KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Jason Derrick Howell  Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Jason Derrick Howell  Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Jason Derrick Howell  Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Jason Derrick Howell  Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Jason Derrick Howell  Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Jason Derrick Howell  Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Jason Derrick Howell  Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Jason Derrick Howell  Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Jason Derrick Howell  Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Jason Derrick Howell

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kimberly Williams
Hugrabug/7. évfolyam
Kimberly Williams


* : Jason Derrick Howell  Tumblr_n2g9k06Uei1saze6yo10_250
Hozzászólások : 354
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Roxfort boszorkány- és varázslóképző szakiskola, London - Anglia
Kirendelt pár : Charlie Weasley
Avataralany : Nina Dobrev
Karakterlap : Mirror of memories
Jason Derrick Howell  Tumblr_n3k0anFO1l1t8z9dxo1_250

Karakterzene : ❥ Egyszer
¥ : Jason Derrick Howell  Tumblr_mggvcak0TY1rpqiebo7_250

Jason Derrick Howell  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jason Derrick Howell    Jason Derrick Howell  EmptyHétf. 19 Jan. 2015, 08:26




Elfogadva!  

Kedves Jason, nem túlzás, ha azt állítom Tőled erre is számítottam. Talán Liam Hemsworth a felelős érte. Valószínűleg.  Very Happy  De persze az sem mellékes, hogy egy alaposan kidolgozott, részletekben gazdag és szórakoztató részletet olvashattam az életedből, a minden napjaidról, rólad, szóval úgy általában mindenről, ami veled kapcsolatos és mi pontosan erre voltunk kíváncsiak. Nem is tartanálak fel tovább, Clara már biztosan nagyon vár. Jó játékot!  Smile  
Vissza az elejére Go down
Jason Derrick Howell
Griffendél/7. évfolyam
Jason Derrick Howell


* : Jason Derrick Howell  Tumblr_mx85wlT6Wm1qb63suo10_250
Hozzászólások : 3
Vér : ♔ Félvér
Iskolai ház : ♔ Az Oroszlánok háza
Kirendelt pár : ♔ Clara Flowers
Avataralany : ♔ Liam Hemsworth

Jason Derrick Howell  Empty
TémanyitásTárgy: Jason Derrick Howell    Jason Derrick Howell  EmptyPént. 16 Jan. 2015, 22:27




Jason Derrick Howell

"Ha a világ és az élet a lehető legrosszabb volna is, egy örökké jó marad benne: a fiatalság!"




↯Név: Jason Derrick Howell

↯Kor: 17

↯Ház: Griffendél

↯Vér: Félvér

↯Pálca: 12 hüvelyk, hegyi juhar, főnixtoll mag, kellemesen rugalmas

↯Foglalkozás: Diák

↯Edevis tükre: A  Porpicy SC tengerészkék talárjában, a közönség üdvrivalgásától kísérve szelem át az eget Tűzvillámommal. Sikerre és szabadságra vágyom.  

↯Mumus: A családomat büntetik meg, mert fellázadtam a rendelet ellen.  

↯Amortentia: Anya frissen sült tökös derelyéje; friss, tiszta levegő;a seprűkarbantartó gél illata


↯Veritaserum: A rendelet  ellen szervezkedik.
Vadászgörényét idén is magával hozta a Roxfortba, annak ellenére, hogy az állatot kitiltották az iskolából, mert tavaly rátámadt Fricsre.



This is me

    Mit is mondhatnék? Nem állítanám, hogy kitűnök a sokaságból, különleges tulajdonságok sem adattak meg nekem, de hogy jót is mondjak: barátságos vagyok és közvetlen. Társasági embernek tartom magam, és bár nem tartozik céljaim közé, hogy mindenáron a középpontba kerüljek, könnyedén megtalálom a közös hangot az emberekkel. Humoromat általában mindenki értékeli, aki fogékony az idióta viccekre.  A komolyság éppen nem tartozik az erényeim közé, hajlamos vagyok mindent elhülyéskedni, talán néha túlzásba is viszem a dolgot, amivel nem mindig aratok osztatlan sikert és néhányan már erős hajlandóságot mutattak rá, hogy a következő ilyen alkalommal egy rémdenevér rontással ajándékoznak meg. A leghírhedtebb iskolai csínytevések közül nem egy kapcsolódik a nevemhez, és ami a legszuperebb, hogy Hóborccal is már-már baráti kapcsolatot ápolok. Azt hiszem, a csínyekből sosem fogok kinőni, de az utóbbi időben azért némileg megkomolyodtam. Mindig is határozottan kiálltam véleményem mellett, és bár úgy tűnhet, az életet csak egy nagy játéknak képzelem, valójában sosem dugtam homokba a fejem és képes vagyok felismerni, mikor fordul komolyra a helyzet. A Redelet pedig nem vicc. Bár gyakran igyekszem nevetség tárgyává tenni, ezzel könnyítve magam és mások helyzetén. A griffendélesek nevezetes tulajdonságai közül talán a forrófejűség az, ami kevésbé jellemző rám, nyugalmam ugyanis általában a végsőkig kitart, bár ha neked még ezt a távoli határt is sikerül átlépned, sok jóra ne számíts. Ha dühös vagyok, rossz szokásom, hogy káromkodom méghozzá kifejezetten irigylésre méltó, színes szókinccsel.

    Azt hiszem, egész vállalható külsővel rendelkezem. A kviddics megtette hatását, 190 centis magasságomhoz megfelelően izmos, sportos testalkat társul. Bár a repülésben kifejezetten ügyes vagyok, biztos kézzel irányítom a seprűt, amikor két lábbal állok a földön, gyakran tűnhet kissé esetlennek a mozgásom. Igazság szerint néha úgy érzem magam, mint elefánt a porcelánboltban. A hajam barna, a szemeim kékek, a lányok szerint megfelelően kisfiús arcom van – azt hiszem körülbelül ennyi, amit elmondhatok magamról.


Mirror of memories


    Család

    Anya: Miranda Howell – Mugliszármazású – A Szombati Boszorkány szerkesztője
    Édesanyámnak mindig is meggyűlt velem a baja. Rosszcsont kölyök voltam, aki előszeretettel tört borsot mások orra alá, ezt a bajkeverési hajlamot pedig csak tetézte, amikor kezdtek felszínre kerülni mágikus képességeim, amik hatékony eszköznek bizonyultak a szomszéd és annak macskája ellen folytatott háborúmban.   Anya szívesen mond anekdotákat ezekből az időkből, ami különösebben nem zavar, hiszen még mindig jobb, mintha régebbre nyúlna vissza. Kapcsolatunk ma is nagyon szoros, szeretem és tisztelem édesanyámat, nem mellesleg pedig imádom a főztjét.

    Apa: Gregory Howell – Félvér – Auror
    Édesapámra mindig is felnéztem, pályája sokáig példaként állt előttem. Bár azóta már sikerült belenyugodnom, hogy nem túlságosan hasonlítok rá, így pedig az sem valószínű, hogy követni fogom példáját, ettől függetlenül változatlanul tisztelem. Az apám rendkívül fegyelmezett és precíz, kissé talán merev ember, munkáját szívvel-lélekkel végzi, viszont mindig családja az első és legfontosabb számára. Bár tudom, hogy húgomat egy fokkal jobban szereti nálam, kapcsolatunk jó, baráti.

    Testvér: Jenna Howell –Félvér – Diák
    Egyetlen kishúgom, két évvel fiatalabb nálam és jelenleg a Roxfortban, ötödikes griffendélesként koptatja a padokat. Ha éppen nem megy az idegeimre állandó csacsogásával, egész jól elvagyunk. Szerencsémre nem vagyok az a megszállottan aggódó báty, aki tűzzel-vassal próbálja távol tartani kishúgától a nem kívánatos udvarlókat, így a béke lassan kezd állandósulni köztünk. Mellesleg Merlin irgalmazzon azoknak a hímnemű egyedeknek, akik megsértik bájos húgomat, mert Jenna biztos, hogy vérdíjat tűz ki a fejükre.


    Érdeklődés

    Negyedéves voltam, amikor terelőként bekerültem házam kviddics csapatába, de már egészen kiskorom óta szenvedélyem a repülés és a kviddics. Nem lepne meg, ha kiderülne, előbb tanultam meg a seprűlovaglást, mint a járást. Minden érdekel, ami a kviddiccsel kapcsolatos – szeretem játszani és nézni, emellett pedig minden a kezembe akadó könyvet, ami a játékról szól, elolvasok. Terveim közt szerepel, hogy az iskola elvégzése után már nem csupán hobbi szinten űzzem a sportot. Egy haverom, aki a Porpicy SC-ben játszik, felajánlotta segítségét, és bár a tavalyi válogató nem sikerült éppen fényesen, nagy eséllyel még ebben az évben üresedés lesz a terelői poszton, ami nekem pont kapóra jön. Persze ahhoz hatalmas mázli kellene, hogy elsőre sikerüljön a dolog, de jelenleg a tartalék játékosi címmel is megelégednék.

    Erősségek

    - Kviddics
    - Varázslósakk: Régen Jennával sokat játszottunk, és általában kiegyenlítettek voltak köztünk az erőviszonyok. Nem úgy, mint sok háztársunkkal szemben, akiket sorra vertünk el hideg, téli estéken, amikor mindannyian a klubhelyiségbe gyűltünk. Emlékszem, még kisebb szurkolócsapatok is alakultak. Egy ideje viszont kezdenek elmaradozni ezek az alkalmak, és már csak otthon kerül elő néha a sakktábla.
    - Csajozás: De tényleg, egész jól megy. Nem is kell túlságosan megerőltetnem magam, valamilyen rejtélyes oknál fogva a lányok bomlanak utánam. Ettől függetlenül nem vagyok nagy szoknyapecér, inkább a minőséget részesítem előnyben a mennyiséggel szemben.

    Gyengeségek

    - Tanulás: Veszettül lusta vagyok és a könyvekkel sem ápolok túl jó viszonyt. Legfeljebb altatónak jók, kivétel, ha a kviddicsről van bennük szó. A szorgalom teljes hiánya jegyeimen is meglátszik, tulajdonképpen mindent egy lapra tettem fel. Ha a kviddics játékosi pálya nem jön össze, nem kis pácban leszek.
    - A nők megértése: Azt hiszem, ezen nincs mit részletezni.
    - Szabályok betartása
    - Engedelmeskedni valakinek/valaminek, akivel/amivel nem értek egyet.  Konkrétan a rendeletre gondolok. Egyetlen épeszű ember szerint sem létezhet olyan ok, ami szükségessé és elfogadhatóvá tesz egy olyan törvényt, ami megfoszt minket szabad akaratunktól és természetes jogunktól, hogy magunk rendelkezzünk az életünk felett. Elkeserítő ez az állapot, de nem csupán a rendelet dühít. Az emberek válaszát, tétlenségét sem értem. Bárhogy is nézem a helyzetet, csak azt látom, hogy birkák szó nélkül sorolnak be oda, ahova irányítják őket.
    Az utolsó csepp a pohárban az volt, amikor szeptemberben a Roxfort Expressen összefutottam kirendelt párommal. Clara - akivel hét éve egy házba járunk, csapattársak és barátunk vagyunk - és köztem a rendelet által vájt szakadék tátongott. Clara eltávolodása meggyőzött, hogy ez az állapot tarthatatlan és ez kibillentett habozásomból. Döntésre jutottam: ha veszélybe is sodrom családomat és magamat, sem hallgathatok tovább. A rendeletet el kell törölni.



    KÓD: Griffendél 7/5 fiú
    KIRENDELT PÁR: Clara Flowers
    PLAY BY: Liam Hemsworth


    Vissza az elejére Go down
     
    Jason Derrick Howell
    Vissza az elejére 
    1 / 1 oldal
     Similar topics
    -
    » Jason & Clara - When I first saw you...

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Hogwarts :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Urak :: Félvérek-
    Ugrás: