KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Justin & Luna Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Justin & Luna Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Justin & Luna Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Justin & Luna Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Justin & Luna Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Justin & Luna Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Justin & Luna Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Justin & Luna Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Justin & Luna Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Justin & Luna

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Justin & Luna Empty
TémanyitásTárgy: Justin & Luna   Justin & Luna EmptyKedd 10 Jún. 2014, 21:40

Láttam,Lunán ahogyan megvetevedett.Kérdezte,tőlem mit akarok vele csinálni.Erre,felvittem őt a háló termünkbe.Szerencsére,senki nem volt ott.Sóvárogtam,nagyon Luna vère utàn.Mikor,manipulálva lett,ekkor magamhoz, húztam s szenvedélyesen megcsókoltam majd lejebb.A nyakához,értem majd az újjammal végig simítottam,rajta.Belenéztem,a szemébe és akkor,ezt kérdeztem tőle.
Mondd,csak megkóstolhatom a véred?Annyira,sóvárgok hogy az hihetetlen-Ekkor,magamhoz húztam az ágyra alul volt és csókolgatni majd harapdálni keztem a testét,úgy ahogy egyszer Crystalnak. Szinte, csodálatosan érzem magam.
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood

Luna Lovegood


* : Justin & Luna Tumblr_n3xur42ySq1r01q3wo7_250
Hozzászólások : 16
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hollóhát
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Dougie Waters
Avataralany : Evanna Lynch
Karakterlap : "You are just as sane as I am."


Justin & Luna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Justin & Luna   Justin & Luna EmptyKedd 10 Jún. 2014, 18:35

A fiú a mondandóm nagy részét figyelmen kívül hagyta, ez hát megerősített abban, hogy ő is ugyanolyan, mint a többiek. Észrevettem a gyűrűjét. Egész szép darab, és eszem ágában sincs azt gondolni, hogy házas. Miért ne lehetne az embernek gyűrűje csak úgy? Nekem is van, de nem szoktam hordani, mindig olyan fura érzésem lesz, ha felveszem. Bár amilyen anyagból van, nem csoda. Majd egyszer kifejtem, ha valakit érdekel. Egy kis idő után úgy érzem, mintha nem lennék magamnál. Vagyis olyan fura az egész. Mintha a távolból hallanám a hangját, ahogy azt mondja, hogy vele kell mennem, és az lesz amit ő akar. Valahogy megbénultam és nem tudok gondolkozni. Így hát engedelmesen követem, mindenesetre ha más nem, az tuti biztos fel fog tűnni a hugrabugosoknak, ha egy hollóhátas kerül a klubhelyiségükbe. - Mit akarsz tőlem? - kérdezem végül, hátha megmondja. Tiltott dolgot úgysem csinálhat, legalábbis remélem. Nagyon remélem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Justin & Luna Empty
TémanyitásTárgy: Justin & Luna   Justin & Luna EmptyKedd 10 Jún. 2014, 18:07

El,sem hiszem nem értette,a kérdésemet.Nem,vagyok bunkó senkivel,sem csak egyszerűen ilyen,a természetem.Persze,hogy sápadt vagyok,az éhségtől,mert már rég nem táplálkoztam.Karon,ragadtam Lunát,persze csak óvatosan.Majd,megpillantotta,a gyűrűmet.Miért,hiszi azt,mindenki hogy én házas vagyok?Pedig,ez nem is hasonlít erre.Egyébként,is ez egy régi,családi ereklye.Ez,még 1864-ről való amit,Katherine adott,és azóta büszkén viselem.Nem,szeretem ha mások belekotyognak abba,hogy mit csinálok,és mit nem így megbabonáztam kicsit,Lunat.
-Feljössz,velem a hálótermembe és velem leszel.Azt,teszek amit mondok.Senki,és semmi nem,akadályozhat meg bennünket. -Mondtam,neki és hála Merlinnek,végre sikerült amit,szerettem volna.Ahhoz,hogy tudjak táplálkozni sajnos meg kell bűvölnöm az,embereket.Már,pedig Luna nagyon kedves,és aranyos lány..nincs,jogom bántani de,egyszerűen éhes vagyok.Nincs,más jobb ötletem minthogy ezt, tegyem szegénnyel.Majd,valahogy kiengesztelem.
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood

Luna Lovegood


* : Justin & Luna Tumblr_n3xur42ySq1r01q3wo7_250
Hozzászólások : 16
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hollóhát
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Dougie Waters
Avataralany : Evanna Lynch
Karakterlap : "You are just as sane as I am."


Justin & Luna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Justin & Luna   Justin & Luna EmptyKedd 10 Jún. 2014, 17:53

Látom, hogy furcsán néz rám. Hát persze, ő is olyan, mint a többiek. Azonban a válasza engem igazol. Vagyis a furmászokat, ők sosem tévednek. - Hát igen. Azt hiszem, az életen sok gondolkoznivaló van, főleg a múlton. De én úgy vagyok vele, hogy előre kell nézni. Nincs értelme a múlton rágódni - magyarázom neki. Az igazamról teljesen meg vagyok győződve. Ez az életszemlélet sokszor segített át engem a nehezebb szakaszokon, mint például az anyukám halála. - Mármint miket csinálok? - kérdezem értetlenül, mert nem egészen értem, mire vonatkozik a kérdés. - Komolyan? Ki az a Brittany? Biztos egy csomó rossz dolgot hallottál rólam, hogy nem vagyok normális, fura dolgokat mondok, meg ilyesmi. - hadarom, meg sem várva, hogy előbb válaszoljon a kérdésemre. - De tudod, mit mondok? Azt, hogy nem érdekel. Nem érdekel, ki mit gondol rólam, én csak azokkal törődök, akik elfogadnak - mondom neki, teljes nyugalommal. Már rég óta nem tud felhúzni semmi. Azért ez a fiú is furcsa egy kicsit. Ha jól látom, akkor mintha egy kicsit túlságosan sápadt lenne. - Igen, én vagyok Luna - válaszolom meglepve, csodálkozom rajta, hogy tudja a nevemet. - Örülök, hogy megismerhetlek, Justin. Mondd csak, nincs kedved sétálni? Nem szeretek egyhelyben állni - vetek fel egy javaslatot, aztán majd meglátjuk, mi lesz. Amíg nem kezd el bunkóskodni, addig nem zavar.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Justin & Luna Empty
TémanyitásTárgy: Justin & Luna   Justin & Luna EmptyKedd 10 Jún. 2014, 16:40

Nagyon,furán néztem,a lányra és arra hogy mi mindent hord.Lehet,hogy nem normális ez,a csajszi és sokan irritálják sőt,mi több utálják de, én inkább egyre,jobban kedvem megkedvelni a csajszit.Nem,tudom mi történt velem,hiszen Katherine minden jót,kivett belőlem és puszta,gyűlölet maradt,bennem.Nem,tudom mi ütöt belém,de annak ellenére,jól érezem magam,a társaságába.Szemeibe,néztem és ezt mondtam.
-Hát...izé.csak,tudod a múltamon gondolkoztam,kicsit.-Néztem,rá a lányra és arra is eléggé,fura dolgokat hord.majd,szépen lassan megkérdeztem,tőle nem akarom,hogy sértődés legyen belőle.Akkor,jobban teszem hogy ha megvigasztalom mert,úgy jobban megtudom kóstolni a vérét.Elmosolyodtam,és megkérdeztem.
-Ezeket,mind te csinálod?És,ugye te vagy ez,a furcsa lány ugye?Sokat,hallottam rólad Brittanytól.-Mondtam,neki mosolyogva és véletlenül,megfogtam a kezét,de éppen csak a hajamat szerettem,volna megvakarni.Na.jó,inkább ezt nem részletezem. Néha,szeretek Hollóhátasokkal,beszélgetni nagyon jól kijövök velük.Persze,annak ellenére hogy én Hugrabugos vagyok. Nagyon,imádom ide járni.Majd,ha arra rákerül a sor,akkor majd megkérdezem milyen a vére.Mivel,én most iszonyúan éhes,vagyok ennyi ember között,csak még sem szeretném,magam lebuktatni az,egész iskola előtt.Szépen,sorjában mindent megcsinálok.Mivel,vámpír vagyok,jól lehet tudni,hogy milyen, is a vére Lunának. Még,paraszt vagyok be sem mutatkoztam neki.
-Merlinemre!!A nevem Justin!A tiéd,ha jól sejtem Luna ugye?-Kérdeztem,bájosan mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Luna Lovegood

Luna Lovegood


* : Justin & Luna Tumblr_n3xur42ySq1r01q3wo7_250
Hozzászólások : 16
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hollóhát
Tartózkodási hely: : Roxfort
Kirendelt pár : Dougie Waters
Avataralany : Evanna Lynch
Karakterlap : "You are just as sane as I am."


Justin & Luna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Justin & Luna   Justin & Luna EmptyKedd 10 Jún. 2014, 16:23

Legendás lények gondozásáról indulok a kastély felé. Nagyon jó óra volt, az unikornisokról tanultunk. Hagrid még egy csikót is fogott, szép arany színe volt. Teljesen el volt ragadtatva tőle mindenki, hát még ha tudnák, mi mindenre képesek ezek az állatok azon kívül, amit Hagrid mondott... Teljesen belefeledkeztem a gondolataimba, úgyhogy észre sem vettem, hogy már a bejárati csarnokban vagyok. Találomra elindultam egy folyosón a földszinten, ahol azonban nem vettem észre, hogy áll valaki. Nekimentem véletlenül. - Ó, ne haragudj, nem igazán figyeltem - mondtam neki, azonban elég furcsán válaszolt. Csodálkozva ráemelem a tekintetemet, majd lassan megkérdezem. - Hogy érted ezt? Én nem menekülök semmi elől. Nem szoktam menekülni. Bár, ami azt illeti... - kezdek el mesélni, ám ekkor észreveszek valamit a feje mellett. Habozás nélkül odakapok, így egy kicsit meglököm. - Bocsánat, csak volt pár furmász melletted. Régen azt hittem, hogy el kell őket kergetni, azonban már tudom, hogy valójában az agyapasztáson kívül számos dologra jók még, úgyhogy el is teszem.- Elővettem egy dobozt, és beleraktam a... na jó, kívülről nézve valószínűleg levegőnek tűnik, de elég az, ha én tudom, hogy ott vannak. - Valami komoly dolgon gondolkoztál? - kérdezem együttérzően. - Tudod, akkor bukkannak fel - adok magyarázatot a történtekre. Bár valószínűleg ő is ki fog nevetni, mint mások.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Justin & Luna Empty
TémanyitásTárgy: Justin & Luna   Justin & Luna EmptyKedd 10 Jún. 2014, 16:05

Annyira,elegem van már a tanításokból,hogy kicsit jobb lenne már,egy kis szabad nap.Jól,elvoltam amíg Piton,órát tartott Katherinről ábrándoztam.Hiszen,annyira hiányzik145-év az,miért tartott,ilyen sokáig?Nem,is tudom egyszerűen nincs,rá magyarázat.Valószínű,ha majd akar tőlem valamit,akkor azt majd meg is fogja tőlem kapni.Egy,hamar csak biztos nem. Szóval,mentem a folyosón kicsit bóklászva,és annyi minden jár a fejembe.Lassan,itt lesznek a vizsgák,amit nagyon szeretek,az pedig az SVK. Hallottam,olyat is hogy tavaly Lupin tartotta az SVKT. Nem,csodálom jól tanít a pasas.Ha,azt akarom minden csajt,az ujjaim köré,tudjam csavarni,akkor ahhoz bizony jó,nagy erőfeszítés kell.Mindig,az ösztöneimre hallgatok.Bárhol,bármikor tudom fegyelmezni magam,akkor ha nem húznak fel teljesen.Néha,napján amikor,olyan kedvem van de,leginkább Piton óráján szoktam,visszaemlékezni 1864-re.Miért,nem abban az időben élünk még?Fogalmam,sem volt róla.Persze,láttam már egy lányt Kimit és ez,nem csak a véletlen folytán.Kimi,hasonmása Katherinek,és talán nála van a kulcs.Erre,gondolván futva belém jött egy lány.Bocsánatot,kért én meg ránézve ezt,mondtam neki.
-Semmi,baj..Nincs,harag..de,mondd csak mi,elől menekülsz?Vagy,inkább,ki elől?-Kérdeztem,tőle kicsit furcsán nézve a lányra.Hiszen,ő maga is furcsa teremtény volt de,sajnos a véréhez nem,tudok hozzá nyúlni. Persze,jól ismerek itt mindenkit.Ő az,a kis Luna Lovegood aki fura teremtényekben hisz,és még ő maga is fura.Ami,nekem jó hiszen,most kedvemre játszadozhatok.Mindig,kikapom a legfinomabb,falatokat ezt így mondom.Nekem,mindig az a kulcs szóm"mindig lakjak jól".
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Justin & Luna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Justin & Luna   Justin & Luna Empty

Vissza az elejére Go down
 
Justin & Luna
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Justin & Bri-ismerkedés
» Justin & Lili
» Luna & Jarret
» Luna Lovegood
» Luna és Ally

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Roxfort :: Kastély :: Földszint :: Folyosó-
Ugrás: