KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Elly&Theo Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Elly&Theo Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Elly&Theo Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Elly&Theo Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Elly&Theo Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Elly&Theo Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Elly&Theo Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Elly&Theo Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Elly&Theo Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Elly&Theo

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Elly&Theo Empty
TémanyitásTárgy: Elly&Theo   Elly&Theo EmptyHétf. 16 Jún. 2014, 14:48

Unatkoztam,mivel szép idő volt,úgy döntöttem,lemegyek a móló és csónakházhoz.Persze,nem is voltam egyedül,mert ott nyüzsgött,a tömeg.Láttam,a szerelmes párokat és olyan,jó volt nézni én egyedül,éreztem magam.A lányokkal,most semmi kedvem,nem lenni úgy,hogy mondtam nekik majd idejönnek,hozzám ha akarnak,Leültem,egy kis tóhoz és néztem,majd gondolkoztam.Azért,hiányzik az otthonom.Láttam,hogy sokan veszekedtek,és az a Mardekáros fiú le,sem veszi rólam egész nap a szemét.Kezd,gyanakvó és idegesítő lenni.Nagyon,tud irritálni engem,az ha valaki ennyi ideig,engem néz.Otthon,igaz már rég hozzá mentem,volna de,itt szerintem rögtön elfutnék. Rám nézett,dobogott a szívem hevesen.Majd,nem kiugrott,a szívem.Istenem,annyira helyesnek látszik de,még beszélni se,beszéltem vele semmit.Ha,idejön mi a Merlin varázspálcáját mondjak neki? Vagy,talán amit mindig szoktam énekelni?Na,ne..akkor,meg engem fog tiszta lököttnek,nézni.Fogalmam,sincs mit tudok csinálni vagy éppenséggel,tenni.Majd,kitalálok,vagy ösztönzök valamit.Jobban,mondva akkor inkább magamra,hallgatok.Inkább,jobb ha eldöntöm magamba.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Elly&Theo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elly&Theo   Elly&Theo EmptyHétf. 16 Jún. 2014, 15:04

Unottan kóválygok az iskola területein. Lassan itt van a szünet, vagy már itt is van? Fene sem tudja, nem követem. Nem is akarom, még nem készültem fel rá, hogy haza menjek. Vajon milyen látvány fogadna ott? Elképzelni sem tudom, ha csak belegondolok, hogy milyen volt édesanyám amikor eljöttem... Nem, még nehéz lenne újra látni, ahogy csak fekszik az ágyon és semmit sem csinál. Még fel kell rá készülnöm. A talárom zsebében kezdtem kutakodni a cigim után. A dobozt megtaláltam, de hiába kutattam tovább, csak egy lyukat sikerült találnom, amin pont kifért az ujjam és valószínűleg az öngyújtóm is. Halkan káromkodtam egy sort és előkaptam a pálcámat, hogy egy Piroinitio varázslattal meggyújtsam a cigimet. Igyekeztem nem felgyújtani a taláromat, mert így is ki van akadva rám a vén banya, hogy milyen szakadt vagyok, hogy igazán vehetnék magamnak egy új talárt. Ilyenkor mindig megkapja tőlem azt a szúrós nézést, amit édesanyámtól örököltem és közlöm vele, hogy nincs rá pénzem, majd gyorsan elhúzok, mielőtt még rám akar sózni pár galleont, hogy vegyek magamnak. Egyszer már megtette, többször nem hagyom neki. Megindultam a móló felé és pont nem érdekelt, ahogy néha belerúgtam egy-egy szerelmespárba, miközben utat törtem magamnak, hogy leülhessek valahol, ahol nincsenek sokan. Amint sikerült helyet találnom magamnak, csak leültem a földre, pont leszarva, hogy milyen lesz a ruhám és egy mélyen szívtam a nikotin forrásomból. Ez jól esett.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Elly&Theo Empty
TémanyitásTárgy: Elly&Theo   Elly&Theo EmptyHétf. 16 Jún. 2014, 15:15

Láttam,a srácon hogy cigizik de,én nem.Már,hányingerem van,a cigitől d,ő...annak,ellenére,hogy Mardekáros nagyon tetszik.Nagy,levegőt véve felálltam,majd odamentem a sráchoz,annyit kibökjek neki,legalább,hogy szia.Nos,belenéztem,a szemébe és köszöntem,neki mosolyogva.
-Szia!A nevem Eleanor Branstone! Te,vagy az a srác aki folyton bámul,engem vagy tévedek?_Nyújtottam, felé a kezem mert,szeretek ismerkedni.Az,első legjobb benyomásomat,szeretném mutatni a srácnak.Persze,mondjuk az öltözékemből,nem annyira de,nem érdekel.Lehet,hogy kedves srác és nem,olyan mint a többi,mardekáros fiú,nem tudom.Minden,esetre nagyon kedvesnek tűnik,legalább is nekem.Majd,odajöttek,a haverjaim így inkább,visszamentem,a tóhoz.Fel,tett lábbal,unatkoztam és a követ dobáltam,a tóba.Nagyon,gyerekes de,nincs jobb dolgom.Vele,akartam beszélni és még a nevét se,vártam meg csak annyi,hagyott el a fülem,mellett,hogy Theo. Hát,igen..ez,az én kezdetem.De,mi lesz ebből?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Elly&Theo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elly&Theo   Elly&Theo EmptyHétf. 16 Jún. 2014, 15:31

Nem igazán figyeltem a környezetemre, szinte csak előre bambultam, egyre többet szívva a cigimből. Lépteket hallottam. Lassan a felém közeledő lányra villantottam szürke tekintetemet és igyekeztem nem ellenségesnek tűnni, még. Amíg normális és nem azzal akar zaklatni, mint itt mindenki, az apámmal, addig nem lesz gond. Aztán megszólal. Majdnem eldobtam a cigit és el kellett fordulnom, hogy ne a képébe röhögjek. Nem, én nem bámultam őt, de azért kezet ráztam vele. - Bocsi édes, de összekeversz valakivel. Én egyedül a cigimre és a tó nyújtotta látványra koncentráltam, nem rád. Amúgy Theodore Nott - Vigyorogtam. Kicsit megköszörültem a torkom és igyekeztem nem tovább nevetni. Ez mondhatni már nevetséges egy helyzet. - Amúgy ismerős neved, hol hallhattam már? - Kérdeztem rá, mielőtt még elvonult volna vissza. Na, nem mintha itt akartam volna tartani, de ritka alkalmak egyike, hogy egy név rémlik a haverjaimén kívül.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Elly&Theo Empty
TémanyitásTárgy: Elly&Theo   Elly&Theo EmptyHétf. 16 Jún. 2014, 15:44

Mikor,azt láttam hogy elmennek,a haverjai vissza mentem hozzá.Olyan,ütődött vagyok..mi,van velem ennyire,nem izgulok de,most??Tudtam,hogy egyszer valamit elfogok rontani,már persze kezdtem magam,hülyének érezni és Theoval,röhögni egyetembe.Észre,vettem és én se bírtam sokáig.Na,persze a saját hülyeségembe beleesek mindig.Leültem,mellé majd elkzedtem,vele normális lány módjára beszélgetni vele.Akkor,majd ezt mondtam neki.
-Öhm.bocsi,az előbbi,kérdésemért csak...én is majd,nem elnevettem,magam ezen,a kérdésen.-Amikor,belenéztem,a szemébe a tekintete elragadott,egyből.Csodálatos,látvány sőt mi több,a tót most már,nem annyira szeretem nézni csak,Theo gyönyörű szemét.Na,jó nem játszom ilyet,nem vagyok én már kislány sem,pedig egy cica baba.Szeretek,az a normális,rendes tipikus lány lenni.Majd,feleltem,a következő kérdésére.
-Nos..igazából,azért jöttem,ide hozzád mert mutatni szeretnék neked,valamit.-Azzal,elővettem zsebemből,egy levélt és benne álltak,a kirendelt párok.Istenem,mekkora egy hülyeség.Az,ember még saját életet sem,élhet ez hihetetlen.Nem,is ismerem igazán Theo de,még is egy Mardekáros fiú?? Na,jó ez a mai nap nekem kicsit,sok volt.Nehezen,tudom felfogni,ami most történik velem.Beszélgetek Theoval,megmutattam neki a levelet,ennél rosszabb már úgy sem lehet igaz?De,mindig várom a következő fejleményeket.Hagyom,hogy megismerjen engem jobban,mert én is megszeretném őt. Jobban,érdekel mint bárki,más ezen a bolygón.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Elly&Theo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elly&Theo   Elly&Theo EmptyHétf. 16 Jún. 2014, 15:59

Oké, ez egyre nevetségesebb, és nem tudom, hogy melyik a nevetségesebb a lány, vagy a helyzet. Már kínomban tudnék nevetni, amikor meg bocsánatot is kér, csak legyintek. Nem mondom, hogy ez a napom fénypontja, de az biztos, hogy sikerült bele színt vinnie. Akaratom ellenére. Éreztem, hogy engem figyel, mondhatni már idegesítő volt, de nem pont az év végén kéne büntető munkát szereznem magamnak, vagy pont levonást a házamnak. Az utóbbit nagyon nem köszönnék meg.
Rákérdeztem, hogy honnét lehet ismerős nekem, mire elég érdekes választ kaptam. Komolyan elgondolkoztam rajta, hogy most velem van a baj, én is megőrültem volna mint az anyám? Vagy a csaj ilyen béna, hogy csak átugrik a kérdéseimen. Na mindegy. Inkább nem foglalkozom vele, inkább csak furcsállva pillantok a lányra, amikor elővesz egy levelet. Elveszem tőle, mit sem törődve azzal, hogy mit gondolhat. Mégis hol kéne engem érdekelnie? Felvonom a szemöldököm. Ez már tényleg kész röhej. Félbehajtottam a levelet és nemes egyszerűséggel kettétéptem és hagyta a vízbe hullni, majd a lányra emeltem szürke szemeimet. - Bocsi édes, de részemről veszett ügy az egész, nem érdekel, hogy hogyan döntött a Minisztérium. Nekem ne mondja meg senki, hogy mit tegyek. - Szívtam egy utolsó mélyet a cigimből és elnyomtam azt a mólon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Elly&Theo Empty
TémanyitásTárgy: Elly&Theo   Elly&Theo EmptyHétf. 16 Jún. 2014, 16:15

Nem,tudtam mit felelni a srác válaszán.Inkább,elfutottam előle bementem a saját házamba,majd onnan egy,folyosóra visszatérve.Leültem,az egyik helyre és csak sírtam.Fogalmam,sincs mi ütött belém általában nem ilyen vagyok.Ekkor,hallottam,a lépteket biztos a prefektus,gondoltam magamba.Mindegy,én akkor sem fogok mozdulni,innen egy tappotatt,sem és azt sem érdekel,ha büntető munkám lesz.Általában,az érzéseimet,dallal szoktam,elmúlítani de,most nem ment az éneklés.Kitéptem,a Theos írkámat a naplómból és ledobtam,a földre majd tovább mentem sírva.Megint,egy folyosóhoz értem,mikor leültem,és folytattam,tovább a naplóm.Nem,tudok magammal mit kezdeni,mert csak körülötte,forog a fejem.Teljesen,már bolond is vagyok..képtelenség,magamon hagyni,ahogy kint a csónakháznál bánt,velem.Sose,fogom ezt neki megbocsájtani.Akár,mennyire is tetszik nekem,ez az érzés mindig bennem marad.Sosem,fogom elmondani neki.Ha,addig élek is vagy,ha harapó fogóval,is kell belőlem mindent,kiszedni akkor,sem fogom hagyni.Megmondom,majd neki a magamét ha,ellen tudok neki állni,egyszer is valaha.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Elly&Theo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elly&Theo   Elly&Theo EmptyHétf. 16 Jún. 2014, 16:24

Széttéptem a levelet, mire a csaj elrohant. Oké, azt hiszem most sikerült meglepnie. Egy darabig csak néztem utána felvont szemöldökkel, mint valami cirkuszi mutatványra. Elképzelni sem tudtam, hogy mégis mi a jó édes Isten baja lehetett most. Széttéptem a levelet, és? Ettől összedőlt a világ? Könyörgöm, még csak most találkoztunk először, mit várt tőlem? Hogy a nyakába ugrok csöpögős szavakat ecsetelve és a karjaimban tartom az örökké valóságig? Mert akkor Hamupipőke nagyon eltévesztette a házszámot, az ő hercege egy másik kastélyban heverészik, de nem itt. Sóhajtottam egyet. - És persze most is én vagyok a gonosz... - Morogtam magam elé, miközben ismételten átestem néhány szerelmes páron felfelé menet. Komolyan, ezeknek is itt kell ennyire szeretniük egymást? Na mindegy. Egyenesen Roxmortsba indultam, ahol várhatólag ismét egy őrült csajjal futok össze, de hát ha egyszer megbeszéltük, akkor muszáj megjelennem...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elly&Theo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elly&Theo   Elly&Theo Empty

Vissza az elejére Go down
 
Elly&Theo
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dany és Theo
» Theo Nott
» Dylan & Theo
» Theo & Emeline
» Laurie és Theo- azaz az első nagy találkozás...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: