KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Anna Roberts Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Anna Roberts Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Anna Roberts Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Anna Roberts Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Anna Roberts Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Anna Roberts Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Anna Roberts Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Anna Roberts Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Anna Roberts Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Anna Roberts

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kimberly Williams
Hugrabug/7. évfolyam
Kimberly Williams


* : Anna Roberts Tumblr_n2g9k06Uei1saze6yo10_250
Hozzászólások : 354
Vér : Mugliszármazású
Iskolai ház : Hugrabug
Tartózkodási hely: : Roxfort boszorkány- és varázslóképző szakiskola, London - Anglia
Kirendelt pár : Charlie Weasley
Avataralany : Nina Dobrev
Karakterlap : Mirror of memories
Anna Roberts Tumblr_n3k0anFO1l1t8z9dxo1_250

Karakterzene : ❥ Egyszer
¥ : Anna Roberts Tumblr_mggvcak0TY1rpqiebo7_250

Anna Roberts Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anna Roberts   Anna Roberts EmptyKedd 23 Dec. 2014, 09:27




Elfogadva!  

Kedves Anna, most miért kell velem kora reggel ilyen történetet olvastatni? Miért nem írhattál volna mondjuk pillangókról? Na jó, abbahagyom.  Very Happy  Nem csalódtam és nem is lepődtem meg, hiszen hozzászoktam már ahhoz, hogy amit Tőled olvasok az mindig kifogástalan, szóval nem is szaporítanám tovább a szót. Érezd nagyon jól magad közöttünk és ha a segítségedre lehetek valamiben, akkor nyugodtan zaklass meg, bár szerintem már ezt is tudod.  Wink    
Vissza az elejére Go down
Anna Roberts

Anna Roberts


* : This is me!
Hozzászólások : 18
Vér : Arany vér
Iskolai ház : Griffendél
Tartózkodási hely: : Roxfort
Avataralany : Sophia Bush

Anna Roberts Empty
TémanyitásTárgy: Anna Roberts   Anna Roberts EmptyHétf. 22 Dec. 2014, 00:02




Anna Roberts

Egyszer mindannyian csalódunk a hőseinkben.




↯Név: Anna Roberts

↯Kor: 31 éves

↯Ház: Griffendél

↯Vér: Aranyvérű

↯Pálca: 11 hüvelyk hosszúságú könnyed rózsafa, melynek magja egy Főnix farok tolla

↯Foglalkozás: Legendás Lények Gondozását tanítom a Roxfortban

↯Edevis tükre: Egy erős, magabiztos nőt látnék a tükörben, aki boldog házasságban él és van egy csodaszép kislánya.

↯Mumus: Köztudott rólam, hogy Araknofóbiás vagyok, így nem is kérdés, hogy pók alakját öltené a mumusom.

↯Amortentia: × Édes cukorkák illata. A frissen vágott fű illata. Annak a férfinak az illata aki egy ideig a mindent jelentette számomra, és akiről kiderült, hogy csak kihasznált. Valamint a Karácsony mindent átható illata.


↯Veritaserum: Nincsenek titkaim. Olyan vagyok, mint egy nyitott könyv. Talán azt az egy dolgot leszámítva...



This is me

    Barna haj, zöld szem, kecses, nőies alkat. Mit is mondhatnék még magamról? Lássuk csak… A magasságom, szerintem eléggé átlagos, a lábaim viszont ennek ellenére is hosszúak és formásak. Rengeteget mozgok és éppen ezért nincs problémám az alkatommal. Bármennyit ehetek, szerencsémre nem látszik meg rajtam. Ami valljuk be őszintén nem egy rossz dolog, legalább is én így gondolom. A szüleimnek erről már egész más a véleménye. Ők szívük szerint mindig csak etetnének, azzal a jelszóval, hogy olyan sovány vagyok, és nem lesz energiám semmire sem. Pedig ha tudnák, hogy nem ezen múlik. Sokkal inkább azon, hogy milyen életmódot folytatok, de ez már egészen más dolog.
    Az öltözködésemet illetően azt mondanám, hogy sportosan elegáns a stílusom. Szeretem a sokat mutató ruhadarabokat és a magas sarkú cipőket, amelyek kiemelik az alakomat. Általában színes ruhákat szoktam hordani ezzel is jelezve, hogy mennyire színes egyéniség vagyok. Arról már nem is beszélve, hogy így akár azt is jelezhetem a külvilág számára, hogy milyen az aktuális hangulatom. Ha pedig a hangulat került szóba, akkor elmondok egy két dolgot magamról, hogy ne csak a külsőm alapján tudj megítélni.
    Megfontolt, sebezhető, harcias, makacs és kitartó. Talán ez azaz öt tulajdonság ami a legjobban leírja a személyiségemet. Bár amióta kijártam a Roxfort-ot és elutaztam Amerikába, rengeteget változtam a régi önmagamhoz képest. Annak idején egy bolondos, kissé talán butácska csitri voltam, de most egészen másként látom a világ dolgait. Talán ez annak is köszönhető ami az eltelt tizenkét évben velem történt. Mert hát lássuk be őszintén a tragédiák sorozatai eléggé megkeményítik az embert. Még úgy is ha varázsló családból származik, méghozzá Arany vérű családból. Nem mint ha mi olyan sok mindenben különböznénk a többi embertől, ez csak egy zakkant felfogás. Számomra mindenki ugyan olyan, csak az különböztet meg minket egymástól, hogy hogyan viselkedünk. Hiszen ott volt például Julian, akiről mindig tudhattam, hogy minden szempontból egy kivételes személyiség. Kedves, vidám, romantikus és igazán érzelem gazdag, Végső soron pedig mugli. De varázslók között is vannak olyanok akik azt sem érdemlik meg, hogy tudomást vegyenek róluk. Olyanok akik szemrebbenés nélkül kihasználják a másikat, azt meg eldobják mint egy ócska rongyot. Olyanok akik nem méltóak arra, hogy varázserővel rendelkezzenek, hiszen azt csak a rosszra használják. Viszont akik ismernek, vagyis ismertek azok tudják rólam, hogy hajlamos vagyok asszimilálódni azokhoz akik a közelemben vannak. Mindaddig nem is volt ezzel gondom, ameddig vissza nem kellett jönnöm Londonba, egész pontosan Roxfortba, ettől is pontosabban Rhett Donovan közelébe.



Mirror of memories

    Éreztem ahogy a hideg fém az ujjam köré simul és még mindig az emlékek vérző sebeit mardossa. Tudom jól, hogy meg kell tennem, meg kell szabadulnom tőle. Az emlékeim, amelyekre olyan büszke voltam, és amelyekért harcba szálltam volna bárkivel, most csak egy rossz álom halvány, meggyötört képei. Julian volt számomra minden. Ő jelentette az életemet. Egy boldog és csodákkal teli életet, de mint mindig, most is közbeszólt az élet. Vagyis inkább a sors, a gonoszul tréfálkozó sors.
    Minden abban az évben kezdődött amikor megérkeztem Amerikába. Igazából semmi értelme nem volt annak, hogy oda mennyek, pontosan úgy ahogy anyám is megmondta. Semmit nem találtam azon kívül, hogy én lettem a Minisztérium szeme és füle. Bármennyire is unalmasnak tartottam, hogy nem akkor varázsolhatok amikor szeretnék, mégis megvolt bennem az a makacsság és kitartás ami nem engedte meg, hogy feladjam. Hajtott előre és buzdított, hogy tartsak ki még akkor is ha nincs értelme. Mindaddig ameddig egyik napról a másikra, mégis csak lett értelme. Julian Davis volt az aki meghozta a fényt az életembe azok után, hogy olyan csúfosan távoztam el otthonról. Ő volt az aki minden napomat felvidította, Ő volt az aki színt hozott a szürke mindennapokba. Nem hittem volna, hogy valaha újra meg fogok bízni egy férfiban is, azok után amit az a… az a… szóval Ő tett velem. De az, hogy Julian ott volt mellettem és figyelt rám és nem várt cserébe semmit, megváltoztatott bennem mindent. Sokkal magabiztosabb lettem és… sokkal…  boldogabb. Igen, talán tényleg ez a legjobb kifejezés rá. Hiszen boldoggá tett. Rövid idő alatt Ő lett a mindene. A barátom a bizalmasom, a szerelmem, majd végül vőlegényem. Aztán jött a baj. Kiderült, hogy beteg és nem tudnak rajta segíteni. Ez egy olyan kijavíthatatlan csorba volt a közösen elképzelt életünkön, ami majdnem mindent megváltoztatott. Az egyetlen dolog ami nem változott az az önzetlen és mindent elsöprő szerelmünk volt. Sokat vacilláltunk rajta, hogy mi lenne ha összeházasodnánk ameddig még megvan rá a lehetőségünk, de aztán egyre rosszabb és rosszabb lett az állapota mi miatt ezt nem tehettük meg. Ahogy azt sem, hogy elmondjuk a szüleimnek, hogy kész vagyok megtörni a családom elvárását azzal, hogy egy muglihoz készülök feleségül menni. Az idő úgy rohant, mint ha valaki kergetné és a mi időnk egyre kevesebb maradt. A hónapokból hetek, a hetekből napok, a napokból pedig órák lettek. Mindaddig a végzetes napig. Még most is tisztán emlékszem arra a pillanatra amikor megcsörrent a telefonom, és a vonal túlsó oldalán Julian orvosa beszélt.
    - Miss Roberts! Sajnálattal kell közölnöm, hogy…. – a mondat további része, egy sűrű és zavaros kotyvalékává vált a fájdalmas valóságnak.
    Ahogy Roxfort Express zsivajtól nyüzsgő folyosóján sétáltam, minden emlék élesen rajzolódott ki bennem azokról az időkről amikor még tudatlan és naiv voltam. Akkor sokkal egyszerűbb és zavartalanabb volt az életem. Most viszont úgy érzem magam, mint egy selejtes termék. Egy hibás árú, amit nem lesz könnyű megjavítani, bármennyire is szeretnék, hogy megjavítsák.
    Vettem egy nagy levegőt, majd a gyűrűs ujjamon ez idáig forgatgatott eljegyzési gyűrűmet levettem és a rajtam lévő talárom zsebébe rejtettem.
    Ebből elég! Ő sem szeretné, ha egész életemben szomorkodnék. Túl kell tennem magam rajta. Főleg, hogy azóta már eltelt három év, én pedig próbálok új életet kezdeni, jelenleg úgy, mint a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola egyik új professzora. Aztán majd meglátjuk hogyan alakul a jövőm. Főleg így, hogy Rhett is az iskola falain belül tartózkodik, így újra ott leszünk ahol annak idején minden elkezdődött a mi nem túl fényes kapcsolatunkban.
    - Figyelem elsősök! Mindenki kezdjen el szedelőzködi, nemsokára megérkezünk.  – mondtam ki hangosan és ellentmondást nem tűrő hangon, de mégis mosolygósan. Végtére is nem börtönbe visszük őket, hanem egy csodálatos, varázslattal teli helyre, ami az elkövetkezendő jó pár évre a második otthonuk lesz, ugyan úgy ahogy az enyém volt és lesz is még egy darabig. Legalább is remélem.



    Vissza az elejére Go down
     
    Anna Roberts
    Vissza az elejére 
    1 / 1 oldal
     Similar topics
    -
    » Aktivitás ellenőrzés /2014. 09. 08.- 09. 15./
    » Anna & Vicky - Two witches and the big adventure
    » Anna & Rhett - Could you forgive the past?
    » You and me! Together again? Do not you think that would be a huge mistake? - Rhett & Anna

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    Hogwarts :: Karakteralkotás :: Elfogadott karakterek :: Hölgyek :: Aranyvérűek-
    Ugrás: