KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Első találkozás → Andrew & Sophia Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Első találkozás → Andrew & Sophia Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Első találkozás → Andrew & Sophia Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Első találkozás → Andrew & Sophia Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Első találkozás → Andrew & Sophia Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Első találkozás → Andrew & Sophia Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Első találkozás → Andrew & Sophia Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Első találkozás → Andrew & Sophia Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Első találkozás → Andrew & Sophia Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Első találkozás → Andrew & Sophia

Go down 
SzerzőÜzenet
Sophia McAllister
Griffendél/7. évfolyam
Sophia McAllister


* : Első találkozás → Andrew & Sophia Tumblr_mwe3kqWu181qcx4xyo4_250
Hozzászólások : 14
Vér : félvér
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Andrew Tyler
Avataralany : Adelaide Kane
¥ : Első találkozás → Andrew & Sophia Tumblr_n4jsemk6HK1qht54lo3_250

Első találkozás → Andrew & Sophia Tumblr_n2g10jYixA1rosfxwo8_r1_250


Első találkozás → Andrew & Sophia Empty
TémanyitásTárgy: Első találkozás → Andrew & Sophia   Első találkozás → Andrew & Sophia EmptyHétf. 01 Dec. 2014, 22:04

Andrew & Sophia

our future is beginning

Mióta megkaptam a levelemet nem igen találom a helyem. Persze, örülök a hírnek annak meg főleg, hogy nem egy zsémbes, rosszmájú Mardekárossal kell összekötnöm az életemet, de… Vannak kételyeim, mert mióta megtudtam a párom nevét egy szót se beszéltem vele. Na, nem mintha eddig annyira sokat dumáltunk volna.
Nem. Egyszerűen nem jön, hogy odamenjek hozzá pedig most okom is lenne, mert bemutatkozhatnék neki, hiszen a felesége leszek pár éven belül. Sőt, azon sem lepődnék meg, ha a hetedikesek hamarosan megkapnák, azokat a leveleket melyben kényszerítik őket, hogy amint elhagyták Roxfort biztonságos falait keljenek egybe a kirendelt párok. Bármit kinézek ezekből az emberekből. Elvesztettem a beléjük vetett hitemet, szóval, inkább nem várok semmit. Csak vagyok.
Nagy levegőt veszek, majd kiosonok a klubhelységből és egyenesen kifelé veszem az irányt. Tudom, hogy mindjárt lejár az idő, és nem szabadna kint lenni, de most nem tehetek mást. Teszek a szabályokra és egy kevéske ideig szeretnék csak én lenni, a szabadban, hallgatva a madarak és a természet zaját. Az most lenyugtatja kedélyes állapotomat.
Lassan, de biztosan sikerül kijutnom a kastélyból és egyenesen a tó felé veszem az irányt, a kedvenc fámhoz, hogy ott találjak békére. Még nem sötétedett be teljesen, s vannak még párocskák, feltehetőleg boldog párok, akik még idekint tengnek. Irigylem őket, de inkább arra az elhatározásra jutok, hogy nem bámulom tovább őket és inkább a füzetembe temetkezem.
Valamelyik órán, ami meglepő módón közös a Hollóhátasokkal, olyan megfelelő volt a fény, hogy elkezdtem lerajzolni a jövendőbelimet. Nos, kissé betegesnek tűnhet, de imádok rajzolni, mindegy kiről van szó. Volt már olyan, hogy Malfoyt örökítettem meg.
Elbambulva, egy Artis és a Varázslények dalt dúdolva zárok ki mindent, és mindenkit az életemből, hogy minden figyelmemet a skicc befejezésére szenteljem. Már majdnem a végén járok, kevés korrigálás kell a rajzon, amikor is felfigyelek a tóra. Abban a percben viszont a szél kikapja a kezemből a rajzomat, ezzel a levegőbe repítve azt. Én pedig, mint kerge birka, futok utána hátha még elkaphatom mielőtt találkozna a vízzel.
- Merlinre már!!

Δ Music:albatraoz Δ Words: ### Δ  Note: valaki segítene?

Vissza az elejére Go down
 
Első találkozás → Andrew & Sophia
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Laurie és Theo- azaz az első nagy találkozás...
» Andrew Tyler
» Kimi és Charlie-Első igazi randi <3
» Lisa Turpin és Eric Dragneel - Majdnem romantikus találkozás
» Sophia McAllister

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Roxfort :: Birtok :: Tó és partja-
Ugrás: