KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Andrew Tyler Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Andrew Tyler Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Andrew Tyler Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Andrew Tyler Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Andrew Tyler Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Andrew Tyler Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Andrew Tyler Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Andrew Tyler Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Andrew Tyler Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Andrew Tyler

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kimberly Williams
Hugrabug/7. évfolyam
Kimberly Williams


* : Andrew Tyler Tumblr_n2g9k06Uei1saze6yo10_250
Hozzászólások : 354
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Roxfort boszorkány- és varázslóképző szakiskola, London - Anglia
Kirendelt pár : Charlie Weasley
Avataralany : Nina Dobrev
Karakterlap : Mirror of memories
Andrew Tyler Tumblr_n3k0anFO1l1t8z9dxo1_250

Karakterzene : ❥ Egyszer
¥ : Andrew Tyler Tumblr_mggvcak0TY1rpqiebo7_250

Andrew Tyler Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andrew Tyler   Andrew Tyler EmptyHétf. 01 Dec. 2014, 10:55




Elfogadva!  

Kedves Andrew, először engedd meg, hogy szóvá tegyem ,ennyire nem fair a lányokkal szemben, ha egy fiúnak még akkor is milyen szemtelenül jól áll a haja, ha épp reggel van, kócos és még el is aludta, sőt egyetlen percet sem szánt arra a szalonképes legyen.  Very Happy A másik dolog pedig bizton állíthatom, hogy ha egy lány neked megy a folyosón az nem véletlen. Szóval legközelebb tessék elővenni a jó modort.  Smile  És hogy ez minél előbb megtörténhessen engedlek is tovább. Jó szórakozást.  Wink  
Vissza az elejére Go down
Andrew Tyler
Hollóhát/7. évfolyam
Andrew Tyler


* : Andrew Tyler Tumblr_n08wob7tjS1slec19o1_500
Hozzászólások : 2
Vér : aranyvér
Iskolai ház : Hollóhát
Tartózkodási hely: : roxfort
Kirendelt pár : Sophie McAllister
Avataralany : Torrance Coombs
¥ : Andrew Tyler Tumblr_n01ieurCYq1tpbn3mo1_400

Andrew Tyler Empty
TémanyitásTárgy: Andrew Tyler   Andrew Tyler EmptyVas. 30 Nov. 2014, 15:41




Andrew Tyler

"A képességünk, hogy megismerhetjük önmagunkat és a világot is, tesz valóban emberré bennünket."






↯Név: Andrew Tyler

↯Kor: 17 éves

↯Ház:Hollóhát

↯Vér: Aranyvérű

↯Pálca: 11, 5 , cseresznye fa, sárkányszívhúr

↯Foglalkozás: -

↯Edevis tükre: hogy sárkány kútató lehessen

↯Mumus: Hogy olyan lesz a kirendelt párja akit utál

↯Amortentia: méz illata


↯Veritaserum: titok csak addig titok míg csak én tudom



This is me

    Jellem:Hol is kezdjem? Nos hát szeretem ha tudom mi történik körülettem. Jó ezt nem úgy kell érteni, hogy engem a pletykám érdekelnek, hanem hogy mi történik a nagy világgal. Soha se kötött le az egyszerű anyagok tanulása, persze büszke Hollóhátasként azt is fejből tudom. Viszont engem egészen más dolog érdekel. De, nyugi semmi köze a sötét mágiához! Az álmom, hogy sárkány kutató legyek. Tudom általában ilyen veszélyes munkát a Griffendélesek választanak. Eszméletlen sok dolgot olvastam már erről kapcsolatosan.  Szeretném bejárni a világunkat és mindennel megismerkedni. Én a dolgokat nem csak a szerettet könyveimbe szeretném olvasni, hanem látni is szeretném őket.  Fontos még nekem a barátságaim. Sok barátom van, de talán csak 5-6 emberrel tartok fent igazi kapcsolatot. Nem vagyok egyáltalán zárkózott típus, csak egyszerűen nem szeretem, ha mindenki rólam beszél.  Anyám szerint a fiatal apámra hasonlítok. Hát nem tudom..  Eléggé védelmező típus vagyok, ezért meg se próbáld bántani bármelyik családtagomat.  Nehezen felejtem el, ha bárki becsap vagy átver.  

    5 dolog amit szeretek:
    -sárkányok
    -család
    -Legendás Lények Gondozása
    -csoki béka
    -Skót-felföld

    5 dolog amit nem szeretek:
    -lustaság
    -hazugság
    -trehányság
    -sivatagok
    -sütőtök

    Kinézet:  Először is keresni kéne egy tükört. Az ott  a sarokba pont tökéletes.
    Sötét barna hajam mint általában most is kuszán áll.   A hosszasága tetszik, így fodrászhoz nem mostanában fogok menni. Akkor jöjjön az arcom. Hát szerintem egészen jóképű vagyok.  A két szép kék szempáromat már többen is megdicsértek. Amit a családom nem tudja honnan örököltem, hiszen nálunk csak zöld szeműek vannak.   A borostámat gyakran meghagyom, de soha se akarok szakállt növeszteni.  185 cm magas vagyok, ami szerintem kifejezetten magas. Persze vannak nálam sokkal nagyobbak is. Nem vagyok az a izmos alak, de pufi se.  Jó persze van izom a testemen, de kocka has az nincsen.  Szeretek mugli ruhákat húzni, de a suliba persze az egyenruhába vagyok.  

    5 dolog amit szeretek felhúzni:
    -bőrkarkötő
    -bőrdzseki
    -pilóta napszemüveg
    -Artis és a Varázslények rockbanda fanpoló
    -Hollóhátas sál

    5 dolog amit nem szeretek felhúzni:
    -bármilyen kockás dolog (tudom skót kocka..de na)
    -lila ruhadarabok
    -baseball sapka
    -virág  mintájú dolgok
    -ingpoló



Mirror of memories

    Sietősen lépkedek le a kastély lépcsőjén kezembe a levéllel, ami teljes mértékbe megváltoztatta az életemet. Amikor a minisztérium bejelentette ezt az egész dolgot azt hittem csak vicc. Hogy nem szavazzák meg és csak egy örült találta ki ezt. Rendem értem, hogy megkel akadályozni ,hogy ne váljon ennyire szét a csoportok a világunkban, de akkor is abszurdnak tartottam. Ez még nyár elején volt, most pedig reggel meghozta nekem a bagoly posta a levelet, amit a minisztérium küldött arról, hogy ki lesz a feleségem. Reménykedtem, hogy a barátnőm neve lesz benne és akkor talán rendbe hozhatnánk az amúgy is szét hulló kapcsolatunkat. De persze nem így lett..érdekel hány ember kapott olyan levélt, amibe olyan név állt akit ő is szeret.   Most   Abigailhez sietek, hogy átbeszéljük a dolgokat.  A folyosón csak egy két diákkal találkozok, hiszen már vége van a tanításnak. A csiga lépcsőhöz élek és még gyorsabban szedem a lábamat. Azt mondtam neki, hogy 4kor találkozunk a kő padnál, de már negyed 5 van.  Már a földszinten vagyok és eddig senki se akadályozta meg az utamat. Egy gyors kanyar jobbra jobb és már majdnem ott vagyok a birtokhoz vezető ajtónál. Amikor észre veszem, hogy Abigail jön be.
    – Bocsi, tudom hogy késtem- kezdek el mentegetőzni- De..
    – Muszáj beszélnünk- vág közben  és én bólintok- Te is megkaptad a levelet?
    – Igen..és reméltem hogy te leszel benne, mert akkor lett volna értelme folytatni ezt az egészet- felelem és elkezdünk sétálni a folyón.
    – Mert ennek így semmi értelme nincsen..- mondta lehajtott fejjel.
    – Tudom nehéz kimondani, de talán még jobb is hogy nem a te neved van a levélbe.
    – Akkor ez egy szakítás?- kérdezi tőlem.
    – Ez így a legjobb- felelem- Már régebben megkellet volna tennünk, csak most ez a levél kötelez is.
    – Akkor hát szia- mondja és egy fél lépéssel eltávolodik tőlem.
    – Szia- köszöntem én is el és egy puszit nyomtam a homlokára- Csak ne keveredj bajba! Most már a levélbe szereplő srácnak kell megmentenie.
    Én kimegyek az udvarra, mert kicsit gondolkoznom kell, most szakítottam egy lánnyal, akivel 2 éven át jártam. Igaz a vége már semmi se volt ahhoz képest, ami az elején volt. A tó felé veszem az irányt, pedig jól tudom hogy ott ilyen szép időben rengetegen vannak. Leülök fa alá és előveszem a jegyzet tömbjeimet. Általában ha kikapcsolódni akarok, akkor lejövök ide és sárkányokat rajzolok a jegyzetfüzetembe. Talán egyszer láthatom őket élőben is. Pont az egyik farkát kezdtem el, amikor valaki hátulról megmozgatta a kezemet és persze elrontottam. Hátra fordultam és persze , hogy Tristan volt..a legjobb haverom.
    – Nyugodtan szólhattál volna, hogy itt vagy-mondom neki és bezárom a füzetet.
    – Ja, de ez így viccesebb-nevet fel és leül mellém- Szóval te is megkaptad a levelet?
    Igen és szakítottam Abyvel- válaszolok és rögtön el is mondom a lényeget- Na kit kaptál párnak?
    Gyors előkotorja a nadrágja zsebéből a levelet és elém nyomja.
    – Nos mit gondolsz?- kérdezi tőlem izgatottam- Megkaptam a suli legszexibb csaját, így tutira mindenki irigykedni fog rám!
    – Hát én nem
    – Miért? Ő egy bomba nő- kezdte el Tristan.
    – Igen, de én beszéltem már vele és elég hisztis.
    – Jó-jó, de te kit kaptál?
    – Őt- felelem és átnyújtom neki a levelet- Még azt se tudom, hogy kicsoda..
    – Én viszont tudom, hogy kicsoda és meg is fogom mutatni neked- feleli- De most menjünk vissza a kastélyba.  Már majdnem ott voltunk a bejáratnál amikor egy csapat velem egyidős Griffendéles lány jött szembe. Nem ismerem őket, de az egyik köszönt Tristannak, egy másik pedig eléggé megbámult engem. Mikor elmentem mellettünk Tristan visszanézett arra a lányra és még sokáig nézte.
    –  Te ismered őt?
    – Igen, de a jövőbe te jobban megfogod!
    – Akkor, ezek szerint akkor ő Sophie McAllister?-kérdezem Tristantől és ő bólint



    KÓD: Hollóhát 7/1 fiú
    KIRENDELT PÁR:  Griffendél 7/5 lány
    PLAY BY: Torrance Coombs



    Vissza az elejére Go down
     
    Andrew Tyler
    Vissza az elejére 
    1 / 1 oldal
     Similar topics
    -
    » Első találkozás → Andrew & Sophia

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Hogwarts :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Urak :: Aranyvérűek-
    Ugrás: