KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Sirius & Aurora Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Sirius & Aurora Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Sirius & Aurora Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Sirius & Aurora Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Sirius & Aurora Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Sirius & Aurora Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Sirius & Aurora Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Sirius & Aurora Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Sirius & Aurora Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Sirius & Aurora

Go down 
SzerzőÜzenet
Aurora Sinistra
Asztronómia tanár/Animágus
Aurora Sinistra


* : Sirius & Aurora Tumblr_mza6w41x0I1svm0m9o5_250
Hozzászólások : 120
Vér : Halfblood
Iskolai ház : Ex-Ravenclaw
Tartózkodási hely: : Roxfort or London
Kirendelt pár : It's really... complicated
Avataralany : Lara Pulver
¥ : Sirius & Aurora Tumblr_n1bb2fKjkn1r1o0x3o1_400

Sirius & Aurora Empty
TémanyitásTárgy: Sirius & Aurora   Sirius & Aurora EmptyKedd 27 Aug. 2013, 15:32

Szerencsére a vihar még nem ért ide és, ahogy az ég felé emeltem arcomat, kémlelve azt, úgy ítéltem meg, hogy legkorábban este fog ideérni, legkésőbb pedig másnap - vasárnap - reggel. Az idő egyébként tökéletes volt túrázásra: a Nap sütött, a tiszta kék eget fehér felhők szelték át. Kellemesen hűvös szél fújt. Egyáltalán nem volt meleg, inkább hideg volt, de még elviselhetően.
A kastély felé vettem utamat és gyorsan átöltöztem. A fekete szoknyát, blúzt és magas sarkút felváltotta a fekete farmer, a bakancs és a kényelmes szövetkabátomat, egy kellemes, bézs árnyalatú sállal. A kabát alatt rétegesen öltöztem fel. Hajamat kibontva hagytam, egy ecsetvonásnyi sminket sem kentem az arcomra.
Végül, amikor úgy éreztem, készen vagyok, elmentem a Roxmorts-i állomásig, majd dehopponáltam, Sirius konyhájába.
- Tökéletes az idő - mondtam mosolyogva - Elkészültél? Mehetünk?
Sirius & Aurora Tumblr_mo7smbslvi1r1o0x3o1_500
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Sirius & Aurora Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sirius & Aurora   Sirius & Aurora EmptySzer. 28 Aug. 2013, 09:15

Aurora hangjára keltem fel. gyorsan leszaladtam a lépcsőn a konyhába.
- Ohh bocsáss meg Aurora, csak felmentem nemrég a szobámba, és úgy tűnik..úgy tűnik elbóbiskoltam. De egyébként mehetünk. Igen, készen állok - jelentettem be, miközben kidörzsöltem az álmosságot a szemeimből.
- Nagyszerű - mondta Aurora, majd belém karolt, és Roxmortsba hoppanáltunk.
Az idő kellemes volt, nem volt se hideg, se meleg. A Nap a lomhán mozgó felhők közül épp hogy kilátszott. A szellő is fújdogált, de úgy összességében jó időnk volt. Ős ugye itt volt velem Aurora. Most ketten indultunk a már megszokott (legalábbis nekem) túrámra.
Vissza az elejére Go down
Aurora Sinistra
Asztronómia tanár/Animágus
Aurora Sinistra


* : Sirius & Aurora Tumblr_mza6w41x0I1svm0m9o5_250
Hozzászólások : 120
Vér : Halfblood
Iskolai ház : Ex-Ravenclaw
Tartózkodási hely: : Roxfort or London
Kirendelt pár : It's really... complicated
Avataralany : Lara Pulver
¥ : Sirius & Aurora Tumblr_n1bb2fKjkn1r1o0x3o1_400

Sirius & Aurora Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sirius & Aurora   Sirius & Aurora EmptySzer. 28 Aug. 2013, 09:44

Sirius lépteit jelezte a nyikorgó padló és lépcső, majd betoppant a konyhába. Elmosolyodtam kissé kócos haján és álmos arcán, majd bólintottam, amikor mondta, hogy mehetünk:
- Remek - ezzel belékaroltam és már indultunk is.
- Kíváncsi vagyok, hogy vajon a hírhedt Tapmancs úr merre kalandozik a hegyekben... - mondtam töprengve, miközben átsétáltunk a főúton és bevetettük magunkat az erdőbe. A talaj száraz volt, megfakult levelek borították, a majd' teljesen csupasz fák ágai között betört a koradélelőtti napfény.
Kellemes volt a csönd, a madarak sem csiviteltek nagyon, csak a szél szaladt keresztül néha az erdőn. Siriusra néztem és arcát kémleltem, miközben normál tempóban haladtunk a poros úton, ami enyhén emelkedett. Agyamból nem tudtam kiüldözni a gondolatot, a reggeli kérdését a sebhelyekről. Nem szégyelltem őket, ezek is a múltam részei, az életem egy fejezete. Mint valami titkos térképe a saját múltamnak. Talán a régi sebeim megtanítanak valamit. Emlékeztetnek rá, hol jártam, és mit győztem le. Legalábbis, szeretem ezt hinni.
- Kellemes az idő - ennyit mondtam végül, teljes nyugalommal a hangomban. Nagyon jól palástolom az érzelmeimet és a gondolataimat. Kizártnak tartom, hogy észrevegyen bármit is...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Sirius & Aurora Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sirius & Aurora   Sirius & Aurora EmptySzer. 28 Aug. 2013, 11:56

Aurora szavaira akaratlanul is elmosolyodtam. Mikor továbbindultunk az erdőben, egyre jobb lett az idő. Gyönyörű volt. A Nap besütött a fák között, és megvilágította a gyér aljnövényzetet.
- Igazad van, tényleg kellemes az idő - mondtam Aurorának egy széles mosollyal az arcomon. És tényleg az volt.
Végre magunk mögött tudhattunk London forgalmas utcáit, az autók zsivaját, kutyák ugatását, emberek kiabálásait.
És most itt vagyunk a Roxmortsi - hegyekben. Kettesben Aurorával. Ám ekkor egy furcsa kis menyétszerű lényt pillantottam meg az avarban.
- Nézd Aurora! - mutattam rá az állatra(?). Ekkor jötem rá, hogy ez egy jarwey, azaz beszélő menyét, melynek kedvenc eledele a gnóm, azaz kerti törpe.
Vissza az elejére Go down
Aurora Sinistra
Asztronómia tanár/Animágus
Aurora Sinistra


* : Sirius & Aurora Tumblr_mza6w41x0I1svm0m9o5_250
Hozzászólások : 120
Vér : Halfblood
Iskolai ház : Ex-Ravenclaw
Tartózkodási hely: : Roxfort or London
Kirendelt pár : It's really... complicated
Avataralany : Lara Pulver
¥ : Sirius & Aurora Tumblr_n1bb2fKjkn1r1o0x3o1_400

Sirius & Aurora Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sirius & Aurora   Sirius & Aurora EmptyCsüt. 29 Aug. 2013, 11:01

Gondolataim hamar elillantak, vagy legalábbis ezt akartam és így is tettem - mintha ott sem lettek volna. Néha az ég felé emeltem arcomat és élveztem a napsütést. Ezek akár az év utolsó, igazi napsugarai is lehetnek. Már nem biztos, hogy lesz még egy ilyen kellemes nap. Ki akartam élvezni minden percét, ezzel felkészülve a télre. Az évszakot egyébként kedveltem, de kevésbé, mint az őszt.
Semmit nem jelentő gondolataimból, melyek az időjárás körül forogtak - mostanában ezzel próbálom elterelni a figyelmemet az egyéb dolgokról - Sirius hangja zökkentett ki. Arra néztem, amerre mutatott, mire megpillantottam egy Jarwey-t. Az állat tekintetét Sirius és köztem járatta, végül a férfin állapodott meg és így szólt:
- Ormótlan troll - nem lepődtem meg rajta, nem voltak túl kedves lények, sőt: kifejezetten illetlenek tudtak lenni. Ez még csak egy kis csipkelődés volt, még bele sem lendült. Majd én is soron következtem:
- Ragyás banya - felvont szemöldökkel néztem a lényre. Nem vettem a lelkemre, ilyen a természete. Lehet, hogy egyes vitákat nekem is így kellene rendeznem... - futott át a fejemben a gondolat, melyre halovány mosolyra húztam szám szegletét.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Sirius & Aurora Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sirius & Aurora   Sirius & Aurora EmptySzomb. 31 Aug. 2013, 12:52

A jarwey sértegetésein csak nevettünk. De az állat nem hagyta annyiban a dolgot.
- Hozzád beszélek! - kiabálta, miközben egy botot hajított felém. A száradt fadarab szerencsére - vagy inkább az állat ügyetlenségéből adódóan - elkerült minket.
[color=black- Modortalan fajzat! [/color]- ordította a kis bestia teli torokból.
- Ezzel vitatkozhatnánk - mondtam a jarweynak - hogy vajon melyikünk a modortalan.
Szavaimra a lény egy hatalmasat ordított, majd eliszkolt az avarban.
Aurorával erre nevetni kezdtünk. Akárhogy is próbálnak ezek az állatok komolynak tűnni, valahogy mindig nevetségessé teszik magukat.
A kis "kaland" után tovább sétáltunk az erdőben.
Vissza az elejére Go down
Aurora Sinistra
Asztronómia tanár/Animágus
Aurora Sinistra


* : Sirius & Aurora Tumblr_mza6w41x0I1svm0m9o5_250
Hozzászólások : 120
Vér : Halfblood
Iskolai ház : Ex-Ravenclaw
Tartózkodási hely: : Roxfort or London
Kirendelt pár : It's really... complicated
Avataralany : Lara Pulver
¥ : Sirius & Aurora Tumblr_n1bb2fKjkn1r1o0x3o1_400

Sirius & Aurora Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sirius & Aurora   Sirius & Aurora EmptySzomb. 31 Aug. 2013, 17:58

A Jarwey, amint észrevette, hogy nem nagyon vesszük a szívünkre sértő megjegyzéseit, hamarosan továbbállt, s mi is így tettünk. Eddig a talaj enyhén emelkedett, mikor elértünk egy bizonyos ponthoz, ahol hirtelen meredek lett az ösvény. A lombhullatókat felváltották a szívósabb növények, a fű is ritkulni és alacsonyodni kezdett. Ahogy haladtunk előre és fel, a levegő iramos tempóban hűlt. Mivel fizikailag dolgoznunk kellett, hogy előre lökjük magunkat és egyébként is hűvös volt, hamarosan a leheletünk is előttünk gomolygott az aranyszín, délelőtti napfényben. A fűszálakon ezüstösen csillant meg a dér.
Ahogy feljebb és beljebb haladtunk az erdőben és a hegyekben, a sziklafalak is lassan emelkedni kezdek minden oldalról. A földet és a port felváltotta a kő és a kavics, elhaló félben lévő gazok törtek utat maguknak a sziklák repedéseiben, abban reménykedve, hogy még gyűjthetnek egy kis napfényt és fenyők tucatnyi fajtája magasodott fölénk. A szél a bronzos színű gyanta- és az ezüstös tűlevelek illatát hozta magával. A levegő tiszta volt és hideg, egyenesen égette a tüdőmet. A felhők, ahogy feljebb értünk, a fehérből ólomszínűvé váltak, komorak lettek, nehezek és nem eresztették át a napsugarakat. Az állatok zajai elhaltak és nem maradt más, csak a csönd és a szél fütyülése.
- Elképesztő... - suttogtam magam elé, majd Siriusra néztem, magyarázatot adva iménti kijelentésemre: - Ez a csönd. Már nagyon kellett - vallottam be a férfinek, a Roxforti diákseregre gondolva. Az iskola falain belül és területén mindig kerestem az olyan helyeket, amik csöndesek - vagy legalább aránylag azok. - Mindig erre jössz? - kérdeztem, lévén, kivételesen nem én irányítottam, bármennyire is szerettem volna. Jómagam egy másik ösvényt ismertem, bár a kettő között nem volt túl nagy különbség. Nem nehéz errefelé eltévedni, ha valaki nem ismeri az utat, avagy nem tud a természet könyvéből olvasni, mely mindig előttünk van, csak nem mindenki érti a nyelvet, amin íródott. Jómagam szerencsés kivétel vagyok, így nehéz eltévednem - bárhol a világon, nem csak itt. Az égbolt ugyanis mindenhol 'egyforma'.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Sirius & Aurora Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sirius & Aurora   Sirius & Aurora EmptySzer. 04 Szept. 2013, 18:24

- Tényleg gyönyörű, egyébként most járok ezek az ösvényen másodszor. Legtöbbször arrafelé megyek - mondtam, majd karommal jobbra mutattam - egy kiugró sziklához. Oda le szoktam ülni, és gondolkozom az Élet nagy dolgain.
A táj tényleg szép volt, körülöttünk fenyőfák magasodtak az égbe, az aljnövényzet - a fenyvesekhez híven - elég gyér volt. Itt - ott nőtt csak ki egy - két gaz.A talajt szép lassan a kavicsok váltották fel, és pár méter múlva hihetetlen látvány tárult a szemünk elé. Az erdőnek egyszer csak vége ért, és egy hatalmas szikla szerűség állt ki a földből. Egészen a végéhez mentünk, ahol elláttunk a távolba, ahol bükkösöket véltünk felfedezni a hegyoldalban. Körülbelül 800 - 900 méter magasban lehettünk. A hegy aljában egy közepes méretű tó feküdt. Gyönyörű volt.
Vissza az elejére Go down
Aurora Sinistra
Asztronómia tanár/Animágus
Aurora Sinistra


* : Sirius & Aurora Tumblr_mza6w41x0I1svm0m9o5_250
Hozzászólások : 120
Vér : Halfblood
Iskolai ház : Ex-Ravenclaw
Tartózkodási hely: : Roxfort or London
Kirendelt pár : It's really... complicated
Avataralany : Lara Pulver
¥ : Sirius & Aurora Tumblr_n1bb2fKjkn1r1o0x3o1_400

Sirius & Aurora Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sirius & Aurora   Sirius & Aurora EmptySzer. 04 Szept. 2013, 21:16

Tekintetemmel az irányba néztem, amerre mutatott. Nem volt ösvény, csak a természet: ezüstfenyők, szürke erdőtalaj. Szinte láttam lelki szemeim előtt, ahogy Sirius fekete kutyaként kering a fák között. Kellemes gondolat volt. Békés. Amikor kiértünk a szirtre, a látvány, ami elénk tárult csodás volt. Imádtam az ilyesmit, a magasságot, a természetet.
A levegő tiszta volt, a szél feltámadt, ólomszínű felhők gyűltek az égen, lehűlt a levegő is. Tetszett. A szirt bal széléhez közelebb volt egy nagyobb, kiálló szika, melynek külső részére ültem le. Először lenéztem, majd újra el a távolba.
Siriusra emeltem tekintetem, majd a sziklára, jelezvén: üljön le.
Közben tekintetemet újra a tájra szegeztem és csöndben figyeltem, próbálván kizárni mindent. Majdnem mindent...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sirius & Aurora Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sirius & Aurora   Sirius & Aurora Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sirius & Aurora
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» The bloom gone with my sins [Sirius & Aurora]
» Aurora & Lorraine
» Aurora & Rose
» '97. 04., Rome; Black, Guile, Sinistra, E. & L. Warren - Angels & Demons
» Aurora & Gavin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: