KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
A bál - Arthur & Dara Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
A bál - Arthur & Dara Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
A bál - Arthur & Dara Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
A bál - Arthur & Dara Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
A bál - Arthur & Dara Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
A bál - Arthur & Dara Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
A bál - Arthur & Dara Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
A bál - Arthur & Dara Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
A bál - Arthur & Dara Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 A bál - Arthur & Dara

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Arthur Rembrandt

Arthur Rembrandt


* : A bál - Arthur & Dara Tumblr_md0d9fkB171rimpp2o3_250
Hozzászólások : 25
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Alfonsine Crusader
Avataralany : Park Hyun Seok
Karakterlap : twintale
¥ : twins.
A bál - Arthur & Dara Tumblr_n6cu0sxxkN1s3msk0o1_500

A bál - Arthur & Dara Empty
TémanyitásTárgy: A bál - Arthur & Dara   A bál - Arthur & Dara EmptyVas. 01 Feb. 2015, 18:51




Arthur & Alfonsine



Kissé idegesen toporgok az enyhén túlméretezett és túldíszített kétszárnyú faajtó mellett, ami a nagyterembe nyílik, és szende álmosollyal az arcomon intek minden elhaladó lánynak, akit csak ismerek. Ez persze igen nagy számra rúg, nagyjából minden második hölgyemény, ha nem több, de ki tudja ezt számon tartani, talán csak Kort lenne rá képes. Egyikükkel sem ápolok éppen rossz viszonyt, ugyanakkor egyikük sem az, aki miatt ma idejöttem. Méghozzá negyedórával korábban, nincs az az isten, hogy én ma elkéssek, javíthatatlan foltot hagyna az úriemberi mivoltomon. Márpedig ehhez egyértelműen ragaszkodom, és egy efféle csorbát szinte lehetetlen kiküszöbölni.
Volt alkalmam benézni a nagyterembe, nem mondom, szépen kicsípték az alkalomra. Mindenütt csupa fény, csupa díszítés, csupa karácsony, és a levegőben olyan töményen keveredik a fenyő, a fahéj, meg a narancshéj giccsesen karácsonyi illata, hogy attól már hányni tudnék. Ez az otthoni karácsonyainknak is világéletünkben elmaradhatatlan része volt, ahogyan az a feszültség is, ami most sem hiányozhat a légkörből, sőt, a Rendeletnek hála csak úgy vibrál tőle a levegő. Ami engem illet, én igazán jól szórakozom a dolgon, azt leszámítva, hogy sejtelmem sincs, Dara milyen hangulatban érkezik majd a bálra, ezzel az üggyel kapcsolatban. Egész biztosan leesett neki is, hogy mi ennek a bálnak a célja, és biztosan hallotta azt a pletykát, hogy kormányzati emberek felügyelik majd a párokat, és mint tudjuk, másra sem vágyik, mint hogy keresztbe tegyen a Rendeletnek. Önmagában már az is meglepő, hogy igent mondott, és ennek fényében van okom gyanakodni, hogy valami egészen másra készül, mint amire én elszántam magam, vagyis hogy jól érezzem magam vele a bálon. Sajnos a Rendelethez való hozzáállásunk azóta sem változott, és ez csak majd a mai este folyamán fog igazán kínosan megmutatkozni, ugyanis arra mérget vehet, hogy nem fogok magam ellen dolgozni. Ehhez az egyhez tartanom kell magamat, akármilyen könnyedén is befolyásol ez a lány.
Ezt leszámítva humoros a dolog, látok olyanokat, akik egészen boldogok ebben a felállásban, és így teljesen nyugodt szívvel fogják élvezni a bált, mások pedig egészen feltűnően sustorognak a folyosón, olyannyira, hogy szinte már szánom őket. Akadnak azért ügyesebbek is, akiknek csak az arcán tükröződik némi feszültség, néhányaknak pedig még egészen elfogadható álmosolyra is futja, úgyhogy visszatér az emberiségbe vetett hitem.
Egyébként, ha nem épp a bál bejelentése előtt ismerkedtem volna meg Alfonsine-nal, egész biztosan lettek volna remek ötleteink Korttal, hogy hogyan döntsük káoszba az egész bált - mondjuk egy helyes kis óceánnal a bálterem kellős közepén, vagy némi hashajtót keverve minden ételbe és italba - ezt azonban a későbbi történések fényében kénytelen voltam megakadályozni, ugyanis nekem más terveim voltak ezzel az estével. Saját, magánjellegű terveim, amibe sajnos nem vonhattam be Kortot, sőt, még elmondani is igen kockázatos lett volna. Általánosságban véve nem érdekel túlzottan, hogy Kort mikor melyik lányt dönti meg, de ha Darához hozzá merne nyúlni, nos az nem végződne sérülések nélkül.
Szóval efféle gondolatokkal a fejemben álldogálok két festmény között a falnak dőlve, és teljes mértékben figyelmen kívül hagyva a csacsogásukat, miközben továbbra is idegesen igazgatom a nyakkendőmet. Még a hajamat is bűbájokkal lőttem be a kedvéért a szokásos adag hajzselé és lakk helyett, hogy erre az estére kivételesen puha és illatos legyen, szóval ennél többet egy lány kedvéért sem készültem még.

Vissza az elejére Go down
Alfonsine Crusader
Hollóhát/5. évfolyam
Alfonsine Crusader


* : A bál - Arthur & Dara 1376131273-untitled-8
Hozzászólások : 18
Vér : Félvér
Iskolai ház : Hollóhát
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Arthur Rembrandt
Avataralany : Daria Sidorchuk
Karakterlap : Blood is thicker than water

A bál - Arthur & Dara Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bál - Arthur & Dara   A bál - Arthur & Dara EmptyVas. 08 Feb. 2015, 16:14



Arthur & Dara

Mi ütött belém? Izgatottan készülődöm a bálra, miközben tudom, érzem, hogy amit teszek, nem helyes. Néha, amikor reggel felébredek baldachinos ágyamban, azt hiszem, az ébredés után pár másodpercig valóban biztos vagyok benne, hogy a rendelet csupán egy rossz álom volt, hisz tökéletesen beleillik a képtelen képzelgésekbe, amik az embert álmaiban ragadják magukkal. Aztán egyszer csak fejbe vág a valóság, és a pár másodperces fellélegzés után újra rám szakad a teher, melytől képtelenség szabadulni.
Én idióta, valamikor még azt reméltem, ha találkozom a kirendelt párommal, és bizonyosságot szerzek, jelentsen ez bármit, könnyíthetek helyzetemen. Ehelyett azonban csak tovább bonyolítottam azt, és még Arthurt is belevontam botor, meggondolatlan játékomba. Nem tudom, jelenleg hányadán állunk, és elképzelésem sincs, hogyan alakul majd kapcsolatunk a későbbiekben, de tartok tőle, hogy hamarosan válaszút elé érkezem. Mi értelme volna tagadnom? Arthur nem közömbös számomra, túlzottan is szeretek vele lenni, ez pedig megijeszt. Ha nem volna a rendelet, vagy ha nem az ő neve állna abban a bizonyos levélben, minden más lehetne. De így? Képtelen vagyok és nem is akarok behódolni egy ilyen borzalmas törvénynek, de közben Arthurtól sem vagyok képes távol tartani magam, és első találkozásunk óta nincs merszem újra felhozni a rendelet témáját, ami tisztázhatná helyzetünket. Kezdem úgy érezni, hogy körbe – körbe járok.
Miközben a gondolatok ijesztő sebességgel száguldoztak agyamban, külsőmön az utolsó simításokat is elvégeztem. Nem maradt más hátra, mint elindulni. Egy egyszerű mozdulat az egész, mégis nehezen voltam képes mozgásra bírni lábaimat, ami nem is furcsa, hisz azt sem tudtam eldönteni, valójában maradni vagy menni akarok-e. Végül mégis azon kaptam magam, hogy határozott léptekkel vágok át a klubhelyiségen, ruhám lábaim körül fodrozódik, szegélye alig súrolja a padlót. Nem vittem túlzásba a cicomát: egyszerű szabású világoszöld estélyi ruhát viseltem, hajamat kontyba fogtam, a rövidebb, rakoncátlan tincseket, melyek kibuggyantak a szépen megszerkesztett kontyból, szabadon hagytam. Nyakamat szolid ezüstlánc ölelte körbe, melyen apró, sárkányt formázó medál függött. Elmosolyodva érintettem meg a nyakláncot, ami nagymamám képét idézte fel – az övé volt az ékszer.
Már a fáklyákkal kivilágított lépcső tetejéről elárasztott az est hangulata, a kellemes ingerek pedig, melyek egyszerre értek minden irányból, lágy mosolyt csaltak arcomra. Azt hiszem, ez az apró, alig látható mosoly sokat segített megjelenésemen, talán megkeményedő vonásaimat, az arcomon játszó feszültséget is valamelyest oldotta. Egyszerre lengett körbe a karácsony hangulata, a fagyöngy, a fenyő illata; és csengett fülembe az izgatott hangok valamint a vidám kacagás elegye. Mindez pozitív volt, ezért igyekeztem nem tudomást venni a levegőben szikrázó feszültségről, a kacagás mögött megbújó idegességről és a halk, zavart suttogásról, elejtett szavakról. Fejemet felvetve, egyenes tartással sétáltam le a lépcsőn, miközben az járt az eszemben, hogy akár ebben a pillanatban is árgus tekintetek követhetnek, a Minisztérium most is őrködhet felettem.
Nem tartottam a tömegtől, a nyüzsgéstől, ügyes, rutinos léptekkel haladtam előre. Felületes szemlélő nem mondta volna meg, hogy vak vagyok. Bíztam Arthur figyelmességében, így nem aggódtam, hogy késni fog vagy nekem kell majd megkeresnem őt – ami már okozna némi problémát.
- Szia – Csak ennyit mondtam, amikor már magam mellett tudhattam Arthurt. Azonban arckifejezésem bőbeszédűbb volt, mosolyomban öröm és izgatottság keveredett, de a zavaró gondolatokat nem tudtam száműzni. Ez talán belerondított az összképbe, de mentségemre legyen mondva, mindvégig azon igyekeztem, hogy ezzel ne rontsam el az estét, melyre minden rossz ellenére izgatottan vártam.
Arthur most nem a kirendelt párom. Ma este nem.


Vissza az elejére Go down
Arthur Rembrandt

Arthur Rembrandt


* : A bál - Arthur & Dara Tumblr_md0d9fkB171rimpp2o3_250
Hozzászólások : 25
Vér : Félvér
Iskolai ház : Mardekár
Kirendelt pár : Alfonsine Crusader
Avataralany : Park Hyun Seok
Karakterlap : twintale
¥ : twins.
A bál - Arthur & Dara Tumblr_n6cu0sxxkN1s3msk0o1_500

A bál - Arthur & Dara Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bál - Arthur & Dara   A bál - Arthur & Dara EmptyKedd 10 Feb. 2015, 22:12




Arthur & Alfonsine



Nem volt túlzottan nehéz kiszúrnom őt. Nem sokkal a bál kezdete előtt érkezett meg, éppen időben, és éppen olyan gyönyörűen, ahogyan számítottam rá. Nem vitte túlzásba a giccset, sőt, a többi lányhoz képest roppant egyszerűen festett, és épp ez volt az, ami kiemelte a tömegből. Önkéntelenül is kaján vigyor terült szét az arcomon, ugyanis szent meggyőződésem volt, hogy ezen az estén az én párom lesz a legszebb, és mindkettőnknek akadnak majd irigyei épp elegen, amin már előre jól szórakozom. Legszebb öröm a káröröm. A dolog egyetlen szépséghibája Dara savanyú arca, amire bár számítottam, de azért mégsem esik túlzottan jól. Azonban mielőtt még elhatározásra juthatnék volna, hogy teszek a jókedve érdekében, az arcán hirtelen egy halvány mosoly jelenik meg, amit hirtelenjében fogalmam sincsen, minek tudjak be. Közben viszont itt az ideje elébe mennem, neki ugyanis nincs volt olyan könnyű dolga azzal, hogy messziről kiszúrjon engem. Úgy döntök, a lépcső aljánál várom be, és nyújtom neki a karom, hogy belém karolhasson. Általában észreveszi a dolgokat a közelében, a fene sem tudja, hogy hogyan. Valamiféle hetedik érzék lehet, boszorkányos. Azonban én jobb szeretek biztosra menni, úgyhogy inkább megszólalok.
- Szép estét hercegnő. - sajnálom, a hercegnős-békás szóváltásunk után ezt igazán nem hagyhattam ki. Megjegyzem, az arcomon még mindig széles vigyor virít, és az este további részére is mellőzni óhajtom a komolyságot. Darának is jobban áll, amikor felszabadultan mosolyog. Egyébként lassan alakul a dolog. - Gyönyörű vagy ma este. - ezt őszintén, és minden meggyőződéssel állíthatom, noha a gyönyörű vörös loboncát a magam részéről jobb szeretem kiengedve. De ezzel a konttyal tagadhatatlanul elegánsabban fest, és ma ilyet játszunk, úgyhogy meg vagyok békülve mindenféle kellékkel. - Remélem, szeretsz táncolni, mert a bálterem minden pontján meg kell fordulnunk még a bál végéig. Ki kell használnom ezt az alkalmat, hogy mindenki előtt felvághassak a pertneremmel. - kivéve persze Kortot. Már ha végül el tudja rángatni Caterine-t, de őt úgysem túlzottan nehéz kiszúrni a tömegben. Rikító narancsvörös. Félreértés ne essék, nekem minden bejön, ami vörös, csak a természetes színek egy árnyalatnyival jobban. Alfonsine minden kritériumot túlteljesít, mondhatni, egészen elkényeztet.
Közben persze besorolok Darával a többi bevonuló pár közé, és velük együtt bevezetem a lányt a nagyterembe, ahol persze majd’ hanyatt löknek a karácsonyi fények és illatok. Megállom fintorgás nélkül, mert az az érzésem, hogy Darának kevésbé ellenszenves az ünnep gondolata, és ezen az estén a legkevésbé én szeretnék lenni, aki elrontja az örömét. Néhány perc és megszokom, ennyit kibírok.
Egyelőre mindenki csak feszengve beszélget, iszik, vagy eszik, és várja az igazgató beszédét, amivel megnyitja majd a bált. Dumbledore-t ismerve ez nagyjából két mondatból fog állni, és ezután az elsők között leszek, aki a parkettre lép a párjával, de addig is inkább hozok neki valamit inni. Még van néhány percünk a megnyitó előtt.
- Csak egy pillanat. - mosolygok rá, miután félrevontam egy kevésbé forgalmas helyre, ahol anélkül tud várakozni, hogy öt ember menne neki percenként. Nem kell messze mennem, a fal mellett roskadásig pakolt asztalok sorakoznak, és már a legelsőn kiszúrok egy erősen puncs-gyanús üvegtálat, amiből isteni illat, és csomókban felszálló gőz árad. Nos igen, ez az ital kivételt képez a Karácsony utált dolgai között, és nagyon remélem, hogy Darának sem lesz ellene kifogása.
- Puncs. - nyomom a kezébe a félig megtöltött kupát, bár nyilvánvalóan ő könnyebben megmondja az illatáról, hogy mi van nála, mint én a látványából. A felénél viszont nem mertem többet tölteni, ugyanis nem egészen veszélytelen vállalkozás ekkora tömegben két pohárral közlekedni. - Remélem, szereted. - könnyed mosoly, de annál nagyobb figyelem a reakcióját illetően. A lányok általában szeretik, ha egy srác határozott, de mit sem ér az egész, ha nem figyelsz oda eléggé, hogy mi tetszik neki, és mi nem. Egyetlen pillantás is rengeteget elárul. 
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A bál - Arthur & Dara Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bál - Arthur & Dara   A bál - Arthur & Dara Empty

Vissza az elejére Go down
 
A bál - Arthur & Dara
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Arthur & Dara
» Alfonsine 'Dara' Crusader
» Cat, Kort és Arthur
» Arthur Rembrandt
» Arthur & Alfonsine

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Varázsvilág :: A karácsonyi bál :: Bálterem-
Ugrás: