KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Leon& Kal- A lányunk nevelése

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Leon&Kal- A lányunk nevelése   Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 EmptyKedd 24 Jún. 2014, 10:46

Annyira, szeretem a családom, nekem ők a legfontosabbak. Nem, akarom elveszíteni így önként, szoktam jelentkezni. Mindent bevállalok, így... azt, is hogy megvédem. Mikor, megöleltem a lányom már lenyugodott. De, nem akarta elmondani mi történt így, akkor lementünk a földszintre, a szerelmemmel. Szemeibe, néztem majd ezt mondtam.
Szerelmem! Nem, hagyom hogy téged bántsanak! De, én viszont bármilyen fájdalmat kibírok, kérlek! A ti érdeketekben teszem - Vivi hála, merlinnek hogy bent volt, a szobájába. Szegény szerelmem majdnem sírt, miattam de ő is tudta nincs, más lehetőségük. Nem, akartam hogy ő szenvedjen miattam, inkább én szenvedek miattuk. Csak, azért hogy biztonságosan éljenek.
Vissza az elejére Go down
Kalestina Tellanora
Halálfaló/Illuzionista/Animágus
Kalestina Tellanora


* : Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 008YGKU_Bree_Turner_002
Hozzászólások : 142
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Halálfaló
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Leonard Zorner
Avataralany : Bree Turner
Karakterlap : A bed fairy tale
Karakterzene : Where is the edge
Suddenly
¥ : "It's always the dark things with you never the light!"
"Színpad az egész világ, s színész benne minden nő és férfi!"


Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leon& Kal- A lányunk nevelése   Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 EmptyKedd 24 Jún. 2014, 14:40



Leonard & Kalestina


Családom van


Vivi és Leon mellett már tudom, hogy nincs fontosabb a családnál. Nekem ők az egyetlenek és nem akarom elveszteni őket. Hiszen ők az egyetlenek és azok akikért mindent megtennék. Ezt nem tagadom le! Hiszen nem is tudnám letagadni, mert rosszul érezném magam miatta. Persze régen teljesen másmilyen voltam, nem volt fontos senki és semmi. Viszont most két ember is fontos nekem.
Vivi kicsit megnyugodott mikor apja megölelte. Hát igen Leon mindig meg tudja nyugtatni, akkor is ha nem mond semmit. Nem volt valami közlékeny a lányom így mondtuk neki, hogy pihenjen kicsit. Jobb ha kicsit rendezi a dolgokat magában. Akkor talán könnyebben mondja majd el, hogy mi a baja.
Lementünk a földszintre. A nővérem még mindig ki volt ütve. Hát ez van sosem bírta, ha fejbevágtam. Volt hogy egy teljes napig kómás volt miatta, pedig csak egy plussbabát vágtam a fejéhez. Minig is nyámnyila volt, mit ne mondjak rosszabb, mint bármelyik testvérem. Pedig egyik se kutya az már tény!
Majdnem elsírtam magam, mikor mondta, hogy inkább szenved értünk ő, mint hogy én szenvedjek érte. De ő ezt nem érti, én nem hagyhatom ezt. Nem lehet, hogy baja legyen. Nem akarom, hogy bármelyiküknek baja legyen. Velük akarok lenni, nem akarom, hogy szomorúak legyenek. Nem, azt nem fogom hagyni, akkor sem, ha ezért olyat is meg kell tennem amit nem szeretnék.
- Nem érdekel, hogy kinek az érdekében teszed! Egyszer már hittem azt, hogy elvesztettelek. Akkor majdnem megöltem magam! Leon én nem tudok nélküled élni és nem bírom elviselni, ha szenvedsz! Biztosan meg tudjuk oldani máshogyan is! Kérlek, nem akarom, hogy bajod legyen! - Már szinte sírtam, mikor beszéltem.
Most jó, hogy Vivi nincs itt, nem tudom mit szólna, ha így látna. Igaz látott már rosszabb állapotban is. Viszont nem tudom, hogyan fogadná, ha az apjának baja esne. Én lehet, hogy bele is őrülnék abba a tudatba, hogy ez az én hibám volt. Nem tudnék ezzel a tudattal együtt élni és ha Vivi megtudná,akkor biztosan haragudna rám.
Persze tudom, ha nem akarom megölni nincs más választásunk. De nem akarom, hogy baja legyen a családomnak és ezért megtenném, megölném a nővérem is! Úgysem áll tőlem távol a dolog. A Nagyúr mellett megtanultam milyen könyörtelennek lenni és ha ez kell ahhoz biztonsában legyenek. Ám legyen megteszem!

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Leon&Kal- A lányunk nevelése   Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 EmptyKedd 01 Júl. 2014, 09:31

Azt, szeretném igazából mivel, Vivi így is nagy lány tud, magára vigyázni szeretnék a szerelmemtől egy kisbabát. De, mostanában, olyan furcsán viselkedik akár, hányszor leakarom fektetni, nem akarja. Eddig, minden nap szerettük, egymást, és ez a késői haza járkálások, már kezdek aggódni érte. Biztos, van valakije csak nem meri, elmondani nekem különben nem, így viselkedne velem. Már, azt se tudom hogy szeret-e engem, igazán de én őt szeretem, nagyon és kívánom. Ekkor, betoppant a szerelmem megöleltem, és megcsókoltam de, eltolt. Leültem, az ágyra és a karika gyűrűmmel játszottam, majd nagy hevesen, megkérdeztem tőle.
Mi a baj? Egyáltalán, szeretsz engem? Mert, én igen!!! Lángolok, érted szeretlek és egy, kisfiút szeretnék. Úgy, gondolom Vivi tud magára vigyázzni de, mindig számíthat ránk. Kérlek, mondd el mi bajod!- Ekkor, jött a szomorú hír. El akar tőlem válni, nem akartam elhinni, tudtam hogy van valakije. Nem, akarom kiengedni a karjaim közül, a szerelmem. Ahogy, Apa temetésén elkezdtem, sírni. Szeretem, nem akarom hogy az legyen, mint azzal a kurvával. Szeretem, Kalestinát ő életem értelme. Ha, így dönt el kell, hogy fogadjam, nincs mese. Mindig, szeretni fogom, az életem árán is.
Vissza az elejére Go down
Kalestina Tellanora
Halálfaló/Illuzionista/Animágus
Kalestina Tellanora


* : Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 008YGKU_Bree_Turner_002
Hozzászólások : 142
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Halálfaló
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Leonard Zorner
Avataralany : Bree Turner
Karakterlap : A bed fairy tale
Karakterzene : Where is the edge
Suddenly
¥ : "It's always the dark things with you never the light!"
"Színpad az egész világ, s színész benne minden nő és férfi!"


Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leon& Kal- A lányunk nevelése   Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 EmptyKedd 01 Júl. 2014, 15:39

Leonard & Kalestina


Családom van


Szeretem a családom, minennél jobban. S most én nekem kell eldobnom őket magamtól. Nem tehetek mást, tudtam, hogy veszélyes családot alapítani olyan múlttal, mint az enyém. Annyi vér tapadt a kezemhez, mint tíz másik halálfalóéhoz együtt. S mennyi ellenségem van. Amíg magam voltam nem volt gond, viszont most veszélyben van minden.
Alig két hónapja, mikor éppen munkából mentem haza, elém állt egy fekete köpenyes alak. Azt mondta bosszút áll rajtam, persze nem hittem neki. Ekkor hirtelen akaratom ellenére hopponált el velem valahova. Nem tudtam hol vagyok. Aztán ahogy az egyik faliképen megláttam egy fiatal lány arcát rájöttem. Ő volt az a lány, akit akkor öltem meg, mikor életemben először gyilkoltam.
- Emlékszel még rá? A feleségem volt, te ölted meg! Ezért pedig meglakolsz! - Nem volt egyszerű visszatartani. Hiszen abban a pillanatban rám támadt. Meglógtam, de semmit sem értettem. Ezután minden este későn jutottam csak haza, ha nem éppen az életemet próbáltam megvédeni attól a baromtól, akkor a házunkat védtem le, hiszen mindig sikerült feltörnie.
Annyira hiányzott, hogy élvezzem a közös perceket a férjemmel. Viszont annyira lefáradtam, hogy sose volt erőm hozzá. Pedig már szerintem neki is vannak újabb tervei. Majdnem teljes két hónapig játszottam ezt az ostoba macska egér harcot a pasassal, aki meg akart ölni, mikor felajánlott egy alkut. Nem akartam elhinni, amit hallottam.
A lányommal fenyegetett. Választhatok vagy mind a ketten kiállunk ellene a férjemmel vagy megöli a lányom. Nem akartam ebbe belekeverni a szerelmem, viszont a lányomat sem akartam elveszteni. Beleegyeztem az alkuba, viszont eldöntöttem egy szörnyű dolgot. Majdnem elájultam már a gondolatától is, de meg kell tennem. Csak egy módon játszhatom ki az elmebeteget. Azt mondta a férjemmel áljak ki ellene, nem azt hogy Leon-nal, ha nem lesz a férjem megmenthetem.
Szívemen egy szorongató kézzel léptem be a házunkba. Szerelmem magához ölelt, minden porcikám kívánta őt. Mikor megcsókolt, majdnem elvesztettem az eszem, de ha most nem vagyok erős, akkor bajba keverem. Ezért bár majdnem megszakadt a szívem eltoltam magamtól. Leült az ágyra és a gyűrűjét forgatta.
Mikor megszólalt legszívesebben a nyakába ugrottam volna és elmondtam volna neki mennyire sajnálom az elmúlt heteket és hogy ugyanannyira vágyom rá és a gyerekre, mint ő. Viszont ha megteszem, akkor bajba kerülünk mind. Igyekeztem azzal foglalkozni, hogy csak az ő érdekükben cselekszem.
- El akarok válni Leon! Ostoba voltam, hogy egyáltalán belementem ebbe! Én nem akar... nem akarok tőled semmit! Az ég veled! - Azt nem bírtam kimondani, hogy nem szeretem. Már majdnem megfojtottam magam belül, ahogy kimondtam ezeket a szavakat. Egyetlen egyet sem gondoltam komolyan. Mégis rideg volt az arcom, azt kell hinnie igaz, ha gyanút fog vége mindennek. Van olyan okos, hogy kitalálja. Sarkon fordultam és elmentem otthonról észre se vettem, hogy a konyhaasztalon van egy levél szerelmemnek címezve, csak kirohantam.
Farkasként futottam oda, ahol a találkozónak lennie kellett. Leültem és nyüszögtem, s potyogtak a könnyeim. El sem hiszem, hogy képes voltam megtenni. Komolyan hazudtam neki és az egyszeri megakadáson kívül meg se rezzentem. Annyira szeretem őt, de inkább higyje, hogy elhagytam, mint hogy baja legyen.
- Hol hagytad a férjed? - Hallottam a pasas hangját. Visszaváltoztam majd felé fordultam. Arcom csupa könny volt, mégis hidegen feleltem. - Nincs többé férjem! - Erre elmosolyodott és gonoszul felkacagott. Összefonta a karjait, szemembe nézett majd megszólalt. - Azt hiszed nem gondoltam rá, hogy ki akarsz cselezni! Hagytam egy üzenetet a férjednek az igazsággal benne. Szenvedtem miattad, most pedig szenvedni fog ő is ahogy én!
Elkerekedett a szemem és én gondolom magam okosnak. Annyi volt a tervemnek, ismerem Leon-t, ahogy elolvassa rögtön ide jön. Viszont nem tudok semmit sem tenni, már az első alkalommal éreztem, hogy ez a férfi erősebb nálunk, de nem hagyhatom, hogy bántsa a családomat. Pálcát rántottam, de túl meggondolatlan voltam és hamarabb támadtam a kelleténél. A következő pillantban már csak egy vörös villanást láttam, s utána csak a teljes sötétség.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Leon&Kal- A lányunk nevelése   Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 EmptySzer. 02 Júl. 2014, 09:43

Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 Tumblr_mbhr5nisPn1r5ruse

Megláttam, a levelet az asztalon mikor kiment Kalestina csalódottan néztem, utána. De...nekem, itt valami bűzlik, minden esetre kinyitottam a levelet ami, az asztalon volt. Ezer szer, végig futottam, rajta és nem akartam elhinni. Ez, a barom csak eszközként használja, a feleségem hogy szenvedjek?- Gondolkodtam, és tanácstalan maradtam. Ha, oda megyek bármi megtörténhet. Most, a legapróbb, okosság se jutott, az eszembe amit, kitalálhattam volna. Nem, akartam veszélybe sodorni Vivit úgyhogy egyedül kellett mennem. Muszáj, volt megnézni mit művel, az az alak a szerelmemmel. Ocsmány képet, vágtam mikor megláttam őket enyeldgni. Szinte, undorító volt, a pasas de, nem akartam közbe lépni ki tudja, mit csinálhatna a szerelmemmel és ezt, nem fogom neki engedni. Haza, mentem egy kis labdát dobáltam, az ágyon és gondolkodtam miért kell neki az én szerelmem? Miért, pont most mikor gyereket szerettem volna, tőle? Sokat, sírtam miatta hiányzik, nagyon. Legfőképpen Vivinek akinek, nem merem elmondani az igazat. Bármit, megteszek a családomért, hogy biztonságban legyenek. Minden tőlem telhetőt, megteszek. Nagyon, szeretem őket. Akár, engem vitt volna el a pasi de a családomat hagyja békén. A mai nap se volt, valami igazán megindító. Üresnek, láttam a házat. Vivi suliba, a szerelmem pedig elhagyott. Szenvedek, nem bírom nélküle. Kiöntöttem, magamnak egy kis vodkát, azzal próbálom elterelni, a gondolataimat.
Vissza az elejére Go down
Kalestina Tellanora
Halálfaló/Illuzionista/Animágus
Kalestina Tellanora


* : Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 008YGKU_Bree_Turner_002
Hozzászólások : 142
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Halálfaló
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Leonard Zorner
Avataralany : Bree Turner
Karakterlap : A bed fairy tale
Karakterzene : Where is the edge
Suddenly
¥ : "It's always the dark things with you never the light!"
"Színpad az egész világ, s színész benne minden nő és férfi!"


Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leon& Kal- A lányunk nevelése   Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 EmptySzer. 02 Júl. 2014, 11:46

Leonard & Kalestina


Családom van


Este volt, minden porcikám haza vágyott. Leon karjaiba, hogy lássam a csillogó tekintetét. Hogy érezzem az érintését és az illatát. Vele akarok lenni, de nem lehet. Azzal csak bajba sodornám. Mindig folyamatosan, amióta megismertem, mindenki el akar tőle választani. De ez a pasas rosszabb, mint bárki.
Sosem értettem miért nem tudják felfogni, hogy szeretem Leon-t és hozzá tartozom. Eddig minden próbát kiálltunk, de ez kemény falat. A döntés pedig nehéz. Viszont megtettem ott hagytam mindenkit, akit szeretek azért, hogy biztonságban legyenek. Mégis annyira fáj az egész, hogy inkábbe meghalnék, mint hogy itt kelljen lennem.
Könnyes szemekkel ültem farkas alakban, mikor megjelent a pasas. Amikor elmondta, hogy levelet hagyott Leon-nak majdnem a torkának ugrottam. Viszont ekkor képszakadás történt. Mikor kinyitottam a szemem ugyanott feküdtem, ahol előbb. A férfi gúnyosan mosolygott. Majd beszélni kezdett hozzám.
De figyelmem másra irányult, fel se fogtam miket mond. Egy ismerős szagra koncentráltam. Leon! Ide jött, de nem maradt sokáig. Mit mondhat az az elmebeteg pasas nekem? Elsírtam magam mikor a férfi közölte, hogy elhajítottam magamtól és sosem kapom már vissza. Nem lett volna szüksége átokra ahhoz, hogy rá nézzek, de használta. A szemébe ordítottam, hogy inkább öljön meg. Erre elnevette magát és a gyilkolás helyett cruciatus átkot kaptam.
Meg voltam lepve, nagyon is. Szinte alig éreztem belőle valamit. Láttam, hogy feszülnek az izmaim, de nem éreztem az átok szorítását. Nem tudtam ezt mire vélni. De hagytam, ha más nem a testem majd belehal a fájdalomba. Ekkor azonban olyan mondat hagyta el a férfi száját, ami minden gondolatomat kitörölte.
"Utánad a lányod jön, végül meg a hőn szeretett férjed!" Lehunytam a szemem, már nem érdekel az hogy megfogadtam magamnak, hogy sosem használom a teljes erőkészletem, mindig csak egy kis szeletét. Túlságosan szeretem a lányom és Leon-t, ahhoz hogy ezt hagyjam! Elgyengült a rendszerem nagyon is. Alig kellett egy fél perc, hogy áttörjem a magamban felépített falat.
Kinyitottam a szemem az a tűz villant meg benne, ami még akkor szikrázott, mikor csak a halálfaló létnek éltem. Megint olyan voltam, mint akkor. Kegyetlen gyilkos, gátlások nélkül. Arcomra kiült a gonosz félmosoly. Testemet még mindig megbéklyózta a pasas átka, de ennek ellenére volt annyi erőm, hogy elé tudjak álni.
- Soha, de soha ne fenyegesd a családom! Avada Kedavra! - Hagyták el ajkamat a gyilkos átok oly régen kiejtett édes szavai. Mire a férfi összerogyott a lábam előtt, az átka pedig semmis lett. Szemeben még mindig villogott a harag. - Üdvözlöm a barátnődet! Piroinito! - Mondtam erre elégett. Majd farkasként elrohantam. Nyílt terepre kellett mennem. Ki kellett tombolnom magamat.
Sok elnyomott varázserő volt bennem és most mindet kiadtam. Nem néztem embert vagy állatot, mindent megöltem, ami elém került. Ilyen voltam majdnem egy teljes napig. Aztán igyekeztem megint felépíteni a falat és mögé zárni a hatalmat, ami bennem van. Nem volt egyszerű, de csak sikerült.
Hiányzott a családom, Vivi nevetése, Leon mosolya. Haza akartam menni, de nem tudtam meg merhetem-e tenni. Ezek után. Igaz, hogy szerelmem tudja az igazat, de mégis hibásnak érzem magam. A világ minden percben el akar tőle venni. De én nem tudok nélküle élni. Ezért vettem a bárotságom és hazamentem.
Már távolról tudtam, hogy csak a volt férjem van otthon. Amilyen halkan csak tudtam bementem. Becsuktam az ajtót. Ekkor megéreztem a vodka illatát. Ennyire rosszul van? Ritkán iszik. Odamentem hozzá, szerintem nem is hallott. Megálltam a háta mögött a szobaajtóban, majd halkan, de kedvesen megszólaltam.
- Nem kellene innod! Csak összezavarod vele azt az okos kis fejedet, szerelmem. Tudom, hogy nem sokra megyek azzal, ha az mondom sajnálom, de ez így van. Remélem egyszer meg tudsz majd bocsájtani nekem Leonard! - Elsírtam magam, ahogy láttam a szerelmem. Annyira hiányzott már, elveszettnek éreztem magam mellette, de nem tudom mardhatok-e mellette. Nem hinném, hogy ezek után engedné.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Leon & Kal- A lányunk nevelése   Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 EmptySzer. 02 Júl. 2014, 13:53

Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 Tumblr_mbhr5nisPn1r5ruse

Odajött, hozzám megöleltem, s megcsókoltam. Mondtam, már neki nem vagyok az az érzelgős típus de, azt hittem örökre, elveszítem. De, köztudott hogy mindig, szeretni fogom bármi, is történik mindig együtt, leszünk. Soha, nem fogom hagyni hogy kicsúszon a kezemből. Bár, igaz hogy bűzlök az alkoholtol, nem nagyon izgatott. Felvittem az ölembe szerelmem, majd lefektettem az ágyra. Adtam, egy puszit Vivinek majd, bezártam az ajtót, és levettem a ruháját. Annyira, hiányzott már ez, és remélem senki és semmi, nem választhat el minket. A családom, a mindenem. Mikor, befejeztük a dolgot akkor, a szemébe néztem, és ezt mondtam neki.
Nem, haragszok rád szerelmem. Szeretnék tőled, egy kisfiút. Tudod, nem vagyok az az érgelzős típus szeretlek! Minket, nem fognak szétválasztani.- Megcsókoltam, annyira szeretem szinte, kívánom minden porcikáját. Mosolyogtam, újra és újra megtettük. Nagyon, szeretem mindent megteszek, hogy boldog legyen. Nem, hagyom a családom széthullni. Mindig, minden percet élvezek vele.
Vissza az elejére Go down
Kalestina Tellanora
Halálfaló/Illuzionista/Animágus
Kalestina Tellanora


* : Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 008YGKU_Bree_Turner_002
Hozzászólások : 142
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Halálfaló
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Leonard Zorner
Avataralany : Bree Turner
Karakterlap : A bed fairy tale
Karakterzene : Where is the edge
Suddenly
¥ : "It's always the dark things with you never the light!"
"Színpad az egész világ, s színész benne minden nő és férfi!"


Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leon& Kal- A lányunk nevelése   Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 EmptySzer. 02 Júl. 2014, 17:23

Leonard & Kalestina


Családom van


Amikor odamentem hozzá és megszólaltam semmien választ nem kaptam. Először megijedtem, hogy valami baj van. Viszont pont mikor feladtam voltam hirtelen megölelt és megcsókolt. Ez megnyugtatott és rájöttem, hogy mennyire hiányzott már, hogy vele legyek.
Tudom, hogy nem az az érzelgős típus, ahogy én sem viszont most mind a ketten azt hittük, hogy örökre elvesztettük egymást. S ez igen furcsa dolgokat tud kiváltani mind kettőnkből. Mondta már nekem párszor, hogy nem érzelgős ember, jól tudom, hogy csak miattam ilyen. Én is csak miatta vagyok olyan, amilyen.
Talán ez a mostani eset is azt bizonyítja, hogy folyamatosan felvesszük a harcot a világgal szemben és mindig mi kerülünk ki győztesen. Mindig együtt fogunk maradni, legalábbis remélem. Nem akarom sosem elveszteni Leon-t és a lányomat sem. S ha rajtam fog múlni most már a rejtett tartalékaimtól sem félek, csak azért, hogy őket megvédjem.
Messziről lehet szerelmemen érezni az alkohol átható szagát. Viszont ez engem most nagyon nem zavar. Ez legyen a legkisebb baj, ha vele lehetek az sem érdekel, ha pia szaga van. Volt már sokkal rosszabb állapotban is. Különben is jól bírja az italt és hamar józanodik. Én már csak tudom, nem hiába élek mellette már több, mint tizenöt éve.
Ölében vitt fel a szobánkba, átkaroltam a nyakát és az arcát csókolgattam. Fent lefektetett az ágyra. Láttam, hogy ad egy puszit Vivi-nek, erre én is felpattantam. Megöleltem a lányom és megpusziltam. Majd visszamentem az ágyhoz. Néztem, ahogy bezárja az ajtó. Aztán odajött hozzám és levetkőztetett.
Már annyira hiányzott ez az érzés és ha belegondolok, hogy hosszú ideig pont miattam nem tudtuk csinálni. Kész bűntudatom lesz miatta, de megérdemlem. Most viszont az a lényeg, hogy senki és semmi ne válasszon el minket. Bebizonyítottuk elégszer, hogy kitartunk egymás mellett. Felesleges bárkinek próbálkozni azzal, hogy közénk álljon.
Mikor befejeztük a dolgot szemebe nézett és megszólalt. Figyelmesen hallgattam végig, amit mondott. Végig csillogott a szemem. Ahogy befejezte rögtön megcsókoltam. Tudtam, hogy igazat mond. A gyerekkel kapcsolatban pedig ugyanaz volt az álláspontunk. Amikor elengedtem megszólaltam.
- Én is szeretlek Leon! Senki sem fog közént állni! A kisfiúnak pedig én is nagyon örülnék. Annyira hiányoztál szerelmem! - Mondtam mosolyogva, s elnéztem, ahogy mosolyog. Olyan varázslatos ilyenkor a tekintete. Annak ellenére, hogy tudom, hogy szeret azért bennem volt a félsz, hogy nem akar már velem lenni. Most viszont teljsen megnyugodtam.
Így hogy haza jöttem még jobban kívánom a férjemet. Az elmúlt napokban már alapból csak rá tudtam gondolni és csak őt akartam. Most pedig itt vagyok vele és végre mind a kettőnk vágyai beteljesülhetnek. Az össze együtlétet, amit az elmúlt hónapokban kihagytuk most egyszerre pótoltuk be.
Minden percét élveztem az együttlétnek. Ahogy minden percet élvezek, amit Leon-al tölthetek. S akkor vagyok a legboldogabb, ha ott van velem, ha tudom, hogy mellettem van és elég csak ránéznem és már tudja, mi jár a fejemben. Mellette biztonságban vagyok, s vagyunk Vivi-vel mind a ketten. Tudom, hogy nem fogja hagyni, hogy bármi bajunk legyen. Nagyon szeretem őt és nekem ő a legfontosabb.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Leonard & Kal- A lányunk nevelése   Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 EmptySzer. 02 Júl. 2014, 18:30

Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 Tumblr_lisaipq8a21qdwo4to1_500

Nagyon, szeretem a szerelmem és bármerre, járok bárhol, is legyek ő mindig ott lesz, mellettem, minden percben. Tudom, hogy most fiam fog születni, hisz érzem és nagyon, szeretem a szerelmem, ott leszek vele, bármi is van. Elvittem, a szerelmem Roxfortba a gyengélkedőre ahol, nyugodtan megszülhet. Ott, vagyok mellette fogom, a kezét és várom, hogy a kisfiam megszülethessen. istenem, mennyit vártam erre, és eszembe jutott amikor, Vivivel volt, terhes. Pontosan, ugyan így volt mint, most. Megszületett, szinte öröm könnycseppek, voltak a szemembe. Ezt, el sem hiszem, és még Vivi is jelen, volt. Szinte, a haja mindig az enyémet, örökölte és a szemeket, azokat pedig az édesanyjáé. Megcsókoltam, a szerelmem és odaadta a karomba. Elneveztem, Flynn Zornernek. Majd, a szerelmem szemeibe néztem, és ezt mondtam neki.
-Fylnn Zorner! -Odaadom, a feleségemnek, a gyerekem. Annyira, boldog vagyok szinte, jönnek belőlem, a csodálatos érzések. Mindennél, jobban szeretem, a családom és most hogy már, megszületett, a fiam mindent, megteszek hogy boldogan élhessünk, és biztonságban vannak, mellettem. Nekem, ők az életem, az egyetlen egy ember akit, mindig szeretni fogok. Valóban, Kalestina az igazi és még annak, is örülök hogy Vilu még, is csak itt maradt segíteni nekünk, és még Vivivel, is jól kijönnek, egymással. Úgy érzem, most már igazi családom van. Végre, beteljesült az, hogy boldog tudok lenni. Bárhol, bármikor mindig minden körülmények között. Ez, a teljes családom akikre mindig, tudok számítani bárhol, legyek. Mindig, szeretni fogom őket.
Vissza az elejére Go down
Kalestina Tellanora
Halálfaló/Illuzionista/Animágus
Kalestina Tellanora


* : Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 008YGKU_Bree_Turner_002
Hozzászólások : 142
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Halálfaló
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Leonard Zorner
Avataralany : Bree Turner
Karakterlap : A bed fairy tale
Karakterzene : Where is the edge
Suddenly
¥ : "It's always the dark things with you never the light!"
"Színpad az egész világ, s színész benne minden nő és férfi!"


Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leon& Kal- A lányunk nevelése   Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 EmptySzer. 02 Júl. 2014, 21:04

Leonard & Kalestina


Családom van


Megfogadtam, hogy mostantól mindig ott leszek a szerelmemmel és sosem fogok eltitkolni semmit előle. Minden percem vele akarom tölteni és érzem, sőt tudom, hogy ez így is lesz. Ha egyszer a fejembe veszek valamit, akkor az úgy is lesz. Bárhova vezet minket a sors, én ott leszek vele, ahogy ő is mellettem lesz.
Már akkor tudtam, hogy fiunk lesz, mikor megfogant, s ezt nem is titkoltam Leon elől. Mind a ketten nagyon örültünk annak, hogy fiunk lesz, mind a ketten erre vágytunk. S repestünk az örömtől. Vivi nagyon izgatott volt, mikor megmondtuk neki, hogy lesz egy öccse. Az egész család lázban égett, hogy mikor jön már a kicsi.
Leon elvitt a Roxfort gyengélkedőjére. Hogy őszinte legyek nem repestem az ötletért, de Vivi-vel sikerült rábeszélniük, hogy jobb lesz ott. Legalább nyugodtan szülhetek meg. Szerelmem végig ott volt velem, fogta a kezem. Úgy vártuk a gyereket. Sok lelki erőt adott, hogy velem volt, nélküle nem tudtam volna végig csinálni.
Rengeteget vártunk a picire. Pillanatonként jutottak eszembe az emlékek, arról mikor Vivi-vel voltam terhes. S gyakran megbeszéltük az emlékeket Leon-nal. Szinte minden ugyanolyan volt, mint akkor. Persze most nem kellett a Nagyúr elől rejtegetni, hogy terhes vagyok. Na meg többen izgultunk, mint anno.
Mikor megszületett a gyermekem a szemben örömkönnyek gyűltek. S pár csepp le is folyt az arcomon. Szerelmem szemében is könnyek voltak. Olyan boldogok voltunk, mint mikor Vivi megszületett. A lányom pedig majdnem megfojtott olyan szorosan ölelt meg. Kezembe fogtam a gyermekem.
Mosolyogva néztem rajta végig. Meg se lepődtem mind a két gyermekem az apja haját örökölte, viszont míg Vivi a szépségem, addig a fiam a szemet. Olyan kis aranyos volt. Ártatlan, mint a lányom volt ilyenkor. A kislányom is mosolyogva simogatta az öccse fejét. Leon is mosolyogva nézte, mint boldogok voltunk.
Ekkor szerelmem megcsókolt. Szenvedélyesen csókoltam neki vissza, majd a kezébe adtam a fiát hadd fogja meg ő is. Hiszen az ő gyermeke is. Vivi-t ő fogta először a kezében, most a fiát is ugyanúgy nézi, mint a lányát nézte. Hirtelen megint olyan volt, mint régen ugyanolyanok voltunk Leon-al, mint akkor.
Ekkor megszólalt a szerelmem és elnevezte a gyermekem. Vivi-nek is ő adott nevet és én ezt akkor sem bántam meg. Kivételesen szép neveket tud kitalálni. Kezembe adta Flynn-t, én pedig óvatosan odaadtam a nővérének. Szénykém, nagyon féltette a testvérét, de szélesen mosolygott, mikor az ránézett.
Szerelmemhez fordultam és közelebb intettem magamhoz. Megcsókoltam, majd csillogó szemekkel néztem rá. Annyira szeretem őt, ő az életem értelme. A gyermekeim apja és a legjobb férj akit kívánhatok magamnak. Boldog vagyok vele és semminek érzem magam nélküle. Viszont itt van velem és a gyerekeinkkel, úgyhogy nem lehet semmi bajunk.
- Gyönyörű neveket tudsz kitalálni szerelmem. Szeretlek kedvesem! De ugye hamarosan haza megyünk! Otthon sokkal nyugodtabb lennék! Persze itt is jó, de azért otthon más! - Mondtam mosolyogva majd megint megcsókoltam. Vivi visszaadta nekem Flynn-t, majd megölelte az apját.
Nem hazudtam, mikor azt mondtam neki, hogy számomra ő az igazi. S ezt minden egyes alkalommal egyre erősebben érzem. Boldog vagyok vele, az én egyetlenemmel a világon. Aki a legfontosabb nekem. Persze a gyermekeim is ugyanolyan fontosak. De azt is tudom, hogy ezzel Leon sincs máshogy.
Végső soron nagyon örülök, hogy Vilu itt maradt Angliában. Sokkal jobb a kapcsolatunk, mióta kibékültünk és mindenben segít, amiben csak tud. Azt hiszem most már tényleg elmondhatom magamról, hogy van egy igazi családom. Akikre számíthatok és akik számíthatnak rám, ha az a helyzet.
Most már boldogok lehetünk örökké. Bárhova is megyünk, bármit is teszünk, mindig boldogok leszünk együtt. Leon-al lehetek ameddig csak arok. Bár tudom, hogy egy ideig most a kisfiam lesz a fontos, viszont abban biztos vagyok, hogy szerelmemet sem fogom most elhanyagolni. Hiszen szükségem van a társaságára.
Teljes az én kis családom, s biztos vagyok benne, hogy mindig megmaradnak nekem. Leon, Vivi és Flynn jelenti nekem a legtöbbet ezen a földön és nem fogom hagyni, hogy bármi bajuk essen, mert ők az én kincseim, sa a szívemnek a legkedvesebbek. Hát igen úrrá lett rajtam az anyai ösztön. Nem vagyok már olyan, mint régen voltam, de nem is baj.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Leon& Kal- A lányunk nevelése   Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 EmptyPént. 04 Júl. 2014, 21:56

Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 Tumblr_mavs9djWbF1rakpcyo1_500

Tudom, hogy a feleségem büszke rám, és én is rájuk. Ők, az én életem értelmei. Soha, nem tudnék nélkülük élni. Pár, nappal később, a feleségem és a fiam hazaengedték, a gyengélkedőről és a karomba, tartottam az én kisfiamat. Mikor, elaludt a karomba óvatosan, beletettem a bölcsőbe ringatni. Majd, találtam egy levelet az asztalon, és hihetetlen Rod írta, a haverom Nem, tudom hogy a szerelmem miért, nem szereti már mint, Rodot nem értem. Mindegy, is a levélre koncentráltam Megírta hogy, életben van, az apám egy kalózhajón. Annyira, boldog voltam hogy a szerelmemnek, meg is mutattam a levelet. Letette, Flynnt aludni, és mi is elmentünk Hihetetlen, hogy repülnek, az évek. Flynn már, 12 éves mintha, csak tegnap lett, volna hogy a karomba tarthassam. Nagyon, szeretem és bármit, megtennék érte Egy, bizonyos bolygóhollandin van, az apám a levél szerint. Reggel, velem jött a családom, de Vilu elkisérte a lányunkat Vivit a vonathoz, mert neki már, ez az utolsó tanítási nap volt. Mellettem, csak a fiam és a feleségem volt, és vártak a hajóra. Lassan, alkonyodott úgy hogy sietnem, kellett hogy elérjem. A feleségemet, megcsókoltam a fiamat pedig, átöleltem. Nagyon, szeretem és tényleg, bármi megtennék értük. Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 Will-Elizabeth-will-and-elizabeth-turner-33170151-495-206 Törvényesen, most ebben a pillanatban, én vezettem a hajót és a feleségem és a fiam volt, mellettem. Szinte, már nagyon boldog voltam 10 évenként 1 szer szállhatok, meg partra. Nem, tudom hogy fogom ezt, kibírni de, meg kell birkóznom, a feladattal. Egyszer, talán ellátogathatnak hozzám, és én várni fogom őket, bármi is legyen. Viszont, találkoztam a kalózokkal, és köztük Rod is az. Nem, számít hol mikor, és kivel vagyunk, a fontos az hogy én a családomnak, szeretnék jót. Persze, meglehet hogy bizonyos, kalandokba lesz részünk hiszen, ez egyben a lányom és a fiam nevelése is. Remélem, vagy is minden erőmön azon leszek, hogy a feleségemet és a fiamat meggyőzem. Amúgy, is megakartam mutatni nekik, ezt a csodálatosan, látványos persze kalózokkal teli hajót. Mindent, megteszek értük. Mert, én a családomért élek.
Vissza az elejére Go down
Kalestina Tellanora
Halálfaló/Illuzionista/Animágus
Kalestina Tellanora


* : Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 008YGKU_Bree_Turner_002
Hozzászólások : 142
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Halálfaló
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Leonard Zorner
Avataralany : Bree Turner
Karakterlap : A bed fairy tale
Karakterzene : Where is the edge
Suddenly
¥ : "It's always the dark things with you never the light!"
"Színpad az egész világ, s színész benne minden nő és férfi!"


Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leon& Kal- A lányunk nevelése   Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 EmptyPént. 04 Júl. 2014, 23:05

Leonard & Kalestina


Kalóz kaland


Büszke vagyok a férjemre. Egy olyan ember, akiről kislánykorom óta álmodtam. Azt hittem sose találom meg. De mégis, s már tudom, hogy nem tudnék élni nélküle. Nekem ő az életem értelme. Pontosan ugyanannyira, amennyire a gyerekek azok. Az én szeme fényei. S egy igazi anyukának érzem magam, pedig sosem hittem, hogy az lehetek.
Szerencsére nem kellett sokáig a Roxfortban maradnom. Félreértés ne essék semmi bajom a hellyel. Csak miután benne voltam a lerohanásában, kicsit olyan, mintha a falak is bosszút akarnának állni rajtam. Nag megkönnyebbülés volt tehát, hogy elhagyhattam a helyet. Végre hazavihettem Flynn-t, s végre csak mi voltunk négyen.
Leon a kezébe vette a fiát, aki hamarosan el is aludt a karjaiban. Betette a bölcsőbe és ott ringatta. Én mosolyogva néztem őket. Már akkor is lenyűgözött ez a látvány, mikor Vivi kicsi volt, viszont úgy tűnik ez nem tud elmúlni. A pici felsírt,én karomba vettem és ringatni kezdtem. Igaz, hogy a gyerekek általában Leon-nál nyugszanak meg, de az anyai ölelés azért csak más. Hamarosan megint álomba merült a gyermekem.
A férjem egy levelet talált az asztalon. Azt csodáltam, hogy csak most vette észre. Én már reggel láttam, de mivel Rodolphus aláírása virított rajta nem nagyon fűlött hozzá a fogam, hogy megnézzem. Szegény Leon el sem tudja képzelni miért nem kedvelem a pasast. Pedig egyszerű a válasz, nem szeretem a stílusát. Igaz azt is elviseltem egészen addig a pontig, amíg nem akart megcsókolni. Azóta rá se bírok nézni!
Ellenben Leon egyik legjobb haverja, tehát el kell fogadnom. De a leveleit nem olvasgatom. Azonban láttam férjemen, hogy felizgatta a levél tartalma. Hiszen amint elolvasra a kezembe akarta adni. Letettem az alvó Flynn-t a bölcsőbe majd elolvastam. Felragyogott a tekintetem, akkor is ha tudom, hogy Rod nem a szavahihetőségéről híres.
Pontosan megértem miért lett ilyen izgatott szerelmem. Ha igaz, amit Lestrange írt, akkor az apja él. Szerintem ennek a hírnek mind örülünk. Még én is, hiszen megszerettem férjem apját. Sokkal igazibb apa volt szerelmemnek, mint amilyen az én apám valaha is volt. Engem is lesulytott a halála, most pedig lehet, hogy életben van. De nem örültünk sokat, inkább lefeküdtünk mind.
Gyorsan száll az idő, a fiam már tizenkét éves, pedig szinte tegnap volt, mikor először fogtam a kezemben. S már most milyen nagy fiú lett belőle. Ma elkísértük a férjem. Igaz csak én meg Flynn, mivel Vilu elvitte Vivi-t az állomásra. Persze a lányom nagyon sajnálta, hogy nem jöhet, de első a tanulás ezt mindig hangoztatom neki.
Már kezdett alkonyodni, szerelmemnek sietnie kellett, hogy elérje a hajót. Mondjuk furcsa lenne, ha pont a kapitány késné le az indulást, ugyanis most a férjem a hajó kapitánya. Mikor odaértünk megölelt és megcsókolt. Persze mivel én már felfogtam mivel jár ez, így szememben apró könnycseppek gyűltek, de ahogy elengedett szerelmem már olyan volt az arcom, mint szokott. Megölelte a fiát, aztán elindult.
A gyerekek fel se fogták, hogy tíz évig nem láthatják az apjukat. Én viszont pontosan tudtam erről, ahogy arról is, hogy mikor legközelebb haza jön csak egyszer szállhat partra. Ez mind a kettőnknek hatalmas megpróbáltatás. Ellenben én már csak nevetek az ilyenen. Az életünk eddig is rögökkel volt teli, s folyton akadályokba botlottunk, de mi mindig kitartottunk egymás mellett Leon-nal.
Egyre telnek a napok, minden reggel kihúzom a naptárban az aznapi dátumot. Várok, várom, hogy szerelmem hazaérjen. Sok levelet kapunk, gyakran fűz minket, hogy látogassuk meg. Nem írtuk meg neki, de már mind eldöntöttük, hogy mikor legközelebb kikötnek, akkor mi ott leszünk és nem fog menekülni.
Lassan telt el az a tíz év! Nevetséges, hogy mennyi ostoba férfi környékezett meg. De én minden kacagtam egyet és otthagytam. Hűséges vagyok a férjemhez, hiszen ahogy ő értünk, úgy én is csak érte élek. Minden gondolatom körülötte forog és a gyerekekkel is gyakran beszélgetünk róla.
Egy reggel nagy csörömpöléssel landolt egy bagoly a konyhaasztalon. Érdeklődve vettem el tőle a levelet. Mikor megláttam a címzést felismertem Leon kézírását. Pillanatok alatt bontottam fel és olvastam el. Amint befejeztem elsikítottam magamat. Mire először Vivi, majd Flynn jelent meg a konyhában. Meg se szólaltam csak kezükbe adtam a levelet.
Hazajönnek letelt a tíz év. Hazajönnek! Nem hittem a szememnek. Még ma megérkeznek. Elküldtem a gyerekeket öltözni, majd én is felkaptam egy régi kedvenc ruhám, még abból az időből, mikor megismertem. Nem volt különösebb oka a ruhaválasztásomnak. Pusztán csak szeretem ezt az öltözetet
A kikötőbe mentünk és vártunk. Szegény Flynn már azon gondolkodott, hogy kirepül menézni merre van a hajó. Mire közöltem vele, hogy ha el mer repülni a karmaimmal tépem ki a tollait. Nem olyan jó még az animágiában, hogy hosszabb távon használja. Vivi már majdnem olyan profi, mint én. De egy farkassal nem sokra megyünk a tengeren.
Ekkor megjelent a hajó. Magamhoz öleltem a gyerekeket. Végignéztük, ahogy kikötnek. S mikor a gyerekek megpillantották apjukat, ahogy éppen feléjük indult szinte abban a pillanatban a nyakába ugrottak. Mosolyogva figyeltem őket. Most olyanok voltam, mint régen. Aztán én is odamentem hozzá, s még mielőtt bármit tudott volna mondani megcsókoltam.
- Jól vagy szerelmem? Milyen volt az utad? Remélem tisztában vagy vele, hogy a fiad veled akar menni! Legszívesebben mind mennénk, de nem mondtam nekik biztosat. Nem tudom mi a módi a tengeren! Viszont egy körbevezetést megejthetnél. Amúgy csak hogy tudd már egy éve azt vártuk, hogy mikor értek ide. - Mondtam kedvesen mosolyogva. Annyira hiányzott már és szinte teljesen belebolondultam abba, hogy nem láttam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Leon Kal- A lányunk nevelése   Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 EmptyVas. 06 Júl. 2014, 13:37

Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 Tumblr_mbt8223QJJ1rcjxzvo3_r1_500

Kérte, a szerelmem hogy mutassam, meg nekik a hajót. Igazából, nem akartam veszélyeztetni a családom de, ha ők ezt szerették volna, akkor megmutatom. A gonosz hajója lakosa, nem én vagyok hanem egy, bizonyos Davey Jones nevű polippé. Az, átkot pedig csak én oldhatom fel. Fiamnak, tetszett a hajó, bár a lányom félt a sok, fura lénytől. Természetesen, az apám is itt van. De, csak akkor jönnek elő, ha hold éri őket, meg természetesen sötétben, és néha- néha világosban. Szerelmem, szemébe néztem, és a gyermekeimébe. Bemutattam, az édesapámat, a valódi nevén.
-Szerelmem, és gyerekek. Vivi tudod ki ez, a bácsi ugye? Bill Zorner! Az, édesapám! Rá, is ráhatott az átok. Ugye, Davey Jones szerelmes volt, egy bizonyos kalipszó nevű hölgybe, és ezért változtatott, át mindenkit bosszúból. Olyan, emberek mint mi vagyunk.- Mondtam, a családomnak. Látszott, Vivin még fél egy, kicsit de már kezdi megszokni, a helyet. Fiam, Flynn hihetetlen hogy Roddal jóba, vannak én bízok benne, hiszen a legjobb, haverom. Amit, írt valóban így volt hiszen, még én is éreztem hogy valahol életben, van az apám. Szinte, már a fiam kezdett megbarátkozni, a kalózokkal és szeretik, mondjuk vannak, közte gonoszak is és velük, is elég jól, megbarátkozik. Majd, a szerelmem szemébe néztem, és ezt mondtam neki.
-Szerelmem! Ahhoz, hogy megtörjön az átok az én véremet, kell ontani. Sajnos, előttük nem varázsolhatunk, még titokban sem. Féltelek, Davey Jonestól. Biztos, hogy itt akartok maradni?- Kérdezem, tőle félve mondjuk, megtanítottam karddal bánni, és biztos hogy nagyon ügyes lesz, a szerelmem. Mindent, megteszek hogy a családomat, megvédjem. A szerelmem, pedig először találkozik, az apámmal Bill Zornerrel.
Vissza az elejére Go down
Kalestina Tellanora
Halálfaló/Illuzionista/Animágus
Kalestina Tellanora


* : Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 008YGKU_Bree_Turner_002
Hozzászólások : 142
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Halálfaló
Tartózkodási hely: : London
Kirendelt pár : Leonard Zorner
Avataralany : Bree Turner
Karakterlap : A bed fairy tale
Karakterzene : Where is the edge
Suddenly
¥ : "It's always the dark things with you never the light!"
"Színpad az egész világ, s színész benne minden nő és férfi!"


Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leon& Kal- A lányunk nevelése   Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 EmptyVas. 06 Júl. 2014, 15:57

Leonard & Kalestina


Kalóz kaland


Mikor megkértem Leon-t, hogy mutassa meg nekünk a hajót megtette. Bár láttam rajta, hogy nem fűlik hozzá a foga. Tudom, hogy nem akar minket bajba sodorni, de a gyerekei a makacsságunkat is örökölték tőlünk. Így mondhat bármit akkor sem fogunk elmenni. Nem szabadul meg tőlünk.
Még mindig nem tiszta nekem ez a hajó meg az átok dolog. Nem nagyon értem mi miért van, de sose voltam olyan, aki fennakad a részleteken. Addig nem érdekel, amíg személyesen nem érint. Bár attól még ugyanolyan tiszteletlen vagyok mindenkivel, aki szerintem nem érdemli meg. Itt legfeljebb ezzel lehet baj.
A fiam tipikusan olyan, mint az apja vonza a baj és minden furcsaság érdekli. Ellenben Vivi kicsit tartózkodik a fura lényektől, amik itt vannak. Nekem nagyon tetszik a hely. Minden esetre ezerszer érdekesebb ez a hely, mint amilyen az otthonom. Szerintem hamar beleszokunk.
Furcsa, hogy ezek csak este jönnek elő, meg ritkán nappal, de ez zavar a legkevésbé. Én amúgy is szeretem az éjszakát. Addig pedig tényleg hidegen hagy a hajó legénysége, amíg itt van velem szerelmem. Alap helyzetben is szeretem az ilyen kis különlegességeket. Kicsit olyan, mint régen írországban, mikor először ismerkedtem meg a mágikus lényekkel.
Leon a szemembe nézett, hogy mennyire hiányzott már a pillantása. Hát igen ilyenkor a mennyekben érzem magam. Aztán a a gyerekek szemébe nézett és az egyik embert bemutatta nekünk. Nem ezen a néven ismertük, de elviekben ez az igazi neve neki. Szegény Vivi körülbelül annyira meg van zavarodva, mint én.
Szerelmem magyarázata csak mégjobban összezavart. Akkor most van egy fazon, aki szerelmes volt, aztán lett valami és bosszúbol elátkozott mindenkit. Ezt a dilis logikát, tisztára, mint a Nagyúr! Kicsit olyan, mint akkor volt. Legalábbis a pasas nagyon hasonlít a Nagyúrra. Mikor Leon mondta, hogy olyan emberek, mint mi, magamban elmosolyodtam. Nem, nem olyanok, mi varázslók vagyunk, ezeknek csak egy részén lehet érezni a mágiát.
Vivi szegény még mindig félt egy kicsit. De majd megszokja a helyet. Tud magára vigyázni, az apja eszét és az én szemtelen stílusom örökölte, nincs mitől tartania. Persze tudom, hogy nehéz neki ez a hely teljesen más, mint az otthonunk, de az a lényeg, hogy együtt vagyunk. Mind a négyen, még akkor is ha veszélyes.
Flynn nagyon jóban van Roddal, ennek igaz én nem örültem nagyon, de elfogadom. Addig nem zavar, amíg Lestrange nem közeledik megint felém! Én akkor sem fogom megkedvelni őt, hiába tűnik úgy, hogy megváltozott és becsületes lett. Én akkor sem bízom benne, de mint eddig most is elviselem, ha nem szól bele a dolgomba, akkor nem zavar, hogy itt van.
A fiam kezd megbarátkozni a kalózokkal, még a gonoszabbakkal is. Vivi inkább visszahúzódik. Én pedig próbálok alkalmaszkodni. Persze csak minimálisan nem fogok jobban beilleszkedni, mint a halálfalókhoz. Mondjuk itt velük kell élnem. Majd meglátom mit hoz a jövőm!
Leon megint a szemembe nézett. Ilyenkor mindig eltűnik körülöttem a világ. Olyan szép és igéző a tekintete, hogy komolyan kiesik minden, ami körülvesz. Mikor megszólalt mosolyogva hallgattam végig. Szavai viszhangoztak a fejemben. Minden egyes hangott felerősített az agyam és olyan volt, mintha csak az ő hangja lett volna a fejemben.
- Akkor mágiatilalom van! Értettem, nem kell aggódnod! Ugye nem kell az összes vérednek elfolyni a cél érdekében! Sose félts szívem vigyázok magamra. De miért is kellene félnem attól a pasastól? Igen, itt akarunk maradni. Ne tudd meg mennyit hisztiztek nekem a gyerekek. De ha el akarsz minket küldeni, akkor mágiatilalom ide, mágiatilalom oda szembenézhetsz a farkasommal! Nem fogunk itt hagyni szerelmem! - Mondtam csillogó szemekkel, megsimítva az arcát. Láttam rajta, hogy aggódik, de nincs oka rá.
Megtanított bánni a karddal. Végre nem csak távolsági fegyverrel tudok harcolni. Mondjuk a tőr kezelésem tökéletes, hála a farkas szemének húsz méterről eltalálok egy nyulat ugrás közben. Szerencsére most már nem csak erre a tudásomra tudok támaszkodni. Bár kezdetben nehezen ment a kardforgatás, de gyorsan tanulok.
Tudom, hogy neki mi vagyunk a legfontosabbak és mindent megtesz, hogy ne essen bajunk. Ellenben én meg őt féltem, sok ostobaságba képes belemenni miattunk, amibe nem is kellene. Ha egy kicsit átgondolná ő is rájönne. Hiszen ha nekem vilagos, akkor az ő okos feje egy pillanat alatt rájön. Most viszont mindegy is ez, az a lényeg, hogy együtt van a családunk.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leon& Kal- A lányunk nevelése   Leon& Kal- A lányunk nevelése - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Leon& Kal- A lányunk nevelése
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Névrokonok-Leon& Leon
» Szvetlana & Leonard
» Leon Rickwards
» Leon & Jarret
» Kalestina & Leonard - Ahogy kezdődött

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum-
Ugrás: