonatra, felvonszolva magammal tekintélyes súlyú ládámat is, majd bekucorodtam az első üresen talált kupéba. Normális esetben nem egyedül lennék, hanem lennénk vagy négyen, kettőnk közül ugyanis mindig Eve volt a szociálisabb, ő rángatott a többiekhez, ő intézte, hogy ne érezzem magam annyira kívülállónak. Vagy, ha nem is annyian, de nem honolna néma csend, hanem pezsegne az élet, ugyanis, mikor ketten voltunk, megállíthatatlanok voltunk. Közelebb volt hozzám, mintha a testvérem lenne. De minden megváltozott...
Egy utolsó síp után döccenve elindult a vonat és kizakatolt az állomásról. Tudtam, hogy minden másodperccel közeledik a pillanat, mikor szembe kell majd néznem vele.
Jason a barátod. Viselkedj úgy, mint előtte. Csak természetesen. A barátod...

THANKS LIZZY :3
Vissza az elejére Go down
 
Jason & Clara - When I first saw you...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jason Derrick Howell
» Clara Flowers
» Clara & Molly

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Varázsvilág :: London :: 9 és háromnegyedik vágány-
Ugrás: