KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Leon Rickwards Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Leon Rickwards Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Leon Rickwards Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Leon Rickwards Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Leon Rickwards Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Leon Rickwards Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Leon Rickwards Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Leon Rickwards Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Leon Rickwards Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Leon Rickwards

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Leon Rickwards Empty
TémanyitásTárgy: Leon Rickwards   Leon Rickwards EmptyCsüt. 19 Jún. 2014, 10:16



Leon Rickwards|| Leon, Rick || 17 || Francisco Lachowski



Teljes név:  Leon Archibald Rickwards
Születési idő: 1979.08.16
Születési hely: Anglia, London (Fulham)
Élőhely: Anglia, Liverpool
Pálca: 13 és 3/4 hüvelyk, galagonya
Foglalkozás: diák


Ilyen vagyok....


JELLEM:Ki is vagyok én valójában? Az biztos, hogy teljesen más, mint pár évvel ezelőtt. Akkor egy kis nyomi, magába forduló, barátok nélküli szürke kis egér volt a sok diák között. Aki még azt se tudta eldönteni, hogy jobbra vagy balra menjen. Ha visszatekintek akkori énemre csak rossz tulajdonságokat látok. Ha valaki közeledni akart hozzám az rögtön eltaszítottam. Abba az időben még a mugli anyámmal értem, aki erős alkoholista. Elképzelhetitek milyen élni egy olyan "anyával" aki mindig részeg és egyfolytában azt vágja a fejedhez, hogy te vagy az élete legrosszabb hibája! Mondhatni nem kellemes. Alig jártam haza a szünetekbe, inkább maradtam az iskolába és egyedül töltöttem az ünnepeket.  Nyári szünetem, pedig úgy ment, hogy ha nem minden nap, legalább minden második napon anyámat szedtem össze a kocsmából.  Ha pedig megmertem szólalni apáról  .. inkább nem mondom mi történt. Aztán jött a változás.  A szomszédok kihívták a gyámhivatalt (mugli szervezet), hogy vegyenek el tőle és az apámhoz költözzek. Anyám még nem is ellenkezett, amikor elköltöztem. Az utolsó szavak, amiket mondott nekem annyi volt, hogy: Életem így már tökéletes lesz! Azóta nem is beszéltem vele és nem is akarok.  Ez tavaly előtti nyár elején volt. Oda költöztem apámhoz, akit 6 éves korom óta évente 1-2 napra látom csak. Anya mindig azt  mondta, hogy szörnyű alak. Igaz ahogy nőttem rájöttem, hogy ezek a szavak, csak a gyűlölet (hogy elvált tőle apa) és a piha eredménye.  Óriási csalódás ért apával szemben, de pozitív csalódás. Kedves és művelt férfi. Hamar megtaláltuk a közös hangot. Tudtam, hogy van valakije, de mint kiderült, hogy az a valaki nem csak a barátnője, hanem a felesége is.  Na, meg van 4 féltestvérem. Teljesen megváltoztam itt. Kinyíltam, lett stílusom, lettek barátaim és már nem csak egy kis félénk srác vagyok.
KÜLSŐSÉGEK:Régebben teljesen máshoz néztem ki. Hosszú, zsíros, ápolatlan hajam volt, amit néha napján fésültem. Csont és bőr voltam, semmi izom. Még szemüvegem is volt, mert anyám úgy döntött egy kis pia vásárlása fontosabb, mint az, hogy a fia karácsonyra azt kéri, hagy legyen kontaktlencséje (mugli találmány). Azóta minden megváltozott rajtam, vagyis a szemem színe és formája, meg a hajam színe lett más. A hajamat levágattam és sokkal jobban nézek ki. A szememet, amúgy az apámtól örököltem és tudom, hogy anya ezért utált a szemembe nézni, mert apát látja. A sok kvidics edzésektől kiizmosodtam, de azért nem vagyok egy izomagy. A szemüveget eldobtam és a mostoha anyám vette nekem egy kontaktlencsét. A lányok azóta egyre többször hívnak randira, pedig régen még a nevemet se tudták. Amúgy egyik testvéremre se hasonlítok nagyon, mert ők mind a mostoha anyámra hasonlítanak. Az emberek szerint én vagyok apa tinédzser változata. A testmagasságom 180 cm, ami szerintem pont jó. Nagyobbra még talán nőhetek, kisebb pedig majd idősebb koromba leszek, ha minden igaz. Amióta úgy mond, kinyíltam tök jó lett a stílusom. Persze a suliba az egyen ruhát hordom, de amúgy elég divatosan öltözködök. Szeretek a világos színű ruhákat hordani és , ha süt a nap mindig van nálam napszemüveg. A csuklómon általában van egy bőrkarkötő, amin a saját és féltestvéreim nevének kezdőbetűje van. Ilyen mindnyájuknak van. A tetoválás és a piercing távol áll tőlem, és szerintem soha se lesz.

Az én történetem....


Sietősen lépkedek le a suli egyik lépcsőjén, miközben a kezemben lévő tankönyvek a földre esnek, mert valaki nekem jött. Felnézek majd Vincent vigyorgó arcát láttam meg.
- Min vigyorogsz? - kérdeztem vidáman és közösen lementünk a lépcsőn.  Több alsóbb éves diák is ott volt, de minket ők nem igen érdekeltek. Leültük egy kőpadra és a még mindig vigyorgó Vincentre kérdően néztem.
- Ja, bocsi, képzeld, el marad az első óránk - mondta miután leesett neki a  tantusz.
- Szóljunk a többieknek és mennyünk ki? - kérdezte tőlem én, pedig bólintottam. Az egyik alsóbb évest felküldtük Rosyért és Lanáért a lányok háló termébe. Pár perc múlva már közösen haladtunk Marcóért és  Williemért, akik biztosan  attól a Gabrieltől próbálnak randit kérni. Ez a két, hü**e fogadtak egymással, hogy melyikük szerez hamarabb randit a lánytól és ez egy hete történt. Azóta egyfolytában szegény lányt hajkurásszák, igazából tök vicces, de azért sajnálom az áldozatot is. A folyóson rengeteg gyerek szaladt a különböző órákra. Útközben egy lány rám köszönt, akit nem is ismerek, ezért csak egy halk "Hello"-t mondtam. Miután átvágtunk a gyerek csődületen Willt és Marcót Gabrieler találtuk az egyik terem előtt.
- Hányszor mondjam, már el egyik kötőkkel se randizok! - mondta már-már ordítva Gabriel a két fiúnak és elment.
- Jöttök ki?- kérdezte Lana miközben én a kvidics pályát nézegetem az ablakból. Hogy fog nekem hiányozni a suli. A két fiú bólintott, majd csoportosan az udvar felé vettük az irányt. Mikor kiértük a friss őszi levegő illata csapta meg az orromat. Kellemes idő volt, de azért mindenkin rajta volt egy vékony kabát. Az egyik lehullott levelű fa alatti padhoz mentünk. A fa alatt egy kupacba falevelek voltak összesöpörve, persze Will rögtön szét akarta rúgni. De ahogy szétrúgta már rögtön magától a levelek újra egy gubancba álltak. Biztosan az egyik tanár mágiával söpörte össze a leveket és ezért nem lehet szét rúgni! Szép gondolat az ilyen "jó gyerekek", mint Will számára. Leültünk a padra, majd mindenki elfoglalta magát. Lana könyvet olvasót, Rosy tanult,Vincent az felhőket bámulta (?)  és Will, meg Marco, pedig valami mugli viccen röhögtek. Én pedig a Gviddics pályát bámultam, amit az utóbbi időben elég sokszor teszek.
- Leon te, hogy-hogy hajtó lettél? - kérdezte tőlem Lana, majd mindenki felnézett.
- Tényleg miért nem fogó vagy őrző lettél? - kérdezte Marco, én pedig elgondolkoztam, majd neki kezdtem a mondandómba.
- Mindig is kviddics játékos akartam lenni és úgy gondoltam hozzám legillőbb poszt a hajtó- feleltem az egyszerű választ.
- De miért pont az?- érdeklődött Will és újra el kellet gondolkodnom.
- Mert 1. én nem az a srác vagyok, aki három pózna előtt áll és vár még oda jött egy labda, így az őrző kilőve. 2. a fogóknak, alacsonyoknak, véznáknak és NAGYON jól repülőknek kell lenniük, ezért ez se lehettem3. Terelő poszt soha se tetszett! 4. Maradt a hajtó, ami amúgy legjobban tetszett és a válogatón is ment, ezért az lettem- fejeztem be a mondandómat és mindenki folytatta saját teendőjét.
Vissza az elejére Go down
 
Leon Rickwards
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Névrokonok-Leon& Leon
» Szvetlana & Leonard
» Leon & Jarret
» Leon& Kal- A lányunk nevelése
» Kalestina & Leonard - Ahogy kezdődött

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Archívum :: Törölt karakterek előtörténetei-
Ugrás: