KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Dany és Theo Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Dany és Theo Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Dany és Theo Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Dany és Theo Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Dany és Theo Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Dany és Theo Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Dany és Theo Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Dany és Theo Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Dany és Theo Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Dany és Theo

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Dany és Theo Empty
TémanyitásTárgy: Dany és Theo   Dany és Theo EmptyHétf. 27 Május 2013, 01:42

Meg kell mondanom, nem vagyok egyáltalán elragadtatva, hogy az az átkozott boszorkány ilyen csúnyán rámszállt. Eddig sohasem volt bajom az öltözködéssel. Betartottam a hétköznapi, az órák alatti és az ünnepi dresscode-okat öt hosszú éven keresztül, és amikor egy kis szabadságra vágynék, rögtön a nyakamra lépnek. Ők is elhihetik, hogy nem jószántamból járok lyukas szegélyű talárban, és nem a hecc kedvéért ültem be a tegnapi kórus főpróbára bőrdzsekiben. Egyszerűen csak ez volt kéznél, mert az garbóm már annyira elrongyolódott, hogy közröhely tárgya lennék, ha abban jelennék meg. Bár McGalaony szerint így is az voltam. Érdekes, a negyedéves hugrabugos lányok ott az első sorban egészen más véleményen voltak. Figyeltem, ahogy még a térdük is megremeg ahogy elhaladtam mellettük. Szó mi szó, ez az új, hanyagabb külső valamiért jobban bejön a lányoknak. Ha én ezt előbb tudtam volna, kitagadtattam volna magam. De most már úgy is mindegy.

A lényeg az, hogy az öreg boszorka adott egy marék galleont az iskola kasszájából, hogy vegyek magamnak egy új fellépő öltözetet. Természetesen a büszkeségemen ennél nagyobb csorba nem is eshetett volna. Visszautasítottam a pénzt, másnap reggel mégis ott volt az ágyam mellett. Azok a nyomorék kis mitugrász manók nyilván becsempészték. Meg meg is bűvölhették valamivel, mert bárhová is mentem ma, mindig ott gurultak előttem, aztán reggelinél belemásztak a zsebembe és annyira súlyosak voltak, hogy lépni is alig bírtam tőlük.

Nem maradt más választásom, mint lejönni Roxmortsba a többi diákkal, igaz a súlyos pénzérmék miatt csak jóval később értem le, és egyből az Aranytalárba vezetett az utam. Útközben azonban kisütöttem a tökéletes tervet: megvenni a legolcsóbb talárt, és a maradék pénzt elinni a Szárnyas Vadkanban. Ezennel is köszönöm a szíves hozzájárulást az igazgatóságtól.

Ezért van az, hogy a talárszabász legnagyobb meglepetésére a korábbi évektől eltérően nem saját méretekre szabott ruhát kérek magamnak, hanem az előre elkészítettek között válogatok, és keresem ott is a legalacsonyabb árkategóriájúakat, hogy minél több pénzem maradjon a bosszú-dorbézolásra.
A kínálat így már eléggé szűkre szabott, így pár perc csöndes morfondírozás után meg is indulok két vállfával a próbafülke felé, “legnagyobb” örömömre azonban az foglalt. Az elején persze türelmes vagyok, de amikor már több, mint tizenöt percet vársz egy a cipők alapján nőnek saccolt egyedre, te is kijönnél a béketűrésből.

- Khm.. elnézés.. lehetne kicsit gyorsabban? - ütök meg kezdésnek egy barátságos hangot, de amikor nem érkezik válasz, úgy döntök, megsűrgetem kicsit a folyamatot, és résnyire elhúzom a függönyt, aztán bedugom rajta a fejem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Dany és Theo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dany és Theo   Dany és Theo EmptyPént. 31 Május 2013, 17:51

Egészen addig, amíg ide nem kerültem, nem volt ilyen borzalmas az öltözködési stílusom. Mondjuk, belátom nem is volt senki aki rám erőltetett volna bármiféle ruhadarabot. Anyám egy ideig - pontosan öt éves koromig - rángatta rám a lila, rózsaszín, piros szoknyákat, kezeslábasokat, blúzokat, mígnem megbosszulván a tettét, sorra lyukasztgattam, koszoltam, gyűrtem el az összeset. Majd mikor megelégelte mindezt, levette a kezét rólam és az azt követő években, igaz rettenetes szemöldökráncolások közepette, de elviselte a fiús öltözködésemet. Habár ennél a talárnál el nem tudtam képzelni fertelmesebbet. Elől lógott, hátul terítőfazonra volt hagyva, mintha csak direkt kínoznának minket vele. A diákok közötti társadalmi különbségek ilyen öltözékben aztán nem buknak ki. Már vagy félórája bent voltam az öltözőfülkében és csak bámultam magam a tükörben. Nem igazán tudtam, hogy mit kezdjek ezzel? Naphosszat ebben mászkálni nem lesz épp kellemes élmény. Lemondhatok a farmerről és a kényelmes fekete toppjaimról, helyette nyakkendőben és szoknyában parádézhatok. Egyre nehezebben viseltem az itteni szokásokat, a tekintetek keresztűzét. A varázsigék megtanulhatatlanságát. És a tényt, hogy mindenkinek csalódást okozok. Nem voltam idevaló. Egyszerűen nem volt bennem mágia. Eltévesztették. Téves riasztás! Tessék visszaengedni a munkahelyemre, hadd fejezzem be az utolsó évemet a gimiben, majd jelentkezhessek bölcsészkarra, írhassak a londoni újságba és hadd vehessek végre magamnak egy kutyát, aki úgy fogad el ahogy vagyok. Kihagytam volna a legendás hímnemű egyedet, aki fehér lovon érkezik? Nem csoda, erről a luxusról egészen kiskoromban lemondtam.
- Aranyom, kész vagy már? Nem jön föl? Hozhatok nagyobb méretet - Kintről a boltvezető hangját hallottam. Mindennemű gúny vagy türelmetlenség nélkül mondta ezeket, én mégis rosszul éreztem magamat. Lassan háromnegyed órája ácsorogtam, egymás után vettem le a talárokat, félredobva, remélve, hogy a következőben nem fogok úgy festeni, mint egy apácajelölt, a sor pedig egyre hosszabb lett a fülke előtt.
- A mérettel nincs semmi baj - csak velem. - mindjárt kész vagyok.
- Csináld csak. - Ahha, persze. Azért szólt be, mert annyira ráérek.. De egy rosszindulatú dög vagyok! Talán csak az írás hiányzott annyira. Hogy őszinte legyek nem is mertem írni minderről. Nem igazán döntöttem akkor még el, hogy ez a valóság-e vagy sem. Féltem, ha leírom, végérvényes bizonyíték lesz arról, hogy itt vagyok, ami ugyebár szöges ellentétet képez a ténnyel, hogy nincs bennem semmi varázslatos.
Okééé, döntöttem. Megveszem az egyszerű feketét, amiben hátulról és elölről is úgy festek, mint a nagyanyám. Remek! Lehámoztam magamról, ami tekintetbe véve a furcsa cipzározást, gombokat, nehezebben ment, mint felvenni. Lassan húztam le a vállamról, nehogy beleakadjon a melltartómba (az kellett volna még, hogy elszakítsam az anyagot), majd a mellemről, le óvatosan a csípőmön, majd a lábaimat szabadítottam ki. Ott álltam egy szál fehérneműben; a talárt magam elé tartottam, aztán igyekeztem szépen összehajtogatni a többi mellé. Akkor hallottam meg egy férfihangot a hátam mögül. Sürgető volt, mondhatni undok.
- Csak egy perc - majd találkozott vele a tekintetem a tükörben. Pimasz vigyorától, ahogy végisiklott pillantása majdnem meztelen testemen, összerázkódtam. - Mégis, mi a francot képzelsz magadról?! - magam elé kaptam a pólómat, egy pillanat alatt felrángattam magamra és a farmerzsebemben lévő pálcáért nyúltam. Sejtelmem sincs miért hittem, hogy használni is képes leszek. Rászegeztem és a fogaim közül préseltem a szavakat; mintha csak maguktól buktak volna ki belőlem. - Locomotor! - a srác felröppent a levegőbe és lábánál fogva szegeződött a plafonhoz. Élvezettel néztem végig és legbelül mély elégedettséget éreztem. Felvettem a nadrágomat, majd míg a kasszás leszámolta mennyi lesz a talár odamentem a hozzá. Mindez egy perc alatt történt, a srác tán' még fel sem ocsúdott. Megragadtam az állát, egészen közel hajoltam. A leheletén még éreztem a dohány és a mentol keverékét, talán egy kevés sört is. - Kezdő vagyok, de nem hülye. Tanulj meg kopogni. - Tudtam, hogy a fiú, ha akart volna azonnal lejön, de még nem tette. Míg odaadtam a galleont, nem mertem hátranézni. Biztos voltam benne, hogy lejött már és arra vár, hogy szembenézzek vele. Úristen, mi a jóegemet csináltam és legfőképpen hogyan? Nem, az nem lehet. Ilyen nincs. Nem lépek a főszereplői körbe. Nem nekem való. Én történeteket írok és boldog vagyok, ha storyfabrikáló ujjaim elégedettséggel szelik a klaviatúrát. Mi ütött belém? És az a varázsige? Lehet mégis jó valamire az a bűbájtan óra...
Vissza az elejére Go down
 
Dany és Theo
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lily és Dany
» Harry § Dany
» Hiszits Myrtle WC-je → Dany and Jenna
» Theo & Laurie 1997. augusztusán, London majd Edinburgh
» Dylan & Theo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: