KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Lili és Raeka Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Lili és Raeka Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Lili és Raeka Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Lili és Raeka Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Lili és Raeka Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Lili és Raeka Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Lili és Raeka Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Lili és Raeka Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Lili és Raeka Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Lili és Raeka

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Lili és Raeka Empty
TémanyitásTárgy: Lili és Raeka   Lili és Raeka EmptyKedd 05 Aug. 2014, 14:44

Tétlenül ücsörgök a klubhelyiség egyik foteljében és a pálcámmal babrálok, hogy elüssem az időt. Hogy mit is keresek én itt, amikor még nem kezdődött el a suli? Hát, Haru a nyaralásunk közepén jött rá, hogy itt hagyta a nagymamáéknak vett ajándékot, amit a nyár végi tűzijáték után szoktunk odaadni nekik... És persze mindig engem féltenek, hogy valami butaságot csinálok! Na mindegy. Oh, és, hogy én miért jöttem el vele? Nos, anyuék nem akarták egyedül elengedni Harut, nehogy bajba kerüljön, mert az valahogyan nagyon jellemző rá, így végül is az lett az eredmény, hogy Akira és én is vele jöttünk ide. Én annyira nem rajongtam az ötletért, nem bírom az utazást, de azért visszajöttem velük Japánból. Féltettem volna őket, és otthon egyedül is unatkoztam volna, meg ők is szerették volna, hogy velük jöjjek, így aztán most itt vagyunk, ők elmentek az ajándékért, én pedig itt ücsörgök és várom őket. Felsóhajtok és az órámra pillantok, míg a másik kezemmel végig simítok egy ráncon, ami a laza kimonómon van. - Már vagy fél órája elindultak. Mi tarthat eddig? - Néztem körbe, miközben még egyszer az órámra pillantottam, csak, hogy megbizonyosodjak róla, hogy nem tévedtem az előbbi gondolatommal. Kezdem kicsit kényelmetlenül érezni magam. Nem-igen van, akivel tudnék beszélgetni, ez pedig kissé nyomasztó is. Lehet, hogy Haruékkal kellett volna mennem...
Vissza az elejére Go down
Lili Nenil
Hugrabug/7. évfolyam
Lili Nenil


* : Lili és Raeka Neverrothnroll
Hozzászólások : 191
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Anglia, Roxfort
Kirendelt pár : Terry Boot
Avataralany : Hayley Mcfarland
Karakterlap : Here I am
Karakterzene : The last dance
One day
¥ : "Aki nem tud csodálkozni, elámulni az -hogy úgy mondjam- halott, és szeme kialudt!"
"Not all who wonder are lost!"


Lili és Raeka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lili és Raeka   Lili és Raeka EmptyKedd 05 Aug. 2014, 23:30

Reaka & Lili


Nyári munka


Egy újabb nyári nap a suliban. Ezerszer jobb, mint Dave bácsiéknál. Mondjuk nem lennék most a suliban, csak hoztam egy levelet az igazgatónak. Mert ugye ide nem jár a mugli póstás, a keresztapám pedig nem használ bagolypostát, legfeljebb ha nem ír levelet.
A professzor megengedte, hogy itt maradjak egy darabig. Legalább addig sem kell visszamennem azokhoz az elviselhetetlen muglimániásokhoz. Elmentem kicsit körülnézni az iskolában. Hatalmas a csend, sehol senki az igazgató azt mondta maradhatok kicsit az iskolában, ha segítek neki pakolni. Persze, hogy ugrok az ajánlatra.
Utam a klubbházamba vezetett. A nagy melegre való tekintettel csak egy vékonypántos sárga egyberuha volt rajtam és a nyakamban a piros kendőm, lábamon pedig a piros kiscipőm. Vállamon a kistáskám benne a pálcámmal. Mosolyogva haladtam a klubbhelységem felé, abban a tudatban, hogy teljesen egyedül vagyok.
Viszont amint beléptem a teremben majdnem megfagyott bennem a vér. Egy fiatal lány ült az egyik puffon. Nem tudtam hogyan került ide. De nem akartam udvariatlan lenni így mosolyogva beljebb mentem, majd leültem vele szemben. Végignéztem rajta. Valószínűleg japán vagy kínai. Mondjuk nekem semmi bajom sincs az ázsiai népekkel.
- Szia Lili Nenil vagyok! Téged hogyan hívnak? Mi járatban itt a Roxfortban nyáron? - Kérdeztem mosolyogva, s remélve, hogy nem ijesztettem meg nagyon a lányt. Szeretek barátokat szerezni, nem örülnék neki, ha elijesztettem volna magamtól minden szándékom ellenére.
Vissza az elejére Go down
 
Lili és Raeka
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Raeka és Karen
» Dia&Lili-Tanulótárs
» Lili & Zoé
» Victoria&Lili
» Lili & Jade

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: