KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Anna & Rhett - Could you forgive the past? Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Anna & Rhett - Could you forgive the past? Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Anna & Rhett - Could you forgive the past? Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Anna & Rhett - Could you forgive the past? Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Anna & Rhett - Could you forgive the past? Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Anna & Rhett - Could you forgive the past? Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Anna & Rhett - Could you forgive the past? Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Anna & Rhett - Could you forgive the past? Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Anna & Rhett - Could you forgive the past? Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Anna & Rhett - Could you forgive the past?

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Anna Roberts

Anna Roberts


* : This is me!
Hozzászólások : 18
Vér : Arany vér
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort
Avataralany : Sophia Bush

Anna & Rhett - Could you forgive the past? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anna & Rhett - Could you forgive the past?   Anna & Rhett - Could you forgive the past? EmptyHétf. 29 Dec. 2014, 23:46

Mi választjuk meg az utunkat. Az értékeink és a tetteink, ezek határozzák meg, hogy kik vagyunk.
- Azt csak szeretnéd – löktem meg a vállát játékosan, mint ha nem is érdekelne, hogy mit mondott.
Úgy tűnik ez alatt a jó pár év alatt igen csak sikerült kifejlesztenem egy fajta színészi tehetséget, hiszen nagyon is éreztem a célzást a mondandójában még akkor is ha Ő saját maga sem vette észre. Ismerem már annyira, hogy tudjam, soha nem mond olyat aminek ne lenne alapja. Még akkor sem, ha éppen nem abban a pillanatban, de a későbbiek során számít rá.
- Na igen… Bár ahogy téged ismerlek, le merném fogadni, hogy valami humbug van a dolog mögött. – méregettem gyanakvóan.
Nem hiszem, hogy a nagy Rhett Donovan csak úgy fogta magát és megjavult, majd elment tanulni és álmai netovábbját végzi itt a Roxfortban. Ahhoz túlságosan is jól ismerjük már a madarat. Lemerném fogadni, hogy valami nem tiszta azokkal a papírokkal kapcsolatban. Egészen biztos vagyok benne, hogy valamiféle susmák van a háttérben. De őszintén szólva nem igazán érdekel. Addig ameddig nem okoz kárt azzal, hogy az iskolában lévő diákok fejét tömi mindenféle okossággal, addig engem az sem zavar, ha maga a yeti írta alá a tanári diplomáját.
- Rhett, te sosem fogsz megkomolyodni. Nem is értem mit szerettem rajtad annak idején, amikor én a intelligens és érett gondolkodású pasikat szeretem… - motyogtam a mondókám végét egyre halkabban, hiszen akaratlanul is fel-fel villant bennem Julian emléke.
Ameddig a kezem az arcát érintette, rengeteg emlék tolakodott a felszínre. Olyanok is amikre annyira nem vagyok büszke és olyanok is amelyek egészen szépek és kellemesek lehetnének, ha nem csak egy hazugságra épültek volna. De mivel gyorsan észhez tértem, próbáltam menteni a menthetőt és megpróbáltam olyan gyorsan eltávolodni az iskola mágiatörténet tanárától amilyen gyorsan csak tudtam… volna, hogy ha Rhett nem kapja el a kezem, és nem húzza vissza az arcához, és nem lehel rá végül egy lágy csókot.
- Mindent még te sem kaphatsz meg. – válaszoltam neki keményen és kissé már-már jegesen, miközben sikeresen elhúztam a kezem az övéből.
Nem is értem, hogy mire jó ez az egész. Abszurd és nevetséges, hogy ennyire kerülgetjük egymást, holott semmi közünk nincs a másikhoz. Csak egy nagy és sötét folt vagyunk egymás életén ami az idők végezetéig ott is fog maradni, bármit is szeretnénk tenni ellen.
- Meglepődnél rajta, mennyi muglit ismertem meg az elmúlt években. – mondtam elmerengőm, miközben óvatosan a nyakamban lévő lánchoz nyúltam. Vagyis hát, egész pontosan az azon függő gyűrűhöz.
- Egy mugli volt a vőlegényem… - böktem ki végül azt ami már azóta nyomja a szívem amióta hazajöttem Amerikából, és amit ez idáig még senkinek nem mondtam el, és éppen ezért nem is értem, hogy miért pont Rhett ez alól a kivétel.
words: 440 -- tagged Rhett -- notes Give Me A Reason.
Vissza az elejére Go down
Rhett Donovan
Mágiatörténet tanár
Rhett Donovan


* : Anna & Rhett - Could you forgive the past? Tumblr_inline_mg9ihlXCic1r6b8jw
Hozzászólások : 14
Vér : Aranyvérű
Tartózkodási hely: : Előtted egy lépéssel, Drágám.
Kirendelt pár : Szabad vagyok, mint a madár.
Avataralany : Colin O'Donoghue
Karakterlap : Mr. Survivor
Karakterzene : Addicted to You
¥ : Anna & Rhett - Could you forgive the past? Tumblr_n63r0tvl6z1qjueflo9_250

Anna & Rhett - Could you forgive the past? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anna & Rhett - Could you forgive the past?   Anna & Rhett - Could you forgive the past? EmptyHétf. 29 Dec. 2014, 21:32





I'm so sorry

Could you forgive the past?




Az új Anna kétségtelenül jobban tetszett, mint a régi. Természetes, ebben a csinos „csomagolás” is közrejátszott, de ettől függetlenül társaságát is igazán kellemesnek találtam. Mindig nagy figyelmet fordítottam a becses személyemet körülvevő emberekre, akik iránt viszont kifejezetten kritikusan viseltettem. Kevesen feleltek meg nem éppen alacsony elvárásaimnak, az első benyomást pedig sosem próbáltam felülírni későbbi tapasztalataimmal. Ugyan azokkal is szívélyes maradtam, akiket unszimpatikusnak tartottam, vagy akiket épp a pokol mélyére kívántam, de gúny és leereszkedő udvariasság nélkül csupán azokkal beszéltem, akik valami módon elnyerték tetszésem vagy kivívták tiszteletem. (Utóbbi esett meg a legritkábban.) Annának viszont sikerült kivívnia mindkettőt, önkéntelen csodálatot éreztem iránta, hisz úgy őrizte meg tartását, hogy közben pont olyan kedvesen szólt hozzám, mint – véleményem szerint – másokhoz. Ebben volt más, mint az átlag; az emberek többsége évekig nyalogatja sebeit, őrzi sértettségét, és ez szavaikban is kiütközik. Volt tapasztalatom ebben, az évek során elég embert szedtem össze, akik azóta  is ferde szemmel néznek rám, és akik láthatóan sosem tették túl magukat azon, hogy valamikor vétettem ellenük. Vicces, de én is ilyen vagyok, a nemkívánatos személyeket hideg udvariassággal kezelem, történjen bármi vagy tegyenek bármit. Tulajdonképpen nem értem Annát, függetlenül attól, hogy megváltozott-e, nem ilyen fogadtatásra számítottam tőle.
- Csak vigyázz, még elhalmozlak bókokkal, mígnem újra leveszlek a lábadról – kacsintottam, egy titokzatos, féloldalas vigyorral válaszolva pajkos mosolyára. Kivételesen nem voltak hátsó szándékaim, bár nem állítom, hogy nem merültek fel bennem bizonyos gondolatok ezzel kapcsolatban. De mivel kollégák leszünk, nem lenne szerencsés, ha olyan viszonyba bonyolódnánk, ami túlzottan komplikált lenne. Amúgy sem hiszem, hogy újra beadná a derekát. Anna már úgy ismer, mint a rossz pénzt, így nagy eséllyel jobban teszem, ha más ajtón kopogtatok, legalábbis abban az esetben, ha szeretném megőrizni férfiúi önbecsülésem.
- Sosem tagadtam, hogy gyakran csak aludni jártam az órákra – ismertem be. – Mégis tanár lettem – vigyorodtam el tudatában annak, hogy régi ismerőseim számára eléggé furcsán hathat, hogy pont én állok a katedrán. Magam sem vagyok ezzel másképp, néha még most is elcsodálkozom, hogy valóban tanár vagyok – még ha mágiatörténészi képzettségem hazugság is – és azt is beismerem, hogy munkámat elég csapnivalóan végzem.
- Pedig szerette a dédelgetést, és hagyta, hogy simogassam – terült el arcomon egy szemtelen vigyor. -  Bár ahogy mondod…talán a jutalomfalat túlzás volt? – Szokás szerint nem vettem komolyan a dolgot, és viccet csináltam belőle. Még mindig a baglyommal és az agresszív hölgyeménnyel való kapcsolatom párhuzamán elmélkedtem, amikor Anna olyat tett, amire egyáltalán nem számítottam. Puha bőrének érintése kellemes volt, és már nem is bántam annyira azt a pofont. Míg keze az arcomon simított végig, fürkésző tekintetem az övét kereste. Viszont mikor el akarta húzni kezét, gondolkozás nélkül nyúltam utána; eszemben sem volt hagyni, hogy elmenekülhessen a szituációból, ugyanis kapkodó, gyors mozdulata erre utalt. Óvatosan visszahúztam kezét, hogy még egyszer megérintse arcomat, majd ajkamhoz vonva, egy lágy csókot nyomtam rá.
- Talán, bár jobban érezném magam, ha kapnék rá egy gyógypuszit – Mosolyogva, tekintetét fogva tartva hajoltam közelebb hozzá. Nem reménykedtem benne, hogy újra közeledni fog, de kíváncsian vártam, hogyan reagál szavaimra. Megeshet, hogy ma még az arcom másik fele is sajogni fog.
- Nem hinném, hogy ismered. Egy mugli hölgyemény hagyott helyben ilyen csúnyán – nevettem halkan. Csodáltam amúgy, hogy ilyen könnyedén beszélt arról, amiért évekig szóba sem állt velem, de már meg sem lepődtem, hogy újra kiderült róla valami, ami újabb kísértésként szolgál, hogy felelevenítsük a régi, szép napokat. Sajnálatos, hogy ez valószínűleg csak az én fejemben fordult meg.






Vissza az elejére Go down
Anna Roberts

Anna Roberts


* : This is me!
Hozzászólások : 18
Vér : Arany vér
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort
Avataralany : Sophia Bush

Anna & Rhett - Could you forgive the past? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anna & Rhett - Could you forgive the past?   Anna & Rhett - Could you forgive the past? EmptySzomb. 27 Dec. 2014, 22:45

Mi választjuk meg az utunkat. Az értékeink és a tetteink, ezek határozzák meg, hogy kik vagyunk.
Nem tudom ki hogy van azzal amikor olyan dolgokat érez amiket nem szeretne, de én baromira nem kezelem jól. Viszont ami még ennél is rosszabb, ha valaki olyan vált ki ilyen érzéseket az emberből, akitől egyáltalán nem várnánk. Nem azt mondom, hogy gyengéd érzelmeket táplálok Rhett iránt, mert ez nincs így. De ettől függetlenül sok minden megfordult bennem azóta, amióta utoljára láttam, főleg a gyűlöletem, amit akkor éreztem iránta. Talán a sok eltelt évnek és a velem megtörtént dolgoknak köszönhető, de tiszta lapot szeretnék kezdeni és ehhez elengedhetetlen, hogy lezárjak minden rosszat a múltamban. Talán az lenne a legideálisabb ha ezzel a kapcsolattal kezdeném, ott ahol minden elkezdődött.
- Azt egy szóval sem mondtam, hogy nem szabad. – mosolyogtam rá játékosan
Végül is van abban valami igazság, amit mondott. Kicseréltek, megváltoztam, majdnem ugyan az a kettő. Csak éppen az ár volt nagy, ami miatt megváltoztam. Viszont ez már egy másik történet. Egy nem túl kellemes és vidám történet.
- Látod abban, hogy egy piszok nagy iskolakerülő voltál, mind a ketten egyet értünk. – kuncogtam az orrom alatt, miközben a súlypontomat az egyik lábamról a másikra helyeztem át.
- Hmm… Azt hiszem nem. – grimaszoltam egyet, miközben ingattam a fejem ezzel is nyomatékosítva a szavaimat.
Tudom, hogy eléggé komolytalannak és gondtalannak tűnhetünk, de ha valaki a felszín alá lát akkor tudhatja, hogy a látszat néha csal. Pont úgy, ahogyan most is megteszi, hiszen nagyon is jól tudom, hogy ez a találkozás egyikünknek sem volt a legfelvillanyozóbb, de talán ha a rosszak mellé kellemes emlékeket is gyűjtünk, akkor egy idő után a rosszak nem tűnnek annyira elfeledhetetleneknek.
- Hát, ha úgy kezelted, mint egy kisállatot, akkor nem is csodálkozom azon a pofonon. – jegyeztem meg fejcsóválva, miközben teljesen megfeledkezve arról, hogy mire is készülök, felemeltem a kezeimet és az arcához nyúltam.
A bőrének melege és az ismerős érzés ahogy a kezem az arcára tapad, heves érzelemáradatként zúdultak rám. Egy pillanatnyi időre összezavartak, de szerencsére gyorsan kapcsoltam és nem csináltam, vagy mondtam semmilyen meggondolatlanságot.
- Túl fogod élni… - mondtam tárgyilagosan, miközben úgy elrántottam a kezemet az arcáról, mint ha parázs égette volna meg.
- Esetleg ismerhetem, szegényt? Szívesen írnék neki egy „Üdv a klubban!” levelet. – kuncogtam, de nagyon jól tudtam, hogy ez csak nekem vicces, sőt mi több nekem se.
Csak fogalmam sincs, hogy mivel lehetne kevésbé kínossá tenni ezt a helyzetet. Főleg úgy, hogy bármennyire is nehezemre esik beismerni Rhett is nagyon sokat változott az alatt az idő alatt ameddig én Amerikában voltam és majdnem feleségül mentem a földkerekség legnormálisabb pasijához.
words: 420 -- tagged Rhett -- notes Give Me A Reason.
Vissza az elejére Go down
Rhett Donovan
Mágiatörténet tanár
Rhett Donovan


* : Anna & Rhett - Could you forgive the past? Tumblr_inline_mg9ihlXCic1r6b8jw
Hozzászólások : 14
Vér : Aranyvérű
Tartózkodási hely: : Előtted egy lépéssel, Drágám.
Kirendelt pár : Szabad vagyok, mint a madár.
Avataralany : Colin O'Donoghue
Karakterlap : Mr. Survivor
Karakterzene : Addicted to You
¥ : Anna & Rhett - Could you forgive the past? Tumblr_n63r0tvl6z1qjueflo9_250

Anna & Rhett - Could you forgive the past? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anna & Rhett - Could you forgive the past?   Anna & Rhett - Could you forgive the past? EmptySzomb. 27 Dec. 2014, 20:26





I'm so sorry

Could you forgive the past?




Nem tagadom, a szép nők mindig is a gyengéim voltak. Ha pedig valaki megtetszett, addig nem nyugodhattam, amíg meg nem szereztem magamnak, de alapvető igazság, hogy a könnyen jött sikert nem értékeli az ember annyira, mint azt, amiért úgy istenigazából megküzdött. Mivel sosem ütköztem ellenállásba, pár szép szóval, az elérhetetlent játszó nők esetében néhány hamis ígérettel, vágyaim teljesültek, megkaptam, ami felcsigázta kíváncsiságom, így pedig érdektelenné váltam. Őrület volt ez az egész, a gyengébbik nem elvette az eszem, megbolondított, úgy, mint semmi más.
Anna egyszer már magára vonta érdeklődésemet, és kapcsolatunk ugyanúgy végződött, mint az összes többi életem során. Természetesen voltak változatok: valakit elhagytam, valaki kidobott, miután rájött, hogy más ágyában keresem a boldogságot, valakivel viszonylag becsületes módon közöltem, hogy vége. Utóbbiak közé tartozott a hölgy, akitől a pofont kaptam.
De mindez a múlt volt, amit viszont nem szándékoztam megismételni. Örültem Annának, már akkor is, amikor megtudtam, hogy a Roxfortba érkezik, ám abba az örömbe némi önkéntelen szánalom is vegyült, ami viszont most, hogy szemtől szemben álltunk egymással, elillant. Bimba professzornak igaza volt, ami ugyan meglepett, de mindenképpen pozitív értelemben.  
- Már bókolni sem szabad? – vigyorodtam el szavaira, miközben tekintetemmel követtem mozdulatát, amint egy kósza tincset simított ki arcából. Szerettem megjátszani magam, szívesen tűntem fel a gáláns gavallér képében, hisz kissé régimódi udvariasságommal általában könnyedén célt értem az embereknél.
- Elképzelhetőnek tartom, hogy visszavágytál. Látod, én sem bírtam ki a jó öreg Roxfort nélkül, pedig ha valaki, akkor én valóban iskolakerülő voltam. – Komolytalan volt minden szavam, de hangomba némi öngúny is vegyült. A macskákat ugyan utálom, de megértettem Anna szavait. Valóban én sem azért vagyok itt, mert sikerült megtalálnom minden számításomat az életben, de ezt nem szándékoztam hangoztatni, inkább elvicceltem a dolgot.
- Van egy baglyom. Az számít? - Színpadiasan komoly képet vágtam és kérdő pillantást vetettem Annára. Majd egy rövid szünet után elvigyorodtam. – Nagyon hűséges állat, és közel sem olyan agresszív, mint akitől a pofont kaptam – dörzsöltem meg arcom fájó oldalát. Anna tudtán kívül érzékeny pontra tapintott, bár nem mernék megesküdni rá, hogy nem szándékosan próbálkozott ezzel a témával. Az igazat megvallva, sosem vágytam komoly kapcsolatra, úgy véltem, csak lekötne, túl sok gonddal és áldozattal járna; mostanában mégis mintha pont az ellenkezőjére fordult volna a dolog. Az alkalmi szórakozás, az egy éjszakás kalandok egyre több vesződséggel jártak, és hiányérzetet hagytak maguk után. A szüleim követeléseiről, amiket minden adandó alkalommal elém tárnak, nem is beszélve. A család iránti kötelezettségeim – mindig csak ezt hallom, már kezd kissé unalmassá, de ami a fő: bosszantóvá válni.  





Vissza az elejére Go down
Anna Roberts

Anna Roberts


* : This is me!
Hozzászólások : 18
Vér : Arany vér
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort
Avataralany : Sophia Bush

Anna & Rhett - Could you forgive the past? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anna & Rhett - Could you forgive the past?   Anna & Rhett - Could you forgive the past? EmptySzomb. 27 Dec. 2014, 19:11

Mi választjuk meg az utunkat. Az értékeink és a tetteink, ezek határozzák meg, hogy kik vagyunk.
Merlinre esküszöm, hogy soha nem gondoltam arra, hogy mi lesz, ha véletlenül összefutok vele. Na jó ez így nem teljesen igaz, sokkal inkább úgy lenne helyes, ha azt mondanám, hogy amióta elballagtunk, nem gondoltam erre. Erre most, hogy visszajöttem tanítani kiderül, hogy Rhett is itt tanít. És ami a legbizarrabb az egészben, hogy tanít. Nem azért mert buta lenne vagy valami, csak… Fogalmazzunk úgy, hogy soha nem arra használta az eszét, amire kellett volna. Sokkal inkább azokra a kis stiklikre, amikkel a tanárok és rengeteg diáktársunk agyára tudott menni.
Ahogy felém nyújtotta a kezét és közben azzal a jellegzetes félmosolyával nézett rám, nem tudtam mit tenni. Elfogadtam segítő jobbját és gyorsan felkászálódtam a földről. Miután túl voltunk az udvariaskodáson és a kézcsókon is, ami régi emlékeket hozott a felszínre nem tudtam, hogy mit is mondhatnék neki. Úgyhogy inkább sietősen elkezdtem magamról leporolni a fenékre pottyanásom nyomait. Mindeközben próbáltam nem is tudomást venni arról, hogy végig engem méregetett. Amitől egy kicsit kezdtem zavarba jönni. Végül is nem vagyok én egy levadászandó préda, akit jó alaposan szemügyre kell venni, még mielőtt el akarják ejteni.
- Hagyjuk ezt az udvariaskodást Rhett. Azt hiszem, van olyan múltunk, hogy ezt megtehetjük. – mondtam mosolyogva, miközben kisöpörtem egy kósza hajtincset az arcomból.
Szó mi szó, azt hiszem nem csak nekem tett jót ez a jó pár év ami anélkül telt el, hogy találkoztunk volna. Igazán jóképű férfi lett belőle, de az öltözködési stílusa még mindig hagy némi kivetnivalót maga után. Bár ha őszinte szeretnék lenni, akkor ez a szerelés csak még jobban előhozza a rosszfiús kinézetét. Az pedig köztudott, hogy a lányok a rosszfiúkat szeretik. Egy darabig… Aztán észhez térnek és rájönnek, hogy a rosszfiúk mindig az Azkabanban végzik.
- Szerinted, ha a macskámon kívül lenne még valakim, akkor vissza jöttem volna ide, tanítani? Nem, mint ha nem szeretném, de akkor is. – motyogtam elkalandozva az emlékeim között.
- Viszont ha ebből indulunk ki, na meg vöröslő kézlenyomatból az arcodon, akkor neked se hiszem, hogy lenne bárkid. De nyugodtan szólj, ha tévednék. – mosolyogtam rá egy kicsit talán túlzottan is jókedvűen.
Végtére is mi abban a rossz, ha egy kicsit szórakoztat, hogy az évfolyamom legnagyobb szoknyapecére ugyanúgy egyedül van, mint én. Egy kicsit komikus helyzet, azt hiszem, és ha annak idején a Peyton nem beszél le róla, hogy megátkozzam, akkor még a lelkemre venném, hogy nem úgy alakult az élete, ahogy azt a szülei szerették volna.
words: 400 -- tagged Rhett -- notes Give Me A Reason.
Vissza az elejére Go down
Rhett Donovan
Mágiatörténet tanár
Rhett Donovan


* : Anna & Rhett - Could you forgive the past? Tumblr_inline_mg9ihlXCic1r6b8jw
Hozzászólások : 14
Vér : Aranyvérű
Tartózkodási hely: : Előtted egy lépéssel, Drágám.
Kirendelt pár : Szabad vagyok, mint a madár.
Avataralany : Colin O'Donoghue
Karakterlap : Mr. Survivor
Karakterzene : Addicted to You
¥ : Anna & Rhett - Could you forgive the past? Tumblr_n63r0tvl6z1qjueflo9_250

Anna & Rhett - Could you forgive the past? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anna & Rhett - Could you forgive the past?   Anna & Rhett - Could you forgive the past? EmptySzomb. 27 Dec. 2014, 11:29





I'm so sorry

Could you forgive the past?




Kezdtem úgy érezni, hogy ma csupa szerencsétlenség ér, amikor az arcomon égő pofon után valakivel még frontálisan is sikerült ütköznöm. Fortuna kegyeltjének tartva magam, ennyi balszerencse után már elgondolkoztam, hogy mivel is érdemeltem ki mindezt – bár egy percig sem hittem, hogy valóban a szeretőmmel szembeni tisztességtelen eljárásom miatt jártam szerencsétlenül, csupán szórakoztatott ez a képtelen elgondolás. Ám amikor felismertem az ügyetlen hölgyet, aki a balesetet okozta, már közel sem tűnt olyan kellemetlennek ez az esemény, sőt megerősítést nyertem, hogy valóban fortuna kíséri minden lépésemet.
Arcomra csupán jellegzetes félmosolyom ült ki, miközben könnyedén felsegítettem a nőt. Mielőtt elhúzhatta volna kezét, ajkamhoz emelve, egy lágy kézcsókot leheltem rá, miközben arcát fürkésztem. Egy röpke másodpercre elmerültem a zöld árnyalataiban játszó szemekben, melyek egy pillanat alatt idézték fel bennem a sok évvel ezelőtt történteket. A gyönyörű szempár emlékeztetett egy lányra a múltamból, de láttam a változást is, mely előtt jelenleg értetlenül álltam, és ami kíváncsivá tett. Ugyanis tekintetében volt valami újfajta csillogás, melyet azelőtt nem ismertem.
- Nem hiszek a szememnek, mintha kicserélték volna, Ms. Roberts. – Nem titkolt elragadtatottsággal, és kissé burkolt, ám érezhető szemtelenséggel mértem végig tetőtől talpig az előttem álló nőt. Néhány ponton elidőztem, nőies idomai, karcsú dereka egyszerűen fogva tartotta tekintetemet. Lehetséges, hogy ő nem érezte így, de kivételesen nem vezérelt semmiféle hátsó szándék, csupán csodáltam természetes szépségét, mely egészen elbűvölt.
- Vagy esetleg már Mrs? – vontam fel szemöldököm érdeklődve. Csak remélni mertem, hogy kérdésemre nemleges választ kapok, bár magam sem tudtam, miért foglalkoztat annyira, hogy van-e valaki az életében.
Annával kapcsolatos emlékeim ugyan felmerültek bennem, de cseppet sem feszélyeztek. El nem felejtettem őket, de már jelentőségüket vesztették, és jelen pillanatban, a felnőtt, megváltozott Annát magam előtt látva, úgy véltem, ezt ő is így gondolja, vagyis a múlt nem befolyásolhatja a jelent. Ez jól is van így, mindkettőnk számára kínos volna felemlegetni a régi sérelmeket.
Igaz, én nem láttam olyan szörnyűnek akkori kapcsolatunkat, legalábbis semmiképpen sem értettem, Anna miért nem állt többé szóba velem a..khm…szakítás után. Persze, előre tudtam, hogy haragudni fog rám, de nem sejtettem, hogy később sem bocsát meg. Ma már kissé máshogy látom akkori énemet, és olykor felmerül bennem az érzés, hogy valójában milyen csúnyán jártam el vele szemben, de ennek ellenkezőjéről mindig hamar meggyőzöm magam. Egyszerűen jól szórakoztunk együtt, nem volt semmi komoly, így nem is kellett volna úgy a szívére vennie a dolgot.





Vissza az elejére Go down
Anna Roberts

Anna Roberts


* : This is me!
Hozzászólások : 18
Vér : Arany vér
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort
Avataralany : Sophia Bush

Anna & Rhett - Could you forgive the past? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anna & Rhett - Could you forgive the past?   Anna & Rhett - Could you forgive the past? EmptyCsüt. 25 Dec. 2014, 17:10

Mi választjuk meg az utunkat. Az értékeink és a tetteink, ezek határozzák meg, hogy kik vagyunk.
Van az a pillanat, amikor az ember képtelen arra, hogy tovább küzdjön az ellen, amivel nem bír el. Én most pont így voltam. Az álmatlanság már napok óta kínoz, és azt hiszem ennek az a számtalan emlék az oka, amin azóta rágódom, amióta megérkeztem. Nem voltam benne teljesen biztos, hogy jól döntöttem e amikor jelentkeztem az állásra, ide a Roxfort-ba, de amikor átléptem az iskola kapuját, minden kétségem elszállt. Életem elég nagy részét éltem le itt ahhoz, hogy tudjam, a legjobb helyen vagyok. Igazság szerint vannak jó és rossz emlékeim is az itt eltöltött időkből, de kinek nincsenek? Végtére is emberek vagyunk, akik hibáznak, és a hibáikból tanulnak, vagy éppen nem. De ez már egy egészen más kérdés. A lényeg, hogy ez a tanév és ez az egész, egy tiszta lapot jelent a számomra. Egy egészen új kezdetet, egy új jövőt. Amit senki és semmi nem ront hat el. Maximum az álmatlanságom, viszont erre is meg van a legjobb megoldásom.
Vettem egy nagy levegőt, majd egy határozott mozdulattal kipattantam az ágyból. Ebből már úgy sem lesz alvás, és azzal, hogy kisétálok a birtokra, meg kocogok pár kört, ameddig amíg a többiek fel nem ébrednek, nem ártok senkinek. Leszámítva az elmacskásodott végtagjaimnak, de nekik meg nem árt az edzés.
Gyorsan magamra vettem egy szűk edzőnadrágot, egy pólót egy vastag pulóvert, a futócipőmet és elindultam. Sietősen szedtem a lábaimat, mert egy porcikámnak sem akaródzott találkozni senkivel sem. Magányra volt szükségem, hogy kiürítsem a fejem és kellemesen felpörgessem a szervezetemet a mai napra.
A diákok igazán jó fejek és van közöttük néhány igazán ígéretes egyéniség, de idén is túl sok a Mardekáros aki nem bír magával. Ami önmagában nem is meglepő, viszont a rendelet, amit a minisztérium kiadott, ha lehetséges még jobban felbolygatta a kedélyeket. Még az a szerencse, hogy én már kinőttem ebből a rendelet dologból, máskülönben, most rágódhatnék rajta, hogy kivel hozott össze a minisztérium.
A sietős és már-már kapkodós bemelegítés után éppen a második körömet róttam, amikor egész közel hozzám, megpillantottam a tó partján egy apró, csodálatos lényt, amit igazán ritkán lehet látni, és amit az itt eltöltött iskolai éveim óta még nem láttam. Viszont a bámészkodásom miatt nagy árat fizettem. Teljesen megfeledkeztem magamról és arról, hogy bármennyire is kicsi az esélye annak, hogy bárkivel is összefutnék, nem lehetetlen. Hiszen ebben a pillanatban futottam neki valakinek, aminek az lett az eredménye, hogy jól a fenekemre estem és szinte biztos, hogy egy jó időre elüldöztem a parányi kis lényt.
- Bocsánat, egy kicsit…. – kezdtem bele máris a bocsánatkérésbe amikor a mondat közepénél felpillantottam az ismeretlen áldozatomra és ott állt előttem Rhett Donovan, a Roxforti nagy szerelmem, akiről kiderült, hogy egy hazug csaló, és akire nem haragudhatok tovább, hiszen én is ugyan olyan hibás vagyok, mint Ő. Végtére is melyik Griffendéles bízik meg annyira egy Mardekárosba, hogy le is feküdjön vele?
words: 470 -- tagged Rhett -- notes Give Me A Reason.
Vissza az elejére Go down
Rhett Donovan
Mágiatörténet tanár
Rhett Donovan


* : Anna & Rhett - Could you forgive the past? Tumblr_inline_mg9ihlXCic1r6b8jw
Hozzászólások : 14
Vér : Aranyvérű
Tartózkodási hely: : Előtted egy lépéssel, Drágám.
Kirendelt pár : Szabad vagyok, mint a madár.
Avataralany : Colin O'Donoghue
Karakterlap : Mr. Survivor
Karakterzene : Addicted to You
¥ : Anna & Rhett - Could you forgive the past? Tumblr_n63r0tvl6z1qjueflo9_250

Anna & Rhett - Could you forgive the past? Empty
TémanyitásTárgy: Anna & Rhett - Could you forgive the past?   Anna & Rhett - Could you forgive the past? EmptyCsüt. 25 Dec. 2014, 15:25





I'm so sorry

Could you forgive the past?




Fintorogva tapogattam meg arcom bal felét, melyen úgy rémlett, mintha még most is ott piroslana a heves hölgyemény tenyerének nyoma. A pofon hatására sikerült átértékelnem az „úgy ütsz, mint egy lány” kifejezést, ugyanis még most is arcomon éreztem a kedves hölgy nemtetszésének egyértelmű jelét. És még csodálkozik, hogy többé nem kívánom viszontlátni, és inkább nem élvezem tovább szolgáltatásait, melyek mellesleg már úgyis kezdtek unalmassá válni. Igaz, ezt a pofon előtt, de a nevezetes szolgáltatások igénybevétele után adtam tudtára, ami láthatóan kissé felpaprikázta a kisasszonyt.
Pedig nem volt mit tennem, meg voltak kötve kezeim. Újabban folytatott életvitelem megkövetelte, hogy megszakítsam kapcsolatunkat, mely már túl kockázatossá vált. Szeretőm ugyanis mugli volt, imádott szüleim pedig válaszút elé állítottak: szakítok mugli világbeli ténykedésemmel, vagy búcsút mondhatok az örökségemnek. Egy percig sem volt kérdéses, mit választok, hiszen csinos nőket, akik szívesen élveznék társaságomat, a varázsvilágban is találhatok, az örökséget viszont más módon nem szerezhetem meg. Ugyan van saját vagyonom, noha annak egyetlen galleonja sem tisztességes pénz, de nincs annyi arany ezen a bolygón, amit birtokolva ne vágynék még többre és többre.
Fürge léptekkel, a felkelő nap sugarai miatt kissé hunyorogva szeltem át a birtokot, egyenesen a Roxfort széles tölgyfa kapuja felé tartva. Korán volt, a kastély lakói még minden bizonnyal édes álmaik birodalmában jártak. A birtokra csend borult, amit csak a levelek zizegése, pár kósza madár távolból felhangzó halk csiripelése és lépteim nesze tört meg. Ugyan nem láthattam semmi különöset, mégis a kastély ablakait fürkésztem, várva hátha az egyik ablakban megjelenik az új legendás lények gondozása tanár. Amíg nem látom a saját szemeimmel Annát, nehezen tudom elképzelni, hogy valóban itt van. Az évnyitót kihagytam, pontosabban lekéstem, az azóta eltelt egy hétben pedig valahogy mindig elkerültük egymást. Pedig érdekes szóbeszédek kaptak szárnyra róla, amiknek viszont jelenleg nem tudok hinni. Legyen, Anna kedvesnek kedves, meg egészen szép is, de azért erős túlzás lenne elragadónak titulálni. Komolyan nehezen álltam meg nevetés nélkül, amikor Bimba professzor áradozott róla, de végül is nem szóltam. Ízlések és pofonok.






A hozzászólást Rhett Donovan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 26 Dec. 2014, 11:19-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Anna & Rhett - Could you forgive the past? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anna & Rhett - Could you forgive the past?   Anna & Rhett - Could you forgive the past? Empty

Vissza az elejére Go down
 
Anna & Rhett - Could you forgive the past?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» You and me! Together again? Do not you think that would be a huge mistake? - Rhett & Anna
» Anna Roberts
» Anna & Vicky - Two witches and the big adventure
» Rhett Donovan
» Kalestina & Rhett - Now we meet again

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Roxfort :: Birtok :: Tó és partja-
Ugrás: