KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Lépj be
Várünk rád
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
beszélj hozzánk

Fürge ujjak
vajon most ki üzent?
» Elkészültem a karakterlapommal!
Chantall & Vicki Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:59

» Babette Wheaton
Chantall & Vicki Emptyby Babette Wheaton Csüt. 09 Jún. 2016, 12:58

» Charlie & Kimi ღ True love is inmortal
Chantall & Vicki Emptyby Kimberly Williams Vas. 24 Ápr. 2016, 20:10

» Skulduggery
Chantall & Vicki Emptyby Vendég Hétf. 04 Jan. 2016, 17:04

» Avatarfoglaló
Chantall & Vicki Emptyby Abigail Evenheart Vas. 13 Szept. 2015, 15:54

» Lilleby - a kisváros
Chantall & Vicki Emptyby Kimberly Williams Hétf. 17 Aug. 2015, 13:30

» Daiyu és Tanner
Chantall & Vicki Emptyby Daiyu Qian Kedd 11 Aug. 2015, 15:18

» Caelestis infernum
Chantall & Vicki Emptyby Kimberly Williams Hétf. 10 Aug. 2015, 12:14

» Madison Beer
Chantall & Vicki Emptyby Madison Beer Csüt. 06 Aug. 2015, 19:33

Statisztika
világunk lakossága
lányok: 56 fő
fiúk: 35 fő

Hugrabug: 9 fő
Griffendél: 17 fő
Mardekár: 20 fő
Hollóhát: 16 fő
Boszorkány: 12 fő
Varázsló: 12 fő
Mugli/Kvibli: 1 fő
Mesélő: 0 fő
Mentorált: 0 fő

Szájhősök
csacsogjatok csak

 

 Chantall & Vicki

Go down 
SzerzőÜzenet
Chantall Cordice
Hugrabug/5. évfolyam
Chantall Cordice


* : Chantall & Vicki Tumblr_lzpr42EPhB1rpivi1o1_500
Hozzászólások : 98
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Christian Bloodworth
Avataralany : Malese Jow

Chantall & Vicki Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chantall & Vicki   Chantall & Vicki EmptySzomb. 14 Jún. 2014, 22:39

Pár pillanatig meglepődötten ácsorgok egy helyben, mikor megölel a lány. Igyekszem leküzdeni meglepettségemet, és visszaölelem a lányt.
- Hogy érted, hogy ilyen cicababával? - nézek rá kíváncsi szemekkel, és nyugtatólag elkezdem a hátát lágy mozdulatokkal simogatni. - Szerintem semmi gond veled, Victoria - mosolygom a lányra, de továbbra sem engedem el, és simogatom a hátát, hátha megnyugszik. Sejtelmem sincs miért gondolhat ilyent magáról, de szeretném, ha ez kiderülne, hiszen nem szeretem, ha körülöttem bánatosak az emberek, így mindig igyekszem felvidítani őket, és ez alól nem kivétel Vicki sem.
- Biztos csak rossz napja volt annak a mardekárosnak, elmeséled, hogy mi történt? - ültetem le az ágyra, majd pár másodperc hezitálás után mellé ülök, és bátorítólag, gyengéden megfogom a kezét, hogy meséljen.
Vissza az elejére Go down
http://ask.fm/chantallcordice
Vendég
Vendég
Anonymous



Chantall & Vicki Empty
TémanyitásTárgy: Chantall & Vicki   Chantall & Vicki EmptySzomb. 14 Jún. 2014, 14:14

Mikor,belépett a lány eltettem,a naplómat az ágyam,takarójában, majd ránéztem.Azt,hittem elvesztettem, egy barátot.Pedig,azt hittem csak,arra kellek az embereknek,hogy segítsek nekik,aztán meg ott hagyjanak engem a szarba.De,láttam hogy a hugrabugos lány vissza jött bemutatkozott,és kezet nyújtott.Gondoltam,hogy nekem,se ártana bemutatkozni,szegény még a nevemet sem,mondtam meg neki.Aztán,abban a percben mosolyogtam,felé és megszólaltam.
Szia!A nevem Victoria Fobisher-Én,is kinyújtottam,a kezemet és kezet ráztam,majd egy mosolyt elengedtem,a szám mellett.Utána,elmondtam neki,hogy miért mentem el.Igaz,nem akartam megbántani csak,azt hittem,hogy olyan mint a többiek és rögtön,bocsánatot kértem tőle.
-Bocsi,hogy elmentem csak..azt,hittem te is olyan vagy mint a többi lány.Tudod..egy,ilyen cicababával,mint én alig barátkoznak velem,itt a többiek.És..nagyon rosszul,sikerült egy találkozásom,a mardekáros fiúval és..teljesen,ki vagyok akadva.-Jól,tudom hogy az érzéseimet,csak a naplóba szoktam leírni de, most muszáj volt,megölelnem Chantallt. Egyszerűen,nem tudtam már,magamba tartani.Mondjuk,otthon barátkoznak,velem de..itt? aligha,van egyetlen egy barátnőm,vagy barátom.Nem,szeretem ezt a kimondhatatlanul,nagyon rossz érzést.Semmi,sem jó mostanság nekem.Pasim,nincs csak fiú barátom,aki alig akar,velem szóba állni.Csak,magamra számíthatok.de,boldog leszek egyszer,valaha?Nem,tudom..csak,azt tudom mindent a sorsra bízok,meg persze saját magamban.
Vissza az elejére Go down
Chantall Cordice
Hugrabug/5. évfolyam
Chantall Cordice


* : Chantall & Vicki Tumblr_lzpr42EPhB1rpivi1o1_500
Hozzászólások : 98
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Christian Bloodworth
Avataralany : Malese Jow

Chantall & Vicki Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chantall & Vicki   Chantall & Vicki EmptyPént. 13 Jún. 2014, 19:36

Miután a lány eltűnt kissé csalódottan néztem körbe, hiszen még a nevét sem tudom, annak ellenére, hogy segített rajtam. Nem akartam nevetlennek tűnni, így bocsánatot kértem Christől, és útba igazítást kérve felmentem a lányok hálójába.
Mosollyal az arcomon léptem be hozzá, majd ahogy végigfuttattam tekintetem a szobán azonnal a lány felé vettem az irányt. Ahogy a táskája is, amit kint viselt, most a nála levő dolgok is mind rózsaszínek. Már a ruházatából is gondoltam, hogy olyan lány lehet, akinek aktívan részt vesz ez a szín az életében, hiszen a legtöbb dolga, ahogy itt is látom rózsaszín. Odalépkedtem az ágyához, majd megálltam előtte, és lenéztem rá.
- Szia, ne haragudj, hogy zavarlak, csak meg akartam köszönni a segítséget - mosolyogtam rá kedvesen. - Elárulod a neved, ha már segítettél? Én Chantall vagyok - nyújtom neki a kezemet.
Vissza az elejére Go down
http://ask.fm/chantallcordice
Vendég
Vendég
Anonymous



Chantall & Vicki Empty
TémanyitásTárgy: Chantall & Vicki   Chantall & Vicki EmptySzer. 11 Jún. 2014, 19:40

Örömmel,szoktam segíteni azoknak,az embereknek akik kedvesek.Láttam,a lányon hogy oda van a párjáért,és olyan jó látni őket együtt.Hát,ez van..ha,valakinek segítség kell,én segítek és ezek,után ott is hagy.Na,de nem zavartam sokáig,mert bementem a hálótermembe.A rózsaszín bőröndömből,elővettem,egy rózsaszín tollalt és egy naplót.A naplón,a köveket még otthon csináltam rá,hogy egy kicsit szépítsem.Elkezdtem,írni a naplómat.Általában,az ilyen cicababák mint,én szoktam naplót vezetni,de senkinek sem mutatom meg.Ekkor,pedig írtam.
-[color=#cc0066]Kedves naplóm-Kezdtem,volna el írni amikor,Chantall belépett a szobába.Látszott,rajtam hogy egy kicsit,szomorú vagyok és megpróbáltak felvidítani. Nagyon,kedves tőlük de..azt hiszem nem fog nekik sikerülni,vagy talán még is??
Vissza az elejére Go down
Chantall Cordice
Hugrabug/5. évfolyam
Chantall Cordice


* : Chantall & Vicki Tumblr_lzpr42EPhB1rpivi1o1_500
Hozzászólások : 98
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Christian Bloodworth
Avataralany : Malese Jow

Chantall & Vicki Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chantall & Vicki   Chantall & Vicki EmptySzer. 11 Jún. 2014, 17:40

Elmosolyodtam mikor felajánlotta a lány, hogy bekísérjen a klubhelyiségbe. Már tiltakoztam volna, hiszen Chris sem vitt még be ide, így kissé zavartan követtem őt a helyiségbe. Ahogy beértünk rögtön körbe néztem, hiszen nem minden nap láthatja az ember a griffendélesek klubhelyiségét. Az egész vörösbe van burkolva, az elrendezése pedig hasonló a mi klubhelyiségünkéhez. A miénk talán egy kicsit nagyobb, ám ezt nem is csodálom, hisz ha jól tudom nálunk mindig is többen voltak, mint a többi házban. Elmosolyodtam mikor megpillantottam Christiant, és hálásan fordultam a lány felé.
- Köszönöm szépen, hogy ide kísértél.. És még egyszer ne haragudj, hogy fellöktelek - néztem a szemébe egy hálás mosollyal az arcomon.
Vissza az elejére Go down
http://ask.fm/chantallcordice
Vendég
Vendég
Anonymous



Chantall & Vicki Empty
TémanyitásTárgy: Chantall & Vicki   Chantall & Vicki EmptySzer. 11 Jún. 2014, 14:58

Néztem,a lányt nagyon kétségbe volt esve.Valószínű,hogy a baràtját kereste Christian Blodworthoot!A lány szemébe,néztem majd ezt,mondtam neki.
Christian Blodworht?De,igen láttam,bement a klubbhelysége bekisérjelek?-Mondtam,neki mosolygós arccal.Nagyon,kedves lánnynak tűnt persze, egy ilyen cicababával,mint én ki barátkozna? Csupán,másoknak annyira vagyok jó,hogy együtt legyenek velem,majd kihasználhassanak.Ez,a lány sokkal màsabb volt ahogy láttam.Christiannal,néha szoktam beszélgetni.A francba most,is változik a hajam színe,ezt nem hiszem el.Majd,a lánnyal bementem,a klubbhelységbe s megmutattam neki,h ott üllt.
Vissza az elejére Go down
Chantall Cordice
Hugrabug/5. évfolyam
Chantall Cordice


* : Chantall & Vicki Tumblr_lzpr42EPhB1rpivi1o1_500
Hozzászólások : 98
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Christian Bloodworth
Avataralany : Malese Jow

Chantall & Vicki Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chantall & Vicki   Chantall & Vicki EmptySzer. 11 Jún. 2014, 13:00

- Igen, a barátommal lett volna találkozóm, de sajnos kicsit elkéstem, mert bent tartottak órán pár mardekáros miatt - sóhajtottam fel halkan. - Lehet ismered is, nagyjából egyidős lehetsz vele, Christiannak hívják - mosolyogtam rá kedvesen, miközben sűrűn pillantok a bejárat felé. Tudom, hogy illetlenség, de a világért sem akarnám már most, hogy Chris úgy gondolja, felültettem. - Esetleg.. nem láttad odabent? Lehet megunta a várakozást... - nézek a lány szemébe érdeklődve.
Vissza az elejére Go down
http://ask.fm/chantallcordice
Vendég
Vendég
Anonymous



Chantall & Vicki Empty
TémanyitásTárgy: Chantall & Vicki   Chantall & Vicki EmptySzer. 11 Jún. 2014, 08:36

Ott,álltam bámészkodva és gondolatomba elmerülve,hogy azt se tudtam hol vagyok.Annyira,elgondolkoztam,hogy elfelejtettem azt is már,egy órája itt,állok.Egyszerűen,nem tudom miért vagyok itt,azt meg végképp nem értem miért állok itt.De,biztos valami oka volt,ennek hogy idejöttem.Mindegy is.Láttam,a felém közeledő lányt és véletlenül nekem,szaladt amiben mind a ketten elestünk.
A vadi új rózsaszín táskám..-Egy,kissé meglepő pillantást vetettem,a lányra miközben,segített nekem felállni.
Köszi,hogy segítettél és semmi baj.-Láttam,a lányon hogy a Griffendél klubbhelység felé néz majd udvariasan,megkérdeztem tőle h keres-e valakit.
Ne haragudj..Nézem,hogy a klubbhelység felé nézel talán,vársz valakit?-Kérdeztem,mosolyra húzva a szám és a táskám a karomon.Ezt,még igazából anyu vette nekem és azóta hordom.Fogalmam,sincs miért talán,csak azért mert rózsaszín és imádom.Látszott,a lányon is hogy végig mért engem.Talán,a taláromból jött rá hogy alattam rózsaszín szoknya és cipő díszelgett.Igen..ez,lennék én.Victoria Fobisher.
Vissza az elejére Go down
Chantall Cordice
Hugrabug/5. évfolyam
Chantall Cordice


* : Chantall & Vicki Tumblr_lzpr42EPhB1rpivi1o1_500
Hozzászólások : 98
Vér : Aranyvérű
Iskolai ház : Hugrabug
Kirendelt pár : Christian Bloodworth
Avataralany : Malese Jow

Chantall & Vicki Empty
TémanyitásTárgy: Chantall & Vicki   Chantall & Vicki EmptyKedd 10 Jún. 2014, 23:53

Hatalmas léptekkel száguldozok végig a folyosón, nem is figyelve, hogy hány ember méltatlankodik a sietségemre. Most lett vége az órámnak, mivel az én "drága" professzorom bent tartott minket pár rendetlenkedő mardekáros miatt. Kissé bosszankodva megyek, hiszen már lassan tíz percet kések a megbeszélt találkánkról, amit Christiannal ejtenék meg. Épp a klubhelyiségük közelében vagyok, mikor az egyik sarkon befordulva egyenesen egy lánynak ütközöm. Meglepetésemben, hogy teljesen elsodrom szegényt egy fájdalmat koppanással, ami a fejemtől érkezik huppanok a földre, majd a sajgó halántékomra téve a kezem nézek fel a lányra.
- Elnézést, nem akartalak fellökni - kelek fel a földről, és illedelmesen felsegítem a lányt is. Végigmérem, ahogy megáll előttem, és elmosolyodom, ahogy látom, hogy griffendéles az illető. Nagyjából egy idős lehet velem, így valószínűleg Christ is ismerheti. Elpillantok a válla felett, ahol már pár lépésnyire már ott is a klubhelyiségük ajtaja, ám barátomat sehol nem látom, így tekintetem visszafordítom a lány felé, és igyekszem elővenni legkedvesebb mosolyomat.
Vissza az elejére Go down
http://ask.fm/chantallcordice
Ajánlott tartalom





Chantall & Vicki Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chantall & Vicki   Chantall & Vicki Empty

Vissza az elejére Go down
 
Chantall & Vicki
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Chantall & Christian
» Vicki & Savannah
» Vicki & Lily - Ellentétek háborúja
» Chantall & Christian
» Chantall Cordice

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hogwarts :: Roxfort :: Kastély :: Hetedik emelet :: Folyosó-
Ugrás: