KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Aurora Sinistra
Asztronómia tanár/Animágus
Aurora Sinistra


* : Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Tumblr_mza6w41x0I1svm0m9o5_250
Hozzászólások : 120
Vér : Halfblood
Iskolai ház : Ex-Ravenclaw
Tartózkodási hely: : Roxfort or London
Kirendelt pár : It's really... complicated
Avataralany : Lara Pulver
¥ : Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Tumblr_n1bb2fKjkn1r1o0x3o1_400

Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed   Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed EmptyVas. 16 Feb. 2014, 13:27




Gavin & Aurora

Let me kiss you deeply & see if I can take your breath away.


Szavaira elmosolyodok.
- Vigyáztam rá - csukom össze a könyvet, és fektetem a székre, amit a kád mellé helyeztem előzőleg. Tényleg vigyáztam a könyvre, mintha csak a sajátom lenne. A habokat nézem, lesütöm a szememet, mert nem tudok mit mondani. Pedig olyan sok minden jár a fejemben, annyi kimondatlan szó kergeti egymást, a szívem úgy reszket, mint egy kismadár. Maradnék, de tudom, hogy nem lehet. Tudom, hogy mennem kell, hogy nem tehetem ezt vele, nem tehetem ugyanazt, mint Siriusszal. Nem. Az nem lenne sem etikus, sem emberi. Valamelyikünk rövid időn belül lelépne, és ebből nem lesz semmi jó. Csak szenvedés. Valaki majd többet akar, valaki majd többen bízik, többet lát majd a dologba, mint ami valójában lenne. Mi csak... én játszok. Ezzel nyugtatom- és hitegetem magam. Játékos vagyok, érzelmi téren soha, soha nem fogok felnőni. Örökké botladozok majd, és nem hagyhatom, hogy ennek más is áldozatává váljon.
Az előbb azt gondoltam, hogy mi. Nincs mi, csak ő van és én. Két ember, akik jól érezték magukat, egymás társaságában, felnőttesen szórakoztak, érezték jól magukat, és... ennyi. Még, ha többet is éreznék, még, ha többet is látnék bele, el kell vágnom a kötelékeket - mert igen, ennyitől is kialakulnak -, mielőtt még túl szorosra fonódnának.
Ehhez értek, ez megy, ebben jó vagyok.
- Nézd, én... én nagyon, nagyon jól éreztem magam veled. Tényleg - fogom meg a kád peremét, és nézek fel a férfire - Azt kívánom, bár más lennék, bár jobb ember lehetnék - vallom be. Megtehetem, hiszen az intimitás határait már az éjszaka átléptük, nem is egyszer.
Felállok a kádban, mire kövér cseppek gördülnek le, szép ívű testemen, majd törölközőt tekerek magam köré, hogy a férfi előtt állhassak. Felnézek rá, egyenesen a szemébe, és esküszöm, olyan nagyon, nagyon szívesen megcsókolnám... ehelyett csak elmosolyodok.
- Nem vagyunk szentek, és ezt te is tudod. Csalódás lesz a vége, egyszerűen nem működne - elegánsan vonok vállat, döntöm kissé oldalra a fejemet.
Aztán ellépek mellette, a ruháimért megyek, és gyorsan felöltözök. Nem akarok erről tovább beszélni, ezért elterelem a témát.
- A Nagy Gatsby-t pedig majd odaadom - mosolygok, miközben iszonyúan próbálok annak a boldog embernek tűnni, aki lenni akarok. - Tényleg tetszeni fog - mondom még egyszer, aztán egy hosszú pillantást vetek rá. Végigmérem. Nem gondoltam volna, hogy nehéz lesz elmennem innen. Pedig az.
Menni készülök, már nyúlok a kilincsért, de megállok a mozdulatban, visszapillantok vállam fölött, Gavinra nézek, elmosolyodok, gyors léptekkel visszamegyek hozzá, csókot lehelek ajkára, s csak aztán hagyom el a szobát.
A toronyszobám felé menet jut eszembe, hogy a sötétkék köves, ezüstfoglalatos fülbevalómat ott felejtettem. Még egy ok, hogy visszamenjek.
Haza?
Talán.

A gondolatra önkéntelenül is elmosolyodok.

Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Tumblr_n0x5i9DIyN1s4abeqo2_250


'I wish, I would be another person...'

MUSIC: Let her go | NOTE: Let me go, and I'll come back home. | WORDS: 428
Vissza az elejére Go down
Gavin Guile
Auror/Tanársegéd/Animágus
Gavin Guile


Hozzászólások : 54
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Auror, Tanársegéd, Animágus
Kirendelt pár : Calliope C. Caillebotte
Avataralany : Roo Panes

Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Empty
TémanyitásTárgy: Aurora & Gavin   Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed EmptySzomb. 15 Feb. 2014, 11:10

Ha elmegy... Nem megy...
Időbe telik, mire megnyugszom. Elaludt, és ennek nagyon örülök. Mert ha itt hagyott volna... Sosem éreztem még ilyen erős késztetést arra, hogy véget vessek valaminek. Jelen helyzetben az életemnek.

Mi van!?

Nem értem magamat. Miért lennék öngyilkos? Mert itt hagy? Hiszen máskor is lesz ilyen!

Lesz ilyen máskor is?

Rémület jár át, és halkan nevetni kezdek saját magamon. Hogy ennyire kicsinyes, és balga legyek! Évek óta ezt csinálom, és eltekintve pár kivételes alkalomtól eddig mindig én 'szöktem meg'. Most miért lenne nehéz, ha ez megtörténne fordítva?

Sokáig rágódom még az érzéseimen, de a fáradtság elnyom. Egy szint után már nem számolja az ember, hogy hanyadjára van meg egy alkalommal a társa, és mi már elég szép számnál jártunk...
Mi. Ezt a szót nem szeretem, nem használtam már régóta abban az értelmében...

Ez a nő elveszi az eszem!- ez az utolsó gondolatom, mielőtt mély álomba merülök.

xXx

- Gavin! - szól a kísérteties hang, és menyasszonyom látom véres esküvői ruhájában. Csak áll egy kiszögellés végén, és lenéz a mélybe. Ordítani akarok, tenni valamit, de mozdulni sem bírok. Karris leugrik, és pedig a kétségbeeséstől megőrülök. Egy óriási üstben vagyok, és Halálfalók járnak rítustáncot körülöttem. Az emberekből dementorok lesznek, és közelednek... közelednek... Sikoly, vér...

Hihetetlen sebességgel ülök fel, és veszem kézbe a pálcám. Idegszálaim pattanásig feszülnek, és nem sokon múlik, hogy ne robbantsam szét a velem szemben lévő falat.

Körbenézek, és egy pillanatra megáll a szívem: Aurora eltűnt. Hát elment... Mély, nyomasztó, fullasztó szomorúság lesz rajtam úrrá, amit már megint nem tudok hová tenni.

Felállok, és kómásan elindulok a fürdőszoba felé. Hogyan is hihettem, hogy marad reggelre? Akkor lenne a dolognak jelentése. Így azonban... Semmi. Csak egy a sok közül.

Ha egy kicsit is több eszem van, és körülnézek; láthattam volna, hogy nem ment el. Így azonban mikor megpillantom őt, elkerekednek a szemeim. A mindig, minden körülmény között is tökéletes pókerarcomnak annyi.
- Jó reggelt! - köszönök a boldogságtól részegen. Annyi mindent akarok mondani, de annyira nem sikerül semmi sem. És valamiért ettől jó kedvem lesz. Gyorsan rendezem vonásaimat, és felveszem a szokásos csibészes én-vagyok-a-legjobb-legény-a-környéken arckifejezésemet.

Ekkor, mintha csak szándékosan tenné, jön a 'Zavarba ejtés II.'. A kezében az Üvöltő szeleket tartja. Ott a könyv, a Könyv, ami...
Sosem olvastam el, és sosem fogom elolvasni. Karrisé volt, imádta, szerette. Mindig magamnál tartom, de sosem fogom elolvasni. Egyszerűen nem ment, nem megy, és nem fog menni sohasem.

Kissé zavartan elmosolyodom. - Találhatsz érdekes dolgokat - mondom sejtelmesen. Igen, ez így jó. Nem szeretek gyengének, kicsinek, és balgának mutatkozni egy nő előtt sem.
Vissza az elejére Go down
Aurora Sinistra
Asztronómia tanár/Animágus
Aurora Sinistra


* : Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Tumblr_mza6w41x0I1svm0m9o5_250
Hozzászólások : 120
Vér : Halfblood
Iskolai ház : Ex-Ravenclaw
Tartózkodási hely: : Roxfort or London
Kirendelt pár : It's really... complicated
Avataralany : Lara Pulver
¥ : Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Tumblr_n1bb2fKjkn1r1o0x3o1_400

Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed   Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed EmptyHétf. 10 Feb. 2014, 21:25




Gavin & Aurora

Let me kiss you deeply & see if I can take your breath away.


Sóhaj szalad ki ajkaim keskeny résén, amikor belém hatol. Vállát fogom, egy pillanatra lehunyom szememet, úgy élvezem a dolgot. Ajkam mosolyra görbül, nyakára simítom hideg tenyeremet, és viszonzom a csókokat, melyekkel elhalmoz. Lábamat végighúzom az övén, miközben kezem bejárja a még ismeretlen testet. Ujjaim oldalán szaladnak végig, majd fel a hátán. Érzem a sebhelyet, ahol kicsit elidőzök, aztán továbbállok. Hajába túrok, arcán végigsimítok, hagyom, hogy csókot leheljen kezeimre, aztán, ahogy közelebb hajol, nyakát és kulcscsontját borítom be édes csókokkal. Gyengéd vagyok. Ritkán vagyok gyengéd. Én erőteljes vagyok, mindent elsöprő hurrikán, szeretek fájdalmat okozni, szeretek uralkodni, de itt és most... jó érzéssel tölt el, ahogy Gavin teste az enyémhez préselődik, a puha matracba süppesztve.
Nem tudom, hogy mennyi ideig tartott. Az első. Nem kellett sokáig kérlelnem egy második-, és egy harmadik menetért. Istenem, elvesztem. Azt sem tudom, mire gondoltam közben. Talán semmire. Talán mindenre. Talán csak érezni akartam valami emberit, oly' sok idő után.
Teljesen kimerültünk. Lök rajtam még egyet. És még egyet. Testem kecses ívbe feszül, ahogy nyögéseink keverednek az eső hangjaival amint a kövér cseppek mossák a kastély falait, keverednek egymással, a gyönyör trilláit játszva. Mellkasom hevesen emelkedik, és süllyed, Gavin szemébe nézek, a csúcs előtt. Még egyet lök rajtam, így kerültem az örömmámor hegyének csúcsára, egy kiszögellésére, és ezzel az egy lökéssel a mélybe sodort. Zuhanok, közben felnyögök. Hangom a fülemben visszhangzik. Olyan, mint egy katedrális: fény, színek, zengő hangok. Ez a zuhanás nem félelmetes. Puhán térek vissza a jelenbe, úgy hullok vissza a pillanatba, mint egy toll.
Gavin magához von, hagyom. De agyam fogaskerekei kattognak. Lehet, hogy nem lenne jó ötlet itt töltenem az éjszakát - fut át az agyamon. Testemmel felé fordulok, arcom a plafon felé néz, tekintetem a semmibe mered, a repedést nézem, ami végigkarcolja a festéket, de mosolygok.
Fáradt vagyok. Vissza kell mennem a toronyszobába, ahová örök rabságra ítéltem magam. Nem kell sárkány, hogy megvédjen, hogy kint tartsa a hercegeket; magam választottam ezt, mindenkit távol tartok magamtól. Biztosan nem vagyok hercegnő.
Összefonja ujjainkat. Ideje mennem. Későn szólalok meg, egy ideig nézem, csak úgy, mint ahogy ő nézett engem, tegnap este. Némán, szótlanul, vágyakozva, szenvedéllyel.
- Figyelj... - suttogom - Én azt hiszem... nekem most... - nyelek egyet, lehunyom a szememet, melyet mintha ólom húzna. - Mennem kellene - mondom végül, de késő. Alig suttogok el egy viszlát-ot, és már mély, álomtalan álomba merülök Gavin karjai közt. Nem így akartam, én tényleg nem, de így jött ki.

Valamikor hajnalban kelek fel. A férfi bal lába az én két lábam között, jobbja a balomon. Bal karja a fejem alatt, a jobbal magához ölel, arcomat nyakába fúrom. Már nem esik. A hajnal első sugarai aranyszínűre festik a szoba falát az ágy fölött. Csönd van. Szombaton hajnalban mindig csönd van, mindenki pihen. Nekem is pihennem kellene, de ehelyett óvatos mozdulattal kibontakozom öleléséből. Összeszedem a ruháimat a földről, és a kanapéra dobok mindent, egy kupacba. Az íróasztalról felveszek egy regényt, el sem olvasom a címét, csak megfogom a sötét borítójú könyvet, és a nem túl nagy fürdőszobába megyek. Megtöltöm a kádat vízzel, majd elmerülök a kellemes melegben. Nyugalomra és magányra van szükségem. Át akarom gondolni a dolgokat. Én... soha, soha nem voltam biztos magamban, érzelmi téren. Ilyen esetekben mindig elvesztem a lábam alól a talajt, s ha mégsem, nem mozgok biztosan a szeretet és a szerelem ingoványos földjén.
Belelapozok a könyvbe, mugli könyv. Az Üvöltő szelek.
Hirtelen nyílik az ajtó, mely kilincsét Gavin szorítja.
Elmosolyodok.
- Jó reggelt - látom az arcán, hogy nem számított rám a fürdőjében. Nem számított rám a szobájában. De itt vagyok; amíg befejezem a fürdést, legalábbis. - Nem gondoltam, hogy ilyesmit találok itt - bökök állammal a könyvre.

Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Tumblr_n06k4aWzLw1rngvblo4_250

MUSIC: Never let me go! | NOTE: I found the place to rest my head. | WORDS: 585
Vissza az elejére Go down
Gavin Guile
Auror/Tanársegéd/Animágus
Gavin Guile


Hozzászólások : 54
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Auror, Tanársegéd, Animágus
Kirendelt pár : Calliope C. Caillebotte
Avataralany : Roo Panes

Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Empty
TémanyitásTárgy: Aurora & Gavin   Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed EmptyCsüt. 06 Feb. 2014, 19:51

Haza értem. Karris óta Aurora az első nő, aki mellett el tudnám képzelni az életemet. Akivel a szex nem csak szex. Annál ezerszer több. Még arrébb van az, hogy tényleg igazi szex legyen ebből... Percek kérdése. De én már ezt is kimondhatatlanul élvezem.

A nő szemében csak az őrült vágyat látom, pontosan úgy, mint régen menyasszonyoméban. Engem akar, a testemet, velem akar egyesülni; testileg-lelkileg egyaránt. Ott van a mozdulatokban a vadság, amely emberivé, és élővé teszi az egészet; és a finomság, ami miatt a vadság és a vágy elviselhető, jó.

Levetkőztetem teljesen, miközben ő ugyanezt teszi velem. A gyertyák gyér fényében a sebhelyei kimondottan különlegesnek, egyedinek, szépnek látszanak. Élvezettel simítok végig rajtuk, miközben én kerülök felülre.

Férfiasságom már a kőnél is keményebben feszül; mindketten érezzük: most. Most van az a pont. Most jön a legjava. Könnyedén siklok be a nő testébe, majd kiszalad a számon egy halk sóhaj. Élvezettel... Csak előre és hátra... Csak előre és hátra... Csak elő...

Hazudnék magamnak, hogyha nem vallanám be tudatom legbelsőbb zugaiban: így nőt még életemben nem kívántam soha. Tényleg soha, még Karrist sem. Vele hamar megvolt, aztán sokáig ugyanolyan jó volt. De mióta eltűnt... A tűz először most ért el újra. A lángolás, mely vagy jön belülről, vagy egyszerűen nincs. Erre nincs semmilyen bűbáj, vagy varázsige.

El sem tudom képzelni, hogy mennyi ideig csináljuk, hogy mennyi ideig vagyok benne. Én mindig vigyázok: még időben kijövök onnan... Nem szeretnék a jövőben kellemetlenségeket, senkivel, semmi esetre sem.

Egész éjjel 'megakad' a bakerit a lejátszón. Újra be, és ki... Be, és ki... Be... Végül a kimerültségtől már csak fekszünk egymás mellett zihálva. Aurora feje a bal karomra hajtva pihen, jobbom a mellétől a combjáig az oldalát simogatja. Olyan jó így! Ez az érzés, a nyugalom, a tudata annak, hogy a melletted lévő ember vágyik rád- még ha nem szeret, akkor is... Elképzelhetetlen. Haza értem.
Vissza az elejére Go down
Aurora Sinistra
Asztronómia tanár/Animágus
Aurora Sinistra


* : Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Tumblr_mza6w41x0I1svm0m9o5_250
Hozzászólások : 120
Vér : Halfblood
Iskolai ház : Ex-Ravenclaw
Tartózkodási hely: : Roxfort or London
Kirendelt pár : It's really... complicated
Avataralany : Lara Pulver
¥ : Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Tumblr_n1bb2fKjkn1r1o0x3o1_400

Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed   Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed EmptyHétf. 03 Feb. 2014, 21:35




Gavin & Aurora

Let me kiss you deeply & see if I can take your breath away.


Belemosolygok a csókba, mivel érzem, hogy élvezi a dolgot. Érzem a nadrágján keresztül, érzem ajkain, azon, ahogy a levegőt veszi. Egy röpke másodpercre, mintha elkalandozott volna, mintha nem itt lenne. Tényleg nem tart tovább egyetlen másodpercnél, újra finoman kényezteti ajkaimat mézédes csókokkal, melyek hatására csak jobban hozzá simulok. Érzem, ahogy bordáim és csípőcsontjaim testének feszülnek. Hát igen... a stressz megteszi a hatását; eléggé le vagyok fogyva. Ez persze nem akadályoz meg abban, hogy csókokkal halmozzam el, hogy körmeimet finoman vállába vájjam, és nyakába leheljek apró puszikat. Hajam függönyként omlik ránk, kizárva azt a kevés fényt, ami a szobában uralkodik.
Ahogy kezei a bordáimra vándorolnak, izmaimat megfeszítem, s ahogy felemel, belé kapaszkodok, lábaimmal derekát fonom körbe, kezeimmel izmos vállait. Nem hanyagolom száját sem, olykor tekintetét keresem, néha el-elmélyedek a barna szempárban, melyekben szenvedélyes tűz ég. Vajon az én tekintetem milyen? Hidegen szikrázik a tompa gyertyafényben? Avagy kéjesen csillan meg olykor? Nem tudom. És talán nem is érdekel, itt és most nem. Azért abban bízok, hogy nem árulnak el rólam sok mindent. Nem szeretném, ha ez így lenne. Elég, ha csak a vágyódást látja kék íriszeimben, és minden más a jégpáncél mögött maradna.
A puha ágyon fekve hagyom, hogy lehúzza rólam a farmert, közben szemébe nézek, mosoly játszik ajkam szegletében, fekete hajam puhán terül szét az ágyon.
A fekete, csipkés fehérneműben térdelek fel az ágyon, Gavin vállaira fektetem hideg tenyeremet, fagyos ujjaimmal libabőrt édesgetve a férfi bőrére, végighúzom izmos karjain ujjbegyeimet, le, aztán fel, majd végig mellkasán. Izmok rajzolódnak ki, meglehetősen élesen, felsőtestén és hasán. Minden egyes millimétert bejárok fürkésző ujjaimmal, cirógatom és édesgetem, olykor finoman végigkarcolom a férfi bőrét vörösre festett körmeimmel. Végül a nadrág szélén állapodok meg, kigombolom, és lecsúsztatom a lábain, combját végig cirógatom.
Ahogy mellém fekszik, rögtön meg is ragadja a csuklómat és szelíd erőszakkal magához von. Rövid ideig a szemébe nézek, próbálom elkapni a pillanatot és megőrizni. Rettegek tőle, hogy egyszer ő is csak egy arc lesz a tömegből, egy ismeretlen valaki, akinek még csak a nevére sem fogok emlékezni. Végigsimítok mutatóujjammal arccsontján, egészen álla vonaláig és fürkészőn nézem. Meg akarom jegyezni.
Hagyom, hogy ez a pillanat beívódjon fagyos, sötét lelkembe, hogy aztán nyugodtan csókolhassam ajkát, csípőjén ülve, testéhez simulva.

MUSIC: Bájoló | NOTE: Close your eyes, feel me... breath me in... | WORDS: 363
Vissza az elejére Go down
Gavin Guile
Auror/Tanársegéd/Animágus
Gavin Guile


Hozzászólások : 54
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Auror, Tanársegéd, Animágus
Kirendelt pár : Calliope C. Caillebotte
Avataralany : Roo Panes

Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Empty
TémanyitásTárgy: Aurora & Gavin   Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed EmptyHétf. 03 Feb. 2014, 19:20

Én nem túlzok. Most tényleg nem. Az utóbbi két évben elég sokat voltam nővel, de egyiket sem élveztem úgy, mint ezt. És ez még el sem kezdődött. Ezen nagyon meglepődök.

Nem értem magamat. Az eszem tiltakozik teljes erejéből az ellen, hogy beleszeressek bárkibe is, vagy hogy felületes ismertséget és ivócimborát túlhaladó emberi kapcsolatra tegyek szert. Nem akarok elveszíteni senkit sem.

Gyenge!

A szó végighasít elmémen, és átjárja az egész testem. Tudom, hogy igaz. Hogy igazából tényleg gyenge vagyok. Egy semmirekellő, szánalmas nyomorult. A legjobb metafora rám az alma, ami kívül fényes, de belül rohad, és férgek eszik. Valahogy így nézhetek ki...

De azok kívül, hogy gyenge vagyok, nem kis mértékű idiotizmust is tanúsítok. Egy istennő ül a kanapém sarkában, az én agyamon pedig egy csomó hülyeség fut át.

Visszaterelem a tudatomat Aurorához, remélem, hogy nem vette észre a másodperces kiesést. Kérdésemre választ kapok, így félelem nélkül- hogy esetleg fájdalmat okozok- kezdem el végigcsókolni.

Mire az ajkáig érek érzem, hogy ő is ég a vágytól. Hevesen, vadul visszacsókol, én pedig beletúrok a fényes, puha hajába... Hirtelen, erőszakos, ám gyengéd mozdulattal hanyatt dönt, átfonja rajtam combját, és ő kerekedik felülre.

Érzéssel csókol, és teste hozzá préselődik. Kezeimmel felnyúlok, és bordáinál fogom meg gyengéden. Felkapom, mintha csak egy baba lenne, és magamhoz szorítva átslisszolok az ágyhoz. A száját közben nem tévesztem el...

Óvatosan leteszem a fehér lepedőre, és levetkeztetem. Kivillan a fekete csipke, és nadrágom anyaga már tényleg kezdi megadni magát. A földre dobom a kezemben lévő puha anyagot, és hagyom neki, hadd szabadítson meg ő a nadrágomtól... Ahogy hozzám ér... Egész testemben beleremegek.

Lerúgom a bokámról a farmert, és mellé gördülök. Magamra húzom, és nem engedem el többé.
Vissza az elejére Go down
Aurora Sinistra
Asztronómia tanár/Animágus
Aurora Sinistra


* : Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Tumblr_mza6w41x0I1svm0m9o5_250
Hozzászólások : 120
Vér : Halfblood
Iskolai ház : Ex-Ravenclaw
Tartózkodási hely: : Roxfort or London
Kirendelt pár : It's really... complicated
Avataralany : Lara Pulver
¥ : Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Tumblr_n1bb2fKjkn1r1o0x3o1_400

Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed   Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed EmptyHétf. 03 Feb. 2014, 18:53




Gavin & Aurora

Let me kiss you deeply & see if I can take your breath away.


Látom arcán, hogy nagyon nem örül neki, hogy leállítom. Muszáj. Fel akarom készíteni. Ha ki akar dobni, dobjon ki most. Ha meglátom a pillantásában a viszolygást, magam megyek. Ujjaim kissé reszketnek, ahogy az apró gombokhoz érek, a sorukat nézem, nem Gavint. A blúz finom anyaga végigsimítja puha bőrömet, ahogy lecsúszik a vállamról a könnyű ruhadarab. Továbbra sem nézek a férfire, de amikor már túl régóta van csöndben, hangom fagyosan és élesen hasít a csöndbe - pedig nem kiabálok.
Istenem, miért teszi ezt, miért kell így forgatnia a nevemet, miért kell így kiejtenie, miért? Annyira kellemes és annyira hívogató és csábító. Ezen gondolatok ellenére feszült figyelemmel, szikrázó tekintettel várom a reakcióját. Már azon vagyok, hogy visszahúzom a blúzt, és elhagyom a helyiséget, mielőtt bármit is mondhatna, de aztán türelmesen várok, csöndben, mint egy zsákmányra leső nagymacska.
Szavai meglepnek. Elmosolyodok, miközben a nyakamban függő, ezüst lánccal babrálok, melynek apró medáljába a hetest gravíroztattam, még Londonban. A szerencseszámom, és valaki azt mondta, 'Aurora, a hetes te vagy, illik hozzád' - Lorraine barátnőm és kollegám már csak tudja, lévén számmisztikát oktat.
- Ne túlozz - ismétlem önmagamat, miközben lesütöm a szememet, és halovány mosolyra görbül ajkam. Nagyon nem vagyok tökéletes. Tökéletes káosz, sötétség, fagyos hideg, zord tél, tökéletlenség igen; ez mind én vagyok. A tökély távol áll tőlem. Nem hiszem el, hogy bárki, akárki ölne értem, félnap ismertség után. Nem... ilyen csak a tündérmesékben fordulhat elő. És Gavin biztosan nem béka, én pedig nem vagyok hercegnő. Meg különben is... ölni? Értem? Eléggé nevetséges gondolat.
A férfi mozdulatára felkapom fejemet, tekintetemmel a hátat fürkészem, melyen régi sebhely fut végig. Nem is fut, egyenesen a hátába váj, mélyen, durván és erőszakosan. Régi, és beforrott, de mély emlékek és gyötrelmek húzódnak végig a húson. Nem kell kérdeznem, és nem kell mondania. Tudom. Érzem.
Nem értek az emberekhez. Nem tudom, mit mondjak. Az én apám soha nem lett volna képes erre. Az ő szeme fénye voltam, az egyetlen lánya, a mindene. Nem tudom átérezni a fájdalmat, amit egy szülő okozott a gyerekének. A kicsi-Gavinnak. Nem is akarom elképzelni. Tény, hogy nem szeretem a gyerekeket, de gyűlölöm, ha egy szülő úgy bánik a gyerekével, ahogy az nem érdemli meg. A gyerekeket tanítani kell, tudniuk kell, hogy mi a jó és mi a rossz, de semmiképp sem ilyen áron, nem ilyen módszerekkel kell elérni, hogy okuljon.
Éppen próbálom megtörni a csendet, hogy visszatérjünk oda, ahonnan kiszakítottam magunkat.
Gavin érintésére kissé összerezzenek. Nem azért, mert fáj, hanem mert a rossz emlékek még bennem élnek, ez ellen nem tehetek semmit. Kérdésére megingatom a fejem.
- Nem - suttogom, majd ajka hozzá ér a testemhez. Ahogy egyre intenzívebben csókol, puha csókjait szétszórja a testemen, rajtam is eluralkodik a vágy. Átkarolom jobbommal a nyakát, tarkóját simítom, majd hajába túrok, balom vállán pihen.
Ahogy arca az enyémnek simul, kissé felé fordítom arcomat, hogy én is elhalmozhassam apró, finom puszikkal, majd ajkunk összeér, és heves csók lesz belőle.
Egyetlen gyors, ám kecses mozdulattal kerekedek fölé, behajlított lábakkal térdelek a kanapén, testemet az övének préselve csókolom ajkait.
Istenem, annyira nagyon kívánom...

MUSIC: Bájoló | NOTE: Close your eyes, feel me... breath me in... | WORDS: 489
Vissza az elejére Go down
Gavin Guile
Auror/Tanársegéd/Animágus
Gavin Guile


Hozzászólások : 54
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Auror, Tanársegéd, Animágus
Kirendelt pár : Calliope C. Caillebotte
Avataralany : Roo Panes

Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Empty
TémanyitásTárgy: Aurora & Gavin   Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed EmptyVas. 02 Feb. 2014, 22:08

Már mindkét kezem a blúza alatt taperol, és egyik ujjam hegye egy... talán heghez? ér hozzá. Nem érdekel a dolog, továbbsiklok rajta, de ő megállít. Neeee! Majdnem hangosan is könyörögni kezdek. Annyira szeretnélek...

Leveti a blúzát, így láthatóvá válik a heg, amihez hozzáértek. Pontosabban a hegek. Végigfutnak az egész oldalán. Szemem csak azért bámulja, és kicsit elbambulok. Nem borzaszt el a látvány, sőt! Örömmel tölt el. Ez beteg dolog.

Felcsattan, és hideg kék szemeibe nézek. - Aurora... - kezdem halkan. Élvezettel ejtem ki a nevét. - Fogalmam sincs, hogy ki tette ezt veled, és miért. Most azonnal megölném. Így is pont olyan tökéletes vagy - teszem hozzá, majd kigombolom az ingemet. Felállok, és hátat fordítok neki. Nekem is van egy hegem, amitől a legtöbb nő 'Jujj, de kemény vagy!' módon szokott elalélni. Tapintással alig érzékelhető, de ronda. Végigfut az egész hátamon, kettészeli azt. Visszaülök a nő mellé, és a szemébe nézek - Apám. Még kicsit voltam, és nem mást tettem, mint ő akart... - nem tudom mit mondjak még. Én az előző pillanatot akarom visszahozni!

Sajnos az a pillanat már elment. De... A nő oldalához nyúlok, és ujjbegyemmel óvatosan végigsimítok a legnagyobbon. - Fáj? - kérdezem, mire egy alig látható nemet int. Lehajolok, és apró csókokkal haladok felfelé az oldalán. Fekete csipkés melltartójának pántját átugrom, és a nyaka következik. Újra beindul bennem a vágy, és az előzőnél sokkal nagyobb hatásfokkal vetem bele magam.

Ajkaim visszatérnek az arcához, és újra heves csókolózás lesz a vége. Érzem, hogy akarja, de még mennyire! És egyre inkább veti le a gátlásait, egyre lazábban, és lazábban teszi... Szegény nadrágom anyaga feszes, mint... erre nincs jó példa.
Vissza az elejére Go down
Aurora Sinistra
Asztronómia tanár/Animágus
Aurora Sinistra


* : Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Tumblr_mza6w41x0I1svm0m9o5_250
Hozzászólások : 120
Vér : Halfblood
Iskolai ház : Ex-Ravenclaw
Tartózkodási hely: : Roxfort or London
Kirendelt pár : It's really... complicated
Avataralany : Lara Pulver
¥ : Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Tumblr_n1bb2fKjkn1r1o0x3o1_400

Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed   Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed EmptyVas. 02 Feb. 2014, 21:37




Gavin & Aurora

Let me kiss you deeply & see if I can take your breath away.


Kinevet. Pedig nem vagyok vicces. Akarok mondani valamit, de belém fojtja a szót, egy egész testemet végigperzselő csókkal. El akarok húzódni, le akarom állítani, de aztán mégis visszacsókolok. Édesen, vágyódón. Szenvedélyesen. Jobbom felméri a még ismeretlen testet. Ujjbegyeimmel végigszaladok a hasán, kockákat tapintva, keresztül a mellkasán, a kulcscsontján, egészen a nyakáig. Hajába túrok, majd az apró, puha pihéket cirógatom a tarkóján.
Szívesen megharapnám puha, alsó ajkát, azt hiszem, nálam ez egyfajta fétis; a harapás. De visszafogom maga, és csak édesgetem száját, nyelvem az övét simítja, orromat az övének simítom.
Közben az ő keze is bebarangolja testem egyes szegleteit, mindenekelőtt hátamra tévednek a kutató, puha ujjak, melyek mentén jóleső bizsergés fut végig a testemen.
Amikor egy friss heget érint, felnyitom a szemeimet. Nem azért, mert fáj, csak nem készült fel a látványra. A gyógyult sebhelyekre gondolok, melyek rövidesen tompa-rózsaszínen fognak megcsillanni a gyér fényben, amint lekerül rólam a sötétkék blúz.
Elhúzódok.
- Várj... - suttogom magam elé, ahogy homlokomat az övének támasztom. Nem is értem, miért aggódom annyira a hegek miatt. Sok van, látszanak, de ezek az életem térképét alkotják. A történetem egy részét mesélik el, hogy mi történt velem. Harcok és csaták emlékei ezek, melyek örökre a húsomba égtek, és megbélyegezték a lelkemet is.
- Nem akarom, hogy kellemetlen meglepetés érjen - közlöm szárazon, belekortyolva a borba, majd ki is iszom a kristálypohár tartalmát, és az asztalra teszem a poharat. Nekem erő kell ehhez, hogy felfedjem magam. - Tudod... - mosolyodok el - Innen még van visszaút a részedről, úgy, hogy senkinek se legyen kellemetlen - tényként jelentem ki, majd a blúz apró gombjait bújtatom át a gomblyukakon, felfedve hegekkel csúfított, egyébként szép, formás felsőtestemet és a fekete, csipkés melltartót. A rózsaszín sebhelyek keresztülhúzódnak a hasamon, az oldalamon és a hátam nagy részén. Eléggé feltűnőek, de már sokkal szebbek, mint Roxfortba érkezésemkor.
Tekintetét fürkészem, ő pedig a testemet. Arcom kissé megkeményedett, elszántan nézek rá. Várom a reakcióját.
- Mondj valamit - szólok rá türelmetlenül a hajamba túrva, fagyos íriszeimet elkapva a férfiről.
Az embereknek vannak hegeik mindenféle szokatlan helyen, mint valami titkos térképe saját múltjuknak, mint régi sebeik táblázata. A legtöbb sebünk begyógyul, csak egy heget hagyva maga után. De némelyik nem. Vannak sebek, amiket mindenhova magunkkal viszünk, és bár a vágás régen volt, a fájdalom még kitart. Mi a rosszabb, új sebek, amik szörnyen fájnak, vagy a régi sebek, amiknek rég meg kellett volna gyógyulni, de nem tették? Talán a régi sebeink megtanítanak valamit. Emlékeztetnek rá, hol jártunk, és mit győztünk le. Leckét adnak, hogy mit kerüljünk el a jövőben. Szeretnénk ezt hinni. De ez nem így van, ugye? Vannak dolgok, amiket meg kell tanulnunk, újra és újra és újra.

MUSIC: Bájoló | NOTE: Close your eyes, feel me... breath me in... | WORDS: 440
Vissza az elejére Go down
Gavin Guile
Auror/Tanársegéd/Animágus
Gavin Guile


Hozzászólások : 54
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Auror, Tanársegéd, Animágus
Kirendelt pár : Calliope C. Caillebotte
Avataralany : Roo Panes

Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Empty
TémanyitásTárgy: Aurora & Gavin   Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed EmptyVas. 02 Feb. 2014, 20:18

Nem válaszolok a könyves dologra semmit sem. Tudom, hogy igaza van, de az a könyv századokkal előtt elveszett, amiért eldobnám őt. Ezt meg inkább nem mondom ki, megölném vele a pillanatot.

Végre beleenged, és teljesen közel hajol hozzám... Lassan szívom be az illatát, és megremeg a gyönyörtől. Férfiasságom már kezd ébredezni...

Kék szemébe nézek, de nem lepődöm meg túlságosan: hideg, és a vágyon kívül más érzelem nincsen benne. Reményeim szerint az enyémben sem. A szomorúságot, ami ilyenkor fog el, már megtanultam elrejteni. Annak a fajta boldogságnak az érzését már nem ismerem, ami az igazi szeretettel, szerelemmel jár.

Túl sokáig lehettem csöndben, mert megszólal. Nem állok le, de egyből feltűnik, hogy most először nem magáz. Haladunk! Elmerengek az arcán, és iszonyatosan kívánom a testét, magát a nőt.

Utolsó mondatára nevetni kezdek - Természetesen nem - ez a végszó. Nem várok tovább, az ajkaink közötti centiknek véget vetek, és finom, lágyan megcsókolom. Hamarosan nem bírom tovább, kezem rásiklik a vállára, és a blúza alatt benyúlok a hátához. Annyira kecses, annyira finom ívű... - Aaah! - sóhajtok fel a gyönyörűségtől, és átadom magam az érzésnek.
Vissza az elejére Go down
Aurora Sinistra
Asztronómia tanár/Animágus
Aurora Sinistra


* : Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Tumblr_mza6w41x0I1svm0m9o5_250
Hozzászólások : 120
Vér : Halfblood
Iskolai ház : Ex-Ravenclaw
Tartózkodási hely: : Roxfort or London
Kirendelt pár : It's really... complicated
Avataralany : Lara Pulver
¥ : Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Tumblr_n1bb2fKjkn1r1o0x3o1_400

Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed   Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed EmptyVas. 02 Feb. 2014, 18:38




Gavin & Aurora

Expect nothing & you'll never be disappointed.


Még az asztalnál állok, amikor megszólal. Ha most azt gondolja, hogy ettől menten elolvadok, akkor újra kellene gondolnia. Ajkam mégis mosolyra görbül.
- Ne túlozzon - sütöm le szemeimet, majd újra a férfire nézek, és visszatérek hozzá. - Egyszer a kezébe kerül a könyv, amit soha, de soha el nem dobna értem - mondom, kivételesen mindenféle él nélkül a hangomban. Tényleg így gondolom. Nem fogom bizonygatni, de így van. Ha elhiszi, ha nem. Az már az ő dolga.
- Igazán nincs mit – biccentek felé.
Nem tudom figyelmen kívül hagyni, hogy hogyan néz rám. Követem tekintetét, bármerre néz, és csak szemem sarkából fürkészem testét, hol itt, hol amott. Nem direkt nézek mellkasára, vagy karjaira, nyakára, vagy ajkára, csak apró darabokban, különböző perspektívákban nézem.
A mozdulatot is látom, teljes egészében. Tiszta és világos. Ajkamon halovány mosoly játszik. Érzem, amint ujjai vállamhoz érnek, érzem leheletét az arcomon.
Az italos pohár az ölemben pihenő kezeim között van.
Ahogy Gavin közel hajol, kissé elfordítom a fejem, testemmel még inkább felé fordulok. Ajkam majdnem az övéhez ér. Még egyszer belenézek a szemébe, lesütöm szemeimet, és elmosolyodok. Nagy levegőt veszek.
- Így akarom teljesen levenni a lábáról - suttogom ajkaira, még mindig csukott szemmel. Aztán felnyitom szempilláimat, és még mindig közel hajolva a férfihez, hideg kék íriszeimet rá emelem, tekintetébe fúrom az enyémet. Arca vonalát szépen megvilágítja a gyér gyertyafény. Időközben eleredt az eső odakint, ami idelent még jobban hallatszik - és, ami az én szobámban még ennél is hangosabb lenne. A kövér esőcseppek ostromolják a kastély ódon falait. Idelent pedig csönd van.
- Megszeppent? - kérdezem, még mindig ugyanolyan közel hozzá, mint az előbb voltam, szám szegletébe játékos, hívogató mosoly kúszik. Egy centit sem távolodtam, és nem is közeledtem. Ajkai lágyan az enyémhez érnek, de semmi több. Mint egy festmény. Mintha valaki lefestette volna a pillanatot, és mintha mi benne rekedtünk volna. Érzem ajkamon és arcomon a kifújt levegőt, és ő is érez engem. Istenem, az illata... bódító. Férfias, kissé fűszeres, csábító. Vonzó, de mintha figyelmeztetne, hogy jobb vigyázni vele.
Még jó, hogy világ életemben a veszélyt kerestem, és keresem is.
- Kérdezz, ha kérdezni akarsz - suttogom ajkaiba, továbbra sem moccanva. - Kérdezz bármit - nem garantálom, hogy válaszolni fogok. - Vagy tégy valamit. Tudom, hogy nem beszélgetni hívtál - hangom továbbra is halk suttogás, talán nem is hallaná az eső miatt, ha nem lennék hozzá ilyen nagyon közel.

MUSIC: Bájoló | NOTE: Close your eyes, feel me... breath me in... | WORDS: 375
Vissza az elejére Go down
Gavin Guile
Auror/Tanársegéd/Animágus
Gavin Guile


Hozzászólások : 54
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Auror, Tanársegéd, Animágus
Kirendelt pár : Calliope C. Caillebotte
Avataralany : Roo Panes

Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Empty
TémanyitásTárgy: Aurora & Gavin   Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed EmptyVas. 02 Feb. 2014, 17:31

Még itt, a szobámban sem hajlandó bevallani, hogy örömére szolgál szerény személyem társasága. Ő eddigi életem legnagyobb kihívása.

Leül, és lábait keresztbe rakja. Azok a combok! Igyekszem azért ésszel bámulni, bár most nagyon nehezen megy. Látom, hogy ízlik neki a bor, de ki nem mondaná. Semmiképp.

'Csak úgy egy nő miatt'. Erre muszáj reagálnom - Kedves Professzor, nincs az a könyv, amit ne dobnék el a kedvéért - célzás csillagos öt.
Megnézi, majd visszatér hozzám. Tetszik a mozgása, ahogyan mellei simulékonyan követik... Macska- ugrik be. Ezer százalék az az ő állata. A patrónusa biztosan az, és ha jól emlékszem az ő neve is szerepel az animágusok listáján. De nem biztos, csak az, hogy macska.
Ez hülyén hangzott, még gondolatban is!

Most lőjem le? Neeeem, inkább nem - Ennek nagyon örülök, köszönöm - mondom. Újabb ürügyem van meglátogatni, vagy neki átjönni. Az nem számít, hogy eddig hányszor olvastam.

Nem tudom, hogyan fogjak neki a puhításának. Most tényleg kemény fába vágtam a fejszémet! Vagyis még nem vágtam bele... He-he...

Feldobja a piros kvaffot, és én elfogom kapni. Beszéljek? Vagy csináljak jobbat? Mit szeretne, kollegina? - Annyi mindent kérdeznék kegyedtől, de tudom, hogy nem kapnék választ semmire sem. - Hunyorgok egyet, és folytatom - Szavak nélkül nem lenne könnyebb? - kérdezem, és alig észrevehetően, de jelzésértékűen közelebb húzódok hozzá, és felé hajolok. Jobbomat felteszem a háttámlára, kezem ott lóg a válla mellett közvetlen, és az arcom sincs túl távol. Ön dönt, tanárnő!
Vissza az elejére Go down
Aurora Sinistra
Asztronómia tanár/Animágus
Aurora Sinistra


* : Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Tumblr_mza6w41x0I1svm0m9o5_250
Hozzászólások : 120
Vér : Halfblood
Iskolai ház : Ex-Ravenclaw
Tartózkodási hely: : Roxfort or London
Kirendelt pár : It's really... complicated
Avataralany : Lara Pulver
¥ : Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Tumblr_n1bb2fKjkn1r1o0x3o1_400

Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed   Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed EmptyVas. 02 Feb. 2014, 17:02




Gavin & Aurora

Expect nothing & you'll never be disappointed.


Hagyom, hogy beljebb terelgessen a szobában. Örülök, hogy örül. Ki vagyok én, hogy elrontsam a jó kedvét?! Visszagondolva arra, hogy miket mondtam neki ma, a szobámban, el kell fojtanom egy mosolyt. Olykor nagyon gonosz tudok lenni, ha az emberek jólétéről van szó. Ha nem is gonosz, inkább érdektelen, és, ha kötözködő hangulatomban találnak, nem vagyok épp kellemes társaság. De ez van, ilyen vagyok. Vagy megszoksz, vagy megszöksz.
- Köszönöm - biccentek a férfi felé, ahogy beinvitál, félmondatára kajánul elvigyorodok. - Majdnem így történt - hazugság -, de szerencséjére, dolgom végeztével eszembe jutott a meghívása - hűvösen vonom meg a vállam.
Miközben tölt, tekintetemmel a környezetemet fürkészem. Rend. Nem gondoltam volna a férfiről, de érnek még meglepetések. És valószínűleg még fognak is. Az emlékei fala fog meg a leginkább. Ott többet időzik tekintetem. Kviddics csapatkapitány, fényképek. Az én fotóim egy dobozban porosodnak valahol, a Londoni lakásomban. A régi barátaim emléke megfakult, sokan talán már nem is emlékeznek rám. Pedig én voltam a Hollóhát egyik üdvöskéje. Szintén kviddics csapattag voltam, először fogó, majd terelő, évfolyam- és iskola első, kiváló RBFek és RAVASZok... mindez a süllyesztőben. Már nem számít semmi. Elrontottam valamikor, magam sem tudom, hogy mikor és hol, de megváltozott az életem. És nagyon nem a jó irányba. Úgy érzem, már késő változtatni, már nincs értelme.
Amikor hellyel kínál, elfogadom azt. Jobb lábamat átvetem a balon, testemmel felé fordulok. Belekortyolok a borba, melynek mesés íze van. Imádom a testes vörösborokat. Honnan tudta? Vagy csak véletlen? Mindegy is. Véletlen.
Szótlanul fürkészem arcát, ő is engem néz.
- Mit olvasott? - kérdezem, állammal a könyv felé bökve, de le nem véve Gavinról a tekintetemet. - És miért dobta csak úgy el egy nő miatt? - felállok, és az ablakpárkányhoz megyek, légies léptekkel szelem át a nem túl nagy helyiséget. A kezembe veszem a könyvet, és a fedőlapját nézem. Rúnaismeret – állapítom meg magamban, majd könnyed mozdulattal az asztalra helyezem. - Kölcsön fogom adni önnek a Nagy Gatsby-t - mondom, miközben visszatérek a kanapéhoz. - Azt hiszem, tetszene önnek. Mesteri szimbólumok, elegáns szerkezet, kristálytiszta próza, s a görög tragédiák sorsszerűségével kibontakozó cselekmény teszik remekművé - jómagam imádom a könyvet, és tényleg úgy gondolom, hogy Gavin-nak is elnyerné a tetszését.
Megint figyel. Így akar az őrületbe kergetni?
- Nem vagyok kiállítási tárgy, hogy csak nézzen. Akár beszélhet is, vagy... - ajánlom fel, de elharapom a mondat végét, és nem fejezem be, helyette hagyom, hogy a levegőben lebegjen és várok a reakcióra. Beszél, avagy sem?

MUSIC: Lioness | NOTE: Tonight we are young, so let's set the world on fire! | WORDS: xxx
Vissza az elejére Go down
Gavin Guile
Auror/Tanársegéd/Animágus
Gavin Guile


Hozzászólások : 54
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Auror, Tanársegéd, Animágus
Kirendelt pár : Calliope C. Caillebotte
Avataralany : Roo Panes

Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Empty
TémanyitásTárgy: Aurora & Gavin   Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed EmptyVas. 02 Feb. 2014, 14:40

Egész nap azon gondolkoztam, hogy eljön-e. Az eddig megbízható jövőlátással rendelkező énem azt mondta, hogy igen, de az értelmesebb felem nemet ordított. Túl makacs lesz eljönni...

Talán a remény kedvéért? Nem tudom. Mégis felbontottam a bort, és két pohár állt fejjel lefelé az üveg mellett. Még egy kosár szőlőt is szerettem, amit nem csak dísz gyanánt az üveg mögé helyeztem. Ezért jó a konyha közelében lakni... He-he. Még azt sem mondhatom, hogy el fogok hízni, hiszen ahhoz túl sokat mozgok. Örömmel gondolok kockás hasamra. Azt is szokták szeretni a nők.

Az Öreg késődélután volta hajlandó közölni, hogy másnap rúnaismeret órát kell tartanom. Gondolatban hét módon végeztem ki, és tettem tönkre az irodáját...

Telik az idő, de Aurora nem jön. Mérgemben előkapom a régi rúnaismeret könyvemet, hogy átnézzem a negyedévesek anyagát. Komoran emlékszem vissza a nyelv rejtelmeire, mikor kopognak, majd válasz nélkül nyílik az ajtó.

Aurora!

Széles mosollyal fogadom, és a könyvet gyorsan az ablakpárkányra dobom. Egy fekete farmer, és egy fehér, félig kigombolt ing van csak rajtam. Gondoltam felvenni nyakkendőt, de látva öltözetét, illetve kiengedett haját... Felesleges, hiszen úgyis lekerülne rólam.

- Ennek örülök, fáradjon beljebb - mondom neki, és odalépek hozzá. Betessékelem, és becsukom az ajtót. - Már azt hittem, elfelejtette - biztosan nem így történt. Valószínűleg csak eddig vacillált, jöjjön-e.

Gyorsan töltök két pohár bort, és az egyiket a kezébe adom. Közben ő a szobát nézi, ami egészen rendezett. Egyszerű nagyon a berendezés, semmi felesleges. Egy ágy a sarokban, egy régi szekrény vele szemben. Az ablak alatt, ami (lévén hogy a szoba a föld alatt van) csak egy tizenöt centis rés, asztal áll, középütt pedig egy kis dohányzóasztal kanapéval. A falon kitűzve a régi csapatkapitányi jelvényem, és pár kép a régi barátaimról. Régen kint volt az összes oklevelem, és vizsgaeredményem, ám amióta apám a kiváló RAVASZ-okat csak egy darab papírnak minősítette... Kössz, Fater!

- Kérem, foglaljon helyet - mutatok a kanapé felé. Azt már megtanultam, hogy vele felsőbbrendűként kell bánnom, de ez még belefér. Így amúgy is jobb a játék.
Vissza az elejére Go down
Aurora Sinistra
Asztronómia tanár/Animágus
Aurora Sinistra


* : Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Tumblr_mza6w41x0I1svm0m9o5_250
Hozzászólások : 120
Vér : Halfblood
Iskolai ház : Ex-Ravenclaw
Tartózkodási hely: : Roxfort or London
Kirendelt pár : It's really... complicated
Avataralany : Lara Pulver
¥ : Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Tumblr_n1bb2fKjkn1r1o0x3o1_400

Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Empty
TémanyitásTárgy: Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed   Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed EmptyVas. 02 Feb. 2014, 14:15

Mosolyát nem hagyom figyelmen kívül, én is elmosolyodok. Meglehetősen gúnyosan.
- Ez az egy szerencséjük van - így legalább én is tudom arra fogni, hogy a könyvben megtalálták volna, az pedig nem az én hibám, hogy a tanársegéd elfelejtett kitérni ezen fontos pontokra. Persze a lényeget elmondta, és azt az egy tizedest rontotta csak el, ami a fontosabb adatokat illeti, de kötelességemnek éreztem belekötni valamibe. Egy idő múlva majd lenyugszom, általában minden idegent így fogadok, szóval érezze magát átlagosnak. Az átlagos emberek az életemben nagy biztonságban vannak, szóval addig örüljön, amíg az. Ha átlagon felüli lenne, akkor vagy megszeretném, vagy a Halálfalók ölnék meg. Ha átlagon aluli lenne, akkor nem érdekelne. De így, hogy valahol a középmezőnyben foglal helyet, még bármerre elindulhat. És érdekel, hogy mégis merre lendül át.
Kérdése váratlanul ér. Abban bíztam, hogy hanyatt-homlok menekülni fog majd a szobámból, hátra sem néz és csak szúrós pillantásokat kapok majd a folyosókon, a tanáriban, illetve bárhol, ahol összefutunk. De nem. Még van bátorsága elhívni, a szobájába! Van bőr a képén, az biztos...
- Még nem tudom - vonok vállat, és kifogásokat keresek. - Sok a dolgom. Dolgozatokat kell javítanom - pillantok el válla fölött, mire ő hamarosan feláll, és menni készül. De mégsem, visszafordul egy rövid pillanatra, és nyomatékosítva szavait, azt mondja, hogy várni fog.

Egész nap úgy készültem - vagyis nem készültem -, hogy úgy sem megyek el. Miért tenném? Ott van nekem Ben, és Sirius-szal való kapcsolatom is sikít a lezárásért - mivel még mindig nem tettem meg ezt a lépést. Nem lenne szép belefogni egy harmadikba, legyen belőle bármi. A dolog, hogy ez megfordult a fejemben, hogy lehet belőle bármi is, már aggodalomra ad okot.

Végül rávettem magam. Az utolsó lépcsősoron haladok le, egészen az alagsorba. Fekete farmer, magas sarkú bokacsizma és sötétkék blúz van rajtam. Semmi különleges, csak, amit minden nap hordanék. Hajam kiengedve omlik vállamra - amikor a délelőtt folyamán beszéltünk, konytban volt; így azért mégis nőiesebb.
Bekopogok a Gavin Guile szobája ajtaján, de választ nem várva lépek be rajta.
Tekintetemmel a férfi arcát fürkészi, aki a szoba másik felében áll.
- Mégis akadt egy kis szabadidőm... - közlöm vele, kissé keményen, ám ajkam szegletében mosoly játszik.

MUSIC: Lioness | NOTE: Tonight we are young, so let's set the world on fire! | WORDS: 354


A hozzászólást Aurora Sinistra összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 02 Feb. 2014, 15:03-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed   Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed Empty

Vissza az elejére Go down
 
Gavin & Aurora - Expect nothing & you'll never be disappointed
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aurora & Gavin
» Sinistra professzor & Rose -Tűz
» Aurora Sinistra
» Sirius & Aurora
» Aurora & Rose

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Roxfort :: Kastély :: Alagsor :: Gavin Guile szobája-
Ugrás: