KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Kviddics pálya → Lavender & Lilyanah Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Kviddics pálya → Lavender & Lilyanah Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Kviddics pálya → Lavender & Lilyanah Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Kviddics pálya → Lavender & Lilyanah Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Kviddics pálya → Lavender & Lilyanah Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Kviddics pálya → Lavender & Lilyanah Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Kviddics pálya → Lavender & Lilyanah Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Kviddics pálya → Lavender & Lilyanah Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Kviddics pálya → Lavender & Lilyanah Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Kviddics pálya → Lavender & Lilyanah

Go down 
SzerzőÜzenet
Lilyanah Strongheart
Griffendél/5. évfolyam
Lilyanah Strongheart


* : I refuse to grow up
Hozzászólások : 113
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Mardekár 5/6 fiú
Avataralany : Molly C. Quinn
¥ : Kviddics pálya → Lavender & Lilyanah Ezgif.com-gif-maker_www.kepfeltoltes.hu_

Kviddics pálya → Lavender & Lilyanah Empty
TémanyitásTárgy: Kviddics pálya → Lavender & Lilyanah   Kviddics pálya → Lavender & Lilyanah EmptyVas. 26 Május 2013, 19:39

Lavender & Lilyanah


Reggel eléggé korán keltem, hajnali háromkor, mert betábláztam magamnak a napot. Fél négy volt, mire sikerült kikászálódnom az ágyból, ezért sietnem kellett. Gyorsan magamra kaptam valami göncöt, majd kihalásztam az ágyam alól a Tűzvillámomat. Még tavaly karácsonyra kaptam aputól, jobban vigyázok rá, mint a szemem fényére. Halkan, hogy nehogy felébresszek valakit, leosontam a klubhelyiségbe, és ki a portrén. A Dáma nem szidott le, hisz tudta, hogy ez olyan rutin féle, ami hetente megismétlődik, és nem tehet ellene semmit. Kisiettem a tölgyfaajtón, és a harmatos füvön egyenesen a kviddicspálya felé siettem. Szerencsére senkibe sem botlottam, így már négyre a bejáratnál lehettem. Tudtam, hogy magam vagyok, így senki sem láthat meg. Leültem a fűbe, elővettem a seprű-karbantartó készletem, amit a Tűzvillám mellé kaptam, és letisztítottam a seprű nyelét. Amikor tökéletesnek ítéltem meg, összepakoltam, és a bejáratnál letettem a földre. A lábaim közé kaptam a a seprűt, és elrugaszkodtam.
Egyszerűen leírhatatlan érzés volt! Ahogy a szél a hakamba kap, ahogy hihetetlen sebességgel száguldok oda-vissza a pályán... Imádok repülni! Meg persze a kviddicset is nagyon szeretem. Annyira kár, hogy nem lehetek benne a csapatban. De ezért jó, hogy apukám egy kviddics boltban dolgozik az Abszol úton, mert mindig van megfelelő felszerelésem. Gondoltam egyet, és belevágtam egy jól begyakorolt trükkbe, a Vronszkíj-műbukásba. A seprűmet a föld felé irányítottam, és elkezdtem száguldva megtenni azt a rövidke utat. Már csak fél méter volt köztem és a talaj között, amikor felrántottam a seprűm nyelét, és vízszintesbe kanyarodtam.
Ezután megint felemelkedtem, és a cseleket kezdtem el gyakorolni: dugóhúzót, lajhárlendülést. Ezután leszálltam a pálya közepére és elővettem a zsebemből az aranycikeszt. Elengedtem, majd adtam neki két perc egérutat. Ezután felszálltam, és elkezdtem a pálya fölött keringeni. Hirtelen észrevettem valami csillanást a lelátónál, és elkezdtem felé repülni. Rekordidő alatt a markomba kaparintottam a kis aranylabdát. Ahogy kijöttem a mozdulatból, egy furcsa, oda nem illő dolgot pillantottam meg. Valaki a bejáratnál állt...
Vissza az elejére Go down
 
Kviddics pálya → Lavender & Lilyanah
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kviddics csapatok
» Lavender Brown
» Parvati&Lavender - You're my bestie
» Chris & Lavender - Amikor két griffendéles összefut
» Sirius Black & Lilyanah Strongheart

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: