KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Cedric & Rose Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Cedric & Rose Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Cedric & Rose Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Cedric & Rose Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Cedric & Rose Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Cedric & Rose Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Cedric & Rose Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Cedric & Rose Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Cedric & Rose Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Cedric & Rose

Go down 
SzerzőÜzenet
Rosalinda Passion
Hollóhát/7. évfolyam/Hajtó/Animágus
Rosalinda Passion


Hozzászólások : 99
Vér : Félvér
Iskolai ház : Hollóhát
Kirendelt pár : Oliver Wood
Avataralany : Emily Bett Rickards

Cedric & Rose Empty
TémanyitásTárgy: Cedric & Rose   Cedric & Rose EmptyHétf. 30 Szept. 2013, 21:59

Általában jól viseltem a tömeget, de néha előbújt a bennem lakozó macska: egyszerűen nem bírtam tovább a zajos klubhelységben. Ilyenkor általában a Tiltott Rengetegben kötöttem ki, és macska alakomban órákon át jártam az erdőt. Most azonban- bármennyire is szerettem volna- ezt nem tehettem meg. Temérdek házit kaptunk minden tantárgyból, és ugyan már nagy részével végeztem, még hátravolt pár megírandó esszé. Ilyen velem nem szokott előfordulni, így el kellett gondolkoznom: hogyan lehetséges az, hogy az eszzéimet nem írtam meg előre. Aztán leesett. Hát persze! A hétvégén a kviddicscsapat plussz edzéseket iktatott be. Igazából két plussz edzést, amire ráment két nap... Ha anyának megírtam volna... Még belegondolni is rossz a válaszreakciójába. Sóhajtottam. Amióta apa meghalt anya nemigazán támogatta a kviddicset. Mondjuk ez érthető volt, hiszen egy meccs közben vesztette életét a fater... Gondolj másra!- figyelmeztettem magam, így inkább elkalandoztam anya foglalkozása felé. A Beauxbatonsban tanított, mielőtt tanárnak ment volna, francia párbajbajnok lett. Nem nehéz tehát megérteni, hogy miért rajongtam betegesen a párbajozásért, és hogy miért tudtam sokkal többet, mint már hetedikes.
Gondolataimba merülve róttam a folyosókat, nem figyelve merre megyek. Végül a konyhakertben kötöttem ki. Itt csend volt, és nyugalom. Bimba professzornak tudtam, hogy iskolán kívüli doga volt, így magaménak mondhattam az egészet. Ledobtam a táskám a virágágyások melletti kis asztalkára, de nem ültem le. Egyszerűen nem volt kedvem számmisztika házit írni. Olyan régen párbajoztam már, és annyira vágytam rá. Nem szerettem felesleges folyosós harcokba keveredni: azok mindig tisztességtelenek voltak. Én a rendes párbajokat szerettem, de ezeket a suliban nem igazán űzhettem. Párbajszakkörre nem jártam. Egyrészt mert értelmetlen lett volna, másrészt mert anyám nem engedte. Kicsit szigorú volt, húztam el a szám.
Végül döntöttem: ha nincs is kivel párbajozni, varázsolni fogok. Elégre majdnem ugyanaz. Persze nem az, ezt a lelkem mélyén tudtam, de nem foglalkoztam vele. Szórni kezdtem nonverbálisan a különböző bűbájokat. Végeredményként a konyhakert csillogott, és villogott, illetve mivel a növényeket kicsit 'megpiszkáltam' mindenre felfutottak a nagy, orchidea szerű virágokat hozó kuszónövények.
Sóhajtottam mégegyszer. Hét év alatt senki sem ismert meg rendesen a suliból. Szerettem idejárni, de azért mégis... Jó lett volna barátokat szerezni. Talán idén...
Léptek zaja szakított félbe. Fogalmam sem volt ki közeledik, így megpördültem a 10 centis sarkaimon, majd pálcámat az idegenre szegeztem. Nem láttam az arcát, még a sötét takarta azt. Nem tudom mennyit látott az előbbi varázslataimból, és hogy milyen szándékkal jött. Egyben biztos voltam: hogyha tökre akarja tenni a művem nagyon megjárja. Nem szóltam, csak néztem az idegent, várva, hogy előrelépjen.
Vissza az elejére Go down
 
Cedric & Rose
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cedric & Cho
» Cedric Diggory
» Cedric Diggory
» Josh & Rose
» Josh & Rose

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Roxfort :: Birtok :: Konyhakert-
Ugrás: