KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Vicki & Lily - Ellentétek háborúja Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Vicki & Lily - Ellentétek háborúja Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Vicki & Lily - Ellentétek háborúja Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Vicki & Lily - Ellentétek háborúja Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Vicki & Lily - Ellentétek háborúja Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Vicki & Lily - Ellentétek háborúja Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Vicki & Lily - Ellentétek háborúja Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Vicki & Lily - Ellentétek háborúja Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Vicki & Lily - Ellentétek háborúja Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Vicki & Lily - Ellentétek háborúja

Go down 
SzerzőÜzenet
Lilyanah Strongheart
Griffendél/5. évfolyam
Lilyanah Strongheart


* : I refuse to grow up
Hozzászólások : 113
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Mardekár 5/6 fiú
Avataralany : Molly C. Quinn
¥ : Vicki & Lily - Ellentétek háborúja Ezgif.com-gif-maker_www.kepfeltoltes.hu_

Vicki & Lily - Ellentétek háborúja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicki & Lily - Ellentétek háborúja   Vicki & Lily - Ellentétek háborúja EmptyVas. 15 Jún. 2014, 13:30






Vicki & Lily

Ellentétek háborúja


R
emek - gondoltam magamban, mikor úgy tűnt, maradni akar.
- Vicki - konstatáltam egy biccentéssel a köszönését.
Évek óta ez megy. Azóta a kis vitánk óta elsőben folyamatosan ez van. Köszönés gyanánt kimondjuk egymás nevét, majd figyelmen kívül hagyjuk a másikat. Kölcsönösen megorroltunk egymásra.
Most is, elég volt ránéznem, és azonnal elfogott a hányinger. Rózsaszín köntös, rózsaszín hálóruha, rózsaszín napló, rózsaszín toll... Blöáh. Azt hiszem, hányni fogok.
Talán jobb is, hogy nem beszélünk - gondoltam magamban -, egyáltalán miről tudnánk? Ha esetleg találunk is valamit,tuti, nem egyezne a véleményünk.
Hogy is mondta mindig apa? Tartsd közel a barátaidat, az ellenségeidet pedig még közelebb.
Nem mintha Vicki annyira ellenség lett volna. Az Emma volt. De Emma előszeretettel buzdítja a követőit a piszkálásomra. Így, mikor a közelben van - vagy gyakran akkor is, ha nincs - egy szót sem tudok váltani azokkal, akik esetleg egy kicsit is kedvelik.
Ránéztem Vickire - látszott rajta, hogy valami nyomasztja. De mit érdekel az engem? Jelen pillanatban kisebb gondom is nagyobb annál...
A tenyerembe temettem az arcomat, hogy erőt gyűjtsek, majd leengedtem a kezem. Elhatároztam, hogy figyelmen kívül hagyom az émelyítően rózsaszín tolla sercegését, miközben undorítóan rózsaszín tintával ír a naplójába.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég
Anonymous



Vicki & Lily - Ellentétek háborúja Empty
TémanyitásTárgy: Vicki&Lily-Ellentétek háborúja   Vicki & Lily - Ellentétek háborúja EmptyVas. 15 Jún. 2014, 11:21

Egy,rózsaszín köntösbe voltam,és álmosan lecsoszogtam.Megláttam,hogy ott űl valaki és az,a valaki nem,más mint Lily.Emmáék a legjobb barátnőim szinte,mindent együtt csinálunk.Lehet,hogy Lily éppezért haragszik,rám nem nagyon számít.Mikor,leértem csak köszöntem neki.
Lily ..-Majd,leültem,mellé és néztem,a tüzet.Jarrettrn,kezdtem el gobdolkodni.Nagyon,elmerühlettem,a gondolotaimba mert látni se,akarom azt a srácot soha,többé.Mit,gondol mit,képzel magáról??Azt,hiszi olyan menő?Na,mindegy elővettem,a naplómat és elkezdtem tovább irni amit abba hagytam.
Vissza az elejére Go down
Lilyanah Strongheart
Griffendél/5. évfolyam
Lilyanah Strongheart


* : I refuse to grow up
Hozzászólások : 113
Vér : Félvér
Iskolai ház : Griffendél
Kirendelt pár : Mardekár 5/6 fiú
Avataralany : Molly C. Quinn
¥ : Vicki & Lily - Ellentétek háborúja Ezgif.com-gif-maker_www.kepfeltoltes.hu_

Vicki & Lily - Ellentétek háborúja Empty
TémanyitásTárgy: Vicki & Lily - Ellentétek háborúja   Vicki & Lily - Ellentétek háborúja EmptySzomb. 14 Jún. 2014, 14:44






Vicki & Lily

Ellentétek háborúja


H
át elmúlt ez a nap is. Álmatlanul hevertem a klubhelyiség egyik kanapéján, a plafont bámulva. Március közepe volt, két hete már, hogy apa...nos, elutazott. Vehetjük így is. Elutazott. Szebben hangzik, és kevésbé fájdalmasan. Ma volt a temetése. Egy könny se sok, annyit sem hullajtottam, amíg kettesben nem maradhattam vele. Akkor egy könnycsepp végig gördült az arcomon, és a sírra pottyant.
Mikorra visszajöttem, már késő volt, egy árva lélek sem tartózkodott a klubhelyiségben. Éppen akkor ütötte el az óra az éjfélt. Most, már három órája hevertem itt, anélkül, hogy megmozdultam volna. Néha jót tesz a magány, ezért maradtam idelent. Valahol egy óra elütötte a hajnali hármat.
Lábak kopogását hallottam, de nem igazán törődtem vele. Csak annyira fordítottam el a fejem, hogy megnézhessem, ki az.
Victoria...
Szobatársam. Ő az, aki teljesen rá van akaszkodva Emmáékra. Még elsőben összevesztünk, azóta nem beszéltem igazán vele. Ő túl lányos nekem - igazi cicababa -, én pedig túl fiús vagyok neki. Ilyen egyszerű.
Száműztem a fejemből a gondolatokat. Ez a nap apáé, és a vele közös emlékeimé.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vicki & Lily - Ellentétek háborúja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicki & Lily - Ellentétek háborúja   Vicki & Lily - Ellentétek háborúja Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vicki & Lily - Ellentétek háborúja
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Roxfort :: Kastély :: Hetedik emelet :: Griffendél Klubhelyiség :: Klubhelyiség-
Ugrás: