KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Justin & Bri-ismerkedés Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Justin & Bri-ismerkedés Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Justin & Bri-ismerkedés Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Justin & Bri-ismerkedés Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Justin & Bri-ismerkedés Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Justin & Bri-ismerkedés Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Justin & Bri-ismerkedés Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Justin & Bri-ismerkedés Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Justin & Bri-ismerkedés Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Justin & Bri-ismerkedés

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Justin & Bri-ismerkedés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Justin & Bri-ismerkedés   Justin & Bri-ismerkedés EmptyPént. 13 Jún. 2014, 21:36


Justin & Brittany


Annyira azért nem tudtam könnyen napirendre térni a látottak felett, hogy egyszerűen elhiggyem, nála ez mindennapos eset. Az emberek szeme nem szokott csak úgy ilyen változásokat produkálni, és ez még itt, a mágusvilágban sem normális dolog. De mivel nincs közöm hozzá, így nem is avatkozom bele.
- Köszi, de nem kellett volna. – Zavartan elfordítottam róla tekintetemet. Legyen bármilyen ciki is, sosem tudom, hogyan kellene fogadnom mások közeledését. Egy egyszerű kedvesség hatására is képes vagyok ok nélkül támadni, vagy valami hülyeséggel elcseszni a dolgokat – mint, ahogy most is tettem. Miért nem tudtam egyszerűen mosolyogva megköszönni figyelmességét? Mert nem értesz az emberekhez – válaszolt ki nem mondott kérdésemre egy kellemetlenül őszinte hang a fejemben.  Szerettem volna replikázni, de felesleges.Végül így is, úgy is beismerném, hogy igaza van.
Ajkamhoz emeltem a poharat, de amint megéreztem a vajsör ízét, köhögve tettem vissza a pultra. Hogy rossz volt az nem kifejezés, legszívesebben kiköptem volna, de az nem festett volna túl bájos képet rólam, márpedig nekem fontos az imidzsem. A megjelenésemben nem lehet egy szemernyi hiba sem és jobb szeretem, ha másokra kellemes benyomást gyakorlok, ezzel rögtön elkerülve a vészes gyorsasággal terjedő pletykákat.
- Amúgy…gyakran jársz ide? – kérdeztem érdeklődve, csak, hogy megtörjem a kínos csendet, ami közénk telepedett.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Justin & Bri-ismerkedés Empty
TémanyitásTárgy: Justin & Bri-ismerkedés   Justin & Bri-ismerkedés EmptyKedd 10 Jún. 2014, 22:17

Láttam,Bri arcán egy kis ilyedtséget.Minden,rendben van sikerült magam lenyugtatni.Majd,visszafordultam hozzá,és a pultoshoz.Amit,mondott nekem a "szépség"szót,egyszer csak azon töprengtem,el vajon miért nem szereti?Talán,azért mert mindenki azt,mondja neki? Ezzel,kapcsolatban igen sok kérdésem,lett.Azután,hogy a fele emberek kimentek a kocsmából,már csak egy páran maradtunk.Mivel,az önző,egoista,vàmpírokból némi jóság is,maradt bennem,ezt mondtam.
Hagyja,csak..a vendégem!Remélem,nem haragszol!És ne haragudj az előbbi miatt,ha egy kicsit megijedtél..mindig,ez van.-Hazdutam,neki.Nem,akartam elmondani az igazat,hogy az egéyz suli erről nyamjogjon.Törődjenek,inkább a saját dolgukkal.Nagy,kedvem volt most nevetni.Hiszen,azt szerettem volna ha egy nő,mindig jól érezze magát a társasàgomba.Persze,erről Brinek is szeretnék jó benyomást tenni.Nem,szeretnék ártani,vagy esetleg megbántani.Engem,is megbántottak de,hisz az 1864-ben volt,és azóta se heverem ki azt,hogy Katherine elhagyott.Mindig,fáj belülről ezért,vagyok olyan vadállat.Ezért,nem bàntottam Brittanyt.Soha,nem szeretném hogy egy ember,miattam halljon meg.Pedig,Bri egy kedves őszinte làny.Nem,szeretnék fájdalmat okozni neki.Sem,most sem máskor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Justin & Bri-ismerkedés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Justin & Bri-ismerkedés   Justin & Bri-ismerkedés EmptyKedd 10 Jún. 2014, 21:59


Justin & Brittany


Nem szokásom magányosan róni Roxmorts utcáit, de kivételesen, magam sem tudom hogyan és mikor, elmaradoztak mellőlem a többiek. Nem mintha annyira bánnám, köszönöm szépen, nélkülük is egész jól elvagyok. Mindössze furcsa volt, hogy senki sem kotyog bele, merre menjünk, és mit csináljunk. Ez tetszett. A hirtelen jött „szabadságtól” megmámorosodva töprengtem, hogy végül is merre vegyem utam, de sokáig döntésképtelenül sétálgattam, majd miután harmadszorra kötöttem ki a falu főutcáján, elszántam magam. Az első üzletbe, ami a szemem elé kerül, bemegyek – határoztam el, tekintetemet körbehordozva az utcán. Kissé lekonyultak ajkaim, amint megláttam, mit is szemeltem ki magamnak.
De mit volt mit tenni, határozottan lenyomtam a kilincset és beléptem a kocsmába. Ha egyszer valamit eltervezek, azt meg is valósítom, még ha jelen esetben ez azt jelenti, hogy egy kétes kinézető alakokkal teli, rozzant kocsmában kell elvernem az időmet, mondjuk ahelyett, hogy a Három Seprűben gőzölgő, tejszínhabos vajsört kortyolgatnék.
Egyenesen a pulthoz léptem, majd bizonytalanul letelepedtem az egyik rozoga ülőalkalmatosságra, amin valószínűleg legalább háromrétegnyi por is helyet foglalt. Gyorsan elhessegettem zavaró gondolataimat, majd intettem a csaposnak, aki akárcsak vendégei, nem örvendhetett valami megnyerő külsőnek. Rendeltem egy vajsört, mire furcsán nézett rám, de azért arrébb kullogott, hogy kerítsen egy nagy eséllyel porlepte, vizet és mosogatószert régen látott poharat.
Egészen belefeledkeztem a bámészkodásba, amikor egy hangot hallottam magam melől. Az ember valahogyan ösztönösen megérzi, ha hozzá beszélnek vagy őt nézik, így érdeklődve fordultam oldalra, hogy melyik elvetemült Roxfortos merészkedett be ide rajtam kívül. Jó, persze, tudom, hogy vannak, akik kedvelik ezt a helyet, de jelen pillanatban én biztosan nem tartozom közéjük.
- Szia! Az én nevem pedig Brittany, így ha lehetséges, maradjunk is ennél és hanyagoljuk a „szépség” megnevezést – mondtam csevegő hangon és még egy kis mosolyt is eleresztettem, ami viszont a következő pillanatban le is olvadt arcomról.
- A szemed… - motyogtam zavartan, a megdöbbenéstől kerekre tágult szemekkel, de tekintetemet nem tudtam levenni róla. Ha nincs rajtunk kívül a helyiségben vagy tíz ember, biztosan megijedek, de így elég ciki lett volna, ha griffendéles létemre hangot adok eme érzelmemnek. Pár másodperc után kezdtem kínosan érezni magam és észbe kapva, hogy nem illik másokat ilyen szemtelenül bámulni, inkább a pultra szegeztem tekintetem, és az abba vésett kis ábrákat, neveket és egyéb mások által megörökítésre érdemesnek talált dolgokat fürkésztem.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Justin & Bri-ismerkedés Empty
TémanyitásTárgy: Justin & Bri-ismerkedés   Justin & Bri-ismerkedés EmptyKedd 10 Jún. 2014, 17:48

Annyira,jól esett már egy kis kiruccanás,hogy ezt el se hiszem.Mindig,megkapom azt amire vágyom de,most úgy látom,hogy ennek,az ellenkezőjét kell,hogy néznem.Végre,élvezem hogy nincs tanítás hanem egy,kis szünet nekünk is kijár nem igaz?Most,úgy vagyok vele hogy inkább elugrok a Szárnyas Vadkanban.Persze,vért szerettem volna,kérni de sajnos nem,lehetett.Ahelyett,inkább Láng nyelv Whiskyit kértem.Mondjuk,imádom a pálinkát de,legfőképpen a bort.Na,de látom ez is egy új,ital számomra.Egyszer,még most is Katherinen gondolkoztam,mint általában.Persze,utálom azokat a helyeket ahol,nyüzsögnek az emberek,de most még is mit várhattál tőlem?Egy,vámpír vagyok,és ismerd meg a történetemet!!...Elegem,van már abból hogy egy,normális élet,sem lehet az embernek.Nem,tudok kin szórakozni egy,jót.Aztán,megláttam egy szöszit aki,belépett,az ajtón és idejött,a pulthoz ahol,én ültem.Tekintetem,megakadt rajta,majd hírtelen elkezdett átváltozni,a szemem.Rögtön,elfordultam tőle,és lenyugtattam magam. Tűrtőztettni, kellett magam rajta.Szinte,már egy kissé lenyugodtam,és újra ránéztem.Olyan,vonzónak találtam mint,még senkit soha.Nagyon,megtetszett nekem.Közelebb,mentem hozzá,és csak,ennyi jött ki belőlem.
-Helló,szépség!!A nevem,Justin!-Néztem,rá és valahogy a nyaka jobban,érdekelt és ismét,átváltozott a szemem.Elfordultam,majd lenyugodtam és elkezdtem vele,bájosan csevegni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Justin & Bri-ismerkedés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Justin & Bri-ismerkedés   Justin & Bri-ismerkedés Empty

Vissza az elejére Go down
 
Justin & Bri-ismerkedés
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Justin & Lili
» Justin & Luna

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Varázsvilág :: Roxmorts :: Szárnyas Vadkan-
Ugrás: