KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Kimi és Charlie-Első igazi randi <3

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Kimberly Williams
Hugrabug/7. évfolyam
Kimberly Williams


* : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_n2g9k06Uei1saze6yo10_250
Hozzászólások : 354
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Roxfort boszorkány- és varázslóképző szakiskola, London - Anglia
Kirendelt pár : Charlie Weasley
Avataralany : Nina Dobrev
Karakterlap : Mirror of memories
Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_n3k0anFO1l1t8z9dxo1_250

Karakterzene : ❥ Egyszer
¥ : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_mggvcak0TY1rpqiebo7_250

Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimi és Charlie-Első igazi randi <3    Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  EmptySzer. 10 Szept. 2014, 09:42



Charlie & Kimberly

................................

- Meg kell mondjam egész jól csinálod... - Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem tartottam ettől az egésztől, hogy nem voltak kétségeim, mert rengetek, csak úgy záporoztak a fejemben a kérdések, hogy mi lesz ha... Az idő persze ilyenkor rohan, mint egy őrült. Esküszöm olyan, mintha még csak tegnap nyitottam volna fel azt a borítékot és nem volt könnyű elfogadni, hogy ez nem csak valami rossz vicc. Tényleg kész tények elé állítottak minket, mindenkit, ami nem túl tisztességes, épp ezért számomra meglepő, hogy ilyen jól képes kezelni a helyzetet.
- Én ettől rosszabb voltam. Olyan bonyolult lett minden, hogy a saját gondolataimban sem tudtam rendet tenni. Te pedig olyan jól és könnyen kezeled, meglepő. - Magam sem tudom mi éreztem.... Egy kis undort a minisztérium iránt, aztán egy kis félelmet, bizonytalanságot. Eleinte csak beakartam söpörni mindent a szőnyeg alá és még csak gondolni se akartam erre az egészre, de ennek is eljött az ideje, amikor már nem söpörhetem a szőnyeg alá, mert amikor a legkevésbé sem számítottam rá vagy vártam volna a felbukkanására, akkor megismertem, ami olyan pillanat volt, mint derült égből a villámcsapás.
- Akkor is... Eddig csak engem hoztál zavarba. Ez így fair. Amúgy is nem olyan biztos, hogy félreértettem volna. Miből gondoltad? Talán Molly is már elmondta neked kis milliószor, de a Te tekintetedből sugárzik a jó. - Ezt nem mindenki mondhatja el magáról. Épp ezért valami oknál fogva meg sem fordult a fejemben, hogy nem kellene megbíznom benne. Bízom benne és vele biztonságban is érzem magam. Csak ne szúrja el...
- Rendben. - Karoltam belé egy elismerő mosollyal az udvariasságért. Nem panaszkodom... Sőt, eddig egy rossz szavam se lehet. Amíg majdnem mindenki más még hasonlóképp egy gyereket kapott, addig én egy férfit, ami nem kicsit megrémítő, eleinte. Ami lássuk be érthető, hiszen semmit sem tudtunk egymásról. Én is csak annyit tudtam, hogy magától értetődően Fred, George és Ron testvére, de mégse állíthattam oda hozzá, hogy: Hé, mesélj már nekem a bátyádról. Nem mellékesen a sógornőd leszek. Kimi vagyok. Na ez tényleg kínos lett volna, de még mennyire.

Vissza az elejére Go down
Charlie Weasley
Sárkánykutató
Charlie Weasley


* : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Untitled-1
Hozzászólások : 120
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Giffendél volt
Tartózkodási hely: : London, Anglia
Kirendelt pár : Kimi Williams
Avataralany : Paul Wesley
Karakterzene : David Guetta & Showtak feat Vassy - Bad
¥ : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_lghttma41A1qfw4q0o1_r1_500

Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimi és Charlie-Első igazi randi <3    Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  EmptyKedd 09 Szept. 2014, 22:27





- Tudod attól, hogy nem mondom ki attol még én is igy érzem. Olyan felfoghatatlan ez az egész. Még nem tudom kezelni a helyzetett. Én csak... megprobálok minnél jobb benyomást kelteni benned. - hajtottam le a fejem mikor bevalottam az igazat. Imrovizálok, mert most semmi jobb nem jutt eszembe. Nem tudom hová tenni a viselkedését, nem tudom mit éreez irántam és én sem tudom, hogy én mit érzek valójában. Azt tudom, hogy kötödöm hozzá és meg akkarom mindentől óvni, mintha csak a részem lenne, a küldetésem amit bármi áron meg kell védenem. Kedvelem őt nagyon is, és ez a dolog mindeneggyes perccel csak erősebb lesz. Azt akrom, hogy tudja nem hagyom hogy bármi baja legyen. A legfőbb dolog az lenne, hogy tudjam valójában tudjam, hogy mit id gondol rólam?! Mert nagyon titogzatos, nem árul el semmit és ezt nem tudom hova tenni, mert ez bármit jellenthet. Mert attól, hogy szépen mosolyog rám még belülröl gondolhat teljesen mást... Nem hittem volna, hogy ilyen hamar megismerem azt a lányt, aki az életem része lesz, ha akarom ha nem.
- Vivi számomra egy jellentéktelen számitó kis kigyó és nem azért mert a Mardekár ház tagja, hanem a személyiságe miatt. Azért mert nem tud viselkedni, és ezzel csak saját magát minősiti. Csak azt még nem tudja, hogy a felvágott nyelve miatt egyszer még megütheti a bokáját. - mosolyodtam el gonoszan. Nem vagyok gyülölködő tipus ha csak nem adnak rá okot. De ő sajnos adott rá és ezek után ne számitson tőlem semmi jóra. Nem érdekel hogy Mardekáros vagy Griffendéles vagy a személyed a lényeg. Soha nem lesz belőle olyan ember aki megismeri a szerelmet, a családi biztosnságot az áldozatkézséget, pont azért mert még elete javában sincs és máris velejéig romlot. Most az egyszer Kimi kérésére békénhagyom, de a következő alkallommal nem fogok senkire hallgatni...
- Jol van bevallom zavarban vagyok. De te nem lennél abban, ha szeretél valakivel valamit közölni, de nem tudod elmondani úgy, hogy a másik ne értse félre? - mosolyodtam el. Persze, hogy zavarban vagyok, hisz ilyent még sosem csináltam és azért kellemetlen az hogy nem tudom kifejezni magam rendesen zavaromban.
- Akkor szerintem induljunk. - ajálottam fel a karom. A taxi már kint várt. Kinyitottam előtte az ajtót majd én is beültem mellé. Vettem egy nagy levegőt és közöltema sofőrrel a cimet. Kb. huszonöt perc autózás vár ránk.



Vissza az elejére Go down
Kimberly Williams
Hugrabug/7. évfolyam
Kimberly Williams


* : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_n2g9k06Uei1saze6yo10_250
Hozzászólások : 354
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Roxfort boszorkány- és varázslóképző szakiskola, London - Anglia
Kirendelt pár : Charlie Weasley
Avataralany : Nina Dobrev
Karakterlap : Mirror of memories
Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_n3k0anFO1l1t8z9dxo1_250

Karakterzene : ❥ Egyszer
¥ : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_mggvcak0TY1rpqiebo7_250

Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimi és Charlie-Első igazi randi <3    Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  EmptyKedd 09 Szept. 2014, 18:05



Charlie & Kimberly

................................

- Tudom, de... gyerekesen hangzik, ha azt mondom, hogy nekem ez az egész olyan sok hirtelen, hogy csak sodródom az árral és bízom valamiben, amit még a nevén sem tudok nevezni. Én csak fontos akarok lenni. - Te jó ég. Nem gondoltam volna, hogy ez az egész az egyik napról a másikra ennyire bonyolulttá fog válni, hogy szavakkal ki sem tudom fejezni, amit érzek, de most pontosan ez történik. Ebben a percben valahol nagyon is annak érzem magam, ami még vagyok és még sokáig szerettem is volna lenni gondtalanul, gyereknek. Mert ezek határozottan olyan kérdések, amikről egy tizenhét éves tinilánynak még nem kell töprengenie a válaszokon. Már a puszta kérdéseivel is képes zavarba hozni, de azért próbálok többé-kevésbé kielégítő, legalábbis olyan válaszokkal szolgálni, amiből más nem az esik le, hogy ehhez még idő kell mindkettőnknek, nekem még ahhoz, hogy előbb magamban letisztázzam a dolgokat... Igen, tudni akarom mi az, amit érzek és igen, ezt csak vele tudom kideríteni.
- Azt hiszem a létező legjobb megoldás számotokra erre a problémára, ha elkerülitek egymást, különben sem hiszem, hogy lennének közös dolgaitok, amiről cseveghetnétek közösen. Két személyiség, ég és föld. Ő nem véletlenül került a kígyók köz. Te sem véletlenül kerültél a Griffendélbe. Meglehet, hogy mindkét ház fennhordja az orrát, de valójában csak az egyiknek van mire. - De azt gondolom, hogy holnap reggelig is érvelhetnék a véleményem mellett, hogy Ő ettől sokkal jobb, sokkal több és szerintem komolyan hagynia kellene a fenébe, akkor sem tenné, mert neki ilyen a természete, hajthatatlan, kétségkívül, haragtartó... Ezt a következtetést nem volt nehéz levonni a bátyával való kapcsolatáról, ami eléggé viharos és talán nem is lesz jobb sosem, legalábbis Charlie nem fog fejet hajtani mások igaza előtt és bocsánatot kérni. Biztosan... Mert büszke, nagyon is büszke. A bátyának sikerült szinte vérig sértenie a kis öcsét, aki nem fog egy könnyen megbocsájtani.
Lassan, de biztosan egyre több olyan közös dolgunk fog lenni, amit lehetőleg együtt kell majd megbeszélnünk. Én pedig nem akarok mindig zavarban lenni. Hozzá kell még szoknom, hogy most már van valaki, egy férfi az életemben, de azt hiszem, hogy ez nem is lesz olyan nehéz. A látszólagos mentegetőzésére elnevettem magam, nem bírtam ki, ha egyszer olyan édes volt...
- Jól van, jól van. De ne tagadd, hogy most Te is zavarban vagy, mert úgysem hiszem el. Tudom, hogy nem fogsz elcsábítani és a vendégszoba az nekem tökéletes lesz. - Már ha egyáltalán eltudok majd aludni. Egy új idegen helyen mindig rosszul alszom, aztán később ha több időt töltök el egy bizonyos helyen, akkor megnyugszom és utána már jól tudok aludni.

Vissza az elejére Go down
Charlie Weasley
Sárkánykutató
Charlie Weasley


* : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Untitled-1
Hozzászólások : 120
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Giffendél volt
Tartózkodási hely: : London, Anglia
Kirendelt pár : Kimi Williams
Avataralany : Paul Wesley
Karakterzene : David Guetta & Showtak feat Vassy - Bad
¥ : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_lghttma41A1qfw4q0o1_r1_500

Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimi és Charlie-Első igazi randi <3    Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  EmptySzomb. 06 Szept. 2014, 18:14





- Tudom de valahogy a te szádbol szeretném hallani... -néztem mélyen a szemébe amitől valószinű zavarba jött, mert elkapta a tekintettét hamar. Tudom, hogy most kinosnak éli meg ezt az egészet, de azt akarom, hogy ne érezze annak, mert előbb vagy utóbb ugy is beszélnünk kell erről. Különben is még rengeteg olyan dolog lezs az életben ami kinos lesz, de nem söpörhetűnk minden a szőnyeg alá csak azért mert kellemetlen beszélni róla. Nem akarom, hogy zavarba érezze magát melletem, azt akarom, hogy tudja bennem megbizhat és bármit elmondhat. Ez a sorsom és öszintén nem is nagyon akarok ellene tenni...
- Örülök, hogy te ezt igy gondolod, de akkor sem fogom hagyni, hogy egy ilyen senkiházi mégegyszer megalázzon. - szoritottam ökölbe a kezem. Tudom, hogy azt akarja ne legyek bosszús ez miatt, de egyszerűen nem tudom elviselni, hogy igy beszéljenek róla. Ha Vivi nem lett volna nő esküszöm, hogy tettem voln a arról, hogy minden szavát megbánja, de nem tettem... Nem tettem, mert tudom, hogy Kiminwek igaza van és nem ér annyit a dolog, különben is ezzel Vivi csak saját magát minősiti Most az egyszer birkatűrelmű voltam de következőkor nem leszek ilyan úriembert. -
Egészen belenyult a beszélgetésünk az éjszakába. Azt hiszem ideje hazza menni... Hirtelen az agyamba villant, hogy Londonban vagyunk... Hogy miért olyan fontos ez? Mert már nincs lehetőség, hogy Kimi hazamennyen, különben sem engedném, hogy egyedül kolicáljon a sötétben. Még jo, hogy van egy lakásom itt Londonban. Nem akratam anyujékkal együtt lakni. Na nem azért, mert nem szeretem őket, csak anya gondoskodása néha kicsit túl sok ezért döntöttem ugy, hogy veszek ki itt egy lakást. Anyájék nem dijazták túlzottan, de hát felnőtt ember vagyok és én döntöm el mit szeretnék. Nem tudom mit fog Kimi gondolni ha megkérem, hogy maradjon nálam? De soha nem is tudom meg ha nem kérdezek rá....

- Kimi van egy lakásom itt Londonban és mivel már késő van ahoz, hogy haza menj ezért arra gondoltam eljöhetnél hozzám és majd reggel visszakisérlek. - csaptam le szégyenemben a fejem. - Na ne agódj nem áll szándékomban semmit tenni, sem elcsábitani nem akarlak.... Persze csak akkor ha te is akarsz jönni. - szabatkoztam. - Ja és van vendégszobám....   - mosolyodtam el.  



Vissza az elejére Go down
Kimberly Williams
Hugrabug/7. évfolyam
Kimberly Williams


* : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_n2g9k06Uei1saze6yo10_250
Hozzászólások : 354
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Roxfort boszorkány- és varázslóképző szakiskola, London - Anglia
Kirendelt pár : Charlie Weasley
Avataralany : Nina Dobrev
Karakterlap : Mirror of memories
Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_n3k0anFO1l1t8z9dxo1_250

Karakterzene : ❥ Egyszer
¥ : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_mggvcak0TY1rpqiebo7_250

Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimi és Charlie-Első igazi randi <3    Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  EmptyVas. 31 Aug. 2014, 21:16



Charlie & Kimberly

................................

- Annyi hogy... Te is tudod. - Mindketten tudjuk, de azt is, hogy erről még eléggé korai lenne beszélni, sőt kimondani, szóval egyelőre elég, ha mindketten tudjuk, hogy mire vágyunk. Nekem csak annyi kell, hogy... Mellette különlegesnek érezhessem magam, fontosnak, érezzem, hogy kellek neki, hogy szüksége van rám minden egyed nap, még akkor is, ha nem mondjuk ki. A szavak nem is kellenek. Olykor egy ölelés mélységesebb és sokatmondóbb, mintha szavakkal akarnánk kifejezni az érzéseinket. Különben sem az a szándékom, hogy nyálgéppé változtassam, csakhogy ne feledkezzen meg rólam, ha együtt leszünk, akkor tényleg legyünk együtt. Szerintem ez nem olyan túl nagy kérés. Én is azon fogok lenni, hogy ne zárjam ki az életemből, csak mert erre az egészre még nem állok készen. Nem fogok gyerekesen viselkedni. Ellenkezőleg, nagyon is igyekszem a jövőre tekintve kezelni a kapcsolatunkat, ha egyáltalán beszélhetek így a... Fogalmam sincs mi ez, ami jelenleg köztünk van, de fogalmazzunk úgy, hogy még eléggé gyerekcipőben járunk ezzel a dologgal, amivel nincs is semmi gond. Így is kellőképpen belelöktek már a mély vízbe azzal, hogy kész tények elé állítottak. Én meg csak értetlenül nagyokat pislogtam, hogy ezt nem tehetik meg... De tévedtem. Mégis megtehetik.
- Hát... Engem ezzel nem tudnak bántani. Tényleg. Nem akarom, hogy ezen felhúzd magad. Egy ilyen hisztis kis picsáért meg nem is érdemes. Odasétálhatnék és lekeverhetnék egyet neki a kastélyon kívül. De minek? Különben is, jól nevelt lány vagyok. Az anyukám megtanított rá, hogy a szemét közé meg mocsokba ne nyúljak. De az utóbbi években tanultam meg csak rendesen, hogy milyen hasznos tanács volt. Tényleg nem éri meg... Inkább továbblépek a mocskos sárvéremmel és marad tiszta az önbecslésem, hogy megtudtam tenni. - Nálam egész biztosan nem fogják elérni, amit akarnak. Megtehettem volna, hogy elkapom a hajánál fogva és megritkítom egy kicsikét, mivel az Ő kinézetén már semmi sem lenne képes rontani, de javítani még kevésbé. Szóval, a szemétre való aranyvérén kívül nincs is semmije, amire büszke lehetne. De nekünk van... Legalábbis azt hiszem, azt szeretném hinni, hogy van és lenni is fog mindig.
- Nem képes megalázni, mert még így is többnek érzem magam. Az ilyen embereket pedig csak sajnálni tudom, miért? Mert a valóság az az, hogy nekik tulajdonképpen a tökéletes tiszta aranyvérükön kívül nincs semmijük, akire büszkék lehetnének. Semmi és senki... Egy nagy nulla az életük. Teljesen mindegy, hogy miféle látszatot keltenek, de éjjelente mindenki a saját lelkével alszik el, már ha eltud aludni.

Vissza az elejére Go down
Charlie Weasley
Sárkánykutató
Charlie Weasley


* : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Untitled-1
Hozzászólások : 120
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Giffendél volt
Tartózkodási hely: : London, Anglia
Kirendelt pár : Kimi Williams
Avataralany : Paul Wesley
Karakterzene : David Guetta & Showtak feat Vassy - Bad
¥ : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_lghttma41A1qfw4q0o1_r1_500

Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimi és Charlie-Első igazi randi <3    Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  EmptySzomb. 30 Aug. 2014, 17:55





- Hát elsősorben vicceseket, de lehet, hogy másodsorban is... - nevettem el magam. Mégis milyneket? Semilyeneket... Nem hiném hogy rossz gondolatokat keltene bennem azzal, hogy kicsit többet ivott mint kellett volna. Na és? Más is szokott becsipni én attól még nem csinálunk nagy ügyet belőle. Persze vannak előitéletek, mi szerint egy nőnek nem illik ittas álapotban mások előtt mutatkozni, de a lényeg az, hogy ez engem egy cseppet sem érdekel. Fiatal és talán néhány pohár ital még nem tesz pecsétet rá. Különben is akkor lenne a legfelszabadultabb talán mert igy akárhogy takargatja is látom rajta, hogy feszült és egyszerüen nem képes feloldodni., pedig én mindent megteszek ennek érdekében. Jó tudom még csak egy idegen vagyok neki, de ha nem volt szégyenlős megcsókolni egy idegent, akkor beszélgetni sem legyen szégyenlős. Vagy talán az is lehet, hogy pont e miatt olyan feszült, hogy mi lesz ha rákérdezek a legutóbb történtekre...
- Annyi hogy...? - próbáltam arra sarkalni, hogy kimondja amit gondol, hogy befejezze a mondatot. Bár ha jobban belegondolok tudom mit akar mondani. Tudom, hogy arra célozz, hogy csak az kell hogy szeressem. Hát ezt az egyet megigérhetem neki. Már most nagyon kedvelem és szerintem több is lesz ebből mint sima barátság. Szavakkal nem tudom elmondani sem leirni, hogy mi játszodik le bennem legbelül. Olyan mintha ezer éve ismerném és mégsem tudok semmit róla... Elmagyarázhatatlan, de annál izgalmasabb.
- Nem tud érdekelni amit fecseg. Valahogy soha sem birtam a Mardekárosokat. Vajon miért?! Egy csapat fenhályázó majom... Mire vannak ugy oda... Az aranyvérűkre... na és nekem is az van és akkor fel kellene, hogy vágjak? Soha sem értettem ezt a te ilyen én olyan dolgot... Nem te ilyen és én is ilyen. Nincs külömbség. Ez a nő meg pláne nem érdekel beképzelt kis fruska.. - fintorodtam el. Percy után ezekket a beképzelt majmokat utálom csak jobban. Nem ajánlom, hogy mégegyszer a szemem ellé kerüljön, mert nem biztos hogy figyelembe vesszem azt, hogy ő nő, vagy legalább is valami olyasmi. - Tudod amikor én suliba jártam akkor is ugyanez volt a helyzet. Mutogattak rám ujjal mert nem haszáltam a "mocskos sárvérű " kifejezést, mert barátkoztam a olyanokkal mint te. De a legjobb az volt, hogy soha nem vettem figyelembe azt , hogy mások mit fecsegtek rólam, és pont ezért nem is viselt meg. - magyaráztam.



Vissza az elejére Go down
Kimberly Williams
Hugrabug/7. évfolyam
Kimberly Williams


* : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_n2g9k06Uei1saze6yo10_250
Hozzászólások : 354
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Roxfort boszorkány- és varázslóképző szakiskola, London - Anglia
Kirendelt pár : Charlie Weasley
Avataralany : Nina Dobrev
Karakterlap : Mirror of memories
Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_n3k0anFO1l1t8z9dxo1_250

Karakterzene : ❥ Egyszer
¥ : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_mggvcak0TY1rpqiebo7_250

Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimi és Charlie-Első igazi randi <3    Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  EmptyKedd 19 Aug. 2014, 18:21



Charlie & Kimberly

................................

- Attól tartok, hogy még finoman is fogalmaztál, de mégis milyen első gondolatokat keltenék benned, ha az első "randinkon" becsípnék? - Borzalmasakat... Szóval, ha leakarna itatni egyáltalán nem lenne nehéz dolga velem. Szerintem abból a förtelemből, amit férfias italnak hívtunk elég lenne mindössze egy-két pohárkával és már értelmes mondatokban beszélni is alig tudnánk. De valahogy nem szívesen hoznám magam ilyen helyzetbe, nem csak miatta, hanem úgy általánosságban sem. Nem szeretek kiszolgáltatott helyzetekbe kerülni, bár ezzel az eggyel még meg kell barátkoznom, de azt hiszem menni fog. Nekem csak annyi kell, csak arra van szükségem, hogy érezzem azt mindig, hogy van választásom, hogy szabadnak érezhessem magam.
- Én pedig hagyni fogom Charlie, mert nekem csak ennyi kell, csak annyi, hogy... - Csúszott volna ki a számon az az SZ betűs szócska pontosabban nekem csak annyi kell, hogy szeress, de még pont időben befogtam. De attól még kislányos zavaromat nem tudom teljesen az álarcom mögé rejteni, főleg ha el is fogok pirulni, de ha továbbra is így fog rám nézni, akkor bizonyos elfogok pirulni.
Nem gondolkodtam, csak a pillanatnak élve csúsztattam egyik kezem az övére, miközben végig a szemébe néztem, amikor is eddig még nem ismert megmagyarázhatatlan érzés kerített hatalmába. Kívántam az ajkait úgy, mint még soha senkiét. Fogalmam sincs mi van velem, vagy velünk... Egy másodpercig úgy tűnt, hogy engedni fog a kísértésnek, ha pedig Charlie megteszi, akkor én is. De aztán mindketten elkaptuk a tekintetünket, mintha valami egy pillanatig összekapcsolt volna kettőnket.
Egyszerűen nem tudtam megállni nevetés nélkül Vivi kedves megjegyzését a sárkányairól, a koszos sárkányairól. - Bocsi, de hogy most már nem csak a vérünk koszos, hanem a sárkányok is, ez valami elképesztő. - Néha komolyan érdekelne honnan szalajtották ezt a nőt, mert valami hihetetlen milyen pofátlan, amiben persze nincsen semmi meglepő Mardekáros lévén...
- Kiheverem. Ez a dolog ne bosszantson. Én pedig elárulom, hogy engem a legkevésbé sem érdekel, hogy egyesek szerint mocskos a vérem, de még kevésbé, hogy annak a csitrinek mi a véleménye erről. Én koszosan is megfogom találni a helyem a világban, ahol boldog lehetek, de a vérbeli kígyók sosem lesznek igazán boldogok, mert nekik nem egyszerűen csak hibáik vannak, hanem egyenesen romlottak. - Ez talán kissé erős volt, de én így gondolom. Közben pedig, ha engedte, nem húzta el a kezét, akkor lassan a kézfejére csúsztattam a kezemet, hogy lássa engem az a nő nem tud bántani.

Vissza az elejére Go down
Charlie Weasley
Sárkánykutató
Charlie Weasley


* : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Untitled-1
Hozzászólások : 120
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Giffendél volt
Tartózkodási hely: : London, Anglia
Kirendelt pár : Kimi Williams
Avataralany : Paul Wesley
Karakterzene : David Guetta & Showtak feat Vassy - Bad
¥ : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_lghttma41A1qfw4q0o1_r1_500

Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimi és Charlie-Első igazi randi <3    Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  EmptyHétf. 18 Aug. 2014, 19:25







- Na látod, te magad sem tudnád ezt elképzelni, akkor hogy tudnám én megtenni? - vontam fel a szemöldököm, mosolyogva. - Bár szerintem nagyon vicces lennél spiccesen. - nevettem el magam. Nem vagyok az a fajta aki kihasználja mások tehetetlenségét, semilyen módon, pláne nem azon a mocskos dolgon. Tudom, hogy ha ő is inna és esetleg többet mint amennyit kellene, akkor őt is rá lehetne venni olyan dollgokra, amikre általában nem. Megtehetném azt, hogy addig ittatom, amig ő saját maga nem kinálkozik fel, de nem, erről szó sem lehet. Kihasználni valakit csak azért mert befolyásolható a legmocskosabb dolog a világon. Nem vagyok egy gerinctelen féreg aki részég lányokat húzz az ágyába... Különben is még egyáltalán nem tartun ott, hogy ilyesmiről beszéáljünk. Nekem még ez nagyon fris dolog, még azt sem tudom felfogni, hogy ő itt van és, hogy tul vagyunk az első találkozáson, nem hogy olyasmin járjon az eszem.  Persze hazudnék ha azt mondanám, hogy nem szoktam ilyesmire gondolni, hogy milyen lenne vele, de bocsánatot kérek férfiből vagyok... Ennyi talán megengedhető. Én csak nem szeretném, hogy ez egy átmulatott, mámosos este utáni hirtelen fellángolás legyen, mert nem biztos, hogy reggel is annyir a jó ötletnek tartanánk.
-  Rendben akkor nem igérem. Kimberly be fogom tartani azt, hogy elfeledtettem veled, hogy miért is vagyunk itt. - mosolyodtam el, miközben végigsimítottam az arcát a tenyeremmel. Ismét egy olyan pillanat, mit ott a mólón, a csók előtt. Valahogy úgy érzem mintha valami húzna felé, akkár egy mágnes. Egyre közelebb hajoltam hozzá...  -Ne haragudj... - kaptam el a kezem hirtelen és elfogditottam a fejem. Nem akarom elkapkodni. Nem akarom, hogy tolakodónak érezze a viselkedésem. Attól tartok, hogy elijesztem, de nem tehettek róla, hogy ilyen vonzó számomra, csak maga a személye. 
- Hát erről a Rend dologról nem nagyon tud senki... A kviddics meg nem titok ott van minden dijam a Hogwarts-ban egy üvegszekrényben.- adtam a tudtára, bár szerintem tud róla, csak eddig még nem vette figyelembe. - Vivi egy pofátlan kis fruska, már bocsánat. A minap volt egy igen kellemes kis beszélgetésünk, ahol véletlenül, na jo nem véletlenül koszos kis mardekárosnak neveztem, de csak azért mert koszosnak nevezte a sárkányaimat. - hezitáltam egy kicsit, mert nem tudtam, hogy el merjem-e mondani azt is neki, hogy minek nevezte őt, de úgy vagyok vele, hogy jobb ha tud róla. - És mert "mocskos sárvérűnek" nevezett téged.... - csaptam le a fejem, mert nem tudtam mi lesz a reakciója. - Csak egy hajszálnyira voltam attól, hogy.... - nyeltem le a mondat végét. A számhoz emeltem a poharam és a maradék italt is kihörpintettem. Dühös vagyok, de esküszöm következő alkalommal nem leszek ennyire türelmes. 
 


Vissza az elejére Go down
Kimberly Williams
Hugrabug/7. évfolyam
Kimberly Williams


* : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_n2g9k06Uei1saze6yo10_250
Hozzászólások : 354
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Roxfort boszorkány- és varázslóképző szakiskola, London - Anglia
Kirendelt pár : Charlie Weasley
Avataralany : Nina Dobrev
Karakterlap : Mirror of memories
Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_n3k0anFO1l1t8z9dxo1_250

Karakterzene : ❥ Egyszer
¥ : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_mggvcak0TY1rpqiebo7_250

Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimi és Charlie-Első igazi randi <3    Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  EmptyKedd 12 Aug. 2014, 21:58



Charlie & Kimberly

................................

- Nem. Őszintén nehezen tudnám elképzelni... - Én bízom a megérzéseimben, azok pedig nem csalnak meg. Talán nem én vagyok a legjobb emberismerő, hiszen tévedtem már, csalódtam, bántottak már meg, hibáztam, de róla határozottan azt érzem, hogy jó, jószívű, empatikus, figyelmes... Egy igazán jó ember. Szóval nem, sehogyan sem tudnám elképzelni róla, hogy ha még sikerülne is becsípnem, hogy kihasználná a kialakult helyzetet. Sokan megtennék, hogy élnének a lehetőségükkel, de Charlie egész biztosan nem lenne közöttünk. Számomra nagyon is lelki ismeretesnek tűnik, aki képes megbánni dolgokat, bűntudatot érezni anélkül, hogy mindezt a büszkeségével palástolná. Őszintén képes kifejezni az érelmeit. Így lehet valakit igazán megismerni, ha engedi. Charlie pedig engedi, hogy megismerjem.
- Ne ígérd, csak tedd meg. - Nem akarom, hogy máris ígéreteket tegyünk egymásnak. Van amit nem kell megígérni. Többet jelent, ha egyszerűen csak megtesszük ígéretek nélkül. Én pedig nem akarom, hogy ideje korán megígérjen nekem bármit is. Csak tegye meg... Én pedig tudni fogom, hogy mit jelent, hogy miért tette, értem, értünk, a közös jövőnkért, amiről még nekünk sincs túl sok elképzelésünk, mindössze annyi, hogy szeretné megkönnyíteni az életünket, egymásét, szeretnénk megkedvelni egymást. Azt hiszem én máris kedvelem. Sőt, meg is csókoltam. Én csókoltam meg. Én kezdeményeztem azt a csókot, de most valahogy örülök annak, hogy eddig még nem merült fel közöttünk. Nem azért, mert megbántam, csak ezen még nem gondolkodtam vagyis más sem járt a fejemben... Bevallom kicsit összezavart, de úgy hiszem jó értelemben. Csak kell egy kis idő, amíg rendet teszek a fejemben és minden a helyére kerül.
- Kviddics csapatkapitány, sárkánykutató, Főnix Rendje tag... Hűha, így már világos miért akarnak szemmel megölni a lányok a kastélyban. A mardekárosok meg egyenesen úgy néznek mintha tényleg megöltem volna valakit, különösen Vivi. De ugyanakkor képtelen leplezni, hogy majd megveszik érted. - Talán mégsem kellett volna ezt elmondanom neki, de nem bírtam ki. Én is nagyon utálom a kis tramplit, szóval legalább ez az egy dolog közös bennünk vele. Na meg persze az, hogy a jelek szerint egyikünknek sem közömbös Charlie, csakhogy ezt most jól benézte a kis csaj.

Vissza az elejére Go down
Charlie Weasley
Sárkánykutató
Charlie Weasley


* : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Untitled-1
Hozzászólások : 120
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Giffendél volt
Tartózkodási hely: : London, Anglia
Kirendelt pár : Kimi Williams
Avataralany : Paul Wesley
Karakterzene : David Guetta & Showtak feat Vassy - Bad
¥ : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_lghttma41A1qfw4q0o1_r1_500

Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimi és Charlie-Első igazi randi <3    Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  EmptyKedd 12 Aug. 2014, 19:47





- Nem tünsz annak a nagy ivónak. - nevettem el magam. Ő mint Weskey vedelő hölgyemén? Hát ez még viccnek is rosz. - Olyannak ismersz te engem aki leitatna, majd élvezné a tehetettlenséged? - mosolyodtam el. Úgy gondolom, hogy nem ilyen embernek ismert meg. Nem vagyok az a fajta aki ártatlan lányok gyengeségét használja ki. Jó tudom, hogy él az a sztereotipia, hogy minden pasi egyforma. Hát nem tudom, hogy ki az aki ezt kitalálta de fogalma sincs arról, hogy milyenek is a férfiak valójában.
- Igérem, hogy mindent megteszek annak érdekében, hogy elfeledtessem veled azt, hogy miért is vagyunk itt.... -mosolyogtam rá. Nekem is nehéz ez a helyzet, de tudom azt is hogy túl kell tennem, tennünk magunk rajta, hogy felsőbb akarat vagyunk itt és, hogy nem mi találkoztunk a saját akaratunból, hanem egy átkozott papir miatt ismerjük egymást. Átérzem a helyzetét, hisz én is benne vagyok, de mindent meg kell tenünk annak érdekében, hogy boldogok legyünk. Nem szeretném, ha a gyermekeink azt éreznék, hogy a szüleik csak kényszerből vannak együtt és hogy ők csak azért vannak a világon, mert valaki azt mondta, hogy ennek igy kell lennie. Inkább akkor nem szeretnék gyereket, minthogy csuppa szenvedés legyen az életük. Nem tudnék igy élni.
- Hát a csáladomról már mindent tudsz, amit meg nem azt majd megtudod. Az iskolában a kviddics csapat kapitány voltam, majd világbajnoka lettem. A suli végén felkértek, hogy legyek egy hires csapat kapitánya legyek, de engem jobban érdekelrtek a sárkányok és ezért elutasitottam. A rend amiről beszéltem pedig a Főnix Rendje, melynek tagja vagyok sokan másokkal együtt. - valottam be neki az igazat. Bizom benne anyira, hogy bevaljam neki ezt. Előbb-utóbb ugyis megtudta volna.
 






A hozzászólást Charlie Wesley összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 18 Aug. 2014, 19:50-kor.
Vissza az elejére Go down
Kimberly Williams
Hugrabug/7. évfolyam
Kimberly Williams


* : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_n2g9k06Uei1saze6yo10_250
Hozzászólások : 354
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Roxfort boszorkány- és varázslóképző szakiskola, London - Anglia
Kirendelt pár : Charlie Weasley
Avataralany : Nina Dobrev
Karakterlap : Mirror of memories
Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_n3k0anFO1l1t8z9dxo1_250

Karakterzene : ❥ Egyszer
¥ : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_mggvcak0TY1rpqiebo7_250

Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimi és Charlie-Első igazi randi <3    Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  EmptySzomb. 09 Aug. 2014, 07:31



Charlie & Kimberly

................................

- Nyugi, nem hoználak ilyen helyzetbe, kivéve persze ha leakarsz itatni. Nekem mondjuk nem is kellene hozzá sok. - De egyrészről minél kevesebb kínos pillanatban szeretném részesíteni kettőnket. Másrészről abból nem magyaráznám ki magam. Harmadszor pedig addig nem hiszem, hogy ebből probléma lenne, amíg az egyik kezemen megtudom számolni, hogy mennyiszer voltam becsípve úgy, hogy kissé forgott velem minden, a világ és sokkal vonzóbb volt a gondolat, hogy a nappaliban aludjak a kanapén, mint az a sok lépcsőfok, ami elválasztott a szobámtól és a kényelmes puha ágyamtól. De szerintem abban mindketten egyet érthetünk, hogy vannak olyan pillanatok az életben, amelyeket igen is meg kell ünnepelni, méghozzá nem is akárhogyan, mivel csak egyszer adódik, hogy átélhetjük. vagy épp azért öntünk fel a garatra, mert elszeretnénk felejteni valamit. Azt is meglehet érteni egy bizonyos mértékig. Senki sem lehet mindig erős. Első csalódás, kudarc valamiben...
- Hát eddig ez egészen könnyen megy, de azért mindig bennünk lesz a tudat, még akkor is, ha nem akarunk erre gondolni. Talán majd egy napon egyszerre csak megfeledkezünk erről, mert lesz, ami fontosabb egy vacak pergamennél. - Legalábbis nagyon remélem, hogy így lesz. Szeretném, hogy így legyen. Akarom, hogy elfeledtesse velem, hogy egy rendeletből kifolyólag vagyunk most és leszünk együtt. Ugyanakkor még a rendelet ellenére is örülök, hogy megismerhettem, mert Charlie egy rendkívüli ember.
- Persze, hogy érdekel... - Én meg azt hittem, hogy a sárkányok után már nem fogok meglepődni, aztán most rá kell döbbennem, hogy mégis érhetnek még váratlan dolgok, bár az normális, hogy semmit sem tudok róla, elvégre nem vagyok médium. Komolyan, még teás csészéből sem tudok jósolni. Ez a tudomány valahogy sosem kötött le engem igazán, ahogy ezt az idős Sybill is látta rajtam. Nem mintha egyszer is megpróbáltam volna leplezni, hogy én egyáltalán nem látok semmit abban a csészében, de úgy a kerek egészében se a tantárgynak.

Vissza az elejére Go down
Charlie Weasley
Sárkánykutató
Charlie Weasley


* : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Untitled-1
Hozzászólások : 120
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Giffendél volt
Tartózkodási hely: : London, Anglia
Kirendelt pár : Kimi Williams
Avataralany : Paul Wesley
Karakterzene : David Guetta & Showtak feat Vassy - Bad
¥ : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_lghttma41A1qfw4q0o1_r1_500

Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimi és Charlie-Első igazi randi <3    Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  EmptyPént. 08 Aug. 2014, 23:35



- Persze az teljesen normális, hogy így gondolod. Nem mondom nekem is jól esne, de ezt nem várhatom el senkitől. - Normális, hogy erre vágyik, de azt is meg kell értenie, hogy ez nem olyan könnyű számomra, hisz már gyermekkoromban arra vágytam, hogy sárkányok vegyenek körül, és felnőtt koromra meg is kaptam. Úgy érzem,hogy elértem a célom egyet kivéve. Egy boldog család, egy gyönyörű feleséggel és gyerekekkel. Vágyom arra, hogy valaki meleg étellel várjon haza és szerető karjai öleljenek át, vágyom arra a szóra, hogy "Apa". Hogy valaki végre ezt mondja nekem. Vágyom rá de ugyanannyira rettegek tőle. Rettegek mert egy család sokkal nagyobb felelősséggel jár, mint a sárkányok. Ha éppen nem akarom folytatni akkor szimplán elhagyom a rezervátumot, de ha hullámvölgybe érünk nem tehetem meg azt, hogy egyszerűen lelépek. Attól a naptól mikor kimondtam a boldogító igent és megfogant a gyermekem felelősséggel tartozom irántuk. Nem dobhatom el őket mint a papucsom amit már meguntam.
- Van még annyi férfi büszkeség bennem, hogy nem hagyom, hogy egy nő cipeljen haza. Különben sem iszom annyit. - nevettem el magam. Nem szeretnék leszerepelni előtte az első igazi randinkon. - Az biztos. Bár furcsán jönne ki, hogy még alig ismerlek és máris a karomba cipelek haza... - mosolyodtam el.
- Nekem sem könnyű, de ha már így alakult akkor legalább ne szenvedjünk egymás mellett, és feledtessük el egymással, hogy miért is van ez így. - emeltem a számhoz a poharat. Nem akarok arra gondolni, hogy egy hülye papír miatt tartunk most itt.
- Na akkor mesélek egy kicsit magamról, persze csak ha érdekel? - vontam fel a szemöldököm.



 


Vissza az elejére Go down
Kimberly Williams
Hugrabug/7. évfolyam
Kimberly Williams


* : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_n2g9k06Uei1saze6yo10_250
Hozzászólások : 354
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Roxfort boszorkány- és varázslóképző szakiskola, London - Anglia
Kirendelt pár : Charlie Weasley
Avataralany : Nina Dobrev
Karakterlap : Mirror of memories
Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_n3k0anFO1l1t8z9dxo1_250

Karakterzene : ❥ Egyszer
¥ : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_mggvcak0TY1rpqiebo7_250

Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimi és Charlie-Első igazi randi <3    Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  EmptyPént. 08 Aug. 2014, 20:47



Charlie & Kimberly

................................

- Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem vágyom rá, hogy valakitől egyszer azt halljam, hogy képes lenne mindent feladni értem, de önzőség lenne, nem gondolod? Mármint fogalmam sincs, hogy lenne ez korrekt magunkkal szemben? - Én mindenképpen felfogok adni egy életet, részben legalábbis egész biztosan, méghozzá azt, amelyik a varázstalan világhoz köt. természetesen nem akarok Romániába költözni... De arra sem számíthattunk, hogy ilyen nehéz döntéseket kell meghoznunk ilyen rövid idő alatt. Ez egyszerűen nem lehetséges. Mármint helyesen dönteni ilyen rövid idő alatt kételyek, kétségek nélkül, úgy hogy biztosan tudnánk egyetlen döntésünket sem fogjuk megbánni. Mégis hogy lehetnénk ebben biztosak? Engem rettenetesen rosszul érintene, ha neki miattam kellene feladnia azt, ami eddig a legfontosabb rését képezte az életének. Nem akarom, hogy maradjon. De azt sem akarom, hogy elmenjen. Mi a fene van velem? Tudom én, hogy mit akarok egyáltalán úgy igazán? - Tudom, ez nagyon kuszán hangzik. Nem nézz buta libának, de fogalmam sincs mit akarok.
- A sárkányoknál is furcsábbakat? De ha becsípsz egyedül nem bírlak el... - Tettem hozzá nevetve. Ami pedig a furcsaságokat illeti most is furcsaságokról beszélünk, vagyis egy mugli valószínűleg azt mondaná, hogy össze-vissza beszélünk, pedig nem. Ez nagyon is a valóság. - De akkor majd nem engedem, hogy többet igyál. Bár szerint szörnyű íze van, de más nem kivenném a kezedből és lehúznám. Te engem mégis csak könnyebben felbírnál kapni.
- Hát ezzel nem voltál és még mindig nem vagy egyedül. Kicsit nehezen tudom azt elfogadni, hogy bár fogalmam sincs mit akarok igazából, de most már nem is azon van a hangsúly, hogy akarok, hanem hogy kell... - Nekem ez túl sok, túl gyors. Időre lenne szükségem, amiből nincs túl sok. Ez az utolsó évem a kastélyban. Rövid időn belül pedig búcsút is fogok inteni neki és ez megrémít. Megrémít, mert nem igazán tudom onnan hogyan tovább?
- Hát ezt megtudom érteni. Átérzem... Én sem tudok annyit a családommal lenni, amennyit szeretnék, legfőképp akkor nem, amikor szükségem lenne rájuk. - Sajnos nem tudok mindig hazautazni. A sok tanulnivaló, a zsúfolt órarend. Néha azt sem tudom hol áll a fejem. Néha kiborulok. Néha semmi másra sem vágyok, csakhogy kikapcsoljak pár percre.
- A Rendben? A melyikben? - Kérdeztem felvont szemöldökkel. melyik Rendről beszélhet? Mert én hirtelenjében csak egyet tudok, az pedig a Főnix rendje.

Vissza az elejére Go down
Charlie Weasley
Sárkánykutató
Charlie Weasley


* : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Untitled-1
Hozzászólások : 120
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Giffendél volt
Tartózkodási hely: : London, Anglia
Kirendelt pár : Kimi Williams
Avataralany : Paul Wesley
Karakterzene : David Guetta & Showtak feat Vassy - Bad
¥ : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_lghttma41A1qfw4q0o1_r1_500

Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimi és Charlie-Első igazi randi <3    Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  EmptyCsüt. 07 Aug. 2014, 21:47





- Talán még korai erről döntenem. De tudod, hogy tartja a mondás: "Valamit valamiért. " - hajtottam le a fejem. Egymás életének részesei? Még fel sem fogom, hogy mi történik valójában körülöttem. Annyira gyors ez az egész és én csak tehetetlenül haladok a sodrással. Két napja ismerem őt személyesen és máris arról beszélünk, hogy én az övé, ő pedig az enyém örökre. Kedvelem őt nagyon is, de ez a tempó akkor sem normális. Igaza volt hogy ez az egész egy kényszer, ránk van erőltetve és nekünk úgy kell tenni, ahogy meg van írva. Kényszer de valahogy mégsem... Ő egy csodálatos lány akit szívesen mondanék a barátnőmnek, sőt a menyasszonyomnak is de mégis ott van az a de... Így hogy ez el van rendelve, így elveszik a dolog varázsa. Igyekszem mindent megtenni, hogy ő elfeledkezzen ezekről a tényekről, de valahogy azt is el kellene érnem, hogy én megkeletkezek róla.
- Hát nekem a sárkányok. - néztem körül, hogy valaki meghalotta-e azt amit mondtam. Mindenki beszélgetett vagy táncolt. Ezek szerint senki nem halott semmit... Komplett hülyének is néztek voltak, hogy milyen sárkányokról beszélek én itt. Ilyesmit nem szoktam a muglik előtt mondani, mert nem biztos, hogy épelméjűnek néznének.
- Figyelmeztetlek, nem szoktam inni, ezért lehet, hogy két dupla után furcsákat fogok mondani. - nevettem fel hangosan. Tény hogy ritkán iszom, és ha mégis az nagyon hamar megárt. Most is csak azért rendeltem töményet, hogy oldjam a szorongásom kissé, mert a gyomrom körülbelül öklömnyi nagyságú... Magam sem tudom miért van ez, talán zavarban vagyok egy ilyen szép lány társaságában...
- Hirtelen összezavarodtam, túl sok volt az amikor összeállt a kép... - vallottam be. Nem tudtam mindjárt megemészteni a helyzetet. Nem tartom magam gyenge fájúnak, de ez még engem is megtört és összezavart. De azt is tudtam, hogy meg kell bizonyosodnom arról, hogy valóban igaz-e a teóriám. Tudtam , hogy addig úgy sem nyugszom, még ki nem derítem, mi az igazság. Tartottam tőle, hogy nem jön el, de kellemesen csalódtam, ott volt és ez a lényeg. Talán kicsit többet is megtudtam róla mint amit terveztem... Például azt, hogy hogyan csókol. Kicsit lehet túl gyors volt a tempó, de nem bántam meg semmit. Hogy hogyan alakul a dolog tovább csak azon múlik, hogy újra megcsókol-e?
- Anyám körbeugrált, szokás szerint, de a többiek is nagyon örültek nekem. Nekem is nagyon hiányoztak. Nagyon rossz néha egyedül több ezer kilométere a családtól. - Igaz ami igaz, nem könnyű néha elviselni, hogy nincs kivel beszélgetni, hogy nem vár haza senki... - Meg hát haza kellett jönnöm, mert van még néhány dolgom a Rendben is. - Azt hiszem elszóltam magam, de nem baj ha tud róla, hisz egy kapcsolat a bizalomról és az őszinteségről szól.
 


Vissza az elejére Go down
Kimberly Williams
Hugrabug/7. évfolyam
Kimberly Williams


* : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_n2g9k06Uei1saze6yo10_250
Hozzászólások : 354
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Roxfort boszorkány- és varázslóképző szakiskola, London - Anglia
Kirendelt pár : Charlie Weasley
Avataralany : Nina Dobrev
Karakterlap : Mirror of memories
Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_n3k0anFO1l1t8z9dxo1_250

Karakterzene : ❥ Egyszer
¥ : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_mggvcak0TY1rpqiebo7_250

Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimi és Charlie-Első igazi randi <3    Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  EmptySzer. 06 Aug. 2014, 13:25



Charlie & Kimberly

................................

- Én nem akarom, hogy bármiről is lemondj, ami fontos neked csak azért, mert így alakult, hogy most már egymás életének a részesei fogunk lenni. Én ezt nem akarhatom, nem kérhetem tőled... - Nem mintha képes lennék ebben megakadályozni, csak szeretném a tudtára adni, hogy nincsenek ilyesféle elvárásaim, mert ez sehogyan sem lenne korrekt. Nagyon jó volt mindezt hallani tőle, de tény, hogy mi szinte még alig ismerjük egymást. Én csak most toppantam be az életébe. Önzőség lenne tőlem azt várni vagy arra számítani, hogy maga mögött tudja hagyni az utóbbi húsz évet.
- A legtöbb férfinek a whiskys üveg a lelki társa. - Nem egy két emelet magasságú sárkány. A gondolatra el is mosolyodtam. Tényleg, a legtöbb férfi mit tesz? Alkoholba fojtja az érzelmeit, legyen az örömteli vagy kevésbé az. Felemelő azt hallani, hogy van aki ezt másképp szokta csinálni, hogy jobb szeretné inkább kibeszélni magából azokat a dolgokat amelyek aggasztják, nem pedig csak még mélyebbre temetni iszogatás közben, utána pedig megfeledkezni róla.
- Sejtettem... - Tettem hozzá nevetve. Szerintem is förtelmes ízű. Legfeljebb az a vicces benne, amilyen képet vágunk hozzá. Csak tudnám, hogy akkor mi a fenének kell üvegszámra inni? De a válasz félig-meddig adva van. Én pedig még véletlenül se vonnám kétségbe valakinek a férfiasságát, hogy mennyit képes ebből a vacakból meginni.
- Úgy elrohantál. Kíváncsi voltam. Gondoltam csak úgy fogom megtudni mi ez az egész, ha elmegyek. - Azt nem mondom, hogy valahol mélyen legbelül nem sejtettem, hogy mi lehet a dolgok hátterében. Csak egy megérzés volt, de erősebb, sokkal erősebb. Azt sem állítom, hogy nem voltam bizonytalan vagyok, hogy nem voltak bennem kétségek mindezek ellenére, de aki mer, az nyer.
- Na és hogy fogadott a család? - Érdeklődtem kedvesen, miközben újra belekortyoltam az italomba. szeretem az édes gyümölcsös finomságokat. Imádom... Szóval, tőlem biztosan nem kell féltenie a bárszekrényét, ha a whiskyről van szó. maximum, ha nagyon padlón lennék. Akkor eltudom képzelni, hogy én is próbára tenném a Scotch jótékony hatását.

Vissza az elejére Go down
Charlie Weasley
Sárkánykutató
Charlie Weasley


* : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Untitled-1
Hozzászólások : 120
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Giffendél volt
Tartózkodási hely: : London, Anglia
Kirendelt pár : Kimi Williams
Avataralany : Paul Wesley
Karakterzene : David Guetta & Showtak feat Vassy - Bad
¥ : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_lghttma41A1qfw4q0o1_r1_500

Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimi és Charlie-Első igazi randi <3    Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  EmptyKedd 05 Aug. 2014, 23:29





- Az életem megváltozott akkor mikor találkoztam veled. - mosolyodtam el halványan. Igen, így van, nem tehetek ellene semmit. Amikor ott a folyosón belém rohant és amikor összelát a kép, hogy ki is ő valójában, valami történt ott legbelül, valami elmagyarázhatatlan, amit én magam sem értek. Nem hívom ezt még szerelemnek, de tény hogy valamit elindított bennem, ami napról-napra csak fejlődik. Aggódtam, hogy majd nem olyan lesz mint amilyenek képzeltem. Nem vagyok én nagyravágyó, nem a külsőre céloztam ezzel, hanem arra, hogy nem leszünk egy hullámhosszon, hogy ő még gyermek ésszel él és nem érti meg azokat a dolgokat amik igazán fontosak az életben. És hogy majd úgy tekintek rá mint a húgomra nem mint a menyasszonyomra. De a copfos kislány helyett kaptam egy eret, és nem mellesleg gyönyörű nőt... Igen nőt mert ő már korán sem az az ártatlan királykisasszony, nagyon is tudja hogy mit akar, és attól ő nem tágít...
- Nem, bár legszívesebben ott tartanám. Úgy sincs rajta kívül más lelki társam ott Romániában. - hajtottam le a fejem. A kollégák túl elfoglaltak ahhoz, hogy velem cseverésszenek és különben sem érzek senkit annyira közel magamhoz, hogy lelkizek vele. - Norberta A rezervátumban él mert a maga hat és fél méterjével lehet, hogy átrendezné a lakásom. - nevettem fel. Ha csak tudom meglátogatom sőt van amikor vele is dolgozom.
- Igen ez így igaz. Én nagyon is foglalkoztat a varázstalan világ, apám fia vagyok. - nevettem újra. Mindig is foglakoztatott ez a dolog, hogy vajon ők hogy élnek. És apám most pedig általa ezt megtapasztalhatom.
- Tulajdonkép csak annyi, hogy férfias, de amugy borzalmas. - néztem a poharamra fintorogva, majd letettem az asztalra, nevetve. Igen ismét nevetve, mert vele csak ezt lehet.
- És hogy, hogy mégis eljöttél a hidhozz? - kérdeztem.


Vissza az elejére Go down
Kimberly Williams
Hugrabug/7. évfolyam
Kimberly Williams


* : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_n2g9k06Uei1saze6yo10_250
Hozzászólások : 354
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Roxfort boszorkány- és varázslóképző szakiskola, London - Anglia
Kirendelt pár : Charlie Weasley
Avataralany : Nina Dobrev
Karakterlap : Mirror of memories
Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_n3k0anFO1l1t8z9dxo1_250

Karakterzene : ❥ Egyszer
¥ : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_mggvcak0TY1rpqiebo7_250

Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimi és Charlie-Első igazi randi <3    Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  EmptyKedd 05 Aug. 2014, 00:06



Charlie & Kimberly

................................

- De akkor az egész életed megfog változni. Tényleg feladnád az álmod? - Ha egyszer megtalálta mi az, az álmainak kellene élnie. Eddig legalábbis úgy beszélt a sárkányokról, mintha valóban mindig is ezt szerette volna csinálni és semmi mással sem foglalkozna szívesebben, akkor pedig egyértelműen ez az álma. Talán most, hogy mindenki életében minden a feje tetejére állt azt gondolja, hogy könnyű lenne meghozni a döntést és megtenni azt a bizonyos első döntést, de... Persze nem tudhatom biztosra, hogy ennek mi lehet a legfőbb oka és nem is akarok túl sok mindenre gondolni, de senki sem kérheti tőlünk, hogy feladjunk a álmunkat, amire egész életünkben vágytunk és annyira akartuk és végül sikerült.
- Na és a kis kedvenced még elfér a lakásban vagy már külön hangárt kellett neki felhúzni? - Kérdeztem nevetve. Én biztosan nem engedném, hogy butaságot csináljon, amilyen lelkesen beszél rólunk, a sárkányokról nyilvánvalóan meggondolatlanság és butaság lenne lemondani róluk, hiszen nincs mindenkinek lehetősége arra, hogy egy valóságos álomban éljen.
- Jó valaki olyasvalakivel beszélgetni, aki nem csak az érme egyik oldalát ismeri, hanem mindkettőt, nekem pedig nem kell vigyáznom a számra vagy ne ragadtassam el magam... Nem sokan érdekeltek vagy hallanak szívesen túl sokat a varázstalan világról, de még kevésé szívesen tapasztalnák meg, hogy attól, hogy más még megvan a varázsa, csak épp nem kézzel fogható, hanem érzéssel. - Ettől valamelyest megkönnyebbültem. A köszöntőre pedig még inkább elmosolyodtam, mivel nagyon is jól esett ezt hallani, tőle különösen. Miután koccintottunk belekortyoltam az italomba, majd visszatettem a pultra, közben pedig végig Charliet figyeltem.
- Mi a jó a whiskyben már azon túl, hogy férfias ital? - Szerintem förtelmes, de eddig még egy férfi sem volt alkalmam megkérdezni, de komolyan minden második férfi whiskyt vedel. Mégis mi a franc van benne? Mondjuk az egyáltalán nem meglepő, hogy ez szinte mindkét világban kapható, mert a whisky, az mégis csak whisky, mi lenne a férfiakkal whisky nélkül?

Vissza az elejére Go down
Charlie Weasley
Sárkánykutató
Charlie Weasley


* : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Untitled-1
Hozzászólások : 120
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Giffendél volt
Tartózkodási hely: : London, Anglia
Kirendelt pár : Kimi Williams
Avataralany : Paul Wesley
Karakterzene : David Guetta & Showtak feat Vassy - Bad
¥ : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_lghttma41A1qfw4q0o1_r1_500

Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimi és Charlie-Első igazi randi <3    Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  EmptyPént. 25 Júl. 2014, 14:04





- Persze ez normális, hogy tisztában akarsz lenni a dolgokkal.  Ősszintén nincs megszabva, hogy mikor kell visszamennem... - mosolyogtam. - Lehet, hogy nem is megyek... - jelentettem ki sejtelmesen. Igen, komolyan megfordult a fejemben, hogy nem megyek vissza Romániába. Bár ezt még magam sem tudom. Most, hogy végre annyi évvel a levél után találkoztam azzal a lánnyal, akit nekem szántak, és ráadásul gyönyörű, kedves és okos is, erősen el kell gondolkodnom azon, hogy ő vagy a sárkányaim a fontosabbak... Imádom a sárkányokat, de tudom, hogy egyszer családot kell alapítanom és boldog életet élnem,és nem tudom hogy ebbe az idillbe beleillenek-e a sárkányok is. Retteg tőlük, és ezen nem is lepődöm meg, hiszen az emberek nagy többsége így van vele. Én valahogy egy külön kiadás vagyok, mert kicsi korom óta imádom őket.
- Hát igen üdv a varázsvilágban, itt semmi sem az aminek látszik. - tártam ki a karom és mosolyogtam. Végre van miért mosolyognom. Romániában annyira el vagyok foglalva, hogy levegőt venni nincs időm, nem hogy mosolyogni. Igaz, hogy csak kétszer találkoztunk, de mindkét alkalommal úgy éreztem magam, mint aki ég soha sem volt boldog és most tapasztalja meg ezt az érzést először. Semmihez nem fogható az a dolog amit akkor éreztem, amikor megcsókolt. Meg most is érzem...
- Te biztos tudod Norbertot Hagrid norvég tarajos sárkányát? - biztos, hogy halott róla, hisz Hagrid nagyon is kérkedett azzal, hogy milyen szép sárkánya van. Igen szép de legalább annyira veszélyes is tud lenni, ha nem nevelik meg. - Na elküldte nekem Romániába. Kiderült, hogy a kis Norbert lány, így elneveztem Norbertának, és most ő az én "kis" kedvencem. - mosolyogtam. Tudom, hogy ezt furcsának tartja, hogy egy sárkány a kedvencem, de Norberta olyan ártalmatlan akár egy ma született bárány. Sok időmbe telet míg megneveltem, de mára már a legszelídebb sárkány a rezervátumban.
-Jó választás. - mosolyogtam rá, majd a pincér felé fordultam. - Egy vörösboros puncsot a hölgynek, nekem meg egy weskeyt jéggel. Köszönöm.. -  a pincér bólintott majd elment. - És milyen ismét a varázstalan világban? - néztem rá, közben megérkezett az italunk is, felemeltem a poharat. -Igyunk arra, hogy ez nem is lesz akkora kényszer. -kacsintottam rá. Tudja ő nagyon jól, hogy ezzel mire is céloztam.



Vissza az elejére Go down
Kimberly Williams
Hugrabug/7. évfolyam
Kimberly Williams


* : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_n2g9k06Uei1saze6yo10_250
Hozzászólások : 354
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Roxfort boszorkány- és varázslóképző szakiskola, London - Anglia
Kirendelt pár : Charlie Weasley
Avataralany : Nina Dobrev
Karakterlap : Mirror of memories
Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_n3k0anFO1l1t8z9dxo1_250

Karakterzene : ❥ Egyszer
¥ : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_mggvcak0TY1rpqiebo7_250

Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimi és Charlie-Első igazi randi <3    Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  EmptySzer. 23 Júl. 2014, 11:09



Charlie & Kimberly

................................

- Miből gondolod, hogy megakarok szabadulni tőled? Én inkább csak tudni akarom mire számítsak... - Nem akarom semmibe se túlságosan beleélni magam, hogy aztán egyik napról a másikra véget érjen, én meg letörjek szépen, mint a bili füle, mert elment, pedig tudtam, hogy visszafog menni. Őt most már Romániához és a sárkányaihoz köti az élete, minden. Még szép, hogy visszamegy. Engem pedig ide. Szóval, előbb-utóbb elkerülhetetlenül hoppon maradok. De ha addig mindig ilyen lesz velem, akkor nagyon hamar megfogom kedvelni és még csak az ellen sem tudok semmit tenni, hogy ne hiányozzon. Ez olyan nem fair... Aztán pedig ki tudja, mikor fogjuk újralátni egymást? Esküvői ruhában? Mert attól biztosan kiakadnék. De azt sem várhatom el, hogy egy kis csitri miatt többet utazzon haza, mint amennyiszer az megoldható.
- Hát... Én egyke vagyok. Anyu meg apu elég sokat dolgoztak és voltak távol, szóval elég gyorsan önellátó lettem. Plusz, amióta nekem megkezdődtek a tanéveim a kastélyban még kevesebbszer látjuk egymást. Elég vacak ez így... De ez van. Az ember tíz évesen általában egy jelmezbálon hadonászik varászpálcával, nem tollat tanul röptetni. - Mondtam nevetve. Emellett eléggé vizuális és empatikus alkat vagyok. Mindent olyan intenzíven tudok megélni, mintha csak tényleg velem történne. Talán ezért is akartam, hogy elmondja, ami bántja, hátha attól neki is könnyebb lesz.
- Hát nálunk a házi kedvenc kutyára, macskára, esetleg törpenyúlra értendő, nem sárkányra. - Gondolom ezt eddig is tudta, de számomra ők a kedves kis kedvencek, nem egy tűzokádó több emelet magasságú lény, aki keresztben is képes volna lenyelni.
- Egy Vörösboros puncsot... - Nem tudtam volna megállni nevetés nélkül, ha előbb bevágom, hogy egy Bambi koktélt, bár Charlie egész biztos lefordult volna a székről vagy kínjában vagy a nevetéstől. Én a nevetéstől támasztottam volna a bárpultot, sőt a szolid sminkem is elfojt volna.

Vissza az elejére Go down
Charlie Weasley
Sárkánykutató
Charlie Weasley


* : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Untitled-1
Hozzászólások : 120
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Giffendél volt
Tartózkodási hely: : London, Anglia
Kirendelt pár : Kimi Williams
Avataralany : Paul Wesley
Karakterzene : David Guetta & Showtak feat Vassy - Bad
¥ : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_lghttma41A1qfw4q0o1_r1_500

Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimi és Charlie-Első igazi randi <3    Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  EmptyKedd 22 Júl. 2014, 22:46






- Hát még nem tudom, hogy meddig leszek itthon. Tulajdonkép most se szabadságon vagyok, csak egyszerűen eljöttem, mondván majd jövök.- mosolyodtam el. Hát igen ez a kérdés jogos a részéről... Nem tudom magam sem, hogy meddig maradok, de az biztos, hogy vissza kell mennem. Előbb vagy utóbb muszáj lesz,még nem készültem fel arra , hogy elhagytam a sárkányokat és az ottani életem végleg. Nem sokáig terveztem maradni, de így hogy találkoztam vele, így már teljesen megváltoztak a dolgok... Atoll tartok, ha visszamegyek nagyon megbántom. Már az is megfordult a fejemben, hogy magammal viszem, de nem tudom nem találná-e ezt kicsit túl gyors tempónak. Ha nem kérdezem meg sosem tudom  meg mi lett volna a vége.. - Nyugi nem szabadulsz meg ilyen könnyen tőlem. - mosolyogtam rá. Láttam rajta, hogy kissé zavarba jött, de ő még így is édes, és csak egyre bájosabb lesz.
- Talán mesélj a gyerekkorodról... -  hoztam fel egy újabb beszélgetési témát. Nagyon is érdekel, hogy milyen volt az ő gyerekkora,mert az enyém teljesen más volt,mint az övé ebben teljesen biztos vagyok. Lehet, hogy  furcsának tűnik, hogy ennyire érdekel a muglik élete, de nem hiába apám fia vagyok. - A legtöbb ember így van vele. Pedig nem kell félni tőlük, mert amilyen ijesztőek, olyan kedves lények tudnak lenni, csak tudni kell hol kell keresni a kedvességet. - mosolyogtam rá. Hát igen vajon miért nem lepett meg, hogy retteg a sárkányoktól. Mindenki fél tőlük, kivéve aki nem. Pedig nem olyan borzasztó lények mint amilyenek látszanak.
-Én is tartottam tőle bevallom, de kellemesen csalódtam. - persze hogy nem helyes de, nem tudok ellene mit tenni, de most már nem is akarok...  A bárpulthoz érve leültünk egy egy székre, majd felé fordultam. -Mit kérsz? - kérdeztem udvariasan, csak merem remélni, hogy leszokott az eperturmixról, mert nem hinném, hogy ilyesmit tartanak itt.



[/color]

Vissza az elejére Go down
Kimberly Williams
Hugrabug/7. évfolyam
Kimberly Williams


* : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_n2g9k06Uei1saze6yo10_250
Hozzászólások : 354
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Roxfort boszorkány- és varázslóképző szakiskola, London - Anglia
Kirendelt pár : Charlie Weasley
Avataralany : Nina Dobrev
Karakterlap : Mirror of memories
Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_n3k0anFO1l1t8z9dxo1_250

Karakterzene : ❥ Egyszer
¥ : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_mggvcak0TY1rpqiebo7_250

Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimi és Charlie-Első igazi randi <3    Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  EmptyKedd 22 Júl. 2014, 11:35



Charlie & Kimberly

................................

- Meddig maradsz? Mert visszamész, ugye? - erre a kérdésre kissé olyan csalódottan tértem ki. Magam sem tudom miért, hiszen tisztában vagyok vele, hogy bizonyára a családjához utazott haza egy időre. Azt sem tudom milyen időközönként szokott hazajönni. Havonta, két havonta, fél évente, évente, karácsonykor? fogalmam sincs. De valahogy szeretném, ha még maradna, ha nem sietne vissza. A sárkányai meglesznek, csak kibírnak még egy kis időt nélküle. Mi viszont csak most találkoztunk. Alig ismerjük egymást, alig tudunk egymásról valamit, hamarosan pedig férj és feleség fogunk lenni, mert ennek így kell lennie... Azért ez nem könnyű sehogyan sem. Neki sem és nekem sem. Ő eddig csak a vágyainak, az álmainkat. Azt csinálhatta, amit mindig is szeretett volna. Nem hiszem, hogy számított volna arra, hogy a közeljövőben meg kell házasodnia.
- Valójában fogalmam sincs mit mesélhetnék... A Te életed minden tekintetben izgalmasabb. Te sárkányokat kutatsz. nekem a hideg futkos a hátamon az említésüktől is. - De van egy olyan érzésem, hogy ezen Ő majd megpróbál változtatni. Hát nem mondom, hogy könnyű dolga lesz, ha csak nem a vállán fog kicipelni, hogy közelebbről is láthassak egyet. Hogy is mondjam? Nem ez volt életem álma. De haladjunk kis lépésekben. Például képtelenség valakit megismerni egyetlen éjszaka alatt, ahogy egy nap, egy hét is kevés hozzá. Persze örülök, hogy ezeket mégis elmondta nekem, hiszen azt is mondhattam, hogy az ég világon semmi közöm hozzá vagy nem tartozik rám vagy, hogy ne kérdezősködjek annyit. De eddig még nem vagyok lepisszentve, szóval nem idegesítem.
- Azért be kell vallanom kicsit féltem vagy inkább tartottam ettől az egésztől. Nem is tudom... Csak szerintem nem helyes, amit a minisztérium velünk művel. Mert mi van ha így valakinek pokollá teszik az egész életét? - Ezt egész egyszerűen nem tehetik meg, ehhez nincs joguk, de láthatóan ez őket csöppet sem zavarja, megteszik. Mindenki más pedig kénytelen fejet hajtani, mint valami felsőbb akarat, hatalom előtt. - De. Szívesen. - Mosolyogva karoltam belé, hogy elindulhassunk.

Vissza az elejére Go down
Charlie Weasley
Sárkánykutató
Charlie Weasley


* : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Untitled-1
Hozzászólások : 120
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Giffendél volt
Tartózkodási hely: : London, Anglia
Kirendelt pár : Kimi Williams
Avataralany : Paul Wesley
Karakterzene : David Guetta & Showtak feat Vassy - Bad
¥ : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_lghttma41A1qfw4q0o1_r1_500

Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimi és Charlie-Első igazi randi <3    Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  EmptyHétf. 21 Júl. 2014, 20:13





- Hát ez nagy valószínűséggel így lenne.- hajtottam le a fejem. - De engem már egy cseppet sem érdekel, hogy ő mit gondol, rólam vagy azokról az emberekről akiket szeretek.-Lehet, hogy egy kicsit elszóltam magam és valószínű félre fogja érteni a dolgot. Nem is tudom, hogy mit is gondoljak egyáltalán. Magam sem tudom mit érzek, vagy mit nem. Teljesen össze vagyok zavarodva, magam sem tudom mit akarok. Azt tudom, hogy nagyon kedvelem és szeretném minél jobban megismerni, ha már úgy is így rendelkeztek a felsőbb hatalmak. - Percy nagyon megbántott mindannyiunkat és ezt egykönnyen nem felejti el neki senki. Talán jobb is, hogy nem találkoztál vele, mert tudom, hogy csak fájdalmat okozna neked, és azt is tudom, hogy engem senki sem tudna visszatartani... - fejtettem ki. Tudom azt, hogy Kimit is megvetné és elítélné csak azért mert nem aranyvérű, tudom, hogy nem tudnám elviselni azt hogy őt kikészíti idegileg és lelkileg is, a régi sérelmekről meg ne is beszéljünk.
-Remélem így is marad egy ideig. - böktem ki. Nem tudom, hogy valaha is képes leszek-e megbocsájtani és elfelejteni neki ezt az egészet. Az idő mindent eldönt, de erre a találkozásra nem szeretném ha a közeljövőbe sor kerülne, bár úgy szeretnék a szemébe nézni és elmondani neki, hogy nem mi vagyunk árulók, hanem ő, mert megtagadta a családját, a szüleit akik szeretettben nevelték és akik minden falatot elvettek a szájuk elől, hogy neki legyen és ő igy hálálja meg... Szánalmas amit művel...  
- Én is azt hittem. de tudnod kell mindent rólam, hiszen ez a történet is a részem. - vallottam be. Nem zavar, hogy rákérdezett a dologra, sőt örülök neki, hisz tudnia kell, hogy Percy mit művelt a családunkkal és miért nem vesz részt egy karácsonyon, vagy szülinapon sem. Történt ami történt ez már a múlt és ezen változtatni nem  tudok. Nem mondom hogy feldolgoztam a dolgot, de igyekszem minden erőmmel azon lenni, hogy ne gondoljak erre az egészre.
- Ne ne vedd bóknak, vedd az igazságnak. - mosolyogtam rá. Gyönyörű szép és ő ezzel nagyon is tisztában van, nem kell nekem bókolni ahhoz, hogy tudja mennyire szép is valójában. A zene közben elhalhatott és a tánc a végére ért. - Mond csak, nincs kedved inni valamit? - mosolyogtam rá.




Vissza az elejére Go down
Kimberly Williams
Hugrabug/7. évfolyam
Kimberly Williams


* : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_n2g9k06Uei1saze6yo10_250
Hozzászólások : 354
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Roxfort boszorkány- és varázslóképző szakiskola, London - Anglia
Kirendelt pár : Charlie Weasley
Avataralany : Nina Dobrev
Karakterlap : Mirror of memories
Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_n3k0anFO1l1t8z9dxo1_250

Karakterzene : ❥ Egyszer
¥ : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_mggvcak0TY1rpqiebo7_250

Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimi és Charlie-Első igazi randi <3    Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  EmptyHétf. 14 Júl. 2014, 11:09



Charlie & Kimberly

................................

- Akkor ezek szerint engem is gyűlölne. Én is csak olyan vagyok, mint Hermione. - Ezek szerint, akkor nem veszítek sokat, sőt semmit, ha nem fogunk megismerkedni, hiszen az csak egy okkal több lenne, hogy Charlie még jobban gyűlölje. Én pedig semmiféle viszálynak sem akarok a kiváltó oka lenni. Eleinte, ahogy belekezdett azt gondoltam, hogy egész egyszerűen csak egy kis időre lenne szüksége mindenkinek, hogy túltegyék magukat a történteken, előbb-utóbb pedig mindenki szépen ráfog ébredni arra, hogy a család mindennél, mindentől fontosabb. De már nem vagyok ebben olyan biztos. Én is tartanék attól a gyűlölettől, amit Charlie szemeiben látok.
- Akkor nem gondolkodtál, csak az indulataid vezéreltek. Talán jobb is, hogy így alakult. Távol vagytok egymástól. - Ha itt valakinek meg kellene tennie az első lépéseket az Percy lenne, de még úgy sem hiszem, hogy Charlie pozitívan fogadná, vagy egyáltalán elfogadná, meghallgatná. Valószínűleg pontosan ugyanazt a dühöt váltaná ki belőle, mert ez nem múlik el egy könnyen, egyik napról a másikra. A harag olyan, mint egyfajta méreg, ami az ember szívét és lelkét támadja meg elsőként és bekebelezi.
- Ne haragudj. Azt gondoltam kicsivel könnyebb lesz neked, ha elmondod- mivel kétlem, hogy a családban erről túl sokat beszélnétek érthető okokból. - Azt gondoltam, hogy jobb lesz, ha kibeszéli magából a sérelmeit, de azt még csak nem is sejtettem, hogy ilyen mélyek lehetnek.
- Ezt most vehetem bóknak? - Kérdeztem vissza mosolyogva, ezzel is próbálom egy kicsit oldani a feszültséget benne. Nem akarom, hogy ez az egész közénk férkőzzön... Szóval, lassan vissza kellene valahogy hoznom a jelenbe. Ami történt, megtörtént. De most inkább arra szeretném emlékeztetni, hogy mielőtt szóba került volna Percy mi épp nagyon is jól éreztük magunkat.

Vissza az elejére Go down
Charlie Weasley
Sárkánykutató
Charlie Weasley


* : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Untitled-1
Hozzászólások : 120
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Giffendél volt
Tartózkodási hely: : London, Anglia
Kirendelt pár : Kimi Williams
Avataralany : Paul Wesley
Karakterzene : David Guetta & Showtak feat Vassy - Bad
¥ : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_lghttma41A1qfw4q0o1_r1_500

Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimi és Charlie-Első igazi randi <3    Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  EmptyVas. 13 Júl. 2014, 22:33





- Remélem egyszer szembe kell majd néznie, azzal, hogy a nem csak "rólunk" szól ez a világ. Neki többé nincs családja.... - mondtam ezt olyan gyülöletett, ahogy csak tőlem telet. - Akkor kellett volna gondolkodni, amikor ezt megtette velünk, anyával... Nincs szerintem olyan indoka, amivel tárt karokkal várnám... - fejtettem ki bővebben. Nem tud olyant mondani vagy tenni, amivel rávenne, hogy megbocsájtsak neki és mindent elfelejtsek. A szemünkre hányta, hogy mocskos "vérárúlók vagyunk".... Erre nincs bocsánat. Nem is nekem fájt a legjobban amit művelt, hanem anyának... Ő ezt nagyon nehezen viselte, napokig csak sírt és bajokat küldött Percy után, de válasz az sohasem jött... Tudtam, hogy nem fog magától visszajönni, de az ő érdekében nem ajánlom neki. Bill és én voltunk a legdühösebb, mert képes volt ilyent tenni. - Egy kis híja volt, hogy nem öltem meg szó szerint. - Pálcát szegeztem rá, és ha Bill nem fog le akkor Percy az örök vadászmezőkre lép egy "Avada Kedavra "  kíséretében. Igen, a halálos átok... Abban a pillanatban az sem érdekelt, hogy "Dementor csókot" kapok érte... Nem tudtam elviselni, hogy összetörte anya szívét. Azóta nem láttam... de a harag még mindig tombol bennem.... Nem tudom, hogy hogyan fogok reagálni, ha egyszer szembetalálom magam vele....
- Ginny még nem nagyon fogta fel, hogy mi is történik körülötte. De sajnos szemtanúja volt annak, hogy majdnem használtam a halálos átkot, Percyvel szemben... Ez mély nyomott hagyott benne, de később megértette, hogy akkor mit éreztem, és miért tettem, amit tettem. Ő is dühös Percyre, de nem úgy mint én... - válaszoltam. A többiek még akkor elég kicsik voltak, és nem nagyon értették a dolgot, pláne Ginny és Ron... Sajnálom, hogy ezt látniuk kellett, de akkor nem tudtam mit csinálok, mert elöntött a düh, és semmi másra nem tudtam gondolni, csak hogy megbosszulom, hogy megbántotta anyát. Nem vagyok még felkészülve arra, hogy újra megjelenjen, mert szerintem ugyanúgy reagálnék...
- Ezt most vehetem bóknak? - kérdeztem mosolyogva... - Egyébként te sem panaszkodhatsz... - fogtam meg óvatosan lefelé sikló tenyerét.






A hozzászólást Charlie Wesley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 14 Júl. 2014, 19:25-kor.
Vissza az elejére Go down
Kimberly Williams
Hugrabug/7. évfolyam
Kimberly Williams


* : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_n2g9k06Uei1saze6yo10_250
Hozzászólások : 354
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Roxfort boszorkány- és varázslóképző szakiskola, London - Anglia
Kirendelt pár : Charlie Weasley
Avataralany : Nina Dobrev
Karakterlap : Mirror of memories
Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_n3k0anFO1l1t8z9dxo1_250

Karakterzene : ❥ Egyszer
¥ : Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Tumblr_mggvcak0TY1rpqiebo7_250

Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimi és Charlie-Első igazi randi <3    Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  EmptySzomb. 12 Júl. 2014, 13:47



Charlie & Kimberly

................................

- Ezek után bízzunk benne, hogy sárvérű vagy félvér boszorkányt kell elvennie... Előbb-utóbb pedig még neki is be kell látnia, hogy nem vérünk tesz minket azzá, akik vagyunk. Egyszer úgy is el kell fogadnia. Szüksége lesz a családjára... - Ez ellen egyszerűen nem tud tenni. Mindenkinek szüksége van a szeretteire, még ha nehezen is vallja be, még önmagának is. A szeretteinket bár nem választhatjuk meg, de Molly és Arthur biztosra veszem, hogy remek szülők... Őket igazán nem lehet emiatt okolni. De abban sem kételkedem, hogy Percy igen nagy és mély sebeket ejtett az egész családon. Mrs. Wesley nyilvánvalóan nem arra nevelte és tanította a gyermekeit, hogy vér alapján különböztessék meg egymást, hogy méltóan legyenek a többi varázsló családhoz. Percy csak rosszul ítélte meg a helyzetet. Ez ellen pedig nincs is mit tenni. De ezek szerint nem csak Charlie csalódott, sértett és megbántott... A bátyjuk mindannyiuknak hátat fordított. Ezt valószínűleg senki sem tudná egy könnyen lenyelni. Számomra pedig szinte felfoghatatlan hogy teheti valaki ezt azokkal, akiknek mindent megköszönhetne. Egy valamiben biztos vagyok, azaz két dologban is. Percy egy napon visszafog jönni. Idővel pedig megfognak neki bocsájtani, még ha e nem is mindenkinek fog olyan könnyedén menni. Charlienak tízszer annyi időbe fog telleni. Mivel gondolom már akkor sem volt kisgyerek, amikor Percy elkezdett így viselkedni velük. Charlie sokkal jobban megértette mit művel a testvére, hogy ez mennyire undorító. Ezért is veti meg annyira.
- A többiek miként élték meg ezt az egészet? Ginny? Ő a legkisebb... - Valamit neki is mondani kellett, hogy miért nem látogatja őket a bátyjuk, hogy miért nem beszélnek róla, vagy épp ellenkezőleg, Charlie miért nem akarja látni, miért beszél róla olyan megvetéssel és gyűlölettel, hogy anyának miért könnyesek a szemei, ha szóba hozzák Percyt.
- Lássuk... Mert jóképű vagy, helyes, tudsz táncolni. Kinek kellene ennél több? - Álltam megy egy pillanatra vele szemben, miközben egyik kezem, ami eddig a vállán pihent lassan lesiklott a mellkasára. Kellhet ennél több? Nekem aztán nem.  

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kimi és Charlie-Első igazi randi <3    Kimi és Charlie-Első igazi randi <3  Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kimi és Charlie-Első igazi randi <3
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Nobody in the world - Charlie & Kimi
» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
» Első találkozás → Andrew & Sophia
» Laurie és Theo- azaz az első nagy találkozás...
» Kimi Williams

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Bárhol, bármikor-
Ugrás: