KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Ginny & Molly Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Ginny & Molly Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Ginny & Molly Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Ginny & Molly Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Ginny & Molly Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Ginny & Molly Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Ginny & Molly Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Ginny & Molly Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Ginny & Molly Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Ginny & Molly

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Molly Weasley

Molly Weasley


* : Ginny & Molly 3151179436_1_2_CJoAzNgq
Hozzászólások : 30
Vér : Aranyvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : Odú
Kirendelt pár : Artur Weasley
Avataralany : Julie Walters
Karakterlap : It’s my life!
Karakterzene : Pál Dénes - A széltől is óvsz
¥ : Ginny & Molly Tumblr_lq2xrfOwCU1qcki6to1_500
Ginny & Molly Tumblr_m11hfvdqeU1qili3vo7_r1_250

Ginny & Molly Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ginny & Molly   Ginny & Molly EmptySzomb. 06 Dec. 2014, 21:41



Molly & A szemtelenség mintaképe

Rettentően dühös vagyok Ginny-re, amiért csak úgy hipp hopp eltűnt. Ráadásul még szemtelen is!
- Ne feleselj velem! Az anyád vagyok! - magyaráztam, miközben már az ujjammal mutogattam - Mi van, ha valami halálfaló vagy nekromanta vagy tudom is én megtalál? Jól nézünk ki!
A mutatóujjam össze vissza kalimpált. Legfőképpen Ginny felé. Nem is tudom, hogy képzeli ezt! Hát erre neveltem? Ezt látta volna tőlem?
- Miért van az, hogy sosem hallgattok rám? Én csak jót akarok nektek! Főleg neked Ginny! - magyaráztam még mindig ujjammal mutogatva.
Lehet túlságosan is aggódom, de hát ez egy anya dolga! Hogy aggódjon a gyermekeiért. Nemde?
A másik dolog pedig Fred és George! Megnyitották ezt a boltot, amit én tiszta szívemből utálok! Nem ezt képzeltem el számukra! Legszívesebben be sem tenném a lábam ide, de ha egyszer ilyen zord időnk van muszáj vagyok valahol meghúzni magam. A másik pedig tudom, hogy az összes Weasley, ha az Abszol úton jár első útja a Varázsvicc Vállalathoz viszi.
Láttam Ginny arcán, hogy nem tetszik neki, ahogy letolom. Nem érdekel! Az anyja vagyok és nem beszélhet velem így! Nem lehet tiszteletlen akármennyire is felnőttnek érzi magát!
- Ne vágj pofákat! - mordultam rá erőteljesebben.
Mintha olyan nagy bűn lenne nevelni őket! Majd megtudja, ha neki is gyereke lesz! Sosem fog megnyugodni az anyai szíve! Mindig ott lesz benne a kétely, hogy jól van e vagy éppenséggel mit csinál? Nem bántották e vagy valami hasonló!
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Griffendél/5. évfolyam/Hajtó
Ginny Weasley


* : Ginny & Molly 200
Hozzászólások : 14
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Harry Potter
Avataralany : Bonnie Wright
Karakterlap : Ginny & Molly 200
Ez lennék én

Ginny & Molly Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ginny & Molly   Ginny & Molly EmptyPént. 05 Dec. 2014, 22:39



Ginny & Az éppen dühös anya


Végre, ez is elérkezett, a várva várt karácsonyi szünet. Szeretem a Roxfortot, de azért néha jó onnan kiszabadulni és otthon lenni. Mondjuk érdekes, hogy ez az év most milyen simán megy, még eddig nem volt nagy balhé, se semmi egyéb, persze leszámítva a minisztériumi rendelet utáni kavarodást. De finoman fogalmaztam, mikor a kavarodást használtam. A káosz lehet, hogy jobban passzolna ide. De most karácsony van, ez pedig a szeretet ünnepe, nem az utáljuk a minisztert ünnep, szóval… szóval sikerült rávenni anyát, hogy jöjjünk el az Abszol útra. Nem is értem miért ódzkodik ennyire, főleg az ikrek boltjától, bár valamilyen szinten értem. Még mindig nem békült ki azzal a gondolattal, hogy ikerfiai varázsvicc boltot nyitottak, bár szerintem nagyon szuper. Van benne fantázia, ráadásul zseniálisak abban, amit csinálnak, szóval egy szava sem lehet. Legalább nem olyan görények, mint Percy. Mindegy… én meg meg sem merem neki mondani, milyen pályára készülök a Roxfort után, mert akkor tutira kiakadna, valószínűleg jobban, mint az ikreknél. Még, hogy az ő lánya kviddicsező legyen, B tervem meg nincs, szóval az A tervnek mindenképpen be kell jönnie. Szimpatikusabb az A terv, mint akármilyen B terv, persze ezt majd még McGalagonnyal is meg kell majd értetnem, mert ő lesz a másik. Nehéz ötödévesnek lenni, na. Szóval Abszol utazunk. Vicces, hogy anya mennyire húzza a száját még akkor is, ha tudja, már csatát vesztett, de most már nem tehet semmit, mert itt vagyunk. Mikor átjöttünk a Foltozott Üstön, már azon törtem az okos kis fejemet, hogyan tudnék elszakadni mellőle, legalább egy kis időre, mert úgyis az lesz, hogy Ron lelécel valamerre, engem meg egyedül hagy anyával, hallgassam én a morgolódást. Még csak az kellene. Hirtelen jön az isteni szikra, miszerint ajándékot kellene venni Harrynek, így még mielőtt Ron akár a száját is kinyithatná, gyorsan lecsapok és már ott sem vagyok. Ilyenkor külön örülök, hogy legfiatalabb bátyám nem éppen a gyorsaságáról híres, szóval elszabadultam a szülői felügyelet alól, szabadon kóricálhatok az Abszol úton. Éljen! Viszont valami tényleg kellene Harrynek, viszont jelen pillanatban lövésem sincs, minek örülne. Lassan realizálódik bennem, hogy ebből bizony nem lesz vásárolgatás, csak mászkálás, hátha közben jön a szikra. Mikor már harmadszor megyek végig ugyanazon az útvonalon, kellően átfagytam, hogy ne nagyon érezzem se a lábujjaimat, sem pedig egyéb testrészemet, úgy döntök, ideje visszavonulót fújni és elindulok Fred és George boltjába. Mikor belépek, megcsap a kellemes meleg, ez hiányzott nekem már egy jó ideje és meghallom a nevemet. A teljes nevemet. Megforgatom a szememet, majd odalépek a pulthoz én is.
- Erre-arra. – adom meg a választ. Oké, elismerem, hogy ez egy kissé szemtelenre sikerült, de na, nem vagyok már egy kislány, akinek mindenről be kell számolnia. – Anya, nem vagyok már kisgyerek, idetaláltam magamtól is! – éljen, újabb szülői kiokosítás lesz ebből, de nem érdekel. Nem kell úgy ügyelni rám, mint egy hímestojásra, tudok magamra vigyázni. – És egyébként is, tudok magamra vigyázni.

Vissza az elejére Go down
Molly Weasley

Molly Weasley


* : Ginny & Molly 3151179436_1_2_CJoAzNgq
Hozzászólások : 30
Vér : Aranyvér
Iskolai ház : Griffendél volt
Tartózkodási hely: : Odú
Kirendelt pár : Artur Weasley
Avataralany : Julie Walters
Karakterlap : It’s my life!
Karakterzene : Pál Dénes - A széltől is óvsz
¥ : Ginny & Molly Tumblr_lq2xrfOwCU1qcki6to1_500
Ginny & Molly Tumblr_m11hfvdqeU1qili3vo7_r1_250

Ginny & Molly Empty
TémanyitásTárgy: Ginny & Molly   Ginny & Molly EmptyCsüt. 04 Dec. 2014, 21:06



Molly & A felszívódott lánya

   
Karácsony. Hm...Mindenki lázban ég. Különleges ajándékot szeretnének. Csak azt nem értem miért nem jó, ha kötök mindenkinek egy névre szóló pulóvert? Az elég különleges! Megvontam a vállamat. Nem sokkal később az Abszol úton találtam magam.
Már egy jó ideje ácsorogtam a bolt előtt Ginny-re várakozva. Cseppet sem gurultam dühbe, mikor ebben a kellemetlen hidegben egy mindjárt jövökkel elintézett és már el is tűnt a tömegben. Igaz nekem is volt még egy kis dolgom a Gringottsban és a Talárszabászatban. De legalább egy órája, hanem több nem is hallottam a kisasszonyról.
Mindjárt jövök. Csak elugrom még Harry-nek ajándékot venni! - hallottam még a hangját.
Egy nevetést erőltetek magamra. Jó vicc. Természetesen Harry semmiről sem tehet. Mindkét irányba szétnéztem. Még mindig nem látom. Felpillantok a cégtáblára, mely színes fényekben kezd el pompázni. Hát mint ne mondjak, majdnem egy szívroham lett belőle. Sietve belépek az üzletbe. Akármennyire is utálom ezt a helyet jó érzés végre egy kis meleg. Átfagytam ebben a nem szeretem időben.
- Fred! George! Meg akartok ölni? – kérdeztem költőien, miközben felpakoltam a pultra.
Láttam egyiknek sem tetszett, de nem érdekelt. Néhány fenyegető pillantást vetettem feléjük, majd lehúztam magamról a kabátomat. Az ajtó nyílt, a csengő szólt én pedig arra fordítottam tekintetem. Végre! Megérkezett Ginny is.
- Ginerva Molly Weasley! Hol a fenében jártál? - kérdeztem hangsúlyosan és kellően magas hangon - Már majdnem megfagytam odakint! Sőt! Megjártam a bankot és Talárszabászatot is! - magyaráztam dühösen, derekamra téve kezem.
   
   


A hozzászólást Molly Weasley összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 06 Dec. 2014, 10:20-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ginny & Molly Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ginny & Molly   Ginny & Molly Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ginny & Molly
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Molly Weasley
» Sophia & Molly
» Clara & Molly
» The mother and her son - charlie&molly
» Good morning - Molly & Kimi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Varázsvilág :: Abszol út :: Weasley Varázsvicc Vállalat-
Ugrás: