KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Ginny & Hermione × Nincs semmi másom... Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Ginny & Hermione × Nincs semmi másom... Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Ginny & Hermione × Nincs semmi másom... Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Ginny & Hermione × Nincs semmi másom... Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Ginny & Hermione × Nincs semmi másom... Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Ginny & Hermione × Nincs semmi másom... Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Ginny & Hermione × Nincs semmi másom... Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Ginny & Hermione × Nincs semmi másom... Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Ginny & Hermione × Nincs semmi másom... Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Ginny & Hermione × Nincs semmi másom...

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Hermione Granger
Griffendél/6. évfolyam/Prefektus
Hermione Granger


* : Me and my Patronus
Hozzászólások : 23
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort boszorkány- és varázslóképző szakiskola, London - Anglia
Kirendelt pár : Draco Malfoy
Avataralany : Emma Watson
Karakterlap : Story of my life!
Karakterzene : I Wanna Dance With Somebody
¥ : Ginny & Hermione × Nincs semmi másom... Tumblr_ncads19Jrk1stce7po1_500
Nem számít, mennyire keményen próbálkozunk... rá kell jönnünk... hogy néhány dolgot egyszerűen nem lehet megoldani.

Ginny & Hermione × Nincs semmi másom... Tumblr_n8civjRajh1raou02o1_r1_500

Ginny & Hermione × Nincs semmi másom... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ginny & Hermione × Nincs semmi másom...   Ginny & Hermione × Nincs semmi másom... EmptyVas. 14 Dec. 2014, 22:39


Ginny & Hermione

Szörnyen érzem magam és nem csak azért mert ilyen a sorsom, hanem azért is mert a nyavalyás önsajnálatom miatt eltávolodtam mindenkitől aki fontos számomra. Ott van például Harry, meg se tudnám mondani, mikor beszélgettem vele utoljára úgy istenigazából. Jó az órák között szoktunk beszélgetni néha, de az nem olyan. Máskor alig lehetett minket szétrobbantani, de manapság szinte alig lehet együtt látni minket, a jól megszokott kis hármasunkat.
- Jobb lesz, ha összeszedem magam. – fújtam ki a tüdőmből egy nagy sóhajjal a levegőt, majd az egyik kezemmel kisöpörtem az arcomból egy kóbor hajtincset.
Igazán nagyra értékelem, hogy Ginny próbál lelket önteni belém, de ha jobban belegondolunk Ő mit sem érzékel abból, hogy mi folyik körülötte, hiszen Ő és Harry az álompár akiket még a minisztérium sem szakíthatott szét. Úgy gondolom, hogy amiért így gondolom, nem vagyok gonosz és féltékeny, csak… Egyszerűen csak nem értem, hogy mi lehet velem és Ronnal a baj. Ha jól megnézzük akkor ugyan annyit letettünk az asztalra mint Harryék és nagyon is jól tudták, hogy hányadán állunk, erre mégis ezt kaptuk.
- Nagyon jól tudom, hogy nem én és Ron vagyunk az egyetlenek, akiknek nem tetszik ez a döntés, de nagyon jól ismered a minisztériumot és azt is, hogy milyen óvintézkedéseket találtak ki. – húztam el elkomorulva a számat.
- Arról már nem is beszélve, hogy a múltkori kis akciónk majdnem az életünkbe került, és bármennyire is fel vagyok készülve egy kis csetepatéra, nem hiszem, hogy helyénvaló lenne. – feleltem elmerengve, hiszen bármennyire is fáj beismernem tényleg így gondolom.
- Igazán nagyra értékelem Ginny, hogy ezt mondod, de lehet, hogy jobb lenne, ha ti kimaradnátok belőle, ha mégis megpróbálunk tenni a rendelet ellen. Nehogy a végén rosszul süljenek el a dolgok és a végén még Harry és te sem maradhattok együtt. – mondtam kedvesen és kellő komolysággal a hangomban, miközben egy haloványka mosolyt küldtem felé.
Ahogy hallgattam amit mond az előbbi mosolyom még inkább kiszélesedett, hiszen nem hinném, hogy Ginny sokra menne azzal, ha leülne és beszélne rom fejével. Már csak azért is mert az eltelt tizen öt év alatt megtanulhatta volna, hogy Ron egy átkozottul makacs, önfejű és hihetetlenül konok pasas aki soha nem hallgat másra. Na jó rajtam kívül, de ha megmakacsolja magát akkor még rám se hallgat, ami valljuk be hogy jelen esetben nagyon is igaz.
- Elképzellek, ahogy egy vöröslő tornádó képében leordítod Ron haját. – kuncogtam egy kicsit felszabadultabban.
Van egy olyan érzésem, hogy az a rivalló, amit Mrs. Weasley még második év elején küldött neki, elbújna szégyenében, ha látná amikor Ginnyi kikel magából. Szó se róla heves egy természete van. Talán Molly és Artúr összes gyereke közül Ginny az egyetlen aki majdnem mindenben az anyjára hasonlít.

Tag: Ginny - Words: 440 - Clothes: Ezt látod rajtam!

Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Griffendél/5. évfolyam/Hajtó
Ginny Weasley


* : Ginny & Hermione × Nincs semmi másom... 200
Hozzászólások : 14
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Harry Potter
Avataralany : Bonnie Wright
Karakterlap : Ginny & Hermione × Nincs semmi másom... 200
Ez lennék én

Ginny & Hermione × Nincs semmi másom... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ginny & Hermione × Nincs semmi másom...   Ginny & Hermione × Nincs semmi másom... EmptySzomb. 13 Dec. 2014, 21:26



Ginny & Hermione


Valószínűleg én is ki lennék akadva a helyében. Végülis… most komolyan? Malfoy?! Annyi másik aranyvérű fiú van még, köztük a dinka bátyám, Ron is, de nem, ezek a gyógybaglyok kipécézik Malfoyt Hermionénak. Komolyan, ha ez humor akart lenni, akkor nagyon rosszul sült el, sőt… inkább úgy mondom, hogy még viccnek is rossz.
- Igen, látszik. – húzom el egy kicsit a számat. Őszintén szólva, nem tudok mit mondani. Mármint, most mit kellene? Hogy sajnálom, hogy így alakult? Egyáltalán, ez őszintén hangzana pont az én számból, aki azt kapta, akit amúgyis szeret? Mostanság elég sokszor elgondolkodom ezen, mert tényleg zavar. Nem akarok képmutatónak tűnni, de érzéketlennek sem, szóval kissé úgy érzem magam, mint akit sarokba szorítottak. Itt ülök és semmi nem jut az eszembe, ez pedig szintén rossz. Már éppen megszólalnék, de rögtön be is csukom a számat az előbbiek miatt. Nem akarok semmi olyasmit mondani, ami kétértelmű lehet. – Nem hinném, hogy ne tehetnél bármit is. – oké, azért jelen pillanatban ez is erős kijelentés volt. – Nem te vagy az egyetlen, aki nincs megelégedve a kirendelt párjával, hiába van a minisztérium, meg azok a tiltások, sokan elégedetlenek. Nem hinném, hogy valaki nem fog hasonlóan cselekedni, mint mi tavaly, vagy a Főnix Rendje. – oké, tény, van különbség, mert itt nem Voldemortról és halálfalókról van szó, de nagyon sokan tiltakoznak. Az emberek sosem szerették azt, ha beleszólnak az életükbe, túlzottan fájó pontra tapintottak itt. A szülőknek azért, mert ugyebár mégiscsak aggódnak a csemetéjükért, a fiatalok pedig a jövőjük miatt. Amikor kijött ez a rendelet, először is borzasztóan dühös voltam, mondván nekem senki ne akarja megszabni, hogy kivel házasodjak és mikor, azt majd én döntöm el. A másik dolog az volt, hogy féltem. Féltem, hogy elszakítanak Harrytől. Gyorsan megrázom a fejemet, majd folytatom. – Ha más nem is, majd mi teszünk valamit.
Nagy szavak ezek egy 15 éves diáktól, de akkor is így gondolom. Csináltunk már ennél durvább dolgokat is.
- Ha gondolod, beszélek Ron fejével. – igen, beszélek a fejével. Vagy inkább úgy seggbe rúgom, hogy hazaszáll anyáékhoz az Odúba. Mégis, hogyan juthat ilyesmi eszébe? Hogy lehet valaki ekkora… komplett idióta? Komolyan mondom, fel nem tudom fogni. – Mindenesetre egy biztos, amit ezért Ron kapni fog tőlem, azt nem teszi zsebre.
Ron készülhet a legrosszabbra.

Vissza az elejére Go down
Hermione Granger
Griffendél/6. évfolyam/Prefektus
Hermione Granger


* : Me and my Patronus
Hozzászólások : 23
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort boszorkány- és varázslóképző szakiskola, London - Anglia
Kirendelt pár : Draco Malfoy
Avataralany : Emma Watson
Karakterlap : Story of my life!
Karakterzene : I Wanna Dance With Somebody
¥ : Ginny & Hermione × Nincs semmi másom... Tumblr_ncads19Jrk1stce7po1_500
Nem számít, mennyire keményen próbálkozunk... rá kell jönnünk... hogy néhány dolgot egyszerűen nem lehet megoldani.

Ginny & Hermione × Nincs semmi másom... Tumblr_n8civjRajh1raou02o1_r1_500

Ginny & Hermione × Nincs semmi másom... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ginny & Hermione × Nincs semmi másom...   Ginny & Hermione × Nincs semmi másom... EmptyVas. 07 Dec. 2014, 18:49

[quote="Hermione Granger"]

Ginny & Hermione

Igazából zavart, hogy ennyire sajnáltatom magam, hiszen ez nem az én világom. Én soha életemben nem voltam az, aki gyengének mutatja magát. Ha valami bántott azt mindig megoldottam, és ha a padlóra kerültem, akkor is mindig felálltam. Ez viszont egy olyan szituáció, amit nem tudok magamban hová tenni. Valahogy nem tudom elfogadni, hogy a jövőben Mrs. Malfoy leszek. Ez túlságosan is abszurd és lehetetlennek tűnő. Pedig ez a helyzet, ez a jövőm és nem tehetek ellene semmit.
- Akkor jó - mosolyogtam továbbra is elég haloványan.
Hazudnék, ha azt mondanám, hogy az Ő jelenlétére vártam a leginkább, de egy barát soha se jön rosszkor. Főleg ha egy olyan barátról van szó aki, mindenkinél jobban megérti a helyzetemet. Legalább is szerintem ez a helyzet. Végtére is, amikor kiderült, hogy Ő és Harry… szóval, hogy egymásba gabalyodtak, akkor sokat kockáztattak.
Egy halk kuncogás tört fel belőlem, hiszen tényleg Ginny az, aki tudja mi is a helyzet. Ezek szerint ennyire rám van írva, hogy mennyire hiányzik az a lökött bátyja. Hihetetlen, hogy ennyire önfejű, makacs és áhhh.
- Hát… ha őszinte szeretnék lenni, akkor nem egészen. De gondolom, látszik is rajtam. – húzom el az ajkamat elmerengve.
Na, igen… Az a baj velem, hogy a pillanatnyi heves érzelmeimet nem igazán jól kontrolálom. Így pedig minden meglátszik rajtam. Szomorúság, boldogság, öröm, bánat, stb. Most jelen helyzetben azt hiszem a csalódottság. De úgy tűnik ez nem fog egyhamar elmúlni. Addig biztos nem, ameddig nem tudom tisztázni a helyzetemet Ronnal.
- Túlzás azt mondani, hogy jól vagyok. talán most már kezdek belenyugodni abba, hogy nem tehetek semmit. – mondtam váll rándítva, miközben éreztem, hogy könnyek gyűlnek a szemembe.
Borzalmasan éreztem magam egész idő alatt. Még Hagridnak is feltűnt, hogy valami nem stimmel. Pedig Ő aztán ilyen téren nem túl nagy talentum.
- Tudod, nem is az zavar a leginkább, hogy egy teljesen lehetetlen helyzetbe hozott a minisztérium, azzal hogy… - nem bírtam ki mondani, így vennem kellet egy nagy levegőt, aztán folytattam.
- Szóval, hogy Draco-t választották páromnak, hanem az ahogyan a bátyád viselkedik. Játssza a sértődöttet és messziről elkerül. Teljesen olyan érzésem van, mint ha engem hibáztatna azért, hogy így alakult a helyzet. – panaszkodtam, teljesen elkeseregve, miközben letettem magam mellé a könyvemet, és letöröltem egy kicsordult könnyemet az arcomról.

Tag: Ginny - Words: 370 - Clothes: Ezt látod rajtam!

Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Griffendél/5. évfolyam/Hajtó
Ginny Weasley


* : Ginny & Hermione × Nincs semmi másom... 200
Hozzászólások : 14
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Harry Potter
Avataralany : Bonnie Wright
Karakterlap : Ginny & Hermione × Nincs semmi másom... 200
Ez lennék én

Ginny & Hermione × Nincs semmi másom... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ginny & Hermione × Nincs semmi másom...   Ginny & Hermione × Nincs semmi másom... EmptyPént. 05 Dec. 2014, 23:14



Ginny & Hermione


Szóval akkor ülünk a könyvtárban. Meg kell mondjam, borzasztóan unatkozom és ezen a tényen csak ront az előttem levő termetes könyvkupac, amire rá sem merek nézni, mert tudom, hogy irgalmatlanul sok meg nem írt házit jelent. Szuper, hajnalig itt leszek, ezt már most borítékolom, mindennemű helyzetfelmérés nélkül. Mint az elég gyorsan kiderül, mégsem lesz az itt tartózkodásom hajnalig tartó, mert elég gyorsan rájövök, ez nekem ma nem megy. Majd holnap megcsinálom, csak ma szabaduljak ki innen, mert csak pillanatok kérdése, hogy begőzöljek, teljesen. Gyorsan össze is pakolom a cuccaimat, bevágom a táskába és elindulok a Nagyterem felé. Aztán félúton másképp döntök és inkább a Griffendél torony felé veszem az irányt. Vacsora előtt nem árt lerakni a cuccot, erre a következtetésre pedig két dolog miatt jutottam. Az egyik az, hogy mivel a fél életem jóformán benne van, így hát nem éppen könnyű egyéniség, a másik dolog meg az iménti gyanús reccsenés volt. Még csak az kéne nekem, hogy tönkremenjen, szerintem itt helyben robbannék, ha a dolgaim a padlón kötnének ki. Kissé megszaporázom a lépteimet, majd a Kövér dáma portréja előtt sikerül egy kis toporgást rendezni, merthogy hirtelen nem jut eszembe a jelszó. Merlinre, ez nem igaz, mondanám, mikor végre beugrik a jó megoldás, én pedig bemászom a lyukon. Mikor belépek, megcsap az a kellemes meleg, amit a könyvtárban való ücsörgésem alatt annyira hiányoltam és ráadásul nincsenek is sokan. Ez túlzás, mert csak egyetlen egy ember ücsörög a kandalló előtti fotelek egyikében, a többiek gondolom én odalent vannak és esznek. Na szép, mindenki tömi a fejét. Mikor egy lépéssel közelebb lépek, már az is látszik, hogy az az egy ember nem más, mint Hermione.
- Szia, Hermione! – köszönök rá és még közelebb lépek, de mikor nem kapok választ, megállok és felvonom a szemöldökömet. Legjobb barátnőm most vagy alkalmi süket lett, mert megtudta, hogy egyre gyakrabban hagyom ki a mágiatörit, vagy nagyon elgondolkodott valamin. Ez utóbbin mondjuk nem csodálkoznék, mert a nyáron szépen felfordult az élete ezzel a rendelettel. Draco Malfoy. Én szerintem inkább járnék Gróppal, mint vele, de engem, mint aranyvérűt, egy másik aranyvérűvel nem fognak összerakni. Mikor látom, hogy Hermione nagyon nincs köztünk fejben, a vállára rakom a kezem és egy kicsit megrázom. – Hermione!
Felém fordul, de egy pillanatra valami fura fut át az arcán. Hirtelen nem tudom hová tenni.
- Nem, most jöttem. – vonom meg a régóta itt vagyok-e kérdésre, majd mikor ránézek, látom az arcán az a halovány mosolyt és ekkor esik le. Hát itt van a randalló elásva, nagyon nem rám számított, mikor bejöttem. Leülök vele szembe a másik fotelba, egy pár pillanatig csak némán figyelem, majd hátradőlök a fotelomban. – Nem pont rám számítottál, igaz? – egy halovány mosolyt küldök felé, majd folytatom. – Mondd… jól vagy? Mármint ez ebben a helyzetben elég hülyén hangzott, de…

Vissza az elejére Go down
Hermione Granger
Griffendél/6. évfolyam/Prefektus
Hermione Granger


* : Me and my Patronus
Hozzászólások : 23
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort boszorkány- és varázslóképző szakiskola, London - Anglia
Kirendelt pár : Draco Malfoy
Avataralany : Emma Watson
Karakterlap : Story of my life!
Karakterzene : I Wanna Dance With Somebody
¥ : Ginny & Hermione × Nincs semmi másom... Tumblr_ncads19Jrk1stce7po1_500
Nem számít, mennyire keményen próbálkozunk... rá kell jönnünk... hogy néhány dolgot egyszerűen nem lehet megoldani.

Ginny & Hermione × Nincs semmi másom... Tumblr_n8civjRajh1raou02o1_r1_500

Ginny & Hermione × Nincs semmi másom... Empty
TémanyitásTárgy: Ginny & Hermione × Nincs semmi másom...   Ginny & Hermione × Nincs semmi másom... EmptyPént. 05 Dec. 2014, 12:37


Ginny & Hermione

Őszintén bevallanom, hogy amióta kiderült ez az egész párokba osztás dolog, tartok egy kicsit attól, hogy mit fognak gondolni az emberek. Jó azzal természetesen tisztában vagyok, hogy nem én vagyok érte a felelős, na de akkor is. Ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy mindenki mindenféle megjegyzés és hozzáfűznivaló nélkül fogja hagyni a dolgot. De most komolyan, mit tehetnék? Van akinek Merlin kedvezett és van akinek nem. Én, úgy látszik az utóbbi csoportba tartozom, nem úgy mint Harry és Ginny, akikre be kell vallanom, egy kicsit irigy vagyok. Nem, nem azért mondom, mert zavar a boldogságuk, csak hát… szóval… azért még sem mindegy, hogy kivel kell együtt élned egy egész életet. Ez az élet újabb igazságtalansága.
- Ahhhh - Hangos csattanással csaptam össze a kezemben tartott könyvet, melynek vízhangja körbejárta az üres klubhelységet. Komolyan mondom ez az egész hercehurca jobban kikészített, mint a háború. Ott legalább tudtuk, hogy van választási lehetőségünk, de itt…
A kandalló felől érkező tűz, hangos pattogása és a lángnyelvek vöröslő tánca, egy kis időre elterelték a gondolataimat. Egy korábbi emlék tört felszínre a tudatalattimból és puha, bársonyos takaróként ölelte körbe sebzett lelkem.
Annyira vártam már azt a napot. A szüleim izgatott mocorgással álltak velem a 9 és ¾ vágány átjárójánál. Tudták, hogy az életünk fenekestől meg fog változni. De nem zavarta őket, hiszen büszkék voltak rám. Szerettek és valahol a lelkük mélyén mindig is tudták, hogy különleges vagyok.
A nagy, piros gőzmozdony hangos kürtszóval jelezte, hogy hamarosan sor kerül az indulásra. Vettem egy nagy levegőt és gyorsan megöleltem a mugli származású szüleimet, majd szapora léptekkel felsiettem az egyik kocsiba. Szinte már az összes fülke foglalt volt, de még sikerült helyet találni magamnak egy csapat lány társaságában.
Az út meglepően hosszúnak tűnt, de végül mindenkinek akadt dolga, hiszen át kellett öltöznünk, az iskolai egyenruhánkba és akkor még ott volt az a furcsa, pufók fiú, Neville, aki a varangyát kereste. Mivel minden vágyam az volt, hogy sikeresen beilleszkedjek és hamar barátokra leljek, így vállaltam, hogy segítek neki megkeresni.
Így találkoztam először Ronald Bilius Weasley-vel  és Harry James Potter-rel. Már az első pillanattól kezdve tudtam, hogy mi hárman, szoros kapcsolatot fogunk ápolni egymással és azt is, hogy rengeteg kalandban lesz részünk, de arról álmodni sem mertem volna, hogy idáig fogunk eljutni.  Arra pedig végképp nem számítottam, hogy….
Gondolatimból egy gyengéd, de barátságos kéz érintése rántott vissza a jelenbe. Így a pillanat tört része alatt próbáltam meg ráfókuszálni arra aki a kedves emlékképektől megfosztva visszaráncigált a sivár hétköznapokba.
Ahogy hátrafordultam egy pillanat alatt hevesebben kezdett el kalimpálni a szívem ahogy a Weasley családra olyan jellemző vöröses hajkoronát megpillantottam. De a lelkesedésem amilyen gyorsan jött ugyan olyan gyorsan alább is hagyott amikor rádöbbentem, hogy a „zaklatóm” nem éppen az akire vágytam.
- Ohh, Ginny, szia. Egy kicsit elkalandoztam. Már régóta itt vagy? – tettem fel kissé bátortalanul a kérdést, miközben egy gyengécske mosolyt erőltettem az arcomra.

Tag: Ginny - Words: 475 - Clothes: Ezt látod rajtam!

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ginny & Hermione × Nincs semmi másom... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ginny & Hermione × Nincs semmi másom...   Ginny & Hermione × Nincs semmi másom... Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ginny & Hermione × Nincs semmi másom...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ginny & Hermione
» Ginny Weasley
» Ginny & Remus
» Ginny & Parvati
» Ginny & Molly

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Roxfort :: Kastély :: Hetedik emelet :: Griffendél Klubhelyiség :: Klubhelyiség-
Ugrás: