KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Luna & Christian Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Luna & Christian Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Luna & Christian Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Luna & Christian Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Luna & Christian Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Luna & Christian Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Luna & Christian Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Luna & Christian Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Luna & Christian Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Luna & Christian

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Christian Bloodworth

Christian Bloodworth


* : Luna & Christian Tumblr_inline_mw4ljjna2V1sn48br
Hozzászólások : 69
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Chantall Cordice
Avataralany : Logan Lerman

Luna & Christian Empty
TémanyitásTárgy: Luna & Christian   Luna & Christian EmptyVas. 15 Feb. 2015, 21:43

Christian Bloodworth írta:
I'm everything you can't control.

Zord valóban zord az időjárás de, ez általában eléggé ritka. Bár lenne, egy olan szabad napom ahol a barátnőmmel Chanyvel tudnám együtt tölteni minden szabadidőnket egymással, de sajnos ez nem fog összejönni mert mindig van valami. Teljesen kifordulok már önmagamból, ha nincs itt senki mellettem és nincs aki átöleljen aki azt mondja, hogy szeretlek. Nem tudom mi van velem olyan mintha tényleg kezdek becsavarodni túl sokat ülök, mostanában a négy fal között kicsit ki kellene mozdulnom.
Nehéz ember vagyok, aki környezetének legalább annyi fejfájást okoz, mint saját magának. Nem ismerem a félmunkát, a félvállról vett dolgokat, a félmegoldásokat. Egy ügynek vagy munkának gyakran valóságos megszállottjává válok - emberek esetében ez nagyon ritka, szinte soha. Amikor célba veszek valamit, olyanná leszek, mint a lézerirányzék. Tekintetem kevesen látják mivel ezt nem nagyon mutatom mások előtt. Tényleg nagyon szeretem Chanyt szinte ő jelent nekem minden. Ekkor megfordult a fejembe, hogy elmegyek sétálni majd benéztem a Három Seprűbe. Megláttam a furán öltözött leánykát. Azt hiszem, hogy ő Luna ha jól sejtem. Bátorságomat véve kissé mosolyogva, odamentem hozzá majd kedvesen és egy apró mosolyt odavetve neki köszöntem.
-Szia!Leülhetek melléd?-Kérdeztem a válaszára várva, majd a lány fürkésző tekintetét néztem. Tényleg egy kicsit máshogy öltözködik, mint a többi lány de legalább kedves és aranyos. Nem tudom, hogy miért van ő is egyedül talán, mert Harryéknek mindig van más dolguk, de legfőképpen tanulni valójuk. Se perc alatt kész vagyok mindennel, és nem tudom hogy a többiek mit tökölésznek annyit a tanulni valóikkal. Lehet, hogy másoknak nem ugyan úgy jár az agyuk mint pl nekem. Mert én ugye bár, mindent hamar és röptében megtanulok mint más. Ez pedig igazán jó jelnek tekintem a saját érdekembe. Ekkor kikértem még a pultostól egy vajsört mert, azt nagyon imádom. Nem tudom miért de valahogy, ez a kedvencem amióta először megkóstoltam. Szeretek mással beszélgetni és másokkal megosztani a véleményemet. Remélhetőleg, hogy Lunával is ez lesz majd.
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood

Luna Lovegood


* : Luna & Christian Tumblr_n3xur42ySq1r01q3wo7_250
Hozzászólások : 16
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hollóhát
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Dougie Waters
Avataralany : Evanna Lynch
Karakterlap : "You are just as sane as I am."


Luna & Christian Empty
TémanyitásTárgy: Luna & Christian   Luna & Christian EmptyVas. 15 Feb. 2015, 18:24



Borús, szürke idő van. Na de ez engem nem tart vissza egy kis kiruccanástól. Különben is, ilyenkor lehet a legjobb lényeket találni, és még a gurgyökér is sötétben a legfinomabb. Hogy nekem is, meg másoknak is vidám napja legyen, vidám színekbe öltöztem. Többek között rózsaszín, virágmintás ruhába, sárga gumicsizmával, és hatalmas sárga kalappal a fejemen, amit szintén virágok díszítenek. Fülembe egy nagyon különleges fülbevalót tettem, még apa küldte a múlt héten. Narancskarikát ábrázol, de citromillata van. Szerintem ez zseniális.

Szokás szerint kapok pár furcsa pillantást a többiektől a faluba menet, de nem érdekel. Látom rajtuk a nyomottságot, és szerencsésnek érzem magam, hogy az én hangulatomat nem tudja elrontani az időjárás. Betérek a Három Seprűbe, és kedvencemet, a violalikőrt rendelem. Igazából nem szoktam alkoholt inni, de ez kivétel, hiszen az íze nagyon finom. A táskámból előkapom a Hírverő legújabb számát. Jéé, ajándék hajszürkítő szérum van hozzá. Amint visszaérek az iskolába, ki is próbálom, mert a használati utasítás szerint csak éjfélkor, egy sárral teli lavórba állva hat.

Egy kis idő után felnézek az olvasásból. Sajnos nem látok ismerőst, pedig biztosra vettem, hogy talán Harry vagy valamelyik DS-tag lejön Roxmortsba. Vagy lehet, hogy másik üzletbe mentek? Mondjuk a Mézesfalásba? Én nem szeretem azt a helyet, itt sokkal jobb, mert meleg van, és ha éhes vagyok, sokféle étel közül választhatok, ott meg csak édesség van, amit szintén szeretek, de nem olyan mennyiségben. Azért hátha benéz ide is valaki….











Vissza az elejére Go down
 
Luna & Christian
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Luna Lovegood
» Luna és Ally
» Lili & Luna
» Justin & Luna
» Luna & Jarret

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Varázsvilág :: Roxmorts :: Három Seprű-
Ugrás: